Nie – polskiej republice wołowinowej !

Panie Pompeo, Warszawa jest stolicą Polski, a nie Pana prywatnym ranczem! Wasz kraj ma niechlubną tradycję imperialnych wojen bananowych, ale My, Polacy, nie chcemy okupacyjnego stacjonowania wojsk amerykańskich i realizacji scenariusza wojny wołowinowej.

Dzięki  niczemu innemu  jak dzięki pieniądzom amerykańskich Żydów z J.P.Morgan dofinansowano i zbudowano niemiecki przemysł zbrojeniowy. Za rozkwitem  Rheinische Metallwaren und Maschinenfabrik, z której wyłonił się Rheinmetall-Borsig (później jeden z głównych producentów broni i pojazdów opancerzonych dla Wehrmachtu), stał nie kto inny tylko amerykańskie giganty: General Electric i United States Steel Corporation związane kapitałowo z J.P. Morgan. Ta właśnie, stworzona przez amerykański kapitał i pracę niemieckiego( taniego wówczas robotnika) hitlerowska machina wojenna napadła na Polskę we wrześniu 1939 r., a pięć lat później starła barbarzyńsko z ziemi Warszawą, stolicę Polski.

Po  wyzwoleniu Polski, w tym także Warszawy, przez Armię Radziecką i zakończeniu wojny, Warszawa została wysiłkiem, niezłomną wolą i ogromnym nakładem środków materialnych, odbudowana i jest obecnie pięknym, europejskim miastem.

( Przypomnę Panu, Panie Pompeo, przy okazji, że w trakcie wyzwalania polskiej ziemi zostało w niej pogrzebane ponad 600 tys. żołnierzy rosyjskich, a nie amerykańskich; dla porównania w trakcie działań wojennych na wszystkich frontach  zginęło  294,5 tysięcy żołnierzy USA oraz zostało zabitych 6000 cywilów, z tego 5638 stanowili marynarze floty handlowej; a tylko dla porównania  podam, że jedynie w Powstaniu Warszawskim zginęło ok. 180 tys. polskiej ludności cywilnej, w tym 33 tys. dzieci, i ok. 20 tys. żołnierzy- powstańców )

Panie Pompeo, Pan chce beztrosko i bezkarnie igrać bezpieczeństwem Polski, i być może ponownie doprowadzić do zburzenia Warszawy i przelaniu polskiej krwi, a tylko dlatego, że Stany Zjednoczone chcą z naszej Ojczyzny zrobić sobie teren do jądrowych lub konwencjonalnych wojennych „zapasów” z Rosją ?!  Albo obszar do realizacji znanej z Bałkanów i Bliskiego Wschodu polityki chaosu z wykorzystaniem banderowskiej Ukrainy i urojonych „roszczeń żydowskich” ?!

Panie Pompeo, Stany Zjednoczone, to jest młody kraj, którego jak dorastającego nastolatka rozpiera złudne poczucie własnej mocy i aroganckiej pewności siebie. Może Pan w swej arogancji nie poznał dostatecznie dobrze kilkunastowiekowej historii ( a niektórzy szukają tych korzeni, i to nie bezpodstawnie, w starożytności) naszego narodu i państwa, które zwie się Polska, a wcześniej Lechistan, a jeszcze wcześniej Lechia. My, Polacy, jesteśmy starym narodem, wielokrotnie boleśnie i krwawo doświadczonym przez historię, a nierzadko dzięki własnym błędom, naiwności i złym, zgubnym sojuszom.

Mamy obecnie wszelkie podstawy sądzić, że tzw., przez obecne władze nazywany, ” sojusz polsko-amerykański” , to kłamstwo i  jednostronna próba cynicznego wykorzystania Polski przez Stany Zjednoczone, że te tzw, „amerykańskie gwarancje bezpieczeństwa”, to nie tylko czek bez pokrycia, ale od początku, do końca zły biznes.

Na koniec chciałbym Panu dać motyw do zastanowienia: to nie Amerykanie ginęli za Polskę, tylko Polacy za Stany Zjednoczone. To generał Kazimierz Puławski jest bohaterem Stanów Zjednoczonych, a nie ma ani jednego generała amerykańskiego, który walczył i ginął za wolność Polski, na polskiej ziemi. To nie miliony Amerykanów pracują na pomyślność i dobrobyt Polski, tylko od ponad  150 lat czynią to miliony Polaków ( a zapewne i dłużej, znając historię Jamestown) pracują na rzecz Stanów Zjednoczonych.

Dlatego z pewnym zdziwieniem i zażenowaniem patrzymy na postępowanie waszego rządu, który toleruje ubliżający Polakom obowiązek ubiegania się o wizy. Nic to, przecierpimy i to, byle tylko jak najprędzej wasi żołnierze opuścili nasz kraj, gdyż sprzeczne jest z duchem naszego wolnego i dumnego narodu, aby na jego odwiecznej ziemi stacjonowały sprowadzone tu dobrowolnie przez rząd obce wojska. To jest hańba obecnych władz, ale nie jest to wyraz woli i marzenie narodu polskiego.

PZ

 

Dnia, 09 lutego, 2019 r.

 

K O M U N I K A T

Zapraszamy na Protest Wolnych Obywateli dnia 12 lutego ( wtorek ) 2019 r. o godz. 11.00 , WARSZAWA, Al. UJAZDOWSKIE 29/31, przed Ambasadą Stanów Zjednoczonych.

Sprzeciwiamy się wprowadzeniu na europejski rynek , kontyngentu silikonowej wołowiny ze Stanów Zjednoczonych, wypierającej z rynku europejskiego polską, krystalicznie zdrową wołowinę.
Zabieramy stanowczy głos , Wolnych, Godnych Obywateli w imieniu polskich rolników, naszych konsumentów i konsumentów europejskich, wypowiadając wojnę amerykańskiej wołowinie.
Przed siedzibą Ambasady Stanów Zjednoczonych, wyrażamy sprzeciw przeciwko wciąganiu narodu polskiego w rozgrywki polityczne USA na Bliskim Wschodzie , służące interesom Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników, kosztem pogorszenia relacji Rzeczypospolitej Polskiej z państwami arabskimi i Iranem.
Pierwszą ofiarą sprowokowanego konfliktu poprzez nieodpowiedzialne działania obecnego rządu, będą rolnicy i producenci żywności.
Eksportujemy do państw Bliskiego Wschodu znaczące ilości produktów mleczarskich, wołowiny, drobiu, a także szeregu innych artykułów rolno-spożywczych. Nieuniknione embargo ze strony Iranu i państw arabskich na produkty rolno-spożywcze, dobije polskie rolnictwo. Jednocześnie przypominam , że są to rynki bardzo chłonne , perspektywiczne i atrakcyjne finansowo. Wciąganie Narodu Polskiego przez obecny rząd w kolejne rozgrywki polityczne, które kończą się embargiem gospodarczym ( przykład: embargo do Rosji ) są narzędziem anty rolniczej i wbrew interesom obywateli polskich, inspirowanej z zewnątrz, polityki obecnego rządu.

Tel. kontaktowe

Halina Dondziło 691 693 448

Marcin Bustowski 792 434 657

Paweł Ziemiński 510 070 755

Krzysztof Tołwiński

Federacja Gospodarstw Rodzinnych

Paweł Ziemiński

Partia Polska Patriotyczna

 

 

Dodatek edukacyjny:

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/740889,dr-oetker-boss-bayer-bmw-te-wielkie-firmy-wspolpracowaly-z-nazistami.html

https://ciekawe.org/2016/12/02/firmy-ktore-wspolpracowaly-nazistami/

https://www.newsweek.pl/wiedza/historia/skad-hitler-mial-pieniadze-na-wojne-finanse-iii-rzeszy/w25yetx

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “Nie – polskiej republice wołowinowej !

 1. Pingback: Protest Wolnych Obywateli w dniu 12 lutego (wtorek) 2019 r. o godz. 11.00, WARSZAWA, Al. UJAZDOWSKIE 29/31, przed Ambasadą Stanów Zjednoczonych. | 7777777blog

 2. Czy WPS rozsyła wiadomości o tytule: Mobilizacja opinii publicznej?.
  Pytam z czystej ciekawości.

  Liga Obrony Suwerenności (LOS) – polska partia polityczna założona 3 maja 2002 w Gdańsku z inicjatywy Wojciecha Podjackiego, zarejestrowana 26 września 2002 przez Sąd Okręgowy w Warszawie..

  Polubienie

  • paziem

   Nie rozumiem intencji, a nawet treści Pana wpisu:)))
   LOS znam niemal od początku powstania tej partii.

   Polubienie

   • Dostałem wiadomość o treści: Witam,
    Przesyłam nowy artykuł przewodniczącego Ligi Obrony Suwerenności
    Wojciecha Podjackiego pt. „Mobilizacja opinii publicznej”.
    pozdrawiam
    Robert Kownacki
    ( czy ta wiadomość była rozsyłana w porozumieniu z WPS – sem?.

    Polubienie

 3. paziem

  Nie. A może mi pa przesłać lik do artykułu ?

  Polubienie

 4. paziem

  Przepraszam. Miało być: link do artykuł

  Polubienie

 5. Pingback: Nie – polskiej republice wołowinowej ! — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 6. Get your

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.