Co rośnie szybciej, głupota Polaków, czy rozwydrzenie żydowskiego reżimu?

Ostatnie wskazówki przedwyborcze, czy instrukcja jak obejść żydowskich złodziei (Just 447)?

Wyniki eurowyborów 2019 uprawniają do wniosku, że w wyborach do sejmu 2019r. najwięcej głosów i w tym samym porządku otrzymają te same partie polityczne. I mamy tu pierwszy paradoks: najwięcej głosów otrzymały ugrupowania bandyckie, a więc te, których członkowie brali i biorą czynny udział w rozkradaniu i niszczeniu majątku narodowego Polaków, w pauperyzacji polskiego społeczeństwa i wspierają bandycką, imperialną, politykę syjonistycznych USA, Wlk.Brytanii i Izraela – także politykę antypolską. (Ciekawostka: kancelaria prawna szkolnego kolegi J.i L.Kaczyńskich, L.Fogelmana – wrócił w 1990r. z Izraela do Polski -, brała udział w największych „prywatyzacjach” polskich przedsiębiorstw.)

Z drugiej strony polscy wyborcy postępują racjonalnie oddając głosy na PiS – z dwóch bandyckich, syjonistycznych, partii wybierają tę, która przynajmniej sprawia mocne wrażenie, że daje im po 500+, po 500+, bo licząc w złotych już po 500 wyjść nie chce.

Paradoks drugi: czy jest możliwe, żeby poziom politycznej głupoty Polaków w ciągu zaledwie 4 lat wzrósł aż o ~100% – ? W poprzednich eurowyborach frekwencja wyniosła ~24%, teraz ~43%, a więc wzrost politycznej głupoty wynosi prawie 100%. Czy można dać wiarę w ~43% frekwencję, a więc w taką jaką obserwowano w wyborach do sejmu, czy prezydenckich -?
Taki skok frekwencji nie jest możliwy nawet przy zastosowaniu najbardziej wyrafinowanych technik prania mózgów, a przecież żydowski reżim stosuje tylko żydo-medialną indoktrynację i to na dosyć prymitywnym poziomie.
W dodatku sam lider eurowyborów, syjonistyczny PiS, nie zawsze pochlebnie opiniował UE.

Manipulacja wynikami wyborów jest banalnie łatwa. Wyniki głosowań z komisji wyborczych są przesyłane drogą elektroniczną do centrum PKW. Wystarczy zatem drobna zmiana w programie (w komputerowej końcówce w PKW) i otrzymujemy żądane wyniki.
Nikt w Polsce przecież nie będzie zbierał wyników z poszczególnych komisji wyborczych – bo kogo na to stać? -, sumował i porównywał z komunikatem PKW. Pole manipulacji jest więc ogromne, a proces wyborczy (zliczanie wyników) pozbawione jakiejkolwiek społecznej kontroli.

Tu należy przypomnieć, że dokumentacja referendalna z 2003r. dotycząca akcesji IIIRP do UE została całkowicie zniszczona po 30 dniach od referendum – żeby nie istniał żaden, nawet najdrobniejszy, dowód fałszerstwa żydowskiego reżimu IIIRP.

Klasyfikacja poszczególnych ugrupowań jest już całkowicie prawdopodobna za wyjątkiem wyników „Konfederacji” i „Wiosny”. Bo czy jest możliwa aż taka rozbieżność:

a w rzeczywistości opisanej przez PKW „Wiosna” uzyskała 6%, a „Konfederacja” 4,5%, nie przekraczając progu wyborczego?

Wynikałoby z tego, że to głównie wyborcy po 30 roku życia preferują pederastów i przeciwników Kościoła zrzeszonych w „Wiośnie”, a nie obrońców wiary, moralności i polskiego majątku (?) – kto chce niech wierzy żydowskiemu reżimowi. Żyd zawiadujący procesem wyborczym i PKW mocno tu przestrzelił dając odpór „antysemityzmowi” „Konfederacji” – w tym wypadku „antysemityzm” to nawoływanie do odrzucenia żydowskich żądań legalizacji kradzieży polskiego majątku.

Paradoks trzeci – pozorny. Niedawna wizyta „słoneczka Peru” i wypowiedź jego supporta na UW w Warszawie „atakująca” Kościół w Polsce była oczywistym wskazaniem wyborcom na kogo mają głosować – mają głosować na obrońców Kościoła, na PiS.

Wydaje się więc, że wynik eurowyborów jest kompromisem żydowskich obozów: obozu Żydostwa anglosaskiego, dążącego do utworzenia z państw słowiańskich kordonu ochronnego oddzielającego zależną od USA UE od Rosji, może nawet pomniejszenia UE o te państwa – stąd wygrana PiS oraz obozu żydostwa prounijnego, zmierzającego do odrzucenia wpływów USA – stąd wysoka frekwencja w eurowyborach (czytaj poparcie dla UE) i oczywiście indoktrynowanie Polaków, że są zwolennikami żydowsko-unijnej okupacji.

Paradoks czwarty dotyczy politycznej roli Kościoła. Dla znających i rozumiejących historię i politykę jest oczywiste, że Kościół zawsze stał na pozycjach wrogich wobec naszego narodu i państwa – żeby nie być gołosłownym z historii politycznej myśli Kościoła ostatnich 50 lat: uznanie granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej dopiero w 1972r., msza pojednania z NRF w 1989r. – nigdy nie było mszy pojednania z Rosją, naganianie Polaków do UE, nauczanie polityczne Kościoła: „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją”. Społeczeństwo polskie jest jednak chrześcijańskie, broni wiary i Kościoła. Każda partia polityczna, która odrzuci Kościół jako podmiot politycznie wrogi musi się liczyć z utratą poparcia ogromnej części Polaków. – Jak przeciąć ten gordyjski węzeł?

 

Dariusz Kosiur

Nasze wybory

Relacja z USA: Na obchodach Dnia Pamięci Gen. Pułaskiego 11 października 2018 roku w USA Polskę reprezentował Jonny Daniels. (na zdj. J.Daniels, A.Bielan – już europoseł, A.M.Anders, obrończyni Just 447 – ambasador IIIŻydo-RP/Polin w Rzymie)

38 Komentarzy

Filed under Polityka

38 responses to “Co rośnie szybciej, głupota Polaków, czy rozwydrzenie żydowskiego reżimu?

 1. pytuś

  WHO IS WHO?

  SIŁA ZŁEGO NA JEDNEGO?

  CZY TO JUŻ JEST 52 STAN PASOŻYDÓW?

  Polubienie

 2. pytuś

  LOT-EM BLIŻEJ DO PARCHLANDU!

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/lot-finansuje-zydowskie-imprezy-w-usa-2018-06

  Musisz to wiedzieć (316) LOT wspiera paradę Izraela w Nowym Yorku! Wiedzieliście?

  Polubienie

 3. jasiekztoronto

  zydowska bezczelnosc rosnie wprost proporcjonalnie ze zidoceniem polskiej gawiedzi modlacej sie do „plazmowych oltarzykow”…
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • jaśku z Toronto, nie po to Jezus za całą ludzkość zapłacił władcy tego świata podszywającemu się pod prawdziwego Boga całą zapłatę, aby tacy jak Ty to mieli gdzieś i dalej pławili się w egzaltowanym powtarzaniu śmierci Jezusa i nobliwym uprawianiu rytualnego kanibalizmu na każdej mszy, w otoczeniu rzeźb, obrazów i pogańskich symboli, które są bałwochwalstwem!

   Polubienie

   • jasiekztoronto

    O czym pan(I) laskawie pier…oli??
    Ni w „dupe ni w oko”…do mojego komentarza…
    =====================
    jasiek z Toronto

    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

   • już Pan nie pamięta co Pan napisał? przypomnę – w poprzednim swoim komentarzu skrytykował Pan „polską gawiedź modlacą się do „plazmowych oltarzykow””, ale tego, że Pan i Pana katolicka gawiedź modli się do kawałka jedzenia w pozłacanej skrzynce nad ołtarzem rytualnym, święcie wierząc, że ten kawałek jedzenia jest Bogiem to Pan nie krytykuje?
    moja dobra rada: przypnij se Pan teraz to gdzie Pan chcesz, a najlepiej na widocznym miejscu, może Pana olśni blask tej własnej „mądrości”

    Polubienie

 4. Deparchator I

  PE to wynagradzanie agentury.

  Sam mechanizm popychania ludzi do urn bazuje na wmówieniu im, że dokonują ważnych cywilizacyjnych wyborów, że bronią wartości. Podobno z ambon poganiali ludzi żeby szli głosować.

  https://mfiles.pl/pl/index.php/Hierarchia_wartości

  Wybory na pewno sa fałszowane, choćby na poziomie zafałszowania rzeczywistości przez tzw media co prowadzi do wytworzenia fałszywego obrazu rzeczywistości i w konsekwencji wyborów innych niż się miało zamiar dokonać.

  ps
  Mam prośbę o niezamieszczanie/wyrzucanie komentarzy typu „ctrl+c-ctrl+v” czy wrzucania filmików z youtuba.

  Polubione przez 2 ludzi

 5. pytuś

  Ad Deparchator I

  Czy na to mamy jakiś wpływ?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Indoktrynacja

  Mam prośbę o niezamieszczanie/wyrzucanie komentarzy typu „ctrl+c-ctrl+v” czy wrzucania filmików z youtuba.

  ,,Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów.”

  https://pl.wikiquote.org/wiki/Przys%C5%82owia_chi%C5%84skie

  Polubienie

  • Deparchator I

   To nie jest indoktrynacja a MANIPULACJA wykorzystująca WIEDZĘ.

   Przy pomocy propagandy medialnej tworzy się przed wyborami sytuację dylematu całą procedurę wyborczą koncentruje wokół wartości.

   Czy mam wpływ? Mamy. Po pierwsze WIĘKSZOŚĆ Polaków w tej sfałszowanej procedurze legalizującej ksenokrację NIE UCZESTNICZY. Po drugie możemy starać się rozumieć i opisywać to co się w Polsce dzieje i to jest dzisiaj najważniejsze i z punktu widzenia ksenokratycznej junty najbardziej groźne.

   Z przypisów do linku zamieszczonego wyżej:

   Nowak S. (2011). System wartości społeczeństwa polskiego, „Studia socjologiczne, Uniwersytet Warszawski” http://www.czasopisma.pan.pl/Content/90615/mainfile.pdf

   Polubienie

   • pytuś

    Ad Deparchator I

    Rozumiem, że Szanowny Deparchator I się wpisuję w ,,piękną” nowomowę, albo mowę-trawę parchów. Wszystko już było, więc wymyślają ad hoc nowe pseudonaukowe pierdoły, które później są wtłaczane do mózgów głupich gojów.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowomowa

    WARTOŚCI – to już też było przerabiane. Dawniej to zjawisko nazywali ETYKĄ, albo MORALNOŚCIĄ.

    http://www.profesor.pl/mat/n13/n13_a_kowalczyk_120206_2.php

    KOGO TEN CHRYSTUSEK-CHYTRUSEK MA KOLEJNY RAZ (Z)BAWIĆ, MOŻE (ROZ)BAWIĆ, ALBO ODKUPIĆ? CZY ZNOWU ZA 30 SREBRNIKÓW/SZEKLI MA NASTĄPIĆ ZBAWIENIE-ODKUPIENIE WSZYSTKICH GRZECHÓW ŚWIATA?

    PS MYŚL ACAN, TO PONOĆ NIE BOLI, ALE UWAŻAJ I ZBYTNIO NIE SZARŻUJ, PONIEWAŻ W TRAKCIE INTENSYWNEGO MYŚLENIA, NA ZWOJACH MÓZGOWYCH MOGĄ POWSTAĆ PARCHATE MODZELE, ZA KTÓRE NIE RĘCZĘ!

    Polubienie

   • Deparchator I

    Etyka to jedno, moralność drugie a próba opisania i zrozumienia mechanizmów kierujących postępowaniem człowieka (tu Polaka) to jeszcze co innego.

    Polubienie

   • Deparchator I

    c.d.
    Rzeczywistość a jej obraz (prawdziwy/fałszywy): Marksizm jako ideologia [czyli próba zrozumienia i opisania relacji człowiek – świat (realny) i mechanizmów poznania – ujęcie socjocybernetyczne]

    Polubienie

 6. skończyły się czasy partyjniactwa, wodzów i superbohaterów, którzy wszystko wiedzą lepiej niż całe społeczeństwo dla mnie weryfikacja uczciwości każdego polityka to jego równość z każdym Polakiem, bez wynoszenia się ponad innych i bez pchania się do rządzenia nami
  odtąd każdemu politykowi chętnemu na mój głos odpowiaram: proszę zarejestrować się na http://1polska.pl , poprzeć mądre postulaty lub sformułować mądrzejsze i zaangażować się w podniesienie świadomości Polaków by ze sług i niewolników partii stali się gospodarzami we własnym domu, decydującymi o wszystkim osobiście
  jeżeli naprawdę chce Pan zjednoczyć się z nami Polakami, proszę dołączyć do oddolnego ruchu społecznego 1polska na takich samych zasadach jak każdy inny Polak, po tym poznamy czy Pan naprawdę ma uczciwe intencje

  Polubienie

 7. Edward.

  Namiary na 1polska.pl przyslali mnie chyba dwa lata temu (okolo).
  W pierwszym odruchu zapalilem sie!!!!Potem przyszlo otrzezwienie.
  Czasami otwieram ta stronke i przygladam sie – nie zdecydowalem sie
  w to angazowac.Wszystko jest piekne,postulaty tez!!!Ludzie – my ich nie
  zamy!!!No moze nie tak – czesc w jakkes sposob znamy,np.Braun,Winnicki
  (zydzi i Polacy to ten sam narod!!!) i paru innych.I ze co – ci ludzie sa gwarantem na swietlana przyszlosc Polakow???A ilu do dzisiaj jest tam
  hucpiarzy zydowskich???Kolejny obled.
  Aby Polacy oderwali sie od dna potrzebny jest POLAK ktory posiada charyzme i jest zdeterminowany walczyc o Polske.Taki Polak musi miec
  lacznosc medialna z rodakami a tej okupant zydowsko-koscielny za nic
  w swiecie nie udostepni bo to jest ich oreze do panowania nad Polakami.
  I w ten prosty sposob bledne kolo sie zamyka.
  Zydowskie media i zydowski kosciol sprawiaja ze glupota Polakow i
  rozwydrzenie zydowskie sa rownolegle.Czasami rozwydrzenie zydowskie
  bierze gore and glupota Polakow – jest stosowany jako balon probny.

  Polubione przez 1 osoba

 8. przyjaciel

  Edward, pełna racja ze swojej strony dodałbym jeszcze badania genetyczne + udokumentowane pochodzenie do 5 pokolenia wstecz. Widziałem tę stronę 1polska, ale trudno mi tam kogoś poprzeć jak nie znam tych ludzi , nie widziałem jak się wypowiadają i jakie maja poglądy, dobrze by było żeby jacyś ludzie zaświadczyli też że taki a taki jegomość mieszka tu już XX lat znamy go i jest ok, a nie że jest jakimś spadochroniarzem mosadu cia czy innej bratniej organizacji. Na youtubie jest wielu nielicencjonowanych ludzi o poglądach patriotycznych, są miedzy nimi drobne różnice jeden będzie prokatolicki inny anty ale cel jest wspólny i szkoda że Ci ludzie tak się atomizują a każdy ma jakieś grono obserwatorów.

  Polubienie

 9. polak maly

  Aby Polska byla polska musi byc obywatelski system doboru do wladzy, nie partyjny. Po postawieniu na zywiol narodowy pojawi sie bardzo duza szansa na ponowne i bardzo szybkie spolszczenie naszej Ojczyzny. Obecna przegrana jest zwiazana z tym, ze kazdy popierdziuch dopatruje sie zbawienia tylko wylacznie przy wlasnym udziale i wzroscie wlasnej kieszeni.
  System partyjniacki nie jest zadna demokracja, bo wladza jest wybierana z gory, poprzez jednostki rzadzace partiami, abstrahujac od tego, ze w komputerze bez problemu mozna kazac dodawac: 2+1=21 i tak bedzie dodawane. Poza tym, by odklamac wlasna historie, musza byc z piedestalow zrzucone „autolytety”: kapral zakompleksiak-nieudacznik, zydowski swiety od zara, bolkowy przyglup i karakan jedwabnisty, .
  Jak to wszystko zrobic, nie wiem. Dlatego trzymam morde na klodke. I chociaz bardzo ciezko mnie bedzie, musze przyjac zasade: tem chata bogata, co wymusi, przywlaszczy, ukradnie i zrabuje tata, bo to glowna zasada kapitalizmu, ktory nawet najwieksi jego niewolnicy sobie chwala
  i podstawa „sukcesa”. reszta to kit.

  Polubienie

 10. Lechita

  czy nie przyszedł juz czas ,aby przestać zaglądać gogowi do dupy {pelna wszelkiego robactwa i sodomii} i tym żyć? ? , Natomiast powołać WSZECHSŁOWIAŃSKA RADE SĘDZIÓW zwołać WIEC ustalic program i działać .

  Polubienie

 11. przyjaciel

  Ja to widzę inaczej, jest internet są wideokonferencję, nie trzeba od razu organizować wieców, niech Ci którzy mają coś do powiedzenia albo przywódcze zapędy, niech zmierzą się ze sobą w dyskusji prosta sprawa, nawiążą się nowe znajomości, środowisko się trochę wyklaruje, a tak to będziemy sobie pisać, wybrać Polaków co do których jest wysokie prawdopodobieństwo że nimi są odrzucić braunów kuikizów patlewiczów itd i wtedy można coś formować . Organizacja wieców jest kosztowna czasochłonna nikt nie ma pewności czy pozostali przybędą a wiec i lekko ryzykowne, to wszystko zniechęca ale są odpowiednie platformy internetowe gdzie można to zrobić, tylko z głową żeby nie przypominało to stada przekrzykujących się pawianów, może coś w rodzaju debaty jak ta ostatnia na wzór 1 z 10. Nagrać puscić w yutub i niech ludzie sami zdecydują kogo poprzeć.
  https://myownconference.pl/blog/pl/index.php/wideokonferencja/

  Polubienie

 12. nina

  ————— e, tam………

  Polubienie

 13. pytuś

  ————— e, tam………

  BABY-JAGI?

  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2018/01/29/lud-mazow-amazonki-mazonki/

  TO U PARCHÓW ŚWIAT JEST TYLKO PATRIARCHALNY. KOBIETY NIC NIE MAJĄ DO GADANIA, A ICH ŁONO JEST TYLKO ,,WORKIEM” DO NOSZENIA DZIECI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Matriarchat

  Polubienie

 14. pytuś

  TO NALEŻY SOBIE PRZYPOMNIEĆ, ŻE NIE PATEREK JEST KRÓLEM WSZECHRZECZY, JAK WMAWIAJĄ NAM PARCHY W KSIĄŻECZKACH, ZWANYCH BIBLIAMI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

  RÓŻNE POSIADA IMIONA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gaja_(mitologia)

  Polubienie

 15. pytuś

  RÓŻNE POSIADA IMIONA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Astarte_(bogini)

  JEJ PONOWNY CZAS PRZYJŚCIA JEST BLISKI. ZNOWU NARODZI SIĘ, JAK FENIKS Z POPIOŁÓW I ZAPANUJE NAD ZIEMIĄ.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodziny_Wenus

  Polubienie

 16. pytuś

  FAŁSZYWA ZABAWA PARCHÓW DWUTLENKIEM WĘGLA. OCZYWIŚCIE NIC ZA DARMO.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteza_Gai

  Światowej sławy klimatolog: rzekome ocieplenie klimatu to po prostu nonsens

  https://www.pch24.pl/swiatowej-slawy-klimatolog–rzekome-ocieplenie-klimatu-to-po-prostu-nonsens,63457,i.html

  Polubienie

 17. kempes

  scheler to ulubiony filozof wojtyły.

  Polubienie

 18. pytuś

  PIERDZĄCY PASOŻYD JEST ZAGROŻENIEM DLA ŚWIATA!

  https://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-krowy-emituja-wiecej-gazow-cieplarnianych-niz-transport-117

  DWUTLENEK AZOTU, NIE JEST DWUTLENKIEM WĘGLA!

  https://powietrze.uni.wroc.pl/base/t/dwutlenek-azotu-NO2

  TO TERAZ JUŻ JEST WSZYSTKO JASNE, DLACZEGO PARCHY LANSUJĄ SAMOCHODZIKI HYBRYDOWE I ELEKTRYCZNE!

  Polubienie

 19. pytuś

  Elektryczna ciężarówka z 1912 roku, do 1964 roku będąca w użytku – to bardzo ciekawy kawałek historii

  https://40ton.net/elektryczna-ciezarowka-1912-roku-1964-roku-bedaca-uzytku-ciekawy-kawalek-historii/

  Polubienie

 20. pytuś

  Panie Darku, to jest tylko VIA CARPATIA – DROGA PRZEZ KARPATY, po cichu budowany jewropejski szlaczek z przeznaczeniem dla parchatego handelku!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Via_Carpatia

  Polubienie

 21. pytuś

  ZAWSZE WYBÓR JEST TEN SAM – MIĘDZY DŻUMĄ, A CHOLERĄ!

  Bojkot obecnych antydemokratycznych wyborów w Polsce

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bojkot-obecnych-antydemokratycznych-wyborow-w-polsce-2015-05

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.