Spektakle Jachiry – produkt żydowskiej demokratury i kapitalizmu

Klaudia Jachira ukończyła Wydział Lalkarski PWST w Krakowie – może dlatego tak dobrze idzie jej z kukłami, także politycznymi, oprócz tego jest aktorką filmową. Zatem przygotowanie do swoich występów par excellence politycznych i przeznaczonych dla całego elektoratu, które jednych drażnią – zwłaszcza „PiSuarowców”, drugich śmieszą, innych cieszą – szczególnie „POpaprańców”, posiada niewątpliwie dobre. Jednak jak na trzydziestolatkę jej dotychczasowe polityczne zaangażowanie z pewnością nie stanowiłoby asumptu do tego rodzaju występów – młodzież w znakomitej większości ma polityków i politykę w d… . Jej występy nie mogły więc obejść się bez scenarzysty, reżysera i producenta, który ją, jako aktorkę, wynajął i zatrudnił – poniekąd tym producentem jesteśmy my, wszyscy podatnicy okradani przez syjonistyczną demokraturę IIIŻydo-RP/Polin. To nasze własne pieniądze w żydowskim kapitalizmie i w żydowskiej demokracji pracują przeciw nam.

Spektakle, a może to nawet i performance, pani Jachiry to znakomity przykład socjotechniki inżynierów żydowskiego reżimu, którzy doskonale rozumieją, że walka wyborcza na polityczne programy jest po prostu nie możliwa. Żadna bowiem koncesjonowana przez żydowski reżim polityczna partia nie zaprezentuje programu zgodnego z rzeczywistym interesem państwa i narodu, ze społecznymi potrzebami, ponieważ kłóciłoby się to z interesem żydowskiego kapitalizmu – z wolą żydowsko-anglosaskiego okupanta i mocodawcy rządzącego IIIŻydo-RP/Polin układu. Dlatego wszystkie polityczne programy partii, które znajdą się w knesejmie IIIŻydo-RP/Polin są tyle samo warte – są nic nie warte, ponieważ nie mogą dotyczyć ani rozwoju gospodarczego kraju, ani kwestii polityki zagranicznej, zgodnych z realnym interesem i prawem narodu i państwa Polaków. Stąd występy pani Jachiry mają rozbudzić wyłącznie emocje i odwrócić uwagę polskiego wyborcy od rzeczywistych problemów politycznych kraju – stąd także twierdzenie, że występy, do których wynajęto panią Jachirę i opłacono z naszych podatków, są par excellence polityczne.

Na razie jeszcze spektakle są na poziomie jak poniżej:

 

 

gdy jednak w przyszłości osiągniemy już poziom demokratycznej czołówki Zachodu, czyli żydowsko-anglosaskiego elektoratu, a przecież ku temu właśnie zmierzamy, będziemy mogli oglądać widowiska na prawdziwie zachodnim poziomie:

 

Dariusz Kosiur

35 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

35 responses to “Spektakle Jachiry – produkt żydowskiej demokratury i kapitalizmu

 1. Roman

  Następna idiotka wynajęta przez pejsaty reżim do ogłupiania gojów.Typowy zadaniowiec .Równie dobrze mogłaby śmiać się z Tuska ku uciesze idiotów pisowskich ale inne ma zadania.

  Polubienie

 2. pytuś

  CO MNIE TAM, NIE MOJA MAŁPA JESZU I NIE MÓJ PARCHATY CYRK!

  http://afinabul.blog.cz/1104/urazeni-jezise-a-nezidu-krestanu-v-izraelske-tv

  Polubienie

 3. Klemens

  IMSI Catcher – specjalne walizki ułatwiające korzystanie z Pegasusa, bez kontroli i bez pozostawiania żadnego śladu, mogą być w posiadaniu CBA.

  Wątpliwości wokół zakupu przez CBA systemu do inwigilacji Pegasus pozostają nierozwiane. Dlaczego sejmowa komisja, która sprawuje kontrolę nad Centralnym Biurem Antykorupcyjnym, do tej pory nie wyjaśniła sprawy? Przewodniczący komisji do spraw służb specjalnych Waldemar Andzel z PiS chce wiedzieć, dlaczego reporter „w ogóle o to pyta” i zapewnia, że „wątpliwości będą we właściwym czasie rozwiane”, ale jej członkowie z opozycji mają wątpliwości i chcą nadzwyczajnego posiedzenia komisji.

  https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/system-pegasus-i-walizki-imsi-catcher-do-podsluchiwania-i-inwigilacji,972122.html

  Polubienie

 4. Klemens

  Zobacz, jak silne promieniowanie mikrofalowe występuje w nowym samochodzie, w którym działa Wi-Fi oraz bluetooth.

  Polubienie

 5. pytuś

  @Klemens

  Co Waść powiesz NATO?

  ECHELON

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Echelon

  Echelon – system, który czyta twoje maile, SMS-y i słucha twoich rozmów

  https://tech.wp.pl/echelon-system-ktory-czyta-twoje-maile-sms-y-i-slucha-twoich-rozmow-6035073201779841g

  Polubienie

 6. pytuś

  STRACH SIĘ BAĆ, ALE TRZEBA ROBIĆ SWOJE!

  Globalny system podsłuchów Echelon w Polsce? Oficjalnie go nie ma. A nieoficjalnie? Jest jedno „podejrzane” miejsce

  https://innpoland.pl/114887,globalny-system-podsluchow-echelon-w-polsce-kto-i-jak-nas-sledzi

  PRISM to nie wszystko. USA mają więcej sposobów na szpiegowanie internautów

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/prism-to-nie-wszystko-usa-maja-wiecej-sposobow-na-szpiegowanie-internautow,333766.html

  KAŻDA KROPLA DRĄŻY SKAŁĘ!

  Cytat z Owidiusza: Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym spadaniem.

  Polubienie

 7. pytuś

  Wszczepiają czipy od trzech miesięcy, pracownicy są zachwyceni. Czy to możliwe w Polsce?

  https://www.pulshr.pl/start-upy/wszczepiaja-czipy-od-trzech-miesiecy-pracownicy-sa-zachwyceni-czy-to-mozliwe-w-polsce,42881.html

  Chipowanie ludzi to dzieło Bestii? Technologia sprowadzi Apokalipsę św. Jana

  https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Archiwum-Tajemnic/Chipowanie-ludzi-to-dzielo-Bestii-25900

  Polubienie

 8. „Bio-chip” nie sluzy jedynie do kontroli jego posiadacza przez 24 godziny na dobe, ale glownie do eliminacji jego posiadacza, ktory przestanie byc produktywny (chory, stary czy niedolezny)… I dlatego nie bez powodu w Apokalipsie (odslonie – ujawnienie) sw. Jana jest zapisane, ze 2/3 pojdzie w ogien piekielny na wlasne zyczenie w/g swego niezbywalnego prawa wolnej woli…
  Jak widac – czasy sa ostateczne I kazdy z nas wkrotce dokona jednego wyboru miedzy Bogiem a lucyferem…(nie ma nic „posredniego”, ani zadnego „mniejszego zla”…)…
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Roman

   Jasiek wiara indywidualna sprawa i z łaski swojej weż nie reklamuj tu nachalnie żydowskiego Boga.Chcesz to wierz w życie wieczne i aniołki ale we własnym mirze domowym.
   Po drugie zmienisz tu coś?
   Wiadomo prawo jest prawem ale czasami nie ma gdzie zaparkować i rób co chcesz żle staniesz a już ci 20 Polaków pstryka fotki i wysyła na policję śliniąc mordy z radości bo kogoś podpierdolili.
   Podobnie była rozgrzana pejsata linia telefoniczna gdy wchodziło nowe prawo i faktycznie jakiś przedsiębiorca zapomniał zwolnić pracownika z pracy w niedzielę. Podpierdalanka po całości i kwękanie i skargi do żyda a potem zdziwienie bo Wi – Fi szkodliwe.

   Polubione przez 1 osoba

 9. Roman

  @Jak widac – czasy sa ostateczne I kazdy z nas wkrotce dokona jednego wyboru miedzy Bogiem a lucyferem…(nie ma nic „posredniego”, ani zadnego „mniejszego zla”…)…

  Jasiek mów za siebie bo ja nie dokonam żadnego wyboru bo w tej bajki nie wierzę i jeszcze raz cię proszę wiarę w żydowskiego Boga schowaj w swoim mirze domowym tutaj nie uczelnia Rydzyka ani jego media.

  Polubione przez 1 osoba

 10. ...

  Przelewanie z próżnego w próżne, bo i tak oni spędzą swoje życie w luksusach,a typowy Kowalski w bagnie.

  Polubienie

 11. pytuś

  @nina

  Pani Nino, czy NIOSĄCY ŚWIATŁO prawdziwego OŚWIECENIA, może być NAJGORSZYM ZŁEM? WSZELKIE ZŁO zawsze ukrywa się w CIEMNOŚCIACH!

  LUCIUS – LUX – LUCJUSZ – LUCEK – LUC_JAN – LUC_YNA – LUCY – ŁUCJA.

  ,,Lucyfer (z łac. – niosący światło; lucis dopełniacz od lux: światło; ferre: nieść; także Lucyper, gdzie fer zamieniono na per – stracić, łac. perdere) – we współczesnej oraz późnośredniowiecznej myśli chrześcijańskiej jeden z upadłych aniołów.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lucyfer

  TO Z NIEGO PARSZYWY KRK, ZROBIŁ NAJGORSZE WCIELONE ZŁO, PONIEWAŻ SAM PASO(ŻYD)UJE W CIEMNOŚCIACH I NIENAWIDZI ŚWIATŁA!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Archanio%C5%82_Uriel

  Polubienie

 12. nina

  ————-CO2 zbudowało życie na ziemi ., bez niego życie umrze !!
  Nieprawdopodobny wykład Twórcy GRINPIS na temat GLOBALNEGO OCIEPLENIA .
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/09/byy-prezes-greenpeace-naukowo-rozrywa.html
  !!!!!!!!!!!! NALEŻY TĄ INFORMACJĘ ROZRZUCIĆ gdzie tylko się da !!

  Polubienie

 13. Larry Peterson

  Oo widzę,
  że tu niezła parka ociekająca jadem nienawiści do „katolstwa” i „parszywego KRK”, który PASO(ŻYD)UJE;
  że „(ŻYD)UJE” to SIĘ akurat zgadzam, ale czy w ciemnościach?;
  mało to w KRK jest symboli kultu solarnego światła, posuniętego aż do wielbienia Lucifera, który jest przecież zwiastunem wschodzącego Słońca.

  Kiedy imperium rzymskie chyliło się ku upadkowi, siły stojące za nim, postanowiły zmienić jego formułę i ustanowić nowy porządek „saeculorum”.

  Cezar Aleksander Wielki Ludobójca, mianował siebie pontyfikiem maximus-em, czyli najwyższym kapłanem (biskupem biskupów). Zwołał pierwszy synod biskupi, na którym rozkazał wybrać i ustalić kanon biblijny, (z biblios-ów „książeczek”, pism ok. 600), na którym miano oprzeć budowę struktury nowego imperium, zakamuflowanego jako kościół, z ukrytym kultem solarnym, niejawnie zaprzeczającym szerzącym się naukom pierwszych chrześcijan. Okres jego panowania to pontyfikat, który odziedziczyli następcy, pontyfiki czyli tzw. papieże. Całość przedsięwzięcia miała być prowadzona pod wezwaniem Vaticanusa, czyli rzymskiego boga narodzin, śmierci i proroctwa, od którego wzięła nazwa góra, na której składano ofiary z noworodków. Właśnie na tych kościach, z całopalnych ofiar niemowlaków zbudowano Vaticanum, czyli miejsce czczenia Vaticanusa.

  Kapłanami Vaticanusa byli papieże – pontyfiki maksi-musy
  https://intheknow7.files.wordpress.com/2012/07/pope-gregory-xiii-dragon.jpg .
  Na rozkaz cezara tak spreparowana, nowa religia, miała być powszechna (z grecka katolicka) na całym świecie, czyli w imperium rzymskim. Tak więc tzw. katolicyzm, to po prostu z greckiego (katolikos – powszechny) powszechnizm (upowszechnianie solarnego kultu Vaticanusa).

  Polubienie

 14. pytuś

  @Larry Peterson

  Oo widzę, że ktoś się zainteresował prawdziwą historią śmierdzącego kibla.

  Oni cały czas mają lepkie rąsie do nieswoich bobasków. Lubią też z dziećmi zrobić sobie orgietki, WIELCY MIŁOŚNICY DZIECI – PEDOFILE.

  GRECKIE PAIS, PAIDOS (PEDO-) – DZIECKO I PHILOS, FILOS – MIŁOŚĆ, TWORZY SŁOWO PEDOFIL – MIŁOŚNIK DZIECI.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Vagitanus

  Polubienie

 15. Roman

  Faktycznie Pytuś strasznie to dziecko ryczy.Od razu wyczuwa zło.

  Polubione przez 1 osoba

 16. pytuś

  BATMANI – ONI OD ZAWSZE MIELI WIEDZĘ I WŁADZĘ NAD: LITERAMI, SYLABAMI, WYRAZAMI, ZDANIAMI, TEKSTAMI, KSIĘGAMI, I OBECNIE MOGĄ SOBIE POZWOLIĆ NA ICH DOWOLNĄ MANIPULACJĘ. BADACZOM TYCH PROBLEMÓW, NIE UŁATWIA TO ŻYCIA – I CHYBA O TO WŁAŚNIE CHODZI.

  JAK TO DZIAŁA? MAŁY PRZYKŁAD.

  Β, β – KIEDYŚ BYŁA GRECKĄ LITERĄ BETA, DZISIAJ ZOSTAŁA PRZEROBIONA I MA DWOISTY CHARAKTER ZNACZENIOWY – BETA, WITA, WETA, W, w, V,v.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Beta

  W JĘZYKU ROSYJSKIM, OD ZAWSZE NA LITERĘ ,,B” WOŁALI ,,W”, NP. – BAZYL_BASYL, BASILISA – WASYL, WASILISA – KRÓL, KRÓLOWA.

  ,,NASZ” KRÓLIK WAZA_VAZA_WASA_VASA, CZYLI BASA_BAZA_BASYL_BAZYL_VASYL_WASYL – JESZCZE INACZEJ – SZWEDZKA WAZ_ELINA.

  Voluptas, Vervactor, Viduus, Viriplaca, Verminus, Venilia, Vagitanus, Vitumnus i Volutina

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://onomasticsoutsidethebox.wordpress.com/tag/vagitanus/&prev=search

  Polubienie

 17. pytuś

  @Roman

  ROMCIO, A PO KIM DZIEDZICZYSZ, SWOJE FAJOWE IMIĘ?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Roma_(mitologia)

  NO, NIE WIEM, CZY TO JEST FAJOWY NAME – JAK TY TO POJMUJESZ?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Romowie

  Polubienie

 18. pytuś

  @Larry Peterson

  DUCH_OWIEŃSTWO – DUCHY, CIĄGLE NAJEBANE SPIRYTUSY, DWA W JEDNYM, UDAJĄCE ŚWIĘTOSZKÓW.

  https://pl.wiktionary.org/wiki/Spiritus_Sanctus

  MOJA ,,WINA,” MOJ ,,WINA,” MOJA BARDZO WIELKA ,,WINA,” PONIEWAŻ NACHLAŁEM SIĘ SPIRYTUSOWEGO ,,WINA” I WYWOŁAŁEM ŚWIĘTEGO DUCHA, CZYLI PARSZYWEGO DŻINNA.

  Spirytus rektyfikowany

  Słowo spirytus pochodzi od łac. spiritus vini – duch (zapach) wina.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Spirytus_rektyfikowany

  https://synonim.net/synonim/wina

  ,,ŚWIĘTY” SPIRYTUSIK TEŻ MOŻNA PUŚCIĆ Z ,,DYMEM,” ROZPALAJĄC OGNISKO.

  DŻINN I DŻINNY

  ,,Dżinny (arab. جن) – demony i duchy powstałe z czystego ognia bez dymu (w niektórych wersjach wierzeń z czystego płomienia oraz obłoku pary), które posiadają nadnaturalną potęgę i są niewidzialne, mogą jednak przyjmować dowolną postać (człowieka, zwierzęcia lub potwora). Utożsamiały one wrogie człowiekowi siły natury. Uważano ich za mieszkańców pustyni. Wiara w dżinny stanowiła bardzo istotny składnik religii Arabów w okresie przed przyjęciem przez nich islamu.”

  Za WikipediA

  Polubienie

 19. pytuś

  WATYKAN I RZYM – DWA W JEDNYM.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sodoma_i_Gomora

  CZY BĘDZIE POWTÓRKA?

  Sodoma i Gomora została zniszczona bronią atomową

  https://innemedium.pl/wiadomosc/sodoma-gomora-zostala-zniszczona-bronia-atomowa

  Polubienie

 20. nina

  ——————– Niedziela
  Bydełko już leci do SYNAGOGI SZATANA – uczestnicząc bezrozumnie ,powtarzając okultystyczne rytuały -tworzą BEZKARNE ZŁO !.
  katolstwo !! PUŚCIE SOBIE Z AMBON ten zekranizowany DOKUMENT.

  Polubienie

 21. nina

  —————- Niedziela ………

  https://www.youtube.com/watch?v=CA4BD-0zXiw – Pedofilia wśród księży.

  https://www.youtube.com/watch?v=GarzttSkGes – Prawdziwe Oblicze Kościoła Katolickiego PART 2

  https://www.youtube.com/watch?v=lGWR8Ia6Njs – Jak w irlandzkim Kościele działał mechanizm głodzenia dzieci na śmierć?

  https://www.youtube.com/watch?v=Rhxsebbhvcc – Pedofila w kościele katolickim i jej tuszowanie. USA.

  https://www.youtube.com/watch?v=gQ8eAVdizqg – …sprzedaż polskich dzieci na ofiary rytuałów satanistycznych

  https://www.youtube.com/watch?v=qIVHlaDTcQc – Lucyfer w Watykanie Bóg Kościoła Rzymsko Katolickiego

  https://www.youtube.com/watch?v=cShcoJSayv4 – Kościół Katolicki to pogaństwo i satanizm cz.2

  https://www.youtube.com/watch?v=DIz_vTV1A_U – Czy można używać słowa AMEN???

  https://www.youtube.com/watch?v=pOpYLxXNmPM – Msza – Prawdziwe Oblicze Eucharystii

  https://www.youtube.com/watch?v=Vc7OtYQZ0zc – Diabeł na papieskim tronie?

  Polubienie

 22. paziem

  Za komentatorką LIdią:

  Pedofile, pedofile

  – Sieć kontroluje rządy i samorządy lokalne, główne urzędy, policje, sądy, prokuratorów, krematoria, organizacje społeczne, kancelarie prawne i tak dalej, maja własnych lekarzy i lekarzy patologów, którzy w razie potrzeby zamiotą wszystko pod dywan tak aby nie wyszła na jaw prawda jaki los spotkał ofiary.

  W każdym przypadku, kiedy spotykam się z dowodami tych przestępstw można zauważyć ta sama strategie działania:

  Dzieci są dostarczane prominentnym członkom społeczeństwa poprzez domy dziecka i inne źródła. Jeżeli rodziny starają się dotrzeć do informacji o ich losie napotykają na mur nie do przebycia w policji, opiece społecznej organach sprawiedliwości.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/pedofilia-i-satanizm-struktura-sieci/?fbclid=IwAR0UlXbNzxUy_9UQ6PJ0gh7fKgMSTWMbbOpN5k8k0tr_PbHLCmSQiDJbTIw

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.