Słowo „bezpańskie” na niedzielę 26 maja 2019 roku

Ilustracja

Nadesłane od jednego z komentatorów na stronie WPS

” Po 1989 r. Polacy nie zachłysnęli się wcale wolnością. Zachłysnęli się bezprawiem i anarchią.
Wtedy, przy Okrągłym Stole, wdeptano ich w glebę, a oni nawet tego nie czuli lub czuć nie chcieli. Mieli przecież swoją iluzoryczną „wolność”, mogli przecież pluć na „komunę” budować swoje straganiki i handlować gównem na Stadionie. Bo Balcerowicz z Wałęsą i resztą zdrajców Narodu, także z Kaczyńskimi, podzielili się w międzyczasie ich Polską. Zdecydowali się ją zniszczyć, sprzedać za bezcen. Przecież im za to zapłacił Waszyngton. Wcale niemałe pieniądze.

Zachłysnęli się Polacy wodą święconą, którą wlewano im w mózgi za pomocą bełkotu białego dziadka. Czuli się wielkimi zwycięzcami, a pod ich nosami niszczono to wszystko co przez 45 lat wspólnie budowali.
I zniszczono to doszczętnie. Ku radości hołoty krzyczącej „santo subito.”

Nabrali Polacy wody święconej w usta i wstrzymali powietrze. Bo przecież nie wypadało tego przełknąć ani wypluć. Zaparli się Polacy własnej przeszłości. Napluli Polacy na to wszystko co w pocie czoła budowali z ruin i zgliszczy. I wcale nie za amerykańskie dolary.
Budowali i im się udało. Wbrew życzeniom Zachodu. Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kołobrzeg, Gdynia, Poznań. Zrujnowane doszczętnie miasta podniesione i postawione do życia.
Nie dzięki Wojtyle, który, razem z resztą polskiego kleru, robił wszystko aby Polsce szkodzić, ale przez naszych dziadków, rodziców i przez nas samych, którzy wiedzieli czym jest uczciwa praca i szacunek dla robotnika.

Jak długo można wstrzymywać powietrze i milczeć na temat przeszłości, która zbudowała życie większości Polaków?
Jak długo można skreślać samych siebie i pluć sobie w twarze za to, że w latach 1945-1989 uczciwie, w pocie czoła budowało się z ruin Ojczyznę? Jak można być taką świnią wobec samego siebie aby pluć na czas, w którym dorastało się wcale nie w niewolnictwie. Polska była jednym z najbardziej wolnych krajów za Żelazną Kurtyną, którą w środku Europy zawiesił Churchill.

Dzisiaj wy, których wychowała i wykarmiła tamta Polska, plujecie na nią. Nie wiem czy wiecie, że plujecie sami na siebie?
Że skreślacie swoją przeszłość i deklarujecie się, że jesteście nikim. Pozbawiacie się własnej godności, której w PRL nikt was nie pozbawiał. A której pozbawili was Wałęsa z Balcerowiczem, Wojtyłą, kardynałami i resztą gangu Okrągłego Stołu.

Gdzie więc jest wasza przeszłość? Gdzie jest wasza godność?
Spodziewam się, że już niedługo zabraknie wam siły by trzymać w usta nabraną 28 lat temu wodę święconą i wyplujecie ją z obrzydzeniem. Nabierzecie w płuca powietrza i wreszcie krzykniecie donośne NIE. Tylko, że Polski już nie będzie.

Może zechcecie ją odnaleźć? Ale ja nic dobrego wam nie wróżę. Zdradziliście siebie samych. Za taką zdradę płaci się cenę najwyższą. Będziecie więc żyć, ale jak niewolnicy tych, którzy wmówili wam, że zakładanie kajdan zachodniej władzy nazwać można „wolnością.” Zaś bycie Polakiem szanującym swoją przeszłość to zbrodnia.
Uwierzycie?
Pewnie tak.
Składam więc wam moje kondolencje. Zamknijcie te swoje trumny marzeń. Smrodem od nich wieje od 1989 r.”

autor: Polak anonim

24 Komentarze

Filed under Polityka

24 responses to “Słowo „bezpańskie” na niedzielę 26 maja 2019 roku

 1. „bycie Polakiem szanującym swoją przeszłość to zbrodnia”
  a zakładanie kolejnych partyjek i nie zaangażowanie się w ten oddolny ruch społeczny 1polska, mając świadomość jego celów, to nie zbrodnia?

  Polubienie

 2. Lechita

  Nie zawieszeni przez Churhilla zbrodniarza syjozachodu ale dzieki Stalinowi ktory zjednoczyl wszyskich SŁOWIAN za wielka cene ktora ponieśli w milionach nasi ojcowie i praojcowie . Natomiast ich dzieci zwiedzone przez syjokosciol i ogłupione przez propagande tak zwanych obrońców robotnikow ,a w rzeczywistosci parchow w owczych skorach .Tak naprawdę to nasze cechy genetyczne tolerancja i goscinnosc doprowadzily nas do zguby. Ile to jeszcze razy bedziemy sluchac tej piosenki? ” MIALES PANIE ZLOTY ROG”

  Polubienie

  • PISKORZ

   genetyczne tolerancja i goscinnosc doprowadzily nas do zguby + CAŁKOWITY BRAK ZAINTERESOWANIA SPRAWAMI, KTÓRE DZIEJĄ SIĘ WOKÓŁ NAS..!! ŻYCIE ..życiem, że jakoś to będzie..!!

   Polubienie

 3. nina

  —– zapytałam kiedyś komunistki : dlaczego nie daliście nam paszportów ?? ODPOWIEDZIAŁA !! ; TAK UZGODNIONO z zachodem ………………….?.
  Ps. FAKT święcona woda wypłukała resztki mózgu . Pięknie napisane.

  Polubienie

 4. nina

  ———- SŁOWO przeciw słowu ??

  Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Nie oglądałem, bo nie jestem w stanie zdzierżyć tej zakłamanej mordy „Apfelbaumovksyiego”, ale jeśli w tym filmie ten śmieciuch podpina się pod Wielkiego Polaka Albina Siwaka, to powinien – ten bydlak neo-sanacyjny – dostać darmową operację plastyczną tego zakłamanego pyska!

   Polubienie

   • grzanek

    Pseudonim zaiste dobrany trafnie. Po lekturze wątku na Blogu Polskim widzę dokładnie. Gniewnyś, mości Kmieciu, jak nigdy na prawicy. P.S. Uważaj na Szczypiora/Metro. Ta hitlerowska gnida do czasu udaje sprzymierzeńca, by na koniec odsądzić cię od czci i wiary, opluć i zwyzywać od żydów. Od dłuższego czasu kopie do naszej bramki.

    Polubienie

   • Wiciu

    Witam grzanusia kochanego.
    Co racja to racja no ale w kwestii bitcoina to szczypiorek miał rację.Gdyby mnie to nie zaślepiło nie byłbym dziś na dużej stracie.

    Polubienie

   • Klemens

    Huber Czerniak również sławi postać pana Albina.

    Polubienie

  • nikita

   Albin Siwak: 1981 rok
   Nie ustępujcie ani na krok „parchom” z solidarności bo oni „kierownictwo solidarności” doprowadzą Polskę do ruiny…

   Polubienie

 5. Edward.


  Dobry komentarz do wyborow.

  Polubienie

 6. wincenty

  KLAMSTWA GADOWSKIEGO

  Polubienie

 7. Edward.


  HORROR!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 8. SOWA

  Tekst jest przykładem totalnej manipulacji. Gloryfikacja PRL który był niczym innym jak reżimem odbierającym Polakom wolność i trzymającym ich za mordę jest żałosna. Oczywiście zgodzę się że Magdalenka była zdradą, zgodzę się że Polacy nie ogarnęli co się tak naprawdę stało…Ale wychwalać komunę notabene wymyśloną i zaimplikowaną Słowianom przez Niemców i Żydów na spółkę to już jest szczyt absurdu i zacietrzewienia. Przecież to Żyd-Marks stworzył ta utopijną wizję która miała na celu tylko i wyłącznie cofnięcie krajów Słowiańskich w rozwoju, ogłupienie i wymordowanie ich elit. A kto wysłał Lenina by rozkręcił rewolucję ? Niemcy ! To im zależało na tym samym co Żydom. Ceniłem wasz portal ale publikowanie takich marksistowskich skrajnie zmanipulowanych treści śmierdzi mi tu autorem krypto-żydem XD. Zrozumcie jedno- ani komuna nie była dobra dla Polski i dla Rosji ani układ w Magdalence. Dziwi mnie wasza naiwność ( a może to trolle ?) która pozwala wam zachwycać się tym bełkotem. Kto jak nie komuniści wśród których elitę stanowili Żydzi wymordował kilkadziesiąt milionów Słowian głupcy ? Marksizm, komunizm, ZSRR i PRL to były największe tragedie jakie spotkały nasze bratnie narody. Jedynie w pełni suwerenna działalność narodowa może w końcu doprowadzić nas do wyzwolenia. Jak rozumiem admini tej strony szczycą się polskim patriotyzmem a jednocześnie puszczają tu taką prymitywną agitację ? Żal dupę ściska bo ta Polska na prawdę ginie i zginie jeśli polscy patrioci będą traktować takie wkręty poważnie !!! W tej chwili nie ma w Polsce partii czysto polskiej poza Ruchem Narodowym. I choć wiem że odrzucacie katolicyzm który ja również uważam za zmanipulowany to jednak tylko oni są w stanie cokolwiek zmienić. Zatem przestańcie pierdolić za przeproszeniem i popierajcie to co realne. CWP !!!

  Polubienie

 9. grzanek

  Ale wychwalać komunę notabene wymyśloną i zaimplikowaną Słowianom przez Niemców i Żydów na spółkę to już jest szczyt absurdu i zacietrzewienia. Przecież to Żyd-Marks stworzył ta utopijną wizję (…)

  Nosił Pan kiedyś dżinsy? A wie Pan, że dżinsy „wynalazł” Żyd Levi? To dlaczego Pan je nosi?
  Krótko mówiąc: jeśli nie ma się nic sensownego do powiedzenia, to lepiej jest milczeć.

  Polubienie

 10. SOWA

  Teraz jestem pewien że tu się roi od żydolców XD

  Polubienie

 11. Gniewko Jantar

  Mam chwilę, to skrobnę co nieco.

  Nie wiem, czy wiecie, ale żydowska kryminalna mafia (obecnie pod „bilboardem” PiSu z mordą Kalkszteina) strzeliła sobie gola.

  W związku z „13 emeryturą” (urwał nać! łaskawcy – ciekawe skąd wzięli?…)

  Otóż te żydowskie debile powypłacały te „trzynastki” już w kwietniu a kwity z decyzją o przyznaniu tego świadczenia przychodzą dopiero teraz.
  Ale najlepsze jest to, że w wielu przypadkach świadczenie zostało wypłacone właśnie w kwietniu, a na powiadomieniu, które dociera do polskich baranów, stoi jak byk, że DECYZJA O PRZYZNANIU ŚWIADCZENIA ZOSTAŁA PODJĘTA na przykład 2 maja!!!

  Ociężałym umysłowo wyznawcom obrzezanego Joszue pragnę pomóc „rozkminić” o czym piszę, więc zapytam tak:
  Na jakiej podstawie prawnej urzędasy wypłaciły w KWIETNIU tę „trzynastkę”, skoro DECYZJE o jej przyznaniu zapadały (zgodnie z informacjami zawartymi na urzędowych ZUSowskich pismach) w MAJU???

  Chyba urzędasy wypłacały na parchatą mordę Kalkszteina?…

  Tak więc jeśli ktoś tę jałmużnę od Kaczora dostał w KWIETNIU, teraz może iść z kwitem (z majowym przyznaniem „świadczenia”) do ZUSu i wymagać wypłacenia kwoty, która w MAJU została PRZYZNANA.
  Czy nie?…

  Piękny samobój. Tylko co z tego, skoro Polactwo za głupie, żeby wykorzystać błąd talmudystów okupujących kraj do niedawna nazywany Polską?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.