Marcowe harce syjonistycznej agentury

Jeszce nie opadł „Wiosenny pył”, a może nawet rozgrzane portki z biedroniowego tyłka, a prawem serii feministyczne awanturnice, co to mówią , że zostawcie nam decyzję o naszych brzuchach, a raczej o naszych kroczach – przystąpiły do marcowej akcji zmierzającej do zmiany nazwy centralnego ronda w Warszawie.

Tym rozpląsanym babom Roman Dmowski „źle się kojarzy”?! Mnie wprawdzie tęczowy zadek Roberta Biedronia też źle się kojarzy, tak jak i niespełnione kobiety, ale ani panu Biedroniowi nie zamierzam zmieniać jego partnera w łóżku, ani feministkom polecać zdrowy i owocny seks z mężczyznami. Natomiast jeśli niedowartościowane baby i młode dziewczyny, które szukają swej „tożsamości płciowej” chcą obalać pomniki i pluć na dobre imię jednego z najwybitniejszych w dziejach polityka polskiego, a w swych głupkowatych pląsach zamieniać polską biało-czerwoną flagę na tęczowe proporce, to jest zupełnie inna sprawa.

Dość jak sądzę  ” frywolnej swawoli” kosztem dobrego imienia Polski oraz  polskich racji politycznych, kulturowych i społecznych.  Kiedy jakaś rozemocjonowana feministka, bez względu czy w okresie klimakterium, czy w okresie inicjacji seksualnej, wykrzykuje mi, że ponoć Roman Dmowski źle jej się kojarzy, to znak, że sprawy zaszły za daleko i pora na społeczną, obywatelską i oficjalną reakcję.

Jako Polacy, polscy narodowcy, polscy patrioci i ludzie zrównoważeni emocjonalnie i odpowiedzialni za swój kraj wzywamy polskie organizacje patriotyczne, narodowe, ludowe oraz wszystkich ludzi ceniących sobie prawdę historyczną i mających szacunek dla swoich bohaterów do zorganizowania w jak najkrótszym czasie centralnej manifestacji na rondzie Romana Dmowskiego w Warszawie nie tylko dla poparcia trwałości nazwy tego miejsca, ale także do wyartykułowania jasno wobec władz Polski , a także światowej opinii publicznej kanonu wartości naszego narodu i naszej państwowości.

Nie jest przypadkiem, że trwa , tak w kraju jak za granicą, coraz bezczelniejszy atak środowisk syjonistycznych i różnych środowisk destrukcji wobec interesów Polski, dobremu imieniu i międzynarodowemu wizerunkowi naszego kraju.  Konieczna jest zdecydowana, odważna, masowa reakcja.

PZ

16 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

16 responses to “Marcowe harce syjonistycznej agentury

 1. Ryszard Gontarz o tzw "marcu"

  Red. Ryszard Gontarz o tzw „marcu”. Prawy klawisz na plik > „download” (pobierz) > „standard download”

  http://tiny.cc/Ryszard_Gontarz

  Polubione przez 1 osoba

 2. nina

  ———— od Piątku do dziś niebo NIE JEST SYPANE !!! . Zauważyłam w Piątek brak smug chemicznych , pomyślałam jednak , zaraz znowu się pojawią ALE !!! do dziś ich nie ma !!. W tej chwili na południowym zachodzie jest ! PRAWDZIWY kolor nieba i prawdziwe chmury .Niebezpieczne wiatry powiecie , może ?!. Zobaczymy jutro , pojutrze ………. będą ? nie będą ?.

  Polubienie

  • nina

   ———— baby naprane ! wyraznie podpuszczone ! wygarnięte z jakiejś imprezy NIE MAJĄCE POJĘCIA w co zostałe wmieszane / nie wszystkie/ .Żyd jak widać czuwa !!!! antysemityzm im się nie podoba . Dmowski im się nie podoba . NA ŚWIECIE W DNIU DZISIEJSZYM !! są miliardy ANTYSEMITÓW -co oznacza NIE ZGADZAJĄCYCH się z RASĄ !! MORDUJĄCĄ ,OGRABIAJĄCĄ cały Świat z : MORALNOŚCI !! , PRZYZWOITOŚCI !! DOROBKU POKOLEŃ ! , z ZIEMI miejsca w którym urodziło się , pracuje , żyje itp. Żydzi to ZŁO WSZECHŚWIATA !!! są rasą SEMICKĄ —- więc przeciwstawiamy się ZŁU !! a ono ma wizerunek ŚWIATOWEGO MORDERCY o semickich rysach . WIĘC !? jak określić zło ???. Nie wolno – żyd , nie wolno izraelczyk , TO JAK WOLNO ??.
   ———————ŻYDZIE !!! SZCZEZNIESZ !! JUTRO , POJUTRZE ! i nic ci nie pomoże !!.TAK MASZ ZAPISANE i TAK STANIE się !!!. Twoje szatańskie pieniądze tracą moc . Ludzie pojęli,że !! są INNE WAŻNIEJSZE WARTOŚCI.

   Polubienie

  • existō

   To są aktorzy wynajmowani do odegrania ról potrzebnych do produkcji materiałów propagandowych. Można je zobaczyć np w filmie o Stanisław Szukalskim, gdzie pokazani są rzekomi (jak chce reżyser robiący film na zamówienie MŻ) duchowi spadkobiercy jego artystycznego i ideowego dziedzictwa. Polecam wszystkim obejrzeniem tego filmu również pod tym kątem.

   MŻ tworzy naszą tożsamość, naszą identity i następnym krokiem (po przekształceniu Kościoła Katolickie w teatrzyk lalek) jest sformatowanie słowiańskiego mitu w odpowiedni sposób.

   Tu do obejrzenia fragment filmu o Szukalskim: https://streamable.com/jl183, w filmie właściwym wiele scen kręconych na tzw manifestacjach organizacji tzw narodowców czy tzw Słowian.

   Wojciech Smarzowski reżyser filmu „Kler” również robionego pod zamówienie MŻ (KURIOZALNY film który np propaguje pogląd, ze homoseksualizm jest zgodny z naturą, a jednocześnie piętnuje homoseksualną pedofilię) zapowiedział, że następna produkcja będzie o czasach przedchrześcijańskich. Z drugiej strony rządzące kukły zapowiadają możliwość wprowadzenie nowego „święta” tzw Święta Chrztu Polski.

   Oczywiście nie będzie to o wiek wcześniejszy chrzest Wiślan w obrządku Rzymsko-słowiańskim, a chrzest Piastów w rycie Rzymsko-katolickim i podporządkowanie tzw zachodzi, który jest formą ekspansji ideologicznej jaką prowadzi na naszych ziemiach MŻ.

   Polubienie

 3. Klemens

  Prowokacja służb w Polin. Chcą ośmieszyć ludzi, na których przeprowadzają eksperymenty naukowe do celów militarnych, wykorzystując stan psychiczny Marka Podleckiego, w który go najprawdopodobniej wprowadzili:

  https://piotrbein.wordpress.com/2019/03/08/turbo-alarm-marek-podlecki-ofiara-psychotroniki-w-zydo-histerii-mowa-nienawisci/

  Polubienie

 4. Klemens

  Reportaż propagandowy w TVP z lat 90tych XX. wieku o kontroli umysłu w Rosji. Czemu RT nie zrobi takiego materiału o współczesnej Polsce? Stowarzyszenie STOPZET zarejestrowało już kilka tysięcy takich przypadków w Polin.

  Polubienie

 5. paziem

  Polowanie na czarownicę.
  Wydaje się , iż średniowieczne klimaty odeszły w przeszłość. Nic bardziej mylnego. Powracają . W dniu dzisiejszym ( 11 marca ) Sąd Rejonowy w Krotoszynie skazał na 3 miesiące bezwzględnego więzienia 59-letniego rolnika , Pana Wojciecha C. Współczesna Święta Inkwizycja z pod znaku międzynarodowej fundacji Viva , zajmująca się pozbawianiem praw człowieka na rzecz zwierząt, oskarżyła Pana Wojciecha o to ,iż na miejskim targowisku przed Bożym Narodzeniem 2018 roku sprzedawał żywe karpie zabijając je poprzez odcięcie głowy gilotyną, co według obrońców zwierząt miało charakter znęcania się fizycznego i psychicznego nad karpiem.
  To, iż wynaturzone dziwolągi wpadają na takie pomysły, nie powinno dziwić. Wszak w przeszłości , gdy krowa przestała dawać mleko , potrafiono dojarkę skazywać jako czarownicę za ten fakt. Ale to , że Sąd w XXI wieku jest w stanie fakt zabijania karpi określić jako przestępstwo i wymierzyć karę więzienia, jest upadkiem państwowości i ewidentnym skrzywieniem mózgogłowia .
  Powyższe zdarzenie niech będzie Państwu motywacją do udziału w życiu publicznym, bo jeśli w dalszym ciągu damy władzę tego typu politycznym czubkom , to współczesna inkwizycja skaże nas na ciężkie więzienie za niehumanitarne pozbycie się muchy w trakcie wietrzenia pokoju.
  Dnia 11.03.2019 r. Krzysztof Tołwiński – Polski Polityk
  za:https://www.facebook.com/krzysztoftolwinski

  Polubienie

  • Wacek

   Gdy byłem dzieckiem w lecie babcia dawała mi packę na muchy bo była plaga much a one roznoszą niebezpieczne choroby.Gdy zabiło się muchę to czasami jakieś skrzydełko jej się urwało itp.
   Przecież dziś poszedłbym za to siedzieć do pierdla na co najmniej kwartał ale mam farta bo sprawa już się przedawniła.
   Lepiej pewnie przekręciarzom na VAT czy byłym szefom KNF robić przekręty wszak po miesiącu wychodzą za kaucją na wolność.
   Ależ Polską rządzą kretyni .To jest już poziom ameby bo nawet małpa w ZOO jest tysiąc razy bardziej inteligentna.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.