DESTRUKCJA SŁOWIAN – INWAZJA ŻYDÓW NISZCZY EUROPĘ

żydzi-polskie-obywatelstwo.jpg 

Inwazja Żydów, która ma na celu reaktywację dawnych planów stworzenia Judeopolonii, przybiera na sile. Nowym miejscem osiedlenia nie będzie jednak tylko Polska. Europa chętnie otwiera swe „ramiona” i przyznaje obywatelstwo potomkom tysięcy Żydów, którzy w przeszłości “uciekli przed prześladowaniami”. Czy fatalne konsekwencje takich działań zniszczą Europę?

Koniec Izraela

Kiedy w 2012 roku czołowy, światowy syjonista, Henry Kissinger obwieścił światu, że Izrael przestanie funkcjonować jako państwo za jakieś 15 lat, wszyscy myśleli, że to żart.

Jednak dramatycznie rosnące niedobory wody na Bliskim Wschodzie, skłoniły środowiska żydowskie do szukania wyjścia z takiej sytuacji i przeniesienia wszystkich Izraelczyków na nowe tereny.

Padło na Europę, bo ta chętnie naprawia „błędy” z przeszłości i przyjmuje żydowskich osadników.

Zbudowano nawet miliony nowych mieszkań, na które nie stać przeciętnego Polaka czy Hiszpana, ale stać na nie kogoś, kto przez lata żył i dorabiał się w Izraelu.

O tym, jak to przebiega w Polsce, pisaliśmy już w artykułach: Żydzi tworzą w Polsce Nowy Izrael oraz Izraelskie kolejki po polskie obywatelstwo.

Uderzyć w Słowian

Inwazja osadników żydowskich z Izraela nie skupia się tylko na Polsce, chociaż to właśnie w Słowian chcą najmocniej ugodzić.

Już w 1994 r. Menachem Mendel Schneerson, rabin chasydzki i ostatni przywódca ortodoksyjnego odłamu chabad-lubawicz stwierdził, że:

Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie – są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy.

Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa. Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej niepokorny naród świata.

Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić.

Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności.

Wypowiedź opublikowana w Wołogodskiej gazecie „Sławianin” N-4 (32) w 2001 roku.

Współcześnie ta żydowska destrukcja Słowian przybiera na sile.

Żydzi bez skrupułów domagają się spłaty i oddania „swoich” majątków.

Zabierają Słowianom co słowiańskie, dążąc do tego, by wkrótce w ataku paniki Polacy opuszczali swe domy i osiedla.

Budzą w Polakach motłoch i poruszenie.

Godzą w polskie interesy, niszczą polskie firmy, pragną stworzyć kontrolę nad telekomunikacją, energią elektryczną, zasobami wody.

Odbudowują synagogi, próbują ponownie zaistnieć w całej Europie.

Inwazja na Europę

Dlaczego w ogóle Europa tak chętnie przyjmuje Żydów?

Po trosze, żeby się przypodobać, a po trosze, żeby odkupić rzekome winy, błędy przeszłości.

Tak jest przykładowo w przypadku Hiszpanii i Portugalii.

Hiszpania od kilku lat przyznaje obywatelstwo potomkom wypędzonych Żydów, tzw. Żydów sefardyjskich (Sefarad oznacza po hebrajsku Hiszpanię), czyli tych, których właśnie wygnano z Hiszpanii w 1492 roku przez królów katolickich Izabelę i Ferdynanda.

Jeśli któryś z potomków wygnańców przedstawi zaświadczenie rabina o pochodzeniu, zaświadczenie Federacji Wspólnot Żydów Hiszpańskich, wykaże się jakąś znajomością języka judeohiszpańskiego (ladino) lub nazwiskiem z listy typowych nazwisk hiszpańskich Żydów albo innym dowodem związków rodzinnych z diasporą wypędzonych hiszpańskich Żydów otrzyma hiszpańskie obywatelstwo z urzędu.

Podobnie jest w Portugalii, która od 2013 roku przyznała obywatelstwo potomkom tysięcy Żydów, którzy uciekli przed prześladowaniami na przełomie XVI i XVII wieku.

Żydzi zainicjowali masowe przesiedlenia, a europejskie władze im to ułatwiają.

Przyjmują z chęcią tysiące osób, które nic z danym krajem, ani z jego kulturą nie mają wspólnego.

Podają im jak na tacy obywatelstwo innego kraju, zapraszają w europejskie szeregi, pozwalają na każdym kroku przejąć osadnikom żydowskim z Izraela władzę nad życiem i moralnością obywateli Europy.

Pozwalają na tworzenie Palestyny w Europie.

za: https://www.odkrywamyzakryte.com/inwazja-zydow/

__________________________

Fatalne konsekwencje likwidacji Izraela dla Europy – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/06/fatalne-konsekwencje-likwidacji-izraela-dla-europy/

Komentarz ze strony: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/11/fatalne-konsekwencje-likwidacji-izraela-dla-europy/

Większość Rodaków nie zdaje sobie sprawy z tego co może się wydarzyć w naszym kraju. Proces jest powolny z tego względu, żeby nie wzburzyć nastroju uśpienia narodu Polskiego , bowiem raz wzburzony uspokoi się dopiero po wszystkim. Okres przed UE i okres w UE jest to czas rozebrania dóbr i gospodarki naszego kraju więcej strat niż jakiegokolwiek pożytecznych rzeczy dla nas. Wobec tego po wyniszczeniu, masowej emigracji, powstaje puste pole …. dla kogo? Widać, że na świat idą zmiany i mogą być to kolejne zmiany wglądu świata jak i ustrojów państwowych. Ale ty razem w naszym państwie może nie być dla nas miejsca….

Mario 6 stycznia 2015 o 17:56

___________________________

Izraelskie kolejki po polskie obywatelstwo

inwazja-żydów-europa.jpg

Obywatelstwo i paszport – tak można w skrócie ująć starania izraelskiej społeczności o możliwość stania się… Polakami. Naród, który planuje utworzyć w Polsce Nowy Izrael, masowo stoi w kolejce po paszporty i potwierdzenie posiadania obywatelstwa polskiego. I dostają je, nawet wtedy, gdy nie wiedzą, gdzie leży Polska…

W marcu 2018 r. poseł Marek Jakubiak zwrócił się do Ministerstwa Spraw Zagranicznych o przedstawienie informacji na temat liczby polskich paszportów wydanych przez ambasadę RP w Izraelu w latach 2002-2017, z wyszczególnieniem odnośnie każdego roku.

Dane te miesiąc później przedstawił podsekretarz stanu w resorcie spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk.

I tak w kolejnych latach wydaliśmy w Tel Awiwie następującą liczbę paszportów:

2002 – 836;

2003 – 1 339;

2004 – 1 175;

2005 – 1 149;

2006 – 700;

2007 – 752;

2008 – 1 055;

2009 – 1 060;

2010 – 2 058;

2011 – 1 823;

2012 – 2 045;

2013 – 1 398;

2014 – 2 526;

2015 – 3 728;

2016 – 3 562;

2017 – 3 530.

Z powyższego wynika, że łącznie wydano 28 736 paszportów, z czego liczba ta drastycznie wzrastała w latach 2014-2017, kiedy to w ciągu zaledwie 4 lat wydano prawie połowę wszystkich dokumentów.

Według danych Polskiej Agencji Prasowej w 2009 r. Polsce przybyło ponad 1000 obywateli w Izraelu, podczas gdy w tym samym czasie wydano 2 397 paszportów.

W 2010 r. zaś w Izraelu miało przybyć nam już ponad 2 tys. obywateli, spośród których prawie wszyscy otrzymali paszporty.

Podkreśla to tylko fakt, że z roku na rok nie tylko coraz więcej osób ubiega się o wymianę paszportu, ale i o jego wydanie po raz pierwszy.

Polskie obywatelstwo jest dla Izraelczyków o polskich korzeniach na wagę złota, daje im otwartą drogę do życia w każdym z państw Unii Europejskiej i możliwość korzystania z wszelkich prawa przynależnych obywatelom państw członkowskich.

Żydzi mogą więc podejmować pracę zarobkową, studiować, prowadzić własne biznesy, inwestować do woli, bez żadnych ograniczeń, które nakładałby na nich brak polskiego obywatelstwa.

W izraelskiej kolejce

Już w 2012 r. w artykule „Israelis line up for Polish citizenship” dziennikarz Itamar Eichner informował o długich kolejkach po obywatelstwo przed polskim konsulatem w Tel Awiwie.

Bardzo interesującym jest fakt, że aż 55 proc. wnioskodawców o polski paszport to trzecie pokolenie przybyłych z Polski Żydów.

Dodatkowo tylko jedna na dwadzieścia osób ubiegających się o uznanie obywatelstwa mówiła po polsku, a i tak przez 9 lat (2004-2013) polski konsul nie odrzucił ani jednego wniosku, chociaż prawo uznania cudzoziemca za obywatela polskiego takiej znajomości wymaga:

[…] cudzoziemca ubiegający się o uznanie obywatelstwa polskiego jest obowiązany posiadać znajomość języka polskiego potwierdzoną urzędowym poświadczeniem, świadectwem ukończenia szkoły w Rzeczpospolitej Polskiej lub świadectwem ukończenia szkoły za granicą z wykładowym językiem polskim.

Są także osoby, które nawet nie wiedzą, gdzie leży Polska.

Polska jak na tacy podaje im paszporty i zezwala na przypisywanie sobie polskie obywatelstwa przez osoby, które nic z Polską i jej kulturą nie mają wspólnego.

Nie znają języka, nie znają położenia geograficznego, nie mówiąc już o kulturze i polskiej historii, a i tak pozwala im się na nazywanie siebie obywatelem Polski.

Wszystkie te działania napędzają tylko machinę tworzenia Palestyny w Europie.

za: https://www.odkrywamyzakryte.com/izraelskie-kolejki-po-polskie-obywatelstwo/

__________________________

A tak władze IIIŻydo-RP/Polin traktują Polaków zamieszkałych na Wschodzie

Szerzej o niszczeniu polonijnych organizacji przez żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin pisałem tu:  Żydzi rozbijają organizacje polskie i polonijne – syjonizm triumfuje – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/16/zydzi-rozbijaja-organizacje-polskie-i-polonijne-syjonizm-tryumfuje/

D.Kosiur

43 Komentarze

Filed under Polityka

43 responses to “DESTRUKCJA SŁOWIAN – INWAZJA ŻYDÓW NISZCZY EUROPĘ

 1. Policja nagrywa osoby podpisujące petycję „Nie dla roszczeń”?

  Polubienie

 2. Lechita

  Na przeciw oficjalnej propagandzie, {ze jest dobrze i bedzie jeszcze dobrzej} ” w naszym biednym kraju” jak go nazywa herold sanhedrynu S.Michalkiewicz. Nam Slowianom pozostalo isc z Chinami ,nie tylko dla tego ze ci z synagogi szatana nie moga udawac Chinczykow ,ale dlatego przede wszystkim : czy Panstwo Srodka chce czy nie musi sprzatnac te rozkladajace sie zwloki zwane syjozachodem ,bo takie dziejowe zadanie wyznaczyl im Stworca.

  Polubienie

 3. Lechita

  Zniknal moj komentarz

  Polubienie

 4. Sławobor

  Ośrodki żydowskie w Rosji stały się ważnymi instytucjami lobbingowymi, osiągającymi obroty w wysokości wielu milionów dolarów. Pośrednictwo i lobbing są prowadzone przez trzy największe grupy skupione wokół synagog w Maryinie Roshche, na Wielkiej Bronnej i w Kitaj-gorod.

  Według źródła „pierwsza grupa jest korporacją państwową”, Bronna jest przedsiębiorstwem prywatnym, a Kitaj-gorod, jest przedsiębiorstwem federalnym Federal State Unitary Enterprise -Russian Broadcasting and Alert Networks , które nie zostało jeszcze sprywatyzowane”.

  1. Moskiewska Synagoga Chóralna w Kitaj-gorod.

  Są zwolennikami litewskiego chasydyzmu, który rozwinął się w obecnych krajach bałtyckich, nazywani Litwakami.
  Głównymi sponsorami synagogi są :. Mintz, Zaharyaev, Nissany – Iliev, Wiaczesław Aminov, Yan Abramov, bracia Malis, grupa Alfa (Friedman – Han; Aven oficjalnie nie uczestniczą w życiu żydowskim), Alexander Mamut, Spiegel, Chigirinsky, Yusufow.
  Gospodarz synagogi w Kitaj-gorod i naczelny rabin Rosji, Adolf Szajewicz (W czerwcu 2000 r. Na kongresie Federacji Wspólnot Żydowskich, rabini państw obcych ogłosili, że Berl Lazar zostaje naczelnym rabinem Rosji, ale KEROOR, REK i inne organizacje nadal widzą Szajewicza na tym stanowisku stanowisku).
  Członek rady publicznej przy Komitecie Śledczym Federacji Rosyjskiej.. Oficer KGB z czasów radzieckich, do cozego przyznał się w 2002 roku. Aktywnie współpracował z Gusinskim-Bobkowem, a później z Primakowem.
  Szajewicz ma osobisty konflikt z prezydentem. W rzeczywistości Szajewicz nie ma pozwolenia na udział w wydarzeniach na Kremlu; dostęp jest ograniczony z powodu popełnionych błędów.
  W ostatnich latach jego wpływ w społeczności żydowskiej znacznie się zmniejszył. Zgodnie z tradycją Szajewicz jest gwarantem porozumień, a tym samym utrzymuje się w strukturze żydowskiej.
  Latem 2018 r. przeprowadzono rewizje w lokalach żydowskiej społeczności żydowskiej w Moskwie w ramach kontroli skierowanej przeciwko przywódcy ruchu żydowskiego „Shakhar” Aleksandrowi Karginowi.
  Pod koniec roku sprawa przeciwko Karginowi została zamknięta. Jednak faktyczny lider Shakhar, Aleksandr Khaminsky ucierpiał, został usunięty z Rady Publicznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
  Według urzędników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, obroty Khaminsky’ego wynosiły setki milionów dolarów.
  Prawdziwym przywódcą Litwaków jest Pinchas Goldschmidt, główny rabin Moskwy.
  Z dossier Goldschmidta: naczelny rabin Moskwy, przewodniczący rabinów w Rosji, przewodniczący Rady Rabinów Europy, przewodniczący sądu rabinackiego w krajach WNP i krajach bałtyckich.
  Jeden z faktycznych przywódców rosyjskiego kongresu żydowskiego.
  Młodszy brat jest rabinem w Południowej Afryce. Ich pradziadek był głównym rabinem Danii, a następnie naczelnym rabinem Zurychu.
  Żona Pinchasa, Dara Goldschmidt z wpływowej rodziny Brody. Są krewnymi Rothschildów.
  Brat Dary – Tom Brody, jeden z czołowych menedżerów Rothschild Capital Partners.
  Ojciec Dary Goldschmidt był członkiem Kongresu USA i był wpływowym Republikaninem.
  Inny krewny, Benjiamin Goldschmidt, jest zastępcą naczelnego rabina najbogatszej synagogi na Manhattanie w Park East. Były burmistrz Nowego Yorku, Bloomberg, również lubi odwiedzać tę synagogę.
  Pinchas przybył do Moskwy w 1990 roku. Twierdzi się, że ma on powiązania z CIA. Pinchas ma bliskie związki z Francją.
  W 2016 roku odznaczony Orderem Legii Honorowej Francji.
  W 2010 roku, kiedy konkurenci Lazar i Boroda załatwili Pinchasowi zakaz wjazdu do Rosji, Nicolas Sarkozy osobiście zadzwonił do Dmitrija Miedwiediewa, który specjalnym trybem dał Pinchasowi rosyjskie obywatelstwo.
  W 2014 Angela Merkel zablokowała zakup spółki gazowej Friedmanowi(ten sam, który chciał kupić polskie Azoty, przyjaciel Kwaśniewskiego).
  Friedman zwrócił się do Pinchasa – ten rozwiązał problem jednym telefonem . Transakcja miała miejsce. Friedman kupił za 5,1 mld EUR RWE Niemcy.
  Pinchas jest jednym z najbardziej skutecznych lobbystów dla grupy Friedmana-Avena.
  W międzyczasie Pinchasa nie dopuszcza się do prezydenta Putina, chociaż on sam bardzo chce. Co więcej, Pinchas dysponuje jednym z najpoważniejszych źródeł wpływów, w przeciwieństwie do Lazara i Borody.
  Negatywna reakcja prezydenta Putina na Shayevicha-Pinchasa była w dużej mierze spowodowana ich konfliktem z Berelem Lazarem i Borodą.
  Ponadto Pinchas nie ma stabilnych powiązań z siłami bezpieczeństwa. Poważnie komplikuje umocnienie Pinchasa jego konflikt z Shayevichem i jego grupą wsparcia.

  Polubienie

 5. Sławobor

  2. Ruch „CHabad Lubavich.” Centrum rozwoju znajdowało się na Białorusi w mieście Lubawicze. Członkowie – „Chabadnicy”.
  Judaizm jest trwały. Niektórzy radykalni „Chabadnicy” uważają, że ostatni Rebe Schneerson był mesjaszem. W związku z tym, czasami krytykują inne umiarkowane konserwatywne prądy.
  Główna siedziba to synagoga w Marina Roscha, a także Moskiewskie Centrum Społeczności Żydowskiej.
  Synagoga w Maryinie jest elitarną moskiewską synagogą, przed emigracją w synagodze mieszkał Lubawiczer Rebe Shneerson.
  Przywódcami Chabada są Berl Lazar i Boroda.
  Berl Lazar
  Naczelny rabin według Chabadników. Syn rabina z Mediolanu.
  Lazar został wykreowany przez ostatniego szefa sowieckiego KGB Kriuczkowa, ma doskonałe kontakty z Patruszewem i Iwanowem.
  Lazar mieszkał w Stanach Zjednoczonych, gdzie kształcił się w szkole rabinackiej w New Jersey i studiował w jesziwie Tomhey Tmimim w Nowym Jorku.

  W 1989 r. przywódca ruchu „Chabad-Lubawicz” Rebe Menachem Mendl Schneerson wysłał go do ZSRR, aby przywrócić żydowskie życie religijne.
  W 1990 r. Berel Lazar został rabinem moskiewskiej synagogi w Maryinie Roshcha.
  W 1995 r. Objął stanowisko przewodniczącego Związku Rabinów WNP.
  W 1999 r. Został wybrany na Naczelnego Rabina Federacji Wspólnot Żydowskich w Rosji.
  W 2000 r. Berl Lazar otrzymał rosyjskie obywatelstwo.
  Wiosną 2018 r. Lazar i Wołodin odwiedzili Iran.
  Lazar i Boroda stworzyli FEOR w 1999 roku, analogicznie do litewskiego KEOR.
  Potem rozpoczęło się „sprzątanie” kongresu Żydów rosyjskich.
  Najwięksi sponsorzy FEOR: Abramowicz, Vekselberg, cała żydowska elita.
  W rzeczywistości całą działalnością Chabadników kieruje Alexander Boroda.

  Aleksander Boroda
  Współpracował z KGB ZSRR. Nieoficjalnie mówi się, że Boroda jest regularnym oficerem służb specjalnych, który wykonuje swoją rolę państwową.
  Zaangażowany w branży nieruchomości. Utrzymuje dobre stosunki z Abramowiczem i Vekselbergiem.
  Boroda skoncentrował wszystkie główne finanse Chabad Lubavitch Rosja w swoich rękach.
  Jest niezwykle wpływową postacią w rosyjskim żydostwie.

  Broda to inteligentny, a nawet utalentowany menedżer – dyrektor wykonawczy. Ma najsilniejszą drużynę w świecie żydowskim.
  Aleksander Boroda stworzył osobną rezydencję – jest to Synagoga w Żukowce. Od 7 lat odwiedza ją Vekselberg(przyjaciel Putina). Ma dobre relacje z resortami bezpieczeństwa.

  W Rosji wszystkie najważniejsze sprawy można z nim rozwiązać. Komunikuje się z wszystkimi pierwszymi osobami i jest gotów zaangażować się w rozwiązanie wszelkich problemów. Boroda posiada dobre kontakty ze zorganizowanymi społecznościami przestępczymi.

  Jednym z głównych sukcesów Borody było otwarcie Muzeum Żydowskiego, które odbyło się pod nadzorem Siergieja Iwanowa. Pomoc i wsparcie otrzymał od Patruszewa.

  Siergiej Iwanow próbował przez Borodę i chasydów skierować się do żydowskich kręgów Ameryki i uzyskać tam wsparcie.

  Lazar jest niezwykle wpływową postacią w moskiewskim żydostwie, ale to Boroda przechwytuje wszystkie główne przepływy finansowe. A wraz z otwarciem synagogi w Żukowce, Boroda zabrał wszystkich oligarchów z „wagi ciężkiej”(miliarderów żydowskich w Rosji) wokół siebie.
  Poprzez Lazara Boroda wkracza w globalną żydowską diasporę.

  Polubienie

 6. Sławobor

  3. Synagoga Bolshaya Bronnaya jest prywatnym przedsiębiorstwem.
  Głową synagogi jest Icchak Abramowicz Kogan.
  Z dossier Kogana:
  Urodzony w 1946 r. Rabin moskiewskiej synagogi Bolshaya Bronnaya, szef stowarzyszenia chasydów z Chabad-Lyubavich CIS.
  W 1991 r. Został rabinem synagogi w Bolszaja Bronnaja. Jest wpływową postacią w żydowskim świecie Rosji i Izraela. Współpracuje z prawicowymi partiami Izraela.
  Głównym przedmiotem działalności jest produkcja żywności koszernej. Wykonuje również jeden z największych koszernych uboju żywego inwentarza w WNP.
  Ma swoją synagogę i parafię w Izraelu.
  Kogan zostaje oficjalnie oddelegowany do Chabad Lubavitch, ale Kogan należy do rodziny Kohn. Jest to oddzielne plemię wśród 12 plemion Izraela. To uprzywilejowana kasta kapłanów. Kohnem można być tylko z urodzenia.
  Władza Kogana jest uznawana w USA, a wśród Chabadu był dobrym przyjacielem ostatniego rabina Shneersona.
  Główny napływ pieniędzy nastąpił przez Masterbank. Kontakt z FSB.
  Sponsorzy Lev Lewiew i Edik Berman. Być może Kowalczuk.
  Konflikt między Lubawiczerami-Aszkenazami a Litwakami-Sefardami trwa nadal.
  Głównym punktem zapalnym jest kontrola przepływów finansowych i monopol na rozwiązywanie problemów.
  Na świecie są bardziej wpływowi Litwacy niż Chabadnicy, ale począwszy od Trumpa zaczęła się zmiana.
  W Rosji widzimy coś innego – tutaj, z jakiegoś powodu, silny wpływ CHabadników, którzy mają mniejszość.
  Od początku lat 2000., po konflikcie Gusinskiego-Putina, nastąpiło przechylenie szali na stronę Chabadników.
  Ten trend wspierali Surkow i Wołodin. Ten ostatni jest w konflikcie z Litwakami.
  Pinchas Goldschmidt próbował dojsć na Kreml przez Zinkowicza i Wasiljewa.
  Jak dotąd Lazar i Boroda mają jedyny mandat na spotkania z prezydentem. Jeśli pojawi się on i u Litwaków prowadzonych przez Pinchasa misterna konstrukcja Borody zawali się.
  Lew Myszkin
  https://cont.ws/@levmyshkin/1193295

  Polubienie

 7. Klemens

  Komisja Europejska nakazuje wszystkim krajom członkowskim do wprowadzenia technologii 5G. Bydło w Polin nie ma prawa do krytycznej debaty w tej sprawie.

  Polubienie

  • paziem

   Klemens, jeszcze raz użyje pan talmudycznego określenia ” bydło słowiańskie”, a zostanie pan uznany na tym portalu za persona non grata.

   Polubienie

   • Klemens

    Ale to Pan mnie nauczył takich mocnych porównań, by rozbudzić świadomość społeczną. Tu w minucie 2.15. Poza tym napisałem trochę inaczej.

    Polubienie

 8. existō

  Żyd nie jest Polakiem.

  Polubienie

 9. nina

  —————— z ostatniej chwili i pierwszej ręki .
  W Hiszpanii / Barcelona / jest takie prawo !!! wyjeżdżasz na urlop, idziesz do szpitala itp, po powrocie w Twoim domu , mieszkaniu mogą już mieszkać jacyś OBCY , NIE MASZ PRAWA ICH WYRZUCIĆ !!!. Ludzie ratują się tym ,że na czas swojej nieobecności załatwiają kogoś , kto będzie u nich mieszkał w tym czasie.

  Polubienie

  • paziem

   Co też pani opowiada.Są granice szaleństwa.

   Polubienie

   • Wacek

    @wyjeżdżasz na urlop, idziesz do szpitala itp, po powrocie w Twoim domu , mieszkaniu mogą już mieszkać jacyś OBCY , NIE MASZ PRAWA ICH WYRZUCIĆ !!!. Ludzie ratują się tym ,że na czas swojej nieobecności załatwiają kogoś , kto będzie u nich mieszkał w tym czasie.

    Nina że tak zapytam dziś sobota tak po śniadanku troszku bimbru nie łyknęłaś przypadkiem.Od czasu do czasu to nic złego ale można dostać fajnych zajawek.

    Polubienie

   • nina

    ————— mam rozumieć , że ja oszalałam ??, dlatego też wyrzucił Pan mojego posta o książce mojego życia ??.

    Polubienie

 10. nina

  ———-dzisiaj z samego rana miałam gościa ,który wrócił z Barcelony, on mi o tym mówił WIARYGODNY TO GOŚĆ !!

  Polubienie

 11. paziem

  Może nie płacił za mieszkanie:)))?

  Polubienie

  • Wacek

   Z tego co wiem a znam dobrze Niemcy to były tam takie przypadki że stały opuszczone mieszkanka w NRD dosłownie ze wszystkim pralka , odkurzacz , żywność , telewizor .Na wariata pewnie coś by tam pomieszkał trochę a należały te chawiry do tych co uciekli do RFN.
   Też podróżuje po Europie ale z takimi jajcami co pisze nina nigdy się nie spotkałem no i może faktycznie nie płacił za mieszkanie bo wolał np zamiast za nie płacić zabawić się w klubie.

   Polubienie

 12. nina

  —– dopytam przy najbliższej okazji , chociaż DOPYTAŁAM !!!.
  Ps, wyrzuć Pan dzisiaj w Polsce ! lokatorów , którzy nie płacą za mieszkanie . NIE UDA się !!!!!!!.

  Polubienie

  • Wacek

   Moim zdaniem uda się i to bezproblemowo.Gdyby żydzi w tym temacie byli bezradni to by nikt czynszu za mieszkanie nie płacił bo by sobie spokojnie bez chodzenia po bankach z książeczką mieszkaniową żył w swoich czterech ścianach.Po drugie wystarczy że nie płacisz za prąd to ci wyłączą i już żyjesz w średniowieczu.

   Polubienie

   • nina

    Wacio !! nie znam ciebie ! realia jednak znam !. Żyd ma inny pesel , ONI SIĘ NADAL SWATAJĄ ! , nam bankrutują firmy , oni je przejmują !, do lekarzy specjalistów dostają się bez czekania itd,itp. Polak ??!! czekaj tatka , latka . NIE ROZMAWIAJ ZE MNĄ JAK Z PRZYGŁUPEM , nikt kto mnie zna -nie pozwala sobie na to.

    Polubienie

   • Wacek

    Nina nie denerwuj się nie ma o co piszę tylko fakty.
    Tak czy owak rządzi pieniądz i jak goj go ma to obsługują go tak jak żyda.Ustosunkuję się tylko do służby zdrowia i podam konkretne badania na przykładzie.
    Goj nie goj żyd czy nie żyd kosmita czy nie kosmita ważne czy masz pieniądze w portfelu.
    1.Badania kręgosłupa lędzwiowy :
    Przykładowo prywatnie żyd czy Polak nie ma znaczenia.
    1.Wizyta prywatna neurolog .Kolejka 2 godziny – 100 złotych.
    2.Badanie rezonans – 440 złotych .Czekanie na badanie trzy dni.
    Operacja żyd czy nie żyd jest kolejka i można sobie rok poczekać.
    Na NFZ .Zależy jak ci dadzą notkę pilne to dwa miesiące a jak nie to i z rok na badanie poczekasz.
    Także żyd nie żyd liczy się siano w portfelu .Masz pieniądze to nic nie będziesz czekać i będziesz mile obsłużona.Zresztą adminek na konkurencyjnym forum pisał że PIS mu zrobił poziom szpitali w Polin na poziomie hotelu Sheraton także ile ludzi tyle opinii a po prostu jak piszesz jakieś niestworzone rzeczy jak powyżej to nie dziw się że ktoś może się z tego śmiać i nie musi ciebie znać.

    Polubienie

 13. nina

  ——————— https://robertbrzoza.pl/post/zydowska-rodzina-wyplacila-sobie-2-mld-z-nbp
  Ps. wypłać sobie ………….. goju .

  Polubienie

 14. Wacek

  Na koniec nina.Czasami ciebie czytuję i nigdy nie komentuje tego co piszesz ale po tym co ostatnio napisałaś to już padałem ze śmiechu że aż musiałem to skomentować.
  W lipcu pisałaś że porażka Polaków na mistrzostwach świata w Rosji to wina żydów bo oni niby mieli naciskać na piłkarzy aby wszystkie mecze przegrali a na osłodę pozwolili im wygrać z Japonią .Piszesz takie rzeczy a potem się dziwisz że nawet prezes z tego ma zabawę i sobie żartuje.
  Wpadasz a paranoję żydowską i to też niebezpieczne.Taki odchył w drugą stronę jest niebezpieczny bo niebawem jak coś nieświeżego zjesz i dostaniesz biegunki to też będzie wina żydów.
  Każdy chodzi po mieście i urzędach i obserwuje jak w zastraszającym tempie tyją polskie kobiety i mężczyżni. Tyłki grube u kobiet a faceci wyglądają jak kobiety w 8 miesiącu ciąży.Ile widzę dzieci które na ulicy piją coca – colę .W Polsce jest pandemia cukrzycy.To też wina żydów?.Oni na siłę wlewają cole gojowi do otworu gębowego czy karmią go hamburgerami czy frytkami.
  Az tacy mocni nie są a jedynie potrafią stosować triki marketingowe aby goj to kupił czy zjadł ale na siłę nam tego świństwa do ust nie pchają.
  Nie wpadnij w paranoję żydowską bo to też nic dobrego bo wszędzie będziesz widzieć żydów nawet w swoim łóżku.

  Polubienie

 15. MatkaPolka

  ŻYDZI UWARZAJĄ POLAKÓW ZA GOI, – CZYLI ZA BYDŁO

  OPIEKA ŻYDÓW NAD POLAKAMI

  Polubienie

 16. MatkaPolka

  Tak policja żydowska brała udział w egzekucji Polaków. Tragiczne wydarzenia z historii niemieckiej okupacji Krakowa

  https://i1.wp.com/niezwykle.com/wp-content/uploads/2015/09/2.jpg?zoom=2

  Mordercy Polaków

  Polubienie

 17. MatkaPolka

  REAKCJA NARODÓW ŚWIATA ZA PRZESTĘPSTWA ŻYDÓW
  – LICHWE, ZŁODZIEJSTWO, MORDY

  Lapanka żydów w Paryżu

  Kryształowa noc

  Polubienie

 18. MatkaPolka


  Pogrom we Frankfurcie w 1614 roku.


  Publiczna egzekucja 10-ciu Żydów, mieszkańców warckiego getta, powieszonych przez hitlerowców dnia 14. 04. 1942 r. Wśród zamordowanych znajduje się ostatni rabin gminy żydowskiej w Warce Eliasz Laskowski (65 lat) i jego syn 26-letni Hersz Laskowski.

  Polubienie

 19. MatkaPolka

  REAKCJA NARODÓW ŚWIATA ZA PRZESTĘPSTWA ŻYDÓW
  – LICHWE, ZŁODZIEJSTWO, MORDY

  Pogromy żydów na Ukrainie


  KOZACKIE POGROMY ŻYDÓW

  Polubienie

 20. MatkaPolka

  Ofiary pogromu w Kiszyniowie (1903)

  Polubienie

 21. Wieslaw Czajkowski

  HOLOCAUST 1917 – …………

  Polubienie

 22. nina

  ——— NIKT !! zwyczajnie nikt ! nie chce śmierci kogokolwiek. MĄDROŚĆ nas !!! żyjących POLEGAĆ MUSI !!!! na wytępieniu PIENIĄDZA i LICHWY , one zniewalają, degenerują , dzielą i WYDAJĄ WYROKI , DOPROWADZAJĄ DO ZAGŁADY . Pytanie w czyim interesie ??.
  Mata polka -zdjęcia są straszne ! POKAŻ !!!!!!!zdjęcia milionów innych NACJI unicestwionych PRZEZ obrzezanych . ODWAŻ się .

  Polubienie

 23. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Kara śmierci za ukrywanie żydów, była słuszna.

  Polubienie

 24. Małgorzata Konstańczak

  im bliżej było roku 2000 tym agresywniejsze zachowania judaizmu wobec Polaków ze znanych im powodów. Ja również znam te powody z racji wiedzy jaką dostaję od Boga. Otóż co 2000 tysiące lat następują duchowe zmiany we wszechświecie i wówczas powinna się zacząć poważna debata nad duchowymi systemami w Europie. Taka debata doprowadzona do końca ujawniłaby kruchość starego testamentu i poszedłby on w odstawkę na co wybrańcy nie chcą pozwolić.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.