Za co Polacy nienawidzą Żydów…zdaniem komentatorów rosyjskich mediów.

Znalezione obrazy dla zapytania Żyd lichwiarz foto

Dzisiaj natknąłem się w internecie na audycję rosyjskojęzyczną , której tytuł mnie zaintrygował. Od dłuższego czasu spotykam się z tym, że Rosjanie dyskutujący w mediach o Polsce, albo „Polacy” ( jak niejaki Tomasz Maciejczuk, czy Jakub Korejba), robiący za etatowych polskich awanturników telewizyjnych i kształtujący wizerunek „typowego Polaka” – często są zastanawiająco tendencyjni, albo „słabo poinformowani”. Komuś na tym zależy nie tylko na Zachodzie, ale i na Wschodzie, aby przypadkiem Polacy i Rosjanie szczerze ze sobą nie porozmawiali, nie wyjaśnili swoich racji, nie przełamali rzeczywistych, czy też jedynie urojonych uprzedzeń, bądź stereotypów. 

Słuchając i oglądając poniższą audycję nie wytrzymałem jednak i postanowiłem zrobić wpis w komentarzach pod audycją. Zrobiłem to z tym większym przekonaniem, iż komentarze wskazywały bądź to na całkowitą niewiedzę, bądź na intencjonalne szkalowanie Polaków w oczach Rosjan pod jakże modnym hasłem ” nienawiści” i ” antysemityzmu”, którą to gębę usiłują światowe środowiska syjonistyczne przyprawić Polakom w społeczności międzynarodowej. Robią to zapewne w tym celu, aby ( patrz okno Overtona) przekonać świat, że Polacy, to zoologiczni niewdzięcznicy, złodzieje cudzego mienia,  a do tego mienia ” nieszczęśliwych Żydów”

Oceńcie sami.

PZ

 

Mój wpis w komentarzach pod audycją telewizyjną

.
.
Bracia Rosjanie.
Wybaczcie, ale nie znacie historii Polski. Żydzi wypędzani z całej Europy w średniowieczu i później (interesujące czemu?) w Polsce znaleźli swój raj na ziemi i dlatego do dzisiaj nazywają ją Polin. Tak jak  w Rosji tak i w Polsce żyli z własnej woli w gettach. Najczęściej pasożytowali i rozpijali Polaków i zajmowali się lichwą. Zachęcali Polaków do powstań przeciw Rosjanom w XIX w., a potem przejmowali polskie majątki od rosyjskich władz. W 1919 roku byli w Paryżu (konferencja pokojowa) przeciwnikami niepodległości Polski. Chyba wiecie że 80% komisarzy komunistycznych po rewolucji październikowej była Żydami, i to Lew Trocki zachęcał Rosjan  do marszu na zachód po trupie Polski w 1920 roku. To żydowska dyplomacja skłóciła Sikorskiego ze Stalinem w 1941 r. Żydowscy politycy namówili Polaków do Powstania Warszawskiego. Oni są winni za zniszczenie Warszawy. Także polski rząd w Londynie, który im uwierzył . Po zakończeniu II Wojny Światowej  żydowscy sędziowie i żydowscy oprawcy sądzili i męczyli polskich patriotów.
Rząd polski w 1960 r. zawarł umowę z USA i zapłacił w ciągu 20 lat 40 mln $, a USA zobowiązały się zapłacić odszkodowania Żydom za pozostawione majątki w Polsce. Pomimo zapłaty obecnie Żydzi chcą, aby Polska ponownie zapłaciła 300 miliardów $. Jest to szantaż i międzynarodowe przestępstwo. Żydom w Polsce jest teraz dobrze , bo oni zajmują wiele stanowisk w najwyższych władzach Polski, w bankach, w sądach , w mediach. Powinniście znać te problemy bracia Rosjanie, bo wy macie podobne.
.
Paweł Ziemiński z Polski
Członek Prezydium Soboru Słowiańskiego w Moskwie
.
.
.

Братья русские. Простите, но вы не знаете историю Польши. Евреев изгнали из всей Европыв в средние века и позже (интересно, для чего?) В Польше нашли свой рай на земле, и именно поэтому Полин называл его сегодня . Как в России, так и в Польше они жили по воле в гетто. Они чаще всего паразитировали и рассеивали поляков и имели дело с ростовщичеством. Они призвали поляков восстать против русских в 19 веке, а затем захватили польскую собственность у российских властей. В 1919 году они были в Париже (мирная конференция) противниками независимости Польши. Вы знаете, что 80% коммунистических комиссаров после Октябрьской революции были евреями, и именно Леон Троцкий призывал русских идти на запад вдоль польского трупа в 1920 году. Именно еврейская дипломатия скрутила Сикорского со Сталиным в 1941 году. Еврейские политики убедили поляков в Варшавском восстании. Они виновны в разрушении Варшавы. Также польское правительство в Лондоне, которое им поверило.После окончания Второй мировой войны еврейские судьи и еврейские преступники судили и пытали польских патриотов.Правительство Польши в 1960 году заключило соглашение с США и выплатило 40 миллионов долларов в течение 20 лет, а Соединенные Штаты обязались выплатить компенсацию евреям за оставленную собственность в Польше. Несмотря на оплату, евреи теперь хотят, чтобы Польша снова заплатила 300 миллиардов долларов. Это шантаж и международная преступность. Это хорошо для евреев в Польше, потому что они занимают много должностей в высших польских органах власти, в банках, в судах, в средствах массовой информации. Вы должны знать эти проблемы, братья русские, потому что у вас есть похожие проблемы.

Павел Zieminski из Польши
Член Президиума Славянского Собора в Москве wiernipolsce1.wordpress.com
.

30 Komentarzy

Filed under Polityka

30 responses to “Za co Polacy nienawidzą Żydów…zdaniem komentatorów rosyjskich mediów.

 1. Alfred

  No to jeszcze napisz co odpisali ci bracia Rosjanie? Niech zgadnę. Że nie dziwią się, że tak jesteśmy przez wszystkich poniewierani skoro po tylu latach wyzysku i prześladowań przez żydów niczego się nie nauczyliśmy?

  Polubienie

  • paziem

   Pan się może nie nauczył, ja tak.
   A poza tym Rosjanie nawet bardziej krwawo niż my, Polacy, byli doświadczeni przez Żydów i także nie wyciągnęli odpowiednich wniosków, no przynajmniej, nie byli i nie są zbyt konsekwentni.

   Polubienie

   • Ów Korejba pisał też w Sputniku.W sputniku niema takich ludzi jak Oleg Platonow,Leonid Iwaszow,Konstantin Siwkow,Walery Radzkin,Oleg Smolin,Sergiej Obuchow,Jurij Skuratow itp itd.Mam nadzieję że do Pana dotarło jak z tym centralnym bankiem FR.

    Polubienie

   • paziem

    Panie Jerzy, przyznam, że nie od razu, ale minęło już ze trzy lata jak to w pełni zrozumiałem :))))
    Ale zadam panu także podobnego rodzaju pytanie. Czy panu przeszło już bezkrytyczne zauroczenie KPFR i tow. G.Ziuganowem ?

    Polubienie

 2. nikita

  Jerzy Zięba vs Żydzi

  Polubienie

 3. nikita

  Stan polskiego rolnictwa
  + NOWE PRAWO WODNE WCHODZI 01.01.2019 STAN WIEDZY POLAKÓW

  Polubienie

 4. nikita

  Kraje bałtyckie mażą o „rosyjskiej okupacji”

  Polubienie

 5. Edward.

  Panie nikita – marzeniem jest aby kazdy Polak pisal poprawna polszczyzna!!!

  Polubienie

 6. Ów Korejba pisał też w Sputniku.W sputniku niema takich ludzi jak Oleg Platonow,Leonid Iwaszow,Konstantin Siwkow,Walery Radzkin,Oleg Smolin,Sergiej Obuchow,Jurij Skuratow itp itd.Mam nadzieję że do Pana dotarło jak z tym centralnym bankiem FR.

  Polubienie

 7. julius

  Możecie się dziwić, jak Polacy są gotowi do padania na kolana przed Stanami Zjednoczonymi, rozkoszować się prymitywną nienawiścią do Rosji i jednocześnie zakładać, że działają „rycersko”. Jeśli jednak dosłownie rozumiemy to „rycerstwo”, to Polska utknęła w rozwoju na pozimomie średniowiecza, dlatego myśli kategoriami nieprzyzwoitymi.

  Tak więc polski generał Roman Polko, który widzi w Rosji groźbę pojawienia się „nowego sowieckiego imperium” i wrecz żąda amerykańskich baz w Polsce, wydał ostatnio oświadczenie, po raz kolejny komentując incydent w Cieśninie Kerczeńskiej:

  „Zwróćcie uwagę: po incydencie w Morzu Azowskim Rosja nazwała agresorem Ukrainę, a teraz oskarża Stany Zjednoczone. Widzimy, co robi Putin i w stosunku do barbarzyńcy musimy zachować się po rycersku. ”

  Nie, Polaku Polko, Rosja nie nazwała Ukrainy agresorem, to zbyt szumne słowo. Prowokator, który został przejęty przez zagranicznego mocodawcę zza oceanu jest bardziej odpowiednią definicją dla ukraińskich władz w tej sytuacji. A Polacy, którzy wszystko co robią, to trzymają się Wujka Sama, są dokładnie tacy sami jak Ukraińcy, nie wiedzą, jak być niezależnym i niepodległym ale są drobnymi chuliganami działającymi zza roga.
  https://zen.yandex.ru/media/newworld/polskii-general-vozvysilsia-nad-russkim-varvarom-5c0c052a7d8bd600aa7ab72c?&from=feed

  Polubienie

 8. Paziem
  Odpowiadam ceniłem Ziuganowa ale najbardziej Primakowa.Ziuganowa nadal cenię ale uważam że nie jest w stanie psychicznym być przywudcą bo robi głupoty i niszczy partię twierdzę że on się już nie nadaje na lidera.Jest odpowiedzialny za szkody jakie doznał KPRF szczególnie tragiczna sytuacja w obwodzie Czelabińskim.Życzliwi donoszą że nadużywa alkocholu a miał problem z sercem więc ma problemy neurologiczne więc nie powinien już być liderem bo robi stardzne głupoty.

  Polubienie

 9. Paziem
  Ale wiara w to że Sputnik jest pradomówny ,antyamerykański,antysyjonistyczny i antyliberalny jest nadal u Pana czy Panu przeszła?.

  Polubienie

 10. Panie Ziemiński „Iton tv” to nastojaszcza izraelska internetowa tv, tyle że nadawana w języku rosyjskim – no, BO w jakim „sie mówi” w Izraelu??!
  Sporadycznie w yidisch czy hebrajskim, tak’że pisał pan na Berdyczów….

  Polubienie

  • paziem

   Zgadza się. Napisałem o tym na Neon24 w komentarzach. :)))

   @Laznik 18:22:09
   Ma pan dużo racji. Zdaję sobie sprawę ze złożoności sytuacji w Rosji oraz tego w jakim szerszym wewnątrzrosyjskim i globalnym kontekście zmuszony jest działać prezydent W.Putin. Rosja na szczęście, to nie tylko Kreml choć przedstawiają ją niezorientowanym i zmanipulowanym naiwniakom ( takich w Polsce mamy zdecydowaną większość – i z lewa, i z prawa).
   Jeśli chodzi o ITonTV, to jest gorzej niż pan zasygnalizował. To jest po prostu pierwszy rosyjskojęzyczny kanał telewizji izraelskiej !!!

   To jest nie tylko telewizja czysto żydowska, ale wręcz syjonistyczna:

   Iton TV — первый израильский интернет-ТВ на русском языке.[1]
   По словам одного из руководителей проекта Александра Гур-Арье, для телеканала была построенная собственная телестудия в Тель-Авиве, Израиль.[2]
   Основные темы: политика, искусство, войны Израиля, Израиль, евреи, секс (которому посвящена программа «Леротика»[3]).

   Политические программы ведутся с правой, сионистской точки зрения.

   Програмы можно невозбранно смотреть на Ютубе.[4]
   Подробнее: http://www.wikireality.ru/wiki/Iton_TV

   Евреи в Интернете [править]
   Мета Евреи в википроектах • Евреи в Интернете • Известные евреи Интернета • Израиль и викисреда • Антисемитизм
   Сайты Aksakal.info • EjWiki • Isroil.info • Juhuro.com • МойРабби.ру • Российская еврейская энциклопедия • Центральный еврейский ресурс • Электронная еврейская энциклопедия • Georgianjews.org • ЛЕХАИМ • Druzya.Com • Iton TV • Stmegi.com • Waronline.org • Израиль плюс
   Википроекты Английская Википедия • Википедия на иврите • Википедия на идише • Русская Википедия
   События и мемы Антисемитизм без евреев • Битва за EjWiki • ЕРЖ • Жидорептилоиды • Уймись, еврей!
   Участники
   Сайты Антон Носик • Ларри Пейдж • Марк Цукерберг • Сергей Брин • Стив Балмер
   Википроекты A.I. • David.s.kats • Deinocheirus • Divot • Kaganer • Levg • Pessimist2006 • Simulacrum • TenBaseT • Всезнайка • Дмитрий Кузьмин • Дядя Фред • Александр Кобринский • Павел Шехтман • Роман Беккер
   ЕжеВика Ariely • Aryeolman • Igorp lj • Jonanan Tzur • Karkaix • Pinchas Polonsky • Zooro-Patriot • Л.Гроервейдл
   Олигархи Борис Березовский
   Подробнее: http://www.wikireality.ru/wiki/Iton_TV

   https://www.facebook.com/ItonTV/

   Первый независимый израильский телеканал на русском языке. Острые политические дискуссии, анализ экономических новостей, встречи с интересными людьми, музыка, медицина, и многое другое вы сможете увидеть на канале Iton-TV. Мы предлагаем все самое лучшее и интересное, без цензуры и ограничений.
   nadużycie link skomentuj
   stanislav 09.12.2018 22:28:33
   @stanislav 22:28:33
   http://www.cruer.com/archives/23786

   stanislav 09.12.2018 22:30:36
   @Laznik 18:22:09
   Nie miałem złudzeń, że mój komentarz długo „powisi” pod filmem i dlatego przesłałem jego kopie do środowisk rosyjskich w Rosji, ale także do wiadomości ambasady FR w Polsce.

   Najwyższa pora, aby o sprawach stosunków rosyjsko-polskich rozmawiali Rosjanie z Polakami – eliminując pośredników, w której to roli Żydzi zawsze czuli i czują się najlepiej :))))

   stanislav 09.12.2018 22:35:36

   @stanislav 22:28:33
   http://www.iton.tv/cat/184/Kontakty/

   https://il.linkedin.com/in/alex-gur-arie-b25ba149

   RONKINO Media Group

   Jest to wielodyscyplinarna struktura zdolna do rozwiązania całego złożonego zadania – zarówno przy produkcji własnych projektów, jak i dostarczaniu mediów do

   zasięg klientów.

   RONKINO Media Group

   Jest to własny internetowy kanał telewizyjny w języku rosyjskim, programy telewizyjne, filmy fabularne i programy telewizyjne. Oprócz filmów promocyjnych, klipów wideo i reklam internetowych.

   RONKINO Media Group

   Są to specjaliści w opracowywaniu i wdrażaniu ekskluzywnych programów PR i kreatywnych koncepcji mających na celu promowanie ludzi, firm, produktów i

   usługi.

   RONKINO Media Group

   Jest to mobilna i dynamicznie rozwijająca się firma o znacznym potencjale w zakresie produkcji, zasobów intelektualnych i technicznych.

   https://trvid.com/w/iton+tv

   https://lvclip.com/rev/iton+tv/

   POLECAM:

   https://ruvid.net/video/%D0%B7%D0%B0-%D1%87%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D1%8F%D1%82-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B5%D0%B2-ZW4tZT3_YQY.html

   stanislav 09.12.2018 22:51:59

   Polubienie

 11. grzanek

  Brawo Prezes Ziemiński! W końcu jakieś realne działanie na rzecz Polski, miast tylko kanapowego teoretyzowania w artykułach czy nawet na konferencjach międzynarodowych. Sam też staram się, kiedy mogę, prostować wszystkie pejsate oszczerstwa i bzdury wypisywane pod adresem Polski czy Polaków w anglojęzycznym internecie. Sądzę, że to właściwy kierunek. Jeśli chcemy naprawiać wizerunek Polski na świecie, nie zrobimy tego debatując w komentarzach na portalu tym czy innym, musimy wyjść z inicjatywą do obcokrajowców (autokar „German Death camps” to też była bardzo szczytna idea) i merytorycznie obalać żydowskie kłamstwa w ich językach.
  P.S. Czy pod choinkę możemy spodziewać się jakiejś dłuższej audycji? Od ostatniej minęło już kopę lat 😉

  Polubienie

 12. Rajmund

  Wrzuć pan z pięćdziesiąt złotych to będzie audycja.Nic za darmo nie ma a zwłaszcza w kapitalizmie.

  Polubienie

 13. paziem

  Panie grzanek, z tą Pana ” rachunkowością patriotyczną” , to kupa śmiechu i lepiej Pan zamilcz w tej kwestii. Bo prąd prądem, też go wiadrem z rzeki nie naczerpiesz. Ale co się dzieje jak ten komputer, mikrofon, nagrywarka po latach się popsuje, to wtedy możesz sobie Pan wtyczkę w cztery litery wsadzić. Jak liczysz Pan, że Kosiur z Ziemińskim mają kopalnię złota w RAP, w Jakucjilub na Alasce, to się Pan mylisz. Polski ” patriotyzm” najczęściej się kończy tam gdzie się zaczyna źydowski, tzn. gdy trzeba się w minimalny, dobrowolny sposób opodatkować na rzecz skutecznych działań patriotycznych. Dlatego Polska jest dymana przez tych, co zamiast 20 zł co miesiąc zapłacić np. na WPS Radio wola kupić flaszkę i filozofować „po polsku”.

  Polubienie

  • grzanek

   Panie paziem, zważ Pan, że każdy z komentatorów na WPS też zużywa prąd na pisanie komentarzy (albo artykułów gościnnych) więc to nie jest żaden argument. Secundo, czy Pan myślisz, że sprzęt komentatorów jest od WPSowego trwalszy? No niestety, nie jest. Ale jeszcze nie widziałem, żeby którykolwiek komentator wołał o jałmużnę od PZ czy DK.
   Łatwo Panu takie krzywdzące sądy wypisywać, kiedy Pan od dawna masz własne mieszkanie, rodzinę i nawet już zdążyłeś (współczuję) żonę pochować. Czy traktując w tak pogardliwy sposób młodych Polaków na dorobku, którzy z wielkim trudem usiłują uskładać na własny kąt bez jednoczesnego zapożyczania się u pejsatej międzynarodówki (bo taki cel sobie postawili za punkt honoru) ergo liczy sie dla nich każda złotówka, przysparzasz Pan sobie sympatyków? Czy może raczej odstręczasz pan najbardziej wam przychylny ideowo narybek. Może WPS faktycznie nie potrzebuje tych grzanków, przemexów i innych, ale kiedy my znikniemy to nie wiem, kto tu będzie zaglądał. Chyba tylko drużyna APA i wąż jajcarz.
   A wódki nie tykam i w ogóle jestem praktycznie abstynentem.
   Poparłbym prośbę o wsparcie, gdybyście Panowie uczciwie postawili sprawę. Po co te dziecinne dyrdymały o jakoby wielkich kosztach nagrywania audycji czy horrendalnej cenie biletu z Otwocka do Łodzi albo nazad (co słusznie wyśmiał wąż jajcarz). Każdy z nas się w erze komputerowej wychował i doskonale wie, że nagranie pliku dźwiękowego w całkiem znośnej jakości to, jak rzekłem, koszt zużytego prądu (+ oczywiście praca włożona w ew. obróbkę itd.)

   Polubienie

   • paziem

    Wie pan co, pop swoje, a chłop swoje. Ani ja, ani Darek Kosiur jałmużny, jak pan to eufemistycznie określił, nie potrzebujemy.To raczej WPS z prywatnej kasy dokładał i dokłada, a nie kto inny i to systematycznie, w miarę możliwości, choć jest wyjątek ( tą drogą panu Bogusławowi Wiśniewskiemu serdecznie dziękujemy ).
    Ja nigdy nie pogardzałem, ani nie pogardzam Polakami, ale ich grzechy( także swoje) widzę i nad tym ubolewam i staram się z nimi walczyć. Czy skutecznie, to czas pokaże.
    To, że organizacja i działania wymagają oprócz rzeczywistego aktywnego zaangażowania tym, kto czym dysponuje i bez nadmiernych obciążeń kosztem rodziny ( chociaż mnie przynajmniej często to się zdarzało) także tak „prozaicznej sprawy” jak fundusze, to jest przedszkole. A pan pisze, że jest już dorosłym i na pewno świadomym człowiekiem?!
    Sądzę, że „docenienie WPS” przez Żydów ( syjonistyczną Otwartą Rzeczpospolitą i ” służby ochrony Żydów w Polsce posługujące się logo PiS” – pod postacią prokuratury i sądów), co wkrótce będzie mieć też swój publiczny wymiar, świadczy ,że nie tylko czytają nas sklerotyczne komputerowe klepajła z tej i tamtej strony wielkiej wody.
    To „docenienie WPS ” przez Żydów utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy prawidłową drogą, choć wielu, w ty rzędzie jak widzę i pan, sugeruje, że to nie ma przyszłości i nikogo nie interesuje oprócz maniaków politycznych.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.