Syjonistyczna hołota bezkarna w IIIŻydo-RP/Polin

Pomnik Henryka Jankowskiego – księdza Polaka solą w oku syjonistycznej hołoty

 

 

Zawodowi hucpiarze, Konrad Korzeniowski, Rafał R. Suszek, Michał Wojcieszczuk, obalają pomnik ks. H.Jankowskiego

Tych hucpiarzy żydo-media określają mianem aktywistów organizacji pn. Obywatele RP. Tworząc tym samym narrację, że syjonistyczni hucpiarze działają w imię jakichś idei swojej organizacji – idei słusznych, ale nie mających wystarczającego poparcia zaściankowego, ksenofobicznego i antysemickiego społeczeństwa.

Obalenie pomnika nagrał T.Sekielski, którego wcześniej poinformowano o mającej się odbyć bandyckiej akcji syjonistów. Obowiązkiem T.Sekielskiego było poinformowanie policji o planowanym przestępstwie, czego jednak nie uczynił, a więc i on ma w nim swój udział. A jakiej narodowości jest T.Sekielski, widać na zdjęciu – Słowianin pełną gębą.

Kim są zawodowi hucpiarze?

Konrad Korzeniowski – uczestnik protestów dotyczących reform sądownictwa,

Rafał R. Suszek – pracownik UW, uczestnik blokad antyfaszystowskich,

Michał Wojcieszczuk – przerwał występ  Chóru Aleksandrowa w Bydgoszczy wbiegając na scenę z transparentem „Kremlowski faszyzm won za Don” i okrzykiem „Łapy precz od Ukrainy”.

Oskarżają oni ks. H.Jankowskiego „o pedofilię, o liczne zamachy na godność oraz o dyskryminację osób i społeczności poprzez szerzenie mowy nienawiści, publiczne głoszenie poglądów antysemickich i lżenie ludzi o odmiennych poglądach politycznych w kazaniach …”.

 

Podobne poglądy prezentuje były jezuita i nie bez powodu ulubieniec żydo-mediów, ponieważ jego głównym zainteresowaniem i troską jest problem antysemityzmu wśród Polaków katolików – proszę słuchać wypowiedzi byłego jezuity dla radia Zet (dla radia Żyd): od 0;00 do 3;00 min.

 

Syjonistyczna banda i jej żydo-media utrzymują, że posiadają dowody na przestępstwa pedofilii ks. Jankowskiego, ale tych dowodów nie przedstawiają (?). Nie oszukujmy się, jakie to mogą być dowody dziewięć lat po śmierci księdza? Tak, to może być jedynie relacja „ofiary” odpowiednio przygotowanej i opłaconej przez syjonistycznych zbirów za oczernianie księdza Polaka. Wiarygodność syjonistycznych hucpiarzy jest tu dokładnie taka sama jak zarzuty wobec Polaków o mordowanie Żydów w czasie II w. światowej.

Oczywiście zawodowi hucpiarze zostali aresztowani przez policję, zresztą sami poinformowali policję telefonicznie o popełnieniu przestępstwa. Kto przy zdrowych zmysłach będzie planował i popełniał świadomie przestępstwo zagrożone wysokimi karami pieniężnymi i informował o jego popełnieniu policję? Widać stąd, że cała akcja została dokładnie przemyślana, przygotowana, a hucpiarze otrzymali od organizatorów gwarancje bezpieczeństwa. Można podejrzewać, że i władze Gdańska były zainteresowane pozbyciem się pomnika księdza Polaka – jak to się dzieje, że antypolskim elementem obsadzona jest nie tylko centralna władza, ale także władze samorządowe?

Nie występuję tu w obronie instytucji żydo-katolickiego Kościoła, który od zawsze był wrogiem narodowego państwa i w obalaniu PRL współdziałał z żydowską V kolumną. Kościół ma dzisiaj to czego chciał, atakują go niedawni sojusznicy spod znaku gwiazdy Dawida. Nie sądzę jednak, żeby problem pedofilii w Kościele w Polsce był znaczący. Jeśli nawet jest, to niech zajmą się nim sami polscy żydo-katolicy w polskich mediach, bo dotyczy to ich dzieci – problem w tym, że takich mediów nie ma. Ale z pewnością nie powinni się tym problemem zajmować syjonistyczni Żydzi i ich powszechne żydo-media w Polsce. Syjoniści i ich media winni się zająć wyjaśnianiem żydowskich zbrodni na polskim narodzie – to jest znacznie ważniejszy temat niż pedofilia w Kościele w Polsce.

Natomiast my, Polacy, winniśmy zadbać o to, żeby w naszym kraju, żadna syjonistyczna banda nie niszczyła naszych pomników i nie ustawiała własnych, żeby zarzuty antysemityzmu, propagowania faszyzmu, mowy nienawiści i innych podobnych idiotyzmów, wobec Polaków były równoznaczne z wydaleniem z naszego kraju. To nie my winniśmy bać się represji z powodu syjonistycznych pomówień, to syjonistyczna banda winna drżeć przed represjami za stawianie nam takich zarzutów. Dzisiaj syjonistyczna hołota w IIIŻydo-RP/Polin jest całkowicie bezkarna i to jest stan nie do przyjęcia.

 

Dariusz Kosiur

PS

7.03.2019

Syjonistyczne kreatury pozbawiły honorowego obywatelstwa ks.H.Jankowskiego

Rada Miasta Gdańska pozbawiła ks. Henryka Jankowskiego tytułu honorowego obywatela miasta Gdańska. Następnie radni przyjęli uchwałę o rozbiórce pomnika ks. prałata oraz zmianie nazwy skweru noszącego dotychczas jego imię. Za przyjęciem obu uchwał podczas sesji Rady Miasta głosowali radni Koalicji Obywatelskiej i klubu Wszystko dla Gdańska. Radni PiS nie brali udziału w głosowaniu.

za: https://fakty.interia.pl/polska/news-ks-jankowski-pozbawiony-tytulu-honorowego-obywatela-miasta-g,nId,2871733

Syjonistyczne Żydostwo ponad podziałami, wspólnie razem przeciw księdzu Polakowi.

D.Kosiur

28 Komentarzy

Filed under Polityka

28 responses to “Syjonistyczna hołota bezkarna w IIIŻydo-RP/Polin

 1. nina

  MORDOWALI BEZKARNIE !! ukryli się pod polskimi nazwiskami , zabraniają pokazać palcem KTO MORDOWAŁ !. OPRAWCY Polaków POWRÓCILI !!!!!!! https://wiadomosci.wp.pl/pawel-kukiz-tweetuje-fala-krytyki-6353227342886529a

  Polubione przez 1 osoba

  • No i co z tego

   A WSP za coś w tym stylu mało najazd psiarni. Bo co wolno wojewodzie itd itp.

   A to Bartyzel junior, ostatnio na odcinku chrześcijańsko-narodowym:

   Polubienie

  • Thomush

   @Nina
   To jest szok co się wyprawia w Polsce! Przecież ten Bartyzel nie powiedział NIC co można było by nazwać antysemityzmem! Boże drogi nie byłem w Polsce od 9 lat i to co do mnie dociera na prawdę mnie przeraża! I jeszcze jedna uwaga: nie wchodziłem na niemiecki Onet od paru lat ale widzę, że wprowadzono pełną cenzurę i nie można wpisywać komentarzy! Czy Polacy się wreszcie zorganizują i zaczną walczyć o wolną Polskę? Przecież zostały już dawno przekroczone granice jakiejkolwiek przyzwoitości! I do tego ci wszyscy donosiciele! Tego nie było do póki mieszkałem w Polsce, to jest coś nowego i przypomina mi najgorsze czasy PRL-u!

   Polubienie

 2. Klemens

  Jest już pierwszy pozew przeciwko Izraelowi Katzowi

  Polubienie

 3. antychemtrails

  Dzisiaj na toruńskim UMK rozpoczął się „sąd” nad Profesorem, który nazwał Żydów” żmijowe ziele”. Grozi mu dyscyplinarka za tzw mowę nienawiści. Zaczyna to być mocno niepokojące gdy zadaje się w der onet pytanie czy taka osoba może pracować na UMK.Nie czułam takiego niepokoju nawet w czasie Stanu Wojennego.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Klemens

  5G – NATOwskie (nowe Gladio) narzędzie sterowania umysłami i depopulacji

  Polska strefą wolną od 5G, międzynarodowa konferencja, Kraków, 28 luty 2019
  Miejsce: KRAKÓW w hotelu Europejskim, ul. Lubicz 5
  PROGRAM
  9:00 Rejestracja
  9:30 „Wolność, zdrowie a stan naturalnego środowiska. Kilka słów na początek” – Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana – ekologiczny Nobel (gospodarstwo edukacyjne EKOCENTRUM ICPPC, My Wolni Ludzie) i dr Jacek J. Nowak, em. prof. SW, niezależny naukowiec, My Wolni Ludzie
  9:40 „5G – gigantyczne zagrożenie dla zdrowia i naturalnego środowiska” – sir Julian Rose, rolnik, pisarz, aktywista, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC, Koalicja Polska Wolna od GMO, My Wolni Ludzie
  10:10 Wywiad z dr Barrie Trower, specjalistą od wojskowej technologii mikrofalowej, światowym znawcą tematu kontroli umysłu i systemów broni mikrofalowej (video)
  10:30 „5G – strategiczna sieć do przenoszenia pól torsyjnych w celu wprowadzania ich do organizmów nieświadomych niczego konsumentów” – dr Diana Wojtkowiak, Gdańsk, niezależny naukowiec, prowadzi badania w dziedzinach: fizyka pól torsyjnych, biologia molekularna, homeopatia, radionika, fizykoterapia.
  11:15 „Komercjalizacja przestrzeni dla 5G: następny wielki zły pomysł” – Claire Edwards, w latach 1999 do 2017 pracowała w Organizacji Narodów Zjednoczonych, współautorka Międzynarodowego Apelu o powstrzymanie 5G na Ziemi i w kosmosie (www.5gspaceappeal.org)
  11: 45 „Ścieżka od 4G do 5G – aspekty techniczne, naukowe i prawne” – dr inż. Jerzy Gremba, niezależny ekspert, prezes Instytutu Badań Elektromagnetycznych im. Jamesa Clerka Maxwella.
  12:30 „Zmiana megaustawy telekomunikacyjnej (druk nr UD172) a naruszenie podstawowych praw obywatelskich Polaków” – dr Barbara Gałdzińska-Calik, wiceprezes Stowarzyszenia „Nasze Bielany”
  13:00 „5G oczami mediów niezależnych” – Janusz Zagórski, niezależny dziennikarz, założyciel telewizji NTV, My Wolni Ludzie
  13:15 Wprowadzenie do POROZUMIENIA W SPRAWIE UTWORZENIA KOALICJI ‚POLSKA WOLNA OD 5G’ – Jadwiga Łopata i Jacek J. Nowak
  13:20 Przerwa na obiad
  14:00 „Działania Krakowa dla ochrony środowiska przed zanieczyszczeniem polami elektromagnetycznymi” – Marta Patena, Społeczny Doradca Prezydenta Miasta Krakowa
  14:15 „5G – narzędzie do masowej kontroli umysłu” – Ewa Pawela, Witold Hake, sygnaliści kontroli umysłu w Polsce
  14:45 „Jak Szwajcarzy bronią się przed negatywnymi skutkami 5G?” – prof. Mirosław Matyja, politolog, Szwajcaria (video)
  15:00 „Procedury, zagrożenia, orzecznictwo w sprawach związanych z budową i rozbudową stacji bazowych telefonii komórkowych” – Zbigniew Gelzok, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przeciwdziałania Elektroskażeniom Prawo Do Życia, Prezes
  15:30 „Życie czy śmierć. Mamy prawo wyboru! ” – Jerzy Zięba, publicysta; od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom (video)
  16:00 FORUM OBYWATELSKIE
  17:30 – 18:00 POROZUMIENIE W SPRAWIE UTWORZENIA KOALICJI‚ POLSKA WOLNA OD 5G’

  Udział w konferencji jest bezpłatny.

  Polubienie

 5. Klemens

  Podżegacz wojenny

  Polubienie

 6. Edward.


  Rodacy,uczmy sie rozpoznawac zyda.To wazna sprawa.
  Ten pomiot szatana czesto nam pluje w twarz.Nie badzmy naiwni.

  Polubienie

  • Bublowy kabaret.

   Kabaret godny Monthy Pythona .Bubel daje wykład jak się powinno rozpoznać żyda.Prawie jestem już martwy ze śmiechu i założę się że także paziem boki zrywa.Edward fajny prlowski kabaret o nazwie rzepklub to chyba jednak nie tutaj.

   Polubienie

  • Żart, dowcip także są potrzebne – trzeba czasami odreagować

   Leszek Bubel (pierwszy z prawej) i Janusz Rewiński (drugi z prawej) podczas spotkania członków PPPP (Polskiej Partii Przyjaciół Piwa).

   Polubienie

   • Paweł

    U góry liderzy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Szkoda tylko że żydki nie wpadli na pomysł aby założyć Polską Partię Przyjaciół Sexu. Patrząc na wspomnienia Anastazji P i baraszkowanie Niesioła aż łóżko rozwalił na babie to aż dziw bierze że tej partii nie założyli a piwo a co w nim dobrego .Gorzkie i bez smaku.

    Polubienie

  • obserwator

   To dwóch żydków udających Polaków. Wystarczy popatrzeć na ich działalność i wygląd. Oni już wiedzą jak swojego poznać.

   Polubienie

 7. kabaret rodem z Bubla

  Edward weż ten rzep klub u góry zamieszczaj na stronach poświęconych kabaretom.

  Polubienie

 8. Staszek

  Czaruś T., napisz coś o swoim były szefie „wybrakowanym”.
  Albo niech tonie w tej wodzie, którą leje.

  Polubienie

 9. Edward.

  Uderz w stol………….. – przepraszam najmocniej.

  Polubienie

 10. Piotr

  Oczywiście Klemens że mam dowody wypowiadał się za współpracą w USA oraz popiera wojnę z teroryzmem a generał Igor Rodionow pisał że wojna z teroryzmem to pretekst Anglosasów bi Żydów do ekspansji , tak nawer jakby tego nie mówił to wystarczy fakt że współpracóje cze jest wykładowcą w Collegium Civitas.

  Polubienie

 11. Syjonistyczne kreatury pozbawiły honorowego obywatelstwa ks.H.Jankowskiego

  ________________________
  Rada Miasta Gdańska pozbawiła ks. Henryka Jankowskiego tytułu honorowego obywatela miasta Gdańska. Następnie radni przyjęli uchwałę o rozbiórce pomnika ks. prałata oraz zmianie nazwy skweru noszącego dotychczas jego imię. Za przyjęciem obu uchwał podczas sesji Rady Miasta głosowali radni Koalicji Obywatelskiej i klubu Wszystko dla Gdańska. Radni PiS nie brali udziału w głosowaniu.

  za: https://fakty.interia.pl/polska/news-ks-jankowski-pozbawiony-tytulu-honorowego-obywatela-miasta-g,nId,2871733
  _______________________

  Syjonistyczne Żydostwo ponad podziałami, wspólnie razem przeciw księdzu Polakowi.

  D.Kosiur

  Polubienie

  • Wacek

   W takim razie jak to w zwyczaju bywa ładu gdzie rządzą żydzi nie ma i czasami już można oszaleć bo mózg paruje od tych idiotyzmów.
   Najpierw mu dają honorowe obywatelstwa głaszczą w mediach czy stawiają pomniki.Mamy mnóstwo wypowiedzi Bolka gdzie w samych superlatywach wypowiada się o tej legendzie solidurności itp.
   Teraz znowu wszystko mu zabierają.Burzą pomniki kasują honorowe obywatelstwa.W dodatku padają oskarżenia o to że lubił ministrantów ponad miarę.
   Trzeba rzetelnie ocenić tą postać bez emocji z dala od kwikania żydów aby była całkowita jasność kim naprawdę był prałat Jankowski bo jak będziemy go brać w obronę bo akurat żydzi po tylu latach pieszczenia go postanowili mu trochę kamieni do ogródka wrzucić to do prawdy nie dojdziemy.Dla mnie ogólnie jak klecha zaprzyjażniony był z Bolkiem czy odmawiał zdrowaśki ku chwale solidaruchów i wznosił modlitwy aby PRL padł nie jest specjalnie jakimś bohaterem tylko dlatego że nosił sutannę nieobrzezany.

   Polubienie

   • wacek

    Panie Dariuszu nie mi oceniać.Nie mam wiedzy na ten temat.Jednak wiem jedno moje uszy słyszały oczy widziały jak prałat był nie tak dawno pupilkiem żydowskiej władzy.Pytanie jest jedno co się takiego stało i co stoi za nagonką w ostatnim czasie żydów na zmarłego prałata bo że coś kombinują w swoich główkach to jest pewne.Może chodzi o kolejne skłócanie gojów i bitwy między gojami tym razem wykorzystując do tego celu prałata Jankowskiego.
    Jedne jest pewne.Ludzie którzy bywali na plebanii u niego twierdzą że wyglądała jak wersal z niejedną gosposią i prałat częstował pysznym jedzeniem gdzie zwykli ludzie jak my stali godzinami w kolejkach aby kupić sobie trochę kiełbasy czy szynki.

    Polubienie

   • @ wacek – 7 marca 2019 o 19:26

    To jest rezultat żydowskiego rozwydrzenia i żydowskiej nienawiści do Polski i Polaków. Żydowski szowinizm narasta, bo nie ma polskiej reakcji, a ks.Jankowski zdawał sobie z tego sprawę i o tym mówił publicznie.

    Nie wiem, jak wyglądała plebania ks.Jankowskiego po 1990r. Pamiętam natomiast, jak wyglądał stół w mojej parafii na warszawskim Okęciu w 1980r. w październiku, gdy w sklepach trudno było dostać mydło, o innych artykułach nie wspominając. Potrzebowałem z parafii zaświadczenia do do ślubu. Gospodyni proboszcza wprowadzała mnie przez kuchnię. Przez uchylone drzwi do jadalni widziałem stół przygotowany do obiadu. To był zwykły powszedni dzień. Przy stole na kilkadziesiąt osób siedział proboszcz i dwoje gości. Stół zastawiony jadłem jak na dworskich ucztach, bażant z pióropuszem, pieczone prosie, itd.

    Polubienie

   • Wacek

    Zobaczymy panie Dariuszu jak to się dalej rozwinie.Z klechami też mam złe doświadczenia.Pamiętam jak chyba z dziesięć lat temu 60 czy 100 złotych wyciągnęli ode mnie jak potrzebowałem dla córki zaświadczenie chrztu na jej ślub a jeszcze wcześniej zmarł kolega nie miał rodziny poszliśmy w parę osób aby nam na raty rozłożył koszt pogrzebu a on do nas na to ” a co wy dziady pieniędzy nie macie „.Ledwo kolegę uspokoiłem bo by klecha zęby zbierał z ziemi a kolega wielce wierzący od tamtej pory do kościoła nie zaszedł.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.