Wojskowa szopka PiS i prawdziwa defilada

W dniu Wojska Polskiego zamiast komentarza dotyczącego obecnego stanu polskiej armii  wystarczy porównanie dzisiejszej szopki PiS w Katowicach, z udziałem prezydenta A.Dudy, premiera M.Morawieckiego i ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka w towarzystwie PiSowskiej kamaryli, z prawdziwą defiladą w Warszawie z roku 1966, pokazującą siłę bojową Wojska Polskiego zwanego wówczas Ludowym Wojskiem Polskim . Wystarczy chwilę popatrzeć, zadumać się, aby ze wstrętem i pogardą ocenić obecne kukły państwowe, które każdego tygodnia starają się zacierać pamięć o Polsce przedmagdalenkowej; Polsce niekwestionowanych sukcesów niemal na każdym polu życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego, Polsce dysponującej 400 tysięczną, sprawną armię; Polsce, której nie można było lekceważyć zarówno z pozycji wrogów, jak i sojuszników. A dzisiaj czym jest Polska? Jest Potiomkinowską wioską w szklanych dekoracjach. Rząd PiS, jak i poprzednie pomagdalenkowe rządy, zniweczyły dorobek 45 lat odbudowy i zmieniły naszą ojczyznę w groteskowy kraj nadętych, skorumpowanych i miernych polityków, pozostających na pasku syjonistyczno-anglosaskiego kompleksu lichwiarsko-militarnego.

PZ

 

10 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

10 responses to “Wojskowa szopka PiS i prawdziwa defilada

 1. kejkut_stary

  jak to jest możliwe że ten wpis na neon choć jest nowszy od wielu innych pojawił się jako starszy od innych a tym samy zepchnięto go w dół aby go widać nie było.
  http://wps.neon24.pl/post/150242,wojskowa-szopka-pis-i-prawdziwa-defilada

  Debilne parchy myślą że że tego nikt nie widzi, koczownicy jebani oszuści uny o honorach będą pisać.

  Zapytaj się pan ich jak to możliwe

  Polubienie

 2. DEMASKATOR

  PONIŻSZE TEKSTY SĄ WYPOWIEDZIAMI OSÓB , KTÓRE

  ZŁEGO SŁOWA O PRL NIE POWIEDZA :

  ,,młode chłopaki w zomo nie

  miały nic wspólnego ze Stalinem ani nawt z komuną ….bronili

  PRLu państwa w którym wyrośli i ja też…uważam te Państwo

  od 1956 do 1985 za najlepsze państwo dla Polskiego Interesu

  Narodowego….w 1985 Jaruzelski oddał nas rokefelerowi i

  światowemu żydostwu ”

  TO WIELKIE NIEDOPATRZENIE I OLBRZYMI BŁĄD , ŻE ZOMOWCY , ESBECJA
  NIE MAJĄ JESZCZE SWOICH POMNIKÓW , NAZW ULIC I PLACÓW .
  PIEKNY WIDOK NA POMNIK ZOMOWCA , KTÓRY NIE PAŁOWAŁ

  POLAKÓW TYLKO ROZWIJAŁ SWOJE SPORTOWE SKRZYDŁA .

  CZESŁAW KISZCZAK SZEF MSW I CZŁONEK WRON TO BOHATER , POLSKI PATRIOTA I NARODOWIEC .

  PREZYDENT DUDA BARDZO POZYTYWNIE WYPOWIEDZIAŁ

  SIĘ O WOJSKOWYCH Z PRL -U : ,, SŁUŻYLI

  RZECZYPOSPOLITEJ ”

  .

  Polubienie

  • ferok

   co chciałeś tym powiedzieć niby , mogę tekstów tych samych osób zrobić setkę ale w drugą stronę czy jak mi się podobać będzie.

   A tu się liczy prawda głąbie nie manipulacje debilne.

   Polubienie

 3. ferok

  piękne porównanie WARTO SPOJRZEĆ:

  W dniu Wojska Polskiego zamiast komentarza dotyczącego obecnego stanu polskiej armii wystarczy porównanie dzisiejszej szopki PiS w Katowicach, z udziałem prezydenta A.Dudy, premiera M.Morawieckiego i ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka w towarzystwie PiSowskiej kamaryli, z prawdziwą defiladą w Warszawie z roku 1966, pokazującą siłę bojową Wojska Polskiego zwanego wówczas Ludowym Wojskiem Polskim . Wystarczy chwilę popatrzeć, zadumać się, aby ze wstrętem i pogardą ocenić obecne kukły państwowe, które każdego tygodnia starają się zacierać pamięć o Polsce przedmagdalenkowej; Polsce niekwestionowanych sukcesów niemal na każdym polu życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego, Polsce dysponującej 400 tysięczną, sprawną armię; Polsce, której nie można było lekceważyć zarówno z pozycji wrogów, jak i sojuszników. A dzisiaj czym jest Polska?
  …. http://wps.neon24.pl/post/150242,wojskowa-szopka-pis-i-prawdziwa-defilada

  VS

  Przyszłość polskiej armii – w przeddzień święta Wojska Polskiego.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/08/14/przyszlosc-polskiej-armii-w-przeddzien-swieta-wojska-polskiego/

  Polubienie

  • Zbigniew W. Gamski

   Czym jest dziś Polska Armia? Ja wiem czym była za PRLu, pamiętam czołgi co się co chwila psuły i pamiętam mały okręcik wojenny, pamiętający wojnę koreańską, pamiętam trałowiec, który nie dał rady wciągnąć z powrotem wystawionego uprzednio trału. Byliśmy mięsem armatnim CCCP i to wszystko. Jedno co było pozytywne to powszechna służba wojskowa, ona uczyła życia a często i zawodu takich, którzy poprzednio niczego się nie nauczyli. Ot co! Colas Bregnon

   Polubienie

 4. Wacek

  Warto się zapoznać .
  http://yelita.pl/artykuly/art/lista-tajemniczych-zgonow

  Jan Budziński – (1991) – zawał serca (?), kierowca służbowej lancii którą jechali Pańko i Zaporowski Dwaj policjanci, którzy pierwsi przyjechali na miejsce wypadku również zmarli. Przyczyną zgonu było utonięcie (na rybach).

  Jarosław Ziętara – dziennikarz śledczy, badał afery gospodarcze, wytropił aferę w PKS Śrem. Zamordowany 1 września 1992. Dopuszczono się na szczeblu kierownictwa MSW i UOP zacierania śladów prowadzących do służb specjalnych.

  Janusz Zaporowski – dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu – zmarł 07.10.1991. W przeciągu kilku miesięcy od wypadku zmarł zarówno kierowca Lancii, jak i policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce wypadku.

  Michał Falzmann – kontroler NIK-u, badający sprawę FOZZ – umiera “na serce” 18.07.1991 r. Jego nagła śmierć w czerwcu 1991 r. wyglądała na zawał. Dziwne jest jedynie to, że 38-letni mężczyzna doznał go krótko po tym, jak domagał się powołania specjalnej sejmowej komisji ds. FOZZ.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Alfred

  Dziwę się Polakom ze tolerują takie postawy i zachowania ludzi, którzy nie są Polakami. Tolerują świętowania „hanuki” – czyli świętowanie zwycięstwa. To zbrodniarze świętujący swoje zbrodnie dokonane na Narodzie Polskim… Tu nie można robić porównań do Polskich Świąt… To sabotaż wliczony w unicestwianie Polaków…

  Polubienie

 6. Sławobor

  Polska armada popłynie do Cieśniny Hormuz

  Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz powiedział wczoraj, że jego kraj jest gotowy wspierać międzynarodową misję morską, aby zapewnić bezpieczeństwo żeglugi w Cieśninie Hormuz. To prawda, że ​​nie określił, w jakiej formie. Ale nawet bez tego jasne jest, że w Iranie już żałują, że rozpoczęli konfrontację z Zachodem. Nie spodziewali się oczywiście, że tak potężny sojusznik stanie murem za Stanami Zjednoczonymi.

  Oczywiście, po tym, jak Amerykanom udało się wciągnąć do biznesu Polskę i potężnego Czaputowicza, sytuacja uległa radykalnej zmianie. Równowaga sił przesunęła się w stronę międzynarodowej koalicji. Sprawdzone źródła powiedziały mi, że Persowie są gotowi podnieść ręce do góry i poddać się łasce zwycięzcy, ale jak dotąd czekają. Nie jest jeszcze jasne, czy połączona flota Litwy, Łotwy i Estonii, której tak bardzo brakuje, uzupełni koalicję. Trwają intensywne negocjacje.

  Jeśli Amerykanom uda się przekonać bałtyckie tygrysy, Iran cienko zaśpiewa. Nawet mu współczuję. I nie było konieczne rozgniewanie Polaków i Estończyków!
  https://zen.yandex.ru/media/pavel_shipilin/polskaia-armada-otpravitsia-v-ormuzskii-proliv-5d56bcad86c4a900acc6c1e8
  I jeden z komentarzy
  Tima timina
  Pan Czaputowicz postanowił pomóc Anglosasom? Francuzi i Niemcy odmówili, a Polacy się zgłaszają? No cóż, Co ciekawe, czy Pan Czaputowicz zna swoje polskie przysłowia i powiedzenia? Szczególnie to:
  Co Anglik wymyśli,to Francuz przemyśli, Niemiec przyniesie do domu – a głupi Polak wszystko kupi.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.