Udział w eurowyborach = poparciu zbrodni międzynarodowego Żydostwa

Nie idź na eurowybory, zostań w domu

Udział w eurowyborach = poparciu zbrodni międzynarodowego żydostwa w Jugosławii, w Syrii, na Ukrainie, w Iraku, Libii, Sudanie, Jemenie, w Wenezueli, …

_____________________

tekst napisany w maju 2014r., tuż po żydo-rebelii na Ukrainie

Nie trzeba udowadniać powyższej tezy dokumentalnymi zdjęciami zbrodni żydo-banderowców w Kijowie, Odessie, czy w Słowiańsku. 

Nie  zapomnimy o ludzkiej tragedii braci Słowian. Czas rozliczeń nadejdzie, wcześniej lub później.

Pamiętajmy jednak,  że cała UE, cały Zachód nie tylko wspierał, ale był inicjatorem obalenia legalnych władz  Ukrainy  przez terrorystów  żydo-banderowszczyzny.  I Zachód i UE nadal popierają zbrodnie bandy Jaceniuka na cywilnej ludności Ukrainy.

Pamiętajmy także, że przewrót na Ukrainie i zbrodnie żydo-banderowców popierają wszystkie  syjonistyczne szumowiny IIIRP tworzące szeroko rozumiany żydo-system władzy w naszym kraju.

Dramat Ukraińców pokazuje precyzyjnie i wyraźnie, kim  kto jest w tzw. polskiej polityce – jakie faktycznie siły rządzą naszym państwem.

Nikt  z  nas nie powinien mieć już najmniejszych wątpliwości,  że znaleźliśmy się  pod okupacją międzynarodowego żydostwa  lub jak kto woli, międzynarodowej światowej finansjery albo pod okupacją USA, UE i Izraela.

Można z dużym prawdopodobieństwem założyć,  że gdyby syjonistycznym władzom IIIRP nie udało się sfałszować referendum akcesyjnego w 2003r. i u nas także międzynarodowe żydostwo doprowadziłoby do podobnej do ukraińskiej rebelii lub wysłało  przeciw nam siły bezpieczeństwa, tak jak przeciw Duńczykom w 1992r., którzy odrzucili traktat z Maastricht.

O syjonistycznej zbrodni na Duńczykach wiedział papież JPII,  który naganiał nas do UE – i może dlatego został świętym?

Czy zatem, wypada Polakowi brać udział w syjonistycznej eurowyborczej hucpie i wybierać europosłów, którzy i tak nie posiadają żadnych realnych uprawnień do stanowienia prawa w UE?

Nie wolno zapominać, że udział w eurowyborach jest nie tylko wyrazem poparcia  dla okupacyjnego żydo-systemu władzy IIIRP, ale że jest także pochwałą współpracy  żydo-władz  IIIRP  i  całej UE  z żydo-banderowcami, potomkami zbrodniarzy  winnych  ludobójstwa  na  Polakach  na Wołyniu,  na Podolu,  we wschodniej Małopolsce.

Nie świętujmy eurowyborczej hucpy na grobach naszych przodków, jak czynią to dzisiaj syjonistyczne szumowiny żydo-systemu IIIRP.

Ku  utrapieniu  władz żydo-systemu  i jego powszechnych żydowskich mediów frekwencja w eurowyborczej hucpie będzie i tak rekordowo niska.

Zostańmy w domu, wykażmy polityczną, narodową świadomość i choć symbolicznie odbierzmy polityczną legitymację żydo-systemowi IIIRP,  nie kolaborujmy z okupantem!!!

_______________________

Demokracja według żydo-systemów Zachodu

18 maja 1993, Kopenhaga, policja strzela ostrą amunicja do Duńczyków protestujących przeciw fałszerstwu referendalnemu – Duńczycy nie chcieli do UE

Dariusz Kosiur

PS

Tekst pierwotnie istniał na:

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/05/08/udzial-w-eurowyborach-poparciu-zbrodni-miedzynarodowego-zydostwa-na-ukrainie/

___________________

Eurowyborco przemyśl

Parlament UE nie posiada uprawnień do inicjatywy ustawodawczej – zatem europosłowie nie stanowią prawa. Uprawnienia ustawodawcze posiada jedynie Komisja Europejska, która nie pochodzi z wyborów.

Jeśli europosłowie nie stanowią prawa, to jaki jest sens utrzymywania Parlamentu UE? To przecież tylko kosztowna atrapa pozorów demokracji.

Jeśli europosłowie nie stanowią prawa, to czy ma jakiekolwiek znaczenie, kto zasiada w atrapie parlamentu UE?

Jeśli jesteś Polakiem i uczestniczysz w eurowyborach, to czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że bierzesz udział w antypolskim przedsięwzięciu – UE ogranicza suwerenność narodową i państwową, degeneruje wszystkie sfery życia narodu i funkcjonowania państwa -?

Jeśli jesteś Polakiem i koniecznie chcesz głosować, to czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że możesz głosować wyłącznie na tych, których żydo-reżim IIIRP dopuszcza do udziału w życiu politycznym?

Czy którykolwiek z kandydatów w eurowyborach opowiada się za walką ze światowym syjonizmem, z żydowskim kapitalizmem, za likwidacją żydo-reżimu IIIRP?

Czy zdajesz sobie sprawę, że nawet nieważny głos zwiększa frekwencję w eurowyborach, a tym samym stanowi twoją akceptację dla światowego syjonizmu i jego tworu, jakim jest UE – że jest wyrazem twojej niewolniczej postawy wobec syjonistycznego imperializmu i żydowskiego kapitalizmu?

Dariusz Kosiur

34 Komentarze

Filed under Polityka

34 responses to “Udział w eurowyborach = poparciu zbrodni międzynarodowego Żydostwa

 1. Czy nie zastanawia nikogo DLACZEGO wszystkie PARTIE
  i wszyscy KARIEROWICZE zgodnie NAMAWIAJĄ do
  FREKWENCJI w „wyborach” do Parlamentu Europejskiego,
  od którego NIC nie zależy?

  Kilka FAKTÓW o UE.

  Unia Europejska to synonim niemieckiej IV Rzeszy. Czy, któryś z naszych aktualnych wybitnych europosłów rzucił w eter nowinkę, że nie tak dawno uchwaliła ona budżet startowy na stworzenie armii europejskiej w wysokości 14.000.000.000 (czternastu miliardów) Euro? W zachodnich mediach już o tym się pisze a u nas cisza!

  Banknoty UE nie posiadają ani żadnych postaci ani budowli z państw narodowych zrzeszonych w EU.
  Nie posiadają również żadnych chrześcijańskich znaków. Posiadają za to grafiki reprezentujące okna i łuki z przeróżnych okresów architektonicznych. Nic poza tym! Totalna unifikacja!

  Polscy eurodeputowani w kraju podatków płacić nie muszą. Minister finansów zwolnił ich w 2009 roku z płacenia podatku od kwoty 4.000 Euro (16.000zł).

  Jedynym logicznym wytłumaczeniem może być to, że taki minister kiedyś też może zostać posłem do Parlamentu Europejskiego, więc na wszelki wypadek podatków nie wprowadza.

  Posłowie do Parlamentu Europejskiego mają około 8.000 Euro (32.000zł) pensji miesięcznie (6.200 Euro netto – 24.800zł). Do tego dochodzą te 4.000 Euro (16.000zł) nieopodatkowane.

  Na wydatki związane z wykonywaniem mandatu europoseł może rozliczyć np. wydatki na zakup czasopism, książek, na obiady w restauracjach itp. Europoseł może też liczyć na takie przywileje jak: zwrot kosztów podróży, oczywiście w najlepszej klasie w samolocie albo w najlepszym przedziale w
  pociągu, a jeżeli własnym samochodem, to Unia płaci posłom za każdy przejechany kilometr 2 Euro (8zł). Każdy europoseł ma też dodatkowo ok 300 Euro (ok. 1200zł) diety za KAŻDY DZIEŃ PRACY, to też jest kwota nieopodatkowana. Warunkiem otrzymania tych pieniędzy jest podpisanie listy obecności na posiedzeniu (nic więcej!).

  Lista europrofitów jest długa. Za posiedzenia, których w miesiącu może być nawet kilkanaście, europoseł jest w stanie zgarnąć nawet 17.000 Euro, czyli 68.000 złotych. Dodatkowo jeszcze dostaje 18.000 Euro (72.000zł) na pensje dla zatrudnionych przez siebie pracowników. Na emeryturę przechodzą w wieku 63 lat, nie tak jak my w wieku 67 lat. Każdy europoseł, który nie zostanie wybrany na kolejną kadencję dostaje właściwą odprawę. Po jednej, pięcioletniej kadencji jest to kwota ponad 37.000 Euro (148.000zł) na rękę.

  Emerytura, którą europoseł wypracuje sobie w kraju będzie większa o dodatek z Unii, który po jednej tylko kadencji wynosi 1.400 Euro (5.600zł) brutto miesięcznie, a po czterech kadencjach to już 5.600 Euro (22.400zł) brutto miesięcznie.

  Przeciętny polski europoseł rozpoczynając swoją karierę w Parlamencie Europejskim posiadał na koncie około 10.000zł oszczędności.
  Dziś średnie oszczędności polskiego europosła po jednej kadencji wynoszą od 1.500.000 do 2.500.000 złotych. Dobrze widzicie, w milionach! Co niektórzy powzbogacali się również o nieruchomości na terenie
  Brukseli.

  ŻYĆ NIE UMIERAĆ!!!

  Parliament Europejski jest jedyną instytucją w Unii Europejskiej, do której jako wyborcy możemy wybierać kandydatów. Zapewne dlatego, że nie posiada on ma żadnej władzy legislacyjnej.
  Jest tylko przykrywką, cyrkiem dla mas, które mają wierzyć w demokrację.

  Pozostałe organa takie jak:
  Rada Europejska (European Council)
  Komisja Europejska (European Commission)
  Europejski Trybunał Sprawiedliwości (European Court of Justice)
  Rada Europy (Council of Europe)
  Rada Unii Europejskiej (Council of the European Union)
  – posiadają władzę ustawodawczą i wykonawczą, ale wszystkie one są obsadzane metodą kooptacji, a nie demokratycznymi wyborami (czyli kolesie obsadzają stanowiska kolesiami)!

  Tak wygląda „demokracja” w Unii Europejskiej!

  Głównym i jedynym celem Unii Europejskiej jest likwidacja państw narodowych, dla którego UE została założona!

  Europosłowe PE mają płacone te ogromne pieniądze, ze składek unijnych pobieranych z naszych kieszeni, właśnie za realizację tego celu!!! Oni doskonale o tym wiedzą…

  więcej na: 7777777blog

  Polubione przez 1 osoba

  • Zorro

   Wystarczy usłyszeć : , tak , kazałbym strzelać do Polaków ”
   wypowiedziane przez jednego z liderów tej antypolskiej kupy ,
   Janusza Korwina – Mikke , który zasłynął z tak haniebnej
   wypowiedzi : , jestem wrogiem państwa narodowego „.
   Pozdrawiam

   Polubione przez 1 osoba

 2. przyjaciel

  mamy 2 wybory z 1 strony to co mówią WPS, dodałbym tylko że jest to legitymizacji ale i papierek lakmusowy stopnia ogłupienia społeczeństwa, wybory są sprawdzianem dla jydoelit , w poprzednich wyborach pamiętam jak kaczyński nawet nie namawiał żeby głosować na pis tylko ogólnie aby iść na wybory, czyli ich najbardziej interesuje frekwencja. Z 2 strony widzę pewne korzyści z istnienia „konfederatów”, jydostwo już się orientuje że społeczeństwo też się orientuje co jest grane , wiedzą ze nie mogą w nieskończoność grać popisem więc muszą wprowadzić coś co odpowie na zapotrzebowanie społeczeństwa. Dodanie kolejnej zmiennej na pewno utrudni im możliwość manewru , przez co będą popełniać więcej błędów na czym tylko zyskamy, dodatkowo część naszych postulatów będzie miało szanse zaistnieć w mainstreamie, dzięki temu część ludzi będzie się dowiadywać o rzeczach o których nie mieli pojęcia i liczę na to że część z tych osób będzie z ciekawości zaglądać na strony taka jak ta. A MŻ już na prawdę kończą się asy w rękawie, jeśli konfederacja się nie sprawdzi to już tylko rządy Polaków.

  Polubienie

  • W tych maliniak namawiał w orędziu powiedział ,,niech to będzie święto demokracji”

   Polubienie

  • Zorro

   Proszę mi wyjaśnić jakie korzyści z istnienia konfederatów ,
   jeżeli głoszą oni antypolskie , ludobójcze poglądy .

   Polubione przez 1 osoba

   • przyjaciel

    Częściowo już to wyjaśniłem w 1 poście, można namawiać do bojkotu wyborów tylko jaki jest tego efekt? 5 lat temu frekwencja ok 22% a teraz 2X większa, bojkot wyborów jest może moralnie najlepszą opcją, ale mamy do czynienia z walcem, z zawracaniem kijem Wisły, nie tylko konfederacja głosi antypolskie hasła ale wszyscy po kolei, z tym ze konfederacja do tych haseł dorzuca jeszcze trochę istotnych spraw z punktu widzenia szeroko rozumianego ruchu narodowego. Można powiedzieć, że w jakiś sposób podnoszą świadomość społeczną. Sam zbojkotowałem te wybory.

    Polubienie

 3. pytuś

  NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ!

  ICH ŻAŁOSNY KABARET WYBORCZY!

  Polubienie

 4. nina

  ————-BEZCENNY WYWIAD !!!!!!!!

  Polubienie

 5. Ja akurat nie wybieram się na tą zabawę swoim kosztem pod tytułem wybory do PE.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Gniewko Jantar

  To nie moje. Ale ktoś moje odczucia i przemyślenia ładnie ubrał w słowa.
  Jak znalazł w przededniu żydowskiej komunistycznej CHUTZPAH zwanej wyborami do jewro-knesetu IV Rzeszy Żydowskiej…

  Polacy… A może już Poliniacy?…
  —–
  ” Po 1989 r. Polacy nie zachłysnęli się wcale wolnością. Zachłysnęli się bezprawiem i anarchią. .
  Wtedy, przy Okrągłym Stole, wdeptano ich w glebę, a oni nawet tego nie czuli lub czuć nie chcieli. Mieli przecież swoją iluzoryczną „wolność”, mogli przecież pluć na „komunę” budować swoje straganiki i handlować gównem na Stadionie. Bo Balcerowicz z Wałęsą i resztą zdrajców Narodu, także z Kaczyńskimi, podzielili się w międzyczasie ich Polską. Zdecydowali się ją zniszczyć, sprzedać za bezcen. Przecież im za to zapłacił Waszyngton. Wcale niemałe pieniądze.
  Zachłysnęli się Polacy wodą święconą, którą wlewano im w mózgi za pomocą bełkotu białego dziadka. Czuli się wielkimi zwycięzcami, a pod ich nosami niszczono to wszystko co przez 45 lat wspólnie budowali.
  I zniszczono to doszczętnie. Ku radości hołoty krzyczącej „santo subito.”
  Nabrali Polacy wody święconej w usta i wstrzymali powietrze. Bo przecież nie wypadało tego przełknąć ani wypluć. Zaparli się Polacy własnej przeszłości. Napluli Polacy na to wszystko co w pocie czoła budowali z ruin i zgliszczy. I wcale nie za amerykańskie dolary.
  Budowali i im się udało. Wbrew życzeniom Zachodu. Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kołobrzeg, Gdynia, Poznań. Zrujnowane doszczętnie miasta podniesione i postawione do życia.
  Nie dzięki Wojtyle, który, razem z resztą polskiego kleru, robił wszystko aby Polsce szkodzić, ale przez naszych dziadków, rodziców i przez nas samych, którzy wiedzieli czym jest uczciwa praca i szacunek dla robotnika.
  Jak długo można wstrzymywać powietrze i milczeć na temat przeszłości, która zbudowała życie większości Polaków?
  Jak długo można skreślać samych siebie i pluć sobie w twarze za to, że w latach 1945-1989 uczciwie, w pocie czoła budowało się z ruin Ojczyznę? Jak można być taką świnią wobec samego siebie aby pluć na czas, w którym dorastało się wcale nie w niewolnictwie. Polska była jednym z najbardziej wolnych krajów za Żelazną Kurtyną, którą w środku Europy zawiesił Churchill.
  Dzisiaj wy, których wychowała i wykarmiła tamta Polska, plujecie na nią. Nie wiem czy wiecie, że plujecie sami na siebie?
  Że skreślacie swoją przeszłość i deklarujecie się, że jesteście nikim. Pozbawiacie się własnej godności, której w PRL nikt was nie pozbawiał. A której pozbawili was Wałęsa z Balcerowiczem, Wojtyłą, kardynałami i resztą gangu Okrągłego Stołu.
  Gdzie więc jest wasza przeszłość? Gdzie jest wasza godność?
  Spodziewam się, że już niedługo zabraknie wam siły by trzymać w usta nabraną 28 lat temu wodę święconą i wyplujecie ją z obrzydzeniem. Nabierzecie w płuca powietrza i wreszcie krzykniecie donośne NIE.
  Tylko, że Polski już nie będzie.
  Może zechcecie ją odnaleźć? Ale ja nic dobrego wam nie wróżę. Zdradziliście siebie samych. Za taką zdradę płaci się cenę najwyższą. Będziecie więc żyć, ale jak niewolnicy tych, którzy wmówili wam, że zakładanie kajdan zachodniej władzy nazwać można „wolnością.” Zaś bycie Polakiem szanującym swoją przeszłość to zbrodnia.
  Uwierzycie?
  Pewnie tak.
  Składam więc wam moje kondolencje. Zamknijcie te swoje trumny marzeń. Smrodem od nich wieje od 1989 r.”

  Polubione przez 1 osoba

 7. Klemens

  Okazuje się, że spora część słuchaczy Radia Maryja ma już dość Prawa i Sprawiedliwości i nadzieje pokłada w Konfederacji i Januszu Korwin-Mikkem. Ich zdaniem PiS jest zbyt miękki w polityce zagranicznej, szczególnie względem Izraela, i zbyt liberalny w sprawach światopoglądowych. Chodzi głównie o prawo antyaborcyjne. Jak zauważył uważnie słuchający sztandarowej audycji Radia Maryja „Rozmowy niedokończone” Piotr Głuchowski z „Gazety Wyborczej”, w środę do radia masowo dzwonili zwolennicy Konfederacji. Jeden telefon musiał prezesa PiS wbić w ziemię. – Jarosław Kaczyński to Żyd, jego prawdziwe nazwisko brzmi Kalkstein. Każdy może to sprawdzić w księdze wieczystej działki przy ulicy… – emocjonował się słuchacz. Nie zdołał dokończyć zdania, bo rozłączył go prowadzący audycję.

  https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/potworny-atak-na-kaczynskiego-u-rydzyka-stanowcza-interwencja-aa-KdsL-mTx4-dm6N.html

  Polubione przez 1 osoba

 8. pytuś

  nie Żyd tylko Chazar

  TRZEBA ZAWSZE O TYM PAMIĘTAĆ, ŻE PARCHATA ZARAZA MA WIELE FAŁSZYWYCH IMION!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Litwacy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krymczacy

  Polubienie

 9. Edward.


  Apel.

  Polubienie

  • Zdalny Obserwator, a raczej Zdalnie Sterowany Dezinformator nagania do frekwencji w tych „wyborach” nie byłbym zdziwiony gdyby należał do masonerii

   Polubione przez 1 osoba

  • pod nowym nagraniem Zdalnego Obserwatora umieściłem komentarz o takiej treści:

   każdemu chętnemu na reprezentowanie mnie politykowi teraz mówię tak:
   jeżeli naprawdę chce Pan zjednoczyć się z nami Polakami, proszę dołączyć do oddolnego ruchu społecznego 1polska na takich samych zasadach jak każdy inny Polak, po tym poznamy czy Pan naprawdę ma uczciwe intencje
   skończyły się czasy partyjniactwa, wodzów i superbohaterów, którzy wszystko wiedzą lepiej niż całe społeczeństwo
   dla mnie weryfikacja uczciwości każdego polityka to jego równość z każdym Polakiem, bez wynoszenia się ponad innych i bez pchania się do rządzenia nami
   proszę zarejestrować się na http://1polska.pl , poprzeć mądre postulaty lub sformułować mądrzejsze i zaangażować się w podniesienie świadomości Polaków by ze sług i niewolników partii stali się gospodarzami we własnym domu, decydującymi o wszystkim osobiście

   oto adres do tego komentarza: http://www.youtube.com/watch?v=T8ZlE4ENyRw&lc=Ugz-tMZUPR60ze8mxQZ4AaABAg

   czy jest widoczny?

   Polubienie

 10. Edward.

  „zdalnie sterowany dezinformator nagania……….” .
  Wiem z cala pewnoscia – zydy masowo uczestnicza w wyborach,oglupialy
  elektorat zydowski tez,no i coraz wieksza liczba emigrantow (to tez
  elektorat zydowski).
  Od dawna zydostwo trzyma wladze nad Polakami i dopasowuje przepisy
  do potrzeb wyborczych.Ostatnie lata na wybory chodzi 37-43% Polakow
  i sa wazne!!!W przyszlosci moze uczestniczyc 20 czy10% Polakow i
  tez beda wazne!!! I w „ten naturalny sposob”Polacy wygina – prawda
  mgrabas???? Kiedys pisales o sobie ze jestes mieszancem zydowskim i
  do tej hucpy zydowskiej namawiasz Polakow!!!

  Polubienie

 11. Edward.


  Unia Europejska – wiekszosc ludzi wie ze to twor zydowski.
  Podobny dom wariatow byl budowany pod nazwa ZSRR.
  Jak historia pokazuje – takie absurdy same nie rozpadna sie,trzeba
  wchodzic do srodka i albo zmieniac albo rozwalac.Innej drogi nie ma.

  Polubienie

  • nie żydowski tylko chazarski
   władzę trzymają chazarzy – udają: Żydów, Polaków, Niemców, Rosjan, Ukraińców, Amerykanów itd.
   http://7777777blog.wordpress.com/2019/05/08/szef-swiatowej-organizacji-restytucji-mienia-zydowskiego-ma-zal-iz-polacy-a-nie-zydzi-sa-traktowani-jako-ofiary-ii-ws/#comment-99354

   Polubienie

   • grzanek

    Skończ Pan, panie mgrabas, tą szopkę z chazarami. Hipoteza chazarska została wymyślona dla ludzi słabych (nb. przez Żydów m.in. Koestlera czy Sanda), których odium „antysemity” przeraża tak bardzo, że knebluje im gębę. Nie, nie chodzi o żadnych Chazarów, Eskimosów czy Marsjan. Chodzi o Żydów. Proszę skończyć z sianiem dezinformacji, bo urąga Pan rangi temu zacnemu portalowi deprecjonując jego rangę.

    Polubione przez 1 osoba

   • grzanek

    Proszę wyciągnąć mój komentarz ze spamu.

    Polubienie

   • grzanek

    @mgrabas – mam nadzieję, że przepuści Pan mój komentarz na swojej stronie.

    Polubienie

   • grzanek

    Wychodzi na to, że nawet nie sprawdza Pan tego, co wkleja…

    Polubienie

  • grzanek

   Dodatkowo – proszę wybaczyć, ale nie przypomnę sobie teraz, gdzie o tym czytałem – zgodnie z domysłami wielu judeosceptycznych badaczy, teorię chazarskiej etnogenezy aszkenazyjczyków wyprodukowano w tym samym celu, w jakim obecnie snuje się bajędy o jakiejś „Polin” – wystarczy rzut oka na mapę królestw Chazarów – większość tych terenów to obecna Ukraina i Rosja. Kissinger stwierdził kiedyś, że Izrael za 10 lat przestanie istnieć. Prawdopodobnie Izrael będzie się ewakuowany w kilku kierunkach: wykupili już Patagonię, próbują wykupić Polin (słynne słowa Szymona Perskiego) a Judeo-Ukraina staje się faktem na naszych oczach.
   Kolportowanie bzdurnej, wielokrotnie obalonej wynikami badan tak etno-lingwistycznych czy genetycznych, teorii chazarskiej powoduje:
   1) zdjęcie z Żydów ciężaru win wobec gojów za wszystkie zbrodnie popełnione przed domniemaną konwersją Chazarów, a więc przed VIII w n.e. (np. ludobójstwo Persów za króla Achaszwerosza i rządcy Hamana – stąd święto Purim, masowa grabież Egipitu, upadek Rzymu itp. itd.)
   2) odebranie moralnego prawa (i tak już zresztą od wieków przedawnionej) do Palestyny ergo legitymizuje masową migrację Żydów do innych krajów, w tym Polski
   3) daje legitymację Żydom do osiedlania się na terenach dawnego królestwa Chazarów i zawłaszczania jego zasobów
   Proszę się zastanowić zanim kolejny raz przyjdzie Panu do głowy powielanie tych bzdur.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.