Nie bójmy się walczyć z syjonistycznym bandytyzmem

Żydowski szowinizm, żydowskie kłamstwa, należy bezwzględnie obnażać i zwalczać. Poniżej moje pismo do sądu w Otwocku w związku z syjonistyczną hucpą Prokuratury  Rejonowej Warszawa – Praga Północ oraz prokuratora Macieja Młynarczyka podejmujących antypolskie działania na zlecenie żydowskiej Otwartej Rzeczpospolitej, tzw. organizacji pozarządowej, finansowanej ze źródeł zagranicznych, sponsorowanej także przez żydowskie organizacje podejrzewane o działalność terrorystyczną. 

_______________

Otwock, 11.12.2018

 

Sąd Rejonowy w Otwocku

II Wydział Karny

ul.Armii Krajowej 2

dotyczy:

sygn. akt IIK 947/18

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie do dnia dzisiejszego nie rozpatrzył mojej skargi na bezprawne działania Prokuratury Rejonowej Warszawa – Praga Północ i osobiście inkryminowanego prokuratora Macieja Młynarczyka, którzy w przedmiotowej sprawie dopuścili się złamania Konstytucji RP podejmując przeciwko mnie i przeciwko Pawłowi Ziemińskiemu działania noszące znamiona bandyckiego aktu (m.in. szantażu) o charakterze syjonistyczno-faszystowskim.

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie może uznać moją skargę za niezasadną lub za zasadną, a zatem i cała sprawa będąca w istocie antypolską, syjonistyczną, hucpą może zostać potraktowana w sposób podobny.

W związku z powyższym wnoszę o wycofanie „Odpisu aktu oskarżenia wraz z wezwaniem do złożenia wniosków dowodowych” lub ponowne przesłanie w terminie późniejszym, po odnośnej decyzji Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie.

Dariusz Kosiur

______________________________

Mamy prawo podejrzewać, że podjęte przeciw nam, przeciw WPS, antypolskie działania prokuratury IIIŻydo-RP/Polin oraz żydowskiej, pozarządowej (finansowanej, sponsorowanej z zewnątrz także przez żydowskie organizacje terrorystyczne) organizacji Otwarta Rzeczpospolita są zemstą za ogranie reżimu i objęcie przez nas, przez Pawła Ziemińskiego i mnie, kierowniczych funkcji w partii Polska Patriotyczna w sytuacji, gdy służby tegoż reżimu nie chciały zarejestrować Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej – kradnąc nam jeszcze opłatę rejestrową.

Nie należy zapominać, że każda prokuratura i każdy sąd w IIIŻydo-RP/Polin są częścią tego samego systemu (nie)sprawiedliwości, który bez wyroku i bez postawienia zarzutów więzi już od dwu lat i siedmiu miesięcy Polaka, Mateusza Piskorskiego – za co – ? – za prezentowane przezeń poglądy. Sądową propozycję wpłacenia kaucji za jego zwolnienie z aresztu należy traktować jak żądanie okupu przez gangsterów-porywaczy. Przy czym nie jest wcale pewne, czy M.Piskorskiego nie aresztowano by ponownie. Skądinąd dobrze wiemy, że z gangsterami się nie pertraktuje, gangsterów się bezwzględnie likwiduje. W każdym razie widać z tego, że reżim IIIŻydo-RP/Polin ma z M.Piskorskim problem, który być może chciałby jakoś rozwiązać, a przy okazji za jego uwolnienie jakieś kanalie chciałby wyłudzić od Polaków okup (kaucję) w kwocie 100 tys.$ USA.

D.Kosiur

_________________

PS

Rodzice zaprowadzili mnie do chrztu po październiku 1956r., gdy miałem już trzy lata. Bali się ochrzcić mnie wcześniej, ponieważ ojciec był prześladowany przez żydo-bolszewickich bandytów z UB, a matka bała się utraty pracy, czym groziła jej kierowniczka kadr w MHZ, Żydówka, tzw. personalna – wtedy najważniejsza osoba po dyrektorze. Tak oto historia zatoczyła koło – Żydostwo znów rządzi w Polsce i znów prześladuje Polaków.

23 Komentarze

Filed under Polityka

23 responses to “Nie bójmy się walczyć z syjonistycznym bandytyzmem

 1. Panie Darku moja rada do Strasburga nie bawić się w schadzki po reżimowych sądach.

  Polubienie

  • ndc

   Jerzy i co będą się skarżyć na koszernych do koszernych.To tak jak z tym Brando co to objechał żydów w koszernym CNN a wywiad udzielał pewnie tez koszernemu dziennikarzowi.

   Polubienie

 2. nina

  —————– natrafiłam na dziwną stronkę ….. im głębiej tym dziwniej.
  https://www.wykop.pl/wpis/30338685/odtajniony-raport-amerykanskiego-wywiadu-z-1946-ro/

  Polubienie

  • Manipulacja i oszustwo szpicla z CIA,po 45 roku potępiam,gdyż właśnie w Poznaniu i w Bydgoszczy pozostało tysiące hebrajczyków,żydów ukrywających judaizm,potępiających syjonizm,którzy nie mieli ochoty na wyjazd do Izraela.Pomijam fakt,,że w polskiej administracji po 45,dominowali żydzi,hebrajczycy.Przecież po 56 i po 68 do Izraela ,do USA,do EU zachodniej wyjechali żydzi,obywatele PRL a nie Polacy.Już od 61 każdy specjalista przez Budimex,Pagart pracował na zachodzie,w krajach arabskich,płacił 60& podatków w PRL i wracał

   Polubienie

 3. Pingback: Nie bójmy się walczyć z syjonistycznym bandytyzmem — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 4. julius

  Dzisiaj kapitalizm Stanów Zjednoczonych jest spłukany. Po prostu Stany nie mogą utrzymać swojego globalnego imperium wojskowego. I wprowadzony zostaje Donald Trump ze swoimi „rozwiązaniami biznesowymi”.
  Ale czyniąc to, ten prezydent, ze swoim tanim utylitaryzmem i wyzyskującym nastawieniem transakcyjnym, wypuszcza kota z worka. Jak sam mówi, USA nie mogą być światowym policjantem. Odtąd kraje będą musiały płacić za „naszą ochronę”.
  Nieumyślnie, Trump pokazuje siłę USA, tym czym te państwo jest na prawdę: globalnym bandytą pobierającym haracz za opiekę.
  Zawsze tak było. Tylko że teraz jest to w pełni widoczne.
  Trump nie jest Smedleyem Butlerem, byłym generałem piechoty morskiej, który w latach trzydziestych potępił amerykański militaryzm jako operację mafijną. Ten prezydent głupio odsłania „racket”, wciąż myśląc, że jest to coś cnotliwego.
  https://www.darkmoon.me/2018/trump-comes-clean-from-worlds-policeman-to-thug-running-a-global-protection-racket/

  Oczywiście Izrael jest wyłączony. Mówi się o tym, że Trump będzie żądał nawet 4% PKB haraczu ( np. na zakup uzbrojenia w koncernach amerykańskich) i branie udziału w wojnach jako siły proxy Amerykanów.

  Polubienie

 5. Pingback: Nie bójmy się walczyć z syjonistycznym bandytyzmem — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 6. Chcę powiedzieć, że ,,,,
  – źle życzę – stanom zjednoczonym…
  – źle życzę – stylowi życia – stanom zjednoczonym
  – źle źyczę – bandycko terrorystycznej sekcie NATO!
  – źle życzę wszystkim tym, którzy popierają bandyckie USA i Izrael…
  – źle życzę III żydoRP…- proponuję tym wszystkim konfidentom z Wiejskiej na przesterzeni od 1981 r. do dziś 2018 r … – spie….jcie…..

  Polubienie

 7. Jest to okolicznościowy medal „EIN NAZI FAHRT NACH PALASTINA” wybity w hitlerowskiej III Rzeszy, upamiętniający współpracę syjonistów i nazistów. Wybito go na polecenie J.Goebelsa w 1934r., po dojściu NSDAP do władzy.

  21 czerwca 1933 r., w kilka tygodni po dojściu Hitlera do władzy Zionistische Vereinigung fur Deutschland (ZVfD) – prężna organizacja syjonistów niemieckich stała się nieoczekiwana podpora NSDAP (partii nazistowskiej): Wierzymy, że to właśnie nowe Niemcy mogą, dzięki swej zdecydowanej woli, rozwiązać problem żydowski, znaleźć rozwiązanie problemu, który w istocie rzeczy powinien być rozwiązany przez wszystkie narody europejskie […] Wdzięczność narodu żydowskiego staje się podstawą szczerej przyjaźni z narodem niemieckim wraz z jego realiami narodowymi i rasowymi. […] My również jesteśmy przeciwni mieszanym małżeństwom i pragniemy utrzymać czystość żydowskiej grupy etnicznej. […] Aby osiągnąć te praktyczne cele, syjonizm ma nadzieję, że będzie zdolny do współpracy z rządem nawet zasadniczo wrogim Żydom… [według cytatu w „Les guerriers d’Israel”; E. Ratier, wyd. Facta 1995].

  Polubienie

 8. Pingback: Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami.

 9. nikita

  Na rocznicę urodzin i zgonu Związku Sowieckiego

  Poza dyskusją historyczną jest już dziś uznanie, że utrwalenie się państwa sowieckiego ostatecznie położyło kres wizji rewolucji światowej, rozumianej jako powszechna likwidacja całego porządku politycznego.

  Odtąd ZSSR rozszerzał się już jak „normalna” państwowość, względnie wspierał i przeprowadzał miłe sobie przewroty w innych państwach, a nie unicestwiając tę formę polityczną w ogóle.

  To właśnie była kluczowa różnica między państwowcem Stalinem, a rewolucjonistą Trockim i dlatego przez cały okres istnienia ZSSR jego zniszczenie było naczelnym celem trockizmu, z czasem przemalowanego na Zachodzie na liberalny neo-konserwatyzm, a np. w Polsce na opozycję demokratyczną…..
  http://chart.neon24.pl/post/147005,na-rocznice-urodzin-i-zgonu-zwiazku-sowieckiego

  Polubienie

 10. pytuś

  CZY KTOŚ TU WIDZI PARSZYWY ISRAEL? MOŻE TAKŻE WIDAĆ PALESTYNĘ NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU?

  TO SKĄD SIĘ WZIĄŁ OBECNY WYPIERDEK MAMUTA, UDAJĄCY COŚ TAM?

  Polubienie

 11. nina

  —————– już wszystko podrożało ……….

  Polubienie

  • Zakładając, że to nie zagrywka pod publikę (koszernostra ma zaplanowne zawsze wiele scenariuszy, zwłaszcza dotyczących nieuchronnego końca dodruku pustego pieniądza z powietrza), to trumpek podzieli los kilku jego poprzedników, próbujących wchodzić w dorgę judeobanksterii. Lincoln i Kennedy to nie jedyni, którzy „zeszli” z tego świata nie doczekawszy końca kadencji (Song Hongbing – „Wojna o pieniądz” tom 2 rozdział II – bankierzy kontra prezydenci USA). IX prezydent William Henry Harrison (zagorzały przeciwnik banksterii) „przeziębił się” i zmarł po miesiącu, a słynął, z żelaznego zdrowia. XII prezydent Zachary Taylor (przeciwnik powołania prywatnego banku centralnego) nabawił się „niestrawności” i zmarł po kilku dniach …

   Polubienie

  • Oby nie musiała Melania zbierać jego odstrzelonego blond tupeciku,jak Jacqueline Kennedy,gdy nadal będzie się dopieprzał do żydowskiego FED.

   Polubienie

 12. paziem

  Dokumentacja zdrady Polski

  Polubienie

 13. Jurek

  Czym się skończył okres I Medalu , wszyscy wiedzą .

  Jak będzie za tego ?

  http://www.nop.org.pl/wp-content/uploads/2011/04/juglowna.jpg?0

  Polubienie

 14. Jurek

  Czym się skończył okres 1 medalu ? – 85 milionów ofiar

  Ile będzie za 2 medala ?

  Polubienie

 15. mysle ze goje z napletkami maja nikle szanse naprzezycie ! w walce z semitami bez napletkow!. czy ktos z tutaj piszacych slyszal ? o najwiekszym imperiow na matce Ziemi ,Tartary.. te imperiom zostalo zlikwidowane ,starte z powierzchni ziemskiego globu !!!! okolo 3 ludzkie generacje !!.temu . Ktos zlyszal ,czytal ,uczono go na na uniwersytetach ,studiach ?.ze jeszcze za zycia naszych pradziadow na wszystkich mapach swiata istaniala najwieksza cywilizacja the great empire of tartary?… ze napoleon w 1812 roku nie walczy z ruskimi! ! tylko wraz z dynastia z domu olden burgow ,”windsorow” vide Romanowow! okupujaca .Rosje Sowianska …walczyl i przegral wlasnie z tartarami ?? .Te wiadomosci znajdziesz tylko i wylacznie na Youtube wystukujac: Mud Food ktory mial mial globalny zasieg ! i nikt tego nam nie opisal ,powiedzial !

  Polubienie

 16. dzisiejsza eksterminacja bialego czlowieka juz nie rozroznia! ,nie klopocze sie:) w procesie totalnej eksterminacji na :Niemcow ,Anglikow ,Francuzow , szwedow ,polakow ,Ukraincow itp .jak bialy! to winny ! i zaszczepic:) lub w inny sposob zabic!.Bialy czlowiek to …wlasnie potomek tartarow !! i jako taki ..musi byc zlikwidowany ! czy ktos z was czytal ,slyszal ,uczono go ,ze Semici „uchodzcy” w UE nie pija wod z tamtejszych dostaw wod !!!! „uchodzcy” pijaja tylko wode ze zrodel artezyjnych ! sprowadzana dla nich z ..miejsca i okolic:) gdzie sie chrystu narodzil:)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.