Syjonistyczni terroryści wobec Polski i Polaków

 Drugi dzień Konferencji o DU… MARYNY, czyli tzw. blisko-wschodniej.

Oto, jak Polska i Polacy wychodzą na sojuszu i przyjaźni ze światowymi, syjonistycznymi terrorystami.

 

Żydowska radiowa gadzinówka Tok FM poinformowała dzisiaj, że w drugim dniu obrad Konferencji o DU… MARYNY – czyli tzw. blisko-wschodniej:

wiceprezydent USA, Mike Pence i premier Izraela, Benjamin Netanjahu, złożą dziś wieńce przed Pomnikiem Bohaterów Getta. Następnie wiceprezydent Pence złoży także wieniec przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego.

Proszę zwrócić uwagę na kolejność w jakiej przedstawiciele światowego syjonistycznego terroryzmu z USA i z Izraela złożą kwiaty: najpierw pod pomnikiem Bohaterów Getta, w którym zginęło ok. 12 tys. Żydów – tylu Polaków w IIIRP ponosi śmierć w wypadkach drogowych i w wyniku samobójstw każdego roku -, a dopiero potem pod pomnikiem Powstania Warszawskiego, w którym zginęło ok. 200 tys. Polaków (nie zapominajmy, że Powstanie Warszawskie miało inspiracje żydowsko-anglosaskie).

Tak honoruje się gospodarza Konferencji o DU… MARYNY – ? – chyba, że faktycznym gospodarzem w IIIRP są syjonistyczni Żydzi, którzy posiadają w Polsce rzeczywistą władzę.

A oto i kolejne dowody przyjaźni syjonistycznych sojuszników IIIŻydo-RP/Polin.

Sekretarz stanu sojuszniczego USA, Mike Pompeo, wezwał Polaków, by rozstrzygnęli kwestie związane ze zwrotem mienia ofiar Holokaustu. Pomijam już pozostałe antypolskie insynuacje tej kreatury.

za: https://fakty.interia.pl/swiat/news-pompeo-wzywa-polske-do-rozwiazania-kwestii-restytucji-mienia,nId,2835831

Syjonistyczni Żydzi wykorzystują każdą okazję do opluwania Polski i Polaków i są w tym procederze całkowicie bezkarni. Sądy w Polsce jako aparat żydo-reżimowej przemocy i represji ściga tylko Polaków za wydumane obrażanie szowinistycznych Żydów. Cel takich działań jest oczywisty: uniemożliwić Polakom jakąkolwiek polityczną walkę z syjonistyczną okupacją Polski. 

 

USraelska dziennikarka – i co nie jest bez znaczenia, Żydówka -, Andrea Mitchell z telewizji MSNBC przeprowadziła w Warszawie wywiad z wiceprezydentem Mikiem Pencem. W relacji z Warszawy dziennikarka poinformowała, że w programie podróży Pence’a i jego żony jest m.in. wizyta w dawnym getcie warszawskim, gdzie „w czasie powstania w 1943 r. Żydzi przez miesiąc walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”.

za: https://fakty.interia.pl/polska/news-szewach-weiss-komentuje-slowa-dziennikarki-msnbc,nId,2835921

Dariusz Kosiur

30 lat antypolskiej polityki sojuszniczych USA

28 Komentarzy

Filed under Polityka

28 responses to “Syjonistyczni terroryści wobec Polski i Polaków

 1. Pingback: Syjonistyczni terroryści wobec Polski i Polaków — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 2. paziem

  Jestem niemal pewien, że kolejne „niezręczności” amerykańskich polityków najwyższego szczebla: wiceprezydenta M.Pence’a, sekretarza stanu M.Pompeo i żydowskiej dziennikarki amerykańskiej stacji MSNBC Andrei Mitchell, to nie przypadek tylko przemyślany, cyniczny scenariusz syjonistycznych organizacji z USA, aby tak długo poniżać Polskę i Polaków, aż zaczną płacić haracz na rzecz przestępczych organizacji żydowskich.
  Najwyższa pora wystawić rachunki zarówno żydowskim rabusiom, próbujących rozbójniczego wymuszenia na niespotykaną skalę, jak ich amerykańskim protektorom, którzy współdziałaj w przestępstwie.
  Sporządzenie listy udokumentowanych należności Polski od Żydów i organizacji żydowskich oraz od amerykańskich i anglosaskich protektorów, to jest nasz palący, polski obowiązek.

  Dodatek bieżący:

  Sygnały Dnia 14 lutego 2019 roku, rozmowa ze Stanisławem Tyszką

  Piotr Gociek: Stanisław Tyszka, wicemarszałek Sejmu z ramienia Ruchu Kukiz’15, jest gościem Sygnałów Dnia i radiowej Jedynki. Witam, panie marszałku.

  Stanisław Tyszka: Dzień dobry.

  Z jakimi uczuciami, z jakimi przemyśleniami przygląda się pan temu, co dzieje się w Warszawie? Mam na myśli konferencję bliskowschodnią. Komentarze bardzo różne w zależności od tego, która strona sporu politycznego się wypowiada. Adam Bielan godzinę temu siedząc na pana miejscu, był pełen nadziei, mówił też przy okazji, że relacje Polski ze Stanami Zjednoczonymi nigdy w historii lepsze nie były.

  To zacznijmy może od końca, od ostatnich wydarzeń. Dziennikarka amerykańska, pani Andrea Mitchell, powiedziała wczoraj, że „w powstaniu w getcie warszawskim Żydzi walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”. „Polskiemu i nazistowskiemu”. I tak: szanujące się państwo powinno wezwać panią Mitchell do tego, żeby natychmiast przeprosiła za swoje słowa, a jeżeli tego nie zrobi, wydalić ją z Polski w trybie natychmiastowym i wpisać na listę osób niepożądanych. I wtedy tak by się zachowało szanujące się państwo. I tego oczekuję od Ministerstwa Spraw Zagranicznych, od pana Czaputowicza dzisiaj. Cofnijmy się dalej…

  I wtedy by można było mówić o tym, że są zdrowe relacje polsko–amerykańskie.

  Mamy dzisiaj walentynki. Miłość powinna być oparta na wzajemnym szacunku, a nie na poddaństwie czy wiernopoddaństwie. Ja chciałem bardzo przeprosić, dlatego że miałem czasami wrażenie, że Polska ma status kelnera w relacjach ze Stanami Zjednoczonymi, natomiast my, niestety, mamy status asystenta kelnera dopiero, uczymy się. Proszę zauważyć, co się wydarzyło. Konferencja antyirańska, która przeradza się w konferencję wojenną, została ogłoszona przez pana Pompeo, sekretarza stanu, a nie przez polski MSZ. Polski MSZ dzień później potwierdził, że ona odbędzie się w Polsce. Później przyjeżdża pan Pompeo i co mówi? Wystawia nam rachunek w imieniu Izraela za mienie bezspadkowe pożydowskie, kwestia restytucji. Jakim prawem? To jest podziękowanie za to, że Polska zgodziła się organizować tę konferencję? Że żąda restytucji zwrotu odszkodowania za bezspadkowe mienie ofiar holokaustu w tej chwili? W momencie, kiedy Polska… Polska ma obowiązek to uregulować, ale przede wszystkim wobec własnych obywateli. Co się dzieje później? Ten sam pan Pompeo mówi, że bohaterem, wzorem, ideałem powinien być pan Frank Bleichman, oprawca z UB, wskazuje go jako bohatera wczoraj. Czyli nie chcieli nawet… nie chciało im się przeprowadzić drobnego researchu pod kątem historii Polski, tak żeby nie obrazić gospodarzy. Czy to są zdrowe relacje, panie redaktorze?

  No i wracając do istoty tej konferencji – jaką mamy korzyść? Ja mam obowiązek, bo za to mi płacą obywatele, podać, jakie będą korzyści. Po co nam wchodzić w konflikt z Iranem w tej chwili? Tam były rozmowy między PGNiG, ich odpowiednikiem irańskim, Orlenem i tak dalej były kwestie różnych kontraktów. W tym momencie to wszystko skończone, dlatego że USA i Izrael tak sobie zażyczyły. Za co? Za obietnicę Fort Trump, natomiast my tutaj już słyszymy, że tego może w ogóle nie być, tej stałej obecności wojsk amerykańskich.

  No, słyszymy też o tym, że podobno ma być jednak ta obecność dużo bardziej zwiększona. Jak będzie, dowiemy się pewnie w marcu, w marcu i w kwietniu. Czyli rozumiem, że żadnych plusów pan nie widzi organizacji tej konferencji w Warszawie…

  Na razie…

  …nawet jeżeli się okaże, że tak jak zapowiadali dziennikarze Fox News, jakiś plan stulecia czy nowe przełomowe porozumienie bliskowschodnie zostanie tutaj ogłoszone.

  Panie redaktorze, ja bym bardzo chciał, żeby Polska była i Warszawa miejscem poważnych pokojowych konferencji, natomiast organizowanie wojennych konferencji nam nic nie daje po prostu, no. Ja mam nadzieję, że jakieś korzyści z tego będą. Ja podejrzewam, że politycy Prawa i Sprawiedliwości są szantażowani, czują się zmuszeni przez Amerykanów do określonych posunięć. Może wiedzą więcej niż ja o jakimś zagrożeniu bezpieczeństwa Polski, natomiast ja bym chciał te korzyści zobaczyć, dlatego że w tym momencie pod wieloma względami, podałem te przykłady, mamy do czynienia z poniżaniem Polski i osłabieniem Polski jako podwykonawcy amerykańskiego, osłabieniem naszego wizerunku na arenie międzynarodowej(…)

  za: https://www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/2263277

  Dodatek syntetyczny:

  Antysemityzm?
  Antysemitą nie jest ten, kto nienawidzi żydów, lecz ten, kogo nienawidzą żydzi.
  Pseudoracjonalistyczni syjoniści, czując swoją bezsilność w walce ze mną, chwycili się desperacko ostatniego oręża, niczym tonący brzytwy: dorobili mi etykietkę antysemitki i rozpętali kampanię oszczerstw przeciwko mnie.

  Zrobili to, chociaż nigdy, nigdzie ani słowem nie wypowiadałam się na temat żydów, z bardzo prostego powodu: nie wiedziałam nic na ich temat, a skoro nie wiedziałam nie miałam powodu, żeby czuć do nich niechęć! Uważałam się nawet za lepszą od reszty świata, ponieważ kochałam żydów! Za co? Bo tak przyjemnie czuć się lepszym niż ci wszyscy antysemici… Ego się raduje…

  Antysemityzm to cuchnąca łatka, którą przykleja się ludziom, którzy mają czelność pisać prawdę o żydach i ich brudnych sekretach. Do niedawna było to równie skuteczne jak opryskanie przez skunksa, bo antysemity nikt nie miał odwagi zaprosić na salony ani nawet podać mu ręki. Ponieważ jednak bodziec powtarzany zbyt często przestaje działać odrażająca łatka antysemityzmu szybko traci swoją magiczną moc. Może nawet dzieje się coś jeszcze ważniejszego: bycie nazwanym antysemitą staje się powodem do dumy, niczym przyznanie orderu za patriotyzm i odwagę.

  Kiedy kilkakrotnie, bez żadnego powodu, ostro nawyzywano mi w necie od antysemitek, poczułam, że muszę się dowiedzieć, o co w ogóle chodzi z tym antysemityzmem.
  Chcieliście wojny, to ją macie! Poznałam w końcu prawdę o żydach i będę ją tu ujawniać!
  Na początek kilka słów wyjaśnienia:
  Pochodzę z rodziny, w której tolerancja (granicząca niekiedy z samobójczym zaślepieniem i głupotą) była tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Przykład tej tradycji opisałam w notce „Równość wszystkich wyznań”. Moi dziadkowie nie mieli powodu nienawidzić żydów, ponieważ nigdy nie zetknęli się z ideą syjonizmu. Znali tylko biedotę żydowską, zajmującą się drobnym handlem i usługami, próbującą jakoś przeżyć i nie umrzeć z głodu. O żydowskim spisku nigdy nie słyszeli, a plotkami, na które nikt im nie przedstawił dowodów się nie interesowali.
  Słowo „żydzi” piszę czasem dużą, a czasem małą literą i nie jest to błąd ortograficzny ani demonstracja jakichkolwiek uprzedzeń. Jeśli mam na myśli Żydów biblijnych (Semitów), piszę ich dużą literą, bo byli oni narodem. Jeśli mam na myśli współczesnych żydów, piszę małą literą, bo są oni niejednorodną narodowo grupą religijną.
  Ostro rozgraniczam dwa pojęcia: żydzi i syjoniści, ponieważ to są dwie, zupełnie różne kwestie. Żydzi (zarówno aszkenazyjscy jak i sefardyjscy) niczym nie różnią się od innych narodów. Są wśród nich ludzie przyzwoici i są kanalie. Syjonizm natomiast jest rasizmem i zbrodniczą ideologią, taką samą jak nazizm (czyli ultranacjonalizm, którym jest w istocie), komunizm czy faszyzm. Antysyjonizm, tak jak antykomunizm czy antyfaszyzm nie jest i nie może być potępiany ani karany.
  TO SAMI ŻYDZI POGNALI BIEDOTĘ ŻYDOWSKĄ NA ŚMIERĆ – Niemcy nie byliby w stanie tak sprawnie wyłapać żydów i wywieźć ich do obozów pracy bez wydatnej pomocy policji żydowskiej i Judenratów. Cała historia zagłady Żydów (a dokładniej mówiąc nie żydów, lecz żydowskiej biedoty) jest całkowicie zakłamana. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to oczywiście chodzi o pieniądze. O BARDZO, BARDZO WIELKIE PIENIĄDZE, które syjoniści czerpią z „Przedsiębiorstwa Holokaust” – więcej informacji poniżej i w linkach pod tekstem.
  Jeśli jakiś naród uwierzy, że został WYBRANY przez Boga, który inne narody przeznaczył na jego niewolników i zezwolił na ich traktowanie jak zwierzęta oraz na eksterminację, można się spodziewać z jego strony wszystkiego najgorszego! [Żydzi rzeczywiście zostali wybrani, tyle tylko, że nie przez Boga. Ponieważ Bóg jest doskonałością, pochodzić od niego może tylko dobro. „Po owocach ich poznacie” – owoce działalności żydów wymownie świadczą o tym, że zostali wybrał przez przeciwnika Boga].
  Nie rozumiem, dlaczego tak histerycznie potępiamy antysemityzm, ale nawet w najmniejszym stopniu nie przejmujemy się antypolonizmem (popełnianym nagminnie przez owych rzekomych i rzekomo krzywdzonych „Semitów”). Dlaczego dozwolony, ba, nawet pochwalany jest antypolonizm (z lubością uprawiany w Polsce przez syjonistyczne media dla ogłupionych gojów), antygermanizm, antyrosjanizm i każdy inny anty-narodowizm i tylko antysemityzm jest zakazany?
  Całą moją wiedzę czerpię z materiałów udostępnionych do publicznej wiadomości przez uczciwych żydów nie-syjonistów, którzy odważnie, wręcz z narażeniem życia, działają po „jasnej stronie mocy”. Któż, jeśli nie sami żydzi wiedzą najlepiej o syjonistycznych zbrodniach i tajnych spiskach swoich współplemieńców?
  NIE NEGUJĘ HOLOKAUSTU, TYLKO DLATEGO, ŻE GROZI ZA TO KARA WIĘZIENIA.
  O wprost niewyobrażalnej podłości syjonistów świadczy fakt opluwania Polski i Polaków i zarzucania nam, że to my, Polacy, wymordowaliśmy żydów i że nikt z nas nie zrobił nic, żeby ich ratować. Polska była jedynym krajem, gdzie za ratowanie żydów groziła kara śmierci, nie tylko dla sprawcy, ale dla całej jego rodziny, a nawet wsi. Mimo to Polacy z poświęceniem ich ratowali – narażali życie, a Witold Pilecki nawet dał się złapać w łapance, żeby na własne oczy zobaczyć, co się dzieje w Auschwitz i złożyć raport na ręce aliantów, którzy… NIE ZROBILI NIC! Polacy również potrzebowali pomocy i ratunku – czy ktoś kiedyś słyszał, żeby choć jeden żyd z narażeniem własnego życia uratował polską rodzinę? Nie? Wręcz przeciwnie – według ich prawa żyd może bezkarnie uśmiercić dowolną ilość ludzi, jeśli uratuje to jego życie. Skoro tak, to dlaczego żydzi żądają od Polaków tego, czego sami nie żądają od siebie?

  Jak było naprawdę dowiesz się z artykułu Dlaczego Wielka Brytania i USA pozwoliły mordować miliony Żydów. Niewygodna prawda, o której się nie mówi

  Dlaczego drzemy szaty z powodu „holokaustu”, a zupełnie nie pamiętamy o kilkudziesięciokrotnie większej zagładzie gojów, szczególnie Słowian (głównie Rosjan i Polaków)?
  ANTY-SYJONIZM TO NIE ANTY-SEMITYZM!
  Żyd niesyjonista

  Nieprzyjaciele uczciwych Żydów, Semitów, Palestyńczyków, gojów i Astromarii to nie Żydzi, lecz SYJONIŚCI!!!
  W rzeczywistości nie tylko nie jestem antysemitką, ale wręcz można mnie nazwać filosemitką! Trzymam stronę Palestyńczyków, którzy (w przeciwieństwie do współczesnych żydów) są prawdziwymi Semitami i prawdziwymi Żydami (przez duże „Ż”)!

  Prawdziwi Żydzi nigdy nie opuścili Ziemi Świętej. Żyją w niej od zawsze – to Palestyńczycy!
  Nazywanie kogoś, kto nie lubi żydów antysemitą jest pozbawione sensu, ponieważ żydzi nie są Semitami!
  O tym, że żydzi nie są narodem ani rasą pisze nawet Wikipedia (zwana złośliwie Żydopedią):

  Żydzi nie stanowią jednolitej grupy religijnej i etnicznej. Dla żydów ortodoksyjnych Żydem jest tylko osoba, która ma ortodoksyjną matkę lub przeszła konwersję na judaizm.

  Nawet, jeśli żydzi wyznają tę samą religię co starotestamentowi Żydzi nie czyni ich to Semitami, a jedynie wyznawcami judaizmu.

  Przez chwilę uwierzyłam w bajkę, że aszkenazyjscy żydzi są Chazarami. Nie ja jedna dałam się nabrać. Uwierzyli w to niemal wszyscy badacze tematu żydowskiego. Ale większość szybko zawróciła z błędnej drogi.
  Kto stanowi rzeczywiste zagrożenie dla Europy – dr David Duke

  W rzeczywistości jedynymi prawdziwymi i aktywnymi antysemitami są sami syjoniści, ponieważ nienawidzą Semitów, którymi są bezlitośnie przez nich zwalczani Palestyńczycy i Arabowie oraz nazywani przez nich kooshim (czarnuchami) Sefardyjczycy.

  14 sierpnia, o 9 rano, izraelska stacja telewizyjna „Kanał 10”, złamała wszelkie zakazy i ujawniła najohydniejszy sekret (…) założycieli Izraela – umyślną, masową radiację wszystkich młodych Sefardyjczyków.

  100 000 napromieniowanych dzieci

  —————————-

  Urodziłem się w Izraelu. Minęło wiele lat, zanim uświadomiłem sobie, że Izrael to Palestyna. Do pewnego stopnia czułem się patriotą. Nie mogłem doczekać się odbycia służby wojskowej, a potem pojąłem, że historia Żydów ma niewiele wspólnego z prawdą. Dotarło do mnie, że mieszkam w kraju, który należy do kogoś innego. W tym samym czasie odkryłem saksofon. Zanim ukończyłem 30 lat, wyjechałem z Izraela i nigdy tam nie wróciłem. Gilad Atzmon, saksofonista jazzowy

  W demaskowaniu, a nawet zwalczaniu syjonizmu nie ma nic zbrodniczego, ponieważ syjonizm nie jest narodem ani rasą, lecz ideologią, taką jak faszyzm, nazizm czy komunizm.
  Nie ma prawnego zakazu zwalczania jakiejkolwiek ideologii.
  Ideologią jest totalitaryzm, faszyzm, nazizm, komunizm, rasizm itp. Jak widać wszystkie ideologie są złe. Wszystkie już się gdzieś wydarzyły i wszystkie przyniosły krwawe żniwa.

  Czy antykomunizm jest rasizmem?

  Czy antyfaszyzm jest rasizmem?

  NIE SĄ!

  Skoro nie są, to dlaczego antysyjonizm miałby nim być?

  W rzeczywistości to syjonizm jest rasizmem!!!
  Czym jest syjonizm? Poniższe cytaty nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości:
  Po cóż innego stworzył Bóg Żydów polskich, jak nie po to by byli naszymi szpiegami? [Otto von Bismarck].

  Naród żydowski jako całość będzie swoim własnym Mesjaszem. Jego panowanie nad wszechświatem zostanie osiągnięte przez zjednoczenie ludzkich ras i eliminację granic. Powstanie Republika Wszechświata [Universal Republic], w której Synowie Izraela staną się elementem kierowniczym. WIEMY JAK DOMINOWAĆ MASY. Rządy wszystkich narodów będą stopniowo wchodzić w ręce Judy poprzez zwycięstwo PROLETARIATU. Wszelka własność prywatna stanie się własnością KSIĄŻĄT IZRAELA – DO NICH BĘDZIE NALEŻEĆ BOGACTWO CAŁEJ ZIEMI. W ten sposób zrealizujemy obietnicę TALMUDU, że kiedy nadejdzie czas Mesjasza, Żydzi będą pod kluczem trzymać własność wszystkich narodów świata [Baruch Levy w liście do Karola Marksa]

  Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy. [Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla]

  Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym. [Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów, 19 kwietnia 1996r.]

  Obowiązek przygotowania się do wojny spoczywa na armii izraelskiej. Celem ostatecznym jest utworzenie imperium izraelskiego [Moshe Dajan]

  Uczyńcie ich (Palestyńczyków) życie tak nieznośnym, by sami odeszli [Benny Alon, Członek Knessetu i Minister Turystyki]

  Za każdą z naszych ofiar powinno zginąć tysiąc Palestyńczyków [Michael Kleiner, Przewodniczący partii Herut]

  Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie podkreślił. Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda. [Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca religijnej partii Szas w 2010 r. w czasie przemówienia w synagodze] [Rzeczpospolita]

  Chociaż żydzi pojawiali się w historii innych narodów przez wieki, nigdy nie byli zdolni i nie mieli zamiaru tworzyć własnego państwa. W tym względzie zawsze pozostawali w bezpaństwowym osamotnieniu. Jedynym sposobem na to, żeby żydzi mogli mieć Palestynę, było użycie innych ludzi do kradzieży jej od Turków i Arabów dla żydów. Tzw. państwo „Izrael” jest niczym innym, tylko państwem pasożytniczym, bowiem jest okupowane przez pasożyty. Z Niemiec żydzi dostają miliardy dolarów jako „odszkodowania” i „zadośćuczynienia” za rzekome „zbrodnie wojenne” przeciw żydom. Dostają kolejne miliardy co rok z USA. Ono (Izrael) musi kraść lub kupować technologię narodów Zachodu, bowiem żydzi nie mają kreatywności, aby rozwinąć własną. Żydowskie państwo Izrael upadnie w minutę bez dalszego wsparcia, obrony i pomocy otrzymywanej od Jakuba/Izraela (Białych Narodów świata Chrześcijańskiego). Nie jest, nigdy nie było, i nigdy nie będzie państwem samowystarczalnym [żyd, Charles A. Weisman, Who is Esau-Edom?, str. 27-28]

  Lata obserwacji i myślenia dają coraz więcej siły przekonaniu, że żydzi muszą separować się od was, gojów, że ta pierwotna i wrodzona dychotomia dzieli ludzkość, jaką znam, na dwie odmienne części; ten dualizm jest fundamentalny w takim znaczeniu, że wszelkie różnice pomiędzy wami, gojami, są zaledwie banalnymi nieporozumieniami w porównaniu do tego, co dzieli nas i was. [Maurice Samuel, You Gentiles, str. 12]

  Żydzi w tej szczególnej sferze działalności znacznie zostawili w tyle wszelkich innych „handlarzy”…żydowscy przemytnicy i handlarze kobietami to najbardziej przerażająca plaga ze wszystkich innych rodzajów spekulanctwa; gdyby żyd mógł zostać wyeliminowany, to handel kobietami od razu by się zmniejszył i stałby się zjawiskiem dość nieznacznym [Jewish Chronicle, April 2, 1910]

  Wy Chrześcijanie robicie wiele wrzawy i wpadacie w furię w sprawie bezprawnego wpływu żydów na wasze kina i wytwórnie filmów. Dobrze więc; uznaję wasze skargi za dobrze uzasadnione. Ale czym to jest, w porównaniu do naszego niebywałego wpływu na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze prawa i wasze rządy, a także na sam sposób waszego codziennego myślenia?…Dokonaliśmy podboju waszego świata jak nigdy żadne wasze imperium nie podporządkowało sobie Afryki i Azji. A zrobiliśmy to wszystko nie mając armii, bez pocisków, bezkrwawo i bez zamieszek, bez użycia jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie przy pomocy nie dającej się powstrzymać mocy naszego ducha, naszymi ideami, przy użyciu propagandy. [Żyd, Marcus Eli Ravage w The Century Magazine, styczeń 1928, tom 115, No.3, str.347]

  Wśród kolaborantów, którzy przybyli, aby pomagać sowieckim siłom bezpieczeństwa w wywózce wielkiej liczby niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci na odległe zesłanie i przypuszczalnie śmierć, była nieproporcjonalnie wielka liczba Żydów. [Norman Davies, 9 kwietnia 1987r.]

  Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów. [Voltaire]
  Naturalnie, że nie popieram antysemityzmu, jednakże próbuję go wytłumaczyć. Nie powstał on bez winy Żydów. Przecież pogląd tak rozpowszechniony jak antysemityzm, który powstawał już w najrozmaitszych czasach, przed Narodzeniem Chrystusa w Persji, Arabii, Syrii, Rzymie, a w Europie od czasów średniowiecza przetrwał do dziś, nie może być rezultatem złej woli, lecz powstanie jego musi mieć przyczynę sięgającą głęboko. Gdyby nienawiść i wstręty okazał tylko jeden naród, byłoby to zrozumiałe. Jednakże Żydzi na nienawiść tę byli zawsze narażeni i od wszystkich narodów wśród których żyli. Ponieważ wrogowie Żydów należeli do najróżniejszych narodów, narody te żyły w krajach bardzo odległych od siebie, wyznawały rozmaite religie, należały do różnych kultur i rządziły się różnymi prawami, przyczyny więc antysemityzmu tkwią w Żydach, a nie w narodach, wśród których żyją – Bernard Lazare

  Antysemityzm nie jest wynalazkiem naszych czasów i nigdy nie był bardziej płomienny, niż w ostatnim wieku przed Chrystusem. W Aleksandrii, w Małej Azji, w Cyrenajce, w Damaszku, walka między Żydami, a nieżydami była rzeczą stałą. Nie można zaprzeczyć, że te objawy nienawiści były zazwyczaj prowokowane przez samych Żydów – Ernest Renan

  Zapamiętajmy raz na zawsze ogromną naukę płynącą z naszej historii, że antysemityzm nie jest naszym żydowskim problemem, ale … problemem GOIM – Josef Kastein

  Żydzi potrzebują antysemityzmu jak powietrza (…) Żyd jest to taki człowiek , który nawet na bezludnej wyspie znajdzie antysemitę … – Isaac Bashevis Singer

  Żyd nie może żyć bez antysemityzmu. Jeśli antysemityzm gdzieś nie istnieje – on go stworzy. – Isaac Bashevis Singer

  Jest to słowo specjalne, słowo kłamstwo, odwrócona prawda. Fałsz w takiej formie, która eliminuje sprzeciw do minimum – ponieważ, jak najbardziej przypomina prawdę. Tak jak rękawiczka z lewej ręki podobna jest do tej z prawej – tak właśnie słowo ANTYSEMITYZM w rzeczywistości oznacza dokładnie jego odwrotność czyli – ANTYGOIZM. – Ivor Benson „The Zionist Factor”

  Zaniechanie przez bardzo wpływową i bogatą społeczność Żydów amerykańskich, poważnych i obiektywnych badań przypadków antysemityzmu jest znamienne. Ani religijni ani świeccy przywódcy wielu żydowskich organizacji nie chcą stracić tej potężnej broni, jaką jest uprzedzenie rasowe do obcoplemiennych i przywiązanie do wiary…. Jest to spisek rabinatu, żydowskich nacjonalistów, jak i innych przywódców zorganizowanego Żydostwa, trzymającego zawsze oręż uprzedzenia rasowego w zanadrzu. Dr. Alfred Lilienthal żydowski historyk w swej książce „Druga strona monety” (The other side of coin”)

  Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym „gojów”. Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako… antysemityzm! – Pisarz żydowski Louis Golding w „The Jewish Problem”

  Więcej cytatów

  A tak na marginesie: dziś prawda leży na wierzchu, można ją poznawać bez wychodzenia z domu. Kilka kliknięć myszą i wszystko mamy przed oczami. Wystarczy użyć tzw. „chłopskiego rozumu”, czyli samodzielnego myślenia (to nie boli, naprawdę), żeby szybko nauczyć się odróżniać materiały wartościowe od śmieci. Miejcie więcej zaufania do siebie! Dacie radę! Nie musicie się kurczowo trzymać spódnicy autorytetu, sami potraficie odróżnić ziarno od plew.

  W głowy naszych dziatek niewinnych wbijana jest w szkole nieuka z planety małp, przez co owe dziatki wyrastają potem na bezmyślne lemingi i stadne owce. Ponieważ jednak ja nie pochodzę od małpy lecz od ludzkich przodków nie zadowalam się wyjaśnieniami, które niczego nie wyjaśniają i sama szukam prawdy. Kiedy pogrzebie się nieco w źródłach staje się oczywiste, że nie tylko historia żydów, ale cała historia świata została zakłamana. Pewnie nie powinniśmy dociekać, dlaczego syjonistyczne „elity”, w ramach oczyszczania własnej rasy z „bezwartościowego elementu”, posłały (rękami tzw. nazistów!!!) żydowską biedotę do gazu, ani wiedzieć o tym, że wykorzystały później tę ofiarę do stworzenia państwa Izrael oraz do wywoływania w europejskich narodach nieustającego poczucia winy za rzekomy współudział w zbrodniach, co daje im pretekst do bezczelnego okradania całego świata z odszkodowań za rzekome mienie utracone. To, co napiszę teraz może wyprane polityczną poprawnością umysły zszokować, ale gdyby nie Hitler i holokaust, oraz późniejsze, jazgotliwie nagłaśniane przez syjo-media, rzekome „pogromy żydów” w różnych państwach świata (będące w rzeczywistości akcjami pod fałszywą flagą) nie byłoby dziś państwa Izrael! Tak więc to sam Adolf Hitler jest ojcem dzisiejszego Izraela!

  hitler_zalozycielem_izraela

  Żydowscy żołnierze Hitlera – Żydzi w armii niemieckiej / Dr Bryan Mark Rigg – Andrzej Wąsewicz

  Rakiem toczącym świat nie są Semici, lecz SYJONIŚCI.
  Izrael nie jest państwem żydowskim, lecz syjonistycznym.
  Na terenach dawnej Palestyny Żydzi i Palestyńczycy żyli w pokoju i harmonii. Byli dobrymi sąsiadami, który wzajemnie niańczyli swoje dzieci i pożyczali przysłowiową szklankę cukru. Tak było do dnia, w którym ogłoszono powstanie państwa Izrael. Tego dnia zaczęło się wysiedlanie prawowitych mieszkańców z ich domów i ziemi. Ucierpieli na tym nie tylko Palestyńczycy, którzy znaleźli się pod okupacją gorszą, niż ta, którą Hitler zgotował Polsce i Polakom, lecz również ci Żydzi, którzy żyli tam od wieków.

  Jack Bernstein: Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu – opowieść zamordowanego przez Mossad żyda aszkenazyjskiego o życiu w marksistowsko-nazistowskim Izraelu

  Jack Bernstein: Życie amerykańskiego Żyda w rasistowskim, marksistowskim Izraelu

  ———————

  Ortodoksyjni Żydzi (nie-syjoniści) wyznają judaizm, studiują Torę i nie uznają państwa Izrael, ponieważ wierzą, że zgodnie z zapowiedzią Tory otrzymają własny kraj od Boga, a nie na drodze negocjacji politycznych czy krwawego podboju cudzych ziem.

  KONIEC SYJONIZMU = POKÓJ
  SYJONIZM JEST GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ ŚWIATOWEGO ANTYSEMITYZMU
  JUDAIZM I SYJONIZM SIĘ WYKLUCZAJĄ
  End of Zionismzionismjudaism reject zionism

  Na tych zdjęciach widać ortodoksyjnych Żydów, którzy są antysyjonistami. Ortodoksyjni Żydzi wciąż czekają na Mesjasza i na moment, kiedy Bóg powoła państwo Izrael. Państwem, na które czekają nie jest obecny Izrael! Ortodoksyjni, judaistyczni żydzi nie uznają państwa Izrael, są przeciwni okupacji Palestyny i prześladowaniom Palestyńczyków! Ci Żydzi sami cierpią srogie prześladowania ze strony syjonistów, a co gorsze, świat oskarża ich o czyny, których nie popełnili, czyli o zbrodnie syjonistów.

  Rabin Nuchem Nuchem Rosenberg demaskator z SATMARU ujawnia przestępstwa seksualne dokonywane przez żydów na dzieciach

  I jeszcze mała dygresja w kwestii holokaustu. W obozie pracy Auschwitz zginęło 300 000 więźniów różnej narodowości, co zostało potwierdzone wyrokiem sądu. W porównaniu z 60 milionami ludzi, którzy zginęli w czasie II wojny światowej jest to liczba bardzo skromna. Jest co najmniej dziwne, że nad 60 milionami gojów nikt nie lamentuje, zostali oni wręcz zapomniani, natomiast lamentuje się nieustająco nad 300 tysiącami, z których, dzięki kreatywnej księgowości, uczyniono 6 milionów, co ma być rzekomo największym aktem ludobójstwa w dziejach świata! Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze!

  Jeśli chcesz poznać prawdę o złodziejstwie, jakiego się dopuszczają syjonistyczni oszuści i złodzieje przeczytaj książkę „Przedsiębiorstwo Holokaust”, którą napisał uczciwy ŻYD, Norman Finkelstein.

  Norman Finkelstein: Przedsiębiorstwo holokaust:

  Z opisu filmu na YouTube:

  W dniu 19.04.1996r. Izrael Singer – wieloletni sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, oskarżony później o różne defraudacje majątku – ogłosił, że jeśli Polska nie spełni jego żądań, będzie upokarzana na arenie międzynarodowej. Tak zaczął się atak Przedsiębiorstwa Holokaust na Polskę. W istocie, akty antypolonizmu są coraz częstsze – próbuje się relatywizować i zakłamywać historię. Bohaterski naród polski zrównuje się z niemieckimi nazistami. Wmawiane są nam zbrodnie, których nigdy się nie dopuściliśmy. Wszystko to, by wymusić na Polsce wypłatę odszkodowań w wysokości co najmniej 65mld$. W obliczu szykowanej nam przez Donalda Tuska wielkiej hucpy, nieformalny front walki o prawdę i pieniądze polskiego podatnika mówi STOP. Tak dalej być nie może! Jako naród musimy dać zdecydowany odpór, wbrew prożydowskiej propagandzie mediów polskojęzycznych, wbrew żydowskiemu lobby w USA. Przetłumaczyliśmy dla Polaków, wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem – demaskujący haniebne oszustwa amerykańskich organizacji żydowskich. Prosimy o propagowanie tego filmu wśród rodziny, znajomych, wszędzie gdzie tylko się da. Najwyższy czas by prawda zwyciężyła!

  Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie?

  Zniesławienie:

  Norman Finkelstein: o polskim antysemityzmie mówi się dla pieniędzy

  „Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić” – powiedział w wywiadzie dla „Historia Do Rzeczy” Norman Finkelstein. Skrytykował wycieczki izraelskich dzieci do Polski, lobby żydowskie czerpiące wielkie pieniądze z „przedsiębiorstwa Holocaust” oraz polską inteligencję, szkalującą własny naród.

  Profesor Norman Finkelstein to mieszkający w USA żyd polskiego pochodzenia. Jako politolog specjalizuje się w dziedzinie konfliktu palestyńsko-izraelskiego oraz Holocaustu. W rozmowie z Piotrem Zychowiczem ostro wypowiedział się m.in. o wycieczkach izraelskich uczniów do Polski. Zgodził się z tezą, że w ich trakcie pokazuje się Polskę jako kraj antysemicki. „Te biedne dzieciaki wracają do Izraela przerażone, przekonane, że wszędzie poza domem grozi im niebezpieczeństwo. I niestety, Polacy – proszę mi wybaczyć to co teraz powiem – zachowują się w sposób godny pożałowania. Nie macie na tyle pewności siebie i poczucia własnej wartości, by powiedzieć Izraelowi: Zabierajcie się z naszego kraju i wsadźcie te swoje wycieczki gdzieś. (…) Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić” – stwierdził amerykański uczony.

  Na sugestię, że za tego typu sformułowania w Polsce mógłby zostać uznany za antysemitę, politolog odpowiedział: „Tak, wiem. Polska i jej słynna samokrytyczna inteligencja. Ludzie, którzy uważają, ze każda krytyka Żydów to antysemityzm, a jednocześnie cały czas ostro krytykują swój własny naród. Mówią, że robią to ze szlachetnych pobudek, ale w rzeczywistości robią to dla kasy. Wyleją kubeł pomyj na Polskę, a potem pędzą do USA, aby przeczytać pochwalne recenzje w tutejszych gazetach, zostać poklepanym przez tutejsze autorytety”.

  Finkelstein nie ukrywał, że przykładem tego typu zachowania jest Jan Tomasz Gross. O jego „Sąsiadach” powiedział, że to książka „wielkości komiksu i o takiej mniej więcej wartości intelektualnej”. Według uczonego Gross wiedział jednak znakomicie, co się opłaca na Zachodzie. „W Ameryce zajmowanie się Holocaustem przynosi świetne pieniądze. A jeśli jeszcze dostarczysz dowody potwierdzające, że Polacy to obrzydliwi antysemici, to wtedy masz gwarancję, że ogłoszę Cię tu bohaterem. (…) Gross [napisał książkę – przyp. red.] by dostać posadę w Princeton” – stwierdził politolog.

  Norman Finkelstein nie pozostawił również suchej nitki na swych rodakach, czerpiących olbrzymie zyski na tym, co sam nazwał „przedsiębiorstwem holocaust”. Ostro skrytykował m.in. byłego szefa Światowego Kongresu Żydów Izraela Singera. „To najgorszy z tych ludzi (…) na szczęście ten szczur wrócił do swojego kanału i mam nadzieję, że właz zostanie dokładnie zaspawany” – stwierdził uczony. Finkelstein przypomniał również, że w Izraelu po wojnie Holocaust nie odgrywał żadnej roli, gdyż tamtejsi przywódcy „gardzili Żydami, którzy szli jak owce na rzeź. Izrael chciał stworzyć nowego Żyda – Żyda wojownika. Europejscy Żydzi byli dla niego słabi, niegodni szacunku. Ocaleni z Zagłady byli w kibucach nazywani mydłem. Wszystko zmieniło się w latach 60. wraz z procesem Eichmanna. David Ben Gurion, ówczesny premier Izraela, ujrzał w Holokauście potencjał do stworzenia wspólnej izraelskiej tożsamości – przypomniał amerykański profesor.

  Źródło: „Historia Do Rzeczy”

  ——

  6 milionów żydów zagazowanych w Auschwitz? To hucpa spreparowana i lansowana przez syjonistyczne gazety od 1915 roku!!! Oto dowód:

  A oto niemiecki film relacjonujący proces zbrodniarzy z Auschwitz sądzonych przez krakowski sąd. W filmie tym słyszymy wyraźnie:

  W obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu zabito około 300 000 więźniów różnej narodowości,

  więc jaki cud to sprawił, że potem liczba ta urosła do 6 milionów samych tylko żydów? Jak wysokie musiałyby być hałdy popiołów po ich rzekomej kremacji?

  Chazarska konspiracja rządzi światem:

  CNN, Goldman Sachs i syjonistyczny Matrix:

  Izrael, syjonistyczny apartheid:

  Wall Street i bolszewicka rewolucja – prof. Antony Sutton

  prof. Antony Sutton: Wall Street i rewolucja bolszewicka w Rosji po lekturze tego tekstu nie spałam całą noc…

  Wiem, jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski. Aleksander Barkaszow, lider partii „Rosyjska jedność Narodowa” w wywiadzie dla „Życia Warszawy” w roku 1994
  Izraelska gazeta donosi jak żydzi mordowali Polaków (a nie Polacy żydów, co wmawia się młodzieży w Izraelu)

  David Duke TV Polska
  Jeśli któryś z powyższych filmów znikł, a zdarza się to bardzo często, szczególnie w przypadku krytyki działalności syjonistów, poszukaj go na YouTube po tytule i powiadom mnie o tym fakcie w komentarzach.

  Syjonizm też jest rasizmem, i to największym na świecie!!! Syjonizm wynika w prostej linii z Talmudu, który naucza, że goje są zwierzętami i dlatego nie mają żadnych praw.

  Douglas Reed Kontrowersja Syjonu (książka do czytania on line i wersja pdf)
  JEDWABNE
  TO NIE POLACY DOKONALI ZBRODNI W JEDWABNEM!
  Jedwabne2Stary i omszały głaz z tym napisem stał do niedawna w Jedwabnem,
  ale kiedy żydzi postanowili wrobić w tę zbrodnię Polaków znikł w tajemniczych okolicznościach.

  Ani Polacy ani Żydzi nie mają powodu, żeby rozpowszechniać kłamstwa na temat Jedwabnego i „polskich obozów śmierci”. Kto więc to robi i w jakim celu? Stoją za tym oczywiście syjoniści, którzy nie przepuszczą żadnej okazji, żeby czerpać zyski finansowe z odszkodowań i nie ma dla nich żadnego znaczenia fakt, że od tamtych zdarzeń minęło dobrze ponad 75 lat, ani to, że wielokrotność wszystkich możliwych odszkodowań wraz z odsetkami została spłacona dawno temu (przez tow. Gomułkę). Te pieniądze nie trafiają do ocalonych! Prawdziwi ocaleni z holokaustu w większości żyją w biedzie. Skoro Niemcy za kanclerza Helmuta Kohla stanowczo odmówili dalszego wypłacania niekończących się kontrybucji trzeba było pilnie znaleźć nową dojną krowę. Polacy okazali się idealnym kandydatem do zwalenia na nich wszelkich win, bo to przecież na terenie ich kraju wybudowano niemieckie obozy koncentracyjne i to tu, w Polsce zginęło najwięcej żydów. Tak więc niemieckie obozy pracy i zagłady zostały przemianowane najpierw na obozy „nazistowskie”, niemieckie zbrodnie na zbrodnie „nazistowskie”, a następnie przeistoczyły się w „polskie obozy śmierci”. Obecnie powoli, ale konsekwentnie lansowana jest teza, że to nie Niemcy rozpętali wojnę i to nie Niemcy popełniali zbrodnie wojenne, lecz Polacy! Teraz Polacy będą do końca świata i jeden dzień dłużej płacić odszkodowania za coś, czego sami byli ofiarami.

  Polska wypłaci emerytury ocalałym z Holocaustu mieszkającym zagranicą
  Prawda o Jedwabnem i o II W. Ś. – Wykład prof. I.C. Pogonowskiego


  Jedwabne – Eye’s Witness

  Jedwabne – świadek historii

  Jedwabne – ostatni świadek

  JEDWABNE – SZWINDEL – IPNu

  JEDWABNE – ŻYDOWSKIE KŁAMSTWA i zmowa milczenia ZDRAJCÓW Polski

  ttps://www.youtube.com/watch?v=nwpMUsdCMf4&bpctr=1550166635

  Jeśli chcesz poznać prawdę o tym, kto naprawdę dokonał tej zbrodni poszukaj hasła hauptsturmführer Hermann Schaper.

  Zamiast oglądać oszczerczy i w całości wyssany z palca antypolski paszkwil „Pokłosie” obejrzyj prawdziwą historię rodziny Kowalskich, żywcem spalonych za pomaganie żydom.

  Na zakończenie – prawdziwa perła: wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem. Co ten facet wygaduje jest wprost nie do wiary!

  Cenzura skasowała cały kanał, na którym był ten wywiad z polskimi napisami, więc daję go w oryginale, a pod spodem link do przekładu na polski

  Nagranie wywiadu po angielsku

  Transkrypt wywiadu

  za: https://astromaria.wordpress.com/antysemityzm/comment-page-7/

  P.S. Część linków niedostępnych

  Polubienie

 3. paziem

  Wykaz kłamstw wiceprezydenta Mike’a Pence’a:

  1. Irański reżim sfinansował królestwo chaosu
  2. Żadne z niebezpieczeństw nie jest bardziej palące niż radykalny islamski terroryzm oraz autokratyczne reżimy, które eksportują go na cały świat
  3.USA pracują nad zbudowaniem koalicji narodów, które łączy cel wyplenienia ekstremizmu
  4. Dzięki odwadze naszych sił zbrojnych, pięć milionów ludzi jest wyzwolonych spod jarzma Państwa Islamskiego
  5.Irański reżim otwarcie nawołuje do kolejnego Holocaustu
  6.Antysemityzm jest złem i należy się mu przeciwstawiać i go potępiać gdziekolwiek i kiedykolwiek się pojawia

  Polubienie

 4. PISKORZ

  , a dopiero potem pod pomnikiem Powstania Warszawskiego, w którym zginęło ok. 200 tys. Polaków”… TO MOŻE NIE NA PORUSZANY TEMAT, ale trzeba PAMIĘTAĆ, że w tej wyżej podanej liczbie..ZNACZNA CZĘŚĆ ZOSTAŁA ZAMORDOWANA W LATACH WOJNY /KL WARSCHAU/, CO B. DOKŁADNIE OPISAŁA SĘDZIA TRZCIŃSKA A POTEM CHYBA P. KANIA /?/. ps Warto przypomnieć, że p. Trzcińska została znaleziona martwa w łazience w swoim mieszkaniu..

  Polubienie

 5. wincenty

  GetBack, Rothschild Polska

  Polubienie

 6. nina

  ———- i to mi się PODOBA !!!!!!!!!!
  utor: Olgierd Szary (anonim) (2019-01-24 15:06)

  Kremlowski satanisto Upadlenkow: w przeciwieństwie do Rosji, gdzie zawsze w wyborach wygrywa reprezentant najsilniejszej opcji siłowej na górze, w Polsce obecne rządy się zmienią, i to zasadniczo, gdy tylko się stanie jasne dla Polaków, że obecna polityka i politycy wiodą nas do realizacji amerykańskiej i izraelskiej racji stanu – kosztem polskiej. Nie w 2019 – to w kolejnych wyborach kurs zmieni się zasadniczo. Akurat Polacy bardzo się w tym różnią od Rosjan, którzy idą za Kremlem jak woły na postronku. Tu w Polsce nie ma zapatrzenia we władzę, jak w święty obrazek, ludzie potrafia się zmobilizować w kontrze do zagrożenia. Im później – tym zmiany wymuszone oddolnie – będą bardziej radykalne – i WTEDY okaże się, że to Polska będzie rozgrywała karty w Europie Środkowej, a hegemon będzie jeszcze dopłacał za nasze „tak” lub „nie”… Tak a propos – Amerykanie i Żydzi myślą naiwnie wg kontaktów z decydentami rządowymi, że mają już Polskę w ręku i „wszystko załatwione” – tymczasem wzbiera oddolna reakcja masowa, na którą żaden Chabad im nie pomoże. Stalin był przynajmniej większym realistą po 1945 – sam twierdził, że wdrożyć w Polsce komunizm, to jak próbować ujeżdżać byka. Dlatego m.in. z tego nie zdecydował się na przyłączenie Polski jako kolejnej republiki związkowej ZSRR. A to spowodowało, że i reszta Europy Środkowej zachowała nominalną odrębność.

  Polubienie

 7. nina

  ———————– USTAWKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ŻYDZI amerykańscy/ izraelscy/ polscy – NAPISALI scenariusz !!!!!
  ————DOBRY i ZŁY glina —ale PEJS !!———– HOLLYWOOD————
  Ps. jutro CDN.

  Polubienie

  • nina

   ———— Pan Zagórski pociągnął rzeczowo temat .

   A tu ! ? // nasi narodowcy // oni protestują ……… ba ! nawet skandują grzeczne hasełka. Ot ! rozgniewała się // opozycja // ach ! jak się rozgniewała. Nasz rząd – pada co rusz z ust Winnickiego jak gdyby NIE WIEDZIAŁ !!, ŻE -My Naród polski jesteśmy pod OKUPACJĄ ŻYDÓW ! udających NAS !! Sławian , Polaków i nasz rząd. NIErząd wkręca nas coraz głębiej za pomocą bogoojczyzniaych śrubowkrętów w niebyt . „DOŚĆ KŁAMSTW ” Skandują narodowcy .
   ———-ŻYDOSCY OKUPANCI !! KACI NARODU POLSKIEGO !!
   wypierdalać Z GOŚCINNEJ ZIEMI SŁAWIAN !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale wcześniej ZAPŁAĆCIE ZA CAŁE ZŁO wyrządzone tej ziemi i jej właścicielom .
   ————————————————————————————
   W każdym mieście Polski , żyd udający Polaka jest !! kierownikiem , dyrektorem , naczelnym, prezesem, / genialnym byznesmenem itd. ……………… !!??…………!!

   Polubienie

   • nina

    —————-ZADANIE !! dla tych ! którzy MOGĄ , POTRAFIĄ !!! za wszelką cenę ,jakąkolwiek drogą dotrzeć do SAMEGO Trampa i zadać mu pytanie : czy WIE !!!,że Polska jest SZANTAŻOWANA przez żydów za rzekomo jego przyzwoleniem ?. Do szantażu używa się kłamstw takich jak :
    WYŁUDZENIE —– : nienależnych odszkodowań.
    —– : obwinianie Polski za NAZIZM
    ——-: powoływanie się na słowa KATA Polaków, którego nigdy nie osądzono bo zbiegł do USA, jak większość żydoskich ZBRODNIARZY na Narodzie SŁAWIAŃSKIM.

    Polubienie

 8. 5000P8D

  Papierkiem lakmusowym powinno być także wzięcie pod uwagę linii przyszłego frontu w czasie wojny.

  Polubienie

 9. nikita

  Polubione przez 1 osoba

 10. ali

  proponuję obserwować neon24 jak się tam szamotają , ruszkiewicze astry robią za dobrych policjantów bo żyda ich innego nicka wykasowali A.sz.
  Jaja jak berety szkoda że P. Wrzodak w to wierzy i pisze do żyda Pani Aniu 🙂 bo to porządny człowiek.
  Obserwujmy jak to umiera jak już jawnie „stare baby” i inne trolle się przyznają kim są .
  WPS zwycięża to co pisaliście tak jest/

  Zbawiam się nimi a wy macie me poparcie

  Polubienie

  • ali

   niedawno niby były admin który to już z 4 x pisał że on już się żegna bo ma swój portal. GW.
   Marks czy jak temu idiocie parchatemu , zaproponował na neon przejeździcie na nasze serwery „za darmo” ale czyje to serwery? za darmo to tam nikt nie robi, astra czy inny nick/żyd udający patriotów.
   Grzanek pisał że marks z gaz wyb pochodzi.
   Obserwujcie tych idiotów to jest komedia.

   Polubienie

 11. julius

  Uwaga redakcyjna: Konieczne jest zwrócenie uwagi na to, że „anty-irański cyrk” w Warszawie został zorganizowany przez Amerykanów dokładnie w terminie bardzo niepokojącego ich szczytu Rosja-Turcja-Iran (Putin-Erdogan-Rouhani) 14 lutego w Soczi, podczas którego prawdziwi liderzy regionalni bez udziału prowokatorów omawiali ważne problemy i akceptowali dokumenty. Tak więc Stany Zjednoczone i Izrael demonstrują swoje agresywne zamiary w tym samym czasie przeciwko Iranowi i przeciwko Rosji, wskazując na otwarcie frontu zachodniego z Polski przez Ukrainę, jeśli Putin zdecyduje się otwarcie poprzeć Iran w przypadku ataku na niego przez Izrael lub same Stany Zjednoczone. Podtrzymując płomienie wojny i dolewając oliwy do ognia w Syrii i Donbasie, amerykańska elita używa konfliktów w morderczej logice szachowego widelca – Syrii – Ukrainy, Ukrainy – Syrii. Bez względu na to, czy jest to Polska, czy Izrael, to nie ma znaczenia, zdecydowanie mogą nie przeżyć w tej śmiertelnej walce! Warszawa, nie jest zdolna rzucić okiem na dwa ruchy do przodu, postrzega swoją bierną rolę bycia instrumentem lub szachowym pionkiem, z radosnym triumfem skazanego na śmierć.
  Czytaj więcej: https://eadaily.com/en/news/2019/02/15/antiiranskiy-cirk-v-varshave-ssha-stavyat-vilku-rossii-i-es-polskim-konyom?utm_referrer=https%3A% 2F% 2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 12. Kocimir Lilith

  Polski już nie ma. Od dłuższego czasu ale teraz jest już chyba widoczne nawet dla części głupich „wolnych i demokratycznych” Wolaków. Nie wszystkich. Niektórzy to nawet nie zauważą, gdy im żyd na kark usiądzie i będzie ujeżdżał. A ci którzy już zaczynają widzieć, to pierdolą farmazony o udawaniu się pod opiekę do pochlastanej na ryju żydowskiej puszczalskiej Miriam, wiatropylnej zawsze dziewicy panienki-MĘŻATKI żony niejakiego Josepha, albo co jeszcze gorsze do obrzezanego włóczykija-nieroba, żydowskiego krula Polin, Joszue, będącego w „trójcy” jedynym samym sobą demonem pustynnym jahve!!!

  Polski nie ma i nie ma widoków na odzyskanie. Nie ma z kim, nie ma kim, nie ma PO CO!

  Jedyne co teraz należy to:
  – przygotować polskie Państwo Podziemne. Etnicznie polskie!!!
  – przygotować plan walki Polski Podziemnej z parchatym okupantem;
  – przygotować listy zdrajców (szabes-gojów) i obcych agentów przeznaczonych do postawienia przed Sądem Polski Podziemnej i do wykonania wyroków (szczególnie należy uwzględnić: „autorytety”, „ekspertów”, „presstytutki”);
  – opracować kanały komunikacji między poszczególnymi ośrodkami Polskiego Państwa Podziemnego na terenie zwanym do niedawna Rzeczpospolitą Polską a obecnie „Polin” czy „Rzeczpospolitą Przyjaciół” żydowskich;
  – opracować plany nękania żydowskich i innych przedstawicieli syjonistycznego okupanta;
  – opracować i wdrożyć plany tajnej edukacji polskich dzieci. Przedmioty ścisłe, historia Polski i pokrewne;
  – opracować sposoby produkcji możliwie najzdrowszej żywności dla Polaków;
  – opracować i wdrożyć POLSKĄ walutę nie będącą „pieniądzem” fiducjarnym czyli lichwiarskim!!!

  Listę można i trzeba rozszerzyć. Nic innego nam Polakom nie pozostało. Do żydowskich pustynnych demonów niech się modlą głupcy i szabes-goje. Od 30 lat minimum oddają Polskę pod „opiekę” tego pustynnego ścierwa, a im goręcej się modlą, tym Polska bardziej ginie!!!

  Powtarzam: Polski NIE MA. Właśnie zniknęła. A będzie jeszcze gorzej. Nie mamy już w świecie sojuszników. Nie mamy sympatyków. Ci nieliczni gdzieś w świecie, którzy jeszcze mają gdzieś w sercach jakieś życzliwe myśli o Polsce i Polaków zaniebawem zostaną poddani żydowskiej propagandzie, której celem było i jest obarczenie Polaków wszystkimi niegodziwościami, jakich sami propagandziści byli autorami. Druga Wojna Światowa, „komunizm”, Hologram itd. To wszystko zostanie przypisane Polakom. Na świecie napisane zostaną nowe podręczniki do historii i tak właśnie będziemy „zniknięci”.

  Pozostaje ostatnia kwestia: czy żydowski okupant zawłaszczy do końca i oficjalnie Polskę BEZ ROZLEWU KRWI?
  Wątpię. Żyd nie je niekoszernej macy. Takie zwycięstwo nap znienawidzonymi Słowianami Polakami MUSI zostać „oblane” – i to suto – polską krwią!!!
  Pytanie więc: nie „czy” ale jak i kiedy to zrobią?
  Trzeba się do tego przygotować. A będzie trudno się bronić, bo polskie magazyny broni osobistej z setek magazynów Wojska Polskiego zostały wyczyszczone, a stany magazynowe przeznaczone na czas „W” zostały „sprzedane” „sojuszniczej” UPAdlinie i „demokratom” w innych krajach z „kolorowymi rewolucjami”.

  Idzie czas krwi i łez.
  Czy Polska się odrodzi?
  Jesli tak, to na pewno nie będzie to zasługą „cudów” od żydowskich ścierw: Miriam i Joszue Chytrusa.
  Jeśli tak, to będzie to tylko i wyłącznie zasługą Polaków. Ich determinacji, woli przetrwania jako starożytny Naród Słowiański.

  Polubienie

  • Kocimir Lilith

   Wysłałem obszerny komentarz i się nie opublikował.
   Proszę o interwencję redakcję.
   Od tej reakcji Redakcji WPS1 (lub jej braku) zależeć będzie moje postrzeganie wiarygodności tego miejsca.

   Polubienie

  • Kocimir Lilith

   Dobra.
   Nieważne.
   Tu jest to, co się tu „samo” nieopublikowało”:

   https://test3rypy.wordpress.com/2019/02/16/nie-mam-glowy-do-tytulu/

   Strona zrobiona na szybko. Niczego nie konfigurowałem, nie ustawiałem.
   Nie mam do tego głowy. Tym bardziej, że nie zamierzam regularnie pisywać. To tylko sposób na walkę z cenzurą.

   Jeśli po otwarciu strony będziecie mieli zbyt dużą czcionkę, to by zwiększyć czytelność można literki zmniejszyć wciskając przycisk CTRL na klawiaturze i kręcąc w dół kółkiem rolki od myszki. Albo zamiast rolką można trzymając CTRL wciskać odpowiednio klawisze „+” i „-” na klawiaturze numerycznej.

   I nie. Nie jest moim zamiarem jakaś szczególna reklama bloga Kodłucha. Tez mnie tam zbanowano. Za to, że wywąchałem na blogu przedstawicieli hasbary, którzy kontrolują blog.

   Polubienie

 13. Kocimir Lilith

  !!! uzupełnienie.

  Zdaję sobie sprawę z tego, że znowu, jak od lat, moja pisanina jedyne co spowoduje wśród – wielbiących żydo-demokrację (innej nie ma) Polaków – to pukanie się w głowę.
  Ostrzegałem od lat. Pisałem, prosiłem, bluzgałem. Jedyny skutek to kolejne bany na wszystkich „polskich” forach internetowych.
  Nazywano mnie pijakiem, głupkiem, nacjonalistą, komunistą, żydożercą, pachołkiem Putina.
  Nic nie docierało. A wszytko co opisywałem i przewidywałem, dzieje się krok po kroku.

  Tak to wyglądało u Kodłucha zwanego Bruskiem:

  13 października 2017
  Będziemy bronić USraela do ostatniego Polaka. Za „wolność WASZĄ i naszą” ZGUBĘ…
  A potem Polin zasiedlą parchy… którym pali się już koło braku skóry w Palestynie…
  Po drodze jeszcze oddamy każdy okruszek chleba (diengi) biednym żydom, którym Polacy zgotowali „hologram” w czasie II WŚ… I każdą kamienicę. I most. I LASY!
  https://kodluch.wordpress.com/2017/10/12/12-10-2017-syria-742-dzien-sprzatania-swiata/#comment-25014
  ————-
  3 listopada 2017

  Ja bardzo bym chciał, żeby moja Ojczyzna, słowiańska Polska, mogłaby być z dumą nazywana Polską. Chciałbym Polaków, mądrych Polaków, SŁOWIAŃSKICH Polaków, u sterów władzy mojej Ojczyzny.
  Niestety moje chcenie, to „sen wariata”.
  Osobnik pilnujący żyrandoli w Pałacu Namiestnikowskim oficjalnie i bez zażenowania nazywa moją Ojczyznę mianem Polin czy „Rzeczpospolitą Przyjaciół” (przyjaciół oczywiście w odniesieniu do Israhell’a), obchodzi wszystkie pejsate święta święta w budynkach URZĘDU PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ!
  Główna arteria w Warszawie nazywa się Alejami JEROZOLIMSKIMI, a przy nich nasrana została PALMA DAKTYLOWA jako symbol żydowskiej okupacji polskiej Stolicy!!!
  Dla Żydów daktylowiec był nie tylko źródłem pokarmu, ale od czasów Machabeuszy również symbolem sprawiedliwości i zwycięstwa. Liście daktylowca noszono podczas procesji. Zwyczaj ten kontynuowany jest również w Nowym Testamencie, np. podczas triumfalnego wjazdu Jezusa do Jerozolimy, czy triumfu narodu wybranego w Apokalipsie (7,9)[8].
  Podczas żydowskiego święta Sukkot z liści palmy daktylowej układane są bukiety zwane lulawem. Używane są podczas obrzędy dziękczynienia[8].
  Tora zabraniała Żydom wycinania palm daktylowych i innych drzew owocowych podczas wojny (Pwt 20,19-20).
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Daktylowiec_w%C5%82a%C5%9Bciwy
  Moja Ojczyzna – Polska – oskarżana jest o zbrodnie „Hologramu” i wyłudza się w związku z tym kolosalne kwoty, KURWA! ODSZKODOWAŃ. W konsekwencji za wybuch II WŚ właśnie Polska zostanie już niebawem oficjalnie obwiniona.
  Nie mam już sił więcej przykładów podawać, bo mi łzy do oczu lecą, i straszny wkurw jednocześnie mnie bierze.
  Jest Pan świnią, że próbuje mi Pan przypiąć łatkę parszywego żydka!
  Używam wszystkich tych pojęć, które najwyraźniej Pana bżydzą (i słusznie) po to, żeby moim Rodakom POLAKOM-Słowianom uzmysłowić, że NIE MA ŻADNEJ WOLNEJ DEMOKRATYCZNEJ (tfu!) POLSKI.
  Jest obszar (zwany do niedawna Polską) o nazwie przejściowej „Polin” w drodze do Nowej Judei).
  I tak się stanie, jeśli moi Rodacy-Polacy się nie obudzą.
  https://kodluch.wordpress.com/2017/11/02/02-11-2017-syria-763-dzien-sprzatania-swiata/comment-page-1/#comment-26215
  ——

  16 listopada 2017
  „Przeraża, że już szykują sobie Polskę i ukrojona na nowe miejsce judzenia. To sens ich życia.”
  Panie Adamie.
  Przeraża, ale tylko tych nie zaślepionych. Reszty nie przeraża. Przygłupie lemingi (całokształt wyrosły na styropianie i „wartościach”) są przerażone, że mycakom mógłby się przydarzyć kolejny HOLOGRAM. Tym razem prawdziwy… Zniszczenie własnego narodu, państwa, jest dla przygłupich nowoczesnych lemingów ceną wartą do zapłacenia, żeby tylko mycakom pejs z głowy nie spadł.
  A cena będzie taka:
  „Jest w interesie Żydów oraz w interesie humanizmu aby biali doznali ludobójstwa. Dopóki białe dzieci nie zostaną spalone żywcem, białe kobiety zgwałcone, okaleczone, zamordowane, a wszyscy biali mężczyźni którzy nie zostali zabici nie będą bezsilnie patrzeć jak ich ludzie są terroryzowani; tylko wtedy ludzkość będzie na równej stopie, gotowa omówić biały przywilej i pozorną słabość mniejszości.”
  Rabin Ishmael Levitts
  Jakiś głupek powie, że to słowa jakiegoś nawiedzonego pojedynczego parcha, i że w obecnych czasach nie dojdzie do czegoś takiego.
  No cóż. Dojdzie. Jak mycaki to Gojom obiecują słowami rabina, to słowa dotrzymają. A w obecnych czasach, popatrz lemingu przygłupi, na to co mycaki robią z Palestyńczykami na ich własnej (Palestyńczyków – prawdziwych Semitów) ziemi.
  https://kodluch.wordpress.com/2017/11/15/15-11-2017-syria-776-dzien-sprzatania-swiata/#comment-27145
  ——————

  4 lutego 2018
  „Żydzi mają w dupie te drobne 65 miliardów. Tyle to oni wydają na imprezy plenerowe przy grillu na Wzgórzach Golan, gdy weekendowo mordują Palestyńczyków.
  Te 65mld to takie tarmoszenie Polaków, wycieranie nimi o glebę tą kasą.

  Prawdziwym celem parchów jest SAMA CAŁA Polska, a konkretnie przejęcie naszego słowiańskiego państwa i przekształcenie go w Nową Judę, czyli państwo całkowicie żydowskie.

  W zasadzie mogliby to zrobić już teraz i nikt na świecie głośniej by nie zaprotestował, bo Polacy i nasze Państwo nie mają już w świecie przyjaciół, prawdziwych sojuszników, czy chociażby sympatyków.
  Tylko że parchy tak bardzo nienawidzą Słowiańskiej Polski, że taka „pokojowa” zamianka to dla nich za mało. Oni chcą doprowadzić do sytuacji, w której to „wolny świat” głośno potępi Polskę i Polaków, i w której „międzynarodowa opinia publiczna” będzie się oficjalnie i zdecydowanie domagać uporządkowania sytuacji w Polsce. Nawet (a może przede wszystkim) za pomocą użycia sił zbrojnych. Tej Polsce pełnej „antysemitów”, nacjonalistów, homofobów, przeciwników multi-culti. Polsce, przez którą „wybuchła II WŚ. Polsce, która zgotowała biednym żydkom holokaust, a Niemcy próbowali tylko ratować ich przed słowiańskimi zwyrodnialcami.
  (Tak. Tak obecnie pisana jest przez żydowskich „kronikarzy” nowa historia i następuje przenoszenie winy za zbrodnie i przyczyny II WŚ z Niemców na Polaków.).
  Zachodnie „wolne i demokratyczne” lemingi, czyli „opinia publiczna” łykną te brednie jak pelikan rybę, i żydom się uda.
  Obecnie można postawić tylko jedno pytanie: ile ludzkich polskich ofiar, polskiej słowiańskiej krwi popłynie na demonicznym koszernym ołtarzu likwidacji jednego z najstarszych na świecie Państw Słowiańskich?”
  https://kodluch.wordpress.com/2018/02/03/03-02-2018-syria-855-dzien-sprzatania-swiata/#comment-33202
  ———

  16 maja 2018

  A wszyscy Polacy zabici przez Niemców w czasie II Wojny Światowej byli BANDYTAMI. Bandytami mordującymi biednych żydów.
  Prawda czasu…
  https://kodluch.wordpress.com/2018/05/15/15-05-2018-syria-956-dzien-sprzatania-swiata/#comment-44155
  ***
  „Bo ci którzy obwieszczają o „wstawaniu z kolan” właśnie otrzepują kurz z chałatów.
  A ci którzy myślą, że to ich dotyczy, za chwilę legną na glebie z pyskiem w błocie, u stóp swoich nowych panów, którzy o tym „wstawaniu” rozgłaszają i nawet nie kłamią…”
  https://kodluch.wordpress.com/2018/05/15/15-05-2018-syria-956-dzien-sprzatania-swiata/#comment-44206
  ——

  29 czerwca 2018
  „Maniera mojego pisania jest adekwatna do czasów.
  A i tak od zawsze – jak slowiańska Kasandra – piszę jak grochem o ścianę.
  Opisuję, proszę, zwracam uwagę, złorzeczę, i bluzgam, BY MOI RODACY SIĘ OBUDZILI z kremufkowego snu o solidurności. Gdy Ojczyzna parchacieje.
  A jedyne z czym się spotykam, to pogarda.
  „Głupcy śmieją się najgłośniej, gdy wieszają tego, który chciał dla nich najlepiej”…”
  https://kodluch.wordpress.com/2018/06/28/28-06-2018-syria-1000-dzien-sprzatania-swiata/#comment-47636

  „Pamiętacie jak dziesiątki razy pisałem o planach zlikwidowania Polski i przekształcenia jej w Nową Judeę? Bo Polin to tylko etap przejściowy, coby głupich słowiańskich tubylców nie drażnić zbyt gwałtownie. Technika gotowania żaby jest skuteczniejsza.
  A może kilkuletnie ostrzeżenia zbywane były pukaniem się głowy, bo Forged to debil opętany „chorym” antysyfilizmem, a Polska przecież „WOLNA” i „DEMOKRATYCZNA”, i „SUWERENNA” i tym podobne żydowskie sofizmaty…
  Pisałem, że przygotowywana jest akcja „Most 2.0” a raczej „BRICHA 2.0”? Pisałem. Na nieodżałowanej prawicy.net była zamieszczona informacja o współpracy, w celu jeszcze większego kochania Israhella, kluczowych logistycznych firm: PKP, PLL LOT, Poczta „polska”, Totalizator Sportowy.
  Pisałem tez, że projekt tego prosto z dupy obrzezanej wymyślonego największego w JEWropie lotniska w centrum Polin został powołany właśnie w tym celu: łatwiejszego przesiedlenia nowych koczowniczych „polaków” z nadjordańskiej pustyni.
  Dalej pewnie głupole (albo hasbara, albo jedno i drugie – jest tu przynajmniej jeden taki. O „biblijnych” imionkach ) nie wierzycie…
  „Tajne rozmowy z Izraelem. Tamci naciskają na powstanie w Polsce największej ekspozytury izraelskiego wywiadu.
  Centralny Port Komunikacyjny
  Izraelskie tajne służby traktują Polskę jak półkolonię. Prowadzą u nas niemal jawnie działania operacyjne, czyli inwigilują interesujące ich osoby.
  Teraz w tajemnicy politycy żydowscy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury Mosadu (izraelskiego wywiadu) w Europie.
  Jak ustaliliśmy, ma ona powstać w rejonie budowanego właśnie Centralnego Portu Komunikacyjnego. Do tej pory tylko Amerykanie w Polsce mogli liczyć na takie traktowanie. Mają oni specjalną jednostkę w stolicy, tzw. Stację Warszawa, i kilka mniejszych lokali w większych miastach Polski oraz stacje nasłuchowe.”
  Całość:
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23228&Itemid=100
  P.S. Czy ja słyszę jakieś „przepraszam Forged”?
  Nie, nie słyszę.
  Głucho wszędzie, cicho wszędzie. Miałeś chamie złoty róg. Został ci się ino…”
  https://kodluch.wordpress.com/2018/06/28/28-06-2018-syria-1000-dzien-sprzatania-swiata/#comment-47615
  ——

  Polubienie

 14. nina

  ———– jakby już ! było jeszcze mało…………
  J CH
  J CH
  1 tydzień temu
  Znalezione w necie-Przesylaj Jak się sprawy w Polsce mają: Zapisać i rozdać znajomym – TO JEST ROZKAZ PATRIOTYCZNY ! 1. Brak dostępu do broni dla uczciwych i ciężko pracujących obywateli. 1b. Odbieranie licencji na posiadanie broni ludziom którzy takową legalnie posiadali, a są zdrowi psychicznie i nie byli nigdy karani… 2. Podatki rzędu 80%. 3. Wszechobecny wyzysk i umowy śmieciowe. 4. Głodowe pensje. 4b. Brak legalizacji marihuany(prawie wszędzie na świecie jest legalizowana). (na to akurat leje – nie biorę narkotyków – marihuana naturalna nie istnieje – tylko modyfikowana…) 5. Wysokie oprocentowanie kredytów mieszkaniowych i niskie lokat bankowych. 6. Pogarda polityków i urzędników wobec własnego narodu. 7. Szczucie Polaków na Rosję i prowokowanie sąsiada Rosji. 8. Depopulacja własnego narodu każdym możliwym sposobem, a jest ich całkiem sporo. 9. Kradnięcie pomysłów i patentów przez obce służby (mosad,cia). 10. Korupcja w urzędach i w policji. 11. Najdroższe autostrady na świecie. 12. Brak perspektyw dla młodego pokolenia. 13. Nepotyzm i kastowość. 14. Przymusowe szczepienia dzieci. 16. TAJEMNICA OGÓLNA, BARDZO NIEBEZPIECZNA NIEPORUSZANA, NIEDOTYKANA, MAFIJNY HANDEL ORGANAMI LUDZKIMI. 15. Wprowadzenie CETY i żywności modyfikowanej GMO. 16. Zrujnowanie całkowicie małych gospodarstw rolnych i biznesów rodzinnych. 17. Wywalanie w błoto kasy państwowej nie tam gdzie trzeba np. miliony w ukraińskie drogi 18. Ustawa 1066 zmodyfikowana na jeszcze gorszą – możliwe obce wojska w Polsce z bronią ostrą na terenie całego państwa Polskiego nie tylko na wyznaczonych poligonach wojskowych. Możliwość używania tej broni ostrej nawet do mundurowych służb Polskich. 19. Odprawianie żydowskich obrzędów chanuki na terenie Polski z osobami na wysokich szczeblach państwowych. 20. Budowanie meczetów dla bandytów islamskich, i wspieranie ich chorych ideologii nie zgodnych z Polskimi zwyczajami. 21. WSZECHOBECNE KŁAMSTWO I OSZUSTWO PROPAGANDOWE W’ŚCIEKO SZWABSKO-ŻYDOWSKICH MEDIACH (gazety, radio, telewizja ale też i internet interia, onet, o2, wp , FaceBook i inne). 22. Wymuszona rejestracja kart telefonicznych typu prepaid – tym samym utrata anonimowości i możliwe namierzanie i inwigilowanie ludzi. (to jak pokazywanie służbom na całym świecie dowodu osobistego nr pesel i pokazywanie gdzie jesteśmy na daną chwilę z kim rozmawiamy i co mówimy ,bo wszystko jest od iluś lat nagrywane.) 23. Wprowadzenie wojsk amerykańskich do Polski – stworzenie ogromnego zagrożenia życia dla Polaków ! 24. Dzielenie i rozbijanie solidarności narodu Polskiego przez rząd, opozycję, organizacje pozarządowe, niektóre media internetowe i stowarzyszenia. 25. Zabijanie polskich dzieci i dorosłych tzw. szczepionkami. (Słuchać tego co mówi Hubert Czerniak, Jerzy Zięba, doktor Majewska.) To jest Holokaust Polaków przez żydowsko chazarskie farmacje szczepionkowe. (żydzi się nie szczepią i nie myją nawet zębów pastą z fluorem). 26. Antypolskie ustawy – zagrożenia dla podmiotowości Polski – ustawy S. 447 i HR 1226 (wywieranie sankcji na Polskę przez usrael np. wyimaginowane roszczenia zydów 300 milionów dolarów od Polaków za wojnę i szkody spowodowane przez niemców.) 27. Bezkarność koterii „prawników”. 28. Zakaz ziołolecznictwa. 29. Sprzedaż importowanych trujących odpadów bitumicznych jako wysokiej jakości węgla (w związku z tym zamykanie i sprzedawanie Polskich kopalń). 30. W mediach ogólne ogłupienie Polaków nic nie wartymi jałowymi programami, do tego stopnia że mało któremu chce się przeczytać prawdę i myśleć nad tym – co wskazuje na „zzombienie”. 31. Proszę zwiększać listę – byle była by zgodna z prawdą… „CO WY O TYM MYŚLICIE? CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ? CZY STAŁA SIĘ POLIGONEM EKSPERYMENTALNYM? JEDYNE SPOŁECZEŃSTWO W UE, KTÓRE MÓWI „NIE” POLITYCE CHAOSU TO POLSKA. JEDYNE SPOŁECZEŃSTWO W UE Z SILNYMI WARTOŚCIAMI NARODOWYMI TO POLSKA. JEDYNE SPOŁECZEŃSTWO W UE, KTÓRE MÓWI „NIE” EKIPOM RZĄDZĄCYM KIEDY ZACZYNA SIĘ BUDZIĆ ŚWIADOMOŚĆ TO POLSKA. I NAGLE …. 2015 – IZRAELSKI KNESET OBRADUJE W KRAKOWIE 2016 – DOWÓDZTWO NATO OBRADUJE W WARSZAWIE 2016 – DOWÓDZTWO RELIGI ŚWIATOWEJ OBRADUJE W KRAKOWIE 2016 – POJAWIAJĄ SIĘ „DZIWNE” MGŁY SMOGOWE (MEDIA MÓWIĄ, ŻE PYŁ ZNAD SAHARY!) 2016 – KOD WRAZ Z PIS I PO SKŁÓCAJĄ POLAKÓW DO GRANIC ABSURDU 2016 – PREZYDENT WYMUSZA SZCZEPIENIE POLSKICH DZIECI ZABÓJCZĄ SZCZEPIONKĄ PNEUMOKOKOWĄ (AFERA KORUPCYJNA, SZCZEPIONKA WYCOFANA Z INNYCH KRAJÓW, NAJWYŻSZA TOKSYCZNOŚĆ OBOK MMR I HPV) 2016 – PREZYDENT WYMUSZA SZCZEPIENIE POLSKICH DZIEWCZĄT ZABÓJCZĄ SZCZEPIONKĄ HPV, KTÓRA POWODUJE BEZPŁODNOŚĆ 2016 – ODSZKODOWANIA DLA ŻYDÓW ZA PRZEŚLADOWANIA WOJENNE NAZISTÓW NIEMIECKICH. 2016 – POLSKI PREZYDENT NAZYWA PUBLICZNIE POLSKĘ „POLIN” 2017 – POLSKI SEJM PO, PIS, KOD ZAPRASZA OKUPACYJNĄ ARMIĘ US (NIE ZDEJMUJĄ USTAWY 1066 A MODYFIKUJĄ NA JESZCZE GORSZĄ.) 2017 – NAJWIĘKSZE STĘŻENIE SMOGU W CAŁEJ UE 2017 – WYMUSZONA REJESTRACJA KART PREPAID – KOMPLETNY BRAK PRYWATNOŚCI. (TWÓJ NUMER TELEFONU TO PESEL Z DOWODU OSOBISTEGO !) 2017 – SPRZEDANE WODOCIĄGI JUDEOSATANISTOM (CO BĘDĄ TERAZ FLUOROWAĆ WODĘ I TRUĆ POLAKÓW?) 2017 – RAKOTWORCZE GMO W TWOIM SKLEPIE / ŻOŁĄDKU (CETA I TTIP) 2017 – AMERYKANIE CHCĄ PRZEBUDOWAĆ PERONY W WIELKICH MIASTACH W POLSCE POD RAMPY DLA CZOŁGÓW. 2018 – ANTYPOLSKIE USTAWY 447 I 1226 ROBIĄ SIĘ CORAZ GŁOŚNIEJSZE, NIESTETY (NIE)RZĄD PIS NIE ROBI W TYM TEMACIE ABSOLUTNIE NICZEGO. SPRAWA JEST NIESTETY POWAŻNA, BO JEST ZAGROŻENIEM NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI. (USTAWA IPN TO ŚCIEMA DO TELEWIZORA JEST TYLKO DLA OKA I UCHA – NIKT TEGO NIGDY NIE SPRAWDZI I NIE WCIELI W ŻYCIE. A MOŻE BYĆ TAK ŻE BĘDĄ ŁAPAĆ POLAKÓW ZA BZDURY NP. ŻE CIASTKA UŁOŻYLI NA PIKNIKU W SYMBOL SFASTYKI. ZRESZTĄ ZA GRANICĄ TO JUŻ W OGÓLE NIE OBOWIĄZUJE I NIE DZIAŁA, WIĘC JEST PO CHUJU FEST! RACZEJ JEST TO SKIEROWANE PRZECIWKO POLAKOM, BO ZA DUŻO ŻYDOWSTWA SIĘ ROZPLENIŁO W TYM JAK TO ONI MÓWIĄ „POLIN”.) 2018 – ŻYDKI CHCĄ OKRAŚĆ POLSKĘ Z 300 MILIARDÓW DOLARÓW ZA SZKODY ZROBIONE PRZEZ NIEMCÓW PODCZAS DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ. (USTAWA S.447 którą podpisał trump) 2018 – żydoski antypolski rząd przygotowuje ustawę która będzie odbierać Polakom broń czarnoprochową. (robić broń samemu – wpisać w necie Pipe ShotGun.) 2018 – Wojska Amerykańskie ( żydowscy komornicy ) są potrzebni by ściagać z Polaków podatki ! Wyznaczone w ustawie 447 (prawdziwy komentarz z netu).

  Polubienie

  • Kocimir Lilith

   Nina.

   Wiesz, że to co wkleiłaś, jest nieczytelne?
   A skoro tak, to wygląda to na hasbarską robotę?
   Polak tak nie pisze. Polak, któremu zależy, szanuje język polski i polskiego Czytelnika, do którego się zwraca!!!

   Polubienie

  • nikita

   w Radiu Wnet Pan Suski odgrażał się stronie żydowskiej, mówił o wspomnianej uchwale i zagroził odwołaniem szczytu Grupy Wyszehradzkiej w Jerozolimie. Stwierdził też otwarcie, że żadnych odszkodowań za mienie bez-spadkowe nie będzie, bo w Polsce obowiązuje polskie prawo, a nie ustawa 447 Senatu USA.

   Pomyślałem, że coś się w końcu zmieni . Nic bardziej mylnego. Już po południu Pan Marek Suseł, zamieścił następującego Tweeta:

   „Nie dajmy się histerii nakręcanej przez moskiewskie trolle. Izrael to strategiczny sojusznik Polski, dlatego zasługuje na poważne traktowanie i uczciwe rozliczenie się z należności związanych z 2wś.”

   Panie Suski mam pytanie, kto do Pana zadzwonił w tzw. międzyczasie? Z pewnością „ktoś starszy i mądrzejszy”. Ktoś musiał Panu wytłumaczyć jak ma Pan myśleć. Wychodzi na to, że rano był Pan również moskiewskim trollem, a teraz o proszę lojalny sojusznik.
   https://www.salon24.pl/u/mlodyy/935203,kto-zadzwonil-do-marka-suskiego-zydowska-hucpa

   Polubienie

 15. nikita

  BPR Braterstwo Polsko Rosyjskie

  Polubienie

  • Kocimir Lilith

   Sakiewicz to jest ta parchata szumowina, która od żydo-UPAdlińskiej bezpieki dostała oficjalną nagrodę?

   Sakiewicz, ty nie odejdziesz do swojego demona jahve w swoim codziennym leżu, ścierwie!
   Rosną już konopie na stary słowiański gruby sznur na ciebie, obżydliwy stworze koczowniczy.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.