Syjonistyczny, zbrodniczy, debilizm wkroczył do szkół

Walka z tzw. ociepleniem klimatu to w istocie walka o legalną realizację procesu depopulacji, wspierana także hasłem „zrównoważonego rozwoju” – tak, chodzi o eliminację „zbędnych ludzi”.

Taki program realizują syjonistyczne, mondialistyczne, zbrodnicze, gremia światowej finansjery i polityki. Jednak niski poziom historycznej wiedzy i politycznej świadomości u polskiej młodzieży i jej nauczycieli nie pozwalają na poważniejszą refleksję dotyczącą idiotycznego twierdzenia o zgubnym wpływie człowieka na ocieplanie się klimatu. A przecież ok. 1500 lat temu Polska była krajem niemal tropikalnym mimo, iż nikt nie spalał węgla i nie znane było zjawisko przemysłowej emisji gazów cieplarnianych.

D.Kosiur 

_____________________________

______________

15 marca 2019r. polskie dzieci zostały zmuszone do opuszczenia zajęć lekcyjnych, aby uczestniczyć w Młodzieżowym Strajku Klimatycznym, który odbył się w wielu miejscach w Polsce.

Pod pozorem walki ze zmianami klimatycznymi zostały użyte przez skrajną lewicę do walki z paliwami kopalnymi, które, jak węgiel kamienny, są podstawą polskiej gospodarki.

 

Pomóżmy dzieciom walczyć ze zmianami klimatycznymi

 

Drogie Dziecko,

dowiedziałam/em się, że wczoraj byłaś/eś na wagarach. Martwi mnie twoje lekceważenie zajęć lekcyjnych, ale skoro uwierzyłaś/eś w propagandę skrajnej lewicy i postanowiłeś/aś włączyć się do walki ze zmianami klimatycznymi, to my, rodzice, ci w tym pomożemy.

Postanowiliśmy, że od dzisiaj:

– Nie będziemy cię podwozić do szkoły ani też na zajęcia pozalekcyjne samochodem. Będziesz chodzić pieszo, jeździć rowerem, czy też korzystać z komunikacji miejskiej, niezależnie od pogody.

– Przestajemy latać samolotem. Już odmówiliśmy planowaną w wakacje wycieczkę do Włoch. Na pewno ucieszy cię wiadomość, że wakacje spędzisz z dziadkami na działce.
– Koniec ze śmieciowym jedzeniem. Od dzisiaj pijemy wodę z kranu, serwujemy szpinak, brokuły i marchewkę z groszkiem.
– Obniżamy ci o połowę kieszonkowe. Nie chcesz przecież uczestniczyć w bezrefleksyjnej i nieodpowiedzialnej konsumpcji?
– Temperaturę w domu w czasie zimy obniżamy w dzień do 18 stopni, w nocy do 16. Będziemy ciepło się ubierać.
– Na poranny prysznic masz 3 minuty. Po trzech minutach wyłączamy ciepłą wodę.
– Koniec z markowymi ciuchami. Nowe ubranie kupujemy dopiero wówczas, kiedy wyrośniesz ze starego. Jeśli zniszczysz ubranie, będziesz musiał kupić nowe z kieszonkowego. Radzimy ci już dzisiaj zacząć odkładać na ten cel.
– Dbaj o swojego smartfona, gdyż ten, który masz musi ci wystarczyć na najbliższe cztery lata.

Drodzy Państwo, czy macie jeszcze jakieś pomysły na pomoc dzieciom w walce ze zmianami klimatycznymi?
Proszę dzielić się nimi w komentarzach, a moją propozycję podawać dalej, tak aby dotarły do jak największej liczby Rodziców.

Nb. debil, któremu wyznaczono rolę ministra środowiska, Henryk Kowalczyk, podziękował dzieciom za opuszczenie zajęć lekcyjnych:

“Drodzy Młodzi Przyjaciele! Serdecznie dziękuję za Wasz udział w dzisiejszym Młodzieżowym Strajku Klimatycznym”

Joanna Teglund

za: http://www.kuprawdzie.pl/drogie-dziecko/?fbclid=IwAR1rsR1v0w2s0wj19sHPwerh2PN5l5alsIMNbk5t3s7SQSwawRbOCe_zVJc

https://marucha.wordpress.com/2019/03/17/pomozmy-dzieciom-walczyc-ze-zmianami-klimatycznymi/

________________________________

(Minister Środowiska, Henryk Kowalczyk  – przynależność partyjna: Partia interesu Syjonistycznego)

 

Hulajdusznik: Ot morda, jak się patrzy! Zwo­len­nik uboju rytualnego zwierząt i isla­mi­za­cji Polski.

za: https://marucha.wordpress.com/2019/03/17/pomozmy-dzieciom-walczyc-ze-zmianami-klimatycznymi/

________________________________

PS

Klimat, depopulacja, zrównoważony rozwój – publikacje WPS

Watykan za depopulacją –  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/20/watykan-za-depopulacja/

Globalizacja – syjonizm – NWO – nowoczesna zbrodnia przeciw ludzkości – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/15/globalizacja-syjonizm-nwo-nowoczesna-zbrodnia-przeciw-ludzkosci/

Klimat dla barbarzyńców

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/04/klimat-dla-barbarzyncow/comment-page-1/

17 Komentarzy

Filed under Polityka

17 responses to “Syjonistyczny, zbrodniczy, debilizm wkroczył do szkół

 1. Uczniowie biorą udział jako posłuszne narzędzia w nagłośnieniu fikcyjnego problemu związanego z ociepleniem się klimatu.
  Dwutlenku węgla najwięcej emitują morza i oceany.

  Polubienie

 2. antychemtrails

  Prześlę kilku osobom, ale czy przeczytają-wątpię. Ten proces o ociepleniu jest jak kornik, toczy mózgi nieodwracalnie i chyba jest za późno. Od 2011 była widoczna niebezpieczna broń na niebie ,ale nikt nie chciał nic dostrzec. Nazywano to oszołomstwem i kolejną teorią spiskową. Teraz ten stan przygnębiającej pogody przekroczył wszelką barierę wytrzymałości , a ludziskom nadal nic nie mówi.”Taki rok ” tylko że co rok.

  Polubienie

  • Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

   Pan Antychemtrails ma rację. Barany patrzą na wilka, ale go się nie boją. Bo w telewizorze nic na ten temat nie mówili. A jeżeli o czymś nie mówią, to tego nie ma, Ważne jest, która aktorka komu dała dupy. Jeśli w telewizorze o tym dyskutuje kilka tępych łbów bełkocących jednocześnie te same kwestie, to należy przyjąć jako prawdę absolutną. I kluczową w życiu jednostki i społeczeństwa.

   Polubione przez 1 osoba

 3. Klemens

  Prawdziwym zagrożeniem dla środowiska i narzędziem depopulacji jest planowany elektrosomg sieci 5g. Kontrolę nad tą śmiertelna bronią otrzyma NATO (kompleks milataro-przemysłowo-farmaceutyczny) i jego komórki gladio o czym świadczy stanowisko KE:

  Odpowiedź Komisji Europejskiej na apel naukowców w sprawie moratorium na wdrożenie technologii 5G:

  Na podstawie Art.168 Traktatu o Działalności Unii Europejskiej, priorytet odpowiedzialności za ochronę zdrowia publicznego przed ewentualnymi szkodliwymi skutkami oddziaływania pola elektromagnetycznego pozostaje w gestii krajów członkowskich, łącznie z wyborem środków zastosowanych w tym celu.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/apel-naukowcy-i-lekarze-ostrzegaja-o-potencjalnych-powaznych-skutkach-zdrowotnych-technologii-5g-2019-03

  Polubienie

 4. Edward.

  Wykorzystywanie mlodziezy do naglasniania tej propagandy o ociepleniu
  klimatu jest wyjatkowo podle!!! Ta hucpa powinna byc potepiona.
  Student,uczen,nie ma wyjscia – musi pojsc bo w przeciwnym razie moze miec problemy z ukonczeniem szkoly.Ci co za tym stoja dopuscili sie
  wyjatkowego barbarzynstwa.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Wacek

  Syjonistyczny debilizm już dawno wkroczył do szkół czy uczelni i tam ogłupia niestety dość skutecznie pod przewodem nauczycieli.Każdy z nas widział setki dzieci chodzących z puszkami po ulicach i zbierających pieniądze na niby biednych banderowców po banderlandzkim zamachu stanu.Liczył ktoś ile zapłaciliśmy z podatków na leczenie banderowszczyzny kijowskiej w luksusowych szpitalach i sanatoriach w Polsce.Może pan Dariusz Kosiur dotarł do tych danych i tu na portalu je poda.

  Polubienie

 6. gacek

  Stan Panstwa Polskiego zostal przez scierwo – poslugaczy, ktore trzy dziesieciolecia juz niszczy to panstwo jak i inne panstwa niezmiernie efektywnie, trafnie okreslony miedzy innymi kamieni kupa. W tym kontekscie popierdywania mundrusciami bez podania sposobu scierwa pogonienia psu na bude jest, ciskaniem sie w niemocy. A recepta prosta jest – dobor do wladzy w oparciu o zywiol naradowy, wybory obywatelskie sposrod tych, ktoirzy wyborowi sami sie poddadza a nie w oparciu o partyjne badziewie z list partyjnych, gdzie wynik jest z gory znanym, bo bedzie to nadal scierwo, stare albo nowe, kolesie i potomki starego.

  Polubienie

 7. nina

  —————– ZNAKOMITY WYWIAD – z żydami w tle

  —————–zdjęcie i jego następstwa ……
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/03/benjamin-fulford-raport-tygodniowy_18.html

  Polubione przez 1 osoba

 8. nina

  ———– HOLOKAUST SŁOWIAN

  Ps. strona Kamila ,GENIALNEGO znawcy języków , ich pochodzenia i wszystkiego co z Polską sławiańską związanego.

  Polubione przez 1 osoba

 9. paziem

  Owoce „edukacji liberalnej”, czyli młody pomiot syjonistycznej indoktrynacji w myśl wartości ” Otwartej Rzeczpospolitej” oraz tzw. „społeczeństwa otwartego”

  Tym razem Piotrek się spisał:

  Polubione przez 1 osoba

 10. paziem

  Całość

  Polubienie

 11. Klimat pretekstem do niewolenia a uczniowie naiwni. https://antysmog.wordpress.com/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.