Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami.

 

Tak jak się spodziewaliśmy, syjoniści w Polsce, w okresie rządów PiS, poczuli się na tyle pewni i bezkarni, że przechodzą do otwartej wojny z Polakami. Na początek za cel antypolskich działań szowinistyczne, syjonistyczne środowiska żydowskie, wybrały sobie stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej i partię Polska Patriotyczna. 

Po niemal pół roku trwającym, tzw. ” karnym postępowaniu przygotowawczym” syjonistyczne,  szowinistyczne środowiska żydowskie w Polsce postanowiły iść na pełną konfrontację z polskimi środowiskami narodowymi.  Na pierwszy cel terroru politycznego i medialnego wytypowano stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej i partię Polska Patriotyczna. Postawiono na otwartą wojnę, ale prowadzoną tzw. „demokratycznymi metodami” ( podobnie jak – w innej oczywiście skali – ludobójczy imperializm anglosasko-syjonistyczny wprowadza ” demokrację” za pomocą agresji zbrojnej lub wojny hybrydowej w wybranych regionach świata, odpowiednio do własnym interesów i zysków).

Jakich narzędzi na tym etapie użyli syjoniści ? Rolę donosiciela i denuncjatora ( oficjalnie oczywiście uchodzącego za obrońcę standardów demokracji i praw człowieka) spełniła  tzw. „Otwarta Rzeczpospolita” – na czele z jej liderem dr Markiem Gumkowskim, czyli jak eufemistycznie o sobie piszą – stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii. Natomiast rolę narzędzia wykonawczego na tym etapie wojny syjonistów przeciwko Polakom pełni Prokuratura Warszawa Praga-Północ, w osobie Prokuratora Macieja Młynarczyka.

Teraz możemy napisać już o tym wprost, gdyż posiadamy obecnie status „oskarżonego” ( czyli kaganiec milczenia został nam ” formalnie”zdjęty ).

Dariusz Kosiur, wiceprzewodniczący stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej oraz wiceprzewodniczący partii Polska Patriotyczna oskarżony jest o czyny z art.257 kk, z art. 256  § 1 kk i z art. 241 § 1 kk w zw. z art.12 kk.  Paweł Ziemiński, przewodniczący stowarzyszenia  Wierni Polsce Suwerennej i przewodniczący partii Polska Patriotyczna oskarżony jest o czyn z art. 241 § 1 kk w zw. z art.12 kk.

Dariusz Kosiur został wprost zadenuncjowany i pomówiony przez syjonistów z  tzw. ” Otwartej Rzeczpospolitej” o „propagowanie faszyzmu” oraz „zniesławianie narodu żydowskiego”, natomiast ja, Paweł Ziemiński „zasłużyłem  sobie” na status oskarżonego korzystając z konstytucyjnej wolności słowa oraz pełniąc służbę niezależnego, narodowego dziennikarza informującego w sposób niezakłamany o przebiegu wydarzeń z dnia 8.06.2018 r., jakie miały miejsce w domu prywatnym Dariusza Kosiura i mieszkaniu mojej córki, w którym przebywałem. Oznacza to, że funkcjonariusze PiS zgodnie z poleceniami syjonistów mają działać przeciwko Polakom w atmosferze publicznego milczenia,  wywołanego terrorem polityczno-prawnym i informacyjno-medialnym.

Jeśli wojna, to wojna. Sprawy zaszły za daleko, aby Polacy mieli się cofać przed jawnymi okupantami i uzurpatorami. Nie będziemy naświetlać w chwili obecnej wszystkich aspektów reakcji i odpowiedzi naszym wrogom.

Informujemy jednak, że zapadła decyzja o powołaniu przy partii Polska Patriotyczna:

1.Komitetu Przeciwko Zniesławianiu  Polaków i Obrony Praw Suwerena

2.Funduszu Wsparcia i Obrony Pokrzywdzonych Przez System Prawa III RP

3.Ośrodka Dokumentacji Przestępstw Wobec Konstytucyjnych Praw Polaków i Praw Polaków Wynikających z Konwencji Międzynarodowych

 

Wkrótce więcej informacji, ale już od dzisiaj –  wszystkie organizacje polskie oraz wszystkich Polaków gotowych bronić swojej godności i niezbywalnych praw Suwerena – zapraszamy do współpracy i wspólnej walki o przyszłość.

 

Paweł Ziemiński

 

Łódź, dnia 28.12.2018 r.

 

 

 

26 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

26 responses to “Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami.

 1. existō

  Tak na oko to wygląda raczej na chęć zastraszenia. Sąd nie musi chcieć się kompromitować i w to brnąć. Takie organizacje jak ta dostają pieniądze na działalność i muszą się wykazywać, a zatem potrzebują „faszystów i antysemitów”, bo bez nich nie mieliby czym zapłacić rachunków.

  1. Czy jakiś członek „narodu żydowskiego” czuje się zniesławiony?
  2. Czy przedstawili Panom definicję pojęcia faszyzm, którzy rzekomo propagujecie?

  Polubienie

 2. nina

  ——— ŻYDOSKIE UB zamordowało mi Ojca , po dzień dzisiejszy żaden ŻYDOSKI ZBRODNIARZ czasów wojny jak i powojennych nie został postawiony w stan oskarżenia. Żydzi żerują na Słowianach od czasów pojawienia się na ich ziemiach ,OKUPUJĄ JE ! mordują , okradają SUVERENÓW . Przejęli podstępem Państwo polskie a jego Obywateli wpędzili w biedę uniemożliwiającą normalnie żyć!. Żydzi znienawidzeni są we wszystkich Państwach świata. ZBIOROWA NIENAWIŚĆ podyktowana -ŻALEM, PRETENSJĄ osiągnęła właśnie swoje apogeum.
  ———–Nadszedł czas , już niebawem Polacy Sławianie BĘDĄ OSKARŻAĆ .żydów O ZBRODNIE przeciwko Narodowi polskiemu ,inne Narody też będą oskarżać. NIE BĘDZIE MIEJSCA NA ZIEMI !! gdzie ZBRODNIARZE ŻYDZI będą mogli ukryć się przed SPRAWIEDLIWOŚCIĄ. Żydzi będą musieli zapłacić Polakom za czas przebywania na ich ziemiach i za popełnione zbrodnie.
  OKUPOWANA Polska pod żydoskim zarządem kradnącym dorobek Narodu polskiego.
  https://www.gtlaw.com/pl/professionals/f/fogelman-lejb

  Polubione przez 1 osoba

 3. paziem

  @existo, bardzo cenię sobie „dobre rady” i róźnego rodzaju dywagacje, ale to wobec Dariusza Kosiura i mnie sformułowano akt oskarżenia, i to Dariusz Kosiur i ja staniemy przed Sądem Rejonowym w Otwocku II Wydział Karny. Na te fakty ( obojętnie jak je oceniamy) i ich następstwa musimy reagować, a nie na dywagacje.

  Polubienie

  • Panie Pawle (Pozdrowienia sle).
   Prosze zadzwonic do Jablonowskiego, Sendeckiego, Konrada Daniela, ONR-u I wszystkich, ktorzy podaja sie za Polskich Patriotow do wspolnego uderzenia na syjonistyczna creature zydowskiego pomiotu okupujacego nasza Ojczyzne.
   Nasz Polakow interes jest nasza Ojczyzna, a nie uprawianie pogladowych racji I tzw. „przywodctwa” (kto ma wiecej lub kto wie wiecej).
   Kierunek to wolna, suwerenna, niepodlegla I nie-opodatkowana Polska wraz z jej prawowitymi wlascicielami.

   Pozdrawiam jeszcze raz.
   jasiek z Toronto

   http://polskawalczaca.com

   P.S. Prosze czesciej zagladac do Gajowki I umieszczac biezace informacje.

   Polubienie

   • ndc

    Jasiek weż sobie wylej na głowę wiadro lodowatej wody aby uszły z ciebie emocje.Prędzej dzika świnia zobaczy żydowskie niebo jak to wymienione przez ciebie towarzystwo chociaż kiwnie palcem w tej sprawie.
    Zapytaj się ich czy wpłacili chociaż złotówkę w temacie kaucji dla lidera Zmiany.

    Polubione przez 1 osoba

  • existō

   Co konkretnie można zrobić w Panów sprawie?

   1. O wszystkim decydować będzie sąd, a nie prokurator,
   2. Jeśli nie ma poszkodowanych to nie ma szkody,
   3. OR ma historię donosów, jeden z nich z linku wyżej zakończony fiaskiem.

   Są dwie drogi, pierwsza że sprawa jest już przesądzona tylko muszą przeprowadzić określoną procedurę, druga – sprawę nakręcił prokurator i OR a sąd podejdzie do niej racjonalnie.

   Polubienie

 4. julius

  Dobrze byłoby zobaczyć wtajemniczonego z Waszyngtonu, który wreszcie opamiętał się, że Amerika MUSI WYELIMINOWAĆ ATOMEM IZRAEL, jeśli ma przetrwać. Ale czy to jest możliwe? Oczywiście, że nie, Ameryka jest krainą obszczymurków i dziwek i gotowa jest walczyć w niekończących się wojnach dla Izraela. Ameryka zbankrutuje, zanim kiedykolwiek przestanie szaleć lojalnie wobec żydowskich supremacjonistów, a prawdziwego powodu nie można wymienić nawet na tej stronie, jest to religijna lojalność oparta na tekście biblijnym.
  https://www.darkmoon.me/2018/texans-grovel-at-israels-feet/#more-108729

  Polska jako departament zamorski Stanów Zjednoczonych musi robić dokładnie to samo co macierz. A tam przykręcanie śruby z powodów żydowskich idzie pełną parą.

  Polubienie

 5. Za jakiś czas powstanie poradnik jak rozpoznać ukrytego zyda.

  Polubienie

 6. Pozdrawiam Przekazałem do siebie w internecie. wpolsce.biz

  WPS potrzebuje wsparcia.Głośne Brawa za odwagę.Polska administracja musi zaskarżyć cały polski internet,Polonię czyli tysiące patriotycznych stron.

  Zaskarżyć google, bing za zdjęcia anty żydowskie,anty semickie,anty syjonistyczne,anty izraelskie.

  Musi zaskarżyć pseudo analfabetów żydowskich w Polsce(nie znają hebrajskiego) za propagandę mordowania arabów przez izraelczyków a ten harcerzyk i tchórz Marek Gumkowski musi składać protesty przeciw szukarkom w internecie propagujących w różnych językach nienawiść do syjonistów.Ba nawet żydzi w USA i w Holandii protestują przeciw syjonistom.

  Dołączam do WPS ze swoimi stronami poza Polską

  Polubienie

 7. Proszę mnie podać jako świadka, gdyż propaguję
  dialog z Rosją i działania przeciw syjonistom.Od lat.

  Marek Lipski,+49 170 2411559.
  To jest oficjalny numer telefonu w Niemczech.
  Adres jest na moich stronach.W „Kontakt”.

  Polubienie

 8. Dodam.Pseudo obrońcy syjonistów,semitów ,którzy nie znają hebrajskiego? Informacje o powiązaniach firm w Polsce, ze  stowarzyszeniem Otwarta Rzeczpospolita są w internecie.

  Organizacja ,”Otwarta”nigdy nie protestowała przeciw selekcji polskich dzieci w Polsce od roku 89 do dzisiaj czyli organizacja jest przeciw polskim dzieciom w Polsce.
  Dzieci w Polsce mają zabronione leki bez opłat ,w ramach ubezpieczenia rodzinnego.

  Polubienie

 9. Biuletyn Informacji Publicznej
  Imiona: Marek Krzysztof
  Nazwisko: Gumkowski
  http://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/76419


  Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar wręczył Odznakę Honorową RPO „za Zasługi dla Ochrony Praw Człowieka” Stowarzyszeniu przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita…
  (na pierwszym planie M.Gumkowski, po prawej A.Bodnar)


  Rozdanie nagród XIX edycji konkursu im. J.J.Lipskiego
  (od lewej: Z.Bujak, M.Gumkowski, P.Sawicka, była prezes OR)

  Polubione przez 1 osoba

 10. ndc

  Rozumiem że jest to informacja ale z drugiej strony po co te gęby tu umieszczać.Tyle jest tego w pejsatych mediach a jak ludzie to oglądają to tylko ciśnienie to podnosi.Te zdjęcia zajmują miejsce i szkoda zaśmiecać portal takimi zdjęciami.

  Polubienie

 11. Pingback: Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami. | 7777777blog

 12. Pingback: Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami.

 13. Pingback: Wojna syjonistów z WPS i Polską Patriotyczną, czyli z Polakami. — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 14. Piotr Marek

  To była tylko kwestia czasu, że będą chcieli zniszczyć WPS. Ciekawe jednak, czy w TVP nagłośnią tę sprawę, jak z innymi aresztowanymi? Pozdrawiam!

  Polubienie

 15. Michał

  Kto ci to będzie nagłaśniał .Gdyby Trumpek udławił się precelkiem albo puścił bąka po żarciu z GMO wtedy wszystkie media w Polin by o tym mówiły i go bardzo żałowały.
  hi hi hi.

  Polubienie

 16. Pingback: Dwa lata od politycznego donosu na WPS | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.