Likwidacja rządów antypolskich kreatur to dziejowa konieczność

Czas likwidować rządy partii interesów syjonistycznych – to podstawowy warunek politycznej normalności i przetrwania państwa i narodu polskiego.

 

Kiedy osiągniemy początek politycznej normalności?

Wtedy, gdy syjonistyczna banda zacznie odczuwać strach przed polskim narodem. Dzisiaj mamy sytuację odwrotną, podobną do tej z lat 1944-56, z okresu rządów żydo-bolszewii – i to my, Polacy, w naszym własnym kraju, boimy się zarzutów o antysemityzm, o mowę nienawiści, o faszyzm. Syjonistyczna banda nie obawia się zarzutu o antypolonizm, bo IIIŻydo-RP/Polin nie ściga ani antypolonizmu, ani syjonistów.  

 

 

Dariusz Kosiur

21 Komentarzy

Filed under Polityka

21 responses to “Likwidacja rządów antypolskich kreatur to dziejowa konieczność

 1. Jerzy

  Nie zgadzam się z Panem że strach polityków spowoduje normalność. W bezwzględność polityczną jest on wpisany i czasem zdarzają sie pojedyńcze przypadki upuszczenia nerwów.
  Aby poradzić sobie z tym problemem trzeba wejść do parlamantu, tam muszą się znależć ludzie normalni co będą tworzyć prawo dla wszystkich Polaków i będą o nich dbać.

  Polubienie

  • kojak

   Wejsc do parlamentu _Mozesz pan sobie wejsc na drzewo Zydowskie bandziory kontroluja komputery i mozesz pan sobie glosowc do usranej smierci ! Widzialłem, to z bliska na wlasne oczy ! Tylko obalenie wladzy zydowskioch kryminalistow moze cokolwiek zmienic

   Polubienie

   • Jerzy

    Zdaje mi się że widział Pan fałszerstwa. Dla rozwoju Polski potrzebna jest kultura prawna. Obalenie władzy nie pomoże, kiedy polityk nie rozumie co jest jego zadaniem.

    Polubienie

 2. Alfred

  „Francuz” Norman Podhoretz żydowski imigrant z galicyjskiej część Polski, obecnie Ukraina, mówi często o „Czarnej nienawiści do Francji”, że „Gaza ma zbyt wiele dzieci i ze oni nie mają miejsca w świecie, wyśmiewał czarnych piłkarzy francuskich za bycie czarnymi. Jest wrogiem Palestyńczyków i muzułmanów i nie obchodzą go Francuzi. Znany jest z roszczeń „Co dobre dla Żydów jest dobre dla Francji” – (Z jego apelu o segregację między Żydami a Palestyńczykami.) I zdumiewające jest to, że Żyda z takimi poglądami uważa się za „lewicowca”, jest on zapraszany do wywiadów telewizyjnych i gazetowych, choć jest bardziej rasistowski niż francuski Soral. Publikuje oczerniające teksty przeciwko Żółtym Kamizelkom, obraża…
  W Anglii i we Francji, a także w Stanach Zjednoczonych, Żydzi są symbolem obecnego neoliberalnego reżimu, co ujawniają i legalizują jako normy. Jednak pomimo tego, pierwszymi używanymi przez nich sloganami politycznymi są nadal wolność i demokracja …. 
  Nie ma większych hipokrytów w świecie !!!
  Czas likwidować, inaczej nie osiągniemy politycznej normalności. – (jak w tytule)…

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Klemens

  Mieszkańcy Pruchnika przerywają milczenie i bronią tradycji

  Polubienie

 4. Najciemniej pod latarnią

  Jest prosty, legalny i banalny sposób zakończenia żywota tego bandyckiego systemu: ABSENCJA WYBORCZA. Dlaczego o tym się głośno i szeroko nie mówi, tylko popędza do głosowania na coraz to nowsze atrapy?

  Nie idziemy na żadne wybory z wyjątkiem samorządowych.

  Polubienie

 5. Lechita

  Kto pomoze nam sie zorganiazowac w struktury hermetycznie zakonspirowane,?…. bo czasu jest nie wiele ! . Slowo pisane i nie tylko {podsluchuja tez wszystko) jest pod ich (synagoga szatana) kontrola, dajace tylko zludzenie wolności —–oczywiście tez do czasu. Jak nie bedziemy mieli swoich struktur to zniszcza nas do konca .Dlaczego jestesmy w perdeli ? , bo jesteśmy tak naiwni jak i łatwowierni .Moze to okazc sie nasza zguba : , wiara w syjokosciol i pseudo demokracje .Dla tego trzeba z tym skonczyc raz i na zawsze !!!

  Polubienie

 6. pytuś

  PARCHATY CYRK DO LIKWIDACJI! NIGDY NIE REPREZENTOWAŁ INTERESÓW POLAKÓW, TYLKO ZAWSZE BYŁ KARYKATURĄ PARCHATEJ DEMOKRACJI, STANOWIĄCY DRASTYCZNE PRAWA, PRZEZNACZONE TYLKO DLA POLSKICH NIEWOLNIKÓW.

  Ponowię apel: ZLIKWIDOWAĆ SEJM I SENAT!!!

  https://www.mpolska24.pl/post/16432/ponowie-apel-zlikwidowac-sejm-i-senat

  Polubienie

 7. pytuś

  Po cichu wprowadzili sobie, odkurzony XIX-wieczny podatek i wszystkie głupie goje mogą im nadmuchać.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Podatek_regresywny

  Raj podatkowy w Polin dla wszystkich parchów, którzy nigdy nie lubili ciężko tyrać za michę ryżu dziennie!

  Biedny płaci więcej. Odwrócona redystrybucja w Polsce

  https://klubjagiellonski.pl/2015/07/06/biedny-placi-wiecej-odwrocona-redystrybucja-w-polsce/

  Polubienie

 8. pytuś

  PRZYWRÓCIĆ NORMALNOŚC W POLSCE, TO WYJEBAĆ W KOSMOS WSZYSTKIE PARCHATE USTAWKI, KTÓRE ZNIEWALAJĄ POLAKÓW!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa

  DAWNO TEMU, OBOWIĄZYWAŁO W CAŁEJ POLSCE, NASZE PRAWO, BYŁO DOBRE DLA WSZYSTKICH I TRWAŁO PRZEZ WIEKI. PRZYSZEDŁ CZAS, ŻE NA NASZE ZIEMIE WKROCZYŁ PODSTĘPNIE PARCHATY NAJEŹDŹCA I POZMIENIAŁ NAM WSZYSTKO, TWORZĄC PARSZYWY BURDEL PRAWNY, KTÓREGO NIKT NIE ROZUMIE.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_zwyczajowe

  Polubienie

 9. pytuś

  ,,CIĘŻKO TYRAJĄ” DLA ,,DOBRA” GOJÓW?

  Rząd PiS bije rekordy. Tylu nowych ustaw nikt wcześniej nie uchwalił

  https://niezalezna.pl/92166-rzad-pis-bije-rekordy-tylu-nowych-ustaw-nikt-wczesniej-nie-uchwalil

  Przez 3,5 godziny dziennie każdy powinien czytać nowe ustawy

  Polubienie

 10. Panie Pawle nie wiem czy Pan widział swojego kolegę AŚ w jakiejś internetowej gdzie po raz kolejny się popisał ja zrozumiałem że W Anders jest dla niego kimś zacnym a u sanatorów dla niego liberalizmu było za mało jakbym słuchał Brauna czy co gorsza Ziemkiewicza.

  Polubienie

 11. nie tylko trzeba zlikwidować „rządy partii interesów syjonistycznych”, ale trzeba cały system partyjny odsunąć od władzy, ponieważ partie zamiast jednoczyć dzielą ludzi, a system partyjny służy interesom przywódców partii odbierając podmiotowość zwykłym ludziom, którzy dla partii są tylko narzędziem

  ponawiam pytanie: czy osoby z WPS dołączą do oddolnego ruchu społecznego 1polska.pl czy wolą wspierać istnienie systemu partyjnego w Polsce? tak, trzeba wybrać – albo system partyjny albo referendalna demokracja bezpośrednia jak w Szwajcarii!

  Polubienie

 12. pytuś

  PARSZYWCY UWILI SOBIE GNIAZDKO W PARLAMENCIE I ROBIĄ W POLIN CO CHCĄ?

  Inflacja prawa (inflacja legislacyjna, nadregulacja)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja_prawa

  Psucie prawa to psucie państwa

  https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/7426,psucie-prawa-to-psucie-panstwa.html

  Polubienie

 13. pytuś

  PARSZYWI POZERZY.

  Inflacja prawa i europejskie reżimy regulacyjne

  https://www.omp.org.pl/artykul.php?artykul=327

  ZA WSZYSTKO PŁACI GŁUPI GOJ, WIĘC NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW.

  Biurokracja ma się dobrze. Polska unijnym liderem pod względem liczby ministrów i wiceministrów

  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1666320,1,biurokracja-ma-sie-dobrze-polska-unijnym-liderem-pod-wzgledem-liczby-ministrow-i-wiceministrow.read

  Polubienie

 14. nina

  ——————– KTO CHCE PODPALIĆ Polskę ???
  Pan Kękuś dociekliwie analizuje wydarzenia następujące po sobie na skutek ujawnienia notatki 447 just , ciekawe wnioski wyciąga z tej analizy ..POSŁUCHAĆ TRZEBA KONIECZNIE !!!!

  Polubienie

 15. pytuś

  BYŁY WIELKI MIŁOŚNIK PEJSÓW Z ROZDWOJONĄ JAŹNIĄ!

  Spotkanie z prof. Bartoszewskim ,,Izrael –tożsamość, otoczenie i przyszłość”.

  http://ksap.gov.pl/ksap/aktualnosci/spotkanie-z-prof-bartoszewskim-izrael-tozsamosc-otoczenie-i-przyszlosc

  Polubienie

 16. PISKORZ

  kiedy polityk nie rozumie co jest jego zadaniem.” ALE NAIWNOŚĆ,,POLITYK NIE ROZUMIE” . ONI WSZYSCY DOBRZE WSZYSTKO ROZUMIEJĄ…JAK OSZWABIĆ POLSKĘ I POLAKÓW..!!

  Polubienie

 17. punkt

  Jeden przemadrzaly napisal tak:
  „Zachodni władcy są poważnie pokręconymi ludźmi, którzy wierzą, że demokracja polega na tym by ludzie głosowali tak jak oni im każą. Totalitarni unijni biurokraci, nie tylko chcą ukarać Brytanię za brexit, ale zrobić cały proces tak skomplikowanym i bolesnym, by żaden inny naród unijny nie odważył się nawet kontemplować wyjścia z UE. Unia jest fundamentalnie antydemokratyczną instytucją i zawsze nią była. Brytyjczycy powinni być przygotowani na ostrą walkę, na zamknięcie granic, a nawet pozwolić na szok gospodarczy w celu uzyskania przewagi negocjacyjnej. Czy Brytyjczycy naprawdę myśleli, że banksterzy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, socjopaci w osobach Guya Verhofstadta i Donalda Tuska ułatwią im proces wyjścia? Rząd brytyjski jest marksistowską marionetkową administracją kontrolowaną przez banksterów i oligarchów. Nie można negocjować z marionetkami i to jest przyczyna, dla której unijne marionetki oligarchów nawet nie próbowały negocjacji z brytyjskimi marionetkami oligarchów. Należy ostro uderzyć oligarchów i korporacje po kieszeni, tak by nakazały swym marionetkom prowadzić autentyczny dialog między sobą.”
  A ze napisal, co trzeba a nie powiedzial jak, jest tylko zwyklym popierdziuchem, jak wielu innych.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.