Żydowskie igrzyska błaznów, czyli prezydenckie wybory na Ukrainie

Nie ma siły ludzkiej, zdolnej przeszkodzić temu, ażeby oderwana od Rosji i przekształcona na niezawisłe państwo Ukraina stała się zbiegowiskiem aferzystów całego świata, którym dziś bardzo ciasno jest we włas­nych krajach, kapitalistów i poszukiwaczy kapitału, organizatorów przemysłu, techników i kupców, speku­lantów i intrygantów, rzezimieszków i organizatorów wszelkiego gatunku prostytucji: Niemcom, Francuzom, Belgom, Włochom, Anglikom i Amerykanom pośpieszyliby z pomocą miejscowi lub pobliscy Rosjanie, Polacy, Ormianie, Grecy, wreszcie najliczniejsi i naj­ważniejsi ze wszystkich Żydzi. Zebrałaby się tu cała swoista Liga Narodów…

Te wszystkie żywioły przy udziale sprytniejszych, bardziej biegłych w interesach Ukraińców, wytworzyłyby przewodnią warstwę, elitę kraju. Byłaby to wszakże szczególna elita, bo chyba żaden kraj nie mógłby poszczycić się tak bogatą kolekcją międzynarodowych kanalii.

Ukraina stałaby się wrzodem na ciele Europy; lu­dzie zaś marzący o wytworzeniu kulturalnego, zdrowego i silnego narodu ukraińskiego, dojrzewającego we własnym państwie, przekonaliby się, że zamiast własne­go państwa, mają międzynarodowe przedsiębiorstwo, a zamiast zdrowego rozwoju, szybki postęp rozkładu i zgnilizny.

Ten, kto przypuszcza, że przy położeniu geograficznym Ukrainy i jej obszarze, przy stanie, w jakim znajduje się żywioł ukraiński, przy jego zasobach ducho­wych i materialnych, wreszcie przy tej roli, jaką posiada kwestia ukraińska w dzisiejszym położeniu gospodarczym i politycznym świata, mogłoby być inaczej – nie ma za grosz wyobraźni.

______________

R.Dmowski, „Kwestia ukraińska”, 1930 r.

za: http://geopolityka.net/roman-dmowski-kwestia-ukrainska-cz-5/

Czyż nie prorocze, dalekowzroczne to słowa ?!

______________

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Żydowskie igrzyska błaznów, czyli prezydenckie wybory na Ukrainie

 1. Sławobor

  Wladimir Zelenski jest mało interesujący.

  Na tym etapie możemy powiedzieć, że Igor Kolomojski, patron Zelenskiego, zdobywa realną władzę, przy której należy zwrócić uwagę na komponent religijny

  Kołomojski jest jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych osób na Ukrainie. Interesujące jest co innego. Igor Kołomojski nie ukrywa, że ​​jest zwolennikiem ultra radykalnej żydowskiej sekty Chabad Lubavich, której celem jest przywrócenie Chazarskiego Kaganatu na terytorium współczesnej Ukrainy wraz z powrotem ziemi należącej obecnie do Rosji i Białorusi.
  Czy Żyd Wladimir Zelenski, stając się prezydentem Ukrainy, będzie w stanie pozbyć się wpływu Żyda Igor Kołomojskiego, jest ważnym pytaniem, od którego w dużej mierze zależy los słowiańskiej ludności Ukrainy.
  http://novo24.ru/doc/112602_slyga_habada._kto_stoit_za_vladimirom_zelenskim.html

  Polubienie

 2. Kojak

  DWOCH BYDLAKOW CHRZCZONYCH SCYZORYKIEM ! TE BYDLO SIE TAK SIE USTAWIA ZEBY JAK RAZ RZADZI JEDEN BYDLAK TO DRUGI RAZ RZADZI DRUGI BYDLAK I NIC SIE NIE ZMIENIA ! TAK CZY OWAK RZADZI BYDLAK ICEK NOWAK

  Polubienie

 3. Jeśli żydowska, syjonistyczna, banda posiada pełnię władzy na Ukrainie, to nikt nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości, kto był inspiratorem wszystkich ukraińskich rebelii – żydo-rebelii.

  A czy inaczej było w Polsce?
  W obradach Okrągłego Stołu uczestniczyło 55 osób – w tym wg informacji podanej przez Mikołaja Kozakiewicza na stronie 131 w jego książce „Bylem marszałkiem sejmu kontraktowego” – tylko 8 osób spośród 55 uczestników było pochodzenia polskiego.
  Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że rządząca w Polsce syjonistyczna banda popiera swoich pobratymców rządzących na Ukrainie – i robi to bez najmniejszych skrupułów, nie zważając na stawiane mordercom Polaków – ludobójcom z OUN-UPA -, pomniki.
  ________________________

  Prawdopodobnie są trudności z zamieszczaniem komentarzy pod tym tekstem. Swój komentarz zamieściłem z panelu administracyjnego (?). – DK

  Polubienie

 4. paziem

  Komiczny kraj, komiczny prezydent Zełenski.

  Polubienie

  • Wacek

   W sumie tam prezydentem mógłby zostać i nasz uszatek Urban czy inny Laskowik byłoby jeszcze zabawniej a tak swoją drogą niech nowy prezydent Banderlandu przyjedzie do Polin w skarpetkach bez dziur bo Patroszenko gdy był w Polsce miał dziury w skarpetkach co uchwyciły kamery jak klękał .No wstyd naprawdę. Pejsatki przypilnujcie tego.

   Polubienie

  • Wacek

   Proszę sprawdzić .Może to przypadek może nie ale strona Zmiany nie działa.Czyżby ją odstrzelili ?

   Polubienie

 5. Pingback: Żydowskie igrzyska błaznów, czyli prezydenckie wybory na Ukrainie — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 6. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Ukraińcy wcześniej czy później zapłacą za rzezie na Polakach i przedstawicielach innych narodów. Podobnie jak żydzi zbierają najgorsza na świecie karmę, albo grzech. Za to krwiożerczy narodek musi zapłacić. Osobiście życzę im wszystkiego najgorszego. Niech ich piekło pochłonie!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.