Syjonistycznych bandytów plany wobec Polski i Polaków

Żydowskie ataki na Polskę i Polaków, żydowski podbój Polski stały się możliwe po obaleniu PRL, którego dokonały połączone siły żydowskiej V kolumny i żydo-katolickiego Kościoła wspierane przez syjonistyczny imperializm USA i Izraela. Polskie społeczeństwo jest w IIIRP poddane takiej samej opresji służb żydowskiego reżimu jak było w latach rządów żydo-bolszewii, 1944-56. Ale ilu Polaków zdaje sobie z tego sprawę?

.

W uzupełnieniu do treści filmu dra Z.Kękusia za: http://sztukanagoraco.blogspot.com/2012/05/gry-wojenne.html

W drugim dniu I Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce (czerwiec 2012r.) omawiano sedno sprawy, czyli powrót 3,3 mln Żydów do Polski.

Żyd, Jakub Czupryński, odważnie oznajmił, że Polska powinna przyjąć nie 3,3 mln Żydów, lecz 16 mln ponieważ to Polacy powinni znaleźć się w mniejszości !!! 

więcej na: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/10/04/juz-nawet-nie-iiizydo-rp-tylko-polin-tego-im-sie-chce/

 

Deklaracja lidera Partii interesu Syjonistycznego w Pułtusku 4 maja 2019r.

W związku z rosnącym oburzeniem Polaków na wyjątkowo bezczelne żydowskie żądania i opluwanie Polski i Polaków w zachodnich, powszechnych, żydowskich, mediach celem zmuszenia Polaków do uległości i potulnej zgody na kradzież naszego majątku, na systematyczne okradanie nas przy pomocy aparatu fiskalnego na rzecz światowego żydostwa, rządząca w Polsce V żydowska kolumna poczuła się w końcu zobowiązana do złożenia mocno spóźnionej deklaracji. PiS-owy sanhedryn doszedł widać do wniosku, że nie należy zbyt długo drażnić ofiary, a poza tym nawet najgłupszy elektorat może w końcu zacząć myśleć.

Tylko co więcej z tej deklaracji ma wynikać poza zadowoleniem PiS-owego elektoratu, do którego jest adresowana? Podobną deklarację złożył w tym samym czasie robiący za polskiego patriotę, żydowski premier IIIŻydo-RP/Polin, M.Morawiecki.

W każdym razie Elektoracie pamiętaj: nikt wam tyle nigdy nie da, ile PiS obieca i wiedz Elektoracie, że: rzeczywista polityka składa się nie z obietnic, ale z realnych faktów politycznych, a te od 30 lat wskazują niezmiennie ten sam antypolski, antynarodowy, antypaństwowy, ale prosyjonistyczny kierunek – i nie może być inaczej skoro III RP jest w istocie IIIŻydo-RP/Polin, a cały polityczny jej porządek ma błogosławieństwo żydo-katolickiego Kościoła i jego świętego JPII.

 

Dariusz Kosiur

95 Komentarzy

Filed under Polityka

95 responses to “Syjonistycznych bandytów plany wobec Polski i Polaków

 1. chrysler

  Panie Kaczyński , za pozostawione w zrujnowanej przez Niemców Polsce zapłaciliśmy USA od 1960 r do 1982 roku 42 miliony dolarów / co było na tamte czasy sumą astronomiczną/ , zapłaciliśmy po to by już nikt się nie upominał – każdy poszkodowany Żyd mógł się w USA ubiegać o zadośćuczynienie jeśli czuł się poszkodowany bo po to zapłaciliśmy te pieniądze ; o jakiej restytucji mienia mówisz człowieku , określ się czy uchwalicie ustawę anty447 czy nie , argumentacja o biednych Polakach jest obelżywa , bo płacąc pokazaliśmy niezwykły i właśnie bogaty moralnie charakter , a ty jako przedstawiciel narodu masz to załatwić bez żadnych śliskich wykrętów , jeśli będzie inaczej czeka cię Trybunał Stanu wcześniej czy póżniej , a o pomniku zapomnisz

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Panie Darku strzeż się Pan Bąkiewicza on i ta cała konfederacja to szkodnicy i po co ten Kękuś to cwaniak który za małe nie chce robić a ,,spadł z olimpu” więc jest przyzwyczajony do luksusu.

  Polubienie

  • Klemens

   Konfederacja nie jest szkodliwym stronnictwem. Dziś miło się słucha Bosaka a kilka lat temu był on dla mnie nie do zniesienia. Pytanie jest inne. Ilu wśród Konfederatów jest bezpieczniaków, pachołków stolic krajów syjonistycznych, szkodliwych dla narodu polskiego.

   Polubienie

   • Bosak to amerkanofil i liberał możliwe że syjonista a cała konfederacja to reż zbiór łotrów błogosławili to żyd amerykanifil,syjonista i liberał Matthew Tyrmand, oraz Ziemkiewicz,Isakowicz-Zalewski.

    Polubione przez 2 ludzi

  • @ piotrorlickiblog

   Bąkiewicz mnie nie interesuje, ale nie posiadam technicznych możliwości podzielenia linku z twittera i odcięcia Bąkiewicza od filmu z J.Kaczyńskim.

   Dr Kękuś jest Polakiem i jak dotychczas nie ma podstaw do kwestionowania jego politycznej postawy.

   Polubienie

   • No i co z tego że jest Polakiem ale zamieszczanie go co najmniej ośmiesza WPS .Kękuś to laluś przyzwyczajony do luksusu i jest poturbowany po tym jak przestał być dyrektorem banku czy banków.

    Polubione przez 1 osoba

   • To Polak nie powinien być dyrektorem banku?

    Polubienie

   • Coś źle mnie Pan zrozumiał DBC pisał on pogardza pracami za niższą stawkę i chyba bawet dopominał się o wpłaty nie wiem czy on nie był kompanem Stonogi.

    Polubienie

   • nina

    ———- Panie Darku , niestety podzielam zdanie piotrorlickiblog co do KONFEDERACJI , to jest sieć , w którą znowu złapią Polaków . Myślę, że cała ta heca z 447 jest w ogóle dmuchana / podpisał czy nie podpisał w Terezinie !! / Pan Kękuś mówi, że bydłoszewski NIE podpisał. Michalkiewitz mówiący o WIELKIEJ LECHII ,że to UBeckie rzygowiny , nagle publikuje / wyciekłą / notatkę , i akurat w czasie kiedy zawiązuje się KONFEDERACJA składająca się JAK DLA MNIE z przechrzt !!! . Kościół jest ich DOSKONAŁYM sprawdzonym NARZĘDZIEM do pacyfikowania Sławian . Proszę zwrócić uwagę ! jak WYMUSZA się na ludziach chcących walczyć z 447 miłość do KATOLICYZMU.
    Epilog może być taki,że żydzi / odstąpią / od roszczeń , KONFEDERACJA zatriumfuje ,Naród jak zawsze w takich sytuacjach / sprawdzone mają od stuleci / pójdzie za Braunem i resztą .
    CO się dokona ?? odmłodzone syjonistyczne kadry , obdarzone bezgranicznym zaufaniem przez Polaków / nawet SŁOWIAN / ! wzmocniony KOŃ TROJAŃSKI czyli KK, Jednym słowem kupiony bezcenny czas ! na przeprowadzenie jakiejś operacji o ,której jeszcze nie wiemy !. Dwie pieczenie albo i trzy upieką przy jednym ogniu . Na pewno !! jedną z nich będzie WYELIMINOWANIE ODRADZAJĄCEGO się RUCHU SŁAWIAŃSKIEGO. Proszę pamiętać,że ich wiedza mieści się min. w LOCHACH WATYKANU.

    Polubione przez 1 osoba

   • @nina, akurat tu z Michalkiewiczem muszę się zgodzić, choć nie wiem czy ubeckie, ale publikacje o tzw. „Wielkiej Lechii”, to są rzygowiny.

    Polubienie

  • @piotrorlickiblog; ja nie czepiał bym się Kękusia (gdyż nie ma za co), tylko przestrzegał bym przed Michalkiewiczem. Kękuś ma rację, że Michalkieiwcz ma jakąś swoją agendę. Dla mnie to typowy koniunkturalny kunktator. Ot, trzeba jakoś na rodzinę zarobić (córki), więc felietonuje sobie, by kasa wpływała. Katolicki apologeta – już samo to wystarcza, by przymknąć oko na jego aktywność. Kiedy Henryk Pająk z Lublina tuziny książek napisał od lat jeszcze 80′, ostrzegając przed syjonistycznym przejmowaniem Polski, to Michalkiewicz dopiero się obudził dwa lata temu, że jednak jest to problem. Trzydzieści lat milczał, żydo-syjoniści, żydo-kler zupełnie nie gościły w michalkiewiczowej publicystyce. Sam zwracałem Michalkiewiczowi bezpośrednio te zarzuty naście lat temu, ale on dalej nie widział powodu, by syjon-tematyką się zająć. Typowy kunktator, przeciągał milczenie, aż do momentu, kiedy już inni nagłośnili temat szeroko na blogach, portalach, itd., kiedy już nawet dzieci świadomych rodziców w przedszkolach o syjon-problemie zaczęły rozmawiać.

   Polubione przez 2 ludzi

   • Michalkiewicz też jest spadochroniarzem ’68 (sam o tym mówi) razem z Goldbergiem ( Korwin-Mikke), tylko, że oni są mniej znani niż Michnik i kompani. Należy do nich przykładać taką samą miarkę. Kompradorzy na rzecz syjonistycznego interesu. Michalkiewicz przyjął mimikrę spolegliwego uświadamiacza, natomiast rzeczywiście prowadzi grę na rozmycie wrażliwości społecznej i politycznej Narodu Polskiego. Taki SYJONISTYCZNY SŁUŻALEC.

    Polubione przez 3 ludzi

   • Michalkiewicz czasami powie bądź napisze coś dobrego. Uważam że nie warto zajmować się zanadto SM. Uważam że są gorsi jak Micalkiewicz chociażby towarzycho z MP.

    Polubienie

   • Nie należy zbytnio zajmować SM ,są gorsi ludzi jak towarzycho z ,,Myśli Polskiej”. W kwestii Michal kiewicza wszystko przeżyte ale zdarza się mu powiedzieć i napisać coś dobrego. A pamiętam jego filmik chyba ,,Powstanie Izraela” , film ma co najmniej 9lat i kilka miesięcy.

    Polubienie

   • grzanek

    Panie Demaskatorze, czegóż można się spodziewać po naczelnym rajfurze żydowskiego libertatianizmu (szkoła ekonomiczna „chicagowska”, chociaż i na Miesesa – zda się – też się powoływał, a więc i „austriacka”) na Polin, jeśli nie kunktatorstwa w temacie polinizacji Polski?

    Polubione przez 1 osoba

   • W wizji gospodarczej, to akurat jestem zgodny z p. Staszkiem. Przywrócić Ustawę Wilczka w wersji pierwszej-oryginalnej oraz zacząć ustrój w PL w systemie prezydenckim jak w USA. Co tu można zarzucić? NIC, IMHO. Nie ma sensu wrzucać Staszkowi dziecka w brzuch na siłę. Propozycje gospodarcze i ustrojowe Michalkiewicza są akurat słuszne, i proste.

    Polubienie

 3. Gość

  Syjonistycznych bandytów plany my osrywamy. I h im w d. Albo w me no re.

  Polubienie

 4. mam kilka pytań do WPS:
  -czy znana jest Wam inicjatywa http://1polska.pl ?
  -dlaczego WPS wspiera system partyjny, a co za tym idzie, coraz większe rozbicie Polaków, zamiast wesprzeć odpartyjnienie i zjednoczenie Polaków ponad systemem narzucanym nam przez okupantów?
  -czy istnieje jakikolwiek powód by osoby z WPS nie zaangażowały się w 1polska.pl ?

  Polubienie

 5. E2RD

  1. Jak jedziesz komuś po nazwisku to sam swoim się podpisuj i wizerunek prezentuj.
  2. Dr Kękuś pracował za tyle za ile go ktoś zatrudniał, zaczynając od uczelni na której studiował, a że był przez pracodawców poszukiwany – zarabiał odpowiednio do kompetencji i jakości wykonywanej pracy.
  3. Pomogłeś mu kiedykolwiek w czymkolwiek? Nie. To trzymaj mordę w kuble parchu.

  Polubienie

 6. Nie chcę śmierci czy okaleczenia więc nie zrobię tęgo na ,,forum publicum” . Nie wiem jak według ciebie jadę po nazwisku Kękusia. Nie pomagałem mu i nie zamierzam bo nie budził i nie budzi we mnie zufania.A to że on jest rozpaskudzony i chyba wzywa by nu dawać datki to dowiedziałem się od DBC

  Polubienie

 7. A Natanek mówi że już nie Polski nie ma rozebrana sprzedana 7 zaborcom.
  A czy Moskale wyszli to Macierwicza sprawa nie wyjaśniona i innych ci kazali wiazac ręce czy poprzednie mordy katastrofy robili. W i do Wisły wrzucić ilu ginie dziś za prawdę?
  Chopin i Kosciuszko gen Sikorski Ks Popiełuszko, gen Papala Przemek itd Vatykan się sprzedał bo innych sprzedawał id wieków owieczki, a nie ma następców więc o co chodzi?.
  Niewolnicy się między sobą kłócą, dzieł i rządź.
  Jonas ostrzega maj sierpień 24 i grudzień.

  Polubienie

 8. pytuś

  CZY SZACOWNI PRZEDSTAWICIELE WPS, DOSTRZEGAJĄ, GDZIE W POLIN, ROZSIADŁA SIĘ WIELKA, PARCHATA NIERZĄDNICA I ZNIEWALA WSZYSTKICH POLAKÓW?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sejm_Rzeczypospolitej_Polskiej

  ŚWIATOWA BESTIA NIE JEDNO MA IMIĘ.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Parlament

  Polubienie

 9. pytuś

  CELOWO ZROBILI SOBIE BEZPRAWNY BURDEL W POLIN, ZA WIELKI SZMAL PODATNIKÓW. PRZCIEŻ TO GOJ MA PRZESTRZEGAĆ PARSZYWYCH PRAW, WYS…ANY Z ICH ODBYTÓW.

  Inflacja prawa (inflacja legislacyjna, nadregulacja)

  ,,Im większy nieład w państwie, tym liczniejsze ustawy”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja_prawa

  REKORDZIŚCI PSIA ICH MAĆ – BĘDĄ BIĆ REKORDY GUINESSA?

  Padł rekord produkcji legislacyjnej.

  https://www.rp.pl/Prawo-dla-Ciebie/312319946-Padl-rekord-produkcji-legislacyjnej.html

  Polubienie

 10. pytuś

  PO TO JE TWORZĄ NA PĘCZKI, ABY ROBIĆ GOJOM WODĘ Z MÓZGÓW!

  Bralczyk: przepisy prawne w Polsce są niezrozumiałe, nielogiczne i niegramatyczne

  https://forsal.pl/artykuly/1262469,analiza-jezykowa-polskich-przepisow-prawnych-wywiad-bralczyk.html

  PRAWO TWORZONE WYŁĄCZNIE DLA PRAWNIKÓW? KOLEJNA KASTA PASOŻYDÓW, MUSI SIĘ POŻYWIĆ, KOSZTEM NIEKUMATEGO GOJA?

  Polacy nie znają przepisów prawnych, więc coraz częściej szukają pomocy prawników

  https://www.ex-p.pl/2019/04/27/polacy-nie-znaja-przepisow-prawnych-wiec-coraz-czesciej-szukaja-pomocy-prawnikow/

  Polubienie

 11. pytuś

  CZY ONI ZNAJĄ PRAWO?

  Czy prawnicy znają prawo? – czyli kilka luźnych przemyśleń na temat prawników!

  https://www.lawyerka.pl/czy-prawnicy-znaja-prawo/

  ABSURD GONI ABSURD.

  Największe absurdy prawne dotyczą VAT

  https://www.pb.pl/najwieksze-absurdy-prawne-dotycza-vat-656155

  Polubienie

 12. pytuś

  NOWA PARCHATA JAKOŚĆ.

  Opracowano pierwszego bota-prawnika, który udziela darmowych porad prawnych

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/opracowano-pierwszego-bota-prawnika-ktory-udziela-darmowych-porad-prawnych

  PARSZYWYCH ABSURDÓW NIE MA KOŃCA.

  Komputer pomoże zastosować przepisy, ale prawnika nie zastąpi

  https://www.prawo.pl/student/sztuczna-inteligencja-a-praca-prawnika-wywiad-z-kamilem,396601.html

  Polubienie

 13. pytuś

  NA STRAŻY PARSZYWEGO SYSTEMU, POSTAWILI ARMIĘ POŻYTECZNYCH IDIOTÓW, KTÓRZY JAK PIES OGRODNIKA, BRONIĄ ICHNIEGO RAJU NA ZIEMI.

  W ramach postępu socjalizmu rośnie biurokracja. Gigantyczny wzrost urzędników za rządów PiS

  https://wolnosc24.pl/2018/07/19/w-ramach-postepu-socjalizmu-rosnie-biurokracja-gigantyczny-wzrost-urzednikow-za-rzadow-pis/

  TAK DZIAŁA W POLIN PARCHATY SYSTEM PODATKOWY!

  Tak działa polski fiskus: Urzędnicy mają kontrolować przedsiębiorców dysponujących majątkiem – niewypłacalnych oszustów mają zostawić w spokoju

  https://mambiznes.news/firma-w-polsce/tak-dziala-polski-fiskus-urzednicy-maja-kontrolowac-przedsiebiorcow-dysponujacych-majatkiem-niewyplacalnych-oszustow-maja-zostawic-w-spokoju/

  Polubienie

 14. A mam pytanie czy Panowie idą po jutrze do Ambasday FR czy w ogóle planują świętować w takim towarzystwie syjonistów Putina?

  Polubienie

 15. nina

  ————–JAN KARSKI
  DLACZEGO NIKT !!!!!!!!!!!!!! w Polsce nie podnosi ZBRODNI ŻYDÓW z USA popełnionych na polskich żydach !!!????.
  https://opinie.wp.pl/misja-jana-karskiego-w-usa-dlaczego-zachod-zignorowal-zaglade-zydow-6126041150588545a

  Polubione przez 1 osoba

 16. nina

  ——– liczy się FAKT !!!! a on miał miejsce !!!

  Polubione przez 1 osoba

 17. nina

  ————— PLAN — Pan Jabłonowski jakby go znał.

  Polubione przez 1 osoba

 18. obudzony

  @piotrrolickiblog proszę zostawić P. Kękusia w spokoju. Śledzę jego walkę od kilkunastu lat z żydosystemem i jego jedynym nieszczęściem było zadarcie z żydem A. Zollem i jego żoną-adwokatem. To spowodowało jego represję przez system sądowy w Polsce i jego zawodową śmierć. Jego rozwód z żoną stał się początkiem jego gehenny i natychmiast wyrzucono go z pracy, bo zadarł z żoną A Zolla.
  Jego umysł jest analityczny, niezwykle jasny i bystry cały czas nawet pomimo tego, co w swoim życiu przeżył.

  Polubione przez 1 osoba

 19. pytuś

  DIVIDE ET IMPERA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dziel_i_rz%C4%85d%C5%BA

  CZY POTRAFIMY SIĘ WYGRAMOLIĆ Z TEGO PARCHATEGO URZĄDZENIA?

  Polubione przez 1 osoba

 20. pytuś

  TAK W SZKOŁACH ,,KSZTAŁCĄ”, ABY PÓŹNIEJ NAS WŁOŻYĆ DO PARCHATEJ SZUFLADY, GDZIE PANUJE CIEMNOTA I CIASNOTA UMYSŁOWA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Indoktrynacja

  TO JEST ZA TRUDNE PRZEDSIĘWZIĘCIE DLA ,,LENIWEGO” GOJA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polihistor

  PRZECIEŻ DOSTALIŚMY DYPLOMY WYKSZTAŁCIUCHÓW I NAM MYŚLEĆ NIE KAZANO!

  Polubienie

 21. veri

  Wyzej wspomniano tu o p.Michalkiewiczu … tak jak mam uznanie dla jego publicystycznego kunsztu tak gdzies pali mi sie podczas lektury czerwone swiatelko.
  Na moje oko perfekcyjnie maskujacy sie i saczacy odpowiedni jad osobnik.

  Polubione przez 1 osoba

 22. pytuś

  Nam myśleć nie kazano

  https://gazetalubuska.pl/nam-myslec-nie-kazano/ar/7503061

  NIK: Niska jakość kształcenia uczelni wyższych. Coraz słabsi uczą coraz słabszych

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24001024,najwyzsza-izba-kontroli.html

  Polubienie

  • PISKORZ

   Jesteśmy narodem wtórnych analfabetów? 63 proc. Polaków nie czyta książek.A 75% TYCH CO CZYTA, CZYTA BYLE GÓWNA NP. ROZLEWISKO PRZY ROZLEWISKU LUB MIŁOŚĆ BRONKA I JULIANA TENERYFIE..

   Polubienie

 23. markglogg

  Ot, co się pojawiło na blogu Maksa Kolonko.

  Jak nie lubię Amerykańców, to w tej ANTYKACZYŃSKIEJ SPRAWIE pełna zgoda. Po coś w tym miesiącu mają nas przekupić tą „!3 (pechowa liczba) emeryturą”:

  Polubione przez 2 ludzi

  • Jurek

   Nieprawdę mówi Kolonko , bo Bartoszewicz nie podpisał deklaracji Terezińskiej . 80 % może prawdy i te 20% istotnego kłamstwa . Sprawę demaskuje Zbigniew Kękuś na swoim PPP .

   Polubienie

  • @markglogg; Panie Marku,
   1. zdumiewa mnie, że taki góralski erudyta jak pan, zawitał i wciąż udziela się (więc tym samym wspiera) to ubeckie żmijowisko Ryszarda Opary. Kiedy neon24.pl był jeszcze pod nazwą Nowy Ekran24.pl byłem jednym z pierwszych blogerów tam piszących, tworzących ten portal, aż do momentu demaskacji, jego (początkowo tajnego), bogatego (sponsorującego) wujka z Australii, którym okazał się Opara wraz z wojskowymi kolegami ze służb (na emeryturze). Nastąpiła wielka fala odejść z portalu, a wtedy tacy ludzie jak pan, Zielińsi, Kosiur pojawiliście się tam w nasze miejsce. Taktyka Opary była taka, iż zasponsoruje stworzenie środowiska, bazy wyborczej, na plecach której próbował się dostać w szeregi polityków, kandydując do Parlamentu. To miało mu bardzo pomóc w jego osobistej batalii o kasę związaną z jego obecnością właścicielską na Giełdzie Papierów Wartościowych w W-wie. Chodziło o Elektrim, Bank PKO i cholera wie w co jeszcze był umoczony. Próbował się zainstalować wśród aktywistów katolickich, wejść w grupę liderów od Marszu Niepodległości, ale został zdemaskowany przez nas, i nici z planów. Nowy Ekran wtedy głównie był tworzony przez środowiska katolickie, ja byłem tam wyjątkiem.

   2. Znam też pana spór w temacie szczepionkowym z anty-szczepionkowcami (np. Piotr Bein z Kanady), ja nie wtrącałem się w ten spór, bo nie mam kwalifikacji ku temu (pańskie też raczej są słabe). Ale zapraszam pana do zapoznania się z tą wypowiedzią zacnego Emila Piaseckiego (ten od niewidzialnej transfuzji) w temacie immunologii i szczepień, gdyż facet poświęcił setki godzin w studiowaniu niezależnym i krytycznym tego zagadnienia, i wnioski ma odmienne od pańskich, tutaj https://www.youtube.com/watch?v=MjdGnbOJRmc

   Pozdrawiam gorąco 😉

   Polubienie

   • grzanek

    Znam też pana spór w temacie szczepionkowym z anty-szczepionkowcami (np. Piotr Bein z Kanady), ja nie wtrącałem się w ten spór, bo nie mam kwalifikacji ku temu (pańskie też raczej są słabe)

    Bardzo nieelegancka uwaga. A dr Bein, to – przepraszam bardzo – może doktor nauk medycznych? Pozdrawiam marksistów-głogoczystów.

    Polubione przez 1 osoba

   • Prawda, nie może być nieelegancka. Prawda, to prawda, co najwyżej może być dla kogoś niewygodna. Jako demaskator, nie będę bawił się w eufemizmy. Czy to nie prawda ma nas wyzwolić?

    Polubienie

   • grzanek

    Oto „kwalifikacje” dra Beina:
    Ph.D. Decision Analysis, 1980: Inter-disciplinary, between Department of Civil Engineering and Faculty of Business Administration, University of British Columbia, Vancouver, Canada

    M.A.Sc. Transportation Engineering, 1975: Institute for Transportation Engineering and Urban Planning, Technical University of Denmark (Danmarks Tekniske Højskole), Copenhagen-Lyngby

    Master’s program in Civil Engineering, 1966-1970, unfinished: Polytechnic of Szczecin (Politechnika Szczecińska), Szczecin, Poland
    za: https://piotrbein.wordpress.com/about/
    Z dwojga złego, wolę już opinię dra fizyki i filozofii oraz biologa-amatora niż inżyniera transportu.

    Polubione przez 1 osoba

   • A ja wolałbym, by każdy Polak był na tyle poważny, by nie wypowiadał się w zakresie wykraczającym poza jego kompetencje.

    Polubienie

   • grzanek

    Wobec „kwalifikacji” adwersarza dra Głogoczowskiego, jest ona po prostu niekulturalna i wręcz śmieszna. Ale mniejsza.

    Polubione przez 1 osoba

   • grzanek

    @Demaskator
    A ja wolałbym, by każdy Polak był na tyle poważny, by nie wypowiadał się w zakresie wykraczającym poza jego kompetencje.
    A jednak Beinowi nie wytknął Pan wykształcenia. 🙂
    Coś tu się nie dodaje 😉

    Polubione przez 1 osoba

   • Przecież nie rozmawiam tu z Beinem. Beina tu nie ma, więc jak mogę mu coś wytykać. Nie cierpię jeszcze na psychozy, by rozmawiać z duchami 🙂

    Polubienie

   • grzanek

    Duchami? To Beinowi się zmarło? R.I.P. [‚]
    Ale ten Pana Piasecki też nie prezentuje się najokazalej 😀
    https://pl.linkedin.com/in/emil-piasecki-48573396
    Jakież to przymioty (domniemane lub rzeczywiste) sprawiły, iż jego opinia wydała się Panu bardziej kompetentną od publikacja Gąsienicy?
    Czy chodzi o ten kurs instruktora jogi 😉

    Polubione przez 1 osoba

   • No, drogi panie. Pozwolisz, że zrezygnuję z dalszej dyskusji na tak niskim poziomie. Pozdrawiam 🙂

    Polubienie

   • grzanek

    No i „demaskator” zdemaskowany 🙂
    Bardzo merytoryczny argument Pan zaprezentował. A ja dalej nie wiem, jakież to „kompetencje” do wypowiadania się nt. szczepionek posiada Emil Piasecki.

    Polubienie

 24. pytuś

  WASZMOŚCIOWIE, A JAK MYŚLICIE, KTO OD 1949 R. SPONSORUJE ŚWIETY SPOKÓJ PARCHÓW?

  Agenda Narodów Zjednoczonych dla Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie

  ,,Większość funduszy UNRWA pochodzi z krajów Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Agenda_Narod%C3%B3w_Zjednoczonych_dla_Pomocy_Uchod%C5%BAcom_Palesty%C5%84skim_na_Bliskim_Wschodzie

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/UNRWA&prev=search

  Polubione przez 1 osoba

 25. pytuś

  Odpowiedź na interpelację nr 2219
  w sprawie polskiej pomocy dla uchodźców przebywających w obozach w krajach graniczących z Syrią

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=66382F7B

  Rząd Trumpa przygotowuje zamach na palestyńskich uchodźców

  http://wyborcza.pl/7,75399,23781887,rzad-trumpa-robi-zamach-na-palestynskich-uchodzcow.html

  Polubienie

 26. pytuś

  CZY KTOŚ WYPŁACIŁ IM, JAKIEŚ ODSZKODOWANIA?

  Amerykańskie obozy koncentracyjne? USA uwięziły w nich ponad 100 tys. ludzi!

  https://cozahistoria.pl/amerykanskie-obozy-koncentracyjne-usa-uwiezily-w-nich-ponad-100-tys-ludzi/

  Hitler mógł się uczyć od Amerykanów. Obozy koncentracyjne dla Murzynów

  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/06/24/hitler-mogl-sie-uczyc-od-amerykanow-obozy-koncentracyjne-dla-murzynow/#5

  Polubione przez 1 osoba

 27. markglogg

  Ot, coś ciekawego można zaobserwować na sławnym neon24.pl

  Ze dwie godziny temu wkleiłem informację o wypowiedzi Maksa Kolonko nt..RASISTOWSKO FILOŻYDOWSKICH popisów prawnych naszego prezia Jarkacza (patrz powyżej) i ten mój wpis pojawił się po prawej stronie tegoż neonu. ale gdy wróciłem z „Piano baru” w Z-em do domu, to już ze ZE STRONY NEONU ZNIKNĄŁ.

  Zachował się jednak w pamięci mego „zarządzania kontem”:
  https://zakop999pl.neon24.pl/post/148811,jaroslaw-kaczynski-wskazal-na-wyzszosc-zydow-nad-polakami

  Co to oznacza? Że neon24 już CENZORUJE Maksa KOLONKO? (I mnie przy okazji)

  Dziwne. Proszę samemu sprawdzić. Czyżby neon24 też uczestniczył e SPISKU GENITALIAN?

  Polubienie

 28. markglogg

  Ad Demaskator.
  9 Maj 2019 o 08:41
  i jego opinia:
  w temacie szczepionkowym z anty-szczepionkowcami … zapraszam pana do zapoznania się z tą wypowiedzią zacnego Emila Piaseckiego (ten od niewidzialnej transfuzji) w temacie immunologii i szczepień, gdyż facet poświęcił setki godzin w studiowaniu niezależnym i krytycznym tego zagadnienia, i wnioski ma odmienne od pańskich,

  Ja posługuję się definicją homo sapiens jako „zwierzę zdolne do zastanawiania się nad swym własnym zachowaniem (czyli do autorefleksji)”

  Natomiast „genitalianie” to takie „komunikujące się za pomocą mowy, bezrozumne zwierzęta o ludzkich twarzach”, które przypisują wielką wagę do działalności ich genitaliów oraz mającym, wg. nich, metafizyczne własności, GENOM (związkom chemicznym DNA i RNA)”.

  Otóż ja, uważając się za człowieka rozumnego zauważyłem, że nie tylko regeneracja, zniszczonych ogromnym wysiłkiem mych własnych mięśni powoduje ich ROZROST, ale także oparzenia słoneczne, po ich regeneracji, wywołują zwiększenie się mej skóry odporności na słońce (którego UV promieniowanie bardzo niszczy geny, złożone z DNA, mego naskórka).

  Stąd i ma HOMO SAPIENS, wydedukowana na podstawie auto-obserwacji opinia, że podobną DOBROCZYNNĄ – w ich długoterminowej konsekwencji – reakcję immunologiczną wywołują szczepienia, zawierające niewielkie dawki środków chorobotwórczych:

  A Szanowny „Demaskator”, o nie znanych mi doświadczeniach życiowych i kompetencjach poznawczych, do której z podgrup gatunku „homo” by się sam zaliczył?

  Nb. Dowiedziałem się, że moja reklama wystąpienia Maksa Kolonko nt. Jarkacza wylądowała w „lochu” na neon24.

  Polubienie

  • @markglogg; Drogi filozofie, spod krakowskich Tater,
   ja licząc właśnie na chęci poznawcze (o zdolnościach nie wiem) z pana strony, odkopuję w sieci ciekawe wystąpienie w temacie szczepionek, by się pan z nim zapoznał, i dopiero wtedy polemizował. A pan sprawia mi zawód, odszczekując się jak gówniarz z zakopiańskiego gimnazjum (kiedy jeszcze były gimnazja), plotąc bacowe androny nie na temat.
   Widać, nie porozmawiamy. Tu zdolności, ani nawet chęci poznawczych nie widzę. Źle wybrałem dyskutanta. Cóż, na polskich forach nie poraz pierwszy. Bywaj drogi panie, szkoda czasu i atłasu.

   Polubienie

   • grzanek

    Pańska wypowiedz za to bardzo „na poziomie”… Szkoda komentarza. Jak na kogoś, kto ma o sobie takie mniemanie:
    Independent Sociologist(MA). Graduated from University of Szczecin(Poland). He also studied Law, Economics and Automated Systems. Descendant of the Middle Ages Knights of Poland (Radwanici). Coat of arms: the regiments. He is a precursor of critical sociology in Polish cyber-space and a precursor of bio-historical critical sociology in the world. He describes himself as a cultural dissident.
    http://independentcriticalsociology.blogspot.com/
    to i tak dziw bierze, że ktokolwiek z Panem rozmawia. Bo chyba rozmawia (?). Chociaż na pańskim blogu gada Pan sam ze sobą (sekcja komentarzy). 😂
    https://socjologiakrytyczna.wordpress.com/about/
    Panu Markowi się nie dziwię. Nolite mittere…, Filozofie.

    Polubione przez 1 osoba

   • grzanek

    Gwoli ścisłości: nie „z gimnazjum”, tylko „spod gimnazjum”, jak już.

    Polubienie

   • grzanek

    Bio-historical Critical Sociology has the boldness and courage to take on the „big questions”. It is a necessary and vital forum for alternative ideas. There is no left or right perspective; it is just a sense of „pro publico bono” – social criticism in harmony with nature, its principles and respect to its strength. Polish independent critical sociologist provides in-depth symposia and challenging articles in harmony with the laws of biology and the facts of humankind history.
    Zazdroszczę samooceny 😂. Zdaje się, medycyna ma na określenie takiej przypadłości określenie: megalomania.

    Polubione przez 1 osoba

 29. pytuś

  Ad Demaskator.

  A ja wolałbym, by każdy Polak był na tyle poważny, by nie wypowiadał się w zakresie wykraczającym poza jego kompetencje.

  Szanowny Panie, a ja wolałbym, żeby każdy Polak był na tyle poważny i się wziął ostro do nauki, aby pokonać parchów trzeba mieć ogromną wiedzę i nie można stać obojętnie z boku czekając, aż zrobią to inni. To nie jest przypadek, że w dobie Internetu, cała dawna i obecna prawda wypływa na powierzchnię. Prawdy nigdzie nie można ukryć, jest jak oliwa, która zawsze wcześniej czy później na wierzch wypływa.

  https://wypracowania.pl/wypracowania/czlowiek-renesansu-cechy-definicja-charakterystyka

  MĄDRA WŁADZA ZAWSZE SIĘ OTACZA MĘDRCAMI, A GŁUPIA PARCHATYMI DEBILAMI.

  Polubienie

 30. Gniewko Jantar

  Od około roku, gdy czytuję ropne wypociny Głoczowskiego, to muszę po tym doświadczeniu wietrzyć pokój – tak jebie czosnkiem… (nawet przez łącza internetowe przechodzi). Głogoczowski – weź ty teryku ciupaskę i idź na wierchy w swoim „Goralen Volk” włóczykiju-alpinisto, żeby nie rzec: KOCZOWNIKU!!!

  P.S. Panie Grzanek, jebnij się Ty Pan w łeb, bo to co ostatnio tu wypisujesz, to jakbyś nie Pan był.
  Wróć do lektury publikacji Pszeka na prawda2.info, bo widzę, że wywietrzało. (to wtręt odnośnie tego jak Pan „nie rozumiesz” Putina. Nie rozumiesz, bo zapomniałeś, co o Stalinie pisał Pszek. A i teksty zmarłego niedawno Albina Siwaka przydałoby się Panu odświeżyć.

  A tak a’propos – wiesz Pan, że Pszek znów pisuje w necie? Podpisuje się innym nickiem – co może być zrozumiałe – ale gorsze jest miejsce jakie sobie obrał, żeby się udzielać, które to jest gospodarzone przez zakatolaczonego schizofrenika mieszkającego we Włoszech, który robi świetną robotę jeśli chodzi o demaskowanie żydowskich zbrodni na świecie, ale z drugiej strony ma umysłowość przygłupa, który „kocha pana jezuska” i wierzy w śnięty kościół żydo-katolicki. Dlatego Pszek nie może tak rozwinąć skrzydeł.

  P.S.2 U tego świra pisuje też mój ulubiony Chłop Jag (tez ze zmienionym nickiem) z nieistniejącej już Prawicy.net. Na „Prawicy” mogłem go trochę temperować w komentarzach. U „świra” z Włoch nawet nie próbuję pisywać, bo po góra dwóch moich wpisach dostałbym „banana” za obrazę „uczuć reli-kurwa-pustynnych-(z)gijnych”…

  Polubienie

  • grzanek

   Mimo tych inwektyw, daj Pan linka do tego włoskiego szura, to zweryfikuję, czy Pan aby nie konfabulujesz 😉
   A od Filozofa wara!

   Polubienie

  • grzanek

   P.S. Panie Grzanek, jebnij się Ty Pan w łeb, bo to co ostatnio tu wypisujesz, to jakbyś nie Pan był.

   Ale tak z czystej ciekawości, konkretnie która z moich wypowiedzi tak Pana wzburzyła? Dyć nawet Prezes Paziem powoli zaczyna dopuszczać myśl, że Putin może należeć do kontrolowanej opozycji.

   Polubienie

  • grzanek

   I jeszcze w temacie nicków – znałem pana pod innym pseudonimem? Jeśli tak, to jakim? Kto zacz Gniewko Jantar?

   Polubienie

   • Wiaderny

    Gniewko syn rybaka.

    Polubienie

   • grzanek

    Linka, panie szacowny, linka!

    Polubienie

   • Gniewko Jantar

    RAM.

    Putin tak należy do kontrolowanej opozycji, jak należał Wielki Józef Stalin…
    „Kiedy parcha wokół kupa, to i Putin czy Stalin dupa…” – wbrew pozorom.
    Właśnie ta mnie wzburzyła, że W.W. Putin to opozycja.

    „Kmieć” – mówi to Panu coś, Panie Grzanek? Przecież Pana naprowadziłem wzmiankując o prawicy.net i ulubionym Chłopie Jagu…

    Oj Panie Grzanek… Zaczynam mieć poważne wątpliwości, czy piszący tu obecnie osobnik podpisujący się mianem „Grzanek”, to jest ta sama osoba, którą czytywałem zarówno na prawdzie2 prawicy, czy do niedawna tutaj…

    Polubienie

   • Gniewko Jantar

    A odnośnie „Filozofa”. Wielce Szanowny Metro-Szczypior wystarczająco tę postać rozpracował.
    Takich „filozofów” jak „uny” wzmiankowany, to już polska ziemia nosiła, i zawsze po tym zroszona była obwicie polską, słowiańską krwią.

    Proste pytanie: czy Głogoczowski umie pisać po polsku, czy jedynie talmudyczną „stylówą”, jak – nie przymierzając – zboczeniec Gombrowicz?

    Jeżyk polski jest zarówno trudny, jak i niezwykle prosty. Dla średnio oczytanego Polaka. Żydzi zawsze mili z nim problem, bo nie czuli, czym jest POLSKOŚĆ. W związku z czym pisząc po polsku, robili to tak, jak psychopata udający empatię…
    Choć był wyjątek wśród żydów. Tego jednego pisząc o nim Żyd, robię to z wielkiej litery. Julian Tuwim. To był Żyd, który kochał Polskę. Tak kochał i był takim Polakiem, jak niewielu rdzennych Polaków umie.

    Polubienie

   • grzanek

    Linka kochany panie, po raz kolejny apeluję.

    Oj Panie Grzanek… Zaczynam mieć poważne wątpliwości, czy piszący tu obecnie osobnik podpisujący się mianem „Grzanek”, to jest ta sama osoba, którą czytywałem zarówno na prawdzie2 prawicy, czy do niedawna tutaj…

    Jeśli odnosi pan wrażenie, że obecny grzanek ma jakby o parę(naście) punktów IQ mniej od dawnego, to odnosi pan słuszne wrażenie. Od jakiegoś czasu więcej uwagi poświęcam rozwojowi fizycznemu niż intelektualnemu, a jako że doba jest mało rozciągliwa – efekt jest łatwo obserwowalny. Mózg to organ jak każdy inny – nietrenowany, ulega atrofii, co tylko dowodzi słuszności lamarckistowskich poglądów Filozofa. Na przełomie roku zdałem sobie sprawę, że najwyższa pora, abym zajął się własnym życiem. Dość roztrząsania problemów Polski czy świata – na które ostatecznie i tak nie mam wpływu. Niech się nimi zajmują emetitusy jak ZiemKosie czy Gąsienica. Dbanie o dobro Polski nie może się odbywać kosztem mojego życia. Miałem źle ustawione priorytety. Najpierw sam muszę się wydostać z dołka, potem mogę się zabrać za zbawianie Ojczyzny.
    Pozdrawiam czcigodnego Kmiecia (i po raz kolejny proszę o linka do bloga włoskiego szura).

    Polubione przez 1 osoba

 31. Gniewko Jantar

  RAM na parch-neonie. Zamiast linki. Ufam, że te resztki rozumu pozwolą Szanownemu Panu odszukać właściwe miejsce.
  Co ciekawe „gugiel” właśnie mi podał, że „świr: z Włoch równolegle publikuje na drugiej polskojęzycznej żydowskiej gadzinówce, czyli na niepoprawni.pl.
  Zaiste ciekawe…
  To tłumaczy, dlaczego „un” ciągle funkcjonuje mimo jawnie antysyfilistycznych treści.
  Czyżby kolejny nabytek ul. Czerskiej? Obok Krakauera, gejowego Maruchy, Michalkiewicza, Pluszkiewicza???
  Ech. Ale tych Poliniaków najebało w słowiańskiej Ziemi nad Wisłą. Jak manny z jahvistycznego nieba…

  Polubienie

  • grzanek

   Stary dobry Kmieciu 🙂 Dowcip nadal ostry.
   Gdybym mógł jeszcze tylko prosić o wskazówkę, pod jakim nickiem szukać pszeka (i jaga)? Przejrzałem już parę ostatnich wątków i żaden z komentatorów nie pasuje mi do jego profilu.
   Pozdrowienia,
   prawicowe dzieciątko jag (m.in.).

   Polubienie

   • grzanek

    Jeśli to ikulalibal to pamiętam go jeszcze z bloga Zygmunta Białasa, na którym do relatywnie niedawna bawił jeszcze Szczypior/Metro (chyba parę razy go przytaczał w swoich wpisach), ale wtedy nikt nie sugerował, że to może być pszek.

    Polubienie

  • „Co ciekawe „gugiel” właśnie mi podał, że „świr: z Włoch …” Moje
   domniemania idą w kierunku „jasiagawronskiego”, czyżbym daleko
   zboczył? 🙂

   Polubienie

 32. grzanek

  Przyjaciel GąsienicyBruno Drwęski – rozmawia z polskimi komunistami:

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.