PiS lub PO – proste wybory Polaków

Konsekwencją pokonania i likwidacji PRL przez V żydowską kolumnę i Kościół przy wsparciu światowego syjonizmu oraz odzyskania „wolności” są wszystkie wybory, przed którymi polityczne elity IIIŻydo-RP/Polin stawiają Polaków po 1989r. 

W istocie wybory Polaków są banalne i zawsze sprowadzają się – a wskazują na to wyniki wszystkich dotychczasowych wyborów (parlamentarnych, samorządowych, referendów, eurowyborów) – do sukcesu wyborczego jednego z dwu wariantów politycznych. Nie inaczej będą wyglądały wybory parlamentarne w 2019r. Ci Polacy, którzy zdecydują się na uczestnictwo w demokratycznym akcie wyborczym, wsparci informacjami z powszechnych żydo-mediów, powierzą losy ojczyzny jednej z dwu czołowych sił politycznych IIIŻydo-RP/Polin – oczywiście przyjmując założenie, że wyniki wyborcze, także te dotyczące frekwencji, ogłaszane przez PKW są wiarygodne.

A oto niezmienna, wyborcza, alternatywa dla Polaków:

Niezorientowanym wyborcom należy się jednak mała podpowiedź. Otóż wybierając opcję na prawo (głosując na Europejczyków „Słoneczka Peru”) w istocie głosują jakby na opcję po lewej – w każdym razie trudno wynaleźć istotne różnice między tymi wariantami, co dość wymownie ukazują poniższe fotosy.

 

A że jak głosi łacińska maksyma „Repetitio est mater studiorum” (powtarzanie jest matką wiedzy), tedy nigdy powtórek nie za mało. Dlatego przed zbliżającymi sie wyborami chcę przypomnieć kolejny raz własny tekst:

POLSKA według PiS, czy według PO?

Polityczne wizje Polski według PO i PiS są dla Polskiego Narodu jednakowo zabójcze.

 

Wydaje się, że dzisiaj, w 2018r., gdy światowa syjonistyczna banda bez najmniejszych zahamowań, oficjalnie i publicznie, przedstawia wobec Polaków swoje złodziejskie żądania (uchwalona przez władze USA ustawa 447), gdy izraelski Mossad dyktuje władzom IIIŻydo-RP/Polin ustawę o IPN, polityczna świadomość Polaków winna coraz powszechniej wskazywać, że Polska znajduje się pod okupacją żydowsko-anglosaską. Że musimy w końcu zacząć się organizować i zrzucić jarzmo syjonistycznych, totalitarnych, faszystowskich, rządów w Polsce. Niestety, bez dostatecznego medialnego nagłaśniania, wyjaśniania, politycznej sytuacji naszego kraju świadomość polityczna, narodowa, Polaków jest daleko niewystarczająca. Medialna pała zmasowanych żydo-mediów niszczy nie tylko polityczną świadomość Polaków, ale także pamięć historyczną i to tę najświeższą, z ostatnich kilkunastu lat. I znów w kolejnych wyborach Polacy będą głosować na największe syjonistyczne partie, PiS i PO, choć frekwencja wyborcza będzie pewnie niższa.

Głoszone przez nas, przez WPS, polityczne poglądy i oceny, niezmienne od lat, polityczna rzeczywistość IIIŻydo-RP/Polin potwierdza w całej rozciągłości i coraz częściej, ale nie odczuwamy z tego powodu najmniejszej satysfakcji.

Dariusz Kosiur

________________________

Polska według PiS, czy według PO ?

Naród, który nie uświadamia sobie zagrożeń dla własnej egzystencji i nie podejmuje z nimi walki dokonując właściwych wyborów politycznych, skazany jest na wymarcie i likwidację swojego państwa.
Prowadzeni przez żydomasońskie rządy i żydowskie media Polacy maszerują od 18- tu lat ku własnej zagładzie.

Tekst z roku 2007

Do wyborów w 2005 r. rządziło Polską nieprzerwanie żydomasoństwo i lewactwo europejskie, które obecnie jest reprezentowane przez PO i LiD (SLD), nie licząc żydowskich efemerydalnych partyjek typu PD itp. Trzeba dodać, że SLD udanie nawiązał współpracę z żydomasoństwem z USA (polskie wojska w Afganistanie i w Iraku). Z uwagi jednak na agenturalne powiązania z dawnym ZSRR nie stanowił dla USA dostatecznie dobrego partnera. Został, więc SLD na tym polu zdystansowany przez PiS i od wyborów w 2005 r. swój udział w rządach nad Polską ma żydomasoństwo z USA właśnie w postaci PiS.

Ubożejący z dnia na dzień Polacy mogą biernie obserwować medialne widowisko wydzierania sobie władzy nad Polską między żydomasoństwem z USA i z UE lub precyzyjnie, z JudeoUSA i z JudeoUE. Ponieważ prawie wszystkie media w Polsce należą do żydostwa europejskiego, to atak medialny jest jednostronny. Jednak nawet w swoim zacietrzewieniu w ataku na PiS media te nie tracą z oczu wroga głównego, Samoobrony i LPR, czyli ludowo-narodowej części koalicji z PiS. Samoobrona i LPR to „banda niewykształconych, seksualnych zboczeńców, faszystów, głupców, ksenofobów i zacofanych katolików”. Tak według tych jazgotliwych mediów i wysługujących się im filosemickich i filogermańskich kundli mamy myśleć także o nas samych – o Polsce i o Polakach.

Wielu z nas daje się zwieść sztucznie kreowanym podziałom na głoszących budowę „solidarnej Polski” rządzących i na wyraźnie optującą za liberalizmem opozycję. Medialna pała codziennie grzmoci Polaków ustawiając nas to po jednej, to po drugiej stronie politycznej areny. Podzieleni tak Polacy grzecznie stają przy urnach i wybierają raz jednych, raz drugich.Podzielone są już nawet polskie rodziny – to wielki sukces żydomasoństwa i pozostałych wrogów Polski. Naród został podzielony i rozbity na drobne cząstki popierające polityczny, nawet dewiacyjny margines, a w co większych istniejących jeszcze polskich przedsiębiorstwach rozdrobniony na członków czasami kilkunastu związków zawodowych. Raz strajkują kolejarze, innym razem górnicy, czasami Służba Zdrowia.

Każda grupa z osobna walczy o kilkadziesiąt zł miesięcznej podwyżki. Nie potrafią się zjednoczyć i wystąpić wspólnie w obronie narodowych, a więc i własnych interesów. Nie raz słyszałem: „nas polityka nie interesuje, my chcemy tylko naszych pieniędzy”. Ten brak myślenia kategoriami państwa i Narodu jest w społeczeństwie dość powszechny, a przez to dramatycznie niebezpieczny dla nieświadomych tego faktu obywateli.
Pustoszejący budżet RP nie może oczywiście zapewnić podwyżek, więc rządzący zwodzą, oszukują lub czasami je dają likwidując podatkowe ulgi i zwiększając podatki pośrednie, bo „z pustego i Salomon nie naleje”. Więc po podwyżce jest jak przed albo gorzej, bo jej realna wartość oscyluje wokół zera. Oczywiście rządzący i media zgodnym chórem głoszą wszem i wobec, że wzrost gospodarczy cały czas pnie się w górę, choć Polacy odczuwają coś przeciwnego.

Jakie są różnice między rządzącym PiS, a opozycyjną PO, bo to pewnie one zbiorą w przyszłych wyborach najwięcej głosów.
Żydostwo, filosemickie i filogermańskie antypolskie kundle z PO (PO współpracuje z żydostwem europejskim) opowiadają się za UE i za wszystkim, co w UE wymyśli żydomasoństwo. Gotowi są na wszelkie ustępstwa i podległość wobec Niemiec i UE.
Bardzo podobnej proweniencji, jak PO, trzon PiS (żydostwo z PiS współpracuje z żydostwem anglosaskim) jawi się nam, jako obrońca narodowych interesów. „Twardo hamuje” roszczenia niemieckie (ciekawe, dlaczego też i nie żydowskie?). Może na razie sobie na to pozwolić, ponieważ powiązany z żydomasoństwem anglosaskim z USA nie tyle reprezentuje, co wykonuje powierzone polityczne zadanie minimalnego zmniejszenia znaczenia NRF w obozie UE. Pis delikatnie opóźnia budowę UE-państwa. Jednak antyniemieckość PiS jest pozorna i posiada jedynie długość smyczy żydmasoństwa anglosaskiego z USA.

Żydomasoństwo z USA nie chce wspólnej polityki UE – Rosja. Obawia się wpływu odżydzonej, narodowej Rosji na UE i wzmocnienia jej względem USA (UE ma zagwarantowane dostawy ropy i gazu z Rosji, USA nie mają odbiorców na swoją ropę i gaz).

Kraje UE są jednak również niszczone. Europejski Bank Centralny opanowany przez żydowskich „finansistów” hamuje skutecznie rozwój państw z obozu UE, a cel priorytetowy to przełożenie rozliczania wszystkich interesów z pustego już $ USA na € UE. Stąd twarde naciski na likwidację walut narodowych w państwach Europy z wyjątkiem brytyjskiego funta (Bank Anglia jest własnością żydowską od chwili powstania). – Tu należy upatrywać rzeczywistych powodów brexitu. – D.Kosiur, 2018r. 
USA chcą mieć w RP bazę rakietową wymierzoną w Rosję i Chiny. To z tego powodu, a nie z sentymentu do Państwa Polskiego panowie Kaczyńscyspowalniają nieco przyjęcie konstytucji UE-państwa w zakresie ustanawiającym prezydenta, ministra polityki zagranicznej i wspólną politykę obronną – kłóci się na razie z interesem JudeoUSA.

Rozbieżności w łonie światowego żydomasoństwa (czyli anglosaskiego, tj. z USA i Wlk. Brytanii oraz europejskiego) dotyczą światowej polityki finansowej, w której, po przełożeniu rozliczania światowych geszeftów z pustego już dziś $ USA na € (euro) UE, anglosaskie żydomasoństwo chce mieć przynajmniej równorzędne z europejskim zyski (- stąd naciski na UE w kwestii przyjęcia TTIP zamienionej ostatecznie na CETA – D.Kosiur, 2018r.). Nie można jednak całkowicie wykluczyć, że wśród światowego żydomasoństwa dojdzie do jakiegoś porozumienia i tzw. tarcza antyrakietowa uzyska np. statut eksterytorialności w Polsce, a wtedy PiS nie będzie mogło przeciągać przyjęcia konstytucji UE i oddalać przejścia na € UE.
Nie należy się też dziwić, że panowie Kaczyńscy pokazali dokładnie, gdzie mają katolicyzm, katolików i ludzkie życie. Na wszelki wypadek nie dopuścili do zapisu w Konstytucji RP ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Tak, więc kryterium europejskości polskiej konstytucji zostało utrzymane i będzie można zgodnie z europejskim i międzynarodowym prawem zabijać nienarodzonych oraz starych i chorych, a w przyszłości może i bezrobotnych, którzy jeśli nawet nie obciążają finansowo naszych rodzimych (żydowskich) liderów „postępu” gospodarczego, to z pewnością psują im wizerunek i ich samopoczucie. Nie ma tu różnicy między PiS i PO. „Obserwujemy, jak uczestniczą (..) po obu stronach sporu, aby po klęsce jednej ze strony, Żydzi wśród zwycięzców zadbali, by nie stała się krzywda Żydom wśród pokonanych. (..) Taką wypracowali sobie metodę trwania wśród narodów.” – M. Giertych „Wojna cywilizacji w Europie”.

Polityczna dalekowzroczność panów Kaczyńskich każe im jednak zadbać o głosy katolickich wyborców. Stąd poseł M. Jurek, obrońca życia (chwała mu za to), katolik i liberał, przeciwnik (!) ingresu abp S.Wielgusa, do którego nie chcieli dopuścić również panowie Kaczyńscy, odszedł z PiS i założył nową partię, żeby zebrać dla PiS-u (w przyszłości może dla PO-PiS) głosy „frajerów” katolików. To jest polityka, taktyka niemal leninowska: „krok w tył, dwa kroki w przód”.

Polityczne wizje Polski według PO i PiS są dla Polskiego Narodu jednakowo zabójcze.

Rezultatem takich polityk może być tylko likwidacja państwa – likwidacja Narodu już trwa od 17-tu lat: bieda, bezrobocie, emigracja, aborcja, ujemny przyrost naturalny, utrata majątku narodowego, promocja zboczeń seksualnych, niszczenie narodowej kultury, brak polskich mediów.
Przyjmując wizję PO, przez dopuszczenie PO do rządów, likwidacja Polski nastąpi automatycznie – przez przyjęcie konstytucji UE-państwa, zresztą niewiele z suwerenności już pozostało poza manipulacją przy podatkach płatników indywidualnych (tzw. PIT-ach).
Wizja PiS zrealizuje likwidację Polski przez doprowadzenie do zaciśnięcia wokół niej kleszczy
Niemcy, UE – Rosja. W koncepcji PiS likwidacja państwa może nastąpić również po rozpadzie UE.

Potwierdzeniem walki między PiS i PO jest stanowisko żydowskiego „polskiego” MSZ (opcja JudeoUE, przeciwna Kaczyńskim) wyrażone przez jego wiceministra, że NATO nie chroni już dostatecznie Polski i potrzebne są inne rozwiązania. Wypowiedź ta pojawiła się w czasie, gdy żydomasoństwo w UE pracowało nad „nową” konstytucją i unijną polityką obronną. Obóz panów Kaczyńskich zgłosił kontrpropozycję podpisania z USA dwustronnej umowy o obronności.
Ciekawe, że posądzani o antyniemieckość panowie Kaczyńscy nie doprowadzili do zawarcia z Niemcami układu gwarantującego nienaruszalność naszej zachodniej granicy i regulującego sprawy roszczeń oraz mniejszości narodowych. Mogli to zrobić dość łatwo, zawieszając wszelkie rozmowy na temat przyszłości UE, jeśli Niemcy nie przystąpią do podpisania takiego układu.

W podobny sposób można by uzyskać renegocjację Traktatu Akcesyjnego do UE.

Na Berlińskim szczycie UE w 2007 r. panowie Kaczyńscy przyjęli wszystkie niemieckie propozycje, mimo wcześniejszych szumnych zapowiedzi, że „nie oddadzą Niemcom (UE) nawet guzika”. W tym kontekście ugodowa względem UE postawa PO wydaje się być jej „polityczną uczciwością”. D. Tusk i reszta otwarcie przecież mówili, że dają zgodę na wszystkie propozycje UE, które jak wiemy zmierzają do likwidacji naszego państwa (przyjęcie € i konstytucji UE). Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, co do szczerych zamiarów PiS w budowę suwerennego Państwa Polskiego? Tu warto dodać, że kandydat na prezydenta, L. Kaczyński mówił otwarcie, że „patriotyzm tak, ale nacjonalizm nie”.

Istniejące rozbieżności wśród polskiego żydomasoństwa mogły skutecznie wykorzystać Samoobrona i LPR bez najmniejszej obawy o zerwanie koalicji z PiS. Granicą, której Samoobrona i LPR nie mogły jednak przekroczyć byłoby żądanie likwidacji niezależności NBP (zmiana konstytucji i podporządkowanie NBP rządowi i sejmowi, co jest bezwzględnie konieczne, jeśli Polska miałaby się rozwijać) oraz żądanie renegocjacji Traktatu Akcesyjnego lub, co zdecydowanie lepsze dla Polski, opuszczenie UE. Wtedy dopiero nastąpiłyby upadek koalicji i nowe wybory. Niezależnie od rozbieżności istniejących wśród żydomasoństwa z USA i UE nie może się ono zgodzić na podobne żądania, ich realizacja oznaczałaby koniec żydomasońskich rządów i niezależny rozwój gospodarczy Polski oraz jej zbliżenie z państwami słowiańskimi, do czego USA, Wlk. Brytania i UE nie chcą dopuścić.
Najważniejszym zadaniem, które Samoobrona i LPR przespały zadowalając się rządowymi stołkami, winno być doprowadzenie do powstania jednego narodowego kanału w TV, w Polskim Radiu i jednego tytułu prasowego (najlepiej dziennika) z prawdziwego zdarzenia. Mogły próbować to osiągnąć szantażując PiS zerwaniem koalicji, a więc zagrożeniem dla instalacji „tarczy antyrakietowej” w Polsce i groźbą przejęcia władzy przez opcję pro unijno-niemiecką, PO, SLD i PSL.

Poza wielką grą światowego żydomasoństwa toczą się również gry na poziomie polityki państw. Nas interesują najbardziej Niemcy i Rosja i znajdująca się w stanie agonalnym pomiędzy nimi Polska, która praktycznie nie stanowi już sama o sobie, bo w każdych wyborach przekazujemy władzę antypolskiemu żydostwu.
Od początku lat 1990-tych istniał i może istnieje nadal, zamysł doprowadzenia do niewielkiej wojny między Polską a Ukrainą (vide wojna w Jugosławii), w której podsycane są nastroje nacjonalistyczne na bazie antypolonizmu. Taką wojną zainteresowane były (są) siły przeciwne, nie tylko zjednoczeniu, co nawet współpracy Słowian; Niemcy, Anglosasi oraz całe żydomasoństwo. Nie można byłoby się dziwić, gdyby chciała podobną sytuację wykorzystać Rosja – to jej polityczny obowiązek – przeciwko, której wymierzona jest żydowska „polska” polityka. Znający historie z łatwością dostrzegą tu analogie do naszych powstań narodowych w 1831, 1863, 1944 roku wymierzonych przeciw Rosji, w które zostaliśmy wmanewrowani przez antypolskie żydomasoństwo, a które przyniosły Polakom tylko śmierć i materialne zniszczenie.

Historia się powtarza. W lutym 2006 r. prezydent Putin publicznie mówił (Myśl Polska 25.02.2007 „J. Piłsudski i jego epigoni” M. Motas) o możliwych korzyściach ewentualnego zbliżenia Rosji i Polski, jako państw mających wspólne słowiańskie korzenie i jednocześnie wspólne przykre doświadczenia historyczne, o których powinniśmy rozmawiać. Żydowskie media w Polsce przemilczały to oświadczenie. Dodam od siebie, bo nie obowiązuje mnie dyplomatyczna taktyka, że Polska i Rosja mają tego samego wroga – światowe, antychrześcijańskie żydomasoństwo.

Cechą wspólną PO i PiS jest identyczny stosunek do gospodarki w wymiarze realnym: prywatyzacja – trwa i trwać będzie (za rządów PiS prywatyzacyjny nóż ma nam odciąć kolej i energetykę), polityka pieniężna (tj. kwestia najistotniejsza dla ekonomii kraju) poza rządem i sejmem, brak jakiejkolwiek koncepcji rozwoju gospodarczego, nie istnieje koncepcja tworzenia klasy średniej, brak polityki prorodzinnej, nie tworzy się mediów polskich, narodowych, uprawiana jest filozofia gospodarki liberalnej.
Wielki sukces gospodarczy rządów PiS, o którym trąbią panowie Kaczyńscy, a potwierdzają go również przeciwne im media jest czystą inżynierią finansową. Wynika on z obniżenia stóp procentowych na początku rządów PiS (Wojna walut” C. Mech, Nasz Dziennik 6-7.10.2007) oraz z wielomiliardowych „oszczędności” w oświacie na skutek spadku przyrostu naturalnego. Ponieważ zaciąg L. Balcerowicza w finansach ma się dobrze, a nawet lepiej po usunięciu z Min. Finansów C. Mecha, polityka finansowa wraca w stare koleiny i ten „sukces” diabli wezmą (rosną bankowe stopy procentowe). Warto pamiętać, że ministrem finansów w rządzie PiS jest Z. Gilowska, była liderka PO, zwolenniczka podatku liniowego, realizująca taką samą, co L. Balcerowicz antypolską politykę finansową.

Medialna zadyma „Dolina Rospudy” wzniecona przez tzw. ekologów przysłoniła rozmowy o „tarczy antyrakietowej” i żądania pazernych na cudze Żydów z WJC, którzy z „naszą” władzą są już dawno po słowie. Właściciele hasła „solidarnej Polski” chcą im dać po 20% z naszego majątku. Żydzi jednak wrzeszczą, że to mało. Ponieważ budżetu RP nie ma z czego klecić, a Skarb Państwa pusty, powstał projekt wypłaty Żydom w naturze – polską ziemią i już w JudeoUSA chwalą panów Kaczyńskich (Washington Times– „Chwaląc braci Kaczyńskich”). Nie powiodła się budowa na polskiej ziemi Judeopolonii I i II, ale może uda się Judeopolonia III (wiemy już, że Judeopolonia III nosi nazwę: Polin – D.Kosiur, 2018r.). Budowę rozpoczną panowie Kaczyńscy, jak sami głoszą, najwięksi przyjaciele Izraela.

 

Być pokonanym, a nie ulec, to zwycięstwo”
Tak słusznie mawiał marszałek J. Piłsudski. Nie możemy stracić nadziei na wolną narodową Polskę, choć on sam nigdy takiej nie budował.
Żeby znaleźć rozwiązanie naszych problemów musimy mieć najpierw świadomość stanu rzeczy. Musimy wiedzieć, jak wygląda i skąd przychodzi zło, musimy nauczyć się je rozpoznawać. Nie jest to łatwe. Medialnej propagandzie ulegają często ludzie uczciwi, wykształceni, nawet patrioci.Liberalny system kształcenia degeneruje młode umysły. Trwa to już 17 lat, a przecież poprzedni okres nie był wcale lepszy. I tylko przez 16 miesięcy trwania „Solidarności” w ciągu tych 63 lat mogliśmy zaczerpnąć świeżego powietrza i spróbować uczyć się solidarnego myślenia o własnym Narodzie i państwie – to za krótko na narodową lekcję. I tak, nie wychodząc z jednego żydowskiego obozu znaleźliśmy się w drugim.
A przecież UE to papierowy, sztuczny, żydomasoński potwór, który, póki co, bez konstytucji nie posiada rzeczywistego prawnego bytu. Wystarczy zawołać, won z naszego, tu decydują Polacy i już nie istnieją unijne idiotyzmy. I takich rządów, premierów, ministrów potrzebujemy z Polskiego Narodu.

Kandydaci na premierów RP, premierzy, partyjni liderzy spotykają się na odczytach z bandą trockistowskich renegatów z Fundacji Batorego, legalizując tym samym działalność tej antypolskiej żydowskiej V kolumny. Nigdy nie spotykają się np. z narodową Młodzieżą Wszechpolską – pokazuje to niezbicie, komu i czemu służą. Nie potrzebujemy w naszej reprezentacji antypolskich kundli wypasionych na pracy Polaków.

Jak zatrzymać i odwrócić libertariański proces rozkładu państwa bez własnych mediów, bez klasy średniej, która swoim kapitałem wsparłby partie ludowo-narodowe, bez silnej i licznej klasy wielkoprzemysłowej – ten przemysł m.in. też dlatego zlikwidowano – i, praktycznie, bez pomocy Kościoła Katolickiego, który ogranicza się do udzielania swojemu ludowi mętnych rad za trwaniem w UE, bo tak wskazał sam JPII?

A Radio Maryja otwarcie nawołuje do głosowania na PiS.

J.Daniels (według magazynu „Algemeiner” jeden ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie) oraz T.Rydzyk, szef Radia Maryja i TV Trwam

Nawet w wyborach samorządowych wybieramy źle, bo ordynację wyborczą (proporcjonalną!) tak obmyślono, żebyśmy nie mogli poznać poglądów kandydatów na radnych, a prawo polskie zabrania samorządom wszelkiej inicjatywy gospodarczej – i degradacja polski samorządowej idzie pełną parą (trwa wyprzedaż mienia komunalnego).

(…)

Powinniśmy w końcu zrozumieć i zapamiętać, a czasu zostało nam niewiele, że dla dobra naszej Ojczyzny nie wolno dopuszczać żydostwa do władzy na wszystkich szczeblach administracji państwa. Polski postęp musi być bezwzględnie odżydzony.

Rozpad UE jest nieuchronny. Nie może istnieć tak absurdalny twór, jak budowana odgórnie przez żydomasoństwo UE składająca się z różnych wymierających narodów, z różnych poziomów gospodarek państw, sterowanych zakazowo-rozdzielczo (jakie to znajome), bez wspólnego kulturowego spoiwa, z możliwością wymiany Europejczyków na ludność muzułmańską. Ten monstrualny biurokratyczny twór zapewnia tylko dobrobyt zbieraninie żydowskich pasożytów z całej UE.

Jeżeli Polska zniknie wtopiona w UE-pańsatwo, to powinniśmy zdawać sobie sprawę, że po rozpadzie UE-państwa nie będziemy już mieli z czego Jej złożyć. Stracimy przecież oprócz ludzi wszystkie składniki sił wytwórczych narodu, tj. kapitał rzeczowy (majątek narodowy), kapitał finansowy i przede wszystkim ziemię.

USA to drugi po Polsce kraj na świecie, w którym rzeczywista władza znajduje się całkowicie w rękach mniejszości żydowskiej. Utrzymywanie się tego podobieństwa nie służy ani Narodowi USA, ani Polakom w Polsce. Szkoda tylko, że jeszcze nie rozumie tego większość Amerykanów i większość Polaków manipulowanych przez żydowskie media.
Fortuna jednak kołem się toczy. Wierzę, że siły natury zwyciężą i zniszczą żydomasoński absurd opanowania świata i narzucenia mu liberalnego kapitalizmu i libertariańskiej kultury, wypada jednak pomóc nieco naturze, a ona z pewnością się nam odwdzięczy.

Dariusz Kosiur

83 Komentarze

Filed under Polityka

83 responses to “PiS lub PO – proste wybory Polaków

 1. veri

  ” oczywiście przyjmując założenie, że wyniki wyborcze, także te dotyczące frekwencji, ogłaszane przez PKW są wiarygodne.” –

  – korygujemy wiec mysl Klasyka na : ” Nie jest wazne kto glosuje , nie jest wazne kto liczy glosy – waznym jest kto oglasza wyniki wyborow ” ?

  Polubienie

 2. kojak

  Jurek ? Odrazajacy bydlak, gnoj i smiec ! Te koszerna szumowina wreszcie trafila na smietnik poiltyczny ! Ten koszerny bydlak jest uosobieniniem zydiowskie kreatury i gnoja bedacego zydowskim kretem w kosciele i polityce ! Precz tym lajdakiem raz na zawsze W ostatnich wyborach ta odrazajca swinia dala typowy popis zydowskiej kreatury i lajdaka

  Polubienie

 3. Gniewko Jantar

  Pozwolę sobie nie na temat.
  Na zaprzyjaźnionym blogu u Bruska jeden z komentatorów zapodał był adresik do jeszcze innego bloga.
  Zachwyconym jest niemożebnie. Językowa Uczta dla oczu i i od dziecka czytatego umysłu.
  Pachnie Szczypiorem (Gospodarz) i Pszekiem (jeden z komentatorów posługujący się arabsko brzmiącym pseudonimem) a już samo to, to palce lizać.
  Wydźwięk wpisu z linku pomijam. Niech se każdy wyczuje go tak, jak go tak, jak zdolny będzie zrozumieć…
  https://businessoutsiderpl.wordpress.com/2019/06/04/mirra-kadzidlo-i-gold-futures/

  P.S. Tylko tego Szczypiora jakby nie poznaję. Przed paru laty gdzie indziej psy parchate wieszał na złocie – w podobnie elokwentnym stylu – a tu taka zmiana…
  Ale jak to mówią – a co sam poczułem na własnej skórze – tylko krowa nie zmienia „poglądów”.

  Polubienie

  • Wacek

   Szanowny Kmieciu ale szczypior pisuje u opolczyka tylko tam ma ksywę Metro zresztą tu miał ksywkę też Metro ale chyba grzanek go pogonił bo Metro nazywał go agentem sanhedrynu co oczywiście jak dla mnie jest herezją.Gdzie grzanek i sanhedryn to jakby Ciciolina została papieżem.
   he he.

   Polubienie

   • Gniewko Jantar

    Panie Wacku.

    Wiem o przekonaniu pana Grzanka, że Metro to Szczypior.
    Ja jednak takiego przekonania w sobie nie mam.
    Szczypior, gdy zaczął być znany, pisał głównie finansach i ekonomii.
    Nigdzie nie zauważyłem, żeby Metro opierał swoje komentarze o podbudowę ekonomiczną.
    Gdzie znaleźć pana Metro, to Pan wie, a tu, Panie Wacku Drogi. może Pan poczytać „starego” dobrego Szczypiora i porównać z piśmiennictwem Autsajdera z linki, jaką wyżej zaproponowałem.
    https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21568

    Teksty te Szczypior pisał 6 lat temu. A jakby dzisiejszy Autsajder…

    Polubienie

   • grzanek

    Szanowny Kmieciu, to nie przekonanie, ja jestem pewien, że Szczypior i Metro to jedna i ta sama osoba. Zresztą on nigdy temu nie zaprzeczył, i kiedy przywoływałem cytaty ze Szczypiora, to się czasem do nich ustosunkowywał, tym samym potwierdzając, że to istotnie on. Zresztą, jeśli tutejsze wpisy Pana nie przekonują, proszę przeczesać blog Zygmunta Białasa, gdzie Szczypior od lat pisywał również pod ksywą „Metro”. Nie wiem tylko, jak ma się postawa narodowa (polska) do zachwytów nad osobą tego jawnie antypolskiego szmulo-szwabskiego szmatławca… Doprawdy zachodzę w głowę, co też Pana w jego pisaninie urzekło.

    Polubienie

   • grzanek

    Pewien na 1000%.

    Polubienie

   • grzanek

    Kmieciu Drogi, odpisałem zarówno u Autsajdera. 😉

    Polubienie

   • Gniewko Jantar

    Panie Grzanku.
    Wydaje mi się, że to było niepotrzebne u Autsajdera.
    Za dużo nicków i za mocno.

    Ja obstaję przy swoim, że Autsajder to Szczypior.
    Każdy dojrzewa nasiąkając kolejnymi wiadomościami (nie mylić z nowomową Mainstreamu zwaną „newsami”) i poglądy na pierwszy rzut oka wydają się obrócone o 180*.
    Ja jeszcze 10 lat temu byłem gorliwym wyznawcą Urbana i jednym z najaktywniejszych komentatorów jego forum „NIE”.
    (Nie żałuję).
    A teraz?… Panie Grzanku.
    Teraz Urban, nad grobem, na nowo stał się Urbachem, czyli parszywm stetryniałym żydem najgorszego sortu. A jego obecne forum to jak komentatorzy Gadzinówki Szechtera, tylko nie kryją się już wcale ze swoją koszernością.
    Gdyby mnie Pan poczytał 10 lat temu i porównał z tym, co pisuję dziś, to też byś Pan nie powiedział, że taki „zwrot” jest możliwy.
    Tylko że to nie jest zwrot. To jest rozwój, jaki następuje wraz nasiąkaniem Wiedzą.

    Polubienie

 4. przyjaciel


  od 10 minuty dobrze prawi o „demokracji ” w Polsce, z drugiej strony mówi się że społeczeństwo Polskie jest otumanione, to prawda, ale prawdą jest też to , że coraz więcej ludzi jest już przebudzonych, jest od około 50 do 100 takich głosicieli prawdy jak Pan z tego linku , PZ & DK i innych, każdy ma jakichś subskrybentów, źle że to wszystko jest rozdrobnione, wielka szkoda że nie można tego połączyć, a może można, moim zdaniem można.

  Polubienie

 5. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Na „wybory” chodzą tylko debile legitymizując działalność którejś z zorganizowanych, syjonistycznych, zbrodniczych grup przestępczych nazywanej partiami politycznymi. Tymczasem wszystkie te antypolskie organizacje co prawda wytwarzają różniący się bełkot, ale mają jeden program: To budowa państwa żydowskiego „Polin” na gruzach Rzeczypospolitej. Każdy kto idzie na „wybory”, przykłada rękę do likwidacji państwa polskiego. Wybór między PO a PiS, jest identyczny jak wybór między kiłą a syfilisem.

  Polubienie

 6. przyjaciel

  To już znam, nie ma lepszej reklamy dla swoich poglądów niż start w wyborach no chyba że masz 10 baniek na wywalnienie w TV jak podaje komentator

  Polubienie

 7. walerianda

  A może tak bez dywagacji tylko kierunek działania przyjąć zamiast mącenia skołowanym Polakom w głowach?

  niedz., 23 cze 2019 o 07:58 WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał(a):

  > rzeczpospolitapolska posted: ” Konsekwencją likwidacji PRL i odzyskania > „wolności” są wszystkie wybory, przed którymi polityczne elity > IIIŻydo-RP/Polin stawiają Polaków po 1989r. W istocie wybory Polaków są > banalne i zawsze sprowadzają się – a wskazują na to wyniki wszystkich ” >

  Polubienie

 8. przyjaciel

  no i co z tego wynika? wiemy że tak było, sytuacja jest już inna i trzeba działać w niej, albo poza nią, z tym że poza nią to tylko w zjednoczeniu

  Polubienie

 9. pytuś

  WYBORY DO PARSZYWEGO CHLEWA PRZY ULICY NOMEN OMEN WIEJSKIEJ.

  Mieszkańcy politycznego chlewa wytaczają najcięższe działa

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/72725-mieszkancy-politycznego-chlewa-wytaczaja-najciezsze-dziala

  Polubienie

 10. pytuś

  Już mieliśmy w Polsce pełzającą dyktaturę. Czego dzisiejsze władze mogą się nauczyć od tych przedwojennych?

  https://twojahistoria.pl/2017/09/13/juz-mielismy-w-polsce-pelzajaca-dyktature-czego-dzisiejsze-wladze-moga-sie-nauczyc-od-tych-przedwojennych/#4

  Polubienie

 11. pytuś

  Śmierć Piłsudskiego wstrząsnęła… Hitlerem. „Europa utraciła Wielkiego Obrońcę Pokoju”

  https://natemat.pl/143089,smierc-pilsudskiego-wstrzasnela-hitlerem-europa-utracila-wielkiego-obronce-pokoju

  Polubione przez 1 osoba

  • grzanek

   Ciekawe, czy wypowiadając te słowa A.H. zdawał sobie sprawę z rozmów, jakie toczył Piłsudski (jako inicjator/proponent) z Aliantami ws. wypowiedzenia Niemcom wojny prewencyjnej.

   Polubienie

   • pytuś

    TO JEST BARDZO CIEKAWE, ŻE NA ,,UCZTĘ U BALTAZARA,” NIKT NIE ZAPROSIŁ POLACZKÓW.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_monachijski

    ALE POLACZKI DOBRZE WIEDZIELI, KIEDY NASTĄPI ,,ROZBIÓRKA” CZECHÓW I SŁOWAKÓW.

    Zaolzie. Jak polski wywiad usiłował doprowadzić do rozbioru Czechosłowacji

    https://www.newsweek.pl/wiedza/historia/zajecie-zaolzia-przez-polske-rozbior-czechoslowacji/9ld9rqd

    Polubienie

   • grzanek

    Rozbioru? Boże żydowski, znowu to samo. Wszędzie ignoranci.
    https://prawda2.info/viewtopic.php?p=294563#294563

    Polubienie

   • @ grzanek

    Nigdy nie było takich rozmów – żadne źródła historyczne tego nie potwierdzają. To jest wyłącznie propagandowa mitologia budowania spiżowej postaci ze zwykłej antypolskiej kreatury.

    Proszę pamiętać, kto i w jakim celu przywiózł Piłsudskiego do Polski.

    Polubienie

   • grzanek

    Dobrze, zatem przeformułuję: Piłsudski był autorem koncepcji wojny prewencyjnej. Ad hoc sobie nie przypomnę, czy faktycznie jakieś rozmowy były, czy jego propozycja została z miejsca odrzucona, w każdym razie Alianci zachodni na pewno wiedzieli o takich pomysłach.

    Polubienie

   • Wacek

    Z tą wojną prewencyjną to była jedna wielka ściema podobnie jak jedną wielką ściemą patriotyczną był marszałek.Dziś też kociarz podobno pochodzi od Chrobrego Bolek od cesarza Walensa a goj cóż e szkoda nerwów na te pejsate jajca.

    Polubienie

   • Wacek

    Ta jego koncepcja to była jedna wielka ściema podobnie jak i ten patriota to była jedna wielka bajka napisana przez garbate nose a że goj w to wierzy albo udaje że wierzy za odpowiednie profity to tylko nad tym płakać.

    Polubienie

   • @ grzanek
    „Piłsudski był autorem koncepcji wojny prewencyjnej.”

    Nie było takiej koncepcji.
    Rządy żydo-sanacyjne IIRP sterowały w kierunku upadku Polski (analogicznie jak żydo-rządy IIIżydo-RP/Polin). Jej późniejszy sławny minister MSZ, J.Beck, Żyd (polonofob podobnie jak W.Bartoszewski, który w latach 1980. w NRF kwestionował polskość Ziem Odzyskanych), jako attaché wojskowy RP w Paryżu i Brukseli w okresie 1922–1923 przekazywał Niemcom wszystkie informacje na temat uzbrojenia, które Polska otrzymywała od Francji. Na żądanie Francuzów został wycofany do kraju.
    Tadeusz A, Siedlik „Z historii Polski 1900-1939. Klęska demokracji.”

    Rodzina J. i L.Kaczyńskich utrzymywała bliskie kontakty towarzyskie z J.Beckiem.

    Polubienie

   • grzanek

    Żeby nie być gołosłownym, przytaczam specjalnie niekoszerne źródło (raczej trudno posądzać władze PRL o sympatię w stosunku do Sanacji):
    W związku z tymi wydarzeniami niektórzy historycy snują przypuszczenia, że Piłsudski zamierzał wypowiedzieć wówczas Niemcom tzw. wojnę prewencyjną, proponując Francji wspólną przeciw nim akcję wojskową, mającą na celu przez okupowanie części terytorium III Rzeszy skłonienie rządu niemieckiego do zaprzestania zbrojeń i do respektowania postanowień traktatu wersalskiego. Powyższy projekt miał nie dojść do skutku tylko wskutek sprzeciwu francuskich kół rządowych. Twierdzenia te jednak nie są w pełni przekonywające. Prawdopodobniejsze wydaje się, iż stronie polskiej chodziło w danym przypadku raczej o wywołanie u Niemców przeświadczenia o możliwości tego typu akcji, w celu skłonienia ich do większej ustępliwości.
    J. Buszko, Historia Polski 1864–1948, Warszawa 1985, s. 302.
    Jak widać rozbieżności dotyczyły jedynie intencji czy motywacji obozu rządzącego. Nie budzi wątpliwości sam fakt snucia takich planów.
    Zresztą o wojnie prewencyjnej (ledwie co prawda napomknął, ale jednak) pisał nawet mój osobisty autorytet, Aleksander Bocheński w kultowych
    Dziejach Głupoty w Polsce:
    W pierwszym dziesięcioleciu po wojnie światowej Polska, dysponująca wojskiem dowolnej wielkości, oparta jeszcze o zwycięską Francję, ma nie najgorszą pozycję między rozbitymi wewnętrznymi kłótniami Niemcami i spustoszoną Rosją sowiecką. Ale czas mijał i pracował na rzecz ogromnych, o tyle większych od nas sąsiadów.Rosły one oba w siłę, podczas gdy nasze siły wzrastały słabo, albo też nie wzrastały wcale. Jednocześnie zaczęto obserwować upadek Francji i zdecydowany pacyfizm i niechęć do mieszania się do walk europejskich Anglii. W chwili, gdy wzrost sił na-szych sąsiadów zaczął dorównywać naszym, stanęło przed Polską pytanie, czy nie należy wojną prewencyjną pozbawić siły jednego z naszych sąsiadów – mianowicie Niemcy. Leżało to w granicach naszych możliwości, zwłaszcza przy oparciu się o drugiego sąsiada. Tych możliwości nie wykorzystaliśmy.

    Polubienie

   • grzanek

    Proszę wyciągnąć mój przydługi komentarz ze spamu.

    Polubienie

   • grzanek

    Ponawiam prośbę. Długi komentarz z dwoma cytatami.

    Polubienie

 12. pytuś

  CZYM SIĘ RÓŻNIŁ NIEMIECKI NARODOWY SOCJALIZM OD POLSKIEGO SANACYJNEGO SOCJALIZMU?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowosocjalistyczna_Niemiecka_Partia_Robotnik%C3%B3w

  Jak sanacja budowała socjalizm

  https://prawy.pl/10562-jak-sanacja-budowala-socjalizm/

  Polubienie

  • grzanek

   Sanacja i socjalizm? Ot i sanacyjny „socjalizm”
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_krakowskie_1923_roku
   A to jedynie czubek góry lodowej. W jednym z takich sanacyjnych „Wujków” Gomułka otrzymał postrzał, przez który kulał do końca życia. Tylko że w przeciwieństwie do „Wujka”, za sanacji żadna CIA via Solidurność nie musiała intenstywnie podburzać robotników do buntów, wystarczały same warunki bytowe.

   Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Ile trzeba tłuc – za przeproszeniem – żeby dotarło, że w Niemcowni Hitlera nie było żadnego Narodowego Socjalizmu?
   Germania towarzysza Hitlera to było zawirowanie demokracji żydowskiej (innej nie ma!) na drodze do komunizmu (NWO) zwane poprawnie faszyzmem. A faszyzm zaś, to kapitalizm (sposoby finansowania) wymieszany z najgorszymi mechanizmami komunistycznymi (zbrodnicze zarządzanie zasobami ludzkimi).

   Narodowy Socjalizm to był ustrój panujący w krajach Układu Warszawskiego i RWPG.

   Jak zwykle, jak na dłoni, widać, jak talmudyczna nowomowa obżydziła podstawowe, o pozytywnym wydźwięku, pojęcia.
   Do tego dodać obżydzenie narodowości jako takiej, Swarożycy (Swastyki) jako prastarego słowiańskiego symbolu szczęścia.
   I mamy to co mamy – rozmowy o sprawach, w których fundamentalne, podstawowe pojęcia wywrócone są flakami na wierzch.
   Jak można dojść w takim przypadku do jakichkolwiek sensownych wniosków.
   Wszystkie takie dyskusje o kant kuli potłuc…

   Polubione przez 1 osoba

   • Gniewko Jantar

    Uzupełnię wpis, bo zapomniałem.
    Czynnikiem, który sprawił, że demokracja żydowska w Niemcowni doznała zawirowania i przekształciła się (jak zawsze) w FASZYZM było objęcie przywództwa ZSSR przez Józefa Stalina, które to wydarzenie obróciło w niwecz żydowski plan Ostatecznego Rozwiązania Kwestii Słowiańskiej (później tow. Hitler próbował kontynuować dzieło swoich mocodawców i sponsorów za pomocą „GeneralPlan Ost”).

    Po raz kolejny powtórzę: gdyby na scenie nie pojawił się Wielki Józef Stalin, to żydzi nie wystrugaliby z $zekli towarzysza Hitlera. Bo nie byłby potrzebny!

    Polubienie

 13. pytuś

  @Gniewko Jantar

  Ile trzeba tłuc – za przeproszeniem – żeby dotarło, że w Niemcowni Hitlera nie było żadnego Narodowego Socjalizmu?

  Ile razy trzeba tłuc, że socjalistyczne ruchawki nie tylko się odbywały na Wschodzie jewropy! Katolicki bajerland to chyba był matecznik towarzysza Adolfa Hitlera?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bawarska_Republika_Rad

  REWOLUCJA LISTOPADOWA 1918 W NIEMCZECH

  https://encyklopedia.interia.pl/historia/news-rewolucja-listopadowa-1918-w-niemczech,nId,1989092

  Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Panie Pytusiu.

   Ruchawki Socjalistyczne. W całej Europie. Pełna zgoda.
   Plus do tego starcia Socjalistów z komunistami (Bronsztajnistami), z których szeregowi członkowie w Zachodniej Europie nie wiedzieli, że są socjalistami, bo popierali Józefa Stalina a nie arcy parcha o pseudonimie operacyjnym „Trocki”.
   Żydzi zaś w Zapadniej należeli i wspierali (oprócz wszelkich innych inicjatyw politycznych) głównie ruchy (ruchawki) KOMUNISTYCZNE, w tym towarzysza Hitlera. No dziwne by było, żeby swoich nie wspierali z sił całych…
   Wrogiem komunistów był Józef Stalin.
   Rozumie Pan?

   Czy jednocześnie świta Panu dlaczego Piłsudski (podobno: Selman) tak był hołubiony przez towarzysza Hitlera?

   Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Panie Pytusiu.
   Napiszę to jeszcze inaczej i krótko.

   Gdyby nie pojawił się Wielki Józef Stalin, to – jak już wspomniałem – nie byłoby towarzysza Hitlera, to po pierwsze.
   A po drugie, socjaliści w Zachodniej Europie zostaliby zmieceni z powierzchni ziemi. Wraz z frakcją zwolenników Stalina w zachodnioeuropejskich partiach komunistycznych.

   Polubienie

  • Gniewko Jantar

   I jeszcze jedna ważna rzecz.
   Nie należy mylić Socjalistów (Lewicy) sprzed dziesiątków lat z dzisiejszym koszernym lewactwem, które przez żydowski mainstream w kwadratowej talmudycznej NoWOmowie nazywane jest lewicą, czy nawet – o zgrozo – socjalistami. To zwykłe zboczone, parchate, komuchy są. Ani to Lewica ani Socjaliści.

   Po prostu dziś mamy do czynienia z dalszym talmudycznym, czy tam orwellowskim (jak kto woli), odwracaniem znaczeń słów.

   Polubienie

  • Gniewko Jantar

   I na dziś chyba ostatni mój wpis.
   Z dedykacją dla Opolczyka, który chyba czytuje tutejszy blog.

   Różnica między socjalizmem a komunizmem jest taka, że w tym pierwszym trzeba pracować, żeby coś „dostać” ale jednocześnie nie jest się wyzyskiwanym niewolnikiem. Że zacytuję: „Każdemu według zasług” – czyli pracy, czyli tego co wniósł do wspólnego dobra – Ojczyzny.

   W tym drugim przypadku natomiast, komunizm OBIECUJE (jak żydowskie „biblie”) wszystko ZA DARMO. Nawet żony, 70 dziewic, kartki na żarcie (USA 100mln „wolnych” obywateli jetam pobiera w tym faszystowskim para-kraju, żeby nie zdechnąć od dobrobytu demokracji żydowskiej (innej nie ma!).

   A wiecie dlaczego ostania prawdziwie Wolna Polska (PRL) upadła?
   Robić się Polactwu dla swojago własnego Kraju i własnych dzieci i wnuków nie chciało. Leniwym dwużydzianom Polaka…

   I nadal się nie chce. Robić. Dla Polski.
   Polactwo woli dla żyda.

   Polubienie

 14. Wacek

  Piłsudzki czy nie jedno barachło .Gdy ma się władzę nawet z Dyzmy zrobisz bohatera ku uciesze gawiędzi. Nieprzebrana ilość pomników różnych kowbojów Ronaldów , żelaznych dam , Kuklińskich wszystko to do czasu dopóki rządzić będą ci co pili wódkę w Magdalence i przy okrągłym stole.Mając ameby na dole przekupione 500 plus czy łapówkami przedwyborczymi dla dziadków można taki stan rzeczy długo utrzymywać ale nie wiecznie.

  Polubienie

 15. pytuś

  CZERWONY TOWARZYSZ SOCJALISTA.

  Wiele osób nie chce o tym pamiętać, ale Adolf Hitler był socjalistą.

  https://www.techpedia.pl/index.php?str=tp&no=8720

  NSDAP BYŁA BOLSZA, WIĘC MAMY KOLEJNEGO TOWARZYSZA BOLSZEWIKA.

  Bolszewik Hitler

  https://www.wprost.pl/38481/Bolszewik-Hitler

  большой – duży, wielki, wybitny, liczny.

  Polubienie

 16. pytuś

  @grzanek

  Rozbioru? Boże żydowski, znowu to samo. Wszędzie ignoranci.

  Panie grzanek, w 1939 r. był ciąg dalszy ,,zabawy” w rozbieranego. W tym samym czasie, żydłaczy bożek Polin, był na wczasach pod palmami i niczego nie widział. Ma się rozumieć, że ,,pejs absolut” posiada żelazne alibi i wszyscy mogą mu skoczyć!

  Atak słowacki na Polskę

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_s%C5%82owacki_na_Polsk%C4%99

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_s%C5%82owacki_na_Polsk%C4%99

  Polubienie

 17. Gniewko Jantar

  A co mi tam. Wysupłałem i pielęgniarze poszli w cień się napić.
  To jeszcze coś napiszę.

  Dziś znowu słyszałem w którejś polskojęzycznej radiostacji propagandowej audycję, w której jakiś polskojęzyczny minister, poseł, albo inszy ekspert tłumaczył polskim Gojom konieczność stosowania ściągania na tereny – zwane jeszcze czasem przez niezorientowanych Polską – imigrantów zarobkowych; w sensie siły roboczej.
  Bo jak to powiedział wzmiankowany minister/poseł/ekspert GOSPODARKA tego oczekuje.

  Dobrze że żyły mam jeszcze w miarę elastyczne, bo inaczej doznałbym zawału – jasny chuj by mnie strzelił.

  I nie boli mnie, że ten jebany polskojęzyczny kryminalista pierdolił, to co pierdolił. Bo to kryminalista koszerny. i on tak ma.
  Boli mnie to, że Polacy łykają to żydowskie gówno jak mannę prosto z żydowskiego nieba.

  Pewnie niektórzy dalej nie rozumieją o co chodzi. Cóż, propaganda żydowska od 30 z okładem lat pierze w koszernym proszku polskie niezbyt lotne łby, więc spieszę wytłumaczyć.

  Otóż. Taki minister/poseł/ekspert, szczególnie tych dwóch pierwszych, został wybrany PO TO, żeby REPREZENTOWAĆ ŻYWOTNE interesy Polski i Polaków!!!
  A nie jakiejś enigmatycznej, wyssanej z palca wyciągniętego prosto z żydowskiej dupy, GOSPODARKI, czyli tej spod znaku parchatej ręki niewidzialnego rynku!!!
  On/ona – minister/poseł/ekspert został wybrany przez Naród Polski żeby tak budować Polskę, żeby Polacy chcieli mieć dzieci, mieli te dzieci, że te dzieci kochały Polskę, chciały w niej żyć, i żeby czuły, że Polska to jest ich RODZINNE miejsce.
  itd.

  A jeśli taka menda polskojęzyczny minister/poseł/ekspert mówi, że w Polsce, którą on/ona reprezentuje, brakuje rąk do pracy i on/ona w zamian jedyne co może zaproponować to PODMIANKĘ ETNICZNĄ, to taka kurwa (nie przepraszam za słownictwo) powinna natychmiast zostać pozbawiona wszelkich stanowisk, ewentualnego immunitetu, postawiona przed doraźnym sądem, i powieszona na najbliższej latarni ulicznej!!!

  Ale jeśli Szanowni Czytelnicy dalej nie rozumieją, o czym powyżej napisałem, to zasługujecie na los, jaki sami sobie zgotowaliście, a wykonawcami którego będą żydzi. Nowi „Polacy”, Poliniacy.

  P.S. Zapomniałem zapytać, dzięki komu w III RyPy brakuje rąk do pracy? I jakiej jakości jest to to „praca”?…

  Polubienie

 18. pytuś

  @Gniewko Jantar

  Jak zwykle, jak na dłoni, widać, jak talmudyczna nowomowa obżydziła podstawowe, o pozytywnym wydźwięku, pojęcia.

  CO TO JEST KOMUNIA, ZWANA KOMUNIZMEM?

  Język włoski: COMUNE – POSPOLITY
  Język francuski: COMMUNE – POSPOLITY
  Język hiszpański: COMÚN – POSPOLITY
  Język portugalski: COMUM – POSPOLITY
  Język angielski: COMMON – POSPOLITY
  Język niemiecki: COMMON – POSPOLITY
  Język esperanto: KOMUNAJ – POSPOLITY
  Język rumuński: COMUNĂ – POSPOLITY

  ,,W tym drugim przypadku natomiast, komunizm OBIECUJE (jak żydowskie „biblie”) wszystko ZA DARMO. Nawet żony, 70 dziewic, kartki na żarcie (USA 100mln „wolnych” obywateli jetam pobiera w tym faszystowskim para-kraju, żeby nie zdechnąć od dobrobytu demokracji żydowskiej (innej nie ma!).”

  CZY TO PRZYPADKIEM NIE NASZ (K)RAJ PARCHY OCHRZCIŁY KOMUNĄ PRZEPITĄ, CZYLI RZECZ-POSPOLITĄ (RES COMMUNIS)?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/III_Rzeczpospolita

  DOBRO WSPÓLNE – COŚ TAKIEGO?

  https://sjp.pl/res+communis

  Etymologia słowa RES:

  łac. res → rzecz, własność

  RES COMMUNIS + RZECZ-POSPOLITA = KOMUNIŚCI, CZYLI MY POLACY I NIKT INNY.

  PS. Panie Gniewny, poproszę o kluczyki do porschaka, przecież to jest nasze DOBRO WSPÓLNE! Szanowna małżonka może jeszcze troszeczkę poczekać! Pozdrowienia dla 70. dziewic.

  Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Jeśli w socjalizmie miałbym „porszaka”, to by znaczyło, że dałem Polsce co najmniej dwakroć tyle od siebie, ile ten „porszak” jest wart.

   Moim marzeniem jest (raczej było) żeby synonimem „porszaka” był FSO „Polonez”.
   Polakom się nie chciało zrobić takiego Poloneza.
   Woleli palić od niego opony na zakładzie, położyć się na styropianie, ryczeć jak wyrżnięte byki „Precz z komuną” i następnie spełniono ich żądania i zlikwidowano im miejsca polegiwania razem ze styropianem.

   Teraz jeżdżą szkopskimi szrotami, ich dzieci robią „kariery” i wstydzą się polskości, a ich matki podmywają dupy zmurszałym hitlerowcom, i są kurwa! szczęśliwi, bo się odmieniło oblicze tej ziemi.
   Na takie, jakie sobie, te barany, życzyli.

   P.S. Poproszę administrację o wyciągnięcie z szuwarów jednego mojego komentarza traktującego o imigracji do III RyPy.

   Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Poza tym, Pan Pytusiu albo nie rozumiesz Dobra Wspólnego, albo Pan jesteś prostym warchołem. Zaściankowcem, szlachetką, zaprzańcem, targowiczaniem.
   Cytat z Palmera Eldritcha – Polaka!

   „”Demoralizacja społeczeństwa do 1980 to mit. Dopiero Solidurność doprowadziła do rozłamu naród-państwo (wydatnie pomógł Kościół z ambon i przemytem funduszy CIA via Watykan), z tym, że naród zaczął niszczyć najbardziej mu służące państwo, jakie kiedykolwiek w historii miał. Uczciwa praca dla własnego państwa nie była już po 1980 „społecznie” akceptowana. „Trendy” stało się warcholenie i opór („czym gorzej, tym lepiej”). A na tym oporze „lud roboczy miast i wsi” ukręcił bat na własny grzbiet. ”
   Można to nazwać „inspirowanym sabotażem gospodarczym”. Ale dziś robotnicy nie mają lepszego morale. Robią cokolwiek tylko z powodu „rezerwowej armii pracy””

   Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Poza tym pamiętaj Pan o jednym, Panie Pytusiu, jam prosty Polak – Słowianin.
   Żadnego wykształcenia nie mam. A do tego najmniejszej ochoty traktować niezasługujących na to adwersarzy na nadmierną kurtuazję.
   Jak wyczuję czosnek, to pociągnę z laczka, popchnę paroma kurwami i skurwysynami, a do tego załączę takie argumenty, że Pan swych nadjordańskich sandałów nawet na Madagaskarze nie znajdziesz…

   Polubienie

 19. pytuś

  @Gniewko Jantar

  Moim marzeniem jest (raczej było) żeby synonimem „porszaka” był FSO „Polonez”.

  Panie Gniewny, w tym beznadziejnym przypadku, też nie mam dobrych wiadomości!

  Polonez (Fiat 137) – Prototyp

  Polonez ma 40 lat. Rozprawiamy się z mitem jego narodzin: jak było naprawdę?

  https://spidersweb.pl/autoblog/40-lat-poloneza-niewygodna-prawda/

  Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Panie Pytuś.

   Ktoś tu niedawno nazwał Pana profesorem; albo inszym tytułem naukawym. Nie wnikam.
   Tyle że z dawnych lat, gdy Polska była Polską, to wykształcenie zobowiązywało.,; no chyba, że ktoś był „profesorem” Bartoszewskim, albo tym, no, jak mu było, co go to hitlerowcy z Auschwitz specjalnym pociągiem wywieźli na leczenie, bo się źle w obozie poczuł… No, kurwa, mam na końcu języka. (oby mi nie odpadł, język mój – znaczy). W sumie prawie gówno mnie obchodzi, czyś Pan profesor, czy nie. Prawie…

   Wracając, sugerowano więc tu, że Pan żeś kształcuny wielce.
   A znać z daleka jakby głupi.
   Pan się nie obraża. Ot, takie wrażenie przez internety odnoszę. Może cyfrowa optyka światłowodu przekłamuje?…

   P.S. A’propos „rozprawiania się z mitem” – Pan chcesz rozmawiać o młotku, a ja o jego właściwym użyciu, Panie Pytusiu…

   P.S.2 Zamiast produkować „porszaki” Polacy po II WŚ odbudowywali, a w zasadzie budowali, wraz z nowymi fundamentami, Ojczyznę. Likwidowali analfabetyzm, elektryfikowali najmniejsze nawet sioła, gdzie wrony zawracały i psy chujami wodę piły. Pracowali nad tym, żeby nawet najmniejszy z Polaków nie był przez Ojczyznę porzucony (jak w Sanacji i wcześniej). Nie było czasu, sił, i przede wszystkim WTEDY produkować „porszaków”. Wystarczało uczciwie tłuc młotkiem Polonezy, Fiaty, itd. Jeździły, spełniały swe zadanie. Dzięki nim potrzebne były całe tabuny ludzi wykształconych na wszelkich szczeblach; od robola mieszającego smołę gdzieś przy produkcji opon do tego Poloneza, przez szwaczki w Łodzi, produkujące tapicerkę, aż po górników i hutników produkujących stal do wykucia na kowadle tego prymitywnego ALE POLSKIEGO Poloneza.
   Wszędzie tam było potrzebne było szkolnictwo wszystkich szczebli.

   Trzeba było tylko chcieć, zakasać rękawy, i napierdalać z całych sił DLA POLSKI i POLSKICH DZIECI!

   A nie z podpuszczenia największego we Wszechświecie kremófkożercy leżeć na styropianianie i prosić o PEVEX w każdym sklepie.

   Cóż. Życzenie głupków się ziściło. PEVEX w każdym sklepie jest.
   Różnica polega na tym, że teraz Solidurnie mogą brać żydowski KREDYT na zakupy w tych PEVEXach. Ale kredyt się kiedyś skończy.

   I jak pisał Wielki Polak Jan Słomka:
   „katolicy zawsze na żydów narzekali i narzekają, a przytem nieraz wyśmiewali się i wyśmiewają z ich różnych wad, żartując i robiąc im nawet różne figle, ale cóż z tego wszystkiego: żyd był i jest na wszystko cierpliwy, a katolicy szli i idą zawsze do żydów i dają się im wyzyskiwać na różne sposoby, i ci się bogacą, choć ciężko nie pracują.

   Żyd dotąd ulega katolikowi i pozwala naśmiewać się z siebie i płatać sobie najnieprzyjemniejsze figle, dopóki widzi u katolika pieniądze w kieszeni i majątek, ale jak już wszystko wyssie i wyzyska, to się lepiej z katolika wyśmieje i za drzwi go wyrzuci.”

   Polubienie

   • Wacek

    W zasadzie co tu można dodać chyba nic. Z drugiej strony kij w gitarę można się było na tego Bolka złapać marząc o frykasach i rarytasach z hipermarketów ( w USA już do żarcia dodają rtęć ) po tym jak stało w kolejce za dupnym papierem pół dnia ale żeby dalej w to brnąć po 30 latach.Całkowicie to jest niezrozumiałe od strony rozumu.Nawet same żydki boją się protestów i niezadowolenia skoro postanowili dzieciakom gojów dawać na KFC i Bigmacki po parę stówek a zęby od coli się psują.Wiele już polskich dzieci ma poważne ubytki w jamie ustnej za niedługo ząbka żadnego nie będzie ale tutaj nie widać aby żyd cokolwiek robił aby ratować uzębienie dzieci przynajmniej wdrożeniem jakiegoś programu ochronnego.
    Waldziu z Sosnowca też się nabrał na żydo-demokrację ale on jednak szybko zmądrzał.

    Polubienie

 20. pytuś

  ,,Poza tym, Pan Pytusiu albo nie rozumiesz Dobra Wspólnego, albo Pan jesteś prostym warchołem. Zaściankowcem, szlachetką, zaprzańcem, targowiczaniem.”

  Panie Gniewny, jako: ,,jam prosty Polak – Słowianina” czy potrafisz rozróżniać parchy?

  https://pl.wiktionary.org/wiki/parch_jab%C5%82oni#pl

  https://sjp.pl/gud%C5%82aje

  To są Pana ,,wypociny umysłowe,” do których pozwoliłem się odnieść w sprawie wyrazu KOMUNA.

  ,,Jak zwykle, jak na dłoni, widać, jak talmudyczna nowomowa obżydziła podstawowe, o pozytywnym wydźwięku, pojęcia.”

  ,,DOBRO WSPÓLNE” TO JEST FAŁSZYWE TŁUMACZENIE POJĘCIA ,,RES COMMUNIS” – I TYLKO TYLE PANIE GNIEWNY!

  Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Panie Pytusiu.
   Szczerze? to ja nie wiem o czym Pan do mnie rozmawiasz.

   Czemu odnoszę nieodparte wrażenie żeś pan jest warchoł?
   Nie wiem.
   Może się mylę.
   Na dziś mam już dość.
   Zostawiam Pana z taką myślą:

   ” jak masy potrzebują szpitala, a jednostka chce pałacu, to ja poprę szpital, a nie pałac – i złamię wolę jednostki (ciekawą ilustracją problemu jest wielka tragedia elit USA, które Obama chce zmusić do większego opodatkowania się w sytuacji totalnego kryzysu i olbrzymiego deficytu). Nawet, jeśli tą jednostką jest fabrykant, który dorobił się w sposób wynikający z moich wcześniejszych postów) na masach. Jeśli masy potrzebują linii kolejowej, to prymat ma potrzeba transportowa mas – a nie prawo własności jednostki, która nie chce zrozumieć, że jeśli dostanie odszkodowanie stosowne do rozmiaru szkód ekonomicznych (obliczalnych, a nie wydumanych), które ponosi, to jej moralnym obowiązkiem wobec ogółu jest ustąpić. W pewnym wieku kult egoizmu powinien przejść, ale póki nie przejdzie – nie zrozumiesz tego. ”

   „Każde państwo realizujące inwestycje użyteczności publicznej ma odpowiednie regulacje dotyczące wywłaszczeń. Dla libertarianina każde naruszenie widzimisię wariata lub egoisty jest wielką krzywdą, która przekreśla korzyści społeczne. To oczywista bzdura. Korzyści społecznie nie mogą być przekreślane przez warchołów, wariatów i egoistów.”

   „Obawiam się, że mylisz anarchię z wolnością, a organizację państwową i respektowanie potrzeb większych grup społecznych z totalitaryzmem. I oczywiście – że masz problemy z nieobnażaniem swojego poziomu kulturalno-intelektualnego w dyskusji.”

   Ot. Takie se zdania, na sen. Bezsenny. O ile jest się Polakiem, który tylko zbłądził na intelektualną pustynię Negev, a chciałby być na nowo Polakiem ze słowiańskiej krwi i kości.
   Bo jeśli jednak rzucam perły przed żydowską świnię, to cóż. Szkoda pereł…

   P.S. „Suma egoizmów nie tworzy społeczeństwa” – A. Suleczak.

   Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Aha.
   Gdyby mi Pan zarzucił, że ja od rzeczy, no to ja Panu przecież też tylko odpowiedziałem w pańskim stylu. Nic nadto.

   Polubienie

 21. pytuś

  @Gniewko Jantar

  ,,Tyle że z dawnych lat, gdy Polska była Polską, to wykształcenie zobowiązywało…”

  Panie Gniewny, to nie parchate wykształcenie zobowiązuje. Znowu biją dzwony, a Waść nie wiesz, w którym pejsatym kościółku dzwonią na trwogę.

  Noblesse oblige

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Noblesse_oblige

  Za wiele parszywych bajeczek Waść się naczytał i to są skutki ogromnej niewiedzy! Powiadasz Pan, że w dawnej Polsce ,,wykształciuchów” było na pęczki wśród gojów!

  Analfabetyzm

  Likwidacja analfabetyzmu w Polsce

  Żeby była jasność to: duchowieństwo, urzędnicy dworscy i Żydzi – wszystko parchy!

  ,,W średniowiecznej Polsce podobnie jak w innych krajach Europy analfabetyzm obejmował przytłaczającą większość ludności. Pisać i czytać potrafili jedynie przedstawiciele duchowieństwa, urzędnicy dworscy i Żydzi. Pierwszym władcą Polski potrafiącym czytać i pisać był Mieszko II, a ostatnim nie posiadającym tej umiejętności Kazimierz Jagiellończyk. W Rzeczypospolitej Obojga Narodów analfabetami w połowie XVIII w. było jeszcze ponad 90% społeczeństwa. Nieznaczna poprawa nastąpiła w okresie zaborów. W Królestwie Polskim i w Galicji około 1870 r. analfabeci stanowili około 80% ogółu ludności, a w zaborze pruskim już tylko 30%.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Analfabetyzm

  PS. Przy następnych parchatych lekturach, bacz Waść na to objawienie!

  Polubienie

 22. grzanek

  Pax, Pax między Słowiany! Panowie, jak wam nie wstyd? W sobie skaczecie do gardeł, a srulowi w to graj…

  Polubienie

  • Wacek

   Grzanuś przypomniał mi się Wołodyjowski jak czytam twoje apele ale się przyłączam.Coś czułem że jak profesor tu się zakorzeni po wykopie wszystkich od DonTadeo to będzie konflikt z kmieciem bo profesor dostaje sraczki na samo słowo PRL a przez dwa tygodnie go pędzi ze złości jak usłyszy słowo ZUS.Gorzej jakby zagryzł jabłko i popił mlekiem.

   Polubienie

 23. pytuś

  @grzanek

  Polubienie

  • grzanek

   Psorku kiko, a to w jakim kontekście? 😀 Do którego mego posta pije?

   Polubienie

   • pytuś

    @grzanek

    Pax, Pax między Słowiany! Panowie, jak wam nie wstyd? W sobie skaczecie do gardeł, a srulowi w to graj…

    Panie grzanek, coś Pan niedzisiejszy?

    PAX – TO SĄ MARZENIA GOJA, KTÓRE GUDŁAJ ZAWSZE OBRÓCI W PERZYNĘ, PONIEWAŻ NIE LEŻY TO W JEGO INTERESIE. GDZIE BY WTEDY UPRAWIAŁ DOCHODOWY HANDEŁES, NIE MOGĄC SPRZEDAĆ: LATAWCÓW, WIATRAKÓW, OKRĘCIKÓW, WODNYCH, PODWODNYCH, KARA-BINKÓW, PISTOLETÓW, HARMATEK, MIN, RAKIETEK, BOMBEK CHOINKOWYCH, HA-DRONÓW, GĄSIENICOWYCH TANKÓW, RADARÓW, ITD., ITP.

    concordia domi, foris pax

    https://pl.glosbe.com/la/pl/concordia%20domi,%20foris%20pax

    Srulowi w to graj, a głupi goj nigdy się nie połapie o co chodzi, widząc pokazane SKUTKI, a nie dobrze ukrytą PRZYCZYNĘ!

    https://pl.wiktionary.org/wiki/intryga

    ,,PRAWDZIWA WIEDZA TO ZNAJOMOŚĆ PRZYCZYN.”

    – Arystoteles

    PS. Mądrości Konfucjusza, jeszcze nikomu nie zaszkodziły – są ponadczasowe.

    Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Aż się spociłem od tych bliskich pustyni obrazków.
   Ile w nich przesłania…
   Zaiste, znać zaraz człeka kształconego.

   Polubienie

 24. pytuś

  @Gniewko Jantar

  Aha.
  Gdyby mi Pan zarzucił, że ja od rzeczy, no to ja Panu przecież też tylko odpowiedziałem w pańskim stylu. Nic nadto.

  ,,W tym drugim przypadku natomiast, komunizm OBIECUJE (jak żydowskie „biblie”) wszystko ZA DARMO. Nawet żony, 70 dziewic, kartki na żarcie (USA 100mln „wolnych” obywateli jetam pobiera w tym faszystowskim para-kraju, żeby nie zdechnąć od dobrobytu demokracji żydowskiej (innej nie ma!).”

  Tylko aha!

  PS. Panie Gniewny, poproszę o kluczyki do porschaka, przecież to jest nasze DOBRO WSPÓLNE! Szanowna małżonka może jeszcze troszeczkę poczekać! Pozdrowienia dla 70. dziewic.

  Nic ponadto.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Parodia

  Polubienie

 25. Major Zuber

  http://swiatowid.neon24.pl/post/149449,coscie-wyborcy-pis-uczynili-z-tej-krainy

  Po kompromitacji w sprawie nowelizacji Ustawy o IPN PiS (Jarosław Kaczyński) jest w swoich wszelkich zapewnieniach i obietnicach niewiarygodny. Widząc skalę oburzenia w sprawie U447 (manifestacja z 11.V.2019) PiS (Jarosław Kaczyński) oszukał ponownie elektorat. W jaki sposób? Zamiast przy użyciu czynów dowieść swoich intencji – i uchwalić projekt Michalkiewicza „Ustawa o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej i własności obywateli polskich przed grabieżą”, wybrał (w polityce pozbawione jakiejkolwiek wagi) zapewnianie na spotkaniach wyborczych, że „Polska żadnych zobowiązań nie ma i to zarówno z punktu widzenia prawa, jak i z punktu widzenia elementarnej moralności i przyzwoitości!”. Omijał przy tym szerokim łukiem jakąkolwiek wzmiankę o Ustawie 447 i Żydach. Sam projekt ustawy (zgłoszony przez posła Kukiz’15) został tymczasem rękoma PiS (Jarosława Kaczyńskiego) usunięty z porządku obrad Sejmu, w dość skandalicznych okolicznościach.

  Polubienie

 26. pytuś

  @Gniewko Jantar

  ,,jak masy potrzebują szpitala, a jednostka chce pałacu, to ja poprę szpital, a nie pałac…”

  Widocznie szerokie masy ludu potrzebują pałaców?

  Odbudowa Pałacu Saskiego: Umowa nabiera kształtów

  https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1410965,odbudowa-palacu-saskiego-w-warszawie.html

  Komu dzisiaj są potrzebne szpitale?

  Rząd chce likwidacji 150 szpitali powiatowych, ale nie ma odwagi powiedzieć tego wprost

  https://oko.press/eutanazja-szpitali-powiatowych-rzad-chce-likwidacji-150-z-nich-ale-nie-ma-odwagi-powiedziec-tego-wprost/

  Polubienie

 27. pytuś

  @@Gniewko Jantar

  A nie z podpuszczenia największego we Wszechświecie kremófkożercy leżeć na styropianie i prosić o PEWEX w każdym sklepie.

  W PRL-u nie tylko były DZIWEXY!

  „Sklepy komercyjne” w późnej epoce Gierka. Mięso dla wybranych

  https://twojahistoria.pl/2017/12/31/mieso-dla-wybranych-czym-w-schylkowej-epoce-gierka-byly-sklepy-komercyjne/

  Był taki wierszyk na temat socjalistycznej komercji.

  Kto ty jesteś?
  – Komercjuszek.
  – Jaki znak twój?
  – Pusty brzuszek.
  – Gdzie twe mięso?
  – W obcym kraju.
  – Jaki to kraj?
  – Ja nieznaju.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Baltona

  Blondynki do konsumpcji

  https://reportaze-sadowe.wprost.pl/historia-prl/466037/blondynki-do-konsumpcji.html

  Polubienie

  • Gniewko Jantar

   Kurwa, bo pęknę!
   Pieprzysz Pan Pytusiu jakbyś przepisywał z bryka drukowanego w szechterowej drukarni.

   Mięsa brakowało w PRL? Komu? Pan se sprawdź roczniki statystyczne! Ile mięsa, ryb, nabiału żarły głupie Solidurnie leżące na styropianie biorące za to leżenie, złodziejstwo (okradali samych siebie durnie, jak to durnie), wypłaty (bo „komunistyczne” zakłady pracy nie mogły warchołów wywalić na zbity zażydzony ryj),a ile dopasieni „wolnością” i demokracją żydowską (innej nie ma!) Wolacy.
   I jeszcze Pan sprawdź jakość tego żarcia prl’owskiego z tym demokratycznym „suwerennym”; najlepiej na najbliższym cmentarzu sprawdzając średnią wieku umrzyków przed 1990 i po.
   Bo przecież epidemia RAKA to taka nowoczesna, demokratyczna, choroba.
   Trzeba być leszczem i „komuchem”, żeby nie chcieć zachorować na raka.
   Kto nie choruje na demokratycznego raka to najpewniej kremlowski troll i pachoł Putina…

   W późnej epoce Gierka KORniki już warcholiły polskie społeczeństwo. Za sprawą tego zwarcholenia Polacy przestawali pracować, obniżali jakość i wydajność pracy. I dlatego w sklepach brakowało.
   Ale KURWA nawet wtedy POLSKIE DZIECI NIE CHODZIŁY GŁODNE.
   KURWA! Jak teraz za „wolnej” Polin!!!

   Pęknę, jak nic pęknę. Tak mnie ten wykształciuch wkurwia!!!
   „Tempa dzida”.

   Polubienie

  • Gniewko Jantar

   A jeszcze se coś dodam, bo mam wenę.

   Pan Pytuś, coś mi się wydaje, zaraz mi zapoda, że on i jego rodzina w PRL nie dojadali i milicja ich biła. Takie „patriotyczne” bidulki.
   Cóż. Jeśli nie dojadali i milicja biła, to SŁUSZNIE. U mnie nikt do partii nie należał (aż się tego wstydzę i żałuję) a i tak jedliśmy tak, jak dziś może złodziej Kulczyk wpierdala. I wszystko swoje, z malusiego poletka i podwórka dla drobiu – pan Grzanek może pamięta, gdy opisywałem swoje gospodarkie z PRL na prawicy.net i ile z tej gospodarki się dało wyciągnąć jadła?
   Wracając. Jeśli wykształciuch Pytuś głodował za PRLu, to wg mojej opinii słusznie. Znać zaraz że sypał piach w tryby, spawał pociągi do torów, i modląc się do żydowskiego demona-ludobójcy jahve kończył satanistyczne mamrotania solidurną maksymą: „im gorzej (w Polsce), tym lepiej (żydom)”.

   Głupi pozostanie głupim. Nawet jeśli PRL dał mu niechcąco wykształcenie…

   Polubienie

   • Wacek

    Panie Kmieciu w PRL był taki głód że mój ojciec i wujek nie wliczając ciotki warzyli po 130 kg żywej wagi ale to im było mało bo słuchali wolnej europy.Ileż ja z ojcem się nakłócił żeby on tego syfu nie słuchał.Bez rezultatu.

    Polubienie

 28. pytuś

  @Gniewny AmberGold

  ,,A jeszcze se coś dodam, bo mam wenę.” 2 + 2 = 6?

  No cóż…

  https://pl.wiktionary.org/wiki/idiota

  „Tempa dzida” – z oczywistymi faktami się nie dyskutuje!

  Polubienie

 29. pytuś

  Globalizm i globaliści.

  Kreml postawi cerkiew obok wieży Eiffela

  http://wyborcza.pl/1,155287,7653035,Kreml_postawi_cerkiew_obok_wiezy_Eiffela.html?bo=1&disableRedirects=true

  Nowa rosyjska cerkiew katedralna u stóp Wieży Eiffla otwarta pod nieobecność Putina

  https://belsat.eu/pl/news/rosja-otworzyla-dzis-cerkiew-katedralna-u-stop-wiezy-eiffla-pod-nieobecnosc-putina/

  Polubienie

 30. paziem

  Najzabawniejsze, że artykuł z GW na temat cerkwi w Paryżu okrasza zdjęcie cerkwi w Łodzi przy ul. Kilińskiego. Jak tu nie ” kochać Żydów” :)))) panie Pytuś.

  Polubienie

 31. pytuś

  PEJSACI ,,SŁOWIANIE?”

  Żydowski Disneyland Putina

  ,,Naczelny rabin Rosji Berel Lazar, bliski sojusznik Putina, stwierdził ostatnio, że Żydzi ,,nigdy nie czuli się tu tak dobrze, jak dziś”. Dodał, że aż 100 tysięcy Żydów zdecydowało się na powrót z Izraela do Rosji. Rabin sam oprowadzał po muzeum prezydenta Peresa, opisując liczne przykłady działań Moskwy na rzecz Żydów.”

  Oczywiście rebe kłamie, ponieważ mośki byli utylizowani w OBOZACH ZAGŁADY, a nie w KONZENTRATIONSLAGRACH i żaden T-34 nie mógł ich wyzwalać, gdy już od dawna byli w postaci ,,proszku.”

  ,,- Tu mamy historię II wojny światowej, i widzimy, jak wiele Armia Czerwona zrobiła dla ratowania ludności żydowskiej – opowiadał Lazar. Następnie wskazał na sowiecki czołg T-34: – Te czołgi, zaprojektowane przez Żyda, ocaliły wielu innych Żydów z obozów koncentracyjnych.”

  https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/zydowski-disneyland-putina/pvpp2

  Disneyland w Polin.

  Muzeum Historii Żydów Polskich Polin

  ,,W skład Komitetu Budowy Muzeum, któremu przewodniczył Marcin Święcicki, weszli m.in. Władysław Bartoszewski, Henryka Bochniarz, Włodzimierz Cimoszewicz, Marek Edelman, Bronisław Geremek, Izabella Cywińska, abp Stanisław Gądecki, Ryszard Krauze, abp Henryk Muszyński, Krzysztof Piesiewicz, Gołda Tencer, Cezary Stypułkowski i Andrzej Wajda. Patronat nad jego tworzeniem objął prezydent Aleksander Kwaśniewski, a na czele Międzynarodowego Komitetu Honorowego Muzeum stanął Szimon Peres.”

  ,,Uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego Muzeum Historii Żydów Polskich, zostało dokonane przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego (26 czerwca 2007)”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Muzeum_Historii_%C5%BByd%C3%B3w_Polskich_Polin

  Polubienie

 32. pytuś

  W Warszawie powstał nowy bizantyjski ,,kurnik.”

  Parafia św. Sofii Mądrości Bożej

  ,,Pierwsza Święta Liturgia w budowanej cerkwi była celebrowana 19 maja 2018 r.; tego samego dnia poświęcono i umieszczono krzyż na głównej kopule świątyni.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_%C5%9Bw._Sofii_M%C4%85dro%C5%9Bci_Bo%C5%BCej_w_Warszawie

  Niech teraz ktoś powie, że to są stare ,,odgrzewane kotlety” – Panie grzanek!

  Polubienie

 33. pytuś

  @Wacek

  Profesorze można wiedzieć co to jest Asan bo piszesz pan to ciągle a ja nie znam znaczenia tego słowa. Asan Paziem ? to jakiś tytuł szacha perskiego nie wiem.

  Wacuś, albo Acuś ma Pan Internet pod nosem i nie wie co to jest Asan_Acan?

  Panie Acuś, słowo Asan wrzucamy do pejsgoogla i od razu wszystko staje się jasne!

  https://sjp.pl/asan

  AS I AS_OWIE – TUZ I TUZOWIE – NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH. JAK KTOŚ MA MYŚLĄCĄ KIEPEŁĘ, TO MOŻE TO SOBIE SKOJARZYĆ ZE SŁOWIANAMI, I ŻE SĄ DZIEĆMI BOGÓW.

  ODPOWIEDNIK GRECKI – ALFA I OMEGA, CZYLI PIERWSZY, I OSTATNI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Azowie

  NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO I SŁOWIANIE – A NIE PEJSATE PISMO I PISANIE_PIZDZIANIE.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.