Gdy lud nie chce znać prawdy, musi być niewolnikiem

„Bez Matki Bożej Królowej Polski my Polacy jesteśmy niczym w kleszczach okupacyjnych, gdyby nie Ona już dawno by nas nie było.”

Powyższe zdanie jest autorstwa jednego z blogerów. Problem w tym, że podobnego zdania jest wielu, ciągle zbyt wielu, Polaków. A ma to swoje przełożenie na współczesną, niekorzystną dla Polski i Polaków, sytuację polityczną.

Niestety, jest dokładnie odwrotnie. W tych kleszczach jesteśmy właśnie z Jej powodu, a precyzyjnie z powodu podboju państwa Polaków przez rzymski żydo-katolicyzm, przez Kościół w X w.

Przypomnę w dużym skrócie znamienne historyczne fakty.

1978r., Warszawa, JPII: „Nie lękajcie się”, a w 1991r. JPII dodał: „Polska ma przed sobą wielką europejską przyszłość”.

2003r. kard. J.Glemp: „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”

Ale wróćmy do wcześniejszej historii i do swoistego symbolu opiekunki – opiekunki zniewalania Polaków -, do Matki Bożej Królowej Polski.

W 1410r. pod Grunwaldem stoczyliśmy, my Polacy wespół z pogańską Litwą, zwycięski bój z katolicką Europą. To był bój nie tylko o ziemie przejęte przez zakon krzyżacki – Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie, krzewiący mieczem katolicyzm na północy naszych ziem. Był to wielki bój o wyzwolenie Polski spod katolickiej okupacji, spod okupacji Kościoła – odpowiednika współczesnej UE i tzw. zachodniej integracji. Bitwę wygraliśmy, ale z powodu groźby najazdu – groźby wyprawy krzyżowej deklarowanej przez papieża -, ostatecznego zwycięstwa zabrakło.

1573r. – uchwalona przez sejm Konfederacja warszawska gwarantowała religijny pokój i tolerancję w I RP, w której katolicy stanowili mniejszość. Zbory protestanckie rozwijały się o wiele prężniej od katolickich parafii, a wschód Polski był tradycyjnie prawosławny, więc i finansowe wpływy Kościoła nie rosły w zadowalającym tempie. Stąd obłożenie klątwą Konfederacji warszawskiej (ważna do dzisiaj) – Kościół ograniczał szlachcie gospodarczy rozwój i właśnie to decydowało o niechęci szlachty, chłopstwa i mieszczaństwa, do Kościoła.

1648r. największe powstanie Kozaków pod wodzą B.Chmielnickiego. Do powstania przyczyniła się bezpośrednio polityka Kościoła i spolegliwego wobec Kościoła króla Polski, polityka wymuszająca zmianę wyznania z prawosławnego na katolicyzm. Kolejny powód powstania to prawo I RP (uchwalane także przez senatorów w sutannach – każdy biskup z urzędu był senatorem) zabraniające zajmować się szlachcie handlem i zmuszające zlecać to Żydom. Powstańców wspomagały wojska moskiewskie.

1655-1660 potop szwedzki (VI wojna polsko-szwedzka) – znaczna część polskiej szlachty, także wojsk pospolitego ruszenia, przeszła na stronę króla Szwecji, widząc w tym dla siebie i Polski gwarancje rozwoju gospodarczego – takie istniały w protestanckiej Szwecji.

A więc jak z tego widać Polacy, polska szlachta, szlachta ukraińska, nie byli zadowoleni z podległości rzymskiemu Kościołowi i nie chcieli gnębiącego ją katolicyzmu.

W sytuacji, gdy prawie cały kraj został opanowany przez wojska szwedzkie i rosyjskie, król Jan II Kazimierz Waza (w latach 1646-48 kardynał Kościoła) złożył we Lwowie w 1656r. tzw. Śluby lwowskie. Obiecał, że poprawi sytuację szlachty, chłopów i mieszczan, kiedy tylko kraj zostanie uwolniony spod okupacji. Jednak Polska musi być nadal poddaną Rzymu, czyli żydo-katolickiego Kościoła, co symbolizuje oddanie Rzeczpospolitej pod opiekę Matki Bożej, którą w Ślubach lwowskich Jan II Kazimierz Waza nazwał Królową Korony Polskiej.

A więc sytuacja materialna szlachty, chłopstwa, mieszczaństwa, czyli całego polskiego społeczeństwa była zła – za sprawą Kościoła i Żydów trwał gospodarczy upadek Polski.

Powyższy wniosek potwierdził prof. Jan Rutkowski:

„W XVII w. życie gospodarcze w Polsce znajdowało się całkowicie w rękach Żydów.”„Zarys gospodarczych dziejów Polski” 1923r. s.221

26 sierpnia 1956, a więc po pamiętnym czerwcu 1956, gdy Żydostwo (żydo-bolszewia) utraciło w PRL władzę, na Jasnej Górze kard. S.Wyszyński składa Śluby Narodu Polskiego – odnawia oddanie Polski w opiekę Matce Bożej, Królowej Polski. – Przed kim miałaby Polskę chronić, czyżby przed Polakami -?

I Królowa Polski dobrze o swoje lenno zadbała, Polska znów stała się własnością Kościoła i Żydów.

Dariusz Kosiur

57 Komentarzy

Filed under Polityka

57 responses to “Gdy lud nie chce znać prawdy, musi być niewolnikiem

 1. Borus73

  Te bzdury aż szkoda komentować. Ale jedno napiszę: skoro jest tak, że Niebo chce takiej, a nie innej sytuacji naszej Ojczyzny, to wszelka walka jest zatem daremna i bezsensowna. Alleluja i do przodu!

  Polubienie

 2. Klemens

  Problem wielu Polaków. W dużych miastach programowanie snu jest częścią planu depopulacji.

  – Urządzenie do usypiania i wybudzania ze snu? Tak – to istnieje i zostało opatentowane w 1991 roku. Za pomocą niewidzialnych fal dźwiękowych możemy zasnąć albo wybudzić się kiedy chcemy, a ponadto możemy też podtrzymywać nasz umysł w stanie ciągłej aktywności na falach Beta. Ten wynalazek może mieć wiele pożytecznych zastosowań, ale niestety ma też te tragiczne w skutkach.

  Pełen opis patentu znajdziesz w Google Patents tutaj:

  https://patents.google.com/patent/US5356368A/en

  Polubione przez 1 osoba

  • Borus73

   „Za pomocą niewidzialnych fal dźwiękowych…” – a są inne, widzialne?
   Nigdy nie udało mi się zobaczyć fali dźwiękowej. Szkoda…

   Polubienie

   • Klemens

    Czego nie widać tego nie ma. Tak to odbiera ogłupiona przez okupanta większość. Hydraulik w firmie gdzie pracowałem ma chorą na ostrą białaczkę wnuczkę. Zapytałem się o natężenie sygnałów wifi w mieszkaniu chorej. Nie rozumiał o co pytam, bo tego nie widać. Wyjaśniłem mu oczywiście co robić i jak leczyć dziecko wg wskazówek dr Czerniaka i Sendeckiego.

    Polubienie

 3. Edward.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/onz-chce-zdelegalizowac-patriotow-z-polski
  Jezeli to jest prawda ze ONZ chce delegalizacji organizacji patriotycznych
  w Polsce to oznacza ze chazaria faktycznie realizuje plan likwidacji
  panstwa polskiego!!!
  Jezeli chazaria opanowala tez takie agendy jak ONZ to Polacy powinni
  nareszcie obudzic sie – ta ponura informacja pokazuje z jaka determinacja
  pomiot szatana traktuje Polakow.

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   A niby dlaczego cały świat tak wielka uwagę miałby przywiązywać do ” polskich patriotów” . Polacy muszą zejść na ziemię i zamiast fantazjować o swojej nadzwyczajności wziąć się za ” prozaiczną” praktyczną działalność organizacyjną.

   Polubienie

   • Roman

    Polacy muszą sami sobie pomóc i pracować nad swoimi wadami narodowymi których jest do czorta.Muszą sami nauczyć się uczciwości nie okradać swojego ziomala , pazerności , chciwości i służenia obcych za korzyści materialne inaczej za 10 lat mamy tu Judeopolonię.

    Polubienie

 4. Waldemar Gegotek

  Panowowie Klemens i D. Kosiur.
  Niemcy sa w posiadaniu wszystkich akt osobowych swich żołnierzy z SS, gestapo , Wehrmachtu, inen und aussennachrichtendienstu , judenpolizei, judenratow, judengestapo und judengeheimpolizei np. Z Warszawy, ktorzy organizowali operację ” hotel polski” .
  Majac takie akta , jak również dokumenty przedstawiające w całości żródła finansowania lllRzeszy Adolfa Hitlera i dokładny spis zwerbowanych oficerow i żołnierzy ze wszystkich tych formacji ktore wymieniłem do tworzenia knesetu i armii , oraz służb izraelskich ,
  dysponują olbrzymim narzędziem nacisku .
  To tłumaczy symbiozę żydowsko- niemiecką i ich ścisłą współpracę w zacieraniu prawdy historycznej.
  Polska również dysponowala dużą częscią dokumentów obciążających zydowskich kolaborantow hitlera i sb , ale od czegóż mamy ipn ? Niszczą i przekazują.
  Ciemno to wszystko widzę, drodzy Panowie.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Sławobor

  Armia Kozaków Czarnomorskich powstała w 1787 r. Uznając strategiczne znaczenie obecności Kozaków na południowych granicach imperium, władze nieustannie dążyły do ​​zwiększenia liczby żołnierzy. Rozkazano werbować przedstawicieli różnych grup społecznych, w tym imigrantów z ziem polskich, do armii Kozaków Czarnomorskich. Na przykład 27 maja 1790 r. Grigorij Potiomkin podpisał rozkaz włączenia do armii „robotników z Małej Rosji i Polski”, a 22 sierpnia 1799 r. Cesarz Pawel I zarządził, by armię zasilić „włóczęgami z Małej Rosji, Polakami i byłymi Zaporożcami”. W latach 1787-1788. nastąpił ogromny napływ polskiej szlachty. Tak było również w 1793 r. po drugim podziale Rzeczypospolitej.

  Polska szlachta ze swoim kultem wolności, ideami równości członków jednej korporacji, specjalnej wojskowo-rycerskiej grupy etnicznej oraz doświadczeniem samoorganizacji i samorządu była przykładem do naśladowania. Następnie wiele z tego znalazło odzwierciedlenie w ideologii kozackiej, strukturze armii i sposobie życia.

  Nie wszyscy potomkowie polskich rodzin zmienili nazwisko rodowe na pseudonim kozacki. Przykładem są nazwiska Bojczewskij, Werbickij, Witaszewskij, Gardowskij, Dobrowolskij, Krzyżanowskij, Nowickij, Plankiewicz, Rachmanowskij, Sarnickij i inni.

  Jak wiecie, w Imperium Rosyjskim katolicy mogli utrzymać swoją religię nawet w służbie prawosławnego władcy, zwłaszcza że rząd pod koniec XVIII – na początku XIX wieku. starał się zintegrować Polaków z ciałem imperium, aby nie odczuli dyskomfortu w nowym państwie i nie ucierpieli z powodu utraty niepodległości przez ojczyznę. Najprawdopodobniej większość katolików, którzy przybyli do Kozaków, zmieniła religię, zawarła małżeństwa z córkami Kozaków i próbowała zintegrować się z dominującą kozacką masą, robiąć karierę.

  Wielu badaczy przyznaje, że Polakom, pomimo ich stosunkowo niewielkiej liczby, udało się wnieść swój szczególny, pełnoprawny wkład w życie gospodarcze, kulturalne i naukowe Kubania.
  Potomkowie są dumni z tak znanych osobistości, jak Włodzimierz Budziński – założyciel kurortu Anapa; Wiktor Podgórski, który zbudował pierwsze centrum hydropatyczne w Matsesta; Mieczysław Rymaszewski jest założycielem ośrodka „Hot Key”. Polacy-generałowie: legendarny wódz kaukaskiej liniowej armii kozackiej, generał dywizji Feliks Krukowski; założyciel twierdzy Maikop, generał piechoty Wincenty Kozłowski; dowódca brygady Kubań Plastun, generał dywizji Stanisław Okulicz.
  https://kuban.aif.ru/society/posle_razdela_v_tyopluyu_sibir_kak_polyaki_selilis_na_kubani?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 6. Edward.


  Polaku – uwazaj na rozne wcielenia chazara,plemiona zmijowego.

  Polubienie

 7. Easy Rider

  W 1410r. pod Grunwaldem stoczyliśmy, my Polacy wespół z pogańską Litwą, zwycięski bój z katolicką Europą.

  Panie Dariuszu – z całym szacunkiem, ale uległ Pan w tym momencie kłamliwej wersji historiografii watykańsko-niemieckiej. Litwa nie była pogańska. Ówczesne terytorium Litwy, rozumiane jako Wielkie Księstwo Litewskie, obejmowało całą obecną Białoruś i jakąś 1/3 terenów obecnej Ukrainy, czyli tak naprawdę były to narody słowiańskie. Za wyjątkiem ówczesnej Żmudzi, czyli dzisiejszej Litwy (ok. 10% terytorium) – na pozostałej części tego Księstwa panowało od ok. 400 lat prawosławie. Stąd też, również kłamstwem jest twierdzenie, że Jagiełło był poganinem – otóż nie, był wyznania prawosławnego i można mówić jedynie o jego konwersji na katolicyzm, a nie o jego ochrzczeniu, jak i całej Litwy.

  Z podobnym kłamstwem mamy do czynienia również w odniesieniu do tzw. chrztu Polski, o którym nie ma żadnego śladu w dokumentach watykańskich, gdyż na ziemiach polskich (Wielkopolska, Małopolska, Śląsk) od 874 r. panowało chrześcijaństwo obrządku wschodniego, co potwierdzają wykopaliska w Krakowie i na Św. Krzyżu. Tzw. ewangelizacja była tylko pretekstem dla rzymsko-niemieckiego Drang nach Osten, albo inaczej – walką o wpływy z Cesarstwem Bizantyjskim.

  Natomiast co do samej bitwy pod Grunwaldem – uważam, że miała ona charakter cywilizacyjny, tj. starcia świata słowiańskiego z Zachodem, bo przecież nie z samym Zakonem Krzyżackim, który wystawił do bitwy tylko ok. 250 rycerzy – a reszta to było ochotnicze rycerstwo z Europy Zachodniej, ogarnięte misją walki z rzekomym pogaństwem.

  Pozdrawiam.

  Polubienie

 8. nina

  —————– nina

  Polubienie

 9. pytuś

  Pani Nino, toć on ,,nasz,” krew z krwi, kość z kości, oczywiście śmierdzącego parcha.


  o. Frank Bayard

  Frank Bayard nowym wielkim mistrzem Zakonu Krzyżackiego

  https://misyjne.pl/frank-bayard-nowym-wielkiiim-mistrzem-zakonu-krzyzackiego/

  Polubienie

 10. pytuś

  Congratulation z Marienburga.

  Jest nowy wielki mistrz – Muzeum Zamkowe w Malborku dziękuje ustępującemu i składa gratulacje jego następcy

  https://malbork.naszemiasto.pl/jest-nowy-wielki-mistrz-muzeum-zamkowe-w-malborku-dziekuje/ar/c7-4773567

  Jest tylko jeden ZAKON, z którego się wywodzą wszystkie parchate ,,rycerzyki.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_(Biblia)

  Polubienie

 11. pytuś

  ,,KONRAD MAZOWIECKI” Z WROCŁAWIA, SPRASZAJĄCY DO SIEBIE PARCHÓW Z RZYMSKĄ SZUBIENICĄ I GWIAZDĄ DAWIDA.

  Anna Przemyślidka

  ,,Również już jako wdowa sprowadziła zakon Zakon Krzyżowców (Szpitalników) z Czerwoną Gwiazdą, opiekujący się chorymi. W 1253 za sprawą Anny zakonnicy otrzymali pierwsze budynki szpitalne, a po swojej śmierci księżna przekazała im swój pałac na szpital.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Przemy%C5%9Blidka

  Zakon Krzyżowców z Czerwoną Gwiazdą

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_Krzy%C5%BCowc%C3%B3w_z_Czerwon%C4%85_Gwiazd%C4%85

  Polubienie

 12. ...

  Mentalność niewolnicza. W Polsce nie trzeba nawet specjalnie przekonywać ludu, że są niewolnikami. Tak zostały ukształtowane umysły za pomocą krzyża. Trochę psychologi. Krzyż w mitologi chrześcijańskiej oznacza męczeństwo dodajmy do tego „nadstawianie drugiego policzka” Takie skojarzenia, zasady są wpajane niewolnikowi już od dziecka. Dochodzi do tego jeszcze manipulacja strachem. Co, nie będziesz grzeczny i posłuszny ? No to pójdziesz do piekła lub w najlepszym wypadku do więzienia. I takim oto sposobem głupi lud został zmanipulowany i sprowadzony do roli niewolnika nie tylko we własnym kraju.

  Polubienie

 13. paziem

  To jednak zbyt uproszczone wyjaśnienie. Są przecież narody uznające religijny symbol krzyża, a jednak o mniej niewolniczej psychice, albo wręcz jej wyzbyte. Charakter instytucji państwowej, historia i to co rozumiemy pod pojęciem etosu czy ducha narodu jest rozstrzygające.

  Polubienie

 14. nina

  ——————- mnie się wydaje,że
  Polacy , Sławianie od czasów rzekomego chrztu , cierpią wojny, biedę , niesprawiedliwość ,niewolnictwo ,rozbiory itd, itp . Cała nasza historia to ZAPLANOWANE CIEMIĘŻENIE , wywołujące nieustającą traumę , rozpacz , jezuickie odmóżdżanie , PRZYMUS CHODZENIA DO KOŚCIOŁA , łączenie patriotyzmu z kościołem , pieśni typu BOŻE COŚ POLSKĘ , fałszowanie historycznych faktów , wielowiekowy analfabetyzm , brak niedzielnych rozrywek na wsiach, kościoły , kapliczki , krzyże co 5 metrów , zastraszanie gniewem boga , klątwy itpodobne sztuczki – tworzyły przez wieki ZASTRASZONE SPOŁECZEŃSTWO , Naród . Zdziesiątkowany , wielokrotnie wypędzany , pozbawiany Ojczyzny , ziemi , domu Polak zdegenerował się by przetrwać .
  ————————
  CO INNEGO MYŚLI , CO INNEGO MÓWI to nasza metoda na przetrwanie , która niestety weszła Polakom w krew . Przyzwyczailiśmy się do podwójnej moralności i w ten sposób staliśmy się mistrzami OBŁUDY , EGOIZMU ,HIPOKRYZJI ,mistrzami BRAKU SŁOWA , KRĘTACZAMI , MATACZAMI , ŻYDOFILAMI i ANTY POLAKAMI !! , polaczek , cebulak : TAK mówi Polak o innym Polaku na zachodzie
  ————JAK TRWOGA TO DO BOGA
  Prawdą jest, że tak postępujemy , bo !! NASI OPRAWCY POSIADAJĄ TAJEMNĄ WIEDZĘ o Świecie ,PRAWACH jakie nim rządzą , o PRZYCZYNACH i SKUTKACH i o wielu , wielu innych nieznanych nam prawidłach , które musieli znać nasi sławiańscy przodkowie . Oprawcy nasi manipulują nami , reżyserują nam życie wiedząc ,że bez wiedzy , jesteśmy BEZBRONNYMI BARANAMI .
  —————WSPÓLNY MIANOWNIK –
  SŁOWIAŃSKI RDZEŃ w okół, którego owinie się Naród , potrzebny nam . Niebawem szlag trafi watykańską synagogę szatana , Naród potrzebować będzie swoich prawdziwych KORZENI !! bez nich USCHNIE i już nigdy się nie odrodzi .

  Polubione przez 1 osoba

 15. pytuś

  Asan Paziem, dowcip parchów na tym polega, że każdy z nas ze sobą nosi PAŃSKI KRZYŻYK (zapakowany w plecaku) od kołyski, aż po grób!

  BEZ CIERPIENIA NIE MA Z_BAWIENIA – WY_BAWIENIA?

  https://www.canstockphoto.pl/b%C3%B3l-w-krzy%C5%BCu-ilustracja-2312632.html

  Polubienie

 16. nina

  —————- WIEDZA CZYNI WOLNYM !!.

  Polubienie

 17. pytuś

  Pani Nino, oj będzie się działo!

  Polubienie

 18. pytuś

  PRAWDA O NAS, POWOLUTKU WYPŁYWA NA POWIERZCHNIĘ.

  „Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą…”

  Wawel jako Babel. Dowód ofiolatrii i ariańskiego chrześcijaństwa na ziemiach obecnej Polski?

  http://www.poselska.nazwa.pl/wieczorna2/historia-starozytna/wawel-jako-babel-dowod-ofiolatrii-i-arianskiego-chrzescijanstwa-na-ziemiach

  http://tolkniety.blogspot.com/2015/01/smok-babelski.html

  Polubienie

 19. Edward.


  Amazonia plone!!!
  Polaku – pojedz do srodkowej czy poludnowej Ameryki a zobaczysz
  jaka tam jest bieda!!!A katolicyzm???Katolicyzm tam jest w pelnym
  rozkwicie – tam katolicyzm szaleje (tez przy pomocy szwadronow
  smierci).Tam tez chazaria czesto ma pelnie wladzy!!!Tam tez Izrael
  wykupil na wlasnosc (!) ogromny teren!!!
  Polaku – zauwaz nareszcie jak plemie zmijowe przy wydatnej pomocy
  katolicyzmu czyni z ciebie biedaka a nastepnie niewolnika.

  Polubienie

 20. Pingback: Gdy lud nie chce znać prawdy, musi być niewolnikiem — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 21. nina

  ————– ZABIEDZAJĄC Pastwa , Narody -WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA niejako zmusza ludzi do leżenia krzyżem w kościołach , gdzie biedni / różne rozumienie biedy / modlą się o pomoc , odmienienie swojego losu , nieszczęścia itp. Zastanawia mnie mroczna energetyka kościoła , te trupy w okół , to POGAŃSTWO katolickie . Przecież modlitwy tam odmawiane muszą trafiać do mrocznych sił. ANI Boga ani Anioła w tej synagodze NIE MOŻE BYĆ !.

  Polubione przez 1 osoba

 22. markglogg

  no, znalazlem cos na problemy z Watykanem”

  Polubienie

 23. pytuś

  Burza w Watykanie – Igor Witkowski

  SZUKAJĄ ,,NOWYCH” SPOSOBÓW NA UTRZYMANIE GOJÓW W DOTYCHCZASOWYCH RYZACH.

  Synod Amazoński – Kościół o twarzy szamana?

  https://www.pch24.pl/synod-amazonski—kosciol-o-twarzy-szamana-,67139,i.html

  Polubienie

 24. pytuś

  ,,WIELKI BÓG OJCIEC” – W ULU NAZYWANY TRUTNIEM!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

  https://synonim.net/synonim/trute%C5%84

  TYTUŁ NALEŻY SKOPIOWAĆ I WRZUCIĆ DO PEJSGOOGLA!

  Burza w Watykanie – Igor Witkowski

  Polubienie

 25. nina

  ——- co tam burza …… TU !! TAJFUN , w który wcale nie trudno uwierzyć

  Polubienie

 26. paziem

  Oto elektorat Konfederacji i „ruchu narodowego”

  Polubienie

  • paziem

   Większych jaj już dawno nie widziałem. Leszek Bubel się modli, tylko patrzeć jak przystąpi do komunii :))))
   Zleciały się niemal wszystkie telewizje „narodowe” :))))

   Polubienie

  • markglogg

   No niezĺa gĺupawka. Ten Witkowski, podobne jak i moi studenci pred 10 laty mieli – mają – rację gdy twierdzą, że WIARA ELIMINUJE MYŚLENIE. To są ze
   sobą sprzeczne rzeczy.

   Polubienie

  • Adamuss Mondel

   Dla Slowian (haplogrupa R1A1 byloby nieporuwnalnie ! lepiej!!!! abysmy byli w mocy samego Hitlera,Stalina ,Beri i Polpota! anizeli tego obrzezanego agenta narodu wybranego i ich Boga Yehowy .Juz 1000mlat tea obrzezana rodzinka bogow 🙂 z domu Abrahama i davida zatraca sie w wysilkach aby kompletnie zmiarzyc ,zetrzec !! kazdy slad…. z wielkiej rodziny: Araiow,Scytow ,wandali ,lechitow Alanow (najdokladniej o ogromnie wielkiej masakrze Bialej rasy swiatowej (biala rasa to obcni Slowianie),Pisze i Mowi na youtube : antychryst :), ruski agent:),nacjonalista ,ksenofob 🙂 jednym slowem Antysemita! Artur lalak…. i Grzegorz Skwarek i Pol lechicki

   Polubienie

 27. pytuś

  WIARA – PARCHY CAŁY CZAS CZEKAJĄ NA POWTÓRKĘ Z ROZRYWKI!

  COŚ MNIE SIĘ WYDAJE, ŻE TEN CAŁY MESI-AS I JEGO ŚWITA, DAWNO TEMU POJAWILI SIĘ W POLIN, A NIE U ŻYDKÓW I DATEGO CAŁY CZAS GO KUSZĄ, ABY SIĘ PONOWNIE UJAWNIŁ.

  ZNOWU ZA 30 SREBRNIKÓW (EURO), OD_KUPI CIERNIOWĄ KORONĘ I DOSTANIE GRATIS KRZYŻYK NA DALSZĄ DROGĘ?

  W krakowskich Łagiewnikach zostanie ponowiony Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana: 18 listopada

  http://radioniepokalanow.pl/w-krakowskich-lagiewnikach-zostanie-ponowiony-akt-przyjecia-jezusa-chrystusa-za-krola-i-pana-18-listopada/

  Polubienie

 28. Mony

  Iwan Sierow, generał NKWD, później szef KGB. – „Polacy są znakomitymi konspiratorami. […] Religia katolicka tu ich zawiodła. Jeżeli umiejętnie przesłuchuje się katolika i przywoła się na świadka ich Matkę Boską, to wychodzi ciekawa sprawa. Przesłuchiwany może umiejętnie wodzić za nos oficera śledczego, ale nie jest w stanie skłamać Matce Jezusa – dlatego też na jego twarzy rysuje się zmieszanie, kiedy każe mu się przysięgać na nią, że wszystko co zeznał, jest czystą prawdą”

  Polubienie

 29. Roman

  W koszer TV podali że nie żyje K.Morawiecki.Ogłoszenie żałoby narodowej co najmniej tygodniowej i wielkie płaczki w mediach nawet specjalnie by mnie nie zdziwiło a zdziwiłoby mnie to gdyby tego nie zrobili.W każdym razie przygotowuję się na wielki bek w mediach ocieranie łez i wyścigi komu bardziej łzy będą z ocząt ciekły.Ot zawodowi aktorzy medialni.A na WPS1 widzę prezes żałoby nie ogłosił he he.

  Polubienie

  • Nie opłakujemy Żydów zwalczających Państwo Polskie. PRL, którą zwalczał K.Morawiecki była w przeciwieństwie do IIIŻydo-RP/Polin Państwem Polskim.

   Polubienie

   • Larry Peterson

    To jest bardzo ciekawe.
    Kraj, królestwo, księstwo, cesarstwo, żeby mogło być państwem, czyli posiadać nakładkę polityczną, musi mieć podpisane traktaty z państwami ościennymi wyznaczające granice między nimi.
    Np. si-ra-el nie jest państwem, gdyż nie ma żadnych traktatów określających jego granice.
    Gdyby bowiem określił swoje granice w 1948 r., byłoby oczywiste, że w późniejszych latach napadł na Palestynę zagarniając pod okupację znaczną część jej terytorium; a tak twierdzi jak Hitler, że „powiększa tylko swoją przestrzeń życiową”; jednak do tego stopnia, że popełnia ludobójstwo: https://www.stefczyk.info/2019/03/01/onz-reaguje-izraelscy-zolnierze-oskarzeni-o-zbrodnie-przeciwko-ludzkosci/

    Tak więc, ponieważ PRL nie ma żadnego traktatu pokojowego, konstytucja PRL nie ma ciągłości z konstytucją sprzed napaści Niemieckiej, wobec tego, ten nowy twór na ziemiach polskich nie można uznać jako państwo; tak jak Generalną Gubernię nie można uznać za Państwo Polskie.

    prawo.sejm.gov.pl/isap
    Dz.U. 1921 nr 44 poz. 267
    Dziennik Ustaw 1921 44 poz. 267

    Ustawa z dnia 17 marca 1921 r. – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej.
    Tekst ogłoszony: D19210267.pdf
    Status aktu prawnego: uchylony
    Data wydania: 1921-03-17
    Data wejścia w życie: 1921-06-01
    Data obowiązywania: 1921-06-01
    Data uchylenia: 1935-04-24
    Organ wydający: SEJM

    Dz.U. 1935 nr 30 poz. 227
    Dziennik Ustaw 1935 30 poz. 227
    Ustawa Konstytucyjna z dnia 23 kwietnia 1935 r.
    Tekst ogłoszony: D19350227.pdf
    Status aktu prawnego: przedwojenne nieobowiązujące
    Data ogłoszenia: 1935-04-24
    Data wydania: 1935-04-23
    Data wejścia w życie: 1935-04-24
    Data obowiązywania: 1935-04-24
    Organ wydający: SEJM

    Proszę zwrócić uwagę na pozycję: Status aktu prawnego

    Konstytucja z 1921 – uchylona
    Konstytucja z 1935 – nieobowiązująca

    Hans Frank ani Bierut jako „władze okupacyjne” nie mieli mocy, uchylić Konstytucję Kwietniową; mogli tylko napisać::
    teraz my tu rządzimy, Konstytucja Kwietniowa nie obowiązuje.

    Bez traktatów pokojowych, bez Konstytucji regulującej USTRÓJ PAŃSTWA, nie ma Państwa.
    Poza tym zgodnie z poniższym dekretem „Wszelkie akty prawne i zarządzenia władz, okupujących terytorium Państwa Polskiego…. są nieważne i niebyłe.”
    Dz.U. 1939 nr 102 poz. 1006
    Dziennik Ustaw 1939 102 poz. 1006
    Dekret Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 30 listopada 1939 roku o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych
    Tekst ogłoszony:
    LDU19391021006.pdf
    Data ogłoszenia: 1939-12-02
    Data wydania: 1939-11-30

    Prezydent II RP Ignacy Mościcki zdelegalizował również loże wolnomularskie masonerii w 1938.

    Polubienie

   • Roman

    Panie Dariuszu oczywiście żartowałem.Nikt tutaj nie będzie po nim płakał .To był sarkazm.

    Polubienie

 30. skretowicz Z

  obecny przyspieszony… MORD !!NA BIALEJ RASIE ARYJSKIEJ (scytyjskiej) najdokladniej opisuje w swoich ksiazkach i na Youtube: Artur lalak wraz z Grzegorzem Skwarkiem i Polem Lechickim!. Ten metodyczny mord , unicestwianie Bialej rasy ludzkiej zapoczatkowano wlasnie z chwila wprowadzenia chrzescijanstwa i katolicyzmu. Dlatego w krajach anglosaskich ( czytaj..semickich) nie ma juz ,krzakow ,zarosli ,chaszczy itp w ktorych by prasa „koszerna” nie „widziala” agentow Moskwy, Iranu , czy chin lub Venezueli :):)

  Polubienie

 31. pytuś

  @skretowicz Z

  Kolego, a czy Ty przypadkiem nie zgubiłeś jakiejś litery?

  ,,ARYJSKIEJ?”

  Chaz_ARIA – czy teraz widzisz, kim są parchaci aryjczycy?

  HARIOWIE

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hariowie

  http://slowianieiukrytahistoriapolski.pl/narody/hariowie/index,pl.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.