4 czerwca 1989 niewielu dostrzegło żydowską mordę IIIRP

IIIRP to wielki, wspólny, sukces syjonistycznej, żydowskiej, V kolumny w Polsce oraz żydo-katolickiego Kościoła i oczywiście światowego syjonizmu, czyli USA, Wlk.Brytanii, Izraela. Celem światowego syjonizmu był i jest podbój i kolonizacja tych wszystkich państw, które uwolniły się z jarzma żydowskiego kapitalizmu.

Nieszczęsne żydo-katolickie owieczki po 30 latach trwania reżimu IIIRP ciągle jeszcze nie zauważają jego syjonistycznej, żydowskiej mordy i nadal chcą nadstawiać swoje bezmyślne głowy, jedne za syjonistycznym, żydowskim, PiS, drugie za syjonistyczną, żydowską, PO i ich pochodnymi, ale wszystkie razem w obronie żydo-katolickiego Kościoła.

Musimy Żydów pozbawić w Polsce władzy – to nasze prawo i nasz słowiański, polski, obowiązek

Dlaczego? – zaoponują kosmopolici. Najprostsza i oczywista odpowiedź jest następująca: bo Polską winni rządzić Polacy, nigdy elementy obcej, wrogiej, nacji, obcej organizacji – także religijnej.

Polska dla Polaków? – nie chcemy polskiego szowinizmu będą wrzeszczeć Żydzi, a wtórować im bezmyślni, nieświadomi, Polacy, których poglądy polityczne kształtują antypolskie, żydowskie media, oświata oraz żydo-chrześcijański Kościół.

Nie ma potrzeby przywoływać wielu historycznych przykładów podłości, nienawiści, zdrady i zbrodni żydowskich wobec Polski i Polaków. Wystarczająco charakterystyczny jest przykład zachowania Żydów w 1939r., gdy witali wkraczające do Polski wojska niemieckie i radzieckie budowanymi z kwiatów łukami triumfalnymi oraz chlebem i solą. I gdy od 1944r. zbolszewizowani Żydzi chcieli z Polski utworzyć republikę ZSRR. W tym samym czasie żydo-sanacyjny rząd londyński w interesie żydowskiej finansjery popierał walkę zbrojnych polskich oddziałów z Armią Czerwoną. Dwa żydowskie polityczne odłamy, komunistyczny i kapitalistyczny, ale polityczny kierunek ten sam: likwidacja Polski i Polaków.

W 1944r. nie było już polskiej narodowej elity, która utworzyłaby polski rząd zdolny do politycznego dialogu z ZSRR. Jej likwidację zawdzięczamy żydowskiej finansjerze anglosaskiej, która była inicjatorem przewrotu majowego w 1926r. Od tego momentu rozpoczął się realizowany przez żydo-sanację proces politycznej eliminacji polskich narodowców. Od 1939r. eliminacja była już fizyczna, tak pod okupacją niemiecką, jak pod radziecką, a jej skuteczność gwarantowała współpraca Żydów z gestapo i z KGB. Tak odwdzięczyli się Polsce i Polakom Żydzi za szkolenie ich bojówek do walki z Arabami, za ogromne ilości broni, które otrzymali za darmo przed 1939r. I nie oszukujmy się, żydo-katolicki Kościół był rad z eliminacji polskich nacjonalistów, którzy stanowili zagrożenie dla jego niepodzielnej władzy nad rządem dusz.

Żydowska mentalność, polityczne cele, nie uległy żadnym zmianom. W dalszym ciągu jest to element z gruntu antypolski. Nie zmienią tego faktu bajdurzenia jakiegoś syjonistycznego Maliniaka z PiS na urzędzie rezydenta IIIŻydo-RP/Polin o wspólnej historii Żydów i Polaków w Polin – „Żydów i Polaków”, tak właśnie, a nie Polaków i Żydów w Polsce!

Dariusz Kosiur

I kto wygrał w 1989?

 

_________________________

Tekst z 2009r. za: http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=30051

Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów

Jeżeli coś grozi twojemu krajowi i jesteś 
przekonany, że przeciwstawiasz się złu, 
ostatniemu łajdactwu i stajesz w obronie 
słabych – wal i niech ci ręka nie drgnie.”

Henryk Sienkiewicz

Dwa lata temu napisałem tekst pt.„POLSKA według PiS, czy według PO?”. Wykazałem w nim, że dla interesu gospodarczego, politycznego (bezpieczeństwa zewnętrznego Polski) i narodowego Polaków wybór ten przedstawia się dokładnie tak samo, jak wybór przyczyny własnej śmierci. Czy chcemy umrzeć z powodu dżumy, czy z powodu cholery?

Niebawem w przyśpieszonych z powodu kryzysu gospodarczego wyborach parlamentarnych Polacy znów staną przed identycznym wyborem. Strona narodowa nie będzie jeszcze w stanie zdecydowanie zagrozić antypolskiej bandzie zdrajców i szubrawców, którą takie same powszechne antypolskie media określają mianem „polskiej elity politycznej”.
Wybory w Polsce po 1989 r. są jedną wielką manipulacją Polakami realizowaną przez zainstalowane agendy obcych państw (np. niemiecka Fundacja Konrada Adenauera) i przez antypolską żydowską V kolumnę: Fundację Stefana Batorego, Forum Obywatelskiego Rozwoju L. Balcerowicza, w którym wspólnie działają T. Syryjczyk (min. w rządzie Mazowieckiego, znany z powiedzenia, że „najlepszy plan rozwoju, to brak planu”), J. Wejchert (od TVN) oraz „autorytety”: W. Bartoszewski, A. Olechowski (jako kandydat na prezydenta RP rzucił w radiowej „Trójce”: „po co komu takie państwo – Polska, którego nie stać na własną armię?”, M. Safian, A. Zoll i aktorzyna-komik J. Fedorowicz itd., itp.

Wyżej wymienioną grupę należy identyfikować z tzw. żydowskim lewactwem europejskim. Grupa ta oraz większość mediów wspierają PO (dominujący nurt politycznej zdrady Polski), czyli pracują na rzecz Niemiec wspierając demontaż Polski poprzez całkowite podporządkowanie jej strukturom UE, a więc poprzez całkowitą utratę suwerenności Państwa Polskiego.
Ciekaw jestem, czy antypolskie żydostwo, jazgoczące coraz częściej i coraz głośniej o polskim antysemityzmie – z czego wynika wprost, że było ono i jest w Polsce liczne – potrafi wymienić Żydów o propolskim nastawieniu? 

Drugą grupę, znacznie mniej liczną – bo na tyle oceniają własne potrzeby żydowscy mocodawcy z USA –, stanowią media wspierające PiS. Są to: dziennik „Rzeczpospolita”, czasami tygodnik „Wprost” oraz media o. Dyrektora. Ta grupa (zwłaszcza samo PiS) jest antyniemiecka na tyle, na ile wynika to z politycznych potrzeb USA. Dąży do nieznacznego wyhamowania budowy UE i jest wybitnie antyrosyjska i bardzo proUSA.

We wspomnianym na początku artykule z 2007 r. napisałem:
Przyjmując wizję (proniemieckiej) PO, przez dopuszczenie PO do rządów, likwidacja Polski nastąpi automatycznie – przez przyjęcie konstytucji UE-państwa, (…).
Wizja PiS zrealizuje likwidację Polski przez doprowadzenie do zaciśnięcia wokół niej kleszczy Niemcy, UE – Rosja. W wyniku koncepcji PiS likwidacja (rozbiór) państwa może nastąpić również po rozpadzie UE.”

Nie była to jakaś profetyczna wizja, ale zwykła analiza sytuacji politycznej w Europie oraz tego, co w zakresie polskiej polityki realizuje żydowski rządzący element.
I oto, w Naszym Dzienniku z 07 – 08.03.2009 ks. prof. Cz. Bartnik, mój ulubiony, zatroskany o los Polski felietonista przytoczył za „Naszą Polską”:
(…) Aleksander Dugin, Rosjanin, filozof powiedział, że niepodległe państwo polskie stanowi przeszkodę w Europie i musi nastąpić nowy rozbiór Polski miedzy Niemcy i Rosję (W. Reszczyński, „Nasza Polska”, 30.09.2008).”
(Polecam cały, bardzo dobry tekst http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20090307&id=my51.txt )
To na razie jest wypowied? jednego z rosyjskich politycznych publicystów, jest to sądowanie politycznego odzewu. Ot, zwyczajne danie w pysk i badanie reakcji.
Ale czy można się dziwić takiemu rosyjskiemu stanowisku? Które państwo zechce tolerować sąsiada, użyczającego własnego terytorium do budowy wyrzutni rakiet nakierowanych przeciw swojemu sąsiadowi oraz bierze aktywny udział w politycznym osaczaniu i osłabianiu sąsiada (antyrosyjskie działania na Białorusi, na Ukrainie, w Gruzji), utrudnia gospodarcze kontakty (władze Polski zrezygnowały z budowy drugiej nitki gazociągu przez nasze terytorium z Rosji do Niemiec i UE, rezygnując tym samym z profitów dla polskiej gospodarki, ale realizując interesy USA)?

Polityka PiS była i będzie polityką zdrady polskich interesów. Polityka PO jest taką samą zdradą – tyle, że zdradą wprost, nie na rzecz USA, a na rzecz Niemiec (n/t polskich stoczni, czyli n/t antypolskiej działalności rządów PO i wszystkich poprzednich: http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20090226&id=my71.txt ).

Ogromnym niebezpieczeństwem dla naszego państwa jesteśmy także my sami, którzy jakże często nie zdajemy sobie sprawy ze stopnia degeneracji własnej polskiej świadomości narodowej oraz państwowej. Widać tu jednak ogromną pracę powszechnych antypolskich mediów i zawłaszczonego przez judeomasońskie kreatury systemu oświaty. Nie jest też bez winy i Episkopat polskiego Kościoła po roku 1981, brnący w tragicznym ekumenizmie do zjednoczonej antykatolickiej, antyludzkiej Europy. A przecież w normalnym kraju zamach na jego suwerenność polityczną, gospodarczą, celowa pauperyzacja narodu, chęć zlikwidowania własnej waluty na rzecz obcej czynione przez polityków i wspierające ich media i organizacje winny być karane śmiercią. 

Dariusz Kosiur

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “4 czerwca 1989 niewielu dostrzegło żydowską mordę IIIRP

 1. ” Celem światowego syjonizmu był i jest podbój i kolonizacja tych wszystkich państw, które uwolniły się z jarzma żydowskiego kapitalizmu.” Czy aby na pewno jest TO zdanie logicznie sformułowane?

  Polubienie

 2. nina

  ———— przydługi film, ALE TREŚĆ ,że buty spadają !! co możemy ??.

  Polubienie

 3. kojak

  proUSA ? Nie! Oni sa sterowani przez zydhitlerowcow z Usraela i to recznie !

  Polubienie

 4. Klemens

  Spotkanie z Prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przeciwdziałania Elektroskażeniom „PRAWO DO ŻYCIA” – Zbigniewem Gelzok i rozmowa o kontrowersyjnej technologii 5G

  Polubienie

 5. Alfred

  Polubienie

 6. nina

  ——WYRWANE Z KONTEKSTU … W KONTEKŚCIE ……..MATRIX musi walnąć !
  [ W tym kontekście należy również zauważyć, że amerykańskie rodziny, które są właścicielami (lub były wcześniej właścicielami?) Rada Rezerwy Federalnej również starają się wyprosić Polskę o absurdalną sumę 300 miliardów dolarów.] https://meditation539.com/?p=9709
  Ps. właściwie niczego już nie rozumiem z tego co dzieje się na świecie , przy optymizmie trzyma mnie MOCARNEJ BUDOWY BAŁY CZŁOWIEK bez brody o ciemno blond włosach do ramion , mój ANIOŁ STRÓŻ , który WSTRZYMAŁ DZIAŁANIA SZAJKI PRAWNICZEJ i ich narzędzie zbrodni KLAUZULĘ NATYCHMIASTOWEJ WYKONALNOŚCI.
  ————— MUSI ISTNIEĆ SIŁA !! która powstrzyma ZŁO szalejące na świecie , i tego trzymam się . MORALNOŚĆ SZEROKO POJĘTA jest cechą Człowieka , klony , hybrydy szlag trafi , z tym przekonaniem idę spać,

  Polubienie

 7. w związku z tą trąbioną w mediach głównego ścieku rocznicą odwiedzin pana Katza w Polsce, i rzekomo jego wielkim wkładem w przemiany w Polsce, tutaj trochę inne, alternatywne słowa.
  Kto chce, niech rozumie to jako dowcip, albo i też jako zapowiedź nadchodzących zmian, dla otuchy ducha w nardzie. Bo większość czytających na tej stronie kuma dobrze, o co w tej polskiej rzeczywistości chodzi, co byłoby nam dziś w Polsce najbardziej potrzebne.
  Jeśli odkryjemy to, że City of London Corporation jest własnością Watykanu, i że Rotschildowie są podwykonawcami, i że to im zawierzył Watykan pieczę z zarządzaniu majątkiem w drugiej połowie 18 wieku, to i zmiany w Polsce ostatnich dziesiątek lat stają się coraz bardziej logiczne w zrozumieniu ich ciągu przyczyn i skutków. Nie dla hecy spotykał się pan Katz z Rockefellerami w połowie lat 70.

  Polubienie

 8. Pingback: M-forum A.V Live.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.