Strajk klimatyczny z żydowskimi wichrzycielami w tle

«George Soros pojawia się jako główny fundator ugrupowań „Global Strike Climate”», pisze w swym artykule strona www.breitbart.com.
Według nowego raportu, radykalne grupy ekologiczne, które w tym tygodniu uczestniczyły w akcji „Global Climate Strike”, zostały sfinansowane przez Żyda – George’a Sorosa na kwotę prawie 25 milionów dolarów.

 
Przynajmniej 22 lewicowe grupy aktywistów – wymienione jako partnerzy w kampanii «Global Climate Strike» – w latach 2000 – 2017, za pośrednictwem Open Society Network – od liberalnego miliardera George’a Sorosa otrzymały 24,854,592 $, o czym doniósł Joseph Vazquez w publikacji dla Media Research Center.
 
Pomimo pozorów, iż kampania «Global Climate Strike» zainicjowana została przez Gretę Thunberg, akcja ta od samego początku nosiła nieusuwalne odciski palców dobrze finansowanych, radykalnych działaczy ekologicznych.

 

Jak się okazuje, znaczna część środków pochodzi od zawodowego wichrzyciela – George’a Sorosa.

Wśród organizacji otrzymujących fundusze Sorosa były:
Fund for Global Human Rights, Global Greengrants Fund, 350.org, Amnesty International, Avaaz, Color of Change oraz People’s Action.
 
Każda z tych grup ma programy i cele związane z klimatem, od redukcji globalnej emisji dwutlenku węgla i 100 procentowej „czystej energii”, po eliminację nowych projektów związanych z paliwami kopalnymi oraz propagowanie tzw. «green civil rights movement».
 
Innymi znaczącymi darczyńcami są organizacje: NextGen America założona przez kandydata demokratów na prezydenta USA – Toma Steyera, a także Sierra Club, która miała otrzymać miliony dolarów od kolejnego Żyda – byłego burmistrza Nowego Yorku, Michaela Bloomberga.
Grupa 350.org, założona przez Billa McKibbena w 2008 roku, walczyła z energetyką węglową w Indiach, a także próbowała powstrzymać budowę rurociągu Keystone XL w USA.
W tym samym czasie gdy odbywał się Globalny Strajk Klimatyczny, grupa złożona z ponad 500 naukowców i specjalistów zaapelowała do Organizacji Narodów Zjednoczonych o zainicjowanie otwartej debaty na temat zmian klimatycznych.
„Nauka o klimacie powinna być mniej polityczna, podczas gdy polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa” – stwierdzili naukowcy w swojej deklaracji przesłanej sekretarzowi generalnemu ONZ.
Sygnatariusze nalegali również na to, by polityki publiczne szanowały realia naukowe i gospodarcze, a nie tylko odzwierciedlały najmodniejszy trend dnia.
„Nie ma żadnego zagrożenia klimatycznego. Dlatego więc nie ma powodu do paniki i alarmu” – napisali.
 
„Zdecydowanie sprzeciwiamy się szkodliwej i nierealistycznej polityce zerowej emisji CO2 zaproponowanej na rok 2050”.
 
„Jeśli pojawią się lepsze podejścia do kwestii, do czego z pewnością dojdzie, mamy wystarczająco dużo czasu na refleksję i dostosowanie się. Celem polityki międzynarodowej powinno być zapewnienie niezawodnej i niedrogiej energii, dostępnej w każdej chwili i na całym świecie ” – dodali naukowcy.
Na podstawie:
George Soros Emerges as Major Funder of ‘Global Climate Strike’ Groups
***
 

7 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

7 responses to “Strajk klimatyczny z żydowskimi wichrzycielami w tle

 1. Klemens

  Skandalem było to, że tegoroczny warszawski szczoch lał się Wisłą do Bałtyku i nikt nie protestował. Fakt ten obnaża rzeczywiste intencje pseudoekologów. Prawdziwymi ekologami są dziś środowiska zwalczające okupacyjny reżim w Polin, stosujący nielegalne metody kontroli populacji, technologii zagrażających również całemu ekosystemowi.

  Polubienie

 2. pytuś

  Musisz to wiedzieć (606) Czy potrzebujemy faryzejskiej opozycji?

  Greenwashing, czyli ekościema wokół nas

  https://stressfree.pl/greenwashing-czyli-ekosciema-wokol-nas/

  Polubienie

 3. meteor

  MIĘDLAR MA ZOSTAĆ NOWYM BOLKIEM

  Polubienie

 4. Klemens

  Ciekawe spostrzeżenia Aleksandra Kwaśniewskiego w Sputniku:

  – Jeszcze cicho, jeszcze z pewną nieśmiałością, ale chyba wszyscy zaczynają rozumieć, że rusofobiczna histeria, którą nakarmiono naród, powinna zostać złagodzona, bo Duda nie odkrył Ameryki mówiąc: „Rosja to jest nasz sąsiad … Rosja jest partnerem, bo dzisiaj świat to jest także wielkie pole wymiany gospodarczej”. Główne polskie partie — PO i PiS — nawarzyły piwa i teraz jakoś trzeba naród przekonać do zmiany frontu. Oczywistym jest, że droga do normalności (nie mówię o miłości), jest długa i wyboista. Zasiać ziarno nienawiści jest łatwo, a polska mentalność zawsze z tego rodzaju ziarna wydawała większe plony, dlatego czeka nas długi proces, a tylko odwaga polityków może go wyraziście skrócić.

  https://pl.sputniknews.com/pisza-dla-nas/2019121311494623-to-polskie-cicho-sza/

  Polubienie

 5. pytuś

  Parch to globalna ,,święta krowa” – nie może być ośmieszana i krytykowana przez gojów.

  Słynny karnawał wyrzucony z listy UNESCO za ,,stereotypowe przedstawianie Żyda w karykaturze”

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/belgia-karnawal-w-aalst-wykreslony-z-listy-unesco-za-figury-zydow/3esj5zq

  Polubienie

 6. nina

  —————– SŁAWA NAM – przepięknie zaśpiewane.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.