Demokracja szaleje na Ukrainie – wybory prezydenckie

Kandydaci na prezydenta Ukrainy

Nasi bracia Słowianie z Ukrainy wybiorą sobie prezydenta. Kandydatów mają troje, kolejno od lewej jak na zdjęciu:

Julia TymoszenkoŻydówka po ojcu, w 1988r. razem z mężem uruchomiła biznes video związany – podobno (?) – z produkcją filmów porno i z pedofilią. Jako premier Ukrainy zleciła likwidację swoich konkurentów w przemyśle naftowym.

Wołodymyr Zełenskitate i mame Żydzi, zresztą fizjonomia tego kandydata złudzeń nie pozostawia żadnych, – z zawodu satyryk, a więc nasi bracia Ukraińcy mogą mieć przynajmniej wesoło. A nie ma nic lepszego dla zdrowia jak śmiech – to znana, stara prawda – i mniejsza już o to, kto z kogo śmiał się będzie. Sponsorem tego Żyda jest inny Żyd – oligarcha Ihor Kołomojski, otwarcie finansujący działalność narodowo-socjalistycznych batalionów Azow i Ajdar, stanowiących de facto jego osobiste bojówki.

Petro Poroszenkovel Waltzman, także Żyd. W izraelskim knesecie stwierdził, że Żydzi odegrali decydująca rolę w tworzeniu państwowości ukraińskiej. Już po I wojnie światowej, gdy nagle pojawiła się szansa na stworzenie państwowości ukraińskiej, to właśnie środowiska żydowskie odegrały jedne z kluczowych ról. Efektem tego było to, że w pewnym momencie emitowano nawet pieniądze z napisami w jidish.

I niech ktoś teraz powie, że zachodnia demokracja i żydowski kapitalizm źle służą Ukrainie -? Przecież to już Zachód pełną gębą – oczywiście nie chodzi o spożycie, bo tu jest akurat odwrotnie, ale o rasę wybraną. Ukraińcy, jako dojrzali i okrzepli chrześcijanie, dobrze rozumieją, co to rasa wybrana – nie mają więc nic przeciwko wybranemu narodowi. Co najwyżej może im się nie podobać korupcja oligarchów, a że ma ona akurat charakter wyłącznie etniczny, to już widać taka wola „Opaczności”.  Ale proszę bez zbędnej ekscytacji, bo czy patrząc na kandydatów niesłowiańskie gęby ośmieli się ktoś zarzucić Ukraińcom ksenofobię? Ukraina to już społeczeństwo obywatelskie, mocno otwarte. I cieszmy się, że tak wielu Ukraińców osiedla się w Polsce, będzie większe poparcie dla IIIŻydo-RP/Polin – przecież o zwycięstwo demokracji w końcu idzie, demokracji nie byle jakiej, bo zachodniej, a że z żydowską gębą – cóż? – dla chrześcijanina nie ma to przecież większego znaczenia.

O demokrację na Ukrainie martwić się już nie trzeba – mocno się trzyma.

 

Premier Jaceniuk z nacji tej samej, co i ukraińscy oligarchowie – nie, nie ze złodziejskiej, tylko z nacji wybranej, potrafi jej – tej demokracji – bronić. Swoją drogą, po upłynnieniu ukraińskiego złota do banków USA w trakcie rządów Jaceniuka, nikt nie wie, gdzie ten polityczny mąż się zawieruszył (?). Nie jest to może takie istotne, ale jednak to rządowi Jaceniuka rząd E.Kopacz udzielał kredytów z pieniędzy podatnika polskiego, a nie podatnika z nacji wybranej, choć to interesy nacji wybranej były finansowane.

A swoją drogą warto na nowo przeanalizować dane o ludności Europy – czy jest prawdą, że to Słowianie stanowią w Europie zdecydowaną większość? Patrząc na szaleństwa demokracji można mieć co do tego wątpliwości.

Dariusz Kosiur

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Demokracja szaleje na Ukrainie – wybory prezydenckie

 1. julius

  Wybory prezydenckie na Ukrainie zostały słusznie opisane jako wyścig między trzema neonazistami(pochodzenia żydowskiego), z których każdy jest rasistą nienawidzącym Rosji bardziej niż reszta.

  Niezależnie od tego, który z nich wygra, Stany Zjednoczone i cały sojusz NATO są śmiertelnie zaangażowane we wspieranie ekstremistycznego, niekontrolowanego i rozpaczliwego upadłego reżimu, który nie zawaha się wciągnąć Ameryki w wojnę termojądrową o własne egoistyczne cele.

  Paralele i lekcje, które należy wyciągnąć z początku obu strasznych wojen światowych ubiegłego wieku, są uderzające. W 1914 roku arcyksiążę Franciszek Ferdynand z Austro-Węgier został zamordowany w Sarajewie, stolicy mrocznych i niestabilnych prowincji Bośni i Hercegowiny przez Gavrilo Principa, idealistycznego, morderczego młodego głupca w spisku popartym przez elementy głębokiego państwa w serbskim rządzie .

  Serbski rząd i monarchia zostały rozdarte między dwie zwaśnione frakcje, które rutynowo mordowały się nawzajem, w tym kobiety i dzieci w straszliwych masakrach. Niemniej jednak rząd rosyjski poczuł silne poczucie prawosławnego chrześcijaństwa i słowiańskiej identyfikacji z Serbami. Kiedy więc Austro-Węgrzy zdecydowali się ich zmiażdżyć, St. Petersburg wypowiedział wojnę Austro-Węgrom, co z kolei spowodowało, że Niemcy stały się sojusznikiem Wiednia.

  Podczas II wojny światowej Adolf Hitler był zdecydowany na swój szalony i nikczemny plan zdobycia wszystkich równin Europy Wschodniej i Związku Radzieckiego i dosłownie unicestwić zarówno lud rosyjski, jak i żydowski. (Ostatnie badania wykazały, że aż 20 milionów Słowian, przeważnie rosyjskich, zostało celowo zamordowanych w 200 mniejszych i mało znanych obozach zagłady w okupowanej przez nazistów Rosji i Białorusi).

  Jednak to niestabilność i lekkomyślność rasistowskiego polskiego nacjonalistycznego rządu, który prześladował Rosjan i Ukraińców, a także Żydów, w przepisach rasowych, które brytyjski historyk Paul Johnson porównał do tych w Południowej Afryce i które to wywołały wojnę światową. Polacy odmówili rozsądnego porozumienia obronnego ze Związkiem Radzieckim, jedynym narodem, który mógłby ich chronić. Szaleńczo myśleli, że Wielka Brytania i Francja po drugiej stronie Europy będą w stanie ich magicznie obronić.

  Dziś to Ukraina odgrywa fatalną rolę potencjalnej beczki prochu w globalnej eksplozji, jaką Serbia zrobiła w 1914 r. i Polska w 1939 r.
  Tak jak Serbowie byli doprowadzani do szaleństwa przez swoją namiętną nienawiść do Cesarstwa Austro-Węgierskiego a Polacy przez swoją nienawiść do Związku Radzieckiego i narodu rosyjskiego, tak klika, która rządzi dziś Ukrainą i kontroluje proces wyborczy, nienawidzi nowoczesnej Rosji.

  Trzej czołowi kandydaci w obecnych wyborach, obecny prezydent Petro Poroszenko, były premier Julia Tymoszenko i dosłowny klaun Wołodymyr Zeleński prześcigają się w wyrażanej nienawiści do Rosji.

  Amerykańska klasa polityczna bezmyślna i jej przerażające tchórzliwe, ignoranckie i leniwe media głównego nurtu połykają Wielkie Kłamstwo, że Ukraina jest cnotliwym i stabilnym demokratycznym narodem: pomimo popieranego przez USA i zorganizowanego brutalnego zamachu stanu w 2014 r. w Kijowie.

  Jednak amerykańska organizacja wyborcza Gallup doniosła w marcu, że Poroszenko zachowuje zaufanie i wiarygodność jedynie 6 procent Ukraińców, którzy przez ostatnie pięć lat cierpieli z powodu całkowitej niekompetencji.
  Jednak to zepsute, brutalne i chaotyczne państwo prowadzi Stany Zjednoczone i całe NATO do fatalnej konfontacji z Rosją, która może przerodzić się w globalną wojnę termojądrową.

  W 1914 roku władcy Rosji mieli obsesję na punkcie wspierania Serbii. W 1939 roku władcy Wielkiej Brytanii i Francji mieli obsesję na punkcie wspierania Polski i nie godzili się na prawdziwy sojusz ze Związkiem Radzieckim, ponieważ Polacy się temu sprzeciwiali. Dziś Ukraina skupia się na ignoranckich, niekompetentnych obsesjach dobroczyńców Zachodu.
  Nie ma znaczenia, czy Poroszenko, Tymoszenko czy Zelensky wygrają wybory w Kijowie: wszyscy są lokalnymi radykałami, ekstremistami i hazardzistami, nie mającymi żadnego poczucia odpowiedzialności ani zobowiązań wobec swoich bezmyślnych obrońców na Zachodzie.
  Wszyscy są tak przepełnieni nienawiścią wobec narodu rosyjskiego i jego przywódców, że chętnie rozpalą płomienie termojądrowej pożogi, jeśli pomyślą, że dostarczy im to nawet niewielkiego, korzystnego terytorialnie kawała ziemi nad Donem.

  Fryderyk Nietzsche słynnie przewidział, że, kogo bogowie chcą zniszczyć, najpierw doprowadzają ich do szaleństwa. Przywódcy i przewodnicy narodu amerykańskiego wypełniają tę wizję teraz w swojej pasji do prowadzenia wojny, robiąc wszystko co mogą, dla zgraji oszustów, gangsterów i pewnych siebie artystów, których popierają, by przewodzili Ukrainie.
  Nietzsche nie był chrześcijaninem ale Jezus wydał to samo ostrzeżenie jeszcze wyraźniej. Zauważył, że świnie wypełnione diabłami szaleńczo galopują na krawędź urwiska.
  https://www.strategic-culture.org/news/2019/03/31/chaining-america-destiny-to-chaos-of-ukraine.html

  Polubione przez 1 osoba

 2. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Ukraińcy nie są Słowianami, a już na pewno naszymi braćmi. Jakimi są braćmi, to pokazali na Wołyniu, W Małopolsce Wsch., W Bieszczadach, podczas Powstania Warszawskiego i podczas innych okazji, kiedy ochoczo wyrzynali nas Polaków. Ukraińcy to mieszanina genetyczna Rusinów i Chazarów. To iście bandycki konglomerat, a nie nasi bracia.

  Polubienie

 3. nina

  ———– dzisiaj rozmawiałam z Romkiem z Ukrainy min o wyborach .Romek mówi ,że na Ukrainie nie ma ludzi . Starzy wymarli , młodzi , średnio młodzi wyjechali ,zostały eurosieroty i niedopici . Pytanie retoryczne jakie Romek sam sobie zadał brzmiało : i kto tam będzie głosował ??.

  Polubienie

 4. Już wiadomo:

  W I turze wyborów zwyciężył komik Wołodymyr Zełeński, którego wskazało 30,4 proc. badanych. Drugie miejsce zajął natomiast obecny prezydent kraju Petro Poroszenko z poparciem na poziomie 17,8 proc.

  za: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24602988,wybory-na-ukrainie-sondaze-exit-poll-poroszenko-i-zelenski.html

  Polubienie

  • Ale tylko Izrael i duży Usrael wiedzą, którego usadzą na prezydenckim stolcu.
   Zresztą jest to obojętne, bo każdy z nich jest wrogiem Rosji.

   Polubienie

   • wacek

    Właściwie jakie to ma znaczenie jakiego tam pajaca usadzą.Pewnie bardziej usłużnego do którego mają większe zaufanie i który im będzie sprawniej wyciągał rupie z dupy.Wybór raczej jest prosty.

    Polubienie

   • Wacek

    Taka prośba do syjonistów.Gdy ten nowy prezydent Ukrainy zostanie już wybrany proszę do niego zadzwonić i powiedzieć że jak przyjedzie do Polski żeby miał na nogi założone piękne białe skarpetki firmy Nike bez dziur na stopach bo jak Patroszenko był w Polsce miał na nogi założone skarpety z dziurami co wychwyciły kamery.No przecież nie wypada prezydentowi kraju który aspiruje do Nato i jewrobaraku chodzić z dziurawymi skarpetami.Nawet taki Kim jest pięknie markowo ubrany hi hi hi

    Polubienie

 5. pytuś

  Czy po wyborach, propozycje będą nadal aktualne?

  Ukraina zaproponowała Polsce elektrownię atomową na własność

  https://forsal.pl/artykuly/1075727,ukraina-zaproponowala-polsce-elektrownie-atomowa-na-wlasnosc.html

  Kredyt zostanie spłacony, czy umorzony?

  Polskie firmy wyremontują na Ukrainie drogi do przejść granicznych

  https://www.tvp.info/33906503/polskie-firmy-wyremontuja-na-ukrainie-drogi-do-przejsc-granicznych

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.