Popierajmy PiS i wypowiedzmy wojnę Rosji!

Heil Jarosław!, Heil Kaczyński! Wygramy, bo Kościół i Bóg są z nami.

W czasach PRL znany był taki żart: co zrobić, żeby uwolnić się od sowieckiej okupacji? Należy wypowiedzieć wojnę Zachodowi, którą przegramy i dostaniemy się w niewolę USA.
Dzisiaj w IIIŻydo-RP/Polin ten żart można sparafrazować następująco: co zrobić, żeby uwolnić się od żydowsko-anglosaskiej okupacji? Trzeba wypowiedzieć wojnę Rosji.
Kto wie, może J.Kaczyński i jego syjonistyczna banda zmierzają właśnie w tym kierunku? W końcu przecież wszystkie kolejne reżimy IIIŻydo-RP/Polin po 1990r. sukcesywnie i skutecznie likwidowały polskie siły zbrojne – czyż nie wyłania się z tego plan iście szatański (?) -, a więc przegraną wojnę z Rosją mamy jak w banku i cel zasadniczy: uwolnienie Polski od syjonistycznej zgnilizny żydowsko-anglosaskiej jest na wyciągnięcie ręki. Potrzeba nam tylko odważnego wodza. I taki wódz jest, a jakże i kawaler jak Adolf Hitler. Więc odszczekajmy, że to paskudny syjonista, bo może się okazać wielkim patriotą. Heil Jarosław!, Heil Kaczyński! Wygramy (- z Rosją, czy z USraelem – ?), bo Kościół i Bóg są z nami.

A poważniej nieco: jeden z komentatorów MatkaPolka napisał:

Obecność wojsk amerykańskich w Polsce ma służyć osłonie desantu dużego kontyngentu wojsk Izraela w celu „wrogiego przejęcia” Polski przez Izrael. Wiąże się to zapewne z planami utworzenia na terytorium Polski i Ukrainy Wielkiej Chazarii.

Dariusz Kosiur

_________________________________

Rosja o „odstraszaniu” przez Polskę: To marnowanie czasu i zasobów.

Rosja zastrzega sobie prawo do podjęcia środków odwetowych w przypadku rozmieszczenia amerykańskiego kontyngentu wojskowego w Polsce. Chodzi o wypowiedzi ministra Czaputowicza* na temat odstraszania Rosji.

Deklaracje polskiego dyplomaty skomentował członek komisji obrony Rady Federacji Franc Klincewicz.

Czaputowicz powiedział wcześniej, że wojska amerykańskie, gdyby zostały rozmieszczone w Polsce, będą „skuteczniej powstrzymywać Rosję” niż gdyby zostały wysłane do Europy Zachodniej. Minister wyraził nadzieję, że podczas zbliżającej się wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce zostaną określone plany przeniesienia części amerykańskich żołnierzy do Europy Wschodniej.

Amerykańscy żołnierze mogą opuścić Niemcy

Komentarze na temat relokacji amerykańskich żołnierzy z Niemiec do Polski pojawiły się w kontekście powtarzających się od kilku lat nacisków Waszyngtonu na Berlin w sprawie zwiększenia wydatków na obronę.

Ostatnio głos w sprawie zabrała m. in. ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher oraz ambasador USA w Niemczech Richard Grenell. Obydwoje są zgodni, że Polska w przeciwieństwie do Niemiec jest dobrym sojusznikiem i zgodnie z deklaracją przeznacza 2% PKB na obronę.

 

Trafnie to ujął bloger Neon24.pl MacGregor: Silikonowy parch na stanowisku ambasadoressy USA w Polin napisał własnie na twitterze:

Georgette Mosbacher

 

Amerykanie nie uważają po prostu obecności wojsk USA na terytorium Niemiec za „dobrą inwestycję” – oświadczył minister spraw zagranicznych Polski w wywiadzie dla Deutsche Presse Agentur. „Zdaniem amerykańskiego społeczeństwa pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa Niemiec jest niewystarczająco uzasadniona” – dodał Czaputowicz.

„Musimy być przygotowani na sytuacje, w których Rosja nadal będzie chciała łamać prawo międzynarodowe, czy prowadzić agresywną politykę” – powiedział polski dyplomata, którego cytują niemieckie media.

Rosja zastanowi się dwa razy nad użyciem środków militarnych, jeśli zobaczy obecność międzynarodowych wojsk w Polsce, zwłaszcza amerykańskich – dodał.

Z krytyką nie zgadza się kanclerz Angela Merkel, która oświadczyła, że nie widzi powodu do takich działań USA, podkreślając, że Niemcy bardzo dużo zainwestowały w obecność armii USA.

Istnieją ważne przyczyny do rozmieszczenia amerykańskich żołnierzy w Niemczech, w tym obecność wysokiej jakości infrastruktury, w którą zainwestowano duże środki – powiedziała na konferencji prasowej w Berlinie kanclerz RFN Angela Merkel, komentując wypowiedzi ambasadora USA ws. możliwego przerzutu części amerykańskich wojsk do Polski.

Podjęliśmy decyzję ws. zwiększenia wydatków na obronność do 2024 roku do 1,5%, doprowadzi to do znacznej poprawy stanu naszych Sił Zbrojnych. Jest to oczywiście w naszym własnym interesie. Wzięliśmy na siebie te zobowiązania nie w czasie prezydentury Donalda Trumpa, decyzje zostały przez nas podjęte, kiedy prezydentem był Barack Obamai należy ich przestrzegać – dodała kanclerz.

Deputowany o powstrzymywaniu Rosji: To absurdalne

„Po pierwsze, samo postawienie kwestii jest absurdalne. Po co „powstrzymywać Rosję”, marnując na to zasoby materialne i ludzkie, tworząc atmosferę psychozy w kraju, skoro nawet w myślach nie mamy użycia siłowych środków do rozwiązania problemów międzynarodowych”, zauważył Klincewicz.

Jego zdaniem realizacja propozycji polskiego ministra spraw zagranicznych zwiększy napięcia militarne w Europie, zwłaszcza w kontekście niedawnego wystąpienia USA z traktatu INF.

„Zwłaszcza, że od dzisiejszego polskiego kierownictwa można oczekiwać wszystkiego, w tym zgody na rozmieszczenie odpowiednich amerykańskich pocisków w tym kraju. Mogą nawet poprosić o to sami” – powiedział senator.

„Myślę, że w tym kontekście warto przypomnieć – a w historii jest masa przykładów, czym kończyły się próby odegrania przez Polskę niezwyczajnej dla niej roli w polityce światowej. Jeśli chodzi o Rosję, jesteśmy gotowi na każdy rozwój wydarzeń, pozostawiając sobie prawo do zastosowania środków odwetowych” – powiedział Klincewicz.

Rosja nie ma zamiaru nikogo atakować

Doniesienia o polsko-amerykańskich negocjacjach na temat stacjonowania amerykańskich żołnierzy w Polsce od dłuższego czasu budzą zdecydowaną reakcję ze strony Rosji. Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow wielokrotnie podkreślał, że z punktu widzenia Moskwy wzrost liczby amerykańskich żołnierzy w Polsce będzie pogwałceniem fundamentalnego aktu „Rosja-NATO”.

Po podpisaniu polsko-amerykańskiej deklaracji w czerwcu 2019 roku MSZ Rosji wydało oświadczenie w tej sprawie. Moskwa widzi w decyzji Warszawy i Waszyngtonu o rozmieszczeniu dodatkowego kontyngentu wojskowego USA sygnał do przygotowania kolejnych zakrojonych na szeroką skalę działań i nie może nie brać tego pod uwagę w swoim planowaniu obronnym – poinformowano w komunikacie prasowym MSZ Rosji.

Oświadczenia w sprawie rzekomego zagrożenia ze strony Rosji dla państw bałtyckich i Polski wielokrotnie padały również wcześniej, mimo że Moskwa wielokrotnie podkreślała, że nigdy nie zaatakuje żadnego z państw NATO.

Aktywizacja działalności NATO przy rosyjskiej granicy pozostaje poważnym czynnikiem destabilizującym – oznajmił szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow.

Według szefa MSZ Rosji Siergieja Ławrowa NATO zdaje sobie sprawę z tego, że Moskwa nie zamierza nikogo atakować, po prostu wykorzystuje pretekst do rozmieszczenia większej ilości sprzętu i batalionów w pobliżu rosyjskiej granicy.

 

tekst za: https://pl.sputniknews.com

__________________________________

J.Czaputowicz*  – rezydent służb wywiadu NATO w latach 1980.; 

Informacje o J.Czaputowiczu znajdują się w „zbiorze zastrzeżonym” polskich służb specjalnych. Są to dokumenty wykradzione przez Służbę Bezpieczeństwa PRL z hiszpańskiej ambasady w 1988 roku. Hiszpanie nadali Czaputowiczowi pseudonim i traktowali go jako źródło informacji, a do jego nazwiska przypisywane były wydatki operacyjne.

więcej dokumentów tu: https://www.wprost.pl/galeria/11266/dokumenty-hiszpanskiego-wywiadu-dotyczace-jacka-czaputowicza.html

29 Komentarzy

Filed under Polityka

29 responses to “Popierajmy PiS i wypowiedzmy wojnę Rosji!

 1. Tomasz Karpiel

  Ka ja nie potrafię unieść takich wypowiedzi” W przeciwieństwie do Niemiec, Polska wypełniła zobowiązanie…….” Qrfffa szlak mnie trefiaaaaa gdy ten śmieć zza oceanu wypowiada się o mojej krainie. Tych człekokształtnych stworów udających LECHITÓW SŁOWIAN czas najwyższy wysłać z biletem w jedną stronę .

  Polubienie

 2. paziem

  Wywiad WPS z F.Klincewiczem w czasie konferencji w Moskwie

  Polubienie

 3. Edward.


  Przypomnienie.

  Polubienie

 4. kojak

  Dostaniemy sie w niwole do USA ? Absurd ! My juz jestesmy wlasnoscia zydowskich kryminalistow mordercow bandytow i zlodzieji z USRAELA !!

  Polubienie

 5. nikita

  CZY W POLSCE MAMY PRAWDZIWYCH PATRYOTOW?

  Polubienie

 6. nina

  —————–RÓBMY SWOJE !!!!!!!!!
  Rewelacyjny wywiad z Januszem Bieszk , Autorem PRAWDZIWYCH DZIEJÓW SŁAWIAN . Koniecznie należy wysłuchać wywiadu ! oraz trzeba zabrać się za poszukiwanie WYDAWCY !! ATLASU z MAPAMI o co prosi Pan Bieszk .

  Polubienie

 7. nikita

  Polscy politycy już nie muszą prowokować wojny z Rosją, bo wyręczą ich…

  Polubienie

 8. pytuś

  A tymczasem w parchlandzie burdel na kółkach.

  Benjamin Netanjahu nie stworzył rządu. Będą wybory w Izraelu.

  https://www.rp.pl/Polityka/190529135-Benjamin-Netanjahu-nie-stworzyl-rzadu-Beda-wybory-w-Izraelu.html

  Już się boją własnego cienia, podobnie jak w Polin..

  Izrael buduje ,,Wzgórza Trumpa”. Netanjahu dziękuje za pomoc w wyborach, ale potrzebuje więcej

  https://wiadomosci.wp.pl/izrael-buduje-wzgorza-trumpa-netanjahu-dziekuje-za-pomoc-w-wyborach-ale-potrzebuje-wiecej-6392940019373697a

  Polubienie

 9. pytuś

  PARCHOM O TO CHODZI, ŻEBY GŁUPI GOJ SIĘ NIE POŁAPAŁ O CO BIEGA?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja_prawa

  Gdy nie wiadomo, o co chodzi, (to) na pewno chodzi o pieniądze 

  Definicja

  Gdy niejasne są dla kogoś motywy czyichś zachowań i działań, to należy podejrzewać, że chodzi o pieniądze i interesy ekonomiczne.

  Za Wielki słownik języka polskiego

  Polubienie

 10. Edward.


  Zbudowano wysypisko smieci na mogilach Polakow!!!

  Polubienie

 11. jasiek z toronto

  Re: Pawel Zieminski
  1 Polska ma wygrac wybory I prosze niezwlocznie nawiazac wspolprace w sensie normalnosci –
  http://1polska.pl/reprezentanci

  Jest szansa odebrac z zydowskich lap nasza Ojczyzne.
  ==========================
  jasiek z Toronto
  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • nina

   ——– nie do mnie – ale !
   katolik jest !!!!!!!!! WROGIEM Polski , dlatego ,że bezrozumnie zgadza się na ! 1050lat państwowości polskiej ,DOKŁADNIE ! tyle lat ile żydzi twierdzą,że są na naszych Sławian ziemi, przez co chcą światu powiedzieć,że to oni !!! TWORZYLI PAŃSTWO POLSKIE.
   WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA jest WROGIEM NR 1 Narodu polskiego i LECHII czyli Polski, dlatego też ! OBOWIĄZKIEM ! polskiego Patrioty jest !! POZBAWIĆ CAŁKOWICIE WPŁYWU POLITYCZNEGO watykańskiego OKUPANTA na losy Polski.
   ———————————————– żydoska partia ZCHN
   -albo POLSKA będzie katolicka , albo nie będzie jej wcale –
   ————————————————————————–
   !!!!!!!!!!!! Polska powróci do swych SŁAWIAŃSICH KORZENI !! TAK SIĘ STANIE !!.

   Polubienie

   • nina

    ————– DOWÓD !!!!! na żydoski PLAN , realizowany przy !!!!!!!!!!!! pomocy BEZROZUMNYCH KATOLIKÓW !!! przejęcia Polski NA PODSTAWIE — PRAWA !!!! współistnienia 1050 lat na Sławian ziemi. Wcześniej tak utworzyli Izrael w Palestynie !! powołując się na rzekome współistnienie z Palestyńczykami na ich ziemi.
    —————————- proszę posłuchać !!! jak DUDA JUDA dobitnie mówi o Polce , która ma 1050 lat !! tyleż lat ma ich rzekoma legenda o Polin [ TU SPOCZNIJ ] w tej legendzie żydzi przyszli NA PUSTE NIEZAMIESZKAŁE !!!! ziemie .

    Polubienie

 12. Szkolny kolega Kaczyńskich, adwokat Lejb Fogelman (wyjechał z Polski w 1968r., wrócił z Izraela w 1990r.), największy prywatyzator polskiego majątku produkcyjnego po 1990r. o Just 447:
  tu nie chodzi o żadnych Żydów, własność prywatna jest podstawą demokracji:

  blob:http://wyborcza.pl/1398caf4-5d39-48dd-a8d0-05d332177d64

  Polubienie

 13. pytuś

  Czy ona została namaszczona specjalnym olejem silnikowym, produkowanym przez pejsaty koncern Castrol, a obecnie BP?

  Czy Królowa Elżbieta II ma starożytne żydowskie powiązania?

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/18/czy-krolowa-elzbieta-ii-ma-dawne-zydowskie-powiazania/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Castrol

  Polubienie

 14. pytuś

  Czy Chrystus ,,osobiście”, dłonią namaszczał królewski czerep?

  Rącznik pospolity – Kleszczowina pospolita – Palma Christi

  ,,Nazwa rącznik pochodzi od kształtu liścia (przypomina rękę o rozłożonych palcach) i dawnego określenia Palma Christi, co tłumaczy się jako ‘dłoń Chrystusa’.”

  https://www.elamo.pl/kosmetyki-naturalne/racznik-pospolity/

  Dawno temu, olej był stosowany na przeczyszczenie żołądka, a dzisiejszy syntetyk robi za oryginał.

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.palmachristiproducts.com/&prev=search

  Polubienie

 15. pytuś

  Przecież głupiemu gojowi nie można dać do ręki ,,TRUCIZNY,” która uzdrawia, albo leczy różne choroby.

  Rycyna silną trucizną. Toksyczne właściwości rycyny i objawy zatrucia

  https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/apteczka/rycyna-silna-trucizna-toksyczne-wlasciwosci-rycyny-aa-Vd8s-QyQ3-wkQo.html

  Mit ,,TRUJĄCEGO OLEJU” musi być podtrzymywany, przez anglosaskich bandytów i złodziei, którzy do spółki z parchami, okradli ze wszystkiego cały świat, i nałożyli na te dobra ogółu ludzkości, swoje parszywe PATENTY, umocowane do ich g… prawa.

  Jest odtrutka na najgroźniejszą truciznę świata

  https://www.tvp.info/1078923/jest-odtrutka-na-najgrozniejsza-trucizne-swiata

  Takie same problemy stworzyli przy oleju, zwanym ,,ŁZAMI FENIKSA”, który zawiera ,,magiczną substancję” tetrahydrokannabinol (THC).

  ,,ZŁOTE MYŚLI” MEDICUSA PARECELSUSA.

  ,,Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę.”

  ,,Inna wersja: Wszystko jest trucizną, decyduje tylko dawka.”

  ,,Wszystkie łąki i pastwiska, wszystkie góry i pagórki są aptekami.”

  Polubienie

 16. pytuś

  Łzy Feniksa – Rick Simpson Oil (RSO)

  ,,Prawidłowo sporządzone lekarstwo z konopi jest największym lekarzem bez oporów na tej planecie. Jak już doświadczysz co te lekarstwo może zrobić to zrozumiesz dlaczego historia i ja nazywam konopie lekiem na wszystko.”

  https://medycznamarihuana.wordpress.com/2015/04/18/lzy-feniksa-rick-simpson-oil/

  Polubienie

 17. Dla was

  Polubienie

 18. nina

  ———–BARDZO WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!! SZCZEPIENIA , DEPOPULACJA , PROKURATURA , ODSZKODOWANIA !!!!!!!!!!!!!!! podaj dalej !!!

  Polubienie

 19. Dla was

  Polubienie

 20. nina

  ————- czego ja tu ! nie rozumiem ??

  Polubienie

 21. pytuś

  @nina

  25 lat Stowarzyszenia ,,Iustitia”

  ,,Największym programem szkoleniowym „Iustitii” był przeprowadzony w latach 1998–1999 cykl szkoleń sędziów związany z wejściem w życie od 1 września 1998 r. nowych kodeksów karnych, prowadzony przy wsparciu Departamentu Stanu USA. „Iustitia” zorganizowała wtedy szkolenia dla niemal wszystkich polskich sędziów orzekających w sprawach karnych.”

  https://www.iustitia.pl/dzialalnosc/informacje-oswiadczenia/informacje/1066-25-lat-ssp-iustitia

  Dla głupich gojów, ślepa Temida jest ,,sprawiedliwą mame.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Iustitia

  Polubienie

 22. pytuś

  MARZY SIĘ PARSZYWYM KUTAFONOM, UDAJĄCYM ZIEMSKICH NAMIESTNIKÓW BOGA, KTÓRZY BEZPRAWNIE PRZYWŁASZCZYLI SOBIE PRAWA DO SĄDZENIA GOJÓW, WEDŁUG ICH POJEBANEGO PRAWA, KTÓRE SAMI STANOWIĄ.

  Biblia powinna powrócić do sądów – apelują prawnicy

  https://www.pch24.pl/biblia-powinna-powrocic-do-sadow—apeluja-prawnicy,4932,i.html

  JEZUITA DOZNAŁ PRZEBŁYSKÓW ŚWIADOMOŚCI OD ,,DUCHA ŚWIĘTEGO?”

  Bóg jedynym sędzią

  https://naszdziennik.pl/wiara-stolica-apostolska/82958,bog-jedynym-sedzia.html

  CZY POGAŃSKIE MAME OD SPRAWIEDLIWOŚCI: TEMIDA, DIKE I IUSTITIA, TEŻ KORZYSTAŁY Z ,,MĄDROŚCI”, ZAPISANYCH NA KARTACH PARCHATEJ KSIĄŻECZKI, ZWANEJ BIBLIĄ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.