Aneks do „Międzymorza”…

za: https://opolczykpl.wordpress.com/2019/02/06/aneks-do-miedzymorza/

Każdego fanatycznego rusofoba i piewcę „Międzymorza” cieszy zapewne istnienie Grupy Wyszehradzkiej.
.
Bo gdy spojrzymy na jej zasięg…
.
.
…to mamy już ponad połowę Międzymorza. Wystarczy więc wciągnąć do jej szeregów np. Rumunię i wtedy będzie już Grupa Wyszehradzka pełnym Międzymorzem, odgradzającym od wolnej demokratycznej zachodniej Europy złą Rosję, którą należy zniszczyć, gdyż stoi na drodze do pokoju i demokracji. Zauważył i zaproponował to wściekły rusofob i piewca Międzymorza – R. Szeremietiew (zastanawia się i nad wciągnięciem do spółki Austrii):
.
.
.
Inna sprawa – jest też budowane jako inicjatywa biznesowa Trójmorze (Bałtyk, Morze Czarne, Adriatyk)
.
.
.
Trójmorze powinno jak najszybciej zmienić się w sojusz polityczny, będący rozbudowaną formą Międzymorza. Ale nim do tego dojdzie, nadal mamy Grupę Wyszehradzką jako trzon przyszłego Międzymorza, czy nawet Trójmorza.
.
Grupie Wyszehradzkiej wieszczę świetlaną polityczną przyszłość. Otóż na całe jej szczęście ma ona za patrona Izrael i premiera Netanjahu. Już wcześniej brał on udział w spotkaniach premieruf-prezydętuf państw G W i wszyscy oni solidarnie przyjmowali jego propozycje (nie do odrzucenia):
.
.
.
Jako patron G W zaprosił ostatnio Netanjahu podopiecznych do Jerozolimy:
.
Mają być oni „sojusznikami” broniącymi interesów Izraela w jewrounii. No i w zamian zwolennicy Międzymorza mogą uprosić Natanjahu, aby poparł ich pomysł o lokalizaję w krajach G W – i oczywiście  w Polsce – głowic atomowych wymierzonych w Rosję. Głośno domaga się tego np. prof. (kto temu świrowi dał ten tytuł) Chodakiewicz:
.
Posiadając taki patronat Grupa Wyszehradzka nie może być lekceważona nawet przez światowego chorążego wolności i demokracji – Faszyngton i stojące za nim CIA i Pentagon, oraz nad nim Wall Street i FED.
.
I wtedy dostaniemy broń atomową. Bo obojętne kto będzie rezydentem w Białym Domu, prośbie Netanjahu nie odmówi.
A wtedy wystarczy byle pretekst, aby wreszcie na złą Rosję wystrzelić zainstalowane u nas głowice.
.
.
I cóż z tego, że nie dolecą, bo wyłapie je rosyjska „Tarcza”. I cóż z tego, że na Polskę spadną w odwecie ruskie głowice atomowe, a z Polaków zostaną kupki popiołu i cienie na chodnikach czy murach.
.
.
Lepiej zginąć, niż żyć na kolanach w strachu przed Rosją. Za waszą wolność!
Jest przecież szansa, że Rosja, która bezczelnie tak rozlokowała swoje państwo. że osacza pokojowe bazy NATO…
.
.
…atakiem głowic atomowych ze wszystkich tych baz zostanie zniszczona. A wtedy na świecie zapanuje ostatecznie wolność, pokój i demokracja made in usrael.
.
.
Polaków zaś czcić będzie się na całym świecie, składając ku ich pamięci wiązanki na grobach nieznanych  żołnierzy. A teren Polski przez najbliższe tysiąc lat będzie można odwiedzać tylko w skafandrach kosmonautów, chroniących przed promieniowaniem.
.
Do tego może doprowadzić fanatyczna rusofobia i wymierzone przeciwko Rosji Międzymorze…
.
.
opolczyk

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Aneks do „Międzymorza”…

 1. ./

  @opolczyk
  Pan o widzę o skutkach nie o przyczynach. Polaków nikt z luminarzy czcił nie będzie bo oni już czczą Lucyfera w Świątynii Dumania i to od wielu lat. A posoborowy ekumenizm jest takim etapikiem który ma wciągnąć wszystkich w tryby tego mrocznego cyrku. No i musimy pamiętać że u tych bankierskich kutafonów, piewców socjalizmu mamy dożywotnio status bydła na równi ze wszystkimi zwierzakami.

  Polubienie

 2. Kojak

  SzeremiEtiew to nie wsiekly rusofob to zwyczanie grozny oszalaly , wariat i idiota ! Co juz de nakrecony debil wygaduje nie idzie sluchac ! Kto temu idiocie dal habilitacje ????!!!

  Polubienie

  • ./

   w zasadzie to ci na świeczniku, w większości są zaprogramowani i namaszczeni przez swoje loże masońskie

   Polubienie

  • Amerykanofile i syjoniści dali mu tytuly.

   Polubienie

   • ./

    Bankierzy (wiadomo o jaki ród chodzi – piramida ma tylko jeden czub) swoich bezpośrednich poddanych i kapciowych podzielili na luminarzy, kapłanów i polityków. To te stada lucyferian, „pracujące” w lożach, naiwnie liczące że zostaną kiedykolwiek dopuszczone do podziału w łupach, namaszczają kolejnych frajerów nadając im tytuły, stanowiska, fortuny. Reszta to bydło przeznaczone do likwidacji w 90%(niestety my też).

    Polubienie

 3. nina

  ———–w polskiej przestrzeni internetowej pojawiła się OSOBOWOŚĆ !! myślę , że wymaga duchowego wsparcia. Jak nie ja !? to kto ?.

  Polubienie

 4. @opolczyk… Mylisz sie I to strasznie! Polacy wierza w Boga, zas plemie zmijowe, czyli zydzi I syjonisci to wyznawcy Talmudu, czyli Lucyfers! Zydzi, tak, jak I niemcy to „dwie rasy wybrane” I tak sie nazywaja, zapomnieli jednak dodac „rasy wybrane” przez Lucyfera w celu zaglady panstw chrzescijanskich, narodowych I panstw z jakakolwiek religia, czy obyczajami! poczytaj historie, lecz nie ta pisana przez zydow, gdyz oni „historyjke” to sobie ulozyli I wciskaja calemu swiatu, zas co mniej inteligentny Narod te klamstwa lyka. Na szczescie Polska to Narod madrych ludzi w wiekszosci, nie wliczajac w to wielu polskich zydow, aczkolwiek sa I dobrzy wsrod nich I zaprzeczaja istnienie synagogi szatana – Lucyfera, jak I izraela!!! Ucz sie zanim napiszesz kompletne bzdury!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.