Amerykański dyrektor wywiadu: Iran, Chiny, Rosja ingerują w amerykańskie wybory. Poważnie?

TEHERAN – Robert David Steele, były oficer piechoty piechoty morskiej i szpieg CIA, którego polecono na Pokojową Nagrodę Nobla w 2017 roku, regularnie odpowiada na pytania do Teheran Times.

Pyt. Dyrektor Departamentu Wywiadu USA właśnie zeznał, że Iran, Chiny i Rosja starają się ingerować – wpłynąć na wyniki – wyborów w USA w 2020 roku. Co o tym sądzisz?

Odp .: Myślałem, że Jim Clapper i John Brennan i Mike Hayden byli hańbą. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że ich następcy, rzekomo wyznaczeni przez prezydenta Donalda Trumpa, okażą się gorsi.

Nie będę tutaj omawiał moich kwalifikacji, poza obserwowaniem, że byłem prelegentem w Hackers na Planet Earth w 1994 roku; współzałożycielem oryginalnej konferencji Information Warfare w 1994 roku; oraz autorem pierwszego listu ostrzegawczego skierowanego do Białego Domu na temat podatności na zagrożenia cybernetyczne, również w 1994 r. Napisałem książkę o operacjach informacyjnych i nie tylko. Ja również, wraz z Honorową Dr. Cynthią McKinney, założycielką #UNRIG i architektem – czerpiąc z pracy setek innych – dla dwunastu konkretnych reform wyborczych wymaganych do tego, aby każdy głos się liczył i upoważnić do podejmowania decyzji opartych na dowodach. w Kongresie, zamiast sfałszowanych wyborów i systemu legislacyjnego „zapłać, aby grać”, który mamy teraz.

Wszystko to jest idiotyzmem. Płaszcze – być może w końcu stanie się starcze i czytać słowa, których może nie rozumieć – powinny zostać zwolnione. Jego personel wyraźnie łączy ignorancję z praktycznymi realiami w zakresie procesów wyborczych z ideologicznymi uprzedzeniami. Nie służą uczciwie prezydentowi ani opinii publicznej.

P. Oprócz bycia reformatorem amerykańskiego wywiadu, jesteś założycielem #UNRIG, ruchu Integrity Wyborczej w USA. Czy możesz umieścić oskarżenia DNI w kontekście?

Odp .: Poniżej przedstawiam zwięzły kurs głównych „wpływowców” w wyborach w USA i powiem jasno, że każdy, kto twierdzi, że Iran, Chiny i Rosja Iran może porównywać w jakikolwiek sposób z tymi „fixerami” wyborów wewnętrznych i prawdziwy sowiecki obcy – syjonistyczny Izrael – jest albo nieświadomy, albo kłamie dla politycznego skutku.

Factor One: Dwupartyjna Tyrania umożliwiająca Głębokie Państwo

Jest to fakt – udokumentowany bezspornie – że w Stanach Zjednoczonych partie republikańskie i demokratyczne zawierają dwupartyjną tyranię, która systematycznie eliminuje pięćdziesiąt procent uprawnionych do głosowania do tego stopnia, że ​​nie głosują i marginalizuje kolejne dwadzieścia procent. Wybory są na ogół determinowane przez trzydzieści procent wyborców, zmobilizowanych i zmanipulowanych przez obie strony. Obie partie współpracują ze sobą nawzajem, aby „podporządkować system”, tak aby niezależni i małostaciowi kandydaci (konstytucja, zieleń, sprawiedliwość, libertarianin, reforma, pracujące rodziny) absolutnie nie miały poważniejszej szansy na umieszczenie ich w głosowaniu lub jeśli – dzięki nadzwyczajnemu wysiłkowi trafiają do głosowania jako kandydat – do wygranej.

Czynnik drugi: oszustwo głosowania drogą elektroniczną i partyjną

Jest to fakt – udokumentowany bezspornie – że elektroniczne maszyny do głosowania zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić wybór zwycięzcy przed oddaniem jednego głosu – są „oficjalnie sfałszowane”. „Cząstkowe głosowanie” jest sprawdzoną metodą – wiele książek zostało napisane na ten temat – aby symulować aktywny proces głosowania, ale zapewnić osiągnięcie pożądanego rezultatu. Hillary Clinton wykorzystała tę metodę, aby ukraść trzynaście wyborów pierwotnych od Berniego Sandersa w 2016 r. I nie udało się powtórzyć kradzieży Donalda Trumpa w wyborach powszechnych. Wspomnę, że HR 1, For the People Act, jest prawdopodobnie reakcją na prawe dzieło doktora McKinneya i mnie, a także jest oszustwem – dąży do federalizacji i prywatyzacji rysunku kongresowych granic okręgowych, i to stawia etap głosowania przez osoby niebędące obywatelami. Nie przewiduje naliczania papierowych kart do głosowania na miejscu, natychmiastowych odpływów, aby uzyskać prawdziwy wybór większości i więcej.

Czynnik trzeci: #GoogleGestapo – Zbrodnia popełniona przez Facebooka, Google, MeetUp, Twitter i YouTube

Jest to fakt – udokumentowany bezspornie – że ekologia mediów społecznościowych w USA, wiele jej elementów otrzymujących finansowanie początkowe od Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA), jest zdominowana przez syjonistów, z Anti-Defamation League (ADL) , syjonistyczna tajna policja, służąca jako „zaufana flaga”, decydująca o tym, kto żyje i która umiera w cyberprzestrzeni. Każdy element, z ADL jako wspólnym elementem, cenzurował, aw niektórych przypadkach cyfrowo mordował („deplatformując”) konserwatywne i progresywne głosy, które kwestionują oficjalną narrację. Ankiety i ankiety zostały zmanipulowane, by faworyzować Hillary Clinton nad Donaldem Trumpem, a wewnętrzne algorytmy zostały zmanipulowane, by radykalnie zredukować – by przyjąć jeden wyraźny przykład – zasięg prezydenta Donalda Trumpa z jego tweetami – mniej retweetów, mniej polubień, mniej zaleceń. Cała ta ekologia jest głęboko i uporczywie manipulowana przeciwko prezydentowi i na korzyść ekstremistów przeciwstawiających się prezydentowi.

Czwarty czynnik: Głębokie państwo i syjonistyczne pieniądze w polityce i mediach, podwójni obywatele i Sayonim

Prawie ćwierć wieku wymagało, aby Justice Lewis F. Powell, Jr. i amerykańska Izba Handlowa kupiły i uplasowały się w decyzji Sądu Najwyższego (CITIZENS UNITED), dzięki czemu można bezkarnie kłamać społeczeństwu za pieniądze korporacyjne. . Doszło do tego, że nikt nie może zostać wybrany – przynajmniej w 80% przypadków – bez przysięgi na wierność Głębokim Stanom, a zwłaszcza syjonistom. Jak wyraźnie stwierdził prezydent Donald Trump, „system jest sfałszowany”. Prezydent Trump jest „przypadkowym” prezydentem w tym kontekście – a może wręczonym nam przez Boga w obliczu konstelacji sił satanistycznych, które są pewne, że Hillary Clinton zostałaby „wybrana” przez sfałszowany system – a jego obowiązkiem w drugiej kadencji będzie ukończenie pracy nad likwidacją Głębokiego Stanu i wykorzenienie pasożytniczego wpływu syjonistów na amerykańską gospodarkę, rząd USA, i społeczeństwo amerykańskie.

Syjonistyczna kontrola Kongresu, tak głośno oznajmiona z czystością Foxa przez kongresmana Jamesa Trafficante, tylko po to, aby jego gospodarz Sean Hannity krzyczał i wykrzykiwał zwykłe „antysemickie” kanony (zło syjonistyczne, dobry judaizm, to nie to samo ), jest dopasowany przez syjonistyczną kontrolę Mainstream Media (MSM), z Seanem Hannity of Fox jako doskonały przykład obrażonego posłusznego narzędzia.

Dodaj do tego ogromną liczbę „podwójnych obywateli” – co najmniej 10% wyższej kadry kierowniczej w kierownictwie – którzy są niezarejestrowanymi agentami obcego mocarstwa – syjonistycznego Izraela – i tysiące sayonim nie licząc eksperta od pułapki pedofilów Jeffreya Epsteina – i masz „schwytany” kraj.

Rzeczywiście, istnieje obcy naród, który manipuluje wyborami do USA, ale to nie Chiny, Rosja czy Iran. To syjonistyczne ludobójcze państwo apartheidu w Izraelu, działające za pośrednictwem swoich agentów – obywateli USA, którzy są niezarejestrowanymi, ale dobrze znanymi agentami obcego mocarstwa, takimi jak Sheldon Adelson, Michael Bloomberg, Howard Schultz, Chuck Schumer, Debbie Wasserman Schultz, Jared Kushner , John Bolton i Elliott Abrams, między innymi. W połączeniu z penetracją wszystkich federalnych, stanowych i lokalnych systemów komunikacyjnych i informatycznych, syjoniści są pasożytami, którzy „posiadają” hosta.

Q. Jest to doskonała analiza rzeczywistości – kontekst, w którym DNI twierdzi, że władza zagraniczna ingeruje – wywierając wpływ – na wybory w Stanach Zjednoczonych. Jakie są relatywne wydatki i wpływy?

Odp .: Krajowi aktorzy, w tym Sheldon Adelson, niezarejestrowany agent syjonistycznego ludobójczego państwa Izrael, wydali 6,5 miliarda dolarów na wybory w 2016 roku. Według doniesień Rosja wydała na reklamę zaledwie 5 000 USD, ale przez niektóre konta aż 1,5 miliona dolarów. Uzgodnijmy wysokie oszacowanie kosztów irańskich, chińskich i rosyjskich na poziomie 6,5 miliona dolarów. Jest to 1% z 1% całkowitej kwoty wydanej przez wszystkie pozostałe.

Jako ktoś, kto popiera oparte na dowodach podejmowanie decyzji, uważam za całkowicie naganne dla DNI, członków Kongresu i amerykańskich mediów – w tym Fox News, teraz, jak się zdaje, desperacko zobligowanych do syjonistycznego finansowania – do przedstawienia idei, że Chiny Rosja i Iran są w jakimkolwiek stopniu poważnymi graczami w jakichkolwiek wyborach w USA.

Przypomina mi się prezydent Stanów Zjednoczonych w latach sześćdziesiątych, prosząc meksykańskiego prezydenta, by zadeklarował Kubę jako zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Meksyku. Prezydent Meksyku grzecznie odmówił. Zapytany, dlaczego nie, meksykański prezydent odpowiedział, że odpowiedział „Mr. Prezydent, gdybym ogłosił Kuba zagrożenie dla meksykańskiego bezpieczeństwa narodowego, czterdzieści milionów Meksykanów umarłoby ze śmiechu. ”

Tak więc jesteśmy dzisiaj. DNI, członkowie Kongresu i amerykańskie media proszą nas, abyśmy uwierzyli, że Chiny, Rosja i Iran w jakiś sposób stanowią egzystencjalne zagrożenie dla integralności amerykańskiego procesu wyborczego, procesu tak głęboko i szeroko skorumpowanego pod każdym możliwym względem, że zawstydza każdego Amerykanina, który wciąż ma odrobinę inteligencji i uczciwości. Jednocześnie złośliwie unikają stwierdzenia tego, co oczywiste: jedynym poważnym zagranicznym wpływnikiem amerykańskich wyborów jest syjonistyczne ludobójcze państwo apartheidu w Izraelu wykorzystujące przekupstwo, szantaż i kłamstwo, aby uzyskać swoją drogę (9 milionów przyzwoitych Żydów w USA to 5 % ogółu populacji głosujących – siła Izraela w USA nie jest oparta na wyborcach żydowskich).

Q. Jak to wszystko wpływa na prezydenta Donalda Trumpa, gdy zmierza w kierunku 2020?

Pozwolę sobie najpierw powiedzieć, że nadal wspieram naszego prezydenta, a także wierzę, że w lutym przedstawi oszałamiające inicjatywy gospodarcze i prawne, w tym dolara wspieranego złotem, wirtualna nacjonalizacja Rezerwy Federalnej, wielomiliardowy dolar oddolny bodziec ekonomiczny, a także początek aresztowań i trybunałów wojskowych – od Dicka Cheneya do Clintons, Brennan i Comey, sprawiedliwości się skończy. Robert Mueller może zostać oskarżony o 3 tysiące przestępstw utrudniających popełnienie przestępstwa i 3.000 współudziałów po zabójstwie, ponieważ w czasie swojej kadencji pełnił funkcję dyrektora Federalnego Biura Śledczego (FBI), syjonistycznego planowania i egzekucji 9/11. .

Groteskowa porażka DNI z jego kiepską narodową strategią wywiadowczą i jego żałosne i straszliwie niepełne i niewystarczające świadectwo Kongresowi jest aktem oskarżenia całej amerykańskiej tajnej społeczności wywiadowczej.

Nadszedł czas, by prezydent Donald Trump wyeliminował urząd DNI, zredukował wielkość amerykańskiej tajnej społeczności wywiadowczej nawet o 70%, skonsolidował możliwe do odzyskania części w nowej skonsolidowanej Classified Central Intelligence Agency (CCIA) i ustanowił Agencja Otwartego Oprogramowania (OSA), jak już zalecałem – przeciwko nieustępliwemu sabotażowi CIA – przez trzydzieści lat.

Nadszedł również czas, aby prezydent Trump wprowadził własną ustawę #UNRIG – Ustawa o integralności wyborów – aby osiągnąć 100% udziału obywateli w wyborach do 2020 r. I zwiększyć swoją pozycję z 27%, którzy głosowali za nim w 2016 r. Do 70% – Trump Triumph .

Nasz prezydent robi setki dobrych rzeczy, którymi nie zajmują się media kontrolowane przez syjonistów; ma 100 milionów dolarów na kampanię wyborczą, która tylko powiększy się; a Demokraci ulegają samozniszczeniu.

P: Pozwól, że rzucę Ci wyzwanie w małym punkcie. Wyraźnie identyfikujesz syjonistyczne państwo Izrael jako jedynego zagranicznego odbiorcę uwagi, ale nie mówisz nic o tym, kiedy i jak zostaną wydaleni jako pasożyt. Czy chcesz komentarz?

Odp .: Uczciwe pytanie. Dla wszystkich oczywiste jest, że podobnie jak Jared Kushner i John Bolton są w Białym Domu, syjoniści kontrolują amerykańską politykę bezpieczeństwa narodowego na powierzchownym poziomie. Pozwolę sobie tylko wskazać, co Q – które według mnie zarządza mój szanowany kolega Michael Flynn – powiedział: syjoniści są na końcu. Najpierw prezydent musi zwiększyć swoją bazę, zakończyć głęboką kontrolę państwa nad gospodarką i uruchomić trybunały wojskowe – i oczywiście zbudować mur i położyć kres nielegalnej imigracji jako rakowi amerykańskiej gospodarki i amerykańskiego społeczeństwa.

Wtedy możemy rozpocząć trudną pracę oczyszczenia syjonistycznego pasożyta z amerykańskiej gospodarki, amerykańskiego rządu i amerykańskiego społeczeństwa. Howard Schultz, rzekomy Niezależny kandydat, jest w rzeczywistości syjonistą – jest to syjonistyczny gambit do zbadania opcji przeciwko Trumpowi, jeśli i kiedy Trump zacznie je zabijać. Ameryka się obudziła. Tradycyjna obrona syjonistyczna – wykorzystywanie zarzutów antysemityzmu do blokowania wszelkiej krytyki syjonistycznego ludobójczego państwa apartheidu w Izraelu i jego globalnej siatki przestępczej, która przeprowadza morderstwa i porwania dla dyktatorów na całym świecie – przestała działać. Poza tym, z pomocą mnie i innych osób, uważam, że teraz przetworziliśmy wszystkie filmy i listy gości przełożone przez Jeffreya Epsteina w zamian za jego bardzo lekki wyrok na pedofilię, a my jesteśmy bliscy ukończenia przetwarzania całego bezpieczeństwa narodowego. Dane Agencji (NSA) (wszystkie e-maile i połączenia głosowe sprzed 15 lat) dotyczące syjonistycznej sieci zdrajców, elitarnych pedofilów i przestępców białych kołnierzyków, która jest podstawą Głębokiego Państwa. Sprawiedliwość się skończy; niech Bóg zlituje się nad ich duszami i niech Bóg błogosławi Amerykę Piękną, gdy wyrzuca ona tego satanistycznego pasożyta z jego ciała.

Za: https://www.tehrantimes.com/news/432513/U-S-Director-of-National-Intelligence-Iran-China-Russia-Interfering

https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.tehrantimes.com/news/432513/U-S-Director-of-National-Intelligence-Iran-China-Russia-Interfering&prev=search

3 Komentarze

Filed under Bez kategorii

3 responses to “Amerykański dyrektor wywiadu: Iran, Chiny, Rosja ingerują w amerykańskie wybory. Poważnie?

 1. Stały Czytelnik

  A może również chodzi o te dokumenty, dzięki którym to właśnie mielibyśmy zaoszczędzić miliardy, które chcą nam siłą wydrzeć garbate nosy?
  Źródło takie sobie ale jednak może cos w tym jest.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowe-zadania-usa-wobec-polski-ipn-ma-przekazac-czesc-dokumentow-do-muzeum-holokaustu

  Polubienie

 2. Stały Czytelnik

  Przepraszam zamieściłem komentarz pod złym artykułem…

  Polubienie

 3. Kojak

  Te syjonistyczne bydlaki juz maja oznaki choroby umyslowej ! Oni juz sami wierza w te hitlerowskie idiotyzmy ktore splodzily ich chore umysly !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.