30 lat IIIRP – 30 lat syjonistycznych zbrodni na polskim narodzie

Likwidacja przyrostu naturalnego – wielki sukces cywilizacji judeo-chrześcijańskiej w Polsce pod żydowskim reżimem

Na ten sukces składa się 15 lat „kiblowania” Polski w UE, „spadający na Polskę deszcz €UE”, integracja z Zachodem – czytaj: inkorporacja Polski do struktur żydowskiego kapitalizmu Zachodu -, a przede wszystkim 30 lat rządów okupacyjnego, bandyckiego, żydowskiego reżimu IIIRP, poprzedzone Paktem JaruzelskiRockefeller z 25 września 1985 r. Wszystko to było możliwe dzięki wieloletniej, rozpoczętej tuż po czerwcu 1956r. (odsuniecie Żydów od bezpośrednich rządów), współpracy żydowskiej V kolumny z żydo-katolickim Kościołem w celu obalenia PRL. Ukoronowanie tej współpracy nastąpiło przy tzw. Okrągłym Stole. I trzeba to powtarzać sobie, swoim dzieciom, znajomym – każdy, kto myśli jak Polak musi to wiedzieć:

„Bylem marszałkiem sejmu kontraktowego” – prof. Mikołaj Kozakiewicz na stronie 131 swojej książki napisał:

„tylko 8 osób spośród 55 uczestników [obrad „Okrągłego stołu”] było pochodzenia polskiego”

resztę stanowili Żydzi. Książka niemal natychmiast została usunięta z biblioteki sejmowej.

Likwidacja przyrostu naturalnego nie jest efektem przypadku, czy nieudolności polityków, jest efektem celowej, realizowanej z całą premedytacją, polityki władz żydowskiego reżimu, a ta jest pochodną polityki narzuconej przez mondialistyczne centra światowego syjonizmu pn. polityki zrównoważonego rozwoju. „Zrównoważony rozwój” uzyskał z kolei aprobatę żydo-katolickiego Kościoła w encyklikach „Centesimus annus” (pochwała liberalizmu gospodarczego i negacja funkcji socjalnych państwa) oraz „Laudato si” (TAK dla „zrównoważonego rozwoju”, czyli TAK dla depopulacji).

Zanim obrońcy Kościoła przystąpią do ataku za ukazanie prawdziwych intencji polityki tej instytucji, niech spróbują najpierw odpowiedzieć sobie na pytania, czy kiedykolwiek w ciągu 30 lat niszczenia przyrostu naturalnego w Polsce przez funkcjonariuszy reżimu IIIŻydo-RP/Polin hierarchowie Kościoła stanęli po stronie polskiego narodu, czy wskazali na rzeczywiste zło, na bandytyzm żydowskich rządów? Czy taka instytucja może rościć sobie prawo do bycia sumieniem narodu? Czy warto bronić takiej instytucji, która staje po stronie wrogów narodu? 

Dariusz Kosiur

___________________________

W 2018 roku zmarło w Polsce 414 tysięcy osób – wynika z danych GUS. Tyle zgonów nad Wisłą nie było od zakończenia II wojny światowej. Jednocześnie – mimo miliardów złotych pompowanych w program 500 plus – spadła liczba urodzeń.

___________________________

___________________________

Poniższy tekst za stroną: http://niewygodne.info.pl/artykul9/04816-Spada-liczba-dzieci-Rosnie-liczba-cudzoziemcow.htm

Wciąż spada liczba rodzących się w Polsce dzieci. Rośnie za to liczba ubezpieczonych w ZUS cudzoziemców

czwartek, 2.05.2019 r.

  

foto: niewygodne.info.pl

Najnowsze dane GUS na temat liczby urodzeń w Polsce potwierdzają spadkowy trend. W marcu urodziło się w naszym kraju zaledwie 29 tys. dzieci. To o blisko 3 tys. dzieci mniej w porównaniu do marca ub.r. (spadek o -9,1 proc.). Na szczęście dla gospodarki i wpływów do budżetu rośnie liczba przebywających w Polsce cudzoziemców, którzy są ubezpieczeni w ZUS i płacą składki. Na koniec I kwartału 2019 r. było ich 609,7 tys. To o 40 tys. więcej w porównaniu do stanu z końca IV kwartału 2018 r. i o 133,5 tys. więcej w porównaniu stanu z końca I kwartału 2018 r.

Zmiany kulturowe, masowa emigracja ludzi młodych z lat 2004 – 2014 oraz coraz większa liczba emerytów nasilają niekorzystne trendy demograficzne. W naszym kraju rodzi się coraz mniej dzieci. Zgodnie z oficjalnymi statystykami GUS w styczniu br. urodziło się 34 tys. dzieci, tj. o -4,2 proc. mniej niż w styczniu 2018 roku(urodziło się wówczas 35,5 tys. dzieci). W lutym br. urodziło się 28 tys. dzieci, tj. o -4,5 proc. mniej niż w lutym ub.r. (29,3 tys. dzieci). Największy spadek urodzeń w porównaniu do danych z ubiegłego roku zanotowano jednak w marcu, kiedy urodziło się zaledwie 29 tys. dzieci, tj. o -9,1 proc. mniej niż w marcu 2018 roku (31,9 tys. dzieci).

 • „Polska, dla której prognozy rozwoju ludności są obecnie niesprzyjające, będzie musiała zmierzyć się ze wszystkimi problemami wynikającymi z niekorzystnych trendów demograficznych. Dotyczy to także regionów i mniejszych jednostek terytorialnych, szczególnie tych o najstarszej strukturze wieku mieszkańców, w których dodatkowo proces starzenia będzie się najbardziej pogłębiał” – czytamy w najnowszym raporcie o sytuacji ludnościowej w naszym kraju opublikowanym przez GUS.

  W warunkach spadającej liczby urodzeń coraz trudniej będzie nam osiągnąć 
  stan naturalnej zastępowalności pokoleń. Z pomocą przychodzą jednak osiedlający się w Polsce cudzoziemcy. Szczególnie mam na myśli tych imigrantów, którzy płacą tu podatki, są ubezpieczeni w ZUS i podjęli kroki ku asymilacji z polskim społeczeństwem. Zgodnie z opublikowanymi dwa dni temu informacjami – liczba ubezpieczonych w ZUS cudzoziemców wzrosła w Polsce na koniec I kwartału 2019 r. do 609,7 tys.(z 569,7 tys. na koniec IV kwartału 2018 roku). W porównaniu stanu z końca I kwartału 2018 r. liczba takich osób wzrosła o 133,5 tys. (wzrost o +28,0 proc.).

Najwięcej ubezpieczonych w ZUS cudzoziemców pochodzi z Ukrainy. Na koniec I kwartału 2019 r. było ich 454,6 tys., wobec 420,7 tys. na koniec IV kwartału 2018 roku i wobec 345,2 tys. na koniec I kwartału 2018 roku.

Pisałem o tym jakiś czas temu, ale nie zaszkodzi powtórzyć – ujemny przyrost naturalny w dłuższej perspektywie czasowej wpłynie nie tylko na ludność Polski, ale również na potencjał gospodarczy naszego kraju. Aby powstrzymać skutki demograficznego tsunami, w Polsce już teraz w ciągu roku powinno się osiedlać na stałe około 50 tys. imigrantów w wieku produkcyjnym. Najlepiej ludzi młodych, z podobnego kręgu kulturowego, którzy łatwo się asymilują, są gotowi płacić tu podatki i zakładać nowe rodziny. W tych okolicznościach nadawanie obywatelstwa przebywającym tu od dłuższego czasu, płacącym składki ZUS, znającym język polski i polską kulturę Białorusinom lub Ukraińcom wydaje się być zupełnie naturalnym procesem mogącym nas uratować przed wielowymiarową katastrofą, której główną przyczyną będzie pokoleniowa niezastępowalność.

 

Źródło: Rafał Mundry (Twitter.com)
Źródło: Robert Sosnowiecki (Twitter.com)
Źródło: Liczba cudzoziemców ubezpieczonych w ZUS wzrosła na koniec I kw. do 609,7 tys. – ZUS (Stooq.pl)
Źródło: GUS ostrzega przed nasilającymi się niekorzystnymi zmianami demograficznymi w Polsce (Stooq.pl)

______________________

A oto efekty „polityki zrównoważonego rozwoju” zapisane w Konstytucji IIIŻydo-RP/Polin, które nie tyle prowadzą, co już doprowadziły do załamania systemu emerytalnego w Polsce.

Z komentarza dra M.Głogoczowskiego (MG):

Przy okazji przypominam, że ULEPSZONY „GENERAL PLAN OST” zaczął funkcjonować w Polsce 1 stycznia 1990 roku.

A oto praktyczny wynik realizacji tego „planu Balcerowicza/Sachsa/Sorosa/MFW” po kilkunastu latach jego SUPER OWOCNEGO funkcjonowania:

I podobne osiągnięcia w zakresie PRAKTYCZNEJ LIKWIDACJI NARODÓW WSCHODNIOEUROPEJSKICH zanotowano w całym – ZNIENAWIDZONYM PRZEZ LOKALNYCH ANTYKOMUNISTÓW – bloku byłych państw socjalistycznych.

Sumarycznie to są większe straty ludności niż w 2 WŚ. I to straty nie odrobienia przez większą dzietność rodzin, jak to było bezpośrednio po II WŚ w okresie STALINOWSKIM.

I jak długo funkcjonowanie tego ULEPSZONEGO „General Plan Ost” nasza umiłowana CI(P)A [czyli Central Intelligence (& Propaganda) Agency] utrzyma?

28 Komentarzy

Filed under Polityka

28 responses to “30 lat IIIRP – 30 lat syjonistycznych zbrodni na polskim narodzie

 1. ?

  Książka Kozakiewicza w bibliotece Sejmu: http://tiny.cc/Kozakiewicz

  Polubienie

 2. Lechita

  Depopulacją zaplanowana i realizowana ksonsekwetnie nam Slowianom przez syjozachod i to juz od wiekow pod patronatem syjokosciola .

  Polubienie

 3. SOWA

  Oczywiście zgodzę się z twierdzeniem że Kościół Katolicki jest instytucją zdemoralizowaną. Źródło tego bardzo łatwo wskazać- jest skrajnie zażydzony. Jednak razi mnie wychwalanie tutaj PRL-u. Zrozumcie w końcu że marksizm, komunizm to też działa Żydów !!! Kto jak nie Żyd Marks to ulenił a później Niemcy wysłali bandytę Lenina w opancerzonym pociągu do Rosji by wzniecił rewolucję ? Bolszewicy i reszta komuszej hołoty ( wśród której elitę stanowili właśnie Żydzi) wymordowali MILIONY SŁowian !!! I wy tutaj o jakiejś demografii gadacie ? Celem Niemców i Żydów było cofnięcie krajów Słowiańskich w rozwoju bo bali się potęgi Rosji Carów !!! Dlatego powtórzę: ani komuna nie była dobra ani to co po niej bo i jedno i drugie było takk na prawdę realizacją celów ŻYDOSTWA !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

  • grzanek

   Ilu Słowian wymordowali Proudhon czy Bakunin, ilu paryscy komunardzi? Ilu Smith (sic! – on też zwracał uwagę na aberracje kapitalizmu), Veblen czy rewolucja francuska?
   Skoro, jak Pan powiada, Celem Niemców i Żydów było cofnięcie krajów Słowiańskich w rozwoju to dlaczego socjalistyczne kraje skandynawskie są w światowej czołówce, jeśli chodzi o standard życia?
   Pan nie dostrzega, że istotą żydowskich zbrodni nie było to, że popełniali je osobnicy deklarujący się jako komuniści czy socjaliści. Równie wielką, jeśli nie większą liczbę ofiar mają na koncie kapitalistyczni żydobanksterzy, którzy wysłali na przemiał dziesiątki milionów ludzi w obu wojnach światowych.

   Polubione przez 1 osoba

   • Bo w Skandynawii nigdy nie było komunizmu. Jest socjalizm który pożera dobra wypracowane przez dziesiątki lat spokojnej koniunktury tam funkcjonującej. Tylko dlatego że były to wcześniej bardzo zamożne kraje to ten absurd jeszcze się tam trzyma. W Rosji żydowscy komuniści pili słowiańską krew i mordowali miliony a na zachodzie w tym czasie tworzyli NWO w którego finalnym etapie przyszło nam teraz żyć.

    Polubienie

   • grzanek

    Tylko dlatego że były to wcześniej bardzo zamożne kraje (…)
    Że co proszę? Już to jedno zdanie dowodzi pańskiej kompletnej ignorancji na tematy, w których się wypowiada.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Swedish_famine_of_1867%E2%80%931869
    https://cdnc.ucr.edu/?a=d&d=DAC18680214.2.5&dliv=none&e=——-en–20–1–txt-txIN——–1

    Polubienie

   • grzanek

    Tudzież:
    Choć dziś trudno w to uwierzyć, Szwecja nie była zawsze krajem bogatym. W XVIII wieku był to kraj dopiero rozwijający się, wypełniony nędzą, głodem i chorobami. Sytuacja stawała się na tyle krytyczna, że wraz z początkiem XIX wieku ponad milion Szwedów wyjechało do Stanów Zjednoczonych, w poszukiwaniu lepszego życia. W 1845 roku w Szwecji żyło około 3 milionów osób. Według badań statystycznych 120 tysięcy gospodarstw domowych żyło w nędzy, a ponad to 30 tysięcy innych uzależniało swoje przetrwanie od pomocy państwa. Innymi słowy: Szwecja była bardzo biednym krajem
    https://pofikasz.pl/szwedzka-kuchnia/

    Polubienie

   • nie pisałem o 19 wieku tylko o 20 stym. I przestańcie tu pierdolić że socjalizm prowadzi do bogactwa.Jeszcze żaden kraj na świecie tego nie doświadczył XD To co się teraz w Szwecji dzieje- tzn. Multi Kulti i zwijanie Szwecji to też są neomarxistowskie-socjalistyczne pomysły Żydostwa. I co ? Może napiszecie że to jest ten socjalistyczny szwedzki raj ? Buhahaha.. Nie ośmieszajcie się więcej bo żałośni jesteście typki-żydki. Takie ity to możecie pchać w przedszkolach dzieciom przy okazji prania główek genderyzmem a nie dorosłym ludziom którzy mają nieco więcej pojęcia na temat świata. Żegnam ozięble bo nie mam czasu ani ochoty uczestniczyć w dalszym przepychaniu się z manipulatorami.

    Polubienie

   • xxxx

    @Grzanek to prawda. Jak pracowałem w Szwecji, to gościu opowiadał jaka tam straszna bieda panowała, aż trudno w to było uwierzyć i nie kilkaset ale zaledwie kilkadziesiąt lat temu w XXw !

    Polubienie

 4. grzanek

  @Sowa
  good riddance
  Re: Takie ity to możecie pchać w przedszkolach dzieciom.
  Zabawne, że Sowa przywołuje dzieciaki, bo czytając jego komentarz, odniosłem wrażenie – zarówno ze względu na słownictwo jak i na infantylizm „argumentacji” – że mam do czynienia z przedszkolakiem.
  Oj przydałby się tu moderator. Ja bym zatrudnił Węża z portalu Pana Tadzia, z tego co wiem chłop na emeryturze, nie nudziłby się i jeszcze pewnie miał z kasowania różnych takich „sowich” wynurzeń frajdę.

  Polubienie

  • Ty żydowska mendo nie będziesz dyktował kto ma być kasowany na tym portalu. Pierwszym który powinien być skasowany jesteś ty trollu. Zapierdalaj do uczciwej roboty a nie siedzisz tu od rana i odpowiadasz co minutę pokaleczony kutasie XD

   Polubienie

   • grzanek

    Spójrz w lustro. Powiem tak, jeśli Prezesi przeczytają te kloaczne wpisy i je pozostawią, to będzie źle świadczyć o tym portalu.

    Polubienie

   • grzanek

    A właśnie że będę. A żydowskiej mendy poszukaj w rodzinie, chamie.

    Polubienie

   • grzanek

    Dziwne, przechodzą kloaczne wpisy niejakiego „Sowy” pisane knajackim językiem, a moje cenzuralne komentarze pozbawione linków nie są publikowane. Ciekawe sobie panowie dobieracie sprzymierzeńców…

    Polubienie

 5. paziem

  Słuchajcie Sowa, też mogę wam wyjechać w ulicznym ” narodowym” stylu, ale moja tolerancja się skończyła i wynocha stąd nieuku. Panie Grzanek, mimo wszystko proszę trzymać nerwy na wodzy i klasę.

  Polubienie

  • grzanek

   Pardon, ale komentarze pojawiły się dopiero po paru minutach, a że nie miały linków, pomyślałem że czekają na pp. zatwierdzenie. Coraz większe głupoty ten WordPress wymyśla. Niedługo może w ogóle nie będzie można pisać komentarzy. Pozdrowienia

   Polubienie

   • Wynocha ? Bo demaskuje żydokomucha ? Oj widzę że ten portal to jedna wielka ściema albo admini to naiwne komunizujące patałachy XD Liżcie sobie dalej swoje czerwone dupska. JA wam lizać nie będę XD Patrioci z bożej łaski… Bez odbioru.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.