Marzec’68 – rocznica żydowskiej rebelii i żydowskich kłamstw

Dzisiaj przypada także rocznica żydowskiej marcowej rebelii. Obok tytuły w gazetach z marca 1968r. – artykuły zawierały prawdę o syjonistycznych zbirach, prawdę, którą dzisiaj poznajemy w IIIRP, bo żydowska bezczelność nie zna już umiaru i nie skrywa swoich oszczerstwach wobec Polaków i jawnych żądań okradania naszego narodu.

Żydowski szowinizm i syjonistyczne rozwydrzenie, którego jesteśmy świadkami w IIIRP doskonale potwierdzają prawdę nie tylko o żydowskich inspiratorach rebelii z 8 marca 1968r., ale i rebelii z sierpnia 1980r., która skończyła się nie tylko klęską PRL, ale przede wszystkim przegraną Polaków. Już 8 marca 1981r. żydowska „Solidarność” na zażydzonym Uniwersytecie Warszawskim zorganizowała rocznicową sesję z udziałem żydowskich zbirów z UB (prof. Z.Baumanem, prof. W.Brusem) zmuszonych po 1968r. do opuszczenia Polski. Dzisiaj UW jest kolebką organizacji antyfaszystowskich, które zwalczają polski faszyzm – to jest szczyt żydowskiej bezczelności i hipokryzji. Gdy w 1989r. władza oficjalnie, choć nie otwarcie, przeszła w żydowskie łapy, Polska stała się miejscem okupacji światowej żydowskiej finansjery i USA. Dzisiaj bezczelność żydowska nie ma już żadnych granic. Syjonistyczna banda nie tylko oskarża nas Polaków o zbrodnie na Żydach, ale przy współudziale władz USA jawnie żąda kradzieży naszego majątku narodowego.

D.Kosiur

Poniżej tekst o marcu’68 z ubiegłego roku.

Marzec’68 – IIIŻydo-RP/Polin i żydowska perfidia

Prezydent Duda prosi o wybaczenie za Marzec’68

Czyżby kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosiła Polaków o wybaczenie dla Żydów za żydowską rebelię zmierzającą do obalenia polskich władz PRL i próbę ponownego powrotu do bandyckich żydo-rządów?

 

A tu obchody 8 marca’68 w 2010r.,  w tym samym miejscu i z tej samej okazji – z okazji pielęgnowania żydowskich kłamstw i przestępstw przeciw polskiemu narodowi syjonistyczna hołota „z przeciwnych” obozów, ale zawsze razem przeciw Polakom

 

Nie, nie takie przeprosiny serwował wczoraj na Uniwersytecie Warszawskim niejaki A.Duda.

Duda: „Tym, którzy w Marcu ’68 zostali wypędzeni, którzy zginęli i ich rodzinom, chcę powiedzieć – proszę wybaczcie ówczesnej Polsce za to, że dokonano tego haniebnego aktu. (…) Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy – ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. – że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunek Rzeczypospolitej. Co za żal, jakże mi jest przykro.”

Kamera nie sfilmowała protestujących przeciw przepraszaniu

 

W polskich szkołach, nie wspominając, że i w powszechnych żydowskich w Polsce mediach, trwa nieprzerwanie indoktrynacja młodzieży o krzywdach jakie spotkały bogu ducha winnych Żydów po marcu’68. Nigdzie nie pojawiają się pytania: dlaczego właśnie po marcu’68? I dlaczego Żydów, którzy przecież wszyscy w Europie – całe 6 mln Żydów – zamienili się w szkodliwy dla klimatu CO2?

Jak i gdzie przeciwstawić tym perfidnym żydowskim kłamstwom historyczną prawdę, gdy polski naród pozbawiony jest mediów i kontroli nad oświatą? Jak i gdzie uczyć młode Polki i Polaków prawdziwej historii Polski, narodowej tożsamości, narodowej świadomości? Jak przekonywać młodych, zresztą także i dorosłych Polaków, że urzędnicy najwyższych państwowych urzędów, fotografujący się pod krzyżem, w czasie modłów w kościele, bezczelnie i perfidnie kłamią o żydowskich krzywdach i o polskim ich sprawstwie, bezczelnie i perfidnie zamilczają żydowskie zbrodnie na Polakach, za które Żydzi nigdy nawet nie próbowali nas przeprosić? Oni tylko żądają – żądają przeprosin – za ich zbrodnie a nasze krzywdy, żądają naszych majątków, naszych pieniędzy, żądają prawa do kłamstwa i zniesławiania Polski i Polaków, żądają praw do wyłącznej ochrony ich i ich interesów, żądają więcej, tylko więcej, ciągle więcej i więcej.

 

„Wyrzuceni” i „wypędzeni” w 1968r. – Żydzi. To nie było wyrzucenie, to nie było wypędzenie. To był kompromis. Żydowskim bandytom z UB powiedziano, że jeśli nie wyjadą, tylko zostaną w Polsce, staną przed sądem za zbrodnie na Polakach – było ich – żydowskich bandytów zaledwie ok. 1000 wśród tych 13 tys. Żydów, którzy wyjechali na własne życzenie, z własnej woli – wybrali Zachód. … Zatem kreatura na urzędzie prezydenta IIIŻydo-RP/Polin prosi żydowskich ludobójców na Polakach o wybaczenie!

 

Aparat bezpieczeństwa PRL, UB, obsadzony głównie przez Żydów, winien jest wymordowania w latach 1944- 56 – wg różnych źródeł – od 300 tys. do 600 tys. Polaków.  Tak znaczne rozbieżności w liczbie pomordowanych wynikają z faktu, że Polakom nie wolno prowadzić takich badań. Czy ten mord jest rezultatem antysemityzmu, czy antypolonizmu?

Podobnie przedstawia się sprawa mordu katyńskiego, za który winą rządzący w IIIŻydo-RP/Polin i powszechne żydowskie w Polsce media obciążają Rosjan – żydowski system ZSRR wymordował w latach 1939 – 1953 ok. 2 mln Polaków zamieszkujących przejęte przez ZSRR polskie ziemie.

 

Do 1939 r. zamieszkiwało Polskę 3,5 mln Żydów. Zginęło 2,7 mln („Historia Polski w liczbach”). Z pozostałych 800 tys. większość wyjechała. Zostało podobno zaledwie ok. 30 tys. Żydów – takie liczby pojawiają się w powszechnych mediach. Żaden rocznik statystyczny nie podaje aktualnej liczby Żydów w Polsce – (?).

Jak to zatem możliwe, że między rokiem 1960 a 1968 do władz PRL wpłynęło 600 tys. wniosków o zgodę na emigrację – ? Obejmowały one ok. 800 tys. obywateli pochodzenia żydowskiego (http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=349). Pozwolono wyemigrować tylko 200 tys. A czy wszyscy Żydzi chcieli z Polski wyjechać?

 

Upamiętnienia nie mogą doczekać się polskie ofiary KL Warschau.

Obóz KL Warschau powstał w 1943r. niemal w centrum obecnej Warszawy i funkcjonował do połowy roku 1944. Śp. sędzia Maria Trzcińska, która dokumentowała niemieckie zbrodnie w tym obozie podawała liczbę ok. 200 tys. zamordowanych Polaków. Obóz KL Warschau zaczął działać ponownie w 1945r. i funkcjonował do roku 1953. W tym czasie eksterminację Polaków prowadziła żydo-bolszewia, której potomkowie sprawują dzisiaj nad nami władzę. Oto, dlaczego nie może powstać pomnik poświęcony ofiarom zbrodni niemieckich i żydo-bolszewickich – żydowskie władze Warszawy nie wyrażają zgody na budowę pomnika.

 

W moim Otwocku kilka lat temu w ramach poznawania kultury i tradycji Izraela w Polsce i odwrotnie, rozpoczęto realizację programu wymiany młodzieży. Otwocka młodzież w ramach tej kulturalnej wymiany czyściła miejscowy żydowski cmentarz, a młodzież z Izraela gościła w Otwocku za pieniądze polskich podatników – tych z Otwocka.

 

1 marca 2018r. rząd IIIŻydo-RP/Polin, rząd skrajnie syjonistycznego PiS,  przyjął projekt ustawy, pozwalający zdegradować – według żydowskich mediów: komunistycznych generałów, W.Jaruzelskiego i Cz.Kiszczaka.

Ciekawe, czy żydowski reżim pójdzie za ciosem i odda władzę, którą otrzymał z rąk tychże właśnie generałów, co uczczono wspólną biesiadą w Magdalence?

 

Dariusz Kosiur

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “Marzec’68 – rocznica żydowskiej rebelii i żydowskich kłamstw

 1. Klemens

  Albin Siwak wspominał, że przyczyną rebelii nie były żadne „Dziady”. Rozruchy 1968 r., zdaniem Siwaka, to reakcja kosmopolitów Polin na plany usunięcia Romana Zambrowskiego z kluczowej funkcji kontroli państwa – wiceprezesa NIK.

  Polubienie

 2. Klemens

  A. Dulkiewicz atakuje. Narzeka na Polaków w Die Welt:
  „Pseudodziennikarze na prawicowych portalach rozsiewali plotki, wymyślali informacje o moim pochodzeniu czy przeszłości. Nie oszczędzili nawet mojej córki. Doprowadziło to do tego, że dostawałam pogróżki. Straszne” – mówi następczyni Adamowicza.

  I zapowiada przyjęcie uchodźców do Gdańska – „miasta wzorcowego” dla brukselskich elit:
  „Pawłowi było wstyd z tego powodu, że Polska nie przyjęła właściwie żadnego uchodźcy. Był chrześcijaninem, był bardzo wierzący, stąd jego zaangażowanie. Chcę kontynuować jego dziedzictwo.”

  https://www.welt.de/politik/ausland/article189888479/Danzig-Selbst-vor-meiner-Tochter-haben-sie-nicht-Halt-gemacht.html?wtrid=onsite.onsitesearch

  Polubienie

 3. nina

  —————puśćmy wodze /lejce………

  Polubienie

 4. PISKORZ

  a młodzież z Izraela gościła w Otwocku za pieniądze polskich podatników – tych z Otwocka.
  I NIE CZYŚCIŁA NIC…DOMYŚLAM SIĘ..!

  Polubienie

  • Wiesz co ja prędzej rzucę swoją uczelnie niż będę robił coś dla syjonistów , bi słyszałem że studenci dla fundacji Danielsa sprzątali nagrobki Żydów.

   Polubienie

   • Wacek

    To jeszcze nic.Do mojej miejscowości jak przyjechali żydzi weszli do tego swojego modlitewnika modlili się i zostawili jakieś kartki czyste na stole.Przyszła sprzątaczka sprzątała tam i te kartki wyrzuciła do śmieci .Podobno symbolizowały duszę ludzką.Żydki wrócili zobaczyli czystych kartek nie ma jak się zaczął aj waj polecieli na skargę do proboszcza a ta sprzątaczka nic niewinna.

    Polubienie

 5. Łukasz Kobeszko dawny felietonista MP liże i lizał rowa syjonisćie żydowskiemu Filipowi Memchesowi.

  Polubienie

 6. pytuś

  Skandal! Fundacja PZU sponsoruje judaistyczną sektę. Zobacz czym jest Chabad Lubawicz

  https://nczas.com/2019/03/09/skandal-fundacja-pzu-sponsoruje-judaistyczna-sekte-zobacz-czym-jest-chabad-lubawicz/

  Faktycznie, logo PZU FUNDACJA jest umieszczone na dole pejsatej strony, wspierającej finansowo parchatych żebraków!

  https://chabad.org.pl/

  Polubienie

 7. Kojak

  Banderowiec Duda znany jest z antypolskich kryminalnych wyskokow ! Po to go postwiono na tym stolku zeby wycznial kryminalne antypolskie harce ! Zlodziej Duda zawiozl swego czasu banderowcom na Ukraine 4 mld zlotych w tajemnicy przed Polakami !!!

  Polubienie

 8. julius

  Opinia publiczna jest mniej proamerykańska niż niemieccy politycy. Ciężko będzie Merkel i innym usprawiedliwić dodatkowe miliardy dla żołnierzy amerykańskich w Niemczech. Nie są oni ani potrzebni, ani pożądani. (Jedynym rozsądnym powodem, aby zatrzymać 30 000 żołnierzy amerykańskich w Niemczech, jest uniemożliwienie im przeniesienia się do Polski, skąd mogliby zagrozić temu krajowi).
  http://www.informationclearinghouse.info/51238.htm

  Polubienie

 9. Piotr

  Gudłaj Matthew Tyrmand pisze we Wprost.

  Polubienie

 10. nina

  —————— DLA Panów ……..

  Polubienie

 11. pytuś

  DLA SYMPATYCZNYCH PAŃ MAŁE CO NIECO.

  Ludwig van Beethoven – Moonlight Sonata ( 3rd Movement ) Tina S Cover

  Polubienie

 12. pytuś

  Ba! Pani Nino, księżycowe ,,duchy”, można wywoływać tylko przy pomocy tego instrumentu.

  Beethoven Moonlight Sonata Op 27 No 2 FULL

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.