Czy zdołamy przeciwstawić się żydowskiemu bandytyzmowi i grabieży?

 

 

Rozmowa z Krzysztofem Balińskim – polskim dyplomatą, politologiem, byłym ambasadorem Polski w Syrii i Jordanii.

 

 

Krzysztof Balińskihttps://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Baliński

 

 

Na temat zagrożeń dla bytu narodu i państwa polskiego ze strony działającej w Polsce V żydowskiej kolumny, o której w filmie mówi Krzysztof Baliński, WPS prezentuje identyczne poglądy. Każdy myślący i świadomy Polak ma prawo i ma także obowiązek bronić interesu swojego narodu i państwa. Ta obrona będzie tym skuteczniejsza im większa będzie nasza polityczna świadomość i uświadomiona potrzeba narodowej organizacji do walki z wewnętrznym i zewnętrznym wrogiem. 

IIIŻydo-RP/Polin to twór, który wyłonił się z obrad Okrągłego Stołu – uczestniczyło 55 osób – w tym wg informacji podanej przez Mikołaja Kozakiewicza na stronie 131 w jego książce „Bylem marszałkiem sejmu kontraktowego” (książka zniknęła z biblioteki sejmowej) tylko 8 osób spośród 55 uczestników było pochodzenia polskiego, to tam zarysowano strategię rozbioru Polski.

Polityczny twór żydowski IIIŻydo-RP/Polin będziemy musieli zlikwidować, przestępców osądzić i ukarać.

 

Zdjęcie z Konferencji bliskowschodniej na Zamku Królewskim w Warszawie. Rezydent A.Duda wśród antypolskich, syjonistycznych, szumowin – tym gestem także i on znieważył Polskę i Polaków.

I jak tu teraz IIIŻydo-RP/Polin i jej represyjne służby wysługujące się syjonistom mają ścigać mowę nienawiści, ksenofobię, rasizm, „antysemityzm”, gdy rozwydrzona swoją bezkarnością banda z USA i z Izraela dała w Warszawie bezprzykładny popis antypolonizmu i syjonistycznej, niepohamowanej, agresji?

Pisałem o tym tu: Żydowski szowinizm w pełnej krasie – nic lepszego nie mogło się nam przytrafić – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/02/21/zydowski-szowinizm-w-pelnej-krasie-nic-lepszego-nie-moglo-sie-nam-przytrafic/

Dariusz Kosiur

46 Komentarzy

Filed under Polityka

46 responses to “Czy zdołamy przeciwstawić się żydowskiemu bandytyzmowi i grabieży?

 1. Lechita

  Sa tylko dwie skuteczne metody aby pokonac raka : dokładnie wyciac tkanki, komorek rakowych , albo druga – bardziej potrzebująca nieco czasu i trudu : zagłodzić raka odcinając go od kasy . Niektórzy, ale to raczej chyba niepoprawni optymiści lub idioci mowia : przeczekaj bo co cie nie zabije to cie wzmocni , ale tutaj statystycznie trup sciele sie najgęściej.

  Polubienie

 2. Wacek

  Najlepsza jest edukacja i świadomość narodowa ale weż tu wygraj z takim jak on co rusz sypie kasą na lewo i prawo przed wyborami.Teraz dziaduszki i babuszki mają 13 idzie 500 plus na pierwsze dziecko.Kasa misiu kasa i mamy równy rachunek i niech nam żyje Kalkstein a Piskorski a niech sobie siedzi.Ile pieniędzy poszło na te kanciaste stoły edukacyjne czy kogoś interesuje z jakich pieniędzy opłacana jest ochrona Kalksteina (bo ja chciałbym wiedzieć) ale kogo to obchodzi ważne że jest 500 plus i dziateczki dostali 13 na kupony Lotto.

  Polubienie

  • Klemens

   13ka dla emerytów pójdzie na leczenie schorzeń neurologicznych starszych ludzi przy użyciu farmaceutyków izraelskiej firmy Teva przepisywanej przez lekarzy imigrantów.

   Polubienie

  • @ Wacek

   Oczywiście, że bez środków finansowych walka publicystyczna, medialna jest jak syzyfowa praca. Nie mniej agresor popełnia błędy i to dość poważne, bo czas pracuje na jego niekorzyść. Takim błędem syjonistycznej bandy była Konferencja bliskowschodnia – w filmie mówił o tym K.Baliński, podobna refleksję i ja zamieściłem. Prawdopodobnie do podobnych wniosków doszło wielu Polaków, coraz więcej z nas wie już kto jest kim w IIIŻydo-RP/Polin.

   A propos „13” dla emerytów – warto dowiedzieć się i opublikować, kto może ją otrzymać. Z moich informacji wynika, że warunki otrzymania „13” spełni niewielka garstka emerytów.

   Polubienie

   • Wacek

    Całkowita zgoda panie Dariuszu a w temacie „13 ” spróbuję się czegoś dowiedzieć i konkretnie tu odpowiem jak to wygląda.

    Polubienie

 3. nina

  ————-WAŻNE !!!

  Polubienie

 4. Baliński to też jest ,,dobry pan”.

  Polubienie

 5. jasiekztoronto

  Re: Artykul…
  Po wypier…oleniu calego „kneSejmu” ja nie widze zadnego problemu, by nie tylko przeciwstawic sie zydowskim „rotszildoszczeniom”, ale wywalic caly ten ku…rewsko-syjonistyczny burdel raz na zawsze z naszej Ojczyzny…

  Zlodzieje I oszusci napewno sami z wlasnej woli nie opuszcza polskiego „zerowiska” dokladnie tak samo jak pasozyd nie opusci organizmu z ktorego zyje…

  ====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 1 osoba

 6. Sławobor

  Węgierski „nacjonalistyczny” premier Viktor Orbán nie jest nikim innym jak tylko komunistycznym komisarzem.

  Radziecki model wykorzystujący kontrolowaną opozycję do wciągania w pułapkę antykomunistów i konserwatystów jest nadal w użyciu.

  Nie szukając daleko, to nikt inny jak tylko węgierski premier Viktor Orbán, który z powodzeniem oszukał zachodnich (i wschodnich) konserwatystów w przekonaniu, że on i klika tak zwanych wschodnich nacjonalistów, w tym prezydent Rosji Władimir Putin, są prawdziwymi konserwatystami próbującymi uratować świat przed globalistami i złym Zachodem. Wydaje się, że polityka antyimigracyjna Orbana była głównym czynnikiem potwierdzającym ten starannie przygotowany podstęp.

  Niestety, polityka antyimigracyjna Orbana i innych państw bloku wschodniego nie dotyczy ratowania Europy i konserwatystów, ale zachowania stabilności wewnątrz państw byłego bloku sowieckiego w miarę ich reformowania i wypychania większej liczby imigrantów do Europy Zachodniej, która jest głównym celem sowieckiego planu Kalergiego, destabilizacji migracyjnej. Kiedy Węgry były oficjalnie komunistyczne, za Jánosa Kádára, imigracja była bardzo ograniczona, więc polityka Orbana w zakresie imigracji jest zasadniczo taka sama jak w Czerwonych Węgrzech.

  Wydaje się, że nikt nie pyta, w jaki sposób te kraje bloku sowieckiego, które mają członkostwo w Unii Europejskiej, są w stanie utrzymać członkostwo, gdy postępują wbrew unijnym dyrektywom, np. takiej jak nieskrępowana imigracja. Odpowiedzią może być tylko jedna, to Kreml uciął umowę, aby utrzymać swoje satelity wolne od agendy migracyjnej, wzmacniając je tym samym, podczas gdy ich zachodnioeuropejscy sąsiedzi rozpadają się. To czy też to, że Unia Europejska stała się ofiarą szantażu nuklearnego i nie ma wyboru, jak tylko pozwolić Kremlowi i jego satelitom robić to, co im się podoba. Oczywiście Unia Europejska jest pełna komunistycznych sabotażystów, więc bez względu na jakikolwiek scenariusz nie trudno w to uwierzyć.
  Analityk sowietyzmu, Max Moritz pisze.
  „Ataki Orbána na Brukselę, wystąpienia przeciwko George’owi Sorosowi, a na pewno przeciwko imigracji, to coś więcej niż tylko górnolotny spektakl. Węgry, które powstały w lutym 1991 r. wraz z Polską, a następnie Czechosłowacją, tzw. Grupą Wyszehradzką, bezproblemowo realizują, podobnie jak w międzyczasie trzy dobre, stare, socjalistyczne państwa braci (w tym Słowacja), niezmienioną politykę Bloku Wschodniego, która w nowej zaistniałej sytuacji ma na celu zagwarantowanie, że kraje te skorzystają z członkostwa w Unii Europejskiej.

  Ich zachowanie (na Węgrzech, w Polsce itp.) w 2015 r. w czasie tzw. „Kryzysu uchodźczego” całkowicie odsunęło te cztery kraje, ponieważ one wprost odmówiły (i nadal odmawiają) przyjęcia znacznej liczby osób. Innymi słowy, nie uważają się za część UE lub w ogóle Zachodu! Biorąc pod uwagę fakt, że ta ogromna fala migracji (która nie zatrzymała się nawet teraz) stanowi potajemną operację rosyjską mającą na celu destabilizację Europy Zachodniej i tylko Europy Zachodniej, staje się jasne, że te niezmienne kraje bloku wschodniego, oparte na fikcyjnym nacjonalizmie , nie pozwolą tym ludziom z Afryki i Azji przybyć do nich. W końcu kryzys migracyjny ma na celu uderzenie wyłącznie w Zachód! I: Oni, pod jakimkolwiek pretekstem, po cichu lub bez milczenia opuszczają UE, nie formalnie, ale faktycznie, wracając do tej samej wschodnioeuropejskiej sfery komunistycznej, z której pochodzą! ”- mówi Moritz.

  Orban jest oskarżony o bycie komunistycznym informatorem w latach 80., kiedy Węgry były otwarcie komunistyczne. Wygląda na to, że Kreml ustanowił go od początku w sowieckim modelu zaufania – sławiąc go jako (fałszywego) antykomunistę, co doprowadziło do usidlenia prawowitych antykomunistów i konserwatystów, a tym samym kontrolowania legalnego antykomunistycznego bloku w kraju, umożliwiając w ten sposób rebranding reżimu komunistycznego.

  „… Od czasu objęcia urzędu w wyborach powszechnych na Węgrzech w 2010 r. (Orban) spotkał się z częstymi oskarżeniami, zarówno w kraju, jak i za granicą, o naśladowanie autorytarnych praktyk, którym kiedyś się sprzeciwiał” (Źródło)

  Rola Orbana jako fałszywego antykomunisty również wydaje się pomagać w wielkim oszustwie globalnego upadku komunizmu w latach dziewięćdziesiątych, a Węgry są częścią starannie opracowanego planu. Teraz jest premierem kraju, którego zatroskana ludność postrzega go jako marionetkę Putina i Kremla. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Orban jest otoczony przez „byłych” komunistycznych doradców. Niektórzy krytycy Orbana uważają go za stosującego dokładnie tego samego podręcznika używanego przez Kádára. Krytycy oskarżają także Jarosława Kaczyńskiego o bycie krypto-komunistą (podobnie jak Orbana)i o używanie podręcznika z PRL, podobnego do wykorzystywanego przez Kádára. Są podobne, ponieważ pochodzą z tego samego źródła, KOMINTERNU na Kremlu.

  Kiedy w 2015 r. ogłoszono, że Orban jest częścią radzieckiego tajnego planu, został wezwany do stawienia się przed parlamentarnym komitetem bezpieczeństwa narodowego, któremu odmówił, nazywając oskarzenia „absurdalnymi i śmiesznymi”.

  Orban i Węgry nie są jedynymi, którzy przewodzą fałszywej konserwatywnej opozycji. To samo można powiedzieć o Polsce i innych „dawnych” krajach bloku sowieckiego, które również blokują unijne dyrektywy imigracyjne. Tak więc, podczas gdy te narody bloku sowieckiego nadal oszukują zarówno zachodnich konserwatystów, jak i antykomunistów, że Rosja i jej satelity zreformowały się w kierunku kapitalizmu i konserwatywnych wartości, Europa Zachodnia i Ameryka nadal rozkładają się pod wpływem sowieckich środków destabilizacji, takich jak plan Kalergiego i marksizm kulturowy. Tymczasem kraje bloku sowieckiego nadal korzystają z kasy Unii Europejskiej. Co za oszustwo!
  https://fitzinfo.wordpress.com/2019/04/24/hungarys-nationalist-pm-viktor-orban-nothing-but-a-commie-plant/
  Czyli Putin razem z Kaczyńskim i Orbanem po wyssaniu pieniędzy z Unii Europejskiej muszą mieć tajny plan odbicia banków, fabryk etc, etc. z rąk ŻydoAnglosasów.
  Autor artykułu zapomniał o wymienieniu jeszcze jednego spiskowca bez którego Spisek zawiązany przez Putina, Kaczyńskiego i Orbana nie może się obyć a mianowicie Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

  Polubienie

  • grzanek

   Fritz Moritz – brzmi jak (((autorytet))). A na paplaninę tego pajaca szkoda słów. Niestety obserwuję ostatnio wzmożoną grafomanię tego typu wśród zachodnich judeosceptyków (m.in. wspomniany przeze mnie ostatnio Brandon O’Connell). Oni mentalnie tkwią nadal w okresie zimnowojennym. Dla nich nadal największym wrogiem i zagrożeniem jest „komunizm”, a państwa takie jak Polska to agenci Kremla. Szowinistyczne, pełne hipokryzji (to wyrażone implicite żądanie, żeby Polska i Węgry solidarnie poszły na dno wraz z Europą zachodnią) anglosaskie barachło.

   Polubienie

  • grzanek

   Sławobor, na przyszłość prośba: racz na początku zaznaczać, że to jedynie twoje tłumaczenie tekstu, którego przesłania nie podzielasz, bo już miałem ochotę się sromotnie zwyzywać 🙂

   Polubienie

  • grzanek

   Odpisałem żydlęciu. Zobaczymy czy starczy mu odwagi na akceptację komentarzy.

   Polubienie

   • grzanek

    Tak jak myślałem, jeden komentarz opublikował i zbył go byle pie rdnięciem. Pozostałe zwyczajnie usunął. Zabrakło argumentów.

    Polubienie

 7. Edward.


  Pol – dajesz nam nadzieje,lapka w gore.

  Polubienie

 8. Edward.


  Wazna pozycja ksiazkowa.

  Polubione przez 1 osoba

 9. jasiekztoronto

  Polecam Wszystkim obejrzenie historii najwiekszego lichwiarza-oszusta wszechczasow rotschilda..


  =================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 10. Sławobor

  Zachodni plan podziału słowiańskiego świata na Ukrainie mocno się zakorzenił, a zmiana władz Kijowa nie jest w stanie naprawić sytuacji. Tak mówi zastępca dyrektora Instytutu krajów WNP Igor Szyszkin.

  „Muszą uzyskać rezultat, który jest przed nimi postawiony – to jest, całkowicie oderwać Ukrainę od Rosji, wytępić wszystko co rosyjskie na Ukrainie, tak aby każdy Ukrainiec uważał, że jego głównym wrogiem jest Rosjanin, aby chciał złapać pistolet na słowo„ rosyjski ” „- Szyszkin wyjaśnił dziennikarzom w programie„ Ukryte zagrożenia ”.

  Siedem z 13 krajów słowiańskich jest już częścią bloku NATO. Co najmniej trzy kolejne starają się dołączyć do tego sojuszu. Eksperci są przekonani, że Zachód celowo ustawia narody słowiańskie w wewnętrznych wojnach, aby całkowicie zniszczyć świat słowiański. Polska i Ukraina są już wrogie Rosji. W kilku innych krajach Zachód aktywnie działa w ten sam sposób.

  Jakie technologie są wykorzystywane do zasiania wrogości między ludami braterskimi? A jaki los czeka Zachód, jeśli świat słowiański zostanie całkowicie zniszczony? Dowiesz się odpowiedzi na te pytania z programu „Ukryte zagrożenia” z Mikołajem Czindiakinem. Obejrzyj nowe wydanie w poniedziałek 29 kwietnia o 19:40 na kanale telewizyjnym Zvezda.
  https://tvzvezda.ru/news/mneniyaa/content/20194271128-LhMpx.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
  Jest to możliwe tylko dlatego, że Żydzi rosyjscy biorą w tym czynny udział. Niech sami Rosjanie postawią trafną diagnozę tego co się dzieje i zaczną Słowiańszczyznę naprawiać od wyrugowania Żydostwa z własnego kraju.

  Polubienie

 11. Wacek

  Żydowładze zapowiadają poważny deficyt budżetowy czyli zaczyna się beknięcie po łapówkach wyborczych pewnie tak śmierdzące jak po coli , frytkach i big macu.Hi hi hi.

  Polubienie

  • polskie klimaty

   konstelacja się zmieniła i w następnych wyborach po będzie górą, także tusk na białym koniu nas uratuje…
   join me.. impreza się rozkręca

   Polubienie

 12. nina

  —————– ów roku -1812

  —————– ów…………….

  Polubienie

 13. kika22

  MIŁOŚĆ DO FAŁSZYWEGO OJCA Z CYCKAMI, ROBIĄCEGO ZA MATKĘ?

  Ojczyzna, obraz Williama-Adolphe’a Bouguereau, 1883.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ojczyzna

  Polubienie

 14. kika22

  ,,LITWO, OJCZYZNO MOJA?”

  TO JEST OJCIEC I OJCZYZNA?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

  JUŻ NAJWYŻSZY CZAS, ABY FAŁSZYWĄ OJCZYZNĘ WYRZUCIĆ NA PARCHATY ŚMIETNIK HISTORII!

  WIELKA MACIERZ

  http://szuflada.net/wielka-macierz/

  POWRÓT DO MACIERZY – CZY KTOŚ O TYM SŁYSZAŁ?

  Polubienie

 15. Sławobor

  S. Kowalski: .Żydzi chrzczeni”, sfer. 33.

  Przenikanie Żydów do inteligencji polskiej rozpoczęło sie u nas dosyć dawno. Kroniki wspomninają, iż niejaki Turczynowicz w XVIIIw.ochrzcił 2000żydówek, które powychodziły za szlachciców.
  Wspomniana już działalność „mechesa” Jakuba Fran­ka, przysporzyła nam również tysiące polskich „maranów” czyłi „frankistów”.
  Wyżej wspomniany żyd Mieses twierdzi, iż w r. 1791 było w Polsce 24 tysiące frankistów, liczba ta do dziś wzro-sla pięciokrotnie. Stąd „milion ludności chrześcijańskiej, w Polsce, ludności wyłącznie burżuazyjnej, albo szlachty spokrewniona z frankistami”.
  Wielka ilość wychrztów wchodzących do „elity” na­wa, wyjaśnia nam fakt, dlaczego znaczna część
  ej inteligencji oddana jest żydom. Dlaczego w chwili kiedy chłop polski i robotnik życie swoje oddaje w walce o wyzwolenie Polski z wpływów żydowskich, większość inteligencji nie tylko walki tej nie prowadzi, ale nawet się jej przeciwstawia. Co więcej warstwa „oświecona” (oczywiście nie cała) otacza jakąś przedziwną opieką ży-dostwo wbrew woli całego narodu polskiego.
  Wiadomo: „Kruk krukowi oka nie wydziobie” a w „eli­cie** czyli warstwie kierowniczej narodu, znajdujemy właśnie znaczny procent Żydów wychrzczonych, żyjących w wielkiej przyjaźni z Żydami – talmudystami. Oni są dyrektorami banków, profesorami uniwersytetów, oni wciskają się do ministerstw i najwyższych urzędów pań­stwa. Nadają ton literaturze, prasie, sztuce.
  W tym przenikaniu Żydów do duszy narodu, dopoma­ga jeszcze system t zw. „Esterek” czyli podsuwanie wyż­szym dygnitarzom i wpływowym osobistościom Żydówek.

  Polubienie

  • nana

   //Sławobor
   1 Maj 2019 o 00:47//
   Niby rozumiesz, ale dziwnym trafem tylko do połowy.
   Po tzw. chrzcie Polski nie było u nas żadnej polskiej szlachty, żadnych polskich elit, ponieważ Słowanie zostali zdegradowani do roli parobków i niewolników “ochrzczonego jaśniepaństwa”, czyli wszytkich tych napływowych elementów, które u nas “umacniały wiarę” zabezpieczając podleglość Słowian papieżowi.
   Natomiast jeżeli jakiś słowiański książę chciał przeżyć, to żenił się z Niemką, ta mu rodziła dzieci i wysyłała do rajchu, do klasztoru katolickiego na wychowanie i takich mieliśmy “polskich władców” w następnych latach.
   Sam więc widzisz, że to żadna różnica, ile żydówek się “ochrzciło”.
   Nie było więc żadnego “przenikania żydów do polskiej inteligencji” niezależnie od tego, co wspominają kroniki – pisane przez Niemców dla ew. Polaków i reszty europy a więc i bez znaczenia jest, ile niejaki turczynowicz ochrzcił żydówek. Ów turczynowicz był podległym papieża i “chrzcił” w jego interesie, a nie żydów i nie Polaków, czyli Słowian.
   Polityka jak wiemy nie ma narodowości ani własnego kraju. Dziś nazywane jest to globalizmem, ale takie coś istnieje od tysiącleci, choć nazywa się różnie dla zmylenia gawiedzi; raz jest to “niesienie wiary poganom” a innym razem “niesienie demokracji”, choć cel zawsze jest ten sam.

   Polubienie

 16. Edward.


  Ufam ze wsrod tutejszych dyskutantow sa ludzie dobrze obeznani z
  prawdziwa historia Polakow,Slowian.Prosze wiec tych ludzi o odklamywanie
  naszej historii.
  Do tablicy zostal wywolany Mickiewicz – wielki polak,ba,wieszcz!!!!
  Prosze wiec o przypomnienie co ten jegomosc wypisywal w gazeciorach
  za swojego zycia (po czyjej stronie byl).Czy aby jego tworczosc jest
  adresowana Polakom?! Po co ten „wieszcz narodowy”pojechal do
  Turcji i tam zdajsie niespodziewanie umarl.
  Zachecam do takiego dzialania – zareczam,pasjonujace zajecie.

  Polubienie

 17. kika22

  ,,POZNACIE PRAWDĘ, A PRAWDA WAS WYZWOLI!”

  Haniebne pochodzenie Adama Mickiewicza. Wieszcz miał się czego wstydzić!

  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2014/02/18/haniebne-pochodzenie-adama-mickiewicza-czego-wieszcz-powinien-sie-wstydzic/#2

  Mickiewicz był Żydem

  https://gloria.tv/article/e9nQXCZNwAby6uGtd2tgu3vL3

  Polubienie

 18. kika22

  ,,POZNACIE PRAWDĘ, A PRAWDA WAS WYZWOLI!”

  ACH, JAKIE PARCHATE PODOBIEŃSTWO, WYSTĘPUJĄCE W OBU PRZYPADKACH!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Estera_(posta%C4%87_biblijna)

  ZNOWU ŻYDOWSKA Q… ZNALAZŁA SIĘ W KRÓLEWSKIM ŁOŻU!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Esterka

  Polubienie

 19. kika22

  ,,POZNACIE PRAWDĘ, A PRAWDA WAS WYZWOLI!”

  MARRANOS – ŻYDOWSKIE ŚWINIE.

  ,,W języku hiszpańskim i portugalskim marrano lub marrão oznacza „świnia” i ma na celu obrazę ochrzczonych Żydów lub muzułmanów.”

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=https://de.wikipedia.org/wiki/Marranen&prev=search

  INNA WERSJA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Judensau

  Polubienie

 20. Pingback: Czy zdołamy przeciwstawić się żydowskiemu bandytyzmowi i grabieży? – Wolna Polska – Wiadomości

 21. kika22

  SAMOZWANIEC – OSTATNI KRÓL POLSKI, HERBU KOSZER!

  ,,Królewska rodzina Poniatowskich wzięła swój początek od przechrzty pochodzącego z Litwy.

  Stosunek króla Stanisława Augusta do Żydów był więcej niż życzliwy. Miewał lukratywne interesy z żydowskim bankierem Zbytkowerem. Jak mówią źródła francuskie, ojciec króla był synem naturalnym księcia Sapiehy, hetmana wielkiego litewskiego i Żydówki, którego to ojca zaadoptował szlachcic Poniatowski. Babka króla po mieczu była z domu Niewiarowska, które to nazwisko przybierali przechrztowie.”

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/nazwiska-zydowskich-przechrztow-neofitow-2013-09

  PARSZYWA FAMILIA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Familia_(stronnictwo)

  Polubienie

 22. kika22

  FAWORYT KRÓLEWSKIEGO PARCHA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szmul_Zbytkower

  PARCHATY KRÓLIK, ODDAŁ PÓŁ WARSZAWKI DLA PRZYBŁEDÓW.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szmulowizna

  Polubienie

 23. kika22

  Żydzi warszawskiej Pragi cz.1

  http://blog.koneser.eu/zydzi-warszawskiej-pragi-cz-1/

  POLSKIEJ SZLACHTY, JUŻ DAWNO NIE MA! ZOSTALI PRZY WŁADZY, PARSZYWI MIESZAŃCY-PRZEBIERAŃCY, KTÓRZY OKUPUJĄ CAŁY ŚWIAT.

  Polska niebem dla szlachty, czyśćcem dla mieszczan, piekłem dla chłopów, a rajem dla Żydów.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_niebem_dla_szlachty,_czy%C5%9B%C4%87cem_dla_mieszczan,_piek%C5%82em_dla_ch%C5%82op%C3%B3w,_a_rajem_dla_%C5%BByd%C3%B3w

  Polubienie

 24. UAZ

  Musimy się przeciwstawić, bo nie mamy innego wyjścia. W grę wchodzi astronomiczna kwota 300 miliardów, a wcale nie wiadomo, czy powiedziano tu już ostatnie słowo. Wcześniej była przecież mowa o „zaledwie” 65 miliardach. Kto zaręczy, że jutro nasi prześladowcy nie zażyczą sobie 600 albo 900 miliardów, a może jakichś trylionów ? Nikt w Polsce takiej kasy nie ma, więc dla zaspokojenia żydowskich organizacji trzeba by im oddać cały nasz Kraj, ze wszystkim co się w nim znajduje. I właściwie nie wiadomo za co, bo roszczenia są całkowicie bezprawne.
  Wspomniane organizacje są w podobnej sytuacji jak firma windykacyjna, która kupiła nieściągalne (np. przedawnione) wierzytelności. Windykator doskonale wie, że nie ma nic, z czym mógłby pójść do sądu. Jedyna szansa, to zmusić rzekomego dłużnika, by zapłacił, mimo, iż nie jest zobowiązany.
  Nęka się więc ofiarę na różne sposoby, aż w końcu ta, doprowadzona do ostateczności, płaci, „żeby się wreszcie odczepili „. Wszystko jednak zależy od kwoty. Gdy w grę wchodzi kilka tysięcy, zmęczony człowiek może uznać, że jego spokój i zdrowie są więcej warte. Co innego kiedy pojawią się setki tysięcy. W takim wypadku „dłużnik” będzie walczył jak lew, bo kapitulacja oznaczałaby ruinę i nędzę dla całej rodziny.
  Odnoszę wrażenie, że Żydzi, uchodzący za wirtuozów w dziedzinie interesów, tym razem się nie popisali. Po prostu przelicytowali. Gdyby skromnie zażądali miliona albo dwóch, pisowski rząd z przyjemnością by Im dogodził, nie oglądając się ani na prawo, ani na sprawiedliwość. Grillujące społeczeństwo nawet by tego nie zauważyło. Tymczasem powstałby precedens i później można by spokojnie wyciągać kolejne transze. Starsi Bracia ulegli jednak pokusie pazerności i od razu zażądali niemożliwego. To otrzeźwiło i przeraziło Polaków. Na marne poszedł trud rzeczników Rzeczypospolitej Przyjaciół, bo wszyscy nagle zobaczyli jacy to przyjaciele. Zostaliśmy przyparci do muru i nie mamy możliwości manewru. Polska odpowiedź może być tylko jedna: stanowcze NIE!
  A ustawa 447 JUST (czy raczej UNJUST) ? O ile wiem, zobowiązuje ona amerykańskich urzędników do składania tamtejszemu Senatowi sprawozdań nt. przebiegu operacji wymuszenia. To już problem owych urzędników, co tam napiszą w swoim sprawozdaniu. Może po prostu napiszą prawdę : Polacy nie dali się naciągnąć.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.