«Macron, jesteś żydowską marionetką!»

«Europa powinna zagwarantować żydowskie życie na jej terytorium…»

Czyżbym pomylił zdjęcia? – D.Kosiur

 

 

 

za: https://ram.neon24.pl/post/146862,macron-jestes-zydowska-marionetka 

14 grudnia, na portalu Bet Magazine Mosaico, należącym do Mediolańskiej Wspólnoty Żydowskiej, Fiona Diwan pisze:

„Pod Wieżą Eiffel rozlegają się okrzyki: «Francja umiera z głodu, a Żydzi zapalają świecznik chanukowy. Na wiadukcie autostrady A6 Paryż-Marsylia, dużymi literami napisano: «Macron, jesteś żydowską kurwą!», «Macron, jesteś żydowską marionetką!», «Żydzi, przeginacie, kryzys finansowy został stworzony przez was!», «Żydzi, miejcie się na baczności, obniżyliście bogatym podatki!», «Macron i Rothschild c’est la meme chose (to to samo)!»…”

Diwan referuje dalej, że francuski web przepełniają posty i video z pogróżkami i że na paryskich murach pojawiły się grafity o wrogiej Żydom treści. Dodaje także, iż w ostatni szabat chanukowy, syngoga Chabad House na Polach Elizejskich oraz inne znajdujące się w centrum miasta, po raz pierwszy musiały pozostać zamknięte, ponieważ policja stwierdziła, że nie panuje nad sytuacją i doradziła Żydom by pozostali w domu.

 

Diwan określa następnie Europę jako strukturę ciężko chorą na antysemityzm i pyta, czy znajdzie się ktoś będący w stanie ją wyleczyć?

Czy ktoś uzdrowi tę Europę, która, jak pisze felietonistka, ośmiela się dyskutować z Żydami na temat wieku ich dzieci w momencie obrzezania, czy też jedzenia przez nie mięsa kosher oraz irytuje się, kiedy Żydzi przeciwstawiają się wszelakim rewizjonizmom, pojawiającym się na kontynencie.

Diwan domaga się dalej ustanowienia, obiecanego przez Edouard’a Philippe (premiera francuskiego), organu nadzorującego strony internetowe «propagujące nienawiść online oraz hate-speech w miejscach publicznych» (co postuluje także EJA, tj. European Jewish Association), oraz sankcji przeciwko ich krzewicielom.

Żydowska dziennikarka żąda, by Europa zagwarantowała «życie żydowskie na jej terytorium» i cytuje Katharinę von Schnurbein – Koordynatora ds. walki z antysemityzmem z ramienia UE, która , stwierdziła, że rzeczą niezwykle ważną – w aktualnym kontekście napływu setek tysięcy ludzi spoza UE, którzy nie znają historii kontynentu – jest to, że «muszą oni uznać, iż rzeczywistość żydowska jest wielowiekowym składnikiem Europy, bez odwoływania się do konfliktu izraelsko-palestyńskiego».

Fiona Diwan przytacza jeszcze jedną wypowiedź Kathariny von Schnurbein: «Tak, jak kobiety są tymi, które powinny określać co powinno zostać zaliczone do molestii seksualnych, a czarnoskórzy identyfikować rasizm, podobnie należy pozostawić Żydom zdefiniowanie tego, co jest antysemityzmem».

W części końcowej felietonu Diwan zamieszcza zdjęcie «Żółtych Kamizelek» z Dieudonné M’bala M’bala, komikiem i aktorem francuskim, oskarżanym o antysemityzm.

Dieudonné M’bala M’bala

https://en.wikipedia.org/wiki/Dieudonn%C3%A9_M%27bala_M%27bala

 

«Macron, jesteś żydowską marionetką!»

Dalla rivolta dei gilet gialli: “Macron, sei il pupazzo degli ebrei”!

//www.mosaico-cem.it/attualita-e-news/mondo/dalla-rivolta-dei-gilet-gialli-macron-sei-il-pupazzo-degli-ebrei

___________________________________

 

Oj, chyba jednak pomyliłem zdjęcia, ale mam nadzieję, że nie popełniłem znacznego błędu i że Czytelnicy mi to wybaczą – ? 

Szkoda tylko, że autor niniejszego tłumaczenia jako zdeterminowany żydo-katolik nie jest w stanie pojąć znaczącej historycznej prawidłowości – otóż w ślad za rozprzestrzenianiem się w Europie żydo-chrześcijaństwa powstawały kolejne żydowskie gminy, pierwsza, najstarsza powstała oczywiście w Rzymie.

D.Kosiur

______________________________________

***

VIDEO: «Macron pute à Juifs» – «Macron, żydowska kurwa» 

https://www.youtube.com/watch?v=QxKUQHuIfTQ

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

______________________________________________

_______________________________________________

Strona główna > Świat >

Eurosodoma 

 Francuskojęzyczna, zdechrystianizowana biomasa buntuje się przeciwko judeomasońskiej tyranii…

 (poniżej tłumaczenie tekstu ze zdjęcia)

UE musi zostać zniszczona

My (Żydzi) chcieliśmy przekształcić Europę w mieszaną rasę Azjatów i Murzynów rządzonych przez Żydów.

Żydowski Związek Europa – „finansujący ojciec” R.Coudenhove-Kalergi w „Praktischer Idealismus” 1925

 

„Myślę, że to odrodzenie antysemityzmu, ponieważ w tym czasie Europa nie nauczyła się jeszcze, jak być wielokulturową.”

„Żydzi znajdą się w centrum tego”.

B.Lerner Spectre

UE składa się z bandy bogatych !!! i niewybranych (do kierowania nią) osób, by umożliwić Europie całkowite zniszczenie.

_____________________

za: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-francuskojezyczna-zdechrystianizowana-biomasa-buntuje-sie-przeciwko-judeomasonskiej-tyranii-2018-12

_____________________________

W 1922r. R.Coudenhove-Kalergi założył w Wiedniu ruch „pan-europejski”, którego celem było ustanowienie Nowego Porządku Świata, opartego na federacji krajów, pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych Am. Płn. Do pierwszych zwolenników należeli czescy politycy Tomáš Masaryk i Edvard Beneš, oraz bankier Max Warburg.

W „Praktycznym idealizmie” [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.

Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji.

Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].

więcej na: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy-2015-06

 

Dobór ilustracji Redakcja WPS

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “«Macron, jesteś żydowską marionetką!»

 1. existō

  Gdyby „żółte kamizelki” były ruchem autentycznym, oddolnym i francuskim to miałby na sztandarach TYLKO JEDEN POSTULAT: przywrócenie narodowi WYŁĄCZNEGO prawa do emisji pieniądza. Kropka.

  Bez tego nie jest możliwy ŻADEN proces naprawy, czyli świat idzie dalej w przepaść ściągany tam przez pasożyta-MŻ i jego pieniądz-nowotwór.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. nikita

  Sąd Najwyższy Rosji powiedział żydowskiemu kłamstwu – nie, pomimo rezolucji ONZ w sprawie „Holocaustu”!

  Stało się! W Rosji od teraz każdy może swobodnie wyrażać swoje wątpliwości dotyczące Holocaustu 6 milionów Żydów
  https://treborok.wordpress.com/sad-najwyzszy-rosji-powiedzial-zydowskiemu-klamstwu-nie-pomimo-rezolucji-onz-w-sprawie-holocaustu/?preview=true

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Maks

  Kwintesencja „polskości” na neon24.pl to: https://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/146877,wolny-wybor-a-odpowiedzialnosc-wyboru-szczepionki

  Jak Polacy o odmiennych poglądach walczą ze sobą a przecież mogliby dyskutować.Podaje film do refleksji nad naszym społeczeństwem[nie utożsamiam się z poglądami autora filmu ale owa nienawiść jest uderzająca].

  Szkodniki & Hasbara

  A teraz aby wywołać pożądane skojarzenia-asocjację coś takiego:
  „Szczęśliwego Nowego Jorku – polacy nie mają twarzy mają mordy”[polecam cały film ze skupieniem się na wątku który spowodował śmierć bohatera-prowodyrem był „upojony wiarą” Polak katolik].

  Na temat Henryka Pająka który jest „bogiem” autora filmu o „Szkodniki & Hasbara”[moim zdaniem ma obsesję i jest apologetą żydostwa,niszczyciel polskiej suwerenności,siewca fatalizmu!]kilka komentarzy:

  „1szybki (227 / 47)
  2005-12-15 17:14:00
  nie warto kupić
  bo każdy SKRAJNIE prawicowy , lewicowy , semita , antysemita po prostu tylko bełkocze przesadza i ubarwia

  pająk (1173 / 75)
  2005-12-15 17:47:00
  Mialem kiedyś w rękach jego „Czwarty rozbiór Polski”. Generalnie wg Pająka wszystkiemu winni są Żydzi (Kwaśniewski – Stolzman, Balcerowicz – Buchman, Michnik, Wałęsa i inni), przy Okrągłym Stole większość stanowili Żydzi itp. Spiskowa teoria dziejów.
  Nawet jeśli Pająk podaje jakieś prawdziwe informacje to trudno je zweryfikować. Nie wiem czy warto czytać, mi nie odpowiada bo niewyważone i jednostronne.

  danieloff (5376 / 167)
  2005-12-16 09:00:00
  Widziałem jego książki sprzedawane pod kościołami przez Panów i Panie z obłędem w oczach… Zniechęciło mnie to do tego autora. A wracając do teorii spiskowych, to tradycją polską jest zrzucanie winy za własną nieudolność na inne narody, np. Żydów.”
  http://odkrywca.pl/autor-henryk-pajak-czy-warto-kupic-jego-ksiazki-,253008.html

  Konkluzja:Polacy nie potrzebują „żydów” czy „masonów” sami się wykończą!

  Polubienie

 4. Maks

  Szkodniki$Hasbara[poprawka]

  Polubienie

 5. nina

  —— PRAWDA o dzisiejszej Rosji i /// PUTINIE /// bez płatków usznych.

  Polubienie

 6. nikita

  M.K TV ( INFORMACJE BIEZACE )

  Polubienie

 7. wincenty

  Urodziny Stalina

  Polubione przez 1 osoba

 8. nikita

  PILNE: Kaucja za wolność Piskorskiego

  Na kolejnej rozprawie, w której sąd rozpatrujący sprawę Mateusza Piskorskiego zwrócił się do sądu apelacyjnego z wnioskiem o przedłużenie tymczasowego aresztowania, zapadła zaskakująca decyzja.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201812209432717-piskorski-sad-kaucja-areszt-wiezienie-pieniadze-sputnik/

  Polubienie

 9. wincenty

  ARESZTOWANY M.PISKORSKI OTRZYMAŁ PROPOZYCJE PISOWSKIEGO RZĄDU WPŁAĆ 300 000 ZŁ A BĘDZIESZ WOLNY …..

  PARANOJA TRZYMANIE LATAMI POD ZARZUTEM SZPIEGOSTWA OSTATECZNIE MOŻE SIĘ WYKUPIĆ ……… TOŻ TO HARACZ ZWYCZAJNY ………… a tak na serio to siedział za udział w burzeniu BANDEROWSKO- HITLEROWSKICH POMNIKÓW ……
  https://miziaforum.com/2018/12/20/aresztowany-m-piskorski-otrzymal-propozycje-pisowskiego-rzadu-wplac-300-000-zl-a-bedziesz-wolny/

  Polubienie

 10. Re: D. Kosiur.
  Panie Dariuszu, co mam pomyslec, jesli moj cioteczny brat (syn mojej matki siostry) przyjmuje w swoim kabarecie „Kamelot” najwiekszego zyda (anty-polaka I czestuje go dosc dobrym szampanem???…
  To sie k…rwa w „pale nie miesci”…zwlaszcza w mojej swiadomosci..
  Jak mam sie k…rwa czuc, jak czlonek mojej rodziny „wlazi do dupy” zydowskiemu szubrawcowi???…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.