Przerażająca zmowa milczenia. Zbrodnia założycielska III RP

Nie będzie wolnej Polski bez wyjaśnienia tej zbrodni. 19 października przypada 35 rocznica zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki

.
.
.
.
Dziś mija oficjalna rocznica zamachu na życie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Dopóki ta sprawa nie zostanie całkowicie wyjaśniona, nie będzie faktycznie wolnej Polski, a tylko wyewoluowana republika z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, będąca jedynie medialnym złudzeniem.
To nie był przeciętny ksiądz. Nie był też politycznym bojownikiem o wolność. Jerzy Popiełuszko nie walczył, no chyba, że za bojownika uznamy Jezusa Chrystusa.
Ta bardzo ponura zbrodnia więcej pytań niż odpowiedzi. 19 października jest datą umowną – wtedy porwano przyszłego Błogosławionego, a 30 października 1984 roku z zalewu na Wiśle koło Włocławka wyłowiono jego zmasakrowane zwłoki. W sieci można znaleźć zdjęcia. Wprost nie da się opisać jak wyglądało jego ciało, a osoby wrażliwe nawet nie powinny szukać tych filmów i fotografii.
Prowadzący sekcję zwłok lekarz, wg wypowiedzi ks. Kalwarczyka miał stwierdzić, że „W swojej praktyce lekarskiej nigdy nie dokonywał sekcji zwłok, które wewnętrznie byłyby tak uszkodzone, jak było to w przypadku wnętrza ciała Księdza Jerzego”. Ciężko było rozpoznać twarz.
Ksiądz, walczący z komunistyczną niesprawiedliwością i sadystycznym antyteizmem, został zamęczony w bunkrze w Kazuniu, co, wg relacji Wojciecha Sumlińskiego, trwało kilka dni.
Z przekazów Wojciecha Sumlińskiego wiemy, że od przeszło 25 lat było wiele prób, zakończenia, przecież wciąż toczącego się śledztwa!
– Tylko kto prowadzi to śledztwo, skoro wiemy, że wokół tej śmierci panuje zmowa milczenia, tak jakby każde środowisko na jej wyciszeniu chciało coś ugrać. Przecież prokuratorowi Witkowskiemu zabrakło tylko roku, aby wyjaśnić tę sprawę do końca!
To mroczna sprawa podobnie, jak katastrofa smoleńska z 10 kwietnia 2010 r. No dobrze, niepodległościowcy się cieszą, że rządzi PiS. też się cieszyłem, tylko dlaczego minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro nie kazał prokuratorowi Witkowskiemu wznowić śledztwa? A może PiS, podobnie jak w przypadku katastrofy smoleńskiej, woli zamilczeć prawdę, która jest tak straszna, że wielu Polaków, gdyby poznało prawdę o tych i innych zbrodniach, wywiesiłoby białą flagę z okien?
Niektórzy nazywają zbrodnię na ks. Jerzym zbrodnią założycielską III RP. Cisza w tej sprawie jest zaskakująca i przerażająca. Ta cisza krzyczy…
Ustalenia prokuratora Witkowskiego prowadzą do zdaje się sześciu oficerów Wojskowej Służby Wewnętrznej (WSW) jadących za samochodem oficjalnych morderców księdza: Piotrowskiego, Waldemara Chmielewskiego i Leszka Pękali.
Jak mówił prof. Paweł Wieczorkiewicz, w Informacji Wojskowej – instytucji poprzedzającej WSW – mieli pracować sadyści przed duże „S” i mordercy przez wielkie „M”, a na to wskazuje sadystyczny charakter zabójstwa. Pytanie: czy zbrodnia na bł. Ks. Jerzym była inspirowana z Moskwy?

Ps. Przed bogiem będzie się tłumaczył kardynał Glemp, który o ks. Popiełuszce mówił: sam pchał się do swojego męczeństwa”. Przy tej okazji zaczęła wychodzić sprawa tajnych współpracowników w sutannach komunistycznych służb.

____________________________

____________________________

Dlaczego to nie ks.Jerzy został świętym Kościoła, a została nim antypolska kanalia, JPII?

Warto to sobie przemyśleć.

Kilka faktów

J.Glemp (w 1989r. jego brat startował do Sejmu z list PZPR) w publicznej wypowiedzi wyrażał żal, że nie wysłano ks.Jerzego na studia do Rzymu – mimo, że Episkopat wiedział o wcześniejszych represjach i zamachach wobec ks.Jerzego.

18.04.1983r. JPII udzielił audiencji Komisji Trójstronnej wiedząc, że ta komisja otwarcie przygotowuje się do rządu światowego – NWO. Komisji Trójstronnej przewodniczyli Z.Brzeziński i D.Rockefeller. W trakcie rozmowy ze strony JPII miała miejsce krytyka za opieszałość w pracach na rzecz “NWO”. – http://www.ultramontes.pl/posoborowi_4.htm

W 1989r., gdy przy „okrągłym stole” zasiedli Żydzi z władz PRL i Żydzi z opozycyjnej „S” oraz przedstawiciele Kościoła, w klasztorze o.jezuitów w Warszawie przy ul. Rakowieckiej trwała konferencja nt.: „jak przygotować proboszczów i księży do wspierania procesów integracji europejskiej?”

Na podstawie kazań ks.Jerzego możemy wyprowadzić wniosek, że integracja europejska nie była jego marzeniem – nie mogło być marzeniem ponowne zniewalanie narodu, który walczy o wolność od dyktatu PZPR. Ważniejszy dla niego był naród, wolny naród Polski, a nie międzynarodowa społeczność europejska i nie naród wybrany.

Red. K.Kąkolewski w swojej książce ujawnia fakt, że ks.Jerzemu w trakcie tortur wyrwano język – Ksiądz Jerzy w rękach oprawców, Wyd. Von Borowiecky, Warszawa 2004

Jaki sens ma znęcanie się nad człowiekiem, który ma być zlikwidowany? Taką nienawiścią i mściwością wykazuje się jedynie naród wybrany (np. casus Bolesława Piaseckiego, twórcy ONR, RNR, po aresztowaniu więziony od listopada 1944r. – do lipca 1945, miał jednak szczęście trafić na Rosjanina, gen.Sierowa, a nie na Żydów z NKWD; jego syn, Bohdan, został zamordowany prawdopodobnie w styczniu 1957r. przez żydowskich funkcjonariuszy z SB, ciało odnaleziono dopiero w grudniu 1958r. – sprawa nie wyjaśniona do dzisiaj – https://pl.wikipedia.org/wiki/Zabójstwo_Bohdana_Piaseckiego).

Mord na bardzo popularnym ks.Jerzym miał być pretekstem do rozruchów i krwawego ich tłumienia – strzelania do Polaków polskimi rękoma, ale z żydowskich rozkazów (np. grudzień 1970, gdy nie wiadomo z czyjego rozkazu strzelano do ludzi idących do pracy – do dzisiaj ta zbrodnia nie jest wyjaśniona -?).
W latach 1980. po zamachu stanu junty Jaruzelskiego-Kiszczaka SB było już dość znacznie obsadzone przez syjonistyczny element żydowski.
Jaruzelski i Kiszczak (oficer prowadzący Jaruzelskiego) byli oficerami IW (1944-57) – zbrodniczy odpowiednik żydowskiego UB funkcjonujący w Wojsku Polskim. W IW pracowali głównie Żydzi.
Mimo odsunięcia Żydów od władzy w 1956r. ich pozycja była na tyle silna, że doprowadzili do usunięcia marszałka K.Rokosowskiego, ministra Obrony Narodowej, ponieważ zaproponował wymianę żydowskiej kadry oficerskiej w WP na oficerów polskiej narodowości.

W latach od sierpnia 1980 – do 1991r. zamordowano stu kilkunastu księży. Większość dokumentacji z akt sprawy tych księży zniknęła.
Kościół nie upomina się o wyjaśnienie tych zbrodni – ?

Brak wyjaśnienia mordu na ks.Jerzym oraz na pozostałych księżach wskazuje na jedno, że winnych należy szukać nie wśród polskich socjalistów (komunistów) z okresu PRL, ale wśród ojców założycieli IIIRP.

 

Ks.Jerzy był szeregowym księdzem, a na mszach gromadził tłumy, prawie tak duże jak zaprzyjaźniony z mondialistą Z.Brzezińskim JPII. Czy najwyżsi pasterze Kościoła zdążyli przygotować ks.Jerzego do wspierania procesów integracji Polski z Zachodem, z UE? Czy postawa ks.Jerzego, jego popularność i autorytet księdza, były bezpieczne dla polityki Kościoła JPII? Czy śmierć ks.Jerzego nie budowała tak potrzebnej przecież Żydostwu nienawiści do polskiego PRL, do ZSRR – do tego wszystkiego, co stanowiło o bezpieczeństwie wewnętrznym i zewnętrznym polskiego państwa i narodu? Czy jego śmierć nie wzmacniała pozycji politycznej Kościoła, który wskazywał potem Polakom na konieczność integracji z Zachodem, na pojednanie z Niemcami, na rezerwę wobec ZSRR, potem Rosji, wymagającej przecież ewangelizacji, czyli podporządkowania Watykanowi, a więc i Zachodowi – syjonistycznemu Zachodowi? Czy nie ułatwiała późniejszego nauczania, że „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją”? To ostatnie nie bardzo zgadza się z tym, co ks.Jerzy głosił na mszach z ojczyznę, że naród ma prawo do wolności.

1983 r. Ks. Popiełuszko podczas mszy za ojczyznę odprawianej wyjątkowo z tarasu nad wejściem do kościoła św. Stanisława Kostki.

Ks. H.Jankowski z Gdańska, ks. J.Popiełuszko i „Bolek”. Dwóch księży, których popularność i sympatia wśród Polaków były i są ogromne, ale czy pasowali oni do żydo-katolickiego Kościoła JPII, do projektu IIIŻydo-RP/Polin? Jednego zlikwidowano w bestialski sposób już na początku drogi do przyszłej IIIŻydo-RP/Polin, drugiego Żydostwo opluwa i likwiduje jego pomnik dzisiaj, a i żydo-katolicki Kościół nie staje w obronie swego kapłana (?).
.
D.Kosiur

36 Komentarzy

Filed under Polityka

36 responses to “Przerażająca zmowa milczenia. Zbrodnia założycielska III RP

 1. Klemens

  Polacy dojdą do prawdy a źli ludzie zapłacą za swoje uczynki. Proroctwo Albina Siwaka.

  Polubione przez 1 osoba

 2. PISKORZ

  …no i żona brata ks. Popiełuszki …też w jakiś podejrzany sposób ponoć odeszła z tego świata..W szpitalu, gdzie się znalazła…”stwierdzono” u niej kilka prom. alkoholu..!! ps Nie pamiętam, czy odeszła czy była bliska „odejścia”.

  Polubienie

 3. Jonasz ostrzega czas nawrocenia sie konczy

  Niby dzieci w przedszkolu wiedza kto te zlo czyni, wobec Polakow?.
  A ciagle nowe zbrodnie, katastrofy sa niewyjasnione jak i smierc Lepper, gen. Sikorski, gen Papala i inni?. A sprawcom i slugusom Judaszom nad Wisla dobrze sie zyje?, listy byly podane, sprawcow za Olszewskiego, Macierewicza i co?

  Dlaczego tak sie dzieje?, bo jak podaje dr.ks. Natanek jest chyba z 6/7 zaborcow, doszli oprocz Vatykanu i Targowicy, Massoni znowu moga legalnie dzialac od 2007 r, a Moscicki zabronil (Prez. L.K pozwolil, dlaczego prez. D. nie zabrania? a raczej wprowadza i sluzy masonowi 33 stopnia z Krakowa, Parodia Intronizacji Chrystusa-Krola Lagiewnikach).
  Mossad? to widac ze nie sa karani sprawcy, powiazani z nimi, odrozuj po wskazowki, daleko, chociaz pisze sie ksiazki (o bolku, czy macierewiczu).

  A na zachodzie tez nie jest inaczej (zamach na Kennedeygo).

  Nowe wybory nowi poslowie, ale dlaczego z tych podejrzanych partii, komu sluza to widac, kto gratulowal (ze to w duchu najbardzeij polskim PiS odpowiada? i zaraz nagroda bedzie w odpowiedniej ambasdzie, zeby sprawcow/Judaszy wydarzen z histori nie ruszac i dzialaja dalej.
  Ile gangow powstalo i niezalatwione afery, „obozy Polskie” , 447, rozliczenia za Stalinizm itd. Przesladowanie Polakow za granica, sadowe, dzieci zabieranie i dlaczego sie tyckh kraje nie izoluje?. Nie wydala przestepcow?.
  W Rosji zabroniono dzialania, techowych, Swiadkow Jehowych i Soros nie ma prawa wjechac, a co w UE sie dzieje?
  NEUTRALNY KRAJ
  (dolaczyc do Austri, Szwecji, Finlandii, Szwajcari, czy to takie trudne? na pewno wiekszosc myslcych POlakow poprze). Jonasz

  Polubienie

 4. Edward.

  https://rafzen.wordpress.com/2019/10/18/zydzi-mordowali-polakow-1939-1945/
  Bo za te zbrodnie odpowiadaja zydzi – mordowali we wojne,mordowali
  dlugo po wojnie i morduja do dzisiaj!!!!
  Przy pomocy chrzescijanstwa podstepnie podbili lekko biorac polowe swiata!!!Wiekszosc mediow sa ich wlasnoscia.Do tego dodac rozne studia filmowe ,”prawo i finanse”- z latwoscia z ofiar czynia zbrodniarzy!!!
  A goje nie potrafia znalezc wspolnego jezyka i przeciwdzialac tym
  bezprzykladnym zwyrodnieniom.
  Jezeli tak dalej bedzie to bialym gojom wroze calkowita zaglade.

  Polubienie

 5. nikita

  Sławomir Zakrzewski – wywiad z Asem Polskiego Wywiadu Andrzejem Czechowiczem

  Polubione przez 1 osoba

 6. nikita

  Spotkanie Sławomir Zakrzewski – Mazin Al-Sahlani (Cz.1)

  Polubienie

 7. Edward.


  Ja abstrachuje od emocjonalnych wyznan tego kaplana.Ale niech to bedzie
  przyklad jak parchy przejmuja wiare chrzescijanska jako instrument do
  realizacji swoich barbarzynskich celow.
  Dla wielu chyba nie jest tajemnica ze Bergoglio to zydowska rodzina z
  Italii ktorego rodzice przeniesli sie do Argentyny.
  Bardziej zakamuflowanym parchatym papiezem byl Wojtyla i to on dokonal
  „wielkiej przemiany”w polskim kosciele katolickim – obsadzil wszystkie
  wazne i wazniejsze stanowiska koscielne parchatymi.Dzisiaj na okolo
  130 osobowe gremium w episkopacie polskim jest chyba tylko 4 Polakow!!!
  Wiec kto ma upominac sie o wyjasnienie zbrodni dokonanej na ks.Popieluszczce???Wszystkie parchy wspolpracuja ze soba!!!
  Kiedy sie patrzy na ponad 2000 lat kosciola katolickiego to widac ze papiezy-
  parchow bylo wielu.W dziejach kk byly duzo bardziej zbrodnicze dzialania
  niz era Bergoglio i ta zbrodnicza organizacja wciaz trwa!!!
  Kiedy to goje zrozumieja??? Zobaczymy.

  Polubienie

 8. pytuś

  Czy to nie była kolejna mistyfikacja, albo fałszywa flaga? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i stwierdzić, że wyraźnie coś tutaj nie pasuje.

  Polubienie

 9. pytuś

  Po tym ,,zamachu,” też nakręcili film, aby pokazać, że krew ,,sikała” często i gęsto!

  Polubienie

  • Easy Rider

   Zajmowałem się tą sprawą długo i jestem pewien, że zamach był mistyfikacją, a zarazem fałszywą flagą. Celem było doprowadzenie w Polsce do wystąpień antysowieckich i krwawej reakcji tzw. Imperium Zła. To jeden z wyraźniejszych przypadków we współczesnej historii, kiedy rzeczywistość spiskowa pokazuje swoje oblicze.

   Nie było żadnych śladów krwi na sutannie, nawet na jednym zdjęciu TVP wykonanym od tyłu, dziś już chyba niedostępnym w sieci (film z Adamczykiem to oczywiście fikcja). Były tylko jakieś niewyraźne plamki koloru żółtego. To tak wygląda efekt postrzelenia z broni kal. 9 mm, w wyniku czego JPII jakoby utracił 3 litry krwi? Ludzie kupili te bajki Dziwisza o „kuli, prowadzonej ręką NMP, która omijała ważne organy” a następnie upadła w samochodzie.

   Polubienie

 10. Roman

  A ten Adamczyk to nie pejsatek oby to co się dziwić że gra w bajkach .Oni to umieją.

  Polubienie

 11. pytuś

  Jeszcze była taka bajka. Trzecioplanowy aktor, zagrał rolę swojego życia.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_na_Ronalda_Reagana

  Tutaj też było zero krwi na ulicy. ,,Dzielny” fotograf pstrykał zdjęcia i miał w d… ,,świrniętego” zamachowca?

  Wtedy jeszcze nie odmieniali przez wszystkie przypadki słów: TERRORYSTA i TERRORYZM – wszyscy byli PARTY_ZANTAMI, albo ZAMACHOWCAMI.

  Polubienie

  • nina

   ——————- lata temu , jedyny raz !! spotkałam publikację o JP2 , stało tam,że !! [ Wojtyła od dziecka przygotowywany był do roli papieża] . Próbowałam odszukać w czeluściach internetu tą wzmiankę , nigdy jednak więcej nie natrafiłam na nią , lub jej podobne.

   Polubienie

 12. nina

  ————— klasyk

  Polubione przez 1 osoba

 13. pytuś

  @nina

  Pani Nino, ,,bądźmy poważni,” oni na pięć lat przed poczęciem Lolka, wiedzieli że zostanie PAPIERÓWKĄ.

  A SŁOWO CIAŁEM SIĘ STAŁO I MIĘDZY NAMI SIĘ BŁĄKAŁO.

  Objawienie sierżanta Wojtyły

  ,,– Panie Boże, jeśli sprawisz, że wrócę do domu z wojny cało, to mój syn zostanie nie tylko księdzem, ale i prałatem, i biskupem, i kardynałem, i nawet papieżem.

  Tak ślubowali Panu Bogu dwaj żołnierze austriackiej armii – ojciec księdza Seweryna Koszyka oraz ojciec naszego papieża Jana Pawła II w okopach pod Gorlicami na początku maja 1915 r. Trzeba wiedzieć, że żaden z nich nie był wówczas żonaty”.

  https://www.granice.pl/publicystyka/objawienie-sierzanta-wojtyly/912/1

  Polubienie

 14. pytuś

  W TEKSCIE NIE MA ŻADNEJ WZMIANKI, ŻE W BR. POLIN NAWIEDZIŁ CZARNY PAPIEŻ.

  Generał jezuitów przyjeżdża do Polski

  https://ekai.pl/general-jezuitow-przyjezdza-do-polski/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarny_papie%C5%BC

  Polubienie

 15. Janusz Kowalski

  … czy w przypadku ks. Popiełuszki ma zastosowanie rzymska maksyma ” uczynił ten kto odniósł korzyść \” ?

  Polubienie

 16. nina

  ————-ZNIOSĄ CELIBAT
  Na moje oko pracują już nad urabianiem katolstwa. Zdegenerowana watykańska synagoga szatana nie ma wyjścia , totalny brak powołań , ucieczka księży z zawodu ! pogarda ludzka ! i inne katastrofy dotykają dziwkę w purpurze, ta jednak za wszelką cenę chce się utrzymać się przy życiu. Na nic jednak to wszystko ! niebawem SZLAG ją TRAFI . TAK SIĘ STANIE !!!!.
  .

  Polubione przez 2 ludzi

 17. pytuś

  CO JAKIŚ CZAS, CZARNA ZARAZA TWORZY ,,MĘCZEŃSKIE” ŚWIĄTKI, ABY STADA BARANÓW MOGŁO DO NICH WZNOSIĆ MODŁY. PRZED WOJNĄ STWORZYLI KULT JEZUICKIEGO SQRWYSYNA, DO KÓREGO M.IN. MOJA ŚP. BABKA SIĘ MODLIŁA.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Bobola

  LATA 70. UB.W., KOLEJNY ,,MASOCHISTA” WYNIESIONY NA OŁTARZE.I ZNOWU WSZYSTKIE BARANY W POLIN MIAŁY SIĘ DO KOGO MODLIĆ.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Maksymilian_Maria_Kolbe

  CO TO WSZYSTKO MA WSPÓLNEGO Z PRAWDZIWYMI ŚWIĘTYMI, BOGINIĄ I ,,BOGIEM” – NIECH KAŻDY SOBIE SAM ODPOWIE, WIEDZĄC ŻE:

  ,,Wj 20, 4-5: „Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko ani tego, co jest na ziemi nisko ani tego, co jest w wodach pod ziemią. Nie będziesz im oddawał pokłonu i nie będziesz im służył, bo Ja, Pan Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym…”

  Polubienie

 18. pytuś

  KIM JEST CZARNA ZARAZA I CO ONA ŚWIRUJE, ALBO NIEUDOLNIE NAŚLADUJE?

  Parchate chłopaki z ,,MOSTOSTALU,” budujący różne przeprawy MOSTOWE – qrwa ich mać, kto to wymyślił!?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pontifex_maximus

  Główny budowniczy parszywych przepraw pomostowych – WIELKI PONT_ONOWY!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pontyfikat

  TO SĄ ,,PEJSACI BRYDŻYŚCI” (ang. bridge – most) I ICH ,,WIELKIE” TAJEMNICE!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.