W oparach żydo-reżimowych debilizmów, szowinizmów i rasizmów

Piątka PiS, czy Szóstka Schetyny? A może Jedenastka PO-PiS-u?

A więc jak zwykle przed kolejnymi wyborami do kne-sejmu mamy powielanie tych samych bredni przez te same syjonistyczne kanalie niszczące polski naród i polskie państwo. O pozostałych koncesjonariuszach żydo-reżimowego spektaklu pt. IIIŻydo-RP/Polin nie wspominam, bo i nie warto, będzie to takie samo przelewanie z pustego w próżne jak w przypadku PO-PiS-owego numeru najlepszych klaunów sanhedrynu. A prawda – prawda oczywista, choć nie dostępna dla znakomitej większości ogłupianego przez powszechne żydo-media i przez żydo-katolicki Kościół elektoratu, jest banalna i dodatkowo zapisana w konstytucji (Art. 220). Żaden żydo-reżimowy rząd nie prawa zajmować się polityką pieniężną kraju – w tej kwestii osiągnęliśmy standard, jaki panuje na całym Zachodzie. Polityka pieniężna leży w wyłącznej gestii światowej, syjonistycznej finansjery. A zatem realna gospodarcza polityka nie tylko nie może być realizowana przez reżimowe rządy, ale nie może być nawet tematem wyborczych kampanii. Żydo-reżimowym figurantom nie wolno postawić postulatu suwerenności finansowej, byłby to zamach na żydowski kapitalizm, na żydowską demokrację, zainstalowane nam przez Waszyngton, oczywiście przy współpracy żydo-katolickiego Kościoła i V żydowskiej kolumny w Polsce.

Oczywiście Polacy i żydo-reżimowe władze mogą walczyć, więcej muszą walczyć. Np. muszą walczyć z ocieplaniem się klimatu, nie tylko poprzez likwidację energetyki węglowej, ale głównie poprzez likwidację „zbędnych ludzi”. W tej ostatniej pozycji żydo-reżim systematycznie odnotowuje sukcesy, wystarczy spojrzeć na dane demograficzne: od 1990r. rodzi się Polaków coraz mniej i coraz więcej umiera. A swoją drogą ten klimat jest okropnie antysemicki, nie daje spokoju żydo-reżmom Zachodu, ciągle się tylko ociepla i ociepla i to nawet mimo obniżania się temperatury powietrza, jak ostatnio odnotowano na Węgrzech, 3,5 stopnia C i to w lipcu.

Trwa także zacięty bój o czystość środowiska, chodzi o segregację śmieci. Nie wszystkim ona się podoba, segregują bo muszą, są zmuszeni wysokimi opłatami za wywóz polskich śmieci przez zagraniczne firmy na wysypiska należące do zagranicznych właścicieli. Ostatnie dane dotyczące segregacji są takie: 65% Polaków segreguje śmieci, ale tylko 25% śmieci poddana jest recyklingowi.

Trwa także spektakularna walka z antysemityzmem. Bandycka prokuratura bandyckiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin pozywa rzeźbiarza, Bartłomieja Kurzeję, który topiąc w Wiśle marzannę dopuścił się straszliwej zbrodni antysemityzmu. Kurzeja powiedział: – Wiadomo, że określenie „brzydki” jest pochodzenia takiego, że jest „żydowski”. I to jest właśnie brzydula – obraz nędzy i rozpaczy – stwierdził wskazując na marzannę. Rozprawa odbędzie się 18.07.2019r. o g.10:30 w sali nr 379 Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście.

I tak od 30 już lat jeden żydo-reżimowy debilizm goni kolejny żydo-reżimowy debilizm.

_______________

Żydowska, syjonistyczna, propaganda dla Polaków

W banku PKO BP wyświetla się reklama z hasłem: 100 lat odważnych decyzji PKO BP, obok hasła pojawia się podobizna J.Piłsudskiego. No to przypomnijmy te odważne decyzje:

 Sytuacja NBP w IIIŻydo-RP/Polin jest identyczna (wspomniany wyżej art. 220 konstytucji RP). Czy PO-PiS-wy elektorat zrozumie, dlaczego antypolska kanalia, J.Piłsudski, jest wychwalany przez żydo-media i żydo-reżim, a o R.Dmowskim wspominają z konieczności?

________________

Strategiczni sojusznicy reżimu IIIŻydo-RP/Polin

W ubiegłym tygodniu siły zbrojne Wlk.Brytanii dopuściły się zaaresztowania irańskiego tankowca z ropą przeznaczoną dla Syrii. W powszechnych żydo-mediach tę brytyjską akcję tłumaczono tak, iż aresztowanie irańskiego tankowca należy wiązać z sankcjami nałożonymi przez społeczność międzynarodową na syryjski reżim i osobiście na prezydenta Baszszara al-Asada. Określenie tego rozbójniczego bandytyzmu brytyjskiego hipokryzją byłoby jednak ogromną przesadą. Bandyckie państwa, USA, Wlk.Brytania, Izrael, które ponoszą całkowitą odpowiedzialność za zorganizowanie w Syrii trwającej 7 lat wojny, za ludobójstwo na Syryjczykach, za materialne zniszczenia Syrii, dzisiaj, gdy Syria z pomocą Rosji i Iranu pokonała najemne armie bandytów zorganizowane przez syjonistycznych światowych terrorystów, ci nakładają na Syrię sankcje gospodarcze. Oto demokratyczny świat Zachodu z jego standardami – jakimi – ? Ten zachodni świat syjonistycznych terrorystów ma pełne poparcie reżimu IIIŻydo-RP/Polin – a reżim IIIŻydo-RP/Polin ma poparcie Kościoła. Ten zachodni świat syjonistycznych terrorystów to strategiczni sojusznicy reżimu IIIŻydo-RP/Polin. PO-PiS-owe kreatury popierały syjonistycznych bandów w wojnie przeciw Syrii. Dzisiaj te kreatury popierają żydowsko-anglosaskie próby obalenia prezydenta Wenezueli.

Na te kreatury będziecie głosować. Pójdziecie do kościoła na mszę, a potem z rozjaśnionym przez świętego ducha żydo-katolicyzmu jasnym umysłem staniecie przy urnach wyborczych. A jak dobrze pokombinujecie, to zamiast piątki PiS i szóstki PO będzie mieli jedenastkę PO-PiS-u – wszak jedenaście to więcej niż pięć, czy sześć.

Dariusz Kosiur

17 Komentarzy

Filed under Polityka

17 responses to “W oparach żydo-reżimowych debilizmów, szowinizmów i rasizmów

 1. pytuś

  W banku PKO BP wyświetla się reklama z hasłem: 100 lat odważnych decyzji PKO BP, obok hasła pojawia się podobizna J.Piłsudskiego. No to przypomnijmy te odważne decyzje:

  POCZĄTKI PARCHATYCH GESZEFTÓW SĄ ZAWSZE SKROMNE.

  bank

  https://pl.wiktionary.org/wiki/bank

  Polubienie

 2. pytuś

  WYMYŚLILI JEZUSA CHRYSTUSA, POD KTÓRĄ NAZWĄ SIĘ SCHOWALI I REAKTYWOWALI BANKI W JEWROPIE DLA CIEMNEGO LUDA. CZY ÓWCZESNA CIEMNOTA, NIEPOTRAFIĄCA CZYTAĆ I PISAĆ, UMIAŁA RACHOWAĆ?

  Bank pobożny

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bank_pobo%C5%BCny

  CZY OD XVI W. UPŁYNĘŁO TYLKO 100 LAT? PRACUJĄ W BANKACH I NIE POTRAFIĄ LICZYĆ?

  Historia polskiej bankowości

  https://www.parkiet.com/100-lat-gospodarki/306039996-Historia-polskiej-bankowosci.html

  Polubienie

 3. grzanek

  https://programwps.files.wordpress.com/2017/12/73c8925d6d83de93c8d986b29b06fb2b140.png?w=563&h=317

  Ciekawe jaki związek miał z tym fakt przyjęcia namiestnika Rotszyldów na II RPolin:
  Umocnienie władzy burżuazji przez reżim pomajowy wpłynęło na wzrost zaufania kapitału zagranicznego do Polski, czego wyrazem było m.in. uzyskanie przez rząd w 1927 r. pożyczki w wysokości 62 miliardów dolarów i 2 milionów funtów szterlingów, finansowanej — obok banków amerykańskich — również przez banki niektórych państw europejskich. Pożyczkę tę udzielono, co prawda, Polsce na lepszych warunkach finansowych jak poprzednie za rządów Grabskiego, ale była ona związana z upokarzającym — nie notowanym dotąd w historii międzywojennej — warunkiem przyjęcia w skład Rady Nadzorczej Banku Polskiego na trzy lata doradcy amerykańskiego [chodzi o Charlesa Deweya — grzanek], który w ten sposób uzyskał uprawnienia kontroli polityki finansowej rządu.
  =======================
  J. Buszko, Historia Polski 1864-1948, wyd. IX, Warszawa 1985, ss. 260-261.
  Trąci historią z Rhode Island z 1913…

  Polubienie

 4. pytuś

  CZYŻ TO NIE JEST PARADOKS – SIEDZĄ W ŁAWKACH, CZYLI W BANKU?

  BOŻEK MAMMON ZAWSZE KOCHA ,,PEŁNE ŁAWECZKI” W BANKU.

  PECUNIA NON OLET!

  ,,Żaden sługa dwom panom służyć nie może: bo albo jednego będzie miał w nienawiści, a drugiego miłować będzie: albo do jednego przystanie, a drugim wzgardzi. Nie możecie Bogu i Mamonie służyć.”

  GADAJ ZDRÓW!

  Polubienie

 5. grzanek

  Dewey resigned from the Treasury on November 16, 1927 to accept an appointment as financial adviser to the Polish Government and director of the Bank of Poland, a position he held for three years. The position was part of the Dawes Plan and created to stabilize the country following Józef Piłsudski’s May Coup.[1] He returned to Chicago in 1931 to join Colgate-Palmolive Peet Company as Vice President and Chairman of the Finance Committee. When the company moved its operations to New York City, New York, Dewey stayed in Chicago and took a position as head of the Milwaukee Avenue Bank.[3]
  https://en.wikipedia.org/wiki/Charles_S._Dewey

  Polubienie

 6. grzanek

  Brakuje poprzedzającego komentarza.

  Polubienie

 7. grzanek

  Znowu WordPress leci w kulki. Hasbara wiecznie czujna.

  Polubienie

 8. konik

  George Soros kredytuje 500+. PiS zadłuża Polskę u Żydów.

  Prawda jest szokująca! Ale potwierdzona przez publikacje w szanowanym portalu WikiLeaks, oraz innych sprawdzonych (dostępnych publicznie) źródłach…. Są opublikowane stenogramy ze spotkań i negocjacji oraz rozmów pomiędzy Ministerstwem Finansów a prezesami banków inwestycyjnych JP Morgan i Goldman Sachs. W rozmowach uczestniczyła sama Teresa Czerwińska (była minister MF), która była przeciwniczką kredytowania przez te banki zagraniczne polskich programów socjalnych.

  Premier RP forsował, wbrew opinii minister, wejście do Polski banku JP Morgan – co przekreśliło ambitny plan PiS z przed czterech lat zakładający Re-Polonizacje banków w Polsce.

  Premier obiecał też bankowi JP Morgan łatwy dostęp do obligacji państwowych oraz monopol na kredytowanie kosztownych programów społecznych PiS-u (m. in. 500+).

  Świadczy o tym też korespondencje pomiędzy fundacjami Gerorga Sorosa a centralą JP Morgan i biurem prezesa Narodowego Banku Polskiego, w której Soros nie ukrywa swoich pokaźnych przelewów do JP Morgan, jakich regularnie udziela w formie lichwiarskich kredytów polskiemu Ministerstwu Finansów.

  Ale po kolei:

  Gdyby jednak konsekwentnie stosować terminologię PiS-iorów i wszystko określać MAFIĄ – to należałoby ścigać w Polsce:

  – mafię 500+ (zasiłków miesięcznych konsumowanych przez Polaków, pracujących za granią bez powiadomienia Skarbu Państwa / Polacy ci oficjalnie nigdzie nie pracują).

  – mafię urlopów wychowawczych (kobiety rejestrują działalność gospodarczą; opłacając przy tym najdroższą składkę – miesiąc przed urlopem wychowawczym – co skutkuje, że ZUS wypłaca kobiecie przez kolejne 12 miesięcy ogromne kwoty: 74 tys. PLN w ciągu roku).

  – mafię kindergeld (niemiecki zasiłek dla nieletnich w kwocie 200 Euro miesięcznie dla każdej nieletniej osoby. Zasiłek biorą Polacy pracujący legalnie w Niemczech – bez konieczności posiadania niemieckiego obywatelstwa. Ci sami Polacy biorą polski zasiłek 500+ / co daje 1300 PLN miesięcznie na każdego nieletniego/chociaż okłamują polskie urzędu twierdząc, że nie posiadają żadnych dochodów).

  Ale czy komuś przyszło do głowy, aby tych polskich drobnych cwaniaków, dojących polski Skarb Państwa, ZUS czy państwo niemieckie – nazywać MAFIĄ ???

  … CZYTAJ http://mr-navigator.strikingly.com

  Polubienie

 9. paziem

  ” – mafię urlopów wychowawczych (kobiety rejestrują działalność gospodarczą; opłacając przy tym najdroższą składkę – miesiąc przed urlopem wychowawczym – co skutkuje, że ZUS wypłaca kobiecie przez kolejne 12 miesięcy ogromne kwoty: 74 tys. PLN w ciągu roku).”

  Nim zacznie się wypisywać takie bzdury, to proszę uzasadnić powyższą kwotę!

  Polubienie

 10. paziem

  Zasady obliczania podstawy wymiaru zasiłków dla przedsiębiorców
  Po nowelizacji ustawy o ubezpieczeniu społecznym w razie choroby i macierzyństwa zmianie uległy zasady obliczania podstawy wymiaru zasiłku dla osób prowadzących działalność gospodarczą (oraz innych, dla których podstawę wymiaru składek stanowi kwota zadeklarowana), które podlegają ubezpieczeniu chorobowemu krócej niż 12 miesięcy. Dotychczas wystarczyło zapłacić tylko jedną składkę chorobową, aby uzyskać zasiłek macierzyński w zadeklarowanej kwocie. Po zmianach kobiecie prowadzącej działalność gospodarczą krócej niż 12 miesięcy i opłacającej składki przewyższające ustawowe minimum początkowo zostanie przyznany zasiłek w minimalnej wysokości, który będzie powiększany o 1/12 za każdy miesiąc opłacania składek przypadający przed nabyciem prawa do świadczenia. Tak więc matka, która prowadziła działalność 3 miesiące i opłacała podwyższone składki, otrzyma zasiłek w wysokości 60% średniego prognozowanego wynagrodzenia oraz 3/12 podwyższonej składki. Aby nabyć prawo do zasiłku w pełnej wysokości, odpowiadającej podwyższonej składce, będzie musiała opłacać wyższe składki ubezpieczeniowe przez 12 miesięcy przed porodem.

  Matka, która podlega ubezpieczeniu tylko z prowadzonej działalności, może pośrednio sama zadecydować o wysokości opłacanych składek. Im wyższe składki, tym stosunkowo wyższa podstawa wymiaru do ustalenia zasiłku. W regulowaniu wysokości składek istnieje jednak ograniczenie – na 2019 rok maksymalna wysokość podstawy składek na dobrowolne ubezpieczenie chorobowe wynosi 11 912,50 zł miesięcznie (142 950 zł rocznie).

  Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-zasilek-macierzynski-a-dzialalnosc-gospodarcza

  Polubienie

 11. Klemens

  Kim jest red. Murgrabia z Mediów Narodowych? Odpowiedź na końcu film.

  Polubienie

 12. Wacek

  Zawiadamiam profesora antypejsatego zwyczajnego Pytusia i najinteligentniejszą kobietę w sieci panią Nanę – Nani że portal pana Tadeusza otwarto po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej ładowaniem psychicznych akumulatorów adminka.

  Polubienie

 13. Alfred

  W obwodzie lwowskim nagle zmarł prawicowy weteran ATO.

  Polubienie

 14. Edward.

  Maciej Maciak – wykonuje dobra prace dla Polski.
  Wydaje sie byc czlowiekiem obznajomionym z aktualna sytuacja
  Polski jak tez z historia Polakow.
  I nagle ten czlowiek opowiada Polakom ze tak Michalkiewicz jak i
  Macierewicz sa Polakami o korzeniach slowianskich!!!!
  Chyba wiekszosc dzieci wie ze to sa zydy – to przeciez widac
  golym okiem.
  Wiec jak Polacy maja odzyskac Polske majac takich liderow???

  Polubienie

  • DEMASKATOR

   ,,Maciej Maciak – wykonuje dobra prace dla Polski.
   Wydaje sie byc czlowiekiem obznajomionym z aktualna sytuacja
   Polski jak tez z historia Polakow.”

   PONIEWAŻ WYDZIELIŁ Z SIEBIE TAKĄ OWO MĄDROŚĆ :

   ,,MACIEJ MACIAK : WSZYSCY JESTEŚMY NARODOWCAMI
   ————————————————————————————–

   WSZYSCY JESTEŚMY NARODOWCAMI . NIE DAJMY

   SOBIE WMÓWIĆ , ŻE CI KTÓRZY SIĘ TAK

   OFICJALNIE NAZWALI, NAZWY ZAREJESTROWALI , TO

   TYLKO ONI , ATA CAŁA RESZTA TO NIE.

   JAKOŚ TAK SIĘ SKŁADA , ŻE TO WŁAŚNIE ONI

   MÓWIĄ : A TY BYŁEŚ W ZOMO TO NIE , A TY

   COŚ TAM – TO NIE , BO TYLKO MY MOŻEMY BYĆ

   NARODOWCAMI . I WYMYŚLILI SOBIE JAK

   MA POLAK NARODOWIEC WYGLĄDAĆ .

   TO DZIWNIE PACHNIE , NAWET ŚMIERDZI , BYM

   POWIEDZIAŁ .

   NIE DAJMY SOBIE WMÓWIĆ , WSZYSCY JESTEŚMY

   NARODOWCAMI I W NASZYM INTERESIE JEST

   DOBRO POLSKI , A PRZEDE WSZYSTKIM POLAKÓW .”

   Polubienie

 15. Edward.

  Sprostowanie do Maciej Maciak – Michalkiewicz i Macierwicz maja zmienione
  na polskie nazwiska.Z cala pewnoscia nie sa Slowianami – to zreszta widac
  golym okiem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.