Bandyckie USA szykują „Majdan” w Wenezueli

Obwołany przez syjonistyczne USA prezydentem Wenezueli Juan Guaido – syn pilota i nauczycielki – ukończył szkołę średnią w La Guaira, studia inżynierskie, a potem dwie podyplomówki – w tym jedną w Waszyngtonie – w obszarze biznesu i tak jak wszyscy bojownicy o „wolność i demokrację” z byłych państw socjalistycznych także przeszedł w USA odpowiednie szkolenia w zakresie „zachodniej demokracji”.

Guaido jest oczywiście osobnikiem socjalizującym w ramach powstałej w 2009r. partii Voluntad Popular, co można przetłumaczyć jako “wola ludu”. Partia powstała w opozycji do rządów Hugo Chaveza, a jej socjalny charakter jest agenturalnym wybiegiem waszyngtońskich syjonistów, którzy zdają sobie sprawę z ogromnego poparcia Wenezuelczyków dla rządów i reform Chaveza, a dzisiaj kontynuatora jego polityki, Nicolasa Maduro.

Gdyby fartuszkowy Guaido w wyniku zorganizowanej przez USA rebelii został prezydentem – czego Wenezuelczykom nie życzę – jego socjalizm natychmiast przekształciłby się w nowoczesny, zachodni, a więc w pełne poparcie dla homozwiązków, dla ideologii gender, eutanazji, dla pełnej aborcji i niskich podatków dla żydowskich banków i korporacji, które natychmiast objęłyby całość życia gospodarczego i politycznego Wenezueli.

Żyd czuje wenezuelską ropę

Jedne z największych zasobów ropy (a być może także i gazu) znajdują się właśnie w Wenezueli. I co, światowa finansjera narodu wybranego miałaby obejść się samym tylko zapachem wenezuelskiej ropy? Na to zgody demokratycznego świata Zachodu być nie może. Ostatecznie, jak zawiodą metody agenturalne, syjoniści z USA gotowi są zbombardować Wenezuelę. Tak jak zbombardowali Chile, Jugosławię, …, itd. W walce z reżimem Nicolasa Maduro, wcześniej Chugo Chaveza, syjonistyczne USA współpracują z syjonistycznym Izraelem – jak się okazuje kolebką naszej judeo-chrześcijańskiej cywilizacji -, oraz swoich protektoratów, takich jak np. IIIŻydo-RP/Polin. 

O “wolność i demokrację” trzeba walczyć i trzeba umieć walczyć – właśnie tak. Wiec, żeby nie było żadnych wątpliwości „Wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów” – taka syjonistyczna retoryka pojawia się w powszechnych żydo-mediach w 2011r. To stwierdzenie zostało wypowiedziane publicznie, w żydowskiej rozgłośni TOK FM. Zapewne powodowany tą szlachetną retoryką zbawczego syjonizmu prezydent Barack Obama  9 marca 2015 r. wydał dekret, w którym zapisano, że: Wenezuela zagraża bezpieczeństwu narodowemu USA (! – ?).

(O tym jak pokojowy noblista Obama wespół z Mossadem próbowali pchnąć Wenezuelę ku „wolności i demokracji” pisał Thierry Meyssan – https://www.voltairenet.org/article186880.html)

Jednak po doświadczeniach w Syrii oraz w związku z faktem poparcia dla prezydenta Nicolasa Maduro ze strony Rosji, Iranu i Turcji, a także Kuby i Boliwi, syjoniści z USA nie zdecydują się raczej na zbrodniczy, militarny, wariant we własnym wykonaniu mimo, iż straszył nim Wenezuelczyków D.Trump w 2017r. Jak na razie USA opłacają gangi Ameryki Łacińskiej oraz miejscowe wenezuelskie do wszczynania rebelii przeciw legalnemu rządowi Wenezueli. Rebelię przeciw prezydentowi Maduro syjonistyczni bandyci opłacają pieniędzmi wenezuelskimi (sic!) – przyjęła się bowiem w świecie zasada, że państwa część swoich rezerw złota deponują w żydowskim Bank of England (to z pewnością jest cymes interes, ale nie dla depozytariuszy). Wenezuela zdeponowała w ten sposób ok. 8 mld $USA – i wątpliwe, czy je kiedykolwiek odzyska, podobnie jak Polska, NRF, Ukraina, Rosja, …

Powszechne żydo-media pokazują nam wyczyny opłaconych przez syjonistyczne USA rebeliantów w Wenezueli uzupełniając obraz informacją, że niezadowolenie społeczne jest powszechne. Tymczasem prawda jest zdecydowanie inna. Nicolasa Maduro popiera nie tylko wenezuelska armia, ale także zdecydowana większość Wenezuelczyków.

Wenezuelczycy w manifestacji poparcia dla prezydenta Nicolasa Maduro – ranek 23 stycznia 2019r. (za: https://www.struggle-la-lucha.org/2019/01/25/hands-off-bolivarian-venezuela/)

 

A tak było w 2017: Armia Wenezueli lojalna wobec prezydenta Nicolasa Maduro i tak jest dzisiaj

 

Przekaz powszechnych żydo-mediów na temat Wenezueli jest niezmienny od lat. Tak o próbach wprowadzenia Wenezueli na drogę „wolności i demokracji” pisał Nasz (żydowski) Dziennik w 2013r. (Jawna fraternizacja pana T.Rydzyka z J.Danielsem i ambasadą Izraela winna pozbawić już złudzeń myślących wolniej pod moherowym berecikiem, co do tego, czyje interesy wspierają „boże dzieła” pana Rydzyka.)

Maduro zwyciężył różnicą zaledwie ponad 234 tys. głosów.martwi się Marta Ziarnik z Naszego Dziennika i dodaje: Oficjalny zwycięzca zdaje się być największym przegranym – ocenia m.in. Javier Corrales, politolog z Amherst College w Massachusetts. (…) Tym, który dzisiaj przegrał, jest pan. Obywatele pokazali, że pana nie kochają – powiedział Radonski, zwracając się publicznie do Maduro i wymachując listą nieprawidłowości zebranych przez jego zwolenników.

Cóż, retoryka Radonskiego zgodna z jego korzeniami – Żydostwo z Polski -, ale o tym w ND cicho sza.

Dalej Żyd Radonski stwierdził (za ND):
Nie uznamy rezultatów, dopóki nie zostanie przeliczony każdy głos oddany przez Wenezuelczyków.

Skądś ten wariant i taktyka są znane – tak, z Rosji, Białorusi, Ukrainy – tu też międzynarodowe Żydostwo żądało ponownego liczenia głosów, gdy ich agentura niedostatecznie zmanipulowała wyniki wyborów i wszystkie wysiłki poniosły fiasko.

na podst.: http://www.naszdziennik.pl/wp/29860,spor-o-wygrana.html

 

W 2014r. prezydent Wenezueli rozpędził opozycyjny Majdan organizowany przez Żydostwo z USA
za: http://wyborcza.pl/1,75477,15635713,Prezydent_Wenezueli_rozpedzil_opozycyjny__Majdan_.html

Rozpłakał się Nasz (żydowski) Dziennik: Przegrany „wieczny” prezydent
Hugo Chávez potknął się o Chrystusa. Kościół zawsze aktywnie uczestniczył w budowaniu zdrowego i odważnego społeczeństwa w Wenezueli. Dlatego po przejęciu władzy przez socjalistę na ataki nie trzeba było długo czekać.
Przez cały okres swojej „wiecznej” władzy Chávez, który był zażartym przyjacielem Raula i Fidela Castro, Putina, Łukaszenki, Ahmadineżada, al-Asada i innych „szanujących” prawa człowieka władców, walczył zażarcie z Kościołem katolickim, ponieważ wiedział, że sprzeciwia się on jego bezwzględnemu podporządkowaniu osoby kolektywowi, polityce miażdżenia indywidualnych cech jednostki dla dobra ogółu, i to dla jakiegoś utopijnego „dobra”. Jak każdy dyktator przegrał. Raju na ziemi nie zdążył zbudować. Następca dyktatora też go nie wybuduje. Jeżeli zaś Nicolás Maduro pójdzie drogą Cháveza, wówczas krew będzie się długo lała na ulicach miast Wenezueli, jeżeli ustąpi, choć na krok, powtórzy historię z Majdanu, czyli straci władzę.

http://www.naszdziennik.pl/wp/70800,przegrany-wieczny-prezydent.html

 

Jakiej filozofii społecznej hołdują żydo-media pana T.Rydzyka, ale także i instytucja żydo-katolickiego Kościoła pisałem tu: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/29/katolickie-media-w-sluzbie-zydowskiego-kapitalizmu/. Czy można więc mieć wątpliwości po czyjej stronie stoi Kościół i jego wszelkie media?

 

A ponieważ mamy czas karnawału, więc niech nas bawi znaleziona w sieci humoreska pt. Geniusz syjonizmu:

Putin załamany, najpierw się rozpłakał, a potem popadł w chorobliwie zaraźliwy śmiech, gdy: po przestudiowaniu polskich mediów zrozumiał, że Polska jest mocarstwem, Rosja słabym bankrutem, a on sam idiotą. Geniusz syjonizmu zwyciężył raz jeszcze – ???????????

 

Dariusz Kosiur

25 Komentarzy

Filed under Polityka

25 responses to “Bandyckie USA szykują „Majdan” w Wenezueli

 1. nikita

  W ramach ogólnopolskich obchodów Dnia Judaizmu, których najważniejsza część organizowana jest po raz kolejny przez archidiecezję łódzką, możemy zobaczyć niezwykły spektakl wspólnych modłów abp. Rysia z rabinem Szychowskim. Trudno powiedzieć, czy obaj duchowni planują rytmiczne kiwanie

  Polubienie

  • swiat goi nie wie ze ,,,,,nie ma na swieci nic tak kosmicznie i ogromne zydowskiego ! jak jest chrzescijanstwo,katolicyzm ,prawoslawie i protestantyzm .wszedzie gdzie symbolem jest krzyz ! kryje sie rdzen, esencja ! judaizmu i zwiazanego z tym :falszu ,obludy i zaklamania !

   Polubienie

 2. Pingback: WENEZUELA | 7777777blog

 3. Pingback: Bandyckie USA szykują “Majdan” w Wenezueli – ANON TRUTHSEEKER — EXPLORING THE HIDDEN TRUTH

 4. wincenty

  żyd astra pisze który żyd w jaki dzień ma dyżur na neonie, kiedy żyd agnieszka sz kiedy żyd astra 🙂
  Dziś ma niby zawisza niebieski a na czołówce ulubieńcy żyda astry/rebeliantki zresztą oni tam wszyscy to to samo czy to debil ruszkiewicz czy repsol grają w debilną grę i myślą że debili nikt nie widzi.
  A widać jak na dłoni w co grają i kim są 🙂

  Polubienie

  • nikita

   jeśli ta astra tak się chwali z chwilowego wzrostu oglądalności wynikającego z zabójstw a adamowicza czy ja mu tam i żydowskiego tam rodem z szalom24?
   To się nagle stało dlaczego tych których czytają się nie promuje?

   Zobaczcie szalom24 https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/ wszystko jest kasowane i ci sami ludzie rządzą na neon tylko trzymają ich w poczuciu że tu cię nie skasują, neon to tylko wydmuszka przenieśli pejsa z szalomu na neon zrobili zamieszanie i go niby skasowali, ale przecie tam same pejsy niektóre po Polsku nawet nie piszą jak haski czy ten obywatelski .

   Udają debile że mają problem z swym nickiem „dziennikarzem obywatelskim” ale przecież na neon nie można się normalnie zarejestrować ktoś musi polecić więc od razu widać kto polecił.

   To jest banda pejsatych debili ,te ich zabawy w dobrego złego admina te w puszczanie trolli na próbę i ich cofanie to jakiś żart.

   Polubienie

 5. nikita

  Co sądzicie o tym :

  „” Kaczyński nie jest na tyle głupim, aby spodziewać się inwazji Rosji na Polskę gdzieś w rejonie Suwałk w myśl teorii debili z kręgów banderowskiego zakonu pod egidą ,,Gazety Polskiej”, czy jej wizualną hybrydą, zwaną ,,TV Republika”.
  Jeżeli zwrócimy uwagę na to, co wydarzyło się we Francji po tym, kiedy pan Macrone stwierdzil, iż koniecznym jest stworzenie unijnej armii, która miałaby bronić Europę przed USA, to okaże się, że naczelnik naszego państwa, nikomu nie powie, że sprowadził on do Polski jankeskich siepaczy, aby ci bronili Polskę przed Niemcami””
  (JAKIMI NIEMCAMI ?)

  Oczywiście na neon nikt nie zauważył choć widać jakie to brednie zatopione częściowo tylko prawdzie.
  To samo robią inni np. wawel ,debil kałwa itd tam odelegowani debile z szalom24
  http://jantwardowski.neon24.pl/post/147392,zaorac-prawice

  Polubienie

 6. Edward.

  http://www.wicipolskie.org/?p=39449
  Bank Of England odmowil wydania Wenezueli jej zlota!!!

  Polubienie

 7. Rosja, Chiny, a także RPA i Gwinea Równikowa zablokowały wniosek Stanów Zjednoczonych o uznanie przez Radę Bezpieczeństwa ONZ wenezuelskiego Zgromadzenia Narodowego za „jedyną demokratycznie wybraną instytucję” w kraju.
  https://www.tvp.info/41032930/rosja-i-chiny-blokuja-wniosek-usa-o-poparcie-rb-onz-dla-nowych-wladz-wenezueli

  Polubienie

 8. Rosyjska demonstracja siły – 11 grudnia 2018 bombowce strategiczne Tu-160 wylądowały w Wenezueli

  Minister Obrony Wenezueli Władimir Padrino Lopez stwierdził, że wspólne ćwiczenia w powietrzu stanowią demonstrację siły i mają pokazać, że Rosja gotowa jest bronić swojego sojusznika. Było to oczywiste nawiązanie do Stanów Zjednoczonych, które oficjalnie nawoływały do zamachu stanu w Wenezueli, a nawet nawiązywały kontakty ze zbuntowanymi wojskowymi.

  Najnowsza aktywność Rosji w Ameryce Południowej ma taki sam charakter, co aktywność Stanów Zjednoczonych w Europie. Mocarstwa wzajemnie straszą się wojną, a to powoduje wzrost napięcia w takich krajach, jak Wenezuela, Syria, Iran czy Ukraina.

  https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_YPvK8C9b2EJ:https://zmianynaziemi.pl/comment/450146+&cd=9&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera

  Polubienie

 9. Tytuł w żydowskiej Rzeczpospolitej: „Rewolucja w Wenezueli – wściekłość w Moskwie”
  I oczywiste kłamstwa:

  „Wielusettysięczne demonstracje w Wenezueli i podważenie prawomocności obecnego szefa państwa Nicolasa Maduro wywołało wściekłość na Kremlu.”
  https://www.rp.pl/Polityka/301279974-Rewolucja-w-Wenezueli–wscieklosc-w-Moskwie.html

  Polubienie

 10. Kościół to także znakomite miejsce do manipulacji społeczeństwem – w Polsce winniśmy o tym dobrze wiedzieć.


  Fartuszkowy Guaido w pierwszych ławkach na niedzielnej mszy, ale tłumów nie zgromadził. https://www.rp.pl/Polityka/190129409-Guaido-wzywa-do-protestow-w-kazdym-zakatku-Wenezueli.html

  Ciekawe, że pasterze wenezuelskiego Kościoła, wzorem Jezusa, który przepędził ze świątyni żydowskich handlarzy, nie pogonili syjonistycznego „pomazańca”.
  No, ale jak pamiętamy, popularną w krajach Ameryki Łacińskiej teologię wyzwolenia potępił sam św. JPII (m.in. w encyklice „Centesimus annus”) i odnowił tamtejszy Kościół przez swoich nominantów wspierających żydowski kapitalizm.

  Polubienie

 11. Siergiej Ławrow: Rosja podejmie wszelkie niezbędne działania, by wspierać administrację prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro.

  Uznał, że sankcje nałożone przez USA na wenezuelską państwową firmę naftową są nielegalne i dodał, że sankcje te są równoznaczne z próbą skonfiskowania przez Stany Zjednoczone państwowych aktywów Wenezueli.

  https://fakty.interia.pl/swiat/news-lawrow-rosja-bedzie-wspierac-nicolasa-maduro,nId,2808357

  Polubienie

 12. nina

  ——————BARDZO !!! BARDZO !!! WAŻNE !!

  Polubienie

 13. julius

  Rosja powinna wyciągnąć wnioski z przykładu Wenezueli i być ostrożnym wobec amerykańskich działań, które mają na celu umożliwienie członkom opozycji dostępu do pieniędzy krajowych, które są przechowywane w Ameryce, stwierdził 30 stycznia pierwszy zastępca szefa frakcji Sprawiedliwej Rosji w Dumie Państwowej, Michaił Jemelianow.

  Departament Stanu USA postanowił zapewnić wenezuelskiemu liderowi opozycji Juanowi Guaydo dostęp do rachunków rządu wenezuelskiego w bankach amerykańskich. Jemielianow jest przekonany, że Federacja Rosyjska powinna potraktować to wydarzenie poważnie i wyciągnąć z tego wnioski.

  „Zapewnienie dostępu do rachunków rządowych opozycyjnym członkom Wenezueli jest sygnałem ostrzegawczym dla naszego kraju. To jest nowy format Pomarańczowej Rewolucji i jej wsparcie z zewnątrz „- Jemelianow jest pewien.

  Tak więc, według niego, przez swoje działania, Stany Zjednoczone argumentują, że mogą zapewnić każdemu oponentowi dostęp do państwowych funduszy kraju, które znajdują się w amerykańskich bankach. Jednocześnie, jak wspomina zastępca, część funduszy Federacji Rosyjskiej znajduje się również w strukturach finansowych Stanów Zjednoczonych.

  „Dziś Stany Zjednoczone dają dostęp opozycjonistom w Wenezueli, a jutro otworzą dostęp do rachunków naszego Narodowego Funduszu Opiekuńczego, warunkowo, np. dla Nawalnego lub innego opozycjonisty, aby zdestabilizować sytuację w naszym kraju. Musimy wyciągnąć wnioski i przestać wysyłać nasze fundusze do Stanów Zjednoczonych, aby uniemożliwić ich wykorzystanie przeciwko nam „- podkreślił Yemelianow.

  Szczegóły: https://regnum.ru/news/2562585.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
  Wszelkie wykorzystanie materiałów jest dozwolone tylko wtedy, gdy istnieje hiperlink do agencji informacyjnej REGNUM.

  Polubione przez 1 osoba

 14. julius

  Mieszkaniec Caracas opublikował na portalu społecznościowym wideo, które według niego nie pojawi się w zachodnich mediach. Wyjaśnił, że „głodna” Wenezuela żyje normalnie – ludzie chodzą do sklepu i odpoczywają w kawiarni.
  Obawy autora są zrozumiałe: to, co uchwycono w ramkach, jest sprzeczne z zachodnią propagandą na temat kryzysu w Ameryce Łacińskiej.
  „Normalni ludzie chcą żyć normalnie, a nie nawzajem się zabijać, bardzo kocham kulturę Ameryki Łacińskiej” – napisał jeden z komentatorów na Twitterze.
  https://tsargrad.tv/news/kadry-kotorye-ne-pokazhut-zapadnye-smi-golodnaja-venesujela-neskolko-dnej-nazad-video_183034

  Polubienie

 15. Stu zołnierzy rosyjskich z Vasily Tonkoshkurov, jednym z głównych członków rosyjskich sił zbrojnych w Wenezueli z 35 tonami artykułów pomocy. Prezydent Maduro ogłosił że Rosja dostarczyła już 300 ton pomocy humanitarnej. Oba kraje trzy miesiące temu zaplanowały wspólne ćwiczenia wojskowe na terytorium Wenezueli. W grudniu Wenezuela zaoferowała Rosji wyspę, na której mogliby założyć bazę wojskową. Wyspa znajduje się około 200 km na północny wschód od Caracas. A poprzednik Maduro, Hugo Chavez, już w 2008 r. proponował wykorzystanie wyspy do celów wojskowych, z czego jednak Rosjanie postanowili zrezygnować. Rosja obiecuje kontynuować pomoc humanitarną. Wenezuela, która ma pierwsze na świecie rezerwy ropy naftowej, podlega sankcjom nałożonym przez Stany Zjednoczone…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.