Manifa 8.03.2019, czyli żydowski szowinizm w centrum Warszawy

8.03.2012r. – na „Manifie” żydowscy redaktorzy „Gazety Wyborczej” S.Blumsztajn, M.Beylin oraz szef „Krytyki Politycznej” S.Sierakowski. Chodzi im o „wolność” kobiet? Nie, chodzi o degenerację polskiego społeczeństwa w każdym wymiarze, także – a może zwłaszcza – w wymiarze demograficznym.

W IIIŻydo-RP/Polin nie ma miejsca dla antysemity Dmowskiego, ale jest miejsce dla żydowskiego szowinizmu.D.Kosiur

 

Z prywatnej poczty:

Żydowskim szumowinom nie podoba się, że w centrum Warszawy jest takie rondo, które (jeszcze) nosi nazwę ‚Rondo Dmowskiego’. 

Wykorzystuje się każdą możliwą okazję, aby wymazać z pamięci Polaków postać jednego z najbardziej dla Polski przedwojennej zasłużonych patriotów i prawdziwych Polaków.  

Pod pretekstem walki o prawa kobiet, o których oczywiście można dyskutować, organizuję się ‚manifę’, która ma być takim zaczynem, aby zmienić nazwę tego ronda, przenieść ją ewentualnie gdzieś na peryferia Warszawy, a w imię tzw. postępu, nadać temu miejscu np. nazwę ‚rondo praw kobiet’.

Oczywiście w imię ‚zwalczania mowy nienawiści, musiało tu zostać wspomniane, że Dmowski był antysemitą!!!, i że nie koniecznie lubiącym kobiety, popierającym kobiety (lubił je i popierał za to pewnie Piłsudski) i że to… mizogin (osoba nienawidząca płeć przeciwną, kobiecą) !!!.

Cała akcja z pewnością dobrze wpisuje się w program Trzaskowskiego i wiceprezydenta Wawy Rabieja (geja) – (czy ten Rabiej to na prawdę taki wesołek, czy jednak zwykły pederasta? – D.Kosiur).

 

.’To nie jest człowiek, którego MY POLACY powinniśmy to w centrum Warszawy w ten sposób honorować’ !!!!!!!

 

https://pl.sputniknews.com/polska/2019030910023864-Warszawa-strajk-kobiet-patelnia-Rondo-Roman-Dmowski-Rondo-Praw-Kobiet-podpisy-wideo-Sputnik-Polska/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=48&v=1kxbiPUol_0

nóż się sam otwiera w kieszeni, gdy się coś takiego słyszy, pozdrawiam, spokojnego wieczoru

Jacek

(nazwisko znane Redakcji WPS)

___________________________

______________

Nie była to pierwsza przymiarka syjonistycznej hołoty do likwidacji nazwy Ronda im.Romana Dmowskiego. Zresztą walka z Polakami, z polskim państwem narodowym, jest stałym elementem żydowskiego szowinistycznego rozwydrzenia wspieranego aktywnie przez reżim IIIŻydo-RP/Polin i przez żydowskie powszechne media zagraniczne oraz istniejące w Polsce, np. przez żydowską gadzinówkę Michnika, która opublikowała żydowski manifest pt.: „Precz z państwem narodowym” 
http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,133669,14543260,Precz_z_panstwem_narodowym.html

Poniżej tekst ze strony WPS z 2015r.

Warszawa – miasto pod tymczasowym żydowskim zarządem

 

z17961473Q,Rondo-Dmowskiego---wedlug--planow-ratusza-ma-zniknŻydowskie władze stolicy planują likwidację Ronda im.Romana Dmowskiego. Rondo zastąpią skrzyżowaniem, ale imię Romana Dmowskiego zniknie z centralnego miejsca stolicy.

 

Pierwszy raz upamiętnienie centralnego skrzyżowania w Warszawie imieniem Romana Dmowskiego zaproponowała w 1993r. niezależna akcja społeczna. Jednak żydostwo mające w radzie miasta większość odrzuciło tę propozycję.
Dopiero w 1995 roku decyzją Rady Warszawy rondo nazwano imieniem przywódcy przedwojennej Narodowej Demokracji – Romana Dmowskiego. Prawdopodobnie po wyborach samorządowych w 1994r. syjonistyczny element żydowski nie posiadał zdecydowanej przewagi.

Dwadzieścia lat Żydzi zastanawiali się jak usunąć R.Dmowskiego z centrum miasta.

55_bigŻydowski szowinizm dotknął także pomnika R.Dmowskiego. Żydzi w ogóle nie chcieli dopuścić do jego odsłonięcia, ostatecznie zgodzili się ustawić go w krzakach na znacznie obniżonym cokole przy placu Na Rozdrożu.
Przeciwko powstaniu pomnika – został odsłonięty w 2006r. – protestowały takie syjonistyczne kreatury, jak się M.Edelman, czy M.Janion. Nie zgadzali się na wprowadzenie do polskiego panteonu człowieka, którego program polityczny według nich „opierał się na nienawiści”. Twierdzili, że „nazwisko Dmowskiego nierozerwalnie wiąże się z ideologią rasizmu, szowinizmu, egoizmu narodowego, a nade wszystko z antysemityzmem”.

Gdyby „nienawiść do innych nacji” przyjąć jako kryterium przyznawania obywatelstwa, to Żydzi nigdy by go nie otrzymali w żadnym państwie świata.

Jednak pomnik, z żydowskiej inspiracji podpalany, oblewany farbą, stojący w krzakach, więc prawie niezauważalny, nie drażni ich tak bardzo jak Rondo im. Romana Dmowskiego znajdujące się w centrum Warszawy, w najbardziej ruchliwym miejscu stolicy.

Żyd, S.Bratkowski (po żydowskim zamachu stanu w sierpniu 1980r. prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich do 1990r., współzałożyciel żydowskiej Gazety Wyborczej) w żydowskiej gadzinowej rozgłośni radiowej Tok FM opowiadał swego czasu, że stara się tak planować swoją podróż po Warszawie, żeby nie przejeżdżać przez to rondo. Wyjątek robi tylko, gdy wychodzi z psem na spacer. Wtedy oprowadza psa po wszystkich narożnikach, żeby je obsikiwał.

W końcu Żydzi znaleźli sposób na pozbycie się R.Dmowskiego z centrum miasta, którym zarządzają. Specjaliści z Biura Projektów Rozwoju Warszawy proponują likwidację ronda. W zamian powstałoby zwykłe skrzyżowanie. A więc, to nie żydowskie władze są inicjatorami pozbycia się R.Dmowskiego (-?), tylko jacyś specjaliści. Oto jeden z nich, główny pomysłodawca:

z17526675Q,Slawomir-Monkiewicz--Specjalista-w-planowaniu-tran

 

Sławomir Monkiewicz z Biura Planowania Rozwoju Warszawy, jeden z twórców nowej koncepcji

 

 

 

z17961745Q,Zmiany_na_Marszalkowskiej_i_w_Al__Jerozolimskich

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie będzie już Ronda im.Romana Dmowskiego cieszą się zapewne Żydzi w gadzinówce Michnika  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,17961466,Rewolucja_w_centrum_Warszawy__wezsze_ulice__wiecej.html

I nie ważne, że pokonanie skrzyżowania, zwłaszcza dla skręcających w prawo, stanie się w godzinach szczytu prawie niemożliwe, bo ruch pojazdów będą blokować piesi ważne, że Żydów nie będzie drażniło nazwisko twórcy niepodległej Polski, R.Dmowskiego.
Żydowskie władze odnotują jeszcze jeden sukces. W związku z tym, że część wejść do podziemnego przejścia zostanie zasypana, a zdecydowana większość ruchu pieszego będzie odbywała się na przejściach naziemnych, upadną polskie sklepy znajdujące się w tym przejściu. Nie należy zapominać, że likwidacja polskiej przedsiębiorczości to zadanie priorytetowe wszelkiej żydowskiej władzy w IIIŻydo-RP.

Dariusz Kosiur

1618442_721228464575987_1869788730_n

PS

Listopad 2016. Plac Na Rozdrożu jest obecnie przygotowywany do gruntownej przebudowy, i – zgodnie z zaleceniem izraelskiego ambasadora Davida Pelega – dla pomnika Dmowskiego miejsca na nowym placu ma już nie być.

4 Komentarze

Filed under Polityka

4 responses to “Manifa 8.03.2019, czyli żydowski szowinizm w centrum Warszawy

 1. Klemens

  Netanjahu mówi wprost, że Izrael to państwo rasistowskie. „Izrael nie jest państwem wszystkich swoich obywateli. To państwo narodowe Żydów i tylko ich”

  https://nczas.com/2019/03/11/netanjahu-mowi-wprost-ze-izrael-to-panstwo-rasistowskie-izrael-nie-jest-panstwem-wszystkich-swoich-obywateli-to-panstwo-narodowe-zydow-i-tylko-ich/

  Polubione przez 1 osoba

 2. Klemens

  Manewry NATO SS

  Polubienie

 3. ERROR 404

  Jak widzę te trzy poczciwe facjaty z plakatem ” nie rodzę …” ( w artykule)
  To ja tylko się cieszę…..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.