Żydowska banda złodziei nie odpuszcza Polsce i Polakom

 Newsweek w USA publikuje tekst: „Polska musi oddać skradzione nieruchomości”.

 

Na stronie amerykańskiego Newsweeka kilka dni temu ukazał się tekst o dość jednoznacznym tytule: „POLAND MUST DEAL WITH ITS PAST—AND RETURN STOLEN PROPERTY”, co można tłumaczyć jako: „Polska musi zmierzyć się ze swoją przeszłością i oddać skradzione nieruchomości”.

Autor tekstu wskazuje, że w Polsce jest ponad 170 tys. nieruchomości „bezprawnie przejętych” od żydowskich ofiar Holocaustu, których wartość szacowana jest na „miliardy dolarów”. Jeśli ktoś nadal twierdzi, że problem „żydowskich roszczeń” nie istnieje, to niech poczyta co na ten temat piszą amerykańskie media.

Autor tekstu – Daniel Schatz, który jest politologiem specjalizującym się w relacjach międzynarodowych – zaczyna swoją wypowiedź na łamach amerykańskiego Newsweeka od przypomnienia, iż 11 maja na ulicach Warszawy pojawiło się kilka tysięcy ludzi protestujących przeciwko ustawie 447, po czym cytuje Rafała Pankowskiego ze stowarzyszenia „Nigdy więcej”, który stwierdził, że marsz z 11 maja był prawdopodobnie „największą jawnie antyżydowską demonstracją w Europie w ostatnich latach”.

W dalszej części tekstu możemy przeczytać, że w Polsce jest ponad 170 tys. nieruchomości „bezprawnie przejętych” od żydowskich ofiar Holocaustu. Schatz zauważa, iż działający na wniosek rządu Izraela eksperci z sektora biznesowego i organizacji pozarządowych oszacowali wartość tych nieruchomości na „miliardy dolarów”.

Ponadto autor przytacza ostatnio wielokrotnie powielaną publicznie opinię o tym, że Polska, jako jeden z nielicznych krajów należących niegdyś do byłego bloku sowieckiego, nie przyjęła ustawy kompleksowo rozwiązującej kwestie zwrotu mienia znacjonalizowanego po II wojnie światowej, po czym dodaje: „Polska musi uszanować pamięć o przeszłości, przyjmując kompleksowe przepisy przewidujące całkowitą restytucję majątku skradzionego przez nazistów i rządy komunistyczne (…). Duchy przeszłości można zwalczać tylko wtedy, gdy narody wezmą odpowiedzialność za swoją historię, zamiast od niej uciekać”.

W kontrze do tego co pisze na łamach amerykańskiego Newsweeka Daniel Schatz należy jednoznacznie stwierdzić, iż nie jest prawdą, jakoby w Polsce niemożliwe było odzyskanie mienia przejętego po II wojnie światowej w sposób nielegalny (tj. bez sprawiedliwego odszkodowania) przez Skarb Państwa. Otóż każdy, kto był właścicielem takiego mienia, może dziś złożyć do polskiego sądu pozew o jego zwrot lub wypłatę należnego odszkodowania. I sąd takie odszkodowanie przyzna. To samo dotyczy spadkobierców byłych właścicieli. Wystarczy udowodnić, że przed wojną było się właścicielem danej nieruchomości lub jest się spadkobiercą takiej osoby.

Inaczej wygląda sprawa w przypadku tzw. mienia bezspadkowego oraz roszczeń zwrotowych w zakresie takiego mienia formułowanych przez organizacje lub podmioty międzynarodowe, które powołują się na przesłankę reprezentacji narodowo-rasowej. Mam wrażenie, iż Schatz na łamach Newsweeka miesza te pojęcia, wrzucając do worka o nazwie „restytucja” wszystkie możliwe konfiguracje oraz sugerując, że nacjonalizacja mienia bezspadkowego też miała być bezprawna.

Rolą MSZ winno być reagowanie na tego typu teksty, które nie tylko powielają nieprawdziwe informacje (jakoby odzyskanie mienia bezprawnie znacjonalizowanego było niemożliwe) lecz również sugerują, iż Polska wzbogaciła się na Holocauście i do dzisiaj „ucieka od odpowiedzialności”. Jeśli nie będziemy drogą oficjalną reagować na narracje narzucane przez ludzi pokroju Schatza, to nie wykluczałbym, że niebawem zaprzeczanie podobnym tezom stanie się przykładem „antysemityzmu”.  

za: https://www.newsweek.com/poland-ww2-stolen-property-compensation-restitution-jews-447-1433764
http://niewygodne.info.pl/

_______________________________

NIE  DLA  ŻYDOWSKICH  ROSZCZEŃ

54 Komentarze

Filed under Polityka

54 responses to “Żydowska banda złodziei nie odpuszcza Polsce i Polakom

  • Trzeba ich natychmiast wymordowac rzad Zydowski PiSu 447 $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$. Kaczynskie Morawecki Juda, Macerewicz 🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱😂😛😛😹😹😋😋😋😛😛😂🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

   Polubienie

 1. wasa

  Jeżeli Polska zapłaci chciaż 1 zł.!!!!!!! to bedzie równoznaczne z przyznaniem sie do zarzutów mordowania i ograbiania żydów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 2. Gniewko Jantar

  „Polska” zapłaci. I nie dość tego, że zapłaci ($zeklami, które sami żydzi „Polsce” nadrukują z powietrza i pożyczą w tym celu) to jeszcze żydzi wezmą samo polskie terytorium. Całe. No, może z małym wyjątkiem. to znaczy z wyjątkiem obszaru Ziem Zachodnich, Odzyskanych z pomocą Armii Radzieckiej, kolebką polskości i Zachodniej Słowiańszczyzny), które to ziemie parchacizna „odda” Niemcom, czyli sobie.

  Dziś przypomniała mi się taka scena z filmu „Jak rozpętałem II Wojnę Światową” (nomen – tfu – omen) w której to Franek Dolas zdobywa żywność w grze w 3 karty.
  Franek na arabskim bazarze tam macha paroma prawie bezwartościowymi banknotami i krzyczy: „Zgłupiałem, całkowicie zgłupiałem. Rozdaję PIENIĄDZE!!!”
  Po czym ogrywa zarówno z pieniędzy jak i całej zgromadzonej na targowisku żywności całkowicie zdziwionych Arabów, którym Dolas obiecał bogactwo.

  Tak właśnie żydostwo rozgrywa Polaków. Dokładnie jak filmowy Franek Arabów. Polacy zostaną bez ziemi ojczystej, bez dorobku, bez pieniędzy. I wtedy żyd pokaże palcem: „PRECZ”.
  Wtedy Polacy się zdziwią i będą niepomiernie zaskoczeni, co z nimi zrobiła demokracja żydowska (innej nie ma), jak Arabowie z filmu o Dolasie…

  P.S. Żydowska demokracja w minioną niedzielę zwyciężyła. Ponad 40% polskich bezmózgich Gojów poszło „wybierać” „swoich” przedstawicieli do jewropejskiego knesetu IV Rzeszy Żydowskiej.
  Z zapalonym chanukowym łojem nie znajdziesz głupszego narodu, niż Polacy…
  Dlatego żydzi biorą, co chcą. Głupi by nie wziął…

  Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Te dolasowe „pieniądze”, które „rozdawał”, to odpowiednik Funduszy Europejskich, z których to w Polin wszystko się finansuje, i w pozyskiwaniu których każda złodziejska demokratyczna szumowina (od szczebla radnego do gminy, aż do stanowiska (p)osła) jest specjalistą; tak te wszystkie ścierwa twierdzą w ulotkach agitacyjnych do demokratycznych wszelkiej parchatej maści „wyborów”.

   Polubienie

 3. Deparchator I

  Wystarczyłoby jedno słowo wypowiedziane z ambon we wszystkich parafiach w Polsce. Jednego dnia sprawa zostałaby na zawsze zamknięta i żadna partie nie odważyłaby się dalej przepychać.

  Największa zaraza jaką kiedykolwiek wróg sprowadziła na polskie ziemie nazywa się „kapłan”.

  Polubienie

  • grzanek

   Żeby było zabawniej, „Kaplan” to jedno z bardziej popularnych nazwisk aszkenazyjskich.

   Polubienie

   • Deparchator I

    Chodzi o stworzenie pozycji niewynikającej z realnych zasług, osiągnięć czy potrzeb narodu i będącą jednocześnie pozycją uprzywilejowaną.

    I teraz skoro zajęcie takiej pozycji jest rezultatem nominacji, to komu ten czy inny kapłan będzie służył? Narodowi? Nie oni służą tylko sobie, a wyjątki jedynie potwierdzają REGUŁĘ.

    Zainteresowani są trzymaniem narodu na kolanach, bo to daje im ich pozycję. Msza św jest bluźnierstwem wobec Ofiary Chrystusa, także pozycję i role tzw kapłana zakwestionować w oparciu o chrześcijańską dogmatykę.

    I mimo wszystko popierałbym utrzymanie hierarchii i samej instytucji gdyby tylko służyła narodowi, a tego nie robi. Dlatego jest nowotworem na ciele narodu, bo jeśli mężczyzna dobrowolnie rezygnuje z założenia rodziny i walki a jednocześnie jest przedstawiany jako IDEAŁ to w ciele narodu pełni rolę taką samo jak komórka rakowa.

    I przede wszystkim to co jest naturalną, wrodzoną duchowością jaką ma każdy z nas zostaje zawłaszczone i zamienione w kolejny żydowski geszeft. Żydo-chrześcijaństwo niszczy, a tzw kościół jest TRUCIZNĄ.

    Polubione przez 1 osoba

  • Boleslaw Deperas

   Wystarczyłoby jedno słowo wypowiedziane z ambon!!! we wszystkich parafiach!! w Polsce. Jednego dnia sprawa zostałaby na zawsze zamknięta i żadna partie nie odważyłaby się dalej przepychać. TAK …..WLASNIE .. JEDNO SLOWO Z AMBON!!! ALE ONO PRZENIGDY !! NIE PADNIE ! BO CHRYSTUS I ALLACH ! TO TEZ PMYSLY „CZARNOGLOWYCH” RODZIN DYNASTYCZNYCH KTORE WLADAJA OD KILKUSET LAT EUROPA ,AMERYKAMI 🙂

   Polubienie

  • PISKORZ

   Warto poczytać Stachniuka DZIEJE BEZ DZIEJÓW..!! PS Wystarczyłoby jedno słowo wypowiedziane z amb. A PEWNIE ŻE TAK..!!

   Polubione przez 1 osoba

 4. nina

  ————— nie tylko żydami , Polak żyje …………..
  Polak , historyk z wykształcenia , internetowy Dziad Wszechwied tłumaczy osiągnięcia w tropieniu PRAWDY HISTORYCZNEJ . Ruscy znakomici Blogerzy mają w tej dziedzinie niewyobrażalne osiągnięcia. Dzięki min. nim dowiadujemy się O ! ODCZYTANIU najbardziej tajemniczej księdze świata .

  Polubienie

 5. paziem

  Zastanawia mnie jedno, że jakiś zasrany Daniel Schatz, albo jakiś inny ich rabbi lub tutejszy rabbi Michalkiewicz napisał sobie coś tam, a ” oburzeni Polacy” dywagują i rozdzierają szaty. Natomiast z rozumnym i sprawnym zorganizowaniem się mają kłopoty?! Nie mówiąc już o działaniach. A duży Żyd i mały żydek działają.

  Polubienie

  • nina

   ———– jak na dłoni !!!
   –dla CHRYSTUSA KRÓLA
   –dla BÓG HONOR OJCZYZNA
   –dla MY CHCEMY BOGA
   –dla NARODU KATOLICKIEGO
   –dla SANTO SUBITO w całości i ogóle
   ——————–a dla Polski ???
   ZCHN -albo Polska będzie katolicka albo nie będzie jej WCALE !!.
   DEPRECJONOWANIE PRL – tu chodzi też o niewierzących Polaków !!! lub tych którzy widzą rolę jaką odgrywa watykańska synagoga szatana. Proszę zauważyć ,że żydostwo gra NIEZMIENNIE RELIGIĄ !!!!!!.
   DZIWNE,że nie ma patriotycznego środowiska chcącego działać tylko DLA POLSKI .
   ” KTO UDERZA w KOŚCIÓŁ ten uderza w Polskę ” -prawda ? jak to patriotycznie brzmi ???. BARIERA PSYCHOLOGICZNA została zamontowana.

   Polubienie

   • PISKORZ

    albo Polska będzie katolicka albo nie będzie jej WCALE !!. TO POWIEDZIAŁ…szpenio GORYSZEWSKI..!!

    Polubienie

 6. Pingback: Żydowska banda złodziei nie odpuszcza Polsce i Polakom | Justice4Poland.com

 7. pytuś

  AJ WAJ, BĘDZIE POWTÓRKA Z ROZRYWKI I ŻADNE JUDASZOWE SZEKLE NIE POMOGĄ!

  ICH RUCHOME NIERUCHOMOŚCI!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sukkot_(%C5%9Bwi%C4%99to)

  Polubienie

 8. nina

  ——————USTAWA 447 -żydoska delegacja jednak przyjechała do Polski i rozmawiała w siedzibie ABW ……………..

  Polubienie

  • pytuś

   2003 ROKU TEŻ ZROBILI REFERENDALNY PRZEKRĘT!

   SZWINDEL POLEGA NA TYM, ŻE W REFERENDUM BRAŁO UDZIAŁ 58% OBYWATELI POLIN, A NIE 100%.

   100% MINUS 22,55% NA NIE = 77,45% ZA EUROKOŁCHOZEM – HIP, HIP, HURRA!

   TAK POWINNA WYGLĄDAĆ PRAWIDŁOWA WYLICZANKA.

   FREKWENCJA 58,85% MINUS GŁOSY NA NIE 22,55% = 36,30% TYLE BYŁO NA TAK!

   36,30% – TO BYŁA ,,DEMOKRATYCZNA WIĘKSZOŚĆ”, KTÓRA ZADECYDOWAŁA O PRZYSTĄPIENIU DO EUROKOŁCHOZU!

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2003_roku

   Polubienie

 9. Alfred

  Wzrost liczebności Żydów w Polsce nastąpił wówczas, gdy ich przeganiano z Europy. Kiedy ich liczba rosła w Polsce 6 razy szybciej niż Polaków. Pogarda rasowa żydostwa do Polaków była motywacją ze organizowali się oni w bandy mordujące i okradające polskich chłopów z ziemi, majątków ruchomych i nieruchomych. Co trwa do dziś – tyle ze dziś robią to instytucjonalnie, pod przykrywką „zmanipulowanego prawa” – jak w Palestynie, gdzie zalegalizowali nawet zbrodnie. Była to i jest nadal jedyna metoda żydów na zdobycie majątków, również tych o które dziś się upominają. Dziś bandytyzm Żydów jest usprawiedliwiany, co jest ewidentnym wyrazem pogardy, również dla polskich ofiar żydowskich bandytów. USA gloryfikuje takich żydowskich bandytów. I większość najbrutalniejszych zbrodniarzy, w tym również zbrodniarzy z NKWD i UB., znalazło schronienie na zachodzie i w USA …

  Polubienie

  • PISKORZ

   i okradające polskich chłopów z ziemi, majątków ruchomych i ..I ROZPIJAJĄC POLSKICH CHŁOPÓW NA PODLASIU…dając im wódkę darmo..JAK PISAŁ W SWOICH LISTACH Z. KRASIŃSKI..!!

   Polubienie

 10. MatkaPolka

  ŻYDOM NIC SIĘ NIE NALEŻY – „WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA” – powstała w wyniku spisków, przestępczej działalności, –przeciw Polakom i Polsce, lichwę, oszustwa, za zdrady, donosy – …

  Nie było aktów notarialnych dziedziczenia przez żydów –
  Były aktów nadania PRZEZ ZABORCÓW za zdradę żydów – donoszenia na powstańców

  ZA, CO ŻYDZI POWINNI PRZEPROSIĆ POLAKÓW – ZA CO POWINNI ZAPŁACIĆ

  https://marucha.wordpress.com/2018/01/16/polonia-amerykanska-wyrecza-umilowanych-przywodcow

  ZA MORDOWANIE POLAKÓW

  ZA OKRADANIE POLAKÓW

  ZA ZDRADY – WSPÓŁPRACĘ Z NAJEŹDZCAMI i ROZBIORCAMI POLSKI – Szwedami, Prusami, Austriakami, Rosjanami – spiskowanie, donoszenie, kolaboracja, za żydowskie GESTAPO.

  FINANSOWANIE WROGÓW POLSKI – wybór elektora, brandenburskiego na króla Polski, np. finansowanie przewrotu majowego Piłsudskiego, finansowanie KOR-u, finansowanie wyboru Tuska…

  TORPEDOWANIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI – w rokowaniach w Wersali

  ZA SYSTEM BANKOWY – FINANSOWANIE WOJEN, grabież i wywóz pieniędzy z Polski przez obce Banki – teraz, przed wojną do Palestyny na założenie Izraela

  ZA STWORZENIE ZBRODNICZYCH TOTALITARNYCH IDEOLOGII – Komunizmu, Nazizmu, Syjonizmu, Kapitalizmu

  Za stworzenie komunizmu przez niemieckich żydów

  Za Rewolucję bolszewicką powstanie państwa komunistycznego i stworzenie

  PODSYCANIE I PROWOKOWANIE FINANSOWANIE WOJEN – PODŻEGANIE DO WOJEN, KONFLIKTOWANIE I WZAJEMNE NAPUSZCZANIE na siebie Słowian– Polaków Rosjan, Rusinów, Litwinów, Czechów, Serbów Chorwatów

  FINANSOWANIE WOJEN I REWOLUCJI – Wall Street i dojście Hitlera do władzy, Wall Street i Rewolucja Bolszewicka – finansowanie dwóch stron konfliktów.

  ZA ŻYDOWSKICH PRETORIANÓW HITLERA,-

  HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA ? HANNECKE KARDEL

  Click to access hizpol.pdf

  Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól żydami

  • Eichman 100% żydem był – ten od ostatecznego rozwiązania .
  • Goebbels – syn rabina – ten od propagandy.
  • Hans Frank był Żydem – ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów

  Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 42r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG
  Reinhard Heydrich, -żyd -szef policji i służby bezpieczeństwa

  Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi niemających żydowskiego pochodzenia żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…)

  Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder.

  Pisze on co następuje: „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy „Adolf Hitler; jego zastępcy: minister RzeszyRudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.

  Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa,

  Polubienie

 11. MatkaPolka

  ŻYDOM NIC SIĘ NIE NALEŻY – „WŁASNOŚĆ ŻYDOWSKA” – powstała w wyniku spisków, przestępczej działalności, –przeciw Polakom i Polsce, lichwę, oszustwa, za zdrady, donosy – …

  Nie było aktów notarialnych dziedziczenia przez żydów –
  Były aktów nadania PRZEZ ZABORCÓW za zdradę żydów – donoszenia na powstańców

  ZA, CO ŻYDZI POWINNI PRZEPROSIĆ POLAKÓW – ZA CO POWINNI ZAPŁACIĆ

  https://marucha.wordpress.com/2018/01/16/polonia-amerykanska-wyrecza-umilowanych-przywodcow

  ZA MORDOWANIE POLAKÓW

  ZA OKRADANIE POLAKÓW

  ZA ZDRADY – WSPÓŁPRACĘ Z NAJEŹDZCAMI i ROZBIORCAMI POLSKI – Szwedami, Prusami, Austriakami, Rosjanami – spiskowanie, donoszenie, kolaboracja, za żydowskie GESTAPO.

  FINANSOWANIE WROGÓW POLSKI – wybór elektora, brandenburskiego na króla Polski, np. finansowanie przewrotu majowego Piłsudskiego, finansowanie KOR-u, finansowanie wyboru Tuska…

  TORPEDOWANIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI – w rokowaniach w Wersali

  ZA SYSTEM BANKOWY – FINANSOWANIE WOJEN, grabież i wywóz pieniędzy z Polski przez obce Banki – teraz, przed wojną do Palestyny na założenie Izraela

  ZA STWORZENIE ZBRODNICZYCH TOTALITARNYCH IDEOLOGII – Komunizmu, Nazizmu, Syjonizmu, Kapitalizmu

  Za stworzenie komunizmu przez niemieckich żydów

  Za Rewolucję bolszewicką powstanie państwa komunistycznego i stworzenie

  PODSYCANIE I PROWOKOWANIE FINANSOWANIE WOJEN – PODŻEGANIE DO WOJEN, KONFLIKTOWANIE I WZAJEMNE NAPUSZCZANIE na siebie Słowian– Polaków Rosjan, Rusinów, Litwinów, Czechów, Serbów Chorwatów

  FINANSOWANIE WOJEN I REWOLUCJI – Wall Street i dojście Hitlera do władzy, Wall Street i Rewolucja Bolszewicka – finansowanie dwóch stron konfliktów.

  ZA ŻYDOWSKICH PRETORIANÓW HITLERA,-

  HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA ? HANNECKE KARDEL

  Click to access hizpol.pdf

  Polubienie

 12. MatkaPolka

  SPRAWA ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH

  Żydowskie „Rządy polskie”- już kilka razy wypłacili „odszkodowania ŻYDOM

  W 1947 roku – https://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonistyczny-przekret-1947-2017-2019-03

  W 1960 r – 40 mln do USA – wszelkie przyszłe roszczenia ma pokryć USA. – obszernie omawiane na Wierni Polsce suwerennej i klub Inteligencji polskiej

  W 2006 r – http://www.infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=10&Itemid=65 – OBRONA SKARBU PANSTWA

  Ustawa 447 – to już 4 RAZ, kiedy żydzi chcą odszkodowań

  Wszystkie roszczenia żydowskie od Polski były i są nieuzasadnione
  – TO POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA – TO ŻYDZI MAJĄ ZAPŁACIĆ POLSCE

  Polubienie

 13. MatkaPolka

  poprzednie komentarze zmoderowały sie

  Polubienie

 14. MatkaPolka

  ZWROT 65 mld DOLARÓW w 2006

  Myślę, że warto powtórzyć kilka informacji na ten temat

  Po pierwsze – sprawy zostały uregulowane przez rząd polski w 1960 r – umowa z USA i innymi 14 krajami. USA dostała 40 milionów – i wg. tej umowy wszelkie przyszłe roszczenia ma pokryć USA

  Po drugie – pozew kilku Żydów amerykańskich w 2006 o 65 mld został odrzucony przez sądy USA, jako nieuzasadniony – mimo tej decyzji sądów USA – to Polski Sejm przeforsował ustawę o zwrocie żydom – inicjatorami ustawy byli L. oraz J. Kaczyńscy – ZA głosował cały Sejm – wszystkie partie – poza SLD

  Po trzecie – głosowanie w Sejmie Polskim – 08-09-2006 o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia – JEST W CAŁOŚCI KRYMINALNE – ci posłowie, którzy za tym głosowali – popełnili przestępstwo kryminalne i Zbrodnie Zdrady Stanu – powinni być ukarani – powieszeni

  NIELEGALNE ŻADANIA ODSZKODOWAŃ DLA ZYDÓW Z USA

  http://polskainfo2.tripod.com/028_SENATOR.html

  Ustawy o Immunitetach Suwerennych Państw Obcych z 1976 roku [Foreign Sovereign Immunities Act] (dalej zwanej w skrócie według tytułu angielskiego tej ustawy „FSIA”), 28 USC §§ 1330, 1602-1611, co dałoby sadom Stanów Zjednoczonych właściwość do rozpoznania powództwa powodów.

  Była decyzja Najwyższego Sądu Apelacyjnego USA odrzucający roszczenia grupy Żydów w stosunku do Polski – właśnie na podstawie tego prawa – Immunitetach Suwerennych Państw Obcych

  Żadne roszczenia od Polski Żydom się nie należą i nie należały – mimo tego Polska już raz zapłaciła, chociaż nie powinna – mamy więc tu do czynienia z Recydywą – powtarzanie tego samego przestępstwa.

  Po czwarte – ci obywatele amerykańscy, którzy uzyskali mienie na podstawie tych przestępczych działań – Powinni być ukarani, a pozyskane mienie powinno być odebrane
  Poniżej kilka wpisów – wyjaśniających temat – warto zachować

  Polubienie

 15. MatkaPolka

  OD, KOGO I ZA, CO POLSKA MOŻE I POWINA MIEĆ ROSZCZENIA I UZYSKAĆ ODSZKOOWANIE

  Od Niemców – za zniszczenie Polski 75% w wyniku II wś – za śmierć 8 mln , kalectwa 3mln i pracę niewolniczą w niemieckich Obozach Koncentracyjnych i przymusowych wywózkach na roboty

  Od USA – ZA FINANSOWANIE Hitlera – za IG Farben, Kruppa, AEG -General Electric …– kapitał amerykańsko – niemiecki – żydowski – współudział w niszczeniu Polski.

  Od Banków na Wall Street i City of London

  Za złodziejską Transformacje ustrojową – I osadzenie marionetkowych rządów w Polsce –złupienie Polski.

  Od Ukrainy – Za kolaboracje UPA – ze zbrodniczą, nazistowska III Rzeszą niemiecką.

  Od Wielkiej Brytanii – za naczelną doktrynę polityczną – zapewnienia Niemcom nieograniczonego „Parcia na wschód – Dragn nach osten”.
  Za City of London – finansujący Hitlera

  Za udawane, fałszywe sojusze z Polską 1939 – „za dziwną wojnę” – nie wypełnienie zobowiązań sojuszniczych i zniszczenia Hitlera

  Za MASONERIĘ BRYTYJSKĄ, – która wiecznie knuje przeciw Polsce –tajne działania przeciw Polsce – również teraz.

  Za obstrukcje przybycia Armii Hallera do Polski – i jej ostateczne rozwiązanie

  Za przewrót majowy Piłsudskiego – finansowany przez Wielką Brytanie, przez Masonerie Brytyjska – Piłsudski mason brytyjski

  Za sojusz Brytyjskiego Tronu z Pruskim Tronem – ustawiczne knucie przeciw Polsce

  Za „Operację Unthinkable” – planów napaści na zwycięskie w II wojnie światowej – ZSRR I Polskę

  Za śmierć polskich lotników – w Battle of Britain, – którzy polegli w obronnie Anglii – za niedopuszczenie Polaków w Paradzie Zwycięstwa w Londynie

  Za zamach na gen. Władysława Sikorskiego

  http://www.polishclub.org/2018/02/09/zydowskie-zbrodnie-narodzie-polskim/

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tag/zbrodnie-zydowskie

  Polubienie

 16. MatkaPolka

  ŻYDZI PŁACIĆ

  ŻYDZI PŁACIĆ, •Za co żydzi powinni zapłacić Polsce i Polakom

  Za II wojnę światową
  Holocaust – A. Szczesniak – WIELKI ŻYDOWSKI KAPITAŁ WSPIERA HITLEROWCÓW
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl.html

  HOLOKAUST SŁOWIAN – 52,496 MILIONÓW – SŁOWIAŃSKICH OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ

  Kogo muszą przeprosić Żydzi?

  Jerzy Robert Nowak, Maron, Warszawa 2001
  ht,,tp:/,,/nanophysics.,,pl/3books

  I. Powinni przeprosić Polaków:
  Za zdradzanie nas na rzecz zaborców
  Za jakże licznych Żydów, szpicli i donosicieli w służbie carów
  Za koncepcje Judeo-Polonii
  Za rozliczne kampanie antypolonizmu
  Za rolę w partii zdrady narodowej – KPP
  Za zdradę Polski na Kresach wiatach 1939-1941
  Za zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach
  Za rolę Żydów w Stalinizacji Polski
  Za gospodarcze niszczenie Polski w dobie stalinowskiej
  Za zaprzepaszczenie tak wielu polskich szans po 1989 roku

  Za zbrodnie MBP i UB

  Za bezkarność opanowanego przez żydów Systemu Sądowniczego w Polsce

  Za rabowanie Polski i Polaków – od początku pobytu na ziemi Polskiej, w okresie rozbiorów, w powstaniach i zrywach narodowych, w okresie II Rzeczpospolitej -ogałacanie Polski z kapitału – wysyłka do Palestyny na budowę przyszłego Izraela, rabowanie PRL-u – wysyłka pieniędzy do Izraela, przekręty w handlu zagranicznym,

  Za kryminalną „prywatyzację”- rozprzedanie po cenach złomu nowoczesnej Polski i Kolonizacje

  Za afery – afery PO – ponad 3000 afer, za afery PiS – FOZZ, Art-B, „Oscylator”

  Za upadek szkolnictwa

  Za demoralizację Polski i polskich dzieci – NAJMOCNIEJSZE KAZANIE KS.P.NATANKA:” Polsko błądzisz! https://www.youtube.com/watch?v=kntUlTM2TEs

  Za żydowski, lichwiarski System Bankowy –

  Za finansowanie dwóch wojen, – Polska była największą ofiarą wojen – Wschód -Zachód

  Za zadłużanie Polski, zniewalanie, wywożenie miliardów – przez „zachodnie” żydowskie banki

  Za Talmud – kodeks przestępczy.

  Polubienie

 17. MatkaPolka

  HOLOKAUST SŁOWIAN!.

  OFIARY – A więc liczby zamordowanych:

  Polacy – Słowianie – 12 milionów 759 tysięcy ofiary II wojny światowej – 6 mil. Polaków to FAŁSZ

  – Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę

  – Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie,
  w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego – 5,145 mln

  – Rosjanie 25,5 miliona, – niemal 100% Słowianie

  – Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie – 3,666 mln

  – Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie – 3,44 mln

  – Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie – 0.6084 mln

  – Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie – 0,45 mln

  – 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego 0,3752 mln

  – Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie 0,552

  RAZEM 52,496 MILIONÓW – SŁOWIAŃSKICH OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ

  Oprawcy:

  – Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele

  – Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy

  – Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy

  – SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy

  – Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk rosyjskich – 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele
  – NKWD – W 100% ŻYDZI

  – Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy

  – Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy

  Polubienie

 18. MatkaPolka

  Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól żydami

  • Eichman 100% żydem był – ten od ostatecznego rozwiązania .
  • Goebbels – syn rabina – ten od propagandy.
  • Hans Frank był Żydem – ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów

  Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 42r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG
  Reinhard Heydrich, -żyd -szef policji i służby bezpieczeństwa

  Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi niemających żydowskiego pochodzenia żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…)

  Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder.

  Pisze on co następuje: „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy „Adolf Hitler; jego zastępcy: minister RzeszyRudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.

  Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa,

  Polubienie

 19. MatkaPolka

  KILKA POSTÓW ZMODEROWALO SIĘ

  Polubienie

 20. MatkaPolka

  P o z n a j Żyda. (Talmud i Dusza Żydowska). 1937 r. Wydawnictwo Samoobrony Narodu – Poznań. Kazimierz Gajewski. Red. Nacz. Samoobrony Narodu
  https://www.powrotdonatury.net.pl/czytelnia/Czytelnia/Czas%20Apokalipsy/Poznaj%20%C5%BByda.pdf/download.html

  Nabycie praw do własności od prawowitych właścicieli – nie-żydów (Gojów), przez żydów odbywało się zawsze przez działania niezgodne z prawem Polskim, a więc w sposób kryminalny

  Jest za to zgodne z prawem żydowskim

  „Żydostwo jest, jako formacja historyczna na wskroś produktem nauki talmudzkiej”.

  Książka Brafmana pt. „Żydzi i Kahały” omawia działalność kahałów w Polsce.

  Kahały istnieją już od czasów upadku Jerozolimy Wtedy rabin Johanan ben Sakkai (umarł w r. 80 po Chrystusie) uzyskał od Cesarza Wespazjana pozwolenie na otwarcie „szkoły” w mieście palestyńskim Jabne (Jamna). Z biegiem wieków „szkoły” te wyrodziły się w zwarte, silne, sprężyste organizacje, utrzymujące w karbach posłuszeństwo żydowskie, aż wreszcie kahały, czyli te „szkoły” zamieniły się raczej w rząd żydowski

  Kahały, bowiem za główny cel mają ułatwianie żydom eksploatację gojów.

  Kahały i rabini – podporządkowują i terroryzują całą społeczność żydowską. Jeśli ktoś się wyłamuje z władzy i nie podporządkowuje kahałowi – spotyka go sroga kara.

  Jednym słowem żydostwo przez swoją organizację, spoistość, solidarność i karność stanowi państwo w państwie, podporządkowuje się własnemu rządowi i ustawom, lekceważąc rządy i prawa kraju, który zamieszkuje.

  Polubienie

 21. MatkaPolka

  Może admin wyciagne ze spamu to co sie zmoderowalo

  Polubienie

 22. MatkaPolka

  Przedsiębiorstwo Holokaust i celowe wykańczanie polskich firm Ewa Rzeuska

  Wykańczanie Stoczni Szczecin – 5 na świecie przedsiębiorstwa, wykańczanie nabrzeża przez Niemców, celowe działanie centrum w Warszawie – radca prawny Stoczni – świadek historii

  Polubienie

 23. nina

  ————-DZIĘKUJĘ ! Matka Polka
  Mój tok myślenia , napisany przez Ciebie . Tak !! MAMY ŻĄDAĆ !!!! .

  Polubienie

 24. MatkaPolka

  ALBIN SIWAK – „Chciałbym Dożyć Takich Dni”
  – fragment – rozdział 1 – W Ciechocinku

  Jak żydzi nabywali majątki?

  Wypowiedź Aliny Całej i odpowiedź oficera Wojska Polskiego, którego rodzinie zabrano olbrzymi majątek i oddano Żydowi zdrajcy za szpiegostwo.

  Dziwię się, jak mogą zebrani gloryfikować pana książki. Przecież w nich kłamstwo goni kłamstwo. Nieuczciwie pan pisze np. o sprawie zwrotu majątków po Żydach, którzy zginęli w czasie wojny. Uczciwość nakazuje, by te majątki zostały, – jeśli nie tym, do których należały – zostały zwrócone ich krewnym, a jeśli takich nie ma to państwu Izrael. Dotyczy to majątków ziemskich, młynów, tartaków, olejarni oraz stawów, gdzie hodowano ryby.

  A pan pisze, że to należy do Polaków. To nieuczciwe to raz, a po drugie my będziemy się domagać zwrotu tych nieruchomości na Światowej Radzie Żydów i na pewno uzyskamy poparcie w tej sprawie, a Polska, pod naciskiem opinii światowej, musi to zwrócić prawowitym właścicielom, czyli Żydom. Byłem przygotowany by na podobne zarzuty odpowiedzieć i to za pomocą niepodważalnych argumentów, związanych z tą sprawą, jednak stało się inaczej. Jednocześnie podniosło się kilka osób, które domagały się by im udzielić głosu

  Odpowiedź

  Pan pozwoli, że ja jej odpowiem. A to, dlatego że pochodzę z rodziny, której zabrano olbrzymi majątek i oddano Żydowi zdrajcy za szpiegostwo. Ta pani, panie Siwak, to matka Aliny Całej, tej samej doktor historii z Instytutu Historii Żydów, która napisała obraźliwy duży artykuł o Polakach, jacy wyrachowani byli w czasie wojny i jakże współpracowali z Niemcami w zabijaniu Żydów. Ten artykuł nie tylko w Polsce, ale i na świecie wywołał liczne protesty. Nawet i Żydów. A pan odniósł się do niego w swojej książce, słusznie pisząc jak bardzo pani Alina Cała na każdym kroku kłamie.

  Otóż ja, oficer Wojska Polskiego, tu, w obecności wszystkich tu zebranych, daję słowo honoru, że panią przeproszę, jeśli na następne spotkanie przyniesie, chociaż jeden akt notarialny, że taki to a taki lcek otrzymał od swego ojca czy matki, spadek w postaci majątku ziemskiego, czy młyna itd., bo tak odbywa się przekazywanie majątków kolejnemu pokoleniu na całym świecie, a także i w Polsce.

  Ale pani go nie przyniesie, bo takich aktów notarialnych żaden Żyd nie posiadał. Posiadał inny akt nadania mu tych dóbr – Dekret cara Aleksandra II, który Żydom i każdemu innemu nadawał taki majątek.

  Wie pani, za co?

  Za zdradę Polski. Polski, która jako jedyne państwo na świecie przyjmowała Żydów ze wszystkich krajów, które Żydów wyrzucały. A wyrzucały liczne kraje Europy – dekretami królów, wyrzucały wielokrotnie na przestrzeni kilku wieków. I przecież nie za dobrą pracę dla kraju, w którym byli, ale za grabież, oszukaństwa, morderstwa, lichwę i przejmowanie władzy w swoje ręce. Polska ich przygarniała i nadawała liczne przywileje, szczególnie w handlu.

  W okresie rozbiorów Polski Żydzi – ich przywódcy podsycali i podgrzewali atmosferę do powstań. Ale nie, dlatego, żeby Polska zrzuciła jarzmo ucisku caratu. Ale dlatego, że widzieli w dekrecie cara okazję, by posiąść majątki Polaków. A przypomnę tu państwu, że w tym okresie, kształcić swoje dzieci mogli ziemianin, właściciel tartaku czy młyna lub olejarni lub apteki. To była warstwa ludzi, gdzie patriotyzm przekazywano z pokolenia na pokolenie. Chłopi posiadający kilka mórg ziemi i klepiący biedę nie myśleli o wykształceniu swych dzieci. I do powstań nie szli synowie biednych chłopów, a właśnie tych ludzi, których stać było na naukę swych dzieci.

  Żydzi, skwapliwie i dokładnie donosili do władz carskich o tych, co poszli do powstania. I na mocy dekretu carów przejmowali te wszystkie dobra.

  Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich jak swych synów przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. Odpłacali zdradą na rzecz ciemiężyciela i zaborcy i to bez żadnych skrupułów.

  Zresztą nie tylko pod zaborem rosyjskim to robili, u Niemców zażądali, aby wydzielić część Polski dla nich. A na świecie żądali zrobienia z Polski Judeo-Polonii. Na tę okoliczność zachowały się liczne dokumenty tak na świecie jak i w Polsce

  Mojemu dziadkowi i jego bratu, którzy poszli do powstania, nie tylko odebrano całe majątki na rzecz Żydów zdrajców, ale zesłano ich na Sybir. I na zawsze zostali na Syberii lub może zginęli po drodze na Syberię..

  A pani śmie się tu dopominać zwrotu tych majątków?! W ten sposób zabieracie całe ulice, np. w Krakowie. Domy, które zostały przez Polskę Ludową, czyli przez Naród, odbudowane lub wyremontowane wy mając swoich prezydentów lub premierów i ministrów odbieracie po cichu, bez rozgłosu. Myślicie, że naród Polski o tym się nie dowie?

  Jeśli uważa pani, że pan Siwak pisze nieprawdę w swoich książkach, a jednocześnie twierdzi pani, że Tomasz Gross pisze prawdę, to nie mamy, o czym tu mówić i lepiej zrobi pani, jeśli wyjdzie z tej sali, gdzie Polacy zrobili zebranie.

  No i oczywiście wyszła. Dyskusja siłą rzeczy przeszła na temat Żydów, jako tych, którzy Polskę uważali i uważają za miejsce do objęcia władzy i pasożytowania na Polsce.

  Polubienie

 25. MatkaPolka

  ALBIN SIWAK – „Chciałbym Dożyć Takich Dni”
  – fragment – rozdział 1 – W Ciechocinku

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/

  http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=6726:kto-z-polskich-politykow-odda-ukrainie-lwow-po-1989-roku-a-litwie-wilno-&catid=34:zrdowie&Itemid=56

  Na następnym spotkaniu, było to w sobotę po obiedzie, gdyż w tym czasie nikt już nie ma żad-nych zabiegów i spokojnie można podyskutować. Starsza pani znowu siedziała tuż przede mną, w pierwszym rzędzie, i gdy tylko rozpocząłem słowami:, Jeśli ktoś z was chciałby powiedzieć coś od siebie lub zadać mi pytanie to proszę to zrobić teraz”. I oto, ta starsza pani wstała i powiedziała tak:

  – Chciałabym coś państwu powiedzieć, co może was zdenerwuje, ale nie widzę innej możliwo-ści, jak tylko powiedzenie wam prawdy w oczy. Chciałabym też odnieść się do pana książek, bo je kupiłam przez pocztę. Ale wszystko zależy od tego, jak zareagujecie po tym, co za chwilę usłyszycie. Otóż, żeby nie było nieporozumienia, chcę na samym początku powiedzieć, że je-stem z krwi i kości Żydówką.

  Po sali przeszedł głośny pomruk, a tu i tam ktoś krzyknął: „Precz z Żydami”. Jakaś pani ze środ-ka sali wstała i powiedziała do mnie:

  – Panie Siwak, zrobiliśmy to spotkanie z panem, a nie z jakąś Żydówką. Niech pan jej powie, że to dla Polaków spotkanie, a nie dla Żydów i niech wyjdzie z sali. Sporo osób nagrodziło tę kobietę oklaskami i powtarzając: „To dla Polaków spotkanie!” i „proszę wyjść z sali!” Kobieta [ta Żydówka], stała obok mnie i patrząc na mnie powiedziała:

  – Panie Siwak, mam pana za odważnego i uczciwego człowieka. Jeżeli pan rzeczywiście taki jest jak pisze, to proszę pozwól pan mi coś powiedzieć do ludzi.

  – Powiedziałem, pozwólmy tej pani powiedzieć to, co jej zdaniem powinniśmy wiedzieć. Sami tu i teraz ocenimy, jacy są Żydzi. Czasami bolesna prawda jest jak oczyszczenie potrzebna do życia lub do tego, aby przejrzeć na oczy. Proszę, niech pani mówi, zwróciłem się do kobiety.

  Stanęła obok mnie i powiedziała:

  Jestem, jak już mówiłam, Żydówką. Ale jestem sercem i rozumem Polką.

  Ubolewam nad sytuacją, jaka jest w Polsce. Ponoszę za swą polskość większe konsekwencje niż wy. Bo rozstałam się z synem, którego codziennie widujecie w telewizji. Stoczyłam z nim wojnę właśnie o Polskę. Wyrzuciłam go ze swego domu i serca.

  Za fakt, że ochrzciłam córkę bardzo boleśnie odczułam zachowanie się męża, iż ledwo przeży-łam. Nawet kary za to nie poniósł, bo tacy jak on byli poza prawem. A po wojnie w latach 1946-55, jak byłam młodą dziewczyną i żyli jeszcze moi rodzice, to regularnie, co tydzień u nas w domu omawiali sytuację w Polsce najważniejsi Żydzi. Później, jak wydali mnie za mąż, to te zebrania najważniejszych Żydów były również w moim domu. To ja podawałam kawę i herbatę, ciastka lub obiady dla całej dużej grupy. I to ja nasłuchałam się jak was otumaniają i żerują na waszej naiwności.

  W latach już 1980-tych, też u mnie w mieszkaniu, panie Siwak, była ta rozmowa, którą pan opi-suje na temat powojennej granicy Polski na wschodzie.

  Do [pełniącego wtedy, funkcję premiera] Mazowieckiego zwrócił się marszałek Wiktor Kuli-kow, by Polska wniosła na forum międzynarodowe sprawę tzw. linii Curzona. Marszałek mówił, że robi to na polecenie Gorbaczowa. Rozpadł się Związek Radziecki, odłączyły się kraje takie, jak: Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś i Ukraina. A Rosji zależało na tym by Ukraina nie była zbyt duża i mocna.

  Kulikow twierdził, wtedy w rozmowie z premierem Mazowieckim, że konferencja światowa, jaka miała miejsce na temat tej sprawy opowiedziała się jednoznacznie za tym, iż Lwów był od 600 lat Polski, i państwa uczestniczące w tej konferencji wyznaczyły linię Curzona na wschód od Lwowa, a nie na zachód.
  Ale premier Wielkiej Brytanii dogadał się ze Stalinem, że załatwi tak sprawę, że ta kaleka na wózku [prezydent USA, Roosevelt] zgodzi się na tę granicę. I rzeczywiście załatwił.

  Mazowiecki w tych właśnie dniach jak zwykle brał udział w zebraniu u nas i o tym do ze-branych mówił. A byli tam tacy ludzie jak Kuroń, Michnik, Lityński, Osiatyński, Suchocka i paru jeszcze innych znanych polityków Żydów. I wtedy to Michnik powiedział: „Powiedz marszałkowi Kulikowowi, że nie jesteś tym zainteresowany. To by naraziło naszą koncepcję polityczną, co do rozwoju spraw w Polsce”.

  I tak rzeczywiście Mazowiecki odpowiedział marszałkowi. I to powiedział premier Polski: „Nie jestem tym zainteresowany”. Byłam świadkiem tej rozmowy, a było to u mnie w domu, jak też wielu innych rozmów. Czyli potwierdza się to, co Pan napisał w poprzedniej książce, że Kulikow powiedział panu prawdę, panie Siwak.

  Podczas jednej z rozmów u mnie w domu, słuchając wielu politycznych decyzji i tego jak będą je wcielać w życie spytałam: „A co na to Polacy?”

  Usłyszałam: „To będą decyzje polskich polityków, będących przy władzy. Oni będą wcielali w życie nasze koncepcje i propozycje”. Już dawno temu w Wałbrzychu powiedział Jakub Berman, stryj Borowskiego Marka: „Należy zajmować stanowiska tuż za premierem i prezydentem. Nie wysuwać się na czoło, a być z tyłu, ale decydować tymi przed sobą.
  Powiedział również, że wychowamy tak młodzież, by swym rodzicom nie wierzyła a tylko nam. To my ustalamy, co mają wiedzieć ze szkoły i studiów, a co nie”.

  I dziś macie właśnie taką młodzież, która w ogóle prawdziwej historii swego kraju nie zna. I co z tego, że grupa polskich profesorów patriotów na uniwersytecie Jagiellońskim protestuje głodówką, widząc, co zrobiono z podręcznikami do historii. Nic nie osiągną, a najwyżej wyrzucą ich z pracy, może właśnie o to chodzi.

  Przecież ja żyję, na co dzień między ludźmi i słyszę jak złorzeczą Żydom. Ale będąc z wami szczera powiem tak: A kto temu winien, że tylu Żydów jest u władzy? Czy czasami nie wy sami? Bo na przykład wystawia się, jako kandydatów na prezydenta Warszawy dwie osoby. Oboje to Żydzi, tak Bielecki jak i Gronkiewicz-Waltz.

  I co? Sami oni się wybrali? Nie. To Polacy poszli do urn i oddali na nich swe głosy. A później krytykują, że żydówka jest prezydentem. Gdybyście zbojkotowali te wybory, mówiąc, że nie ma kandydatów Polaków i nie poszli głosować na ich wybór – to by nie zostali wybrani.

  Ja znałam oboje rodziców pani prezydentowej Komorowskiej. Byli to Żydzi, że Polaków utopiliby w łyżce wody. Pan Komorowski, który prawdopodobnie jest Polakiem, ale chodzi na smyczy swej żony Żydówki a za doradców swych, proszę zauważyć, wziął samych Żydów. A że ci doradcy decydowali i decydują, np. komu ma kapituła żydowska przyznać najwyższe odznaczenie w Polsce, czyli Orła Białego, i dano go samym Żydom, takim jak Michnik.

  A popatrzcie jak znieważono i zbrukano święte miejsce na Wawelu. Zaczynając od tego, że Pił-sudski tam leży, a nie powinien, bo to wróg Polaków, to jeszcze Miłosz, a następnie nie-Polak – pan prezydent Kaczyński. Przecież pani Jadwiga [matka Lecha i Jarosława Kaczyńskich] to moja koleżanka z lat młodości i nie mam żadnej wątpliwości, że rodzice jej byli oboje Żydami. A prawo żydowskie mówi, że ten, kto z matki Żydówki się narodził to jest Żydem.

  (***) czytaj dalej

  Polubienie

 26. MatkaPolka

  Moderuje sie -za długie wpisy

  ALBIN SIWAK – „Chciałbym Dożyć Takich Dni”
  – fragment – rozdział 1 – W Ciechocinku

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/

  Stanęła obok mnie i powiedziała:

  Jestem, jak już mówiłam, Żydówką. Ale jestem sercem i rozumem Polką.

  Ubolewam nad sytuacją, jaka jest w Polsce. Ponoszę za swą polskość większe konsekwencje niż wy. Bo rozstałam się z synem, którego codziennie widujecie w telewizji. Stoczyłam z nim wojnę właśnie o Polskę. Wyrzuciłam go ze swego domu i serca.

  Za fakt, że ochrzciłam córkę bardzo boleśnie odczułam zachowanie się męża, iż ledwo przeżyłam. Nawet kary za to nie poniósł, bo tacy jak on byli poza prawem. A po wojnie w latach 1946-55, jak byłam młodą dziewczyną i żyli jeszcze moi rodzice, to regularnie, co tydzień u nas w domu omawiali sytuację w Polsce najważniejsi Żydzi. Później, jak wydali mnie za mąż, to te zebrania najważniejszych Żydów były również w moim domu. To ja podawałam kawę i herbatę, ciastka lub obiady dla całej dużej grupy. I to ja nasłuchałam się jak was otumaniają i żerują na waszej naiwności.

  W latach już 1980-tych, też u mnie w mieszkaniu, panie Siwak, była ta rozmowa, którą pan opisuje na temat powojennej granicy Polski na wschodzie.

  Do [pełniącego wtedy, funkcję premiera] Mazowieckiego zwrócił się marszałek Wiktor Kulikow, by Polska wniosła na forum międzynarodowe sprawę tzw. linii Curzona. Marszałek mówił, że robi to na polecenie Gorbaczowa. Rozpadł się Związek Radziecki, odłączyły się kraje takie, jak: Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś i Ukraina. A Rosji zależało na tym by Ukraina nie była zbyt duża i mocna.

  Kulikow twierdził, wtedy w rozmowie z premierem Mazowieckim, że konferencja światowa, jaka miała miejsce na temat tej sprawy opowiedziała się jednoznacznie za tym, iż Lwów był od 600 lat Polski, i państwa uczestniczące w tej konferencji wyznaczyły linię Curzona na wschód od Lwowa, a nie na zachód.

  Mazowiecki w tych właśnie dniach jak zwykle brał udział w zebraniu u nas i o tym do ze-branych mówił. A byli tam tacy ludzie jak Kuroń, Michnik, Lityński, Osiatyński, Suchocka i paru jeszcze innych znanych polityków Żydów. I wtedy to Michnik powiedział: „Powiedz marszałkowi Kulikowowi, że nie jesteś tym zainteresowany. To by naraziło naszą koncepcję polityczną, co do rozwoju spraw w Polsce”.

  I tak rzeczywiście Mazowiecki odpowiedział marszałkowi. I to powiedział premier Polski: „Nie jestem tym zainteresowany”. Byłam świadkiem tej rozmowy, a było to u mnie w domu, jak też wielu innych rozmów. Czyli potwierdza się to, co Pan napisał w poprzedniej książce, że Kulikow powiedział panu prawdę, panie Siwak.

  całość tej wypowiedzi pod linkiem – info z pierwszej ręki

  Polubienie

 27. nina

  ———————- OPTYMISTYCZNY AKCENT
  Chcę wierzyć,że Ben Fulford przekazuje nam prawdziwe informacje.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/05/benjamin-fulford-27-maja-2019-raport_30.html

  Polubienie

 28. ja

  Panie Pawle nie wiem komu ufać -dla WPS czy dla Michalkiewicza.Rocznik 1952.Proszę o uzasadnienie.

  Polubienie

  • @ ja

   Komu ufać, WPS, czy red.Michalkiewiczowi?
   Pański system wartości musi Panu wskazać odpowiedź. Jeśli pański system wartości – w wielkim skrócie i ogólnie -, ceni dobro narodu i państwa, z łatwością wskaże właściwą odpowiedź.

   Może przyda się Panu mała podpowiedź:
   Głos przeciw liberalizmowi (Polemika z red.Michalkiewiczem) – http://www.krajski.com.pl/michalk.htm
   „Katolickie” media w służbie żydowskiego kapitalizmu (Toksyczna nadopiekuńczość państwa – Konferencja pod patronatem Naszego Dziennika – z udziałem red. Michalkiewicza) – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/29/katolickie-media-w-sluzbie-zydowskiego-kapitalizmu/

   Polubienie

  • paziem

   Darek wyręczył mnie w odpowiedzi. Dodam jedynie, że ilekroć zjawiałem się na publicznych „dyskusjach” z udziałem „liberała” St.Michalkiewicza, tyle razy robiono wszystko, aby przeszkadzać mi w swobodnej dyskusji i polemice z efektownymi, ale nie odpowiadającymi prawdzie i płytkimi poglądami p. Michalkiewicza. Ten „liberał” , niezaprzeczalnie inteligentny i sprawny felietonista, porusza się w ramach stereotypów intelektualnych i historycznych. Ostatnim „popisem” socjotechniki Michalkiewicza jest tzw. ” fenomen odszkodowań w ramach ustawy S 447 JUST. Jeszcze 2 lata temu żydowscy oszuści próbowali wałka na kwotę 65 mld$ ( za co już powinni być ścigani przez polskie prawo w kontekście umów indemnizacyjnych jakie Polska zawarła z szeregiem krajów w latach 60-tych XX wieku, m.in. tej najbardziej kosztownej z rządem USA przejmującym świadczenia na rzecz Żydów zamieszkujących do II WŚ w Polsce, a którzy w jej wyniku znaleźli się w USA. Michalkiewicz ok rok temu zaczął kolportować pogląd jakiegoś hucpiarza z dziennika Haaretz, który uroił sobie jakieś 300 mld$ i zaczął nakręcać atmosferę i budować tzw. rzeczywistość nie historyczno-prawną, ale prasową. Manipulacja, szczególnie emocjami i umysłami młodych Polaków sięgnęła szczytów, zamiast żądać reakcji rządowych i działań prokuratorsko-policyjnych wobec hucpiarzy i dezinformatorów, Michalkiewicz i tzw. ” narodowcy”oraz pajacujący Braun, kolejny raz odwrócili uwagę od naprawdę ważnych spraw w Polsce.

   Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Do @ja

   W uzupełnieniu wpisu Pana Dariusza proponuję zapoznać się z tym wątkiem: https://prawda2.info/viewtopic.php?t=14642

   P.S. Jakieś 2 miesiące temu rabi Michalkiewicz w jednym ze swoich filmów na YT wyraźnie powiedział, że nie jest polskim narodowcem/nacjonalistą.
   Skoro nie jest polskim narodowcem, to jakim jest Polakiem? MIĘDZYNARODOWYM? Jak Szechter (pseudonim operacyjny na Polin: „Michnik”)? I reszta polskojęzycznej, obrzezanej bandy z KORu?

   Polubienie

 29. nina

  ————–CIEKAWOSTKA BND największa wywiadownia świata , z przodu ma sosny , natomiast z tyłu 2 betonowe palmy.
  https://www.google.com/search?q=bnd+berlin&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZjKnimsPiAhULH5oKHXtGBRIQ_AUIDygC&biw=1366&bih=654

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.