Bomby nuklearne nad Polską!

Znalezione obrazy dla zapytania Jacek Czaputowicz foto

Wasal lobby przemysłowo – zbrojeniowego z Usraela, Jacek Czaputowicz, domaga się od USA instalacji głowic nuklearnych w Europie i w Polsce.

Ten MSZ upadłej polityki zagranicznej Polski, dosadnie kompromituje się w niemieckich gazetach, domagając się czegoś co w Europie amerykanie już mają. Chyba, że chodziło mu tylko o Polskę, na razie jeszcze USA nie zainstalowało wyrzutni broni jądrowej, ale Czaputowicz ,,bada” kraje europejskie co one na to, by w Polsce była amerykańska broń jądrowa, skierowana w wiadome terytorium.
Jak na razie nie ma komentarza w sprawie wypowiedzi Czaputowicza, ani Dudy, ani Morawieckiego ani ,,naczelnika”. Nie biegają po korytarzach sejmowych żadni politycy z żadnej partii, których obowiązkiem jest zajmować się takimi nadzwyczaj ważnymi tematami, ale w sprawie zajścia pod TVP wrzeszczą od rana wszyscy.
Mamy dokładnie te same czasy jak za Bieruta, tamci domagali się instalowania na terytorium Polski broni atomowej od sowietów i ich życzenie się spełniło. Spadkobiercy Bieruta czyli ich dzieci domagają się instalacji broni jądrowej też na terytorium Polski ale już z innej strony czyli od poprzednich wrogów Polski – USA. Wtedy kiedy była sowiecka broń atomowa na terytorium Polski, obecni nasi ,,przyjaciele” wtedy wrogowie wycelowali około 600 pocisków broni atomowej w terytorium Polski. Użycie tych sześciuset pocisków atomowych w terytorium Polski, zamieniło by w skały około 60% tego terytorium, zlikwidowało by około 50% naszego narodu.

Gdy spełni się życzenie dzieci tych rodziców od Bieruta z obecnej ekipy politycznej, gdy zainstalują w Polsce, obecni nasi ,,przyjaciele” amerykanie wyrzutnie z głowicami jądrowymi, skierowanymi w terytorium Rosji, to Rosjanie wycelują nie 600 głowic w terytorium Polski ale z 10, ale skutek będzie tragiczniejszy od tych 600 głowic amerykańskich, ponieważ technologie mają bardzo nowoczesną. Czaputowiczowi i jego mocodawcom chodzi o to, aby USA, Rosja i inne liczące się kraje odsunęły ewentualną wojnę od swoich terytoriów, od tego mają terytoria w podbitych krajach takich jak Polska, od tego mają takich pachołków jak obecna ekipa polityczna w Polsce. Zapowiedzi takie obecnej klasy politycznej, to kryminalizacja polityki, to próba świadomego zlikwidowania Polski, a Naród Polski może podlegać utylizacji. To mogą być takie efekty bezwzględnej służby wasali amerykańskich zainstalowanych nad Wisłą.

Prowadzona obecnie wojna medialna przeciwko Rosji z terytorium Polski, jest analizowana na Kremlu, rozmieszczanie broni jądrowej na terytorium Polski przeciw Rosji, jest bardzo wrogo odbierana w Rosji. Rosjanie w momencie swojego zagrożenia nie zawahają się nawet przez moment by użyć swojej broni jądrowej w terytorium Polski w przede wszystkim bazy wojskowe usraela, w lotniska, infrastrukturę energetyczną. Nie jesteśmy w stanie wygrać wojny z Rosją, ba nie jest w stanie wygrać wojny z Rosją usrael, oni o tym wiedzą, ale ich jątrzenie a nawet doprowadzenia do konfliktu zbrojnego w tym rejonie jest im na rękę, ponieważ z takiej wojny korzyść będą mieli ci co finansują wasali nad Wisłą. Oni dogadają się z Rosjanami, a Nas zostawia na spalonej ziemi.
Takie mogą być konsekwencje rządów zdrajców, bandy wrogów Polski, bandy głupców i ciemnoty, bandy karierowiczów i złodziei.

Przecież Rosja nie zrobiła nic wrogiego przeciw Polsce, nie rości sobie żadnych zmian terytorialnych, a Polska nie jest zadłużona w Rosji. Polska, nie znacjonalizowała żadnego majątku rosyjskiego na terytorium Polski, a więc nie ma żadnych podstaw prawnych, ani terytorialnych, by politycy w Polsce brnęli w imię interesów nie swoich do wojny z Rosją. Skonfliktowanie Polski z Rosją przez ,,naszych przyjaciół” z USA, jest wyjątkowo szkodliwy dla Polski i Polaków pod kątem bezpieczeństwa, gospodarki, ekonomii.
Ta banda szkodników z obecnej ekipy rządowej, rozdaje pożyczane pieniądze na lewo i prawo, finansuje przemysł zbrojeniowy amerykański i izraelski, zaciąga kredyty u bankierów lichwiarskich, zadłużając Polskę w imię interesów ,,prywaciarzy wojennych” z usraela, ponieważ ci ,,prywaciarze wojenni” gwarantują im władzę, a wiec pełne koryto, dostępne dla złodziei. Taką kreują nam przyszłość, a Polacy cieszą się z propagandy medialnej, jedni tańczą w rytm disco – polo a inni tańczą w rytm lobbystów Biedronia.
Niestety, ale My, na to wszystko swoim prześladowcom pozwalamy.

.
Z. Wrzodak – poseł na sejm IV i V kadencji, czł. Sejmowej komisji obrony narodowej

za:  http://wrzodakz.neon24.pl/post/147511,bomby-nuklearne-nad-polska

 

Wezwanie o aktywność obywatelską 

Minister  spraw zagranicznych J.Czaputowicz, nieco się przestraszył społecznych reakcji i obłudnie szuka usprawiedliwienia, że Niemcy go ponoć źle zrozumieli.
Ten marionetkowy urzędnik i popychadło Departamentu Stanu USA i Izraela przekracza wszelkie granice śmieszności. Niestety konsekwencje jego działań mają bardzo szkodliwe skutki dla przyszłości Polski.
Jak najprędzej powinniśmy pomyśleć jako Polacy o zawiadomieniu Prokuratury o zamiarze popełnienia przestępstwa ( Zdrada dyplomatyczna, art. 129 kk) przez ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza.
Osoby gotowe do poparcia inicjatywy prosimy o kontakt z Polską Patriotyczną i WPS.

biuro@polskapatriotyczna.org.pl

lub przez kontakty na stronie:

wiernipolsce1.wordpress1.com

Dodatek kompromitujący ministra Czaputowicza:

http://www.spiegel.de/politik/ausland/inf-abkommen-polnischer-aussenminister-fordert-us-atomraketen-in-europa-a-1251157.html

Oświadczenie MSZ

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zdecydowanie zaprzecza, jakoby w wywiadzie udzielonym redakcji Der Spiegel minister Jacek Czaputowicz domagał się rozmieszczenia amerykańskich rakiet atomowych w Europie. Tytuł artykułu, który ukazał się w dniu dzisiejszym na stronie internetowej tygodnika, nie oddaje treści rozmowy.

W rozmowie z dziennikarzem niemieckiego tygodnika, dotyczącej Traktatu INF, szef polskiej dyplomacji zauważył, że Europa bazuje obecnie na odstraszaniu nuklearnym gwarantowanym przez Sojusz Północnoatlantycki. Wskazał przy tym, że w interesie Europy, jest dalsza obecność amerykańskich sił, w tym sił jądrowych, na naszym kontynencie.

Zapytany o możliwość rozmieszczenia broni nuklearnej na terenie Polski minister Czaputowicz wyraźnie podkreślił, że „zupełnie sobie tego nie życzymy”. Szef polskiej dyplomacji nie wykluczył, że w przyszłości, podobnie jak obecnie, broń jądrowa będzie zapewniać pokój w naszej części świata. Ewentualne decyzje w kwestii miejsca stacjonowania tego typu broni pozostawił jednak do wyłącznej decyzji NATO.

Aktualnie broń jądrowa znajduje się na terenie kilku państw europejskich.

NATO obecnie analizuje wpływ rozmieszczenia rosyjskich pocisków rakietowych zakazanych traktatem INF na swoje bezpieczeństwo, by zapewnić wiarygodność i efektywność polityki odstraszania i obrony. Polska w pełni popiera tę politykę obejmującą komponent nuklearny i będzie konsekwentnie realizować swoje zobowiązania sojusznicze.

Biuro Rzecznika Prasowego
Ministerstwo Spraw Zagranicznych

za: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/oswiadczenie-msz

8 Komentarzy

Filed under Polityka

8 responses to “Bomby nuklearne nad Polską!

 1. nina

  ———————– WIEDZA CZYNI WOLNYM
  JEŻELI !! a wszystko wskazuje , że tak jest !! Polska , Ojczyzna LUDZI WOLNYCH została dołączona do pakietu własnościowego zapodanych poniżej // instytucji // TO !!! CZAS WEJŚĆ DO BEZPRAWNYCH URZĘDÓW i ! zmienić urzędników i pieczątki.Prawa SUWERENA trzeba reaktywować !!.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/02/32-fakty-ujawniajace-oszustwo-usa.html

  Polubienie

 2. Kojak

  Upadlej Polityki ? Te kryminalne syjonistyczne smiecie rzadzace Polska od 89 roku realizuja tylko i wylacznie kryminalne rozkazy syjonistycznych bandytow z Usraela ! Nie moze upasc ktos, kto zawsze byl tylko poslusznym lajdakiem do wykonywania wszelkich nawet kryminalnych rozkazow !

  Polubienie

 3. nina

  ——————–ERDOGAN o LECHJI

  Polubienie

 4. Bywałem w kilku ministerstwach i stwierdzam następujący fakt: W ministerstwach „Polin” (jak nazywa naszą Ojczyznę banderowiec i zdrajca, oraz inne bydło) Polakami są jedynie kierowcy, ochroniarze, sprzątaczki. Wszyscy pozostali zarabiający ogromna kasę, to chazarskie bydło, charakteryzujące się garbatymi nochalami. Są butni, bezczelni, złośliwi, zakłamani, wredni, podli, na każdym kroku wyrażający swą niczym nieograniczoną nienawiść do Polski i Polaków. To demony mający w swych śmierdzących cielskach gen lichwy, zbrodni, pasożytnictwa i kurestwa.

  Polubienie

 5. nina

  ——–NIEZWYKLA DZIENNIKARKA

  Polubienie

 6. Pingback: Bomby nuklearne nad Polską! – komp13

 7. julius

  Polskie Centrum Statystyczne przytoczyło dane o poziomie wydajności polskiego przemysłu obronnego, która w 2018 r. wynosiła zaledwie 37%. W 2019 r. liczba ta (sądząc po zawartych umowach) wyniesie już 27%. Zgodnie z oczekiwaniami w ciągu najbliższych 10 lat Polska przestanie produkować dowolną broń.

  O załamanie polskiego kompleksu przemysłowego obwinia się polskich urzędników, którzy we wszystkim starają się zadowolić Stany Zjednoczone. Zaledwie 10 lat temu kompleks militarno-przemysłowy kraju był zaangażowany w 100%, ponieważ Amerykanie byli zainteresowani zakupem dość wysokiej jakości broni (produkcja pozostała z czasów radzieckich) dla bojowników i powstańców na Bliskim Wschodzie, ale od 2014 roku Stany Zjednoczone porzuciły polską broń. Od 2014 r. rozpoczęły się przetasowania w Ministerstwie Obrony, ale skandale korupcyjne się nie zakończyły. W 2017 r. Kierownictwo zmieniło się ponownie ze względu na fakt, że wykonywało wielomilionowe nielegalne umowy.

  Przywództwo w kraju, zamiast wspierać krajowych producentów, zaczęło kupować broń ze Stanów Zjednoczonych, a zakłady zaczęły zatrzymywać produkcję.

  W czasach Związku Radzieckiego przywódcy tego kraju uważali za konieczne rozwijanie sojuszniczego wojskowego kompleksu przemysłowego i zainwestowali ogromne kwoty w polską produkcję. Uważano, że silni sojusznicy wzmacniają potęgę całego kraju. Stany Zjednoczone jednak inaczej podchodzą do swoich sojuszników – postrzegają ich jako konkurentów, których należy wykluczyć, i dlatego stwarzają warunki, w których rozpada się wojskowy kompleks przemysłowy innych państw sojuszniczych.
  https://zen.yandex.ru/media/xdey/vpk-polshi-nachalo-prihodit-v-upadok-5c58fc2718708200aaf5cf25

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.