„Na Zachodzie bez zmian”

Polityka państw Zachodu jest stała i nie zależy od wyniku wyborów.

 

Minione wybory parlamentarne w IIIRP są fragmentem szerszego procesu politycznego, któremu poddane są wszystkie państwa Zachodu, USA nie wyłączając, procesu odgórnie sterowanego przez światowe mondialistyczne gremia na czele z finansową międzynarodówką. Nieświadomi wyborcy łudzą się tylko za każdym razem, że swoją kartką wyborczą są w stanie cokolwiek zmienić w polityce ich kraju. Ich percepcja nie pozwala zaistnieć myśli, że dokonują wyborów wyłącznie spośród podmiotów dopuszczonych przez syjonistyczne reżimy Zachodu do gry na politycznej scenie i że w rzeczywistości wyborca nie ma swojej reprezentacji we władzach kraju. Dlatego ciągle prawdziwie i ciągle smutno brzmią słowa poety:

„Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.”

pisał J.Kochanowski w „Pieśni o spustoszeniu Podola” w 1575r. – !

Warto jednak zastanowić się, dlaczego tak się dzieje i czego jest to rezultat -?

Obserwacja politycznych scen państw Zachodu, w tym oczywiście także i IIIRP, wskazuje na istnienie podziału na dwie konkurujące o władzę frakcje w łonie realnie rządzącego w nich Żydostwa. Umownie można nazwać te frakcje Żydostwem anglosaskim i Żydostwem europejskim. Oczywiście w USA Żydostwu anglosaskiemu odpowiada żydowska frakcja dążąca do globalnego konfliktu, a Żydostwu europejskiemu, frakcja przeciwna wojnie, opowiadająca się za swego rodzaju izolacjonizmem i rezygnacją z $USA jako światowej waluty (frakcje te nie są ścisłym odpowiednikiem partii Demokratycznej i Republikańskiej).

Trudno przesądzić, na ile istnienie tych frakcji i polityczna walka między nimi jest realnie obiektywna, a na ile wynika z przyjętej przez światową żydowską oligarchię finansową taktyki kreowania sztucznej barykady i pozorowania politycznych wariantów. Widzimy bowiem, że polityka Zachodu, wszystkich jego państw, a przynajmniej zasadnicze kierunki tej polityki, są stałe i nie zależą od wyniku wyborów – dla społeczeństwa jest więc w zasadzie obojętne, która frakcja sprawuje rządy, ponieważ różnice między nimi dotyczą mało istotnych niuansów.

Wszelkie „wypadki przy pracy”, czyli pojawianie się na scenie politycznej podmiotów bez żydowskiej koncesji (obojętnie, której żydowskiej frakcji), co oczywiście się zdarza, wcześniej lub później kończy się dla nich eliminacją – bywa, że i fizyczną. Doświadczył tego grecki Złoty Świt, którego przywódcy zostali aresztowani i zamordowani, a partia zniknęła z parlamentu, w IIIRP potraktowano tak Samoobronę, a partii Zmiana sąd żydowskiego reżimu nie zarejestrował, nie wspominając, że jej przewodniczącego, M.Piskorskiego, byłego posła Samoobrony, przetrzymywano trzy lata w areszcie bez zarzutu i wyroku, itd., itp. Podobnie dzieje się w USA, w których niezależnego kandydata bez żydowskiej koncesji, L. LaRouche’a, aresztowano w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej na podstawie bzdurnych zarzutów o knowanie – planowanie przestępstwa podatkowego i na kilka lat osadzono w więzieniu, nie wyliczając innych wobec niego represji. Aktualnie w USA przygotowywany jest proces impeachmentu wobec D.Trumpa, reprezentanta żydowskiej frakcji umiarkowanej.

W IIIRP współczesnym odpowiednikiem podziału na te dwie frakcje polityczne są PO – żydostwo europejskie i PiS – żydostwo anglosaskie. Zwycięstwo jednej lub drugiej frakcji z całą pewnością nie zależy od wyborców. Warto tu zauważyć, iż PiS znakomicie wywiązuje się z wyznaczonych jej zadań przez hegemona z Waszyngtonu, które obejmują tworzenie kordonu oddzielającego Rosję od Europy (inicjatywa Międzymorza, Trójmorza, itp., itd.). Przy czym ten fragment polityki USA, bo to jest ich, a nie IIIRP polityka, jest realizowany w IIIRP przez obydwie żydowskie frakcje USA.

Wyborcy, którzy głosowali na Konfederację wiążą z tą partią patriotyczne nadzieje. Nie potrafią postawić sobie pytania, jak to możliwe, że partia Zmiana, która nigdy i nigdzie nie formułowała przeciw Żydom żadnych postulatów nie uzyskała sądowej rejestracji na polityczną działalność, natomiast członkowie Konfederacji nie tylko zorganizowali antysemicką manifestację przeciw amerykańskiej ustawie 447, ale otrzymali na tę manifestację pozwolenie od reżimowych władz IIIRP.

Obiad zarządu RN z doradcą D.Trumpa ds. międzynarodowych (kandydatem na ambasadora) prof. Tedem Mallochem – maj 2017

Czy fakt, że narodowy trzon Konfederacji ma dobre stosunki z ambasadą USA i z amerykańską administracją (ambasada USA organizowała szkolenia dla tych narodowców, których siedziba znajdowała się vis a vis ambasady USA), także jest bez znaczenia?

Może nie jest aż tak źle z polityczną głupotą wśród Polaków -? Poza tym nie wszyscy musimy być politykami. Natomiast wszyscy winniśmy mieć dostęp do rzetelnej informacji, do politycznych uczciwych analiz robionych z polskiego narodowego punktu widzenia – nie możemy jednak tego oczekiwać od żydowskich powszechnych mediów, bo nie nasze, nie polskie, interesy one reprezentują. A to właśnie te żydowskie powszechne media budują polityczną nie-świadomość polskiego społeczeństwa. Podobną rolę pełnią media żydo-katolickiego Kościoła oraz media pana T.Rydzyka, redemptorysty z Torunia.

WPS o polityce – 10 lat temu:

POPiS kłamców, czyli Polska po wyborach

Dariusz Kosiur

9 Komentarzy

Filed under Polityka

9 responses to “„Na Zachodzie bez zmian”

 1. Klemens

  Nie pozwalamy na poprawność polityczną niszczenia „niesłusznych” pomników oraz zamachu na pamięć i historię Polskiego Narodu.

  Nawet w Niemczech, sprawców II Wojny Światowej, zachowane są radzieckie miejsca pamięci. W Polsce, nie tylko radzieckie, ale i pomniki Polskiego Żołnierza usuwa się z przestrzeni publicznej: m.in. gen. Zygmunta Berlinga, I i II Armii Wojska Polskiego, Armii Ludowej, Gwardii Ludowej. Choć była to jedyna droga dotarcia tych Polaków do swojej Ojczyzny…

  Na demokrację powołuje się partia wojny!

  W rezultacie mamy być wrogo nastawieni do Rosji, być gotowym mięsem armatnim amerykańsko-globalistycznych interesów.

  Polubione przez 1 osoba

 2. nina

  ———————- DO WSZYSTKIEGO SIĘ DORASTA
  Uważam, że nie mamy jako Polacy już żadnego ruchu,jesteśmy w MATNI , chyba ,że ? na powrót uwierzymy w slogan : POLAK POTRAFI , bo przecież
  – deska ratunku zawsze istnieje .

  Polubienie

 3. janpo

  Nawrocic się Bobola Sobieski Kościuszko Chopin Kolbe gen Sikorski rot Pielecki KS Popiełuszko gen Papała zsyłki powstania rewolucje obozy Katyń Wołyń dlaczego giną Polacy patrioci? .
  A gdzie są następcy? Ilu ich jest?.
  Czy wjecej było zdrajców targowicy sługusy zaborcom Judasze a niewielu bochatetow?.

  Polubienie

  • Rzecz nie w tym, że brak nam wybitnych patriotów, a już na pewno nie jest nam potrzebna silna wiara w żydowską religię i wskazania żydo-katolickiego Kościoła.
   Brak nam politycznej świadomości, społecznego zaangażowania i skromnego, ale systematycznego, wspólnego wysiłku finansowego do walki z żydowskim, okupacyjnym, reżimem.

   Polubione przez 1 osoba

 4. Lechita

  Pewnego razu zobaczyli mali ; jak duzi pomimo obiecanej wolnosci po lbach ich prali i do tego wszystkiego jak by tego bylo malo mocno rabowali ,a wielu ich synow ; precz wygnali a tych co zostali………,
  jednych za kraty dali , a innych pomordowali . Oj bali sie bardzo wtedy niektorzy mali , a inni mali ktorzy sie nie poddali, poszli do swoich starszych zaciagnac rady i oto co uzyskali ; macie byc zorganizowani ,sprawni i zjednoczeni ze wszystkimi malymi na okolo. bo wtym nasza sila ,to jest nasza najlepsza bron od ktorej to duzi
  juz wkrotce zostana pobici doszczetnie .,i ucieszyli sie wszyscy mali wzieli sie za robote i juz sie nie bali

  Polubienie

 5. PISKORZ

  Nieświadomi wyborcy”….B. DELIKATNE EUFEMISTYCZNE OKREŚLENIE..
  nieświadomym może być dziecko lub młody człowiek, a nie dorośli /którzy w gruncie rzeczy wiedzą na czym polegają tzw. wybory/..Chodzi o to, że to są byki niereformowalne, NIE DADZĄ SOBIE NIC POWIEDZIEĆ/WYSŁUCHAĆ 2 STRONY, PRZEMĄDRZAŁOŚĆ RODAKÓW SIĘGA ZENITU LUB CHAMSKA PRZEKORA.i inne temu podobne ludzkie przywary…… i tak mamy tzw .nieświadomych wyborców..! ps Abstrahując od polityki, to 1. Nie umiemy słuchać drugiego człowieka /sic!!/ 2. W polskich rodzinach generalnie b. mało rozmawia się o- istotnych, ważnych sprawach /nie musi to być polityka/.

  Polubione przez 1 osoba

  • Piskorz

   Jako uzupełnienie do wpisu poprzedniego..WYSYŁAM ZNAJOMEMU SMS NA PODLASIE, ŻE WARTO PRZECZYTAĆ POWIEŚĆ „ŻYD” NASZEGO POCZCIWEGO KRASZEWSKIEGO /bo naprawdę warto/. Tego samego dnia mam odpowiedź..POLITYKA MNIE NIE INTERESUJE.!!

   Polubienie

 6. nina

  ————– POLAK POTRAFI, miło mi,że inni Polacy też o tym samym pomyśleli, ale jak się okazuje ANTY POLONIZM w POLSCE przybiera już formę POLAKÓW i PAŃSTWA POLSKIEGO – NIGDY NIE BYŁO jak nigdy nie było Lechji.

  Polubienie

 7. nina

  ——— FRANKOWICZE jesteście WOLNI !! OSZUSTWO potwierdzone !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.