Film ” Moja Polska”, ogniwo zaciskanego łańcucha.

Zapoznajcie się z tym filmem, który jest jednym z ogniw wyrachowanego, syjonistycznego scenariusza, pokazującego Polskę jako mroczny kraj rodzącego się nacjonalizmu i ksenofobii. 

Zarówno na Zachodzie ( USA, Izrael i UE), jak i na Wschodzie ( Rosja) syjoniści eskalują nacisk na Polskę, aby uczynić z niej skolonizowany kraj zastraszonych ludzi, którzy zgodzą się dla świętego spokoju,  i aby uwolnić się od poczucia wmawianej Nam winy, na zapłacenie syjonistycznym złodziejom i terrorystom wymyślonych przez nich odszkodowań.
Wkrótce rozpocznę cykl publikacji pokazujących ogólną strukturę tego scenariusza oraz główne przykłady – zarówno historyczne, jak i współczesne, poparte publikacjami i audycjami telewizyjnymi oraz filmami z Zachodu i Wschodu, a także z rodzimego gruntu- dokumentujące sygnalizowany tu przestępczy, antypolski proceder środowisk syjonistycznych.
Zadaniem Polaków jest przeciwstawić się medialnie i politycznie tej fali oszczerstw, gdyż w innym wypadku cały czas będziemy poniewierani i okradani przez pozbawionych skrupułów syjonistycznych psychopatów, kłamców i pasożytów. Jesteśmy to winni naszym dzieciom i wnukom, aby nie byli permanentnymi niewolnikami, aby owoce ich pracy budowały ich dostatek, a nie napełniały kieszenie cynicznych złodziei.
Apeluję o wyzbycie się wzajemnych oskarżeń, a zamiast nich o mobilizację i współpracę, gdyż albo wygrani, albo przegrani będziemy MY, wszyscy Polacy. Obowiązuje zasada współpracy i gromadzenia archiwum dokumentującego syjonistyczny spisek, jako bazę do naszego, polskiego przeciwuderzenia.
PZ

 


25 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

25 responses to “Film ” Moja Polska”, ogniwo zaciskanego łańcucha.

  • A do tego Panie doktorze bżydzi mnie jak Śmiech wylewa krokodyle łzy i buduje swój autorytet na autorytecie Pana Albina bo Siwak był antysyjonistą za co dożywotnio płacił był za walką anglosasami z syjonistami do upadłego był przeciw prawu do istnienia ich państwa i nigdy nie wszedł by w sojusz z syjonistami i nie nazwał by ich przyjaciółmi a tak na marginesie nie był liberałem czego o Adamie Śmiechu nie da się

   Polubienie

   • Wacek

    Nie wiem czy ten Śmiech cię zgwałcił w ciemnej uliczce czy kobietę ci odbił bo od roku opluwasz go na tym portalu niesamowicie aż to się robi już nudne.Jak na dzisiejsze warunki pan Adam Śmiech to jest bardzo przyzwoity człowiek mający odwagę z otwartą przyłbicą mówić całą prawdę o tym podłym PIS czy innym dziadostwie ponadto jako jeden z pierwszych udzielił tu poparcia Pawłowi Ziemińskiemu sam czytałem tutaj jego wpis dlatego proszę dać spokój porządnym ludziom.
    Oczywiście pierwsze zdania to żarty bo ile można czytać durnoty.

    Polubienie

 1. zbigniew zbylut

  kiedy rzeczywiście tak jest. Dla przeciętnego holendra i nie tylko, odwiedzającego nasz kraj, polska jawi się przede wszystkim jako ciemny i zacofany kraj, nie tylko pod względem tech ale przede wszystkim kulturalnym i umysłowym (złodziejstwo oszustwo, kombinatorstwo, chamstwo itd). Najlepsze jednak to, że ani rząd ani tzw szeroko rozumiana prawica.pl wraz z kościuuułkiem krk, nic poza straszeniem narodu lgtb, wojną i uchodźcami w tej kwesti nie robi, A to, że jakieś siły polityczne próbują ten stan rzeczyistości pl wykorzystać do swoich ciemnych gierek, to już druga sprawa

  zresztą zaraz sygnalizator „wacek” da info Ziemińskiemu i wpis zniknie hehehe

  Polubione przez 1 osoba

  • Wacek

   Zbysiu Zbylut czy ty normalny jesteś ?
   Jaki sygnalizator ” wacek ” ?
   Mniej oglądaj filmów „made in USA” o szpiegach bo to ci szkodzi a tak naprawdę zrezygnuj z paczki HBO na polsat cyfrowy bo im więcej tego oglądasz tym bardziej głupiejesz i w końcu od tego w białym kaftanie skończysz.

   Polubienie

   • zbigniew zbylut

    Drohi Wacku. w czasach 2wś szafy gestapo pękały od nadmiaru donosów rzyczliwych polak-katolików. Dzisiaj czasy się zmieniły i ci dawni rzyczliwi w większości już nie żyją ale ta tendencja w narodzie (altróistyczny wolontariat rzyczliwych) wciąz ma sie dobrze

    Polubione przez 1 osoba

   • zbigniew zbylut

    ps. to bardziej pasuje do tematu niż do odpowiedzi dla Wacka

    Polubienie

   • Chyba Pan nie czytał co mu zażucam o co mam z nim porachunki w dodatku na tym portalu on sam przyznał się do wielu moich zarzutów.

    Polubienie

   • Wacek

    Bzdura .Czytałem na tym portalu wypowiedz pana Adama Śmiecha .Wyśmiał pana zarzuty jako brednie totalne kabaret po prostu.

    Polubienie

   • Napisał że jest po części liberalny i że żadko można można ujrzeć swoje odzwierciedlenie u innego człowieka a na profilu JN napisał że trzeba chodzić na kompromisy.

    Polubienie

   • Wacek

    Rozumiem pana ja jednak sobie cenię pana Śmiecha. Może idealny nie jest ale najłatwiej krytykować.W tych ciężkich czasach uważam go za porządnego z zasadami człowieka bo długo go słucham i czytam.

    Polubienie

   • W tych ciężkich czasach jakoś Siwak nie poszedł na układy ze zwyrodnialcami ,Jankowski Zdzisław,dr Marek Głogoczowski,Daniel Podrzycki, Robert Larkowski, jak to Śmiech uczynił i robi dalej. Pisał Pan że najłatwiej krytykować a może postęoować, jak Śmiech i jego kumpela Zawodzińska i to całe towarzystwo z MP.

    Polubienie

  • Wacek

   No i popatrz drogi Zbysiu takiego patriotę jak ty tu kasują nie poznali się na tobie a wina oczywiście Wacka bo jest pewnie z gestapo i donosi prezesowi na ciebie.Będziesz tak mieszał aż natowską zupę grochową tu ugotujesz.

   Polubienie

   • Wacek

    Jeszcze jedno.
    @altróistyczny wolontariat rzyczliwych) wciąz ma sie dobrze.
    Altruistyczny to się chyba u otwarte pisze a życzliwych przez rz piszesz i tego ma cię uczyć gestapowiec który na ciebie donosi do prezesa i jest winien że cię kasują .Nie wstyd ci aby ortografii języka polskiego uczył cię gestapowiec.Więcej w tej w kwestii głosu nie zabieram.

    Polubienie

   • zbigniew zbylut

    ehh jaki tam z ciebie gestapowiec, polaczku. jezeli już, to ciamny konfident 😀

    ps. myślisz że tylko ty masz korekte słownikową na swojej przeglądarce hehe

    Polubienie

  • paziem

   Panie „zbigniewie zbylucie”, czy jak tam pan się naprawdę nazywa. W zasadzie jest obojętne, czy jest pan ofiarą, czy narzędziem zjawiska-procesu, które zasygnalizowałem w tym wątku. Prezentuje pan bowiem tę postawę, której nie tylko nie należy lekceważyć, czy bagatelizować, ale właśnie z którą należy bezwzględnie walczyć. Hodowany przez pana kompleks niższości wobec ” oświeconego i cywilizowanego Zachodu” w tym konkretnym wypadku, wobec Holendrów, zbudowany jest albo na osobistym defekcie charakterologicznym, albo wynika z nieuctwa, albo, co jest wielce prawdopodobne – jest celem zleconej panu działalności. Co by to nie było wymaga to skonfrontowania z rzeczywistością.

   Tak się składa, że miałem kilka razy możliwość biznesowych kontaktów z Holendrami, byłem też kilka razy biznesowo i turystycznie w Holandii.
   Zacznę od tego, że dla Holendrów ( 20 lat temu) wszystko, co leżało na wschód od Niemiec, to była jeśli nie groźna Rosja, to niemal syberyjski kraj, białych niedźwiedzi i reniferów. Ten stereotyp wykorzystywany jest socjotechnicznie w filmie ( „Moja Polska”). Ale oprócz tego, że jest to negatywny stereotyp wynikający z braku wiedzy, to odnosi się on także do narodowych doświadczeń. Nie możemy zapominać, że Holendrzy byli wielokrotnie emigrantami ekonomicznymi do Rzeczypospolitej ( zasiedlającymi tereny Polski w poszukiwaniu lepszych warunków życia niż ich okresowo zalewany wodą, dodatkowo nękany krwawymi jatkami w związku z nietolerancją religijną). W niedawnej zaś przeszłości ( II woja światowa) Holendrzy ( Około 25 000 Holendrów dobrowolnie wstąpiło w szeregi Waffen-SS, łącznie w tej formacji walczyło 50 tysięcy osób holenderskiego pochodzenia. Najbardziej znana dywizja to Dywizja Grenadierów Pancernych SS „Nederland”) i holenderskie firmy m.in. Phillips, DAF, holenderska poczta i koleje – popierali hitlerowskie Niemcy. Wielu Holendrów jako jeńcy rosyjscy ” zapoznało się” z rzeczywistymi mrozami Wschodu. Polecam:

   https://www.wiatrak.nl/74511/czarni-zolnierze-holendrzy-w-szeregach-waffen-ss
   https://mojaholandia.nl/artykul/kolaboracja-w-niderlandach-ii-wojna-swiatowa
   http://www.vaterland.pl/548,cudzoziemskie_jednostki_waffen_ss.html
   http://www.waffen-ss.nl/nederlandschess.php

   Podobało mi się w Holandii i zazwyczaj dobrze wspominam Holendrów, jako przedsiębiorczych, inteligentnych ludzi, którzy jednak skorzystają z każdej szansy, aby wykorzystać czyjąś niewiedzę lub słabszą pozycję biznesową. Dlatego interesy na krawędzi kłamstwa i oszustwa praktykują także. W stosunku do Polaków nie mają uprzedzeń dlatego tak chętnie inwestują i prowadzą z Polakami interesy ( chociaż często ich motywacja wynika z kalkulacji na wykorzystaniu naiwności lub gorszej pozycji biznesowej polskiego partnera). Holendrzy doceniają konkurencyjność i przedsiębiorczość Polaków gdyż na kilku polach przegrali z nimi ( wspomnę tylko produkcję pieczarek). Jako kraj o tradycji morskiej i kolonialnej Holendrzy nie mają skrupułów w prowadzeniu interesów – dlatego tak dobrze czują się w Holandii Żydzi i dlatego tak wielokrotnie wzajemnie te nacje posługiwały się sobą dla włąsnych celów. Syjonizm korzystał wielokrotnie z poparcia Holendrów, także w polityce antypolskiej i antysłowiańskiej( patrz np. poparcie Holandii dla imperialnej 6 dniowej wojny Izraela przeciw Egiptowi( wówczas ZRA), Syrii i Jordanii w czerwcu 1967 r. i rozpętanej wtedy łże propagandy przeciwko krajom socjalistycznym potępiającymi agresję syjonistów z Izraela). Cdn.

   Polubienie

 2. paziem

  Z prywatnej poczty:

  ” Pawle witam i pozdrawiam serdecznie!

  My w Polsce potrzebujemy kogos takego jakim jest Trevor Noah (polityczny satyryk)
  zob. na YouTube – Joe Biden’s Inappropriate Jokes & A Poacher’s Demise in South Africa | The Daily Show

  Dore van Duivenbode to szybka, b.luzna dziewka, ktora jest ladna i uzywa to, szkoda ze, ktos kupil jej kamere. Ona szuka negatywnosci, Holendrom zadaje depresyjne pytania, czy sugestie. Matka jej zmarla, ale dlaczego sprzedaje rodzinny dom w tak waznym miejscu, czy to Hucpy go kupili i nafaszerowali glodna sensacji Dore…? Dziwne ze, jej cale nazwisko jest Holenderskie. To babsztyl, jakes…. ! Ja skanfrontuje Dorn, jej rezyserke i VPRO.

  Ci, którzy myślą o Auschwitz, nie myślą o wakacjach. To inaczej dla Dore van Duivenbode. Od wczesnego dzieciństwa ona i jej matka, która wyemigrowała z Auschwitz (Oświęcim) do Rotterdamu, spędzały wakacje w ich polskim domu rodzinnym. Dopiero później Dore uświadamia sobie straszliwą historię związaną z tym miejscem. Kiedy umiera jej matka, Dore musi sprzedać niespokojny dom rodzinny i oderwać się od tego, co wiąże ją z Polską. Zanim w końcu się pożegna, robi to, co zaplanowała przez długi czas: mieszkańcy Auschwitz pytają, jak żyją z załadowaną przeszłością. Dore van Duivenbode nagrywa niezwykłe, szczere i zaskakujące historie, o których nigdy wcześniej nie mówiono. W tym historia matki, babci i jej własnej.
  Polska ma burzliwą historię. Po latach komunizmu, odzyskania wolności i zachodniej demokracji, kraj powraca do konserwatyzmu. Dlaczego tęsknota za przeszłością? Polsko-holenderska dziennikarka Dore van Duivenbode bada Moja Polskę w pięcioczęściowej serii podróży! (My Poland), dlatego jej kraj ojczysty zmienił się tak bardzo w ciągu ostatnich 30 lat.

  nikt nie lubi Dorn, na YouTube:
  – Boektrailer – Mijn Poolse huis van Dore van Duivenbode
  – Moja Polska! – Vanaf 31 maart elke zondag op NPO2
  – Wat vind jij van Rotterdam?
  – Introductie Het Oude Noorden
  – na YouTube – Dore’s Docu Episode 2: Dieta CO2 lub nigdy więcej nie podróżujesz?
  Latanie jest najbardziej zanieczyszczającym sposobem podróżowania. A jednak latasz wszędzie za dobrą cenę. ✈️ Jak to możliwe? W tym drugim odcinku So What Are We Doing, Dore bada, jak może podróżować w sposób zrównoważony.
  ————————————————————————–
  Jej rezyserka jest, Britta Hosman, troche o niej.
  zob.no YouTube – Britta Hosman o „Człowieku przez Europę”

  „To takie smutne, gdy widzimy, co dzieje się na świecie i czego naprawdę niewiele można zrobić. Flamandzki twórca teatralny Lucas De Man bada siedemnaście europejskich miast, aby kształtować zmieniającą się Europę od dołu.

  Britta Hosman chce za dużo w tym samym czasie 18 listopada 2015 Home
  Po dwóch częściach: „Niemcy mojej matki” jestem trochę rozczarowana. Co chce nam powiedzieć twórca programu VPRO Britta Hosman? Dużo.

  Przodkowie Hosmana uciekli na początku 1945 r. Dla sowieckich „wyzwolicieli” zmierzających na zachód. Znaki cudzysłowu nie istnieją po nic. „Wszystko, co biegło na dwóch nogach, zostało zgwałcone przez Rosjan, wszystko zostało skradzione, żołnierze mieli wolną rękę”, usłyszeliśmy od polskiego tłumacza Sasha. Rodzina próbowała uciec z niemieckim statkiem wycieczkowym Wilhelm Gustloff, ale nie udało się. Na szczęście, ponieważ statek został zatopiony przez Rosjan, w wyniku czego zginęło 9000 osób. Rodzina ostatecznie wybrała inny statek i zacumowała w Gdansku W tym momencie jesteś na skraju swojego siedzenia.

  Britta Hosman jest Niemiecka rasistka i nacjonalista w sobie, bo dlaczego nazywa nasz Gdansk, nadal po Niemiecku.

  😁 Britta & Dore are judgemental bitches ( Britta i Dore są to osądzające suki grgr…). Za nisko urodzone, azeby byly OK babki, i sa one bez klassy 🙈”

  Pani Elżbiecie serdecznie dziękuję.

  Polubienie

 3. Gość

  Jak wygląda Polska? Z liną chazarską na szyi Po-lin ! Nie dajmy się Rodacy i kompromitujmy żydo-chazarę na całym świecie ujawniając ich zbrodnie jakich żaden naród się nie dopuścił. Które trwają do dziś. Nie ma wojny za którą by nie stała kurwa żydowska.

  Polubienie

 4. zbigniew zbylut

  „Tak się składa, że miałem kilka razy możliwość biznesowych kontaktów z Holendrami, byłem też kilka razy biznesowo i turystycznie w Holandii.”

  „Podobało mi się w Holandii i zazwyczaj dobrze wspominam Holendrów, jako przedsiębiorczych, inteligentnych ludzi, którzy jednak skorzystają z każdej szansy, aby wykorzystać czyjąś niewiedzę lub słabszą pozycję biznesową. Dlatego interesy na krawędzi kłamstwa i oszustwa praktykują także”
  ————————————————–

  hmm co mogę powiedzieć o kapitalistach? to że wszęðzie, w każdym kraju są tak samo skuteczni ? 😀
  Może warto się przełamać i zacząć się sobą kontaktować na poziomie czysto ludzkim?

  Polubienie

 5. nina

  —— krzyż ZŁOWROGI SYMBOL DLA ŚWIATA – symbol NIE ! śmierci jezusa/ istniał nie istniał / ale śmierci Narodów i podziałów . Zle nam tłumaczy się jego rolę .
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kiedy-nas-nazywaja-banderowcami-jestesmy-z-tego-dumni
  Ps. mama moja była świadkiem jak w kościele unickim NIE! CERKWI, święcono w koszach sznury na Polaków. W imię tego samego krzyża Polacy wcześniej rezali Ukraińców, tak osiągnięto cel DZIEL i RZADZ.
  POJEDNANIE POLAKÓW MUSI !!!!!!!!!!!!!! odbyć się poza krzyżem.
  https://www.pch24.pl/ukraina–ruszy-proces-beatyfikacyjny-ojca-stepana-bandery-,37590,i.html

  Polubione przez 1 osoba

 6. existō

  Szukalski też jest przedstawiany jako „faszysta” i „bigot” (w anglosaskiej nowomowie synonim rasisty/szowinisty). To jest przygotowanie pod spodziewaną reakcją obronną narodu, przygotowanie opinii publicznej poza Polską.

  http://tiny.cc/szukalski

  Polubienie

 7. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Jak zwykle mamy do czynienia z powszechnym polakożerczym żydowskim kurewstwem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.