Amor Patriae Nostra Lex

Amor Patriae Nostra Lex (Miłość do kraju to nasze prawo)

Autor tekstu:

Zbigniew W. Gamski, kpt. Ż. W. (Emeritus), publicysta – amator, POLAK

 

Rodacy, gdziekolwiek mieszkacie, cokolwiek sądzicie o naszej Ojczyźnie, czy jesteście zwolennikami PiSu, PO, czy jakiekolwiek innej orientacji, pozwalam sobie zaprezentować nową partię, która powstała już wiele lat temu i powoli zdobywa coraz większe poparcie. Nosi nazwę Partia Normalny Kraj a jej zasady i Statut całkowicie zaspokajają moje i mam nadzieję Wasze marzenia o jakiejś sile, która byłaby w stanie uporządkować naszą Polskę, zbrukaną przez 30 lat przez hucpę, kumoterstwo i kradzieże tego co nasi Rodzice w pocie czoła po wojennych zniszczeniach odbudowali. Oto oni:

https://normalnykraj.pl/?v=3e8d115eb4b3

Nie są jeszcze wielcy, nie stanowią liczącej się konkurencji dla obu skorumpowanych organizacji, które posiadają najwyższe rankingi (PiS, P.O.), ale jak chcemy coś zmienić, jak chcemy, żeby było lepiej, uczciwiej i dostatniej to dajmy im szanse, pozwólmy działać. Jest tylko jeden problem; siła każdej partii zależy od tego ilu ma popleczników, którzy w demokratycznych wyborach oddali by im swój głos i obdarzyli swym zaufaniem. Proszę was Rodacy, w Kraju i za granicą, dajcie im szanse. Nic nie tracimy, możemy tylko zyskać. Oczywiście nie łudźmy się, że oni wygrają te wybory, jest prawie pewne, że władzę w RP będzie miał znowu PiS, ale jeżeli tym z Normalnego Kraju uda się wprowadzić do Sejmu chociaż jednego posła to znaczy, że będzie ktoś kto może zawalczyć o Prawdę i Sprawiedliwość. Dajmy im tą szansę.

1 komentarz

Filed under Polityka

One response to “Amor Patriae Nostra Lex

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.