Mija 15 lat kiblowania w UE

„Polska i Polacy odnieśli ogromne korzyści z członkostwa w UE”jazgoczą powszechne żydo-media.

UE to żydowsko – żydo-katolicka, syjonistyczna, nowotworowa, narośl pasożytująca na organizmach narodów Europy. Narośl zaimplantowana nam, Europejczykom, ponad 1500 lat temu przez chrześcijański Kościół żydowierczej religii. Po upadku w XVIII w. Świętego Imperium Rzymskiego, na jego gruzach zaczął się ponownie odradzać w XX w. ten złośliwy nowotwór – teraz nosi nazwę Unia Europejska.

Żydo-katolicy w Polsce do dzisiaj nie rozumieją co się właściwie stało i co dzieje się z ich ojczyzną.

Po 15 latach kiblowania w UE wypada sporządzić małe podsumowanie.

Do UE wepchnęła nas rządząca w Polsce syjonistyczna, żydowska V kolumna, wspierana w tym dziele przez żydo-katolicki Kościół.

Ci, którzy twierdzą, że żydo-katolickiemu Kościołowi przyświecały szczytne idee budowy UE nie znają historii jej powstawania lub zwyczajnie kłamią. Czy można bowiem założyć, że władze żydo-katolickiego Kościoła nie wiedziały, iż policja strzelała ostrą amunicją do protestujących w 1993r. przeciw traktatowi z Maastricht Duńczyków?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=sA8bsDS3KuY

Czy można założyć, że żydo-katolicki Kościół nie wiedział, nie zdawał sobie sprawy, że politycy, którzy byli przeciwni tworzeniu syjonistycznego organizmu UE byli zwyczajnie mordowani, np.: premier, min. MSW Włoch, Aldo Moro – 1978r., premier Szwecji, Olof Palme – 1986r., prezydent Rumunii, Nicolae Ceaușescu – 1989r., prezes Deutsche Banku, Alfred Herrhausen – 1989r., polityk Austriackiej Partii Wolności, Jörg Haider – 2008r.to tylko te najbardziej spektakularne zbrodnie.

Referendum akcesyjne Polski do unii w 2003r. trwało dwa dni. Zainteresowanie Polaków wstąpieniem do Unii Europejskiej najlepiej wyraziła wyborcza frekwencja. Pierwszego dnia referendum do urn przyszło 17% uprawnionych do głosowania Polaków. Po dwóch dniach frekwencja wyniosła 53%. Ale, czy referendum nie zostało sfałszowane, jeżeli miesiąc później sejm RP podjął uchwałę nakazującą zniszczenie całej referendalnej dokumentacji? Dlaczego tak szybko zatarto ślady po brzemiennej w skutki decyzji Polaków? Rządzący zniszczyli ślady własnego oszustwa – to jedyny logiczny wniosek.

Syjonistyczni specjaliści od socjotechniki, żeby zwiększyć akcesyjną frekwencję zaktywizowali przeciwników UE. Działania te wspomagało żydo-katolickie radio z Torunia. W końcu nie ważne jak kto głosuje, liczy się frekwencja i to, kto liczy głosy.

Potem prawniczy autorytet, prof. M.Safjan, (Żyd, ale w świetle preambuły Konstytucji RP należy do narodu polskiego) prezes TK, zreferował legalność i zgodność traktatu akcesyjnego IIIRP do UE z Konstytucją IIIRP. Mimo, że sprzeczność była i jest oczywista, a dotyczy choćby faktu podporządkowania Polski EBC i przyjęcia waluty € UE.

Interesy światowej, syjonistycznej, żydowskiej finansjery zostały zagwarantowane jednak odpowiednio wcześniej. Prywatyzacja kreacji pieniądza została wpisana już do europejskiego traktatu z Maastricht i później Lizbońskiego mimo, że dramatyczne skutki tego posunięcia były już dobrze znane. Było to – jest – zwykłe pasożytowanie żydowskiej, syjonistycznej, finansjery na organizmach narodowych państw, innymi słowy mamy do czynienia z okradaniem narodów z wytworów ich pracy.

Identyczna kryminalna praktyka zapisana została jako najwyższe prawo w Konstytucji III RP w art.220. Dzięki tej zalegalizowanej kryminalnej praktyce Polska i Polacy są systematycznie zadłużaniu w stopniu, który przekreśla jakąkolwiek możliwość spłat zadłużenia (dług może tylko narastać) oraz przekreśla jakikolwiek rozwój gospodarczy kraju. 

A jakie Polska i Polacy odnieśli korzyści z członkostwa w UE? Już w ramach układu stowarzyszeniowego z UE żydowski reżim IIIŻydo-RP/Polin rozpoczął likwidację całego polskiego przemysłu, handlu, rolnictwa, banków, wszystkiego co polskie. W wyniku likwidacji już ok. 50% polskich gospodarstw rolnych Polska przestała być krajem samowystarczalnym pod względem produkcji żywności. Jako państwo przestaliśmy być właściwie producentem czegokolwiek, co byłoby związane z polską myślą techniczną, z technologiami wysoko przetworzonych produktów. 

PKB/mieszkańca w Polsce wynosi średnio ok. 50% – 60% wskaźnika bogatych państw UE, ale to nie przekłada się na podobne relacje w dochodach Polaków. Dochody są średnio od 5 – 10 i więcej razy niższe niż w bogatych państwach UE (?).

Załamanie demograficzne, które nastąpiło już w 1990r. po oficjalnym ustanowieniu IIIŻydo-RP/Polin systematycznie się pogłębia i jest potęgowane przez zarobkową emigrację Polaków.

Pomoc ze środków publicznych dla pozostałych jeszcze przy życiu firm państwowych jest w Polsce zakazana, ale całkowicie możliwa w NRF i Francji.

„Deszcz €UE”, który na nas spada nie wyrównuje naszych płatności na rzecz UE, nie wspominając o ogromnych stratach jakie są konsekwencją członkostwa.

Implementacja prawa UE do prawa polskiego powoduje nie tylko prawną inflację (nikt już nie jest w stanie kontrolować systemu prawnego), ale praktycznie pozbawia władze krajowe wszystkich szczebli realizacji polityki gospodarczej w interesie polskiego społeczeństwa. Rządzący IIIŻydo-RP/Polin mogą jedynie majstrować przy podatkach indywidualnych oraz patronować pogłębianiu procesu rozkradania i przejmowania polskiego majątku.

Przyjmowanie unijnych standardów prawnych w sferze kultury prowadzi do degeneracji zarówno kultury i obyczaju.

To wszystko oczywiście nie przeszkadza części bezmyślnych Polaków w udziale w wyborach do parlamentu UE. Z pewnością nie wiedzą, że unijni parlamentarzyści nie mają prawa do inicjatywy ustawodawczej, takie wyłączne prawo posiada jedynie KE, której Europejczycy nie wybierają w żadnych wyborach. Po co więc wybierać i opłacać darmozjadów?

 

Dariusz Kosiur

36 Komentarzy

Filed under Polityka

36 responses to “Mija 15 lat kiblowania w UE

 1. Klemens

  Czy pani profesor z Narodowego (którego narodu?) Instytutu Leków która wykonała ekspertyzę uzasadniającą zniszczenie firmy Jerzego Zięby otrzyma order utrwalacza systemu Polin? Pytanie retoryczne.

  Polubienie

  • Titanic pełen agentów TONIE!

   Polubienie

   • Klemens

    Mafijne koncerny farmaceutyczne razem z bandytami-syjonistami z PIS niszczą kolejne polskie przedsiębiorstwo ratujące ludziom życie. OTO państwo PIS.

    Polubienie

   • Easy Rider

    Nie bardzo mogę zrozumieć, dlaczego Sanjaya atakuje Ziębę, Czerniaka i Jaśkowskiego? Czyżby był zwolennikiem szczepionek i w ogóle medycyny rockefellerowskiej? To kto tu tak naprawdę jest agentem?

    Polubienie

   • polskie klimaty

    @Easy Rider.
    „posty umartwienia, czenelingi z3wymiaru.. ojojoi ile tego wszystkiego było w Moim życiu” – wspomina z nieukrywaną skromnością Biegający Jezus Chrystus z Nysy vel Wielki Ogrodnik Krul Sławomir Sandżaja Yarashek. To chyba jasne że nalleży mu się Jedynemu pierwszeństwo w walce o Tron Wielkiej Lehjii


    ps. czy znasz Prawa Logosu?

    Polubienie

   • ja znam te „prawa” i uważam je za bzdury

    Polubienie

   • polskie klimaty

    no fajnie, fajnie, to jest nas na razie dwuch dwuje

    Polubienie

 2. Klemens

  Przesyłanie hakerów do ojca dyrektora/biznesmena Rydzyka

  Polubienie

 3. Klemens

  Wenezuela: Żołnierze otrzymali od kilku skorumpowanych przez CIA dowódców rozkaz wypuszczenia przestępców z więzienia Tocoron i uzbrojenia ich celem wywołania krwawej rzezi zwolenników boliwarianizmu. Wojskowi powiadomili o zdradzie sztab generalny i zapobiegli wojnie domowej.

  Polubienie

 4. Klemens

  Żydzi warszawscy na 1-majowym marszu pod hasłem „Nie dla roszczeń żydowskich”.

  Polubienie

 5. nina

  ——————– USTAWKA ??? 447
  ” skorumpowany syjonistyczny establishment polityczny w Waszyngtonie, .”
  —————-GWARANCJĄ ŻYDOWSZCZYZNY na naszych Sławian ziemi jest !!!! WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA .Historia Polski naszpikowana jest zrywami w obronie // wartości katolickich //, czyli buta żydoskiego na sercach i twarzach Sławian/ Chaldejczyków/ Lalak/.
  Bezsenną noc zafundowałam sobie oglądając wczoraj pochód 1 Majowy tzw KONFEDERACJI protestującej przeciwko USTAWIE 447.
  Zastanawiające jest,że NIKT !! nie mówi o długu żydów wobec Polaków , począwszy od ZAPŁATY za kilkusetletnie korzystanie z naszych ziem , po :https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/3150-ile-zydzi-winni-polakom-za-nieoddane-dlugi-wedlug-stanu-z-1764-roku
  nie wspominając o odbudowie Państwa i jego Stolicy. https://dzieje.pl/aktualnosci/odbudowa-powojennej-warszawy
  Ps.pisać będę fragmentami -dzieje się coś z moim komputerem.

  Polubione przez 2 ludzi

 6. nina

  ————– WYCIEKŁA NOTATKA o ustawie 447 , akurat trafiła w ręce Pana Michalkiewitza , który to Państwo Polaków Sławian LECHIĘ nazywa ” UBeckimi żygowinami „. Notatka 447 nagle mobilizuje tzw opozycję DZIWNYCH polaków do zawiązania KONFEDERACJI rzekomo w obronie Polski ALE ?!!!! pod WARUNKIEM ,że !!:
  Polska ma być katolicka czyli JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKA tzn pod żydoskim butem i kuratelą JAHWE ? . Czyżby rozgrywki wewnątrz żydoskie rozgrywano jak zwykle za pomocą nieświadomych Polaków ?.


  Narodowcy polscy mają blizniaka , ukraińską formację AZOW. Znajdzie ktoś między nimi różnicę ?.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Lechia jest żygowiną ale nie ubecką.

   Polubienie

   • nina

    ————– https://www.youtube.com/watch?v=oC4weQYZoak
    na dobranoc ………….wszystko jest albo i nie ……….

    Polubienie

   • Lechita

    A czyja jesli wolno spytac ?

    Polubienie

   • Easy Rider

    Z tą „ubecką rzygowiną” to jest swego rodzaju „wypadek przy pracy” – otóż Michalkiewiczowi po prostu, niechcący spadła maska i okazała się morda wroga Słowiańszczyzny. A tak nawiasem mówiąc, ta wypowiedź jest po prostu bez sensu, bo służby specjalne nie zajmują się kształtowaniem wiedzy historycznej. Ten bezsensowny związek historii Lechii z UB miał za zadanie całkowicie zmieszać tę wiedzę z błotem, ale odniósł chyba skutek odwrotny, przy okazji demaskując kryptożydowskiego „patriotę”.

    Polubienie

 7. nina

  ——————ZATROSKANI narodowcy https://www.youtube.com/watch?v=tJ7IitURODo IDENTYCZNIE jak ukraińscy narodowcy formacji AZOW ,prywatne wojsko oligarchy Kołomyjskiego. https://3obieg.pl/rok-bandery-na-ukrainie/
  KTO KORZYSTA ?? z hasła TYLKO POD KRZYŻEM ……

  Polubienie

 8. nina

  —————–LECHIA ? UBeckie rzygowiny St. Michalkiewitz .
  Czyżby bali się odrodzenia SŁAWIAN ?? wszak to już ogólnopolski ruch i WYCIEKAJĄCA coraz większa wiedza .

  Notatka wyciekła akurat w jego ręce :
  http://niepoprawni.pl/blog/5982/stanislaw-michalkiewicz-zatrute-pioro-do-oglupiania-polakow

  Polubienie

  • @ nina

   Pani „nino”,
   przywróciłem Pani komentarze, które trafiły do „kosza”.
   Komentarze nie zawierały żadnych słów, ani nadmiernej ilości linków (więcej niż dwa), co zapisaliśmy w panelu administracyjnym jako wymóg do zatwierdzenie komentarza.
   Zjawisko wrzucania komentarzy do „kosza” występuje coraz częściej, ale nie ma w tym winy WPS, czyli administratorów strony. Nie jest wykluczone, że działają tu „stróże” żydo-reżimowej „wolności słowa”.

   Polubione przez 1 osoba

 9. pytuś

  CZERWONA UNIA JEWROPEJSKA, BYŁA I SIĘ ZMYŁA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Blok_wschodni

  CZOSNKOWE CZARY-MARY! DRUGI ŚWIAT, ALBO KONCENTRACYJNY OBÓZ NA WIĘKSZĄ SKALĘ?

  ,,Zgodnie z teorią konwergencji kraje Pierwszego i Drugiego Świata w procesie rozwoju społecznego stopniowo upodabniają się do siebie. Wynikać to ma z logiki industrializacji i postępu technicznego, które narzucają podobne formy społeczne, gospodarcze i kulturowe.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Drugi_%C5%9Awiat

  DZIEL I ŁĄCZ – STARA TAKTYKA PARCHÓW, ŻEBY SIĘ GŁUPIE GOJE NIGDY NIE POŁAPAŁY O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI.

  Polubienie

 10. pytuś

  ACH I OCH, JAKA TO BYŁA TRAGEDIA DLA NARODU POLSKIEGO!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_w_okresie_rozbicia_dzielnicowego

  ROZBICIE WOJEWÓDZKIE I NIE MA LAMENTÓW O LOSY NARODU?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojew%C3%B3dztwo

  Polubienie

 11. pytuś

  ROZBICIE POWIATOWE – I TUTAJ TEŻ NIE MA ŻADNYCH DRAMATÓW NARODOWYCH?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Powiat_(Polska)

  ROZBICIE GMINNE – W TYM BEZNADZIEJNYM PRZYPADKU, NAWET PIES Z KULAWĄ NOGĄ NIE ZAPŁACZE, NAD MARNYM LOSEM GŁUPIEGO GOJA!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gmina_(Polska)

  PARCHATA WŁADZUNIA, ZAWSZ MUSI WSZYSTKO I WSZYSTKICH MOCNO TRZYMAĆ ZA MORDĘ – ,,PRZECIEŻ JEJ TO SIĘ NALEŻY!”

  Polubienie

 12. pytuś

  W POLIN, WATYKAŃSKI OKUPANT, TEŻ WSZYSTKO ,,ROZBIJA” DLA WŁASNYCH KORZYŚCI!

  Podział administracyjny Kościoła katolickiego w Polsce

  https://www.szkolnictwo.pl/szukaj,Podzia%C5%82_administracyjny_Ko%C5%9Bcio%C5%82a_katolickiego_w_Polsce

  Polubienie

 13. pytuś

  TO BYŁA CZERWONA ZARAZA, ISTNE ZŁO I BARACHŁO!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rada_Komisarzy_Ludowych_ZSRR

  OBECNY NIEBIESKI NOWOTWÓR JEST SAMYM ,,DOBREM” I MIODEM NA SERCE GŁUPIEGO GOJA.

  https://ec.europa.eu/commission/commissioners/2014-2019_pl

  Polubienie

 14. pytuś

  TO BYŁ BARDZO NIEDOBRY ZWIĄZEK – TOTALITARNY!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_Socjalistycznych_Republik_Radzieckich

  TEN SOCJALISTYCZNY ZWIĄZEK JEST SUPER, HIPER I NIE JEST ŻADNYM REŻIMEM!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Europejska

  Polubienie

 15. pytuś

  BEZ BICIA SIĘ PRZYZNAJĄ, ŻE SĄ ,,WSPANIAŁYM” REŻIMEM!

  ,,ATRAKCYJNA” PARCHATA DZIWKA, ZA KTÓRĄ IDIOCI PRZEBIERAJĄ NOGAMI.

  ,,W tą konwencję wpisuje się Unia Europejska jako organizacja o charakterze regionalnym, stanowiąca wciąż atrakcyjny wzorzec dla oczekujących na członkostwo państw.”

  https://www.academia.edu/12052884/UNIA_EUROPEJSKA_JAKO_NORMATYWNY_RE%C5%BBIM_MI%C4%98DZYNARODOWY_NORMATIVE_POWER_

  https://synonim.net/synonim/re%C5%BCim

  Polubienie

 16. Ciekawe jaka będzie frekwencja w wyborach do PE w tym roku?.

  Polubienie

 17. pytuś

  Izrael członkiem UE zamiast Wielkiej Brytanii. Referendum jeszcze w tym roku – obiecuje Netanjahu

  https://dzienniknarodowy.pl/israel_euref/

  Polubienie

 18. Sławobor

  Lepiej jest wierzyć w Wielką Lechię i mity bądź fakty z nią związane niż w żydowskiego Jahwe. Na bazie Wielkiej Lechii można podjąć próbę zbudowania potężnej Unii Słowiańskiej a wiara w jahwe doprowadzi do całkowitej zagłady Słowiańszczyzny. Co prawda dużo Polaków odchodzi od katolicyzmu ale do nacjonalizmu zniechęcają ich katoliccy fanatycy wypychając w objęcia różnego typu ruchów liberalnych, demokratycznych kosmopolitycznych etc.

  Polubienie

 19. pytuś

  Lepiej jest wierzyć w Wielką Lechię i mity bądź fakty z nią związane niż w żydowskiego Jahwe.

  JAK GERMAŃSKA Q… PRZYWŁASZCZYŁA SOBIE NASZĄ HISTORIĘ.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Goci

  http://gothiskandza.blogspot.com/2013/10/goci-na-ziemiach-polskich-gothiskandza.html

  SŁOWIANIE, DZIECI BOGÓW – TĄ PROSTĄ PRAWDĘ TRZEBA SKOJARZYĆ Z GOTT-EM/GOD-EM I NADEJŚCIEM MESJASZA, KTÓRY JEST BOGIEM, ORAZ Z MESJAŃSKĄ POLSKĄ, KTÓRA NIE JEST FIKCJĄ LITERACKĄ.

  CO MA BYĆ, TO BĘDZIE – I ŻADEN PARCH TEGO NIE ZMIENI!

  ,,POLSKA MESJASZEM NARODÓW.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.