WPS – 10 lat w obronie suwerenności.

Nie wiadomo kiedy, ale już 10 lat minęło od dnia 28 listopada 2009 roku, w którym to dniu grupa założycieli powołała w Warszawie do życia Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej. Cele były zasadniczo dwa: 1) prowadzenie szeroko zakrojonej działalności edukacyjno-publicystycznej dla podniesienia polskiej świadomości narodowej w duchu suwerenności politycznej i gospodarczej, 2) aktywny udział w działalności politycznej, której celem była obrona resztek suwerennego bytu państwa polskiego, aby ocalić fundament, na którym konieczne będzie zbudowanie niemal od podstaw Suwerennej Polski.

Stowarzyszenie WPS od samego początku zderzyło się nie tylko z obstrukcją władz, ale wprost z odmową rejestracji przez Sąd Okręgowy w Warszawie pod naciskiem rzekomo jedynie formalnie nadzorującego organu, czyli prezydenta m.st. Warszawy ( wówczas była to Żydówka, Hanna Gronkiewicz-Waltz). Ciągnące się niemal dwa lata postępowanie apelacyjne nie przyniosło rezultatów. Wówczas, tj. w roku 2011 daliśmy sobie spokój, i nie tracąc energii kontynuowaliśmy działalność głównie publicystyczną w formie pisanej i audio-wizualnej. Tak powstał portal internetowy i studio realizacyjne WPS Production.  Z tego urósł bogaty dorobek w postaci kilku dużych reportaży ( dotyczących zagadnień polityki globalnej  oraz sytuacji Polaków za granicami kraju, na Białorusi, na Litwie), ok. 150 realizacji publicystycznego studia audio-wizualnego WPS Production, natomiast ilość odsłon na naszym portalu sięga 4 000 000, a liczba komentarzy ok. 40 000.

Niżej garść podstawowej statystyki

Średnia wyświetleń dziennych naszej strony waha się w przedziale 1000- 3000 wyświetleń, ale są oczywiście wyjątki na duży plus.

Najczęściej odwiedzane wątki ( dotyczy to tematów publikowanych od 1 lipca 2014 roku)

Sprzedali polskie banki za 2 mld $$ w których było 66 mld $$. Polacy, nic się nie stało… More stats 46 295
Metody manipulacji Polakami – Grzegorz Braun jako przykład More stats 41 980
Sprawdza się przepowiednia Kadafiego More stats 34 270
Holokaust Słowian More stats 31 105
Kim jest prezydent Andrzej Duda – pomówienia, czy prawda ? More stats 30 605
Bogactwa naturalne – rzeczywisty cel obecności wojsk USA w Polsce More stats 26 210
Rządy Żydów w Polsce – Mateusz Morawiecki … More stats 25 963
ROTHSCHILDOWIE PRZEJĘLI KONTROLĘ NAD POLSKĄ More stats 25 376
Ostrzeżenie przed prowokacją CIA/Mossad na terenie Polski przeciw Rosji More stats 19 521
Szewach Weiss, majątek pożydowski, a długi pożydowskie? More stats 17 943

Do umieszczonego na naszej stronie programu zaglądano ok. 3500 razy.

Kończąc wspomnienia zapraszamy do wysłuchania ostatnio nagranej audycji jubileuszowej.

 

P.S. Na koniec trzeba dodać, że najbardziej brutalny atak na stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej, na przeorganizowaną wówczas ( tj na wiosnę 2018 r.) partię Polska Patriotyczna – we władzach której zasiadali członkowie kierownictwa WPS, nastąpił za czasów tzw. ” dobrej zmiany” PiS,   z inspiracji agresywnej, póki co bezkarnej, syjonistycznej, antypolskiej organizacji o prowokacyjnej nazwie ” Otwarta Rzeczpospolita”. Atak nastąpił w dniu 8 czerwca 2018 r. na prywatne mieszkania członków władz WPS i jednocześnie publicystów narodowych, w Łodzi i w Otwocku, przy udziale Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ i przy użyciu funkcjonariuszy Policji Państwowej. Była to próba zastraszenia i sterroryzowania niezależnych publicystów i działaczy narodowych przez szowinistyczną, antypolską organizację żydowską o nazwie „Otwarta Rzeczpospolita” przy niedopuszczalnym wykorzystaniu dyspozycyjnego prokuratora, czyli funkcjonariusza organu władzy państwowej. Po nieudanej próbie zastraszenia i pogwałcenia praw obywatelskich i politycznych członków władz stowarzyszenia WPS i partii Polska Patriotyczna odpowiedzialni za te działania prezes Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita” , Marek Gumkowski oraz prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Północ, Maciej Młynarczyk pozostają ciągle nieukarani.

PZ

21 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

21 responses to “WPS – 10 lat w obronie suwerenności.

 1. jowram

  Jeśli zechcę by z Twej ręki polała się krew to tak będzie, ale nie będzie to poza prawem, tylko będzie zgodne z prawem, choć ułomnym ludzkim, chwilowym, wojennym, ale prawem.

  Ukraińcy przeleją krew Polaków na polskiej ziemi. Za gościnę i nienależne przywileje zapłacą zbrodnią.
  Lecz potem ich krew się poleje i także na terytorium Ukrainy.
  I Ty będziesz w tym brał udział. W przelaniu ich krwi w słusznym gniewie, który Ja poprę.
  – Ale czy to możliwe, Panie Jezu, że Ty jesteś, mówisz, jak Bóg ze Starego Testamentu?
  – Zapewniam Cię, dziecko, że Bóg nie wypiera się, ani nie wstydzi czegokolwiek co uczynił, powiedział, do czego zachęcał.
  Przychodzi czas krwi. Czas krwi i ognia. Wywołuje to człowiek. Bóg zaś uniża się do człowieka jak uniżał się w czasach Starego Testamentu.
  – Panie Jezu, Ty wspominałeś o tym, ale jednak jestem miękki cywil i nic nie umiem.
  – Masz talent wojskowy odziedziczony po przodkach. Przy Moim wsparciu dużo zdziałasz a ściślej zdziałasz co potrzeba.
  – Ale kim miałbym, Panie Jezu, kierować. Teraz przecież jest nowoczesna technika i armia zawodowa. Trzeba wiedzy. A jakby było dawne pospolite ruszenie to nawet szablą dobrze robić nie umiem.
  – Ukraina musi spłynąć krwią. Polska też spłynie, ale w mniejszym stopniu.
  Wolna Elekcja zaś to jeszcze złagodziła.
  – Panie Jezu, ale powiedziane jest, że Polska ma nieść pokój i miłość innym narodom.
  – Powiedziałem: Miłujcie nieprzyjaciół swoich nawet ich karząc. I będziecie karać śmiercią Ukraińców, którzy na was podnieśli rękę na waszej ziemi, dziękując w ten sposób za chleb. Oni zrobią to tchórzowsko stojąc pod osłoną waszych wrogów, wy zrobicie to z otwartą przyłbicą, nie chowając się za niczyimi plecami. I Wołyń i Małopolska wschodnia, która dzisiaj jest poza granicą wschodnią, spłyną krwią ukraińską z waszych rąk. Tak musi się stać.
  Ilość zabitych ukraińskich dzieci i kobiet przekroczy ilość zabitych kobiet i dzieci polskich nie tylko w czasie drugiej wojny, ale i do czasów hajdamackich.
  Nie bój się o swoje zbawienie, w tym wypadku, dziecko. Ja, Bóg jestem mocen zdjąć z człowieka winę. Nie będziesz miał zasługi, ale nie będziesz też miał winy.
  – A co, Panie Jezu, z polskim mężem opatrznościowym o którym jest u Adama Człowieka. Co on będzie robił w tym czasie?
  – Będzie robił, dziecko, to co do niego należy. Tym się nie zajmuj.
  – Dobrze Panie Jezu.
  – A czytelnicy tych Orędzi czy ucierpią od Ukraińców w Polsce?
  – Niektórzy nie ucierpią. Ci co byli na Wolnej Elekcji nie ucierpią. Nie ucierpią Ci co są hojni dla tych Orędzi wedle swoich możliwości, a gdy ponad nie, zwłaszcza mają Łaskę.
  Ci co wypełniają Moje Słowo, moje bieżące słowo i kochają je są szczególnie chronieni.
  Wszyscy czytelnicy nie mogą być jednak całkowicie ochronieni. To zależy od serca, od ich serca jakie jest.

  – Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
  Ty Panie Jezu też dałeś czytelnikom ( i nie tylko) możliwość ochrony. Przypominasz i zachęcasz do skutecznej broni dozwolonej prawem, którą można obronić się w domu, czy w mieszkaniu przed grupami, które nie są zorganizowanymi i wyszkolonymi oddziałami, a teraz mówiłeś, Panie, by mężczyźni zadbali choć o maczety, aby mieć przewagę nad tymi, którzy mają nóż.
  – I aby nie dać głowy pod nóż jak wieprze, tak powiedziałem.
  – Tak Panie Jezu.
  – Bądźcie mężczyznami też powiedziałem.
  Człowiek ma prawo liczyć na pomoc Boską, ale czyż żołnierze i ochotnicy Bitwy Warszawskiej liczyli tylko na Boską pomoc? Trzeba jej pomagać tak jak to czynili obrońcy Jasnej Góry.
  Polecajcie się też obrońcom Jasnej Góry w czasie potopu szwedzkiego. Nie tylko święci pomagają.
  Gromadźcie wodę w butelkach, żywność, która się nie psuje, bandaże, lekarstwa, także zioła ze sklepów zielarskich, spirytus lub róbcie sami bimber.
  W domach zadbajcie o drugie wyjście. (Niech będzie zamaskowane).
  Sadźcie rośliny w których można się skryć na polu i w ogrodzie.
  ( Broń należy święcić o tym mówiłem).

  Nie wpuszczajcie nikogo kto chce wam zrobić krzywdę za drzwi swego domu lub mieszkania. Lepiej zginąć czy być okaleczonym w walce niż patrzeć potem jak mordują Twych bliskich.

  NATO wam nie pomoże. To organizacja coraz bardziej satanistyczna oraz pilnująca mamony.

  Nie pozwalajcie Amerykanom na bezkarne wyciąganie rąk po polskie bogactwa naturalne.

  Jeśli Żydzi w Polsce chcą się okazać lojalni wobec Polski niech każdy odda na polskie potrzeby połowę swego majątku. Dotyczy to także Żyda, który występuje ostatnio w popularnym kanale internetowym zwanym telewizją .
  AMEN

  Na tym dzisiaj zakończymy dziecko.
  – Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

  Polubienie

 2. grzanek

  Winszuję!
  – Wieloletni czytelnik, komentator i okazjonalny kontrybutor portalu WPS, grzanek.

  Polubienie

 3. przyjaciel

  Gratulacje, Panowie szerzcie dalej kaganek oświaty, obserwuję rożne fora onetowskie i podobne, jeszcze 10 lat temu stosunek komentarzy ameryka:rosja było jak 10:1 , w tej chwili jest 2:8 na korzyść Rosji i to nawet nie chodzi o jakąś propagandę ale ludzie sami zaczynają otwierać oczy a przecież znikąd ich świadomość się nie wzięła.

  Polubienie

 4. przyjaciel

  przepraszam że post pod postem ale nie ma edycji, to jest efekt lawinowy, 1000 wchodzi na tą stronę wydaje się że to nie wiele a przecież bywa że więcej, Ci ludzie udzielają się na innych forach i uświadamiają kolejnych.

  Polubienie

 5. Jowram

  Nie dziwią mnie ostatnie przekazy Pana Jezusa do proroka Cypriana, iż brzmią już tak mocno „starotestamentowo – oko za oko, ząb za ząb”. Jest to konsekwencja dzikiego uporu w złym, naszych wrogich sąsiadów, którzy do korzenia zaślepieni są szatańską nienawiścią do nas Lachów, mimo doświadczanego z polskich rąk wielkiego dobra kosztem naszych obywateli oraz uzyskaniu dla siebie wielu nieuprawnionych przywilejów i ustępstw politycznych i społecznych. Są wyraźnie odporni na „chrześcijańską resocjalizację”. Oni chcą coraz więcej i więcej, uzurpując sobie prawo do kolejnych naszych ziem. Powstała nawet grupa parlamentarna w ukraińskim sejmie do odzyskiwania ziem ukraińskich.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-w-ukrainskim-parlamencie-powstal-zespol-ds-odzyskania-ukrainskich-zi
  Twierdzą też, że oprócz miast Małopolski Wsch,: Lwów, Łuck, Tarnopol, in. nawet Lublin i Kraków i in. to ukraińskie miasta. Natknęłam się na materiały tekstowe oraz treści na kanale YOUTUBE, w których duchowni grekokatoliccy uważają, że Ukraińcy to najstarszy naród na świecie, Pan Jezus był Ukraińcem i mówił w narzeczu łemkowskim itd. W Szczecinie kilka lat temu odbyła się wystawa archeologiczna, która miała ukazać 6 tys. letnią historię Ukrainy. https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zamieszanie-wokol-wystawy-w-szczecinie-nie-podoba-sie-archeo,nId,2
  Pamiętacie jak w czasie MAJDANU w Polsce był puszczany w TVP spot propagandowy Ukraińców dedykowany Polakom: „Wybaczamy i prosimy o wybaczenie”. Mnie to przesłanie bardzo zgrzytało, miałam dysonans poznawczy. Czułam nieszczerość i butę.
  W Polskiej Cerkwi Grekokatolickiej też odbył się ROK MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 2015 – 2016, czyli wszyscy zamieszkujący Polskę Ukraińcy mieli szansę poznać Boga Miłosiernego, zarówno w kościele polskim jak i ukraińskim. Nikt się nie wymówi przed Panem Bogiem, że nie słyszał? nie wiedział?, że to było takie ważne dla zbawienia duszy. Kto szukał miał w Polsce szansę poznać MIŁOSIERDZIE BOŻE zarówno w języku polskim i ukraińskim. Kto zaprzepaścił tę szansę może otrzymać już tylko MIŁOSIERNĄ CHŁOSTĘ, która jest surowszym wymiarem sprawiedliwości i dobroci Bożej.

  Polubienie

 6. Alex Sobotka

  Panie Pawle Zieminski.
  Pisac mozna wiele dobrego, ale kropla rozpuszczalnika rozmyje meritum i pozostanie jedynie plama po wartosciowej mysli przelanej na papier.
  W kontekscie moczu wylanego na Panski tekst, przez nawiedzona owieczke zacytuje aforyzm Zyda Tuwima.
  „Blogoslawiony ten, co nie majac nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w slowa” Mozna tez powiedziec o kropli dziegciu w beczce miadu, ale szkoda czasu.
  Robi Pan dobra robote i skromnie dodam ze po moim ponad 30 letnim waleniu w zydowska sciane placzu, pozostal Pan jedynym na polu bitwy, ktorego chce zaprosic do siebie do domu.
  Praktycznie wszystko sie zmienilo na swiecie, ale glupoda przegonila nawet Murzynow i Feministki ktore sa pasza dla patologii hodowanej przez  Zydow. Z szacunkiem dla „cenzora” i Pana Andrzeja Skorskiego ktory wiernie Panu sekunduje od poczatku, jest Pan zupelnie sam, jak wielu innych Narodowcow.
  Pamietam poczatki jak na wyprawy jezdzil z Panem ” Maly Dziewczyka bez cipki” ktory zapalil we mnie nadzieje na mlode pokolenie. Jednak szybko sie okazalo ze „niekoszerna” pasza nie smakuje mlodym „narodowcom” i zielone koryto wygrywa.
  Mozna pisac wiele, ale dodam tylko ze Pan swoja bitwe wygrywa i z daleka widac zwyciestwo prawdy nad koszernym chlamem.
  Otwarty moze byc tylko Burdel, dom musi miec zamkniete drzwi i to jest prawda ponadczasowa ktora docenil pierwszy Suwerenny Prezydent USA z ktorym ide teraz po Suwerenna Polske. wspolnie z Narodowcami z calego swiata. ( polecam tlumaczone na jezyk polski wystapienie Donalda Trumpa)
  Wiem ze rozkracza sie wrony, ala mam to w dupie bo w moich sluchawkach panuje sielska cisza pieszczona muzyka Szopena i Polska Mysla Narodowa  wolna od Azjatyckich dyrdymalow o „narodach wysranych”
  Na kolanach nikt daleko nie zajdzie, dzieki takim Polakom jak Pan, wielu moich Rodakow poznaje prawde i szuka alternatywy do globalizmu.
  Pozdrawiam Serdecznie
  Alex

  Polubione przez 1 osoba

 7. Nic dodać; nic ująć. SUPER. Bardzo serdecznie pozdrawiam. Zbigniew A. Wesołowski,
  Prezes Zarządu Fundacji.
  President of the Foundation’s Management Bard
  https://www.fundacjapomagamy.com

  Zarząd Fundacji / Foundation Board: Zbigniew A. Wesołowski / PL, Marek Krasnopolski / PL, Krystyna E. Białobrzeska / CA, Andrzej Sieniawski – Mazur / PL.

  Rada Fundacji / Foundation Council: Wojciech Stanisław Mazur / USA, Edward Bronisław Błotko / USA, Jerzy Szymczyk / USA, Andrzej Kamrowski / PL, Styrna Kazimierz / PL, Marian Lucjan Michalski / PL, Adam Jagła / PL, Michał Kędzierski / PL, Janusz Rostowski / PL.

  Światowy Ruch Polaków i Polonii. Fundacja Pomagamy; KRS 0000784833, tel.: +48 721-900-471 rozmowa w języku angielskim, lub tel.:+48 573-319-601 rozmowa w języku Polskim, skype ID: vestonskype, e-mail: poloniaforumpl@gmail.com https://twitter.com/prezydent2000 https://www.facebook.com/Polska2000

  World Movement of Poles and Polonia. The Foundation We help – KRS 0000784833 Call us +48 721-900-471 conversation in English, or +48 573-319-601 conversation in Polish, skype ID: vestonskype e-mail: poloniaforumpl@gmail.com, https://twitter.com/prezydent2000 https://www.facebook.com/Polska2000

  Polubienie

 8. według mnie główną przyczyną tragedii Polaków jest bardzo niska świadomość – biegają na organizowane przez okupanta „wybory” zamiast wziąć odpowiedzialność za Polskę osobiście, np. Szwajcarzy są mądrzejsi, dlatego mają broń i pełną suwerenność

  Polubienie

  • Alex Sobotka

   Podstawe Narodu stanowi Rodzina, widzimy to wyraznie na przykladzie Wlochow. Naturalnie Rodzina w przypadku Wloch, znaczy Mafia a w Polsce znaczy stadko barankow pasionych przez Rydzyka na „niebianskich polanach” np. „rodzina radia maryja”
   Moj rodzinny Dom byl tego dobrym przykladem. Nad malzenskim lozkiem wisialy „swiete obrazy” jakichs Zydow namalowane przez jakiegos bezimiennego Zyda.
   Decyzje Rodzinne musialy byc podejmowane przez pryzmat tych „swietych” co skonczylo sie na tym ze Rodzice wspolnie i w porozumieniu z mlodszym Bratem wyje..bali mnie poza nawias w czasie gdy bylem na banicji i zostalem po „chrzescijansku” wydymany od tylca bez pocalunku.Wczesniej przed wyjazdem na banicje spuscilem zbiorowy wpierd..ol calej rodzina podczas wesela Kuzynki za „roznice w postrzeganiu prawdy”
   Pretensje mam wylacznie do otumanionego narodu ktory stoi po stronie patologii wytrzepanej z zydowskiego czlonka i nie akceptuje Patriotow „Narodowcow”
   Silowe rozwiazanie dzisiaj nie wchodzi w rachube bo zawsze baran wygra, obserwujemy to na przykladzie dzisiejszych Owieczek ktore przejmuja kontrole nad tzw. mediami narodowymi. Cala tzw. prawica jest na smyczy „Chrystusa Krola” ozdobionego jak pospolity Rabin.
   Musimy dzialac jak Wilki dla dobra reszty stada i brac przyklad z tych ktorzy sa najmocniejsi.
   Putinowi i Trumpowi nie przeszkadza pajacowanie z krzyzykami na klacie a wszyscy wiemy jakimi sa „swietymi”Czekam na kolejny etap w odkrywaniu prawdy na swiecie, a mianowicie na definiowaniu Gnoma jako Gnoma
   Przesylam przemowienie D.Trumpa po ktorym mozna zrozumiec to co ja pisze. Era Zydow sie powoli konczy, za kilka lat nawet Zydowki zaczna sobie przyszywac napletki dla „niepoznaki”

   Polubienie

 9. nina

  —————– W.P.S DZIĘKUJĘ ,że jesteście .
  W dżungli medialnej beznadziei , wchodzę na waszą stronę aby uspokoić nerwy . Dobrze , jest mieć miejsce gdzie człowiek przybija jak łódką do swojego portu, bo wie , że jest w domu .Po nienormalności , normalność w myśleniu.
  Wierzę , że niebawem nastąpi czas, w którym zajmiecie Panowie należne wam miejsce . MĄDRYCH Polaków , Patriotów , Polityków takich jak Panowie polska ziemia jak wody potrzebuje.
  SŁAVA WAM

  Polubienie

 10. Klemens

  Polityka narodowa

  Polubienie

 11. Alex Sobotka

  retrospekcja

  Polubienie

 12. Klemens

  Poznaj ich prawdziwe nazwiska

  Autorka Aldona Zaorska z właściwą sobie swadą opisuje osoby i powody, dla których po wojnie tak wielu ludzi zaczęło posługiwać się nowymi, przybranymi nazwiskami oraz co chcieli ukryć zmieniając je i jaki mieli wpływ na naszą powojenną historię.

  Polubienie

 13. Sebastian

  Kilka lat bywam na tej stronie i z uwagą czytam. Nigdy dotąd jednak nic nie komentowałem. Gratuluję wytrwałości w rozbudzaniu Polaków, bo z przykrością stwierdzam, że bardzo wielu jeszcze śpi snem niewiedzy. Wierzą mediom, w których rej wodzą polskojęzyczni, ale nie Polacy. Życzę dalszych udanych lat w uświadamianiu.

  Polubienie

  • piotr

   Kogo chcesz uświadamiać.Nie wiem tysiąc osób będzie uświadamiać 35 mln w śpiączce.Jeżeli tutaj żydowska pinda nagrywa filmiki gdzie lży naród polski gdacze że spali polską flagę i nie ma żadnej na to reakcji a gdy ja zareagowałem zostałem opluty i nazwany stalinistą i nazistą przez hasbarę czy szabasgojów to kogo chcesz uświadamiać.Daj spokój.

   Polubienie

 14. Alex Sobotka

  Musimy sobie uswiadomic ile razy zmienialismy zdanie pod wplywem poznawania prawdy i odkrywania nieznanych faktow.
  Zyjemy we wspalnialych czasach internetu i prawde mamy na codzien. Potrzebujemy jedynie autorytetow od ktorych ta prawda wychodzi.
  Ogniem i Mieczem wcisnieto nam „prawdy objawione” a potem najpierw z ambony a potem z mediow, zadbano o to zeby zakamuflowac Prawde.
  Zdanie nalezy zmieniac pod wplywem poznawania Prawdy i tu dla mnie autorytetem na dzien dzisiajszy jest Pan Pawel Zieminski z ktorym systematycznie konfrontuje sytuacje na polu bitwy.
  Znam setki nawiedzonych „piotrow” ktorzy przez pryzmat rodzimych filtrow nigdy nie zaakceptuja prawdy, bo maja azjatyckie korzenie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.