Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awanturę?

W trakcie corocznej konferencji prasowej prezydenta Rosji , ale szczególnie w trakcie, w kilka dni po niej, odbytego poszerzonego Kolegium Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej z ust Władimira W. Putina padły ostre oceny polskiej polityki zagranicznej poprzedzającej wybuch II wojny światowej. Stało się to powodem całego szeregu wzajemnych oskarżeń, ale co gorsza zniekształcania historii, a dokładniej jej upraszczania dla uzasadnienia aktualnych działań politycznych.

Obawiam się jednak, że obserwujemy jedynie kolejny etap pewnej gry politycznej, której cele i skutki winny być dokładnie ujawnione, gdyż mogą mieć duże znaczenie dla stosunków politycznych, gospodarczych, a być może także militarnych w czworokącie : USA-Rosja-Polska-Izrael; a być może nawet w szerszym kontekście stosunków w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Polecamy szczególnie od 48 minuty

Otwieramy dyskusję.

PZ

Panie Maciak, z przyjemnością wysłuchałem ( dla mnie od lat oczywistego) wyjaśnienia sytuacji Polski i Polaków. Cieszę się, że stopniowo poszerza się grono osób coraz bardziej świadomych celów i schematów rozgrywania Polaków przez obce, głównie anglosasko-syjonistyczne ośrodki władzy finansowej, a co za tym idzie wojskowej i politycznej. Proponuję wzbogacić ten sposób oddziaływania na dojrzewających politycznie Polków poprzez wzajemne zapraszanie się do swoich programów. My ( mam na myśli Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej , www.wiernipolsce1.worpress.com oraz studio realizacyjne WPS Production; na you tube kanał: wiernipolsce1 lub WPS Production) od ponad 10ciu lat uświadamiamy Polaków we właściwym artykułowaniu naszych narodowych interesów i zwalczania wszelkich farbowanych lisów politycznych ( od lewa do prawa, od Michnika do Rydzyka, od GW do GP, od TV Republika do wRealu24 , od PO do PiSu i Konfederacji itd.). Odnośnie dzisiejszego tytułowego tematu mam kilka uwag – wynikających z tego żeby, jeśli już zmierzamy ku ujawnianiu prawdy, nie pominąć istotnych faktów z naszej historii i historii Europy i świata.

1. Krytykując ( zresztą słusznie ) nieudolne i w końcu nikczemne i zdradzieckie elity władzy państwowej przed wrześniem 1939 r. nie możemy zapominać, że 12 maja 1926 r.dokonano antypaństwowego i antykonstytucyjnego przewrotu politycznego, zwanego ” zamachem majowym”, w wyniku czego zniszczono z trudem odbudowywany system suwerennych rządów polskich i zainstalowano autorytarny system rządów kontrolowany przez światowe ośrodki finansowo-polityczne ( niemal te same, co obecne; wówczas jedynie z nieco silniejszą pozycją Anglii, a obecnie już zdecydowanie USA oraz decydującego lobby finansowego związanego ze światową oligarchią żydowską). Trzeba zatem z umiarem i rozwagą traktować okres 1918-1939.

2. W Putin miał powody skrytykować, a nawet zaatakować Polskę za jej bezmyślną i w rezultacie bardzo niebezpieczną dla Europy Środkowo-Wschodniej politykę w ramach UE i w odniesieniu do polityki USA i Izraela. Nie jest jednak adekwatną reakcja wobec Polski, jako inspiratora, a nawet głównego winowajcy wybuchu II wojny światowej oraz inspiratora rozbioru Czechosłowacji w rezultacie konferencji monachijskiej z września 1938. Trzeba bowiem pamiętać o poczynaniach politycznych ministra, a później premiera Benesza i prezydenta Masaryka z lat 1919-1920 ( oraz o bezwzględnym wykorzystaniu przez Czechosłowację słabości Polski w lipcu 1920 r. w okresie ofensywy Tuchaczewskiego na kierunku Warszawy, i zajęciu wówczas Śląska Cieszyńskiego; można byłoby także przypomnieć wiele aktów bestialstwa Czechów wobec żołnierz polskich w styczniu 1919 r., np. Stonawa )

3. Tzw. Zbrodnia Katyńska nie jest sprawą zamkniętą, i winna być dopiero ostatecznie wyjaśniona, ale obawiam się, że ( gdy wyjaśniać to będą bezstronni historycy polscy i rosyjscy), to główny opór będzie stawiała nie Rosja, a anglosasko-syjonistyczne siły zainteresowane podgrzewaniem niezgody między Polską a Rosją.

Paweł Ziemiński

za: komentarze do : https://www.youtube.com/watch?v=BHH3kPn9anQ

 

Aneks:

List otwarty do Prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira Władimirowicza Putina

Szanowny Panie Prezydencie, Władimirze Władimirowiczu, piszę do Pana Prezydenta, jako głęboko zatroskany o przyszłość relacji polsko-rosyjskich obywatel mojego kraju, Rzeczypospolitej Polskiej.

Pańska ostatnia wypowiedź o polskim ambasadorze w III Rzeszy Niemieckiej, Józefie Lipskim, odbiła się szerokim echem w polskich mediach i została już skomentowana przez wielu publicystów, przede wszystkim tych, którzy tylko czekają na okazję, by podżegać Polaków przeciwko wszystkiemu, co rosyjskie.

Doskonale zdaję sobie sprawę, jak wiele przykrego doświadczyła Rosja od polskich władz, różnych barw politycznych, na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.

Wszelkie gesty pojednawcze ze strony rosyjskiej, które miały miejsce choćby po katastrofie smoleńskiej, pozostawały przez nasze czynniki rządzące niezauważane, a sama wspomniana katastrofa posłużyła określonym siłom politycznym, jako narzędzie do rozpętania antyrosyjskiej histerii i dojścia na jej tle do władzy.

Niemniej jednak, istnieje w Polsce całkiem niemała grupa ludzi, polskich patriotów, przekonanych o tym, że nasza trudna historia nie powinna stać na przeszkodzie polsko-rosyjskiemu pojednaniu.

W tej grupie znajdują się ludzie kultury, nauki, aktywiści społeczni i polityczni. Jestem jedną z osób, która przed pięcioma laty próbowała tę grupę ludzi zjednoczyć, by stworzyć siłę, która pozwoli zmierzyć się z agresywną rusofobiczną propagandą w Polsce. Kosztowało nas to wiele, a nasz lider, dr Mateusz Piskorski spędził niemal trzy lata w areszcie pod absurdalnym zarzutem „wpływania na opinię publiczną”. Po dziś dzień jesteśmy przez organy państwa prześladowani, wzywani na bezsensowne przesłuchania, opluwani w środkach masowego przekazu, bywa że nazywa się nas nawet „zdrajcami”.

To, jak państwo polskie traktuje przyjaznych wobec Rosji Polaków, wynika jednak wprost z tego, że naszym przeciwnikom zwyczajnie brak argumentów. Świadomy obserwator wydarzeń politycznych na przestrzeni ostatnich lat nie może nie widzieć, że to właśnie Federacja Rosyjska jest przychylna polskim interesom narodowym, a już na pewno, że nie ma między naszymi państwami i narodami sprzecznych interesów. Ja i moje środowisko, pomimo wspomnianych wyżej ograniczonych możliwości, staramy się neutralizować skutki działań działających w naszym kraju podżegaczy wojennych. Remontujemy i odnawiamy dewastowane pomniki żołnierzy radzieckich, głosimy prawdę na temat realnych przyczyn wojny domowej na Ukrainie, czy otwarcie mówimy na temat potrzeby pojednania między naszymi krajami.

Pańska ostatnia wypowiedź, choć faktograficznie jak najbardziej poprawna, wywołała jednak falę radości właśnie wśród rusofobów, którzy będą ją cytować przez kolejne miesiące, albo nawet i lata by przekonywać Polaków o „rosyjskim zagrożeniu” i nawoływać do następnych represji przeciwko nam. Nie neguję haniebnych wydarzeń w naszej historii i jako Polak jestem gotów za nie przepraszać, ponieważ poczuwam się do wszystkiego co w moim narodzie wielkie, ale również do tego, co w nim jest słabe. Podobnie o poczuciu polskości pisał Roman Dmowski, jeden z pierwszych rzeczników polsko-rosyjskiego porozumienia; a jednak uważam, że powinno to być przedmiotem debaty w innym miejscu i na innej płaszczyźnie.

Rosjanie nigdy nie atakowali Polski tak, jak to robią tzw. „przyjaciele” z zachodu, nazywając nas „złodziejami samochodów”, wyśmiewając nasz język czy zwyczaje i tradycje. Wierzymy, że tak będzie nadal.

Ostatnie wydarzenia zasmuciły głównie nas, Polaków dumnych z tego, że razem ze słowiańskimi braćmi – Rosjanami, rozgromiliśmy niemiecki faszyzm, ratując tym samym narody: polski, rosyjski, ukraiński, białoruski, a także żydowski przed ich unicestwieniem; Polaków wdzięcznych milionom żołnierzy Armii Czerwonej za ocalenie nas od losu, który chcieli zgotować nam nazistowscy kaci; Polaków zafascynowanych rosyjską kulturą, literaturą; Polaków, którzy podczas Mistrzostw Świata w 2018 roku mieli okazję poznać Rosjan i przekonać się, jak naród ten jest nam bardzo bliski i przyjazny.

Szanowny Panie Prezydencie, doskonale rozumiemy, że cierpliwość, tak jak wszystko, ma swoje granice, że Rosja nie jest w stanie ciągle milczeć, gdy politycy rządzący Polską starają się na każdym kroku zaszkodzić naszym relacjom, gdy świadomie podburzają nie tylko polski, ale także inne narody przeciwko Federacji Rosyjskiej, produkując niebywałe kłamstwa na temat Waszego narodu.

Siła Rosji, którą w dużej mierze oddaje Pańska postawa na arenie międzynarodowej, objawia się jednak też tym, że Pan, Władimirze Władimirowiczu, był zawsze ponad wszystkim tym, co złe.

Rosja nie dała się wikłać w kolejne prowokacje nadwiślańskich pseudointelektualistów, a przeciwnie – wyciągała dłoń do tych Polaków, którzy rozumieją polski interes narodowy i wynikającą z niego konieczność porozumienia między dwoma wielkimi słowiańskimi nacjami.

W imieniu tych wszystkich Polaków, którzy poczuwają się do tego, co piszę, a którzy są bezustannie zastraszani przez prowadzone obcymi rękami organa władzy państwowej Rzeczypospolitej, proszę Pana Prezydenta o nieuleganie tej złej atmosferze, którą wytworzyły między naszymi państwami tzw. polskie elity polityczne, będące w znakomitej większości inspirowane przez wrogie Rosji ośrodki wpływu na świecie.

Autor 

za:https://pl.sputniknews.com/pisza-dla-nas/2019122711574872-list-otwarty-do-prezydenta-federacji-rosyjskiej-wladimira-wladimirowicza-putina-putnik/

36 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

36 responses to “Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awanturę?

 1. Sławobor

  Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej ogłosiła gotowość do podjęcia aktywnych działań wobec Polski …

  W wywiadzie dla FAN Alexander Szerin przypomniał przysłowie: „Prawda w oczy kole”. Jego zdaniem prezydent Federacji Rosyjskiej powinien częściej oceniać obiektywnie inne państwa, które są wyjątkowo negatywnie nastawione do Rosji. Poseł mówi, że Polska jest jedną z nich, dodając, że Warszawa powinna zostać postawiona na miejsce.

  „Ogólnie rzecz biorąc, Polska powinna była zostać dawno przyhamowana, nie tylko ustnie. Nie twierdzę, że powinniśmy rozpocząć uderzenia bombowo rakietowe na jej terytorium, ale zdecydowanie musimy podjąć pewne działania – podkreślił Sherin …

  Warto zauważyć, że rozmowa polskich i rosyjskich dyplomatów była „całkiem poprawna”, ale ostro tonowana. Ambasador Federacji Rosyjskiej Siergiej Andrejew, powiedział, że Rosja nie pozwoli nikomu czytać jej zapisów …
  Źródło: https://politexpert.net/178625-v-gosdume-rf-zayavili-o-gotovnosti-prinyat-uprezhdayushie-mery-protiv-polshi?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 2. Klemens

  Eugeniczne prace okultysty Heinricha Himmlera i przedwojennej sanacji

  Polubienie

 3. Zaczęła jak zawsze hołota z 3ŻydoRP

  Polubione przez 1 osoba

  • Kto tu na forum przeczytał rezolucję i jej projekt od deski do deski?
   „Zaczęła” rezolucję PiSiornia, bo za to jej płacą — 18 z Polin i 1 z bałtyków.
   Projekt 17.9 br., a już następnego dnia tekst jewrounijnej rjezoljucji jeszcze bardziej pod żydłactfo. Nie mogli tak dużych zmian zrobić w 1 dobę. Końcowa wersja może czekała w bruxelkskiej jaczejce Bnai Brith, przygotowana przez tych samych pejsatych, co klaskali zza pleców Putina.
   Na plus dla PiSiorów, wymienili czczenie pamięci Rotmistrza Pileckiego i podali litanię zbrodni masowych od obu reżimów, nie tylko Holokozd.
   Końcowy tekst zredukował litanię do Holokozdu, dodał obowiązkowy hejt spicz. Podpisało go parę razy więcej rozmaitych parobków z 3 in. ugłupowań pałlamentałnych.
   Flagą rezolucji był słuszny problem nierozliczonych zbrodni komunizmu (nie tylko żydosowieckich). Rezolucja wymienia reżim hitlerowski i sowiecki jak i niesprecyzowane reżimy totalitarne, pod co w swej opinii podpiąłem reżim bankstersko-syjonistyczny II wś. i współczesny USraelski, Izraelski i jewropejsaty 🙂

   Myślę, że Putin nie zareagował równie histerycznie już we wrześniu z kombinacji nast. przyczyn:
   – uzgodnienie stanowiska i retoryki z partnjorami 🙂
   – kolejne czyszczenie pamięci publicznej z bankstersko-syjonistycznej odpowiedzialności za II wś. — skoro nie banksterski Hitler ani Stalin, to „na pewno” Polska… zapis o hejt spicz dekretyzuje knebel badawczy
   – okres Świąt w grudniu lepszy do podjudzenia i rozgłosu w merdiach, zafajdanie gojom okresu świątecznego
   – podniesienie poparcia Putina w kraju (Nota bene wg Dr Diany Wojtkowiak, FR ma technikę torsyjną do manipulacji opinią publiczną nie tylko u siebie; podobną techniką Rosja rozbroiła satelitarnie broń atomową USraelską wysiudaną z Niemiec do Polski)
   – wyklarowanie sytuacji Polski pod pręgierzem 447 — Pompeo oznajmi w marcu br. czy bulimy ile trza
   – wyklarowanie położenia wybiurczego Nietenjahu’a, toważysza Putinowi tak wielkiego, że nie użył S-300 ani -400 w Syrii przeciw izraelskim atakom, przy sporych stratach Syrii i Iranu, nigdy Rosji)
   – wojenka baksterska (jak wojny bałkańskie) do przemeblowania regionu, albo wojna do pilnie potrzebnego resetu banksterskiego
   – przełom na W. Izrael w Syrii.

   Może szokować ostatni punkt, śledziłem dokumentując na moich bogach. W Polin panuje żenująca ignorancja, patrz np. tu od „antysemitki”:
   https://piotrbein.wordpress.com/2020/01/02/redakcja-wrealu24-potrzebuje-wyostrzyc-sie-w-tematach-miedzynarodowych/

   Rosja przyzwoliła USA, Izraelowi, UE i Turcji obrabować Syrię z pól naftowych i osadzić tam ludobójczych Kurdów, spokrewnionych ze starożytnymi Żydami. Koszerni koczownicy (rzeczywiście nomadzi) Kurdowie w wojnie domowej w Syrii jako “umiarkowani” za szekle odcinali głowy, jak w zagładzie Ormian, Greków i Asyryjczyków w banksterskiej rjewoljucji krypto-żyda Atatürka. Za to lokaj najlepszy żydłactfu w historii USA, Trump dał im państwo na polach naftowych Syrii, zwane przez koneserów Izrael 2.0 i strzeże wojskiem. Powiększając Izrael 2.0 ku granicom Wielkiego Izraela, kurdyjskie aniołki zrobią jatkę ludom regionu jak aszkenaziści Palestyńczykom.

   Czy były pytania do Putina na ten temat i jak odparł?

   Wygląda mi Putin na członka globalnej kliki żydłackiej nie tylko z bież, napaści na Polaków jako agresorów II wś. i antysemitów. Każdy zweryfikuje na moich blogach, że od lat śledzę poczynania Rosji Putinowskiej, radowałem się, że jest iskierka nadziei dla Ludzkości. Potem czar prysł wobec Chin, a ostatnio Putin obnaża się w tejże drużynie, o czym świadczy bieżąca napaść na rzecz “Semitów” oraz aprobata ludobójczych 5G i Sztucznej Inteligencji mimo sprzeciwu Ludzkości i narodu rosyjskiego.

   Co do pejsatych klakierów Putina, patrz min. 39:30 ww. „antysemitki”: Efraim Zuroff, dyrektor Ośrodka Wiesenthala w Jerozolimie, mówi: “Największym koszmarem Żydów jest to, aby ludzkość nie odkryła, jaki jest wkład i rola Żydów w komunistycznej zbrodni ludobójstwa. Antysemityzm jest przykrywką mającą odwrócić uwagę od prawdy.”
   Koszmar ogranicza się do komunizmu, bo syjohitlerowski koszmar ukryli, m.in. odwracając rolę ofiary z Polaków wyłącznie na Żydów, a następnie na Polaków-rzekomych sprawców.

   Polubienie

 4. to co się stało jest tylko dowodem na to, że ta kukiełka światowego rządu, jak wszystkie inne kukiełki, jest już jawnie proizraelski
  źle to wróży
  najgorsze, że jest coraz gorzej
  idą coraz cięższe czasy dla nas zwykłych ludzi żyjących w tym jednym globalnym więzieniu…

  Polubione przez 1 osoba

 5. wiemy kto wygra „wybory” 2020 | OBNAŻANIE MATRIXA

  Polubienie

 6. nina

  ——————A KTO PRZEGRA ?????

  Polubienie

 7. nina

  ————- List do Pana Putina , napisany dokładnie tak jak trzeba było go napisać jednak do wszystkiego trzeba mieć dystans , tego nauczyła mnie najnowsza nasza historia, trzeba wbrew sercu zakładać ewentualność cynicznego wykorzystania naszej dobrej woli , przyjaznego stanowiska itp.
  Wszyscy //// politycy ////, którym wierzyłam okazali się zdrajcami , gnidami , wrogami , kanaliami / można dopisywać / .
  IDIOTÓW nie sieją , sami się rodzą , to mówi przysłowie , całe szczęście ,że mamy szansę, aby nie na całe życie pozostać idiotą.

  Polubione przez 1 osoba

 8. veri

  Churchill ( 1936 r.) : ” – Niemcy stały się już zbyt potężne gospodarczo i zrobimy wszystko aby je wciągnąć do wojny i je zniszczyć ”

  … chyba wszystkie poczynania jakie miały miejsce przed wojną musiały być podporządkowane tej idei. Taka logika.

  Polubienie

 9. Reblogged this on forumemjot i skomentował(a):
  „W Putin miał powody skrytykować, a nawet zaatakować Polskę za jej bezmyślną i w rezultacie bardzo niebezpieczną dla Europy Środkowo-Wschodniej politykę w ramach UE i w odniesieniu do polityki USA i Izraela. Nie jest jednak adekwatną reakcja wobec Polski, jako inspiratora, a nawet głównego winowajcy wybuchu II wojny światowej oraz inspiratora rozbioru Czechosłowacji w rezultacie konferencji monachijskiej z września 1938.”

  Polubienie

  • To nie tak ważne propagandowo dla opinii światowej jak zarzut „antysemityzmu”. Ludziskom wisi, kto zaczął, kto skończył II wś., aby było co na stół postawić rodzinie.
   Dla przeciętnego ludu, rząd = naród, nie interesuje ich czy i dla jakiej obcej agentury jakiś rząd robi, a jeszcze mniej — robił kilka pokoleń temu.
   Natomiast wytresowano przeważającą większość gojów (i Żydów) do stawania na baczność na słowa „antysemityzm” i „Holokaust”, morda na kłódkę, potakiwać.
   Ironią jest tu, że reżim II RP nie był anty- tylko filosemicki i pro-syjonistyczny, co udokumentowałem pracami badawczymi, niezależnymi od żydłackiej tresury.
   Można debatować, czy Putin ma rację z Zaolziem czy nie — punkt widzenia widać z bieżących publikowanych opinii patriotycznych, zależy u Polaków od ideologii ws. Rosji sowieckiej i putinowskiej.
   Natomiast główny kop od Putina, podobno pod adresem tylko (nie)rządu w-szawskiego, odbije się czkawką Suwerenowi, tym większą, że styczny jest z netanjahu’owską i syjonistyczną w ogóle retoryką pod: Bisnis Holokozdu, umacniania W. Izraela, a w dalszej perspektywie — NWO.
   Ująłem to tak w https://piotrbein.wordpress.com/2019/12/29/pisiory-nie-potrafia-odeprzec-konfabulacji-putina-o-historii-polski-ii-ws/
   „Ale bez przesady z “wyzwoleniem”. Zamienił żydosowiecki stryjek narodowy socjalizm na socjalizm globalnego komunizmu, który przepoczwarzył się pod banksterskim okiem w neo-marksizm tzw. kulturowy. Putin załamuje ręce nad niedoszłym (i niedorzecznym) “afrykańskim genocydem” milionów Żydów, ale nie nad przesiedleniem milionów Europejczyków w wyniku powojennej banksterskiej socjo-inżynierii Aliantów ze Stalinem. A co mówić o wysiedleniach Polaków przez hitlerowców!
   .
   Niemniej jednak Putin ma rację co do obecnie rządzących w Polin w porównaniu z sanacją: „To ich naśladowcy. Widać, jak niewiele się zmieniło i powinniśmy o tym pamiętać zwłaszcza w czasie tworzenia naszych Sił Zbrojnych.” Pierwej kupią wyspę Żydom niż sprowadzą do ojczyzny Polaków z b. ZSRR.
   .
   Niewiele się zmieniło, jako że to nie pro-syjonistyczni, pro-banksterscy lokaje typu PiS tępią Żydów, tylko nadal banksteria i syjoniści pociągają sznurkami, tępiąc gojów coraz bardziej wyrafinowanymi środkami. Wzmianka o zbrojeniu Rosji brzmi złowieszczo wobec tego — Wy z uma saszli, Władimir Władimirowicz? Jeśliś Słowianin i prawosławny, to ukarzesz Polaków za wrogi im, zdradziecki rząd w W-awie?
   .
   Ustami marionetek typu Putin, banksteria i syjoniści rozszerzają swą zuchwałą perfidię na cały świat, załgawszy i ukrywszy w narracjach o II wś., że:
   – wpółpracowali z III Rzeszą w terroryzowaniu mas żydowskich do emigracji do Palestyny
   – odmówili ratowania Żydów z Szoa
   – uczestniczyli w eksterminacji swoich (Judenraty, Judenpolizei, Sonderkommanda w obozach zagłady)
   – są współ-twórcami holokaustianizmu, “religii” uzasadniającej bezprawne roszczenia oraz zbrodnicze państwo w Palestynie
   – potrzebują antysemityzmu jak smaru, by osiągać swe cele w okupowanej Palestynie i globalnie.”

   Polubienie

 10. Pingback: Odwalcie się od Putina… – blog polski

 11. Jeśli ktoś ma ochotę stanąć po stronie syjonistycznych waszyngtońskich kundli pełniących rządowe funkcje w IIIŻydo-RP/Polin i przeciw Rosji Putina, tak jak czyni to Ruch Narodowy Bosaków i reszty, to chętnie wzbogacę jego wiedzę:


  Oprawa programu TVP Info w programie „Minęła 20” z dnia 28.11.2018, z niezawodnym Rachoniem w roli prowadzącego.

  Jeśli syjonistyczne kundle opluwają prezydenta Rosji i Rosję na polecenie syjonistycznych szumowin z Waszyngtonu, to nie powinni się dziwić, że ze strony Rosji spotyka ich to samo.
  Natomiast w przykrej sytuacji znajdujemy się my, Polacy, którzy syjonistycznym kundlom pozwalamy na zabawy naszym kosztem, kosztem narodu i Państwa Polskiego. Syjonistyczne żydowskie i filosemickie szumowiny, czyli tzw. elity IIIRP, winniśmy wyeliminować z życia politycznego kraju, bo ich zabawy zaczynają być coraz bardziej niebezpieczne dla Polaków.

  Polubienie

 12. asd

  Co za gówniany wiernopoddanczy artykuł.

  Polubienie

 13. Pingback: Od… się od Putina i Rosji | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 14. Linki wtopione w poniższe i więcej — patrz
  https://piotrbein.wordpress.com/2019/12/29/pisiory-nie-potrafia-odeprzec-konfabulacji-putina-o-historii-polski-ii-ws/

  Podsumowanie mego poglądu w zw. z wypowiedziami Putina

  Rezolucja UE całkowicie kryje głównego architekta obu wojen światowych i rewolucji: żydobanksterię. Użyli oni mocarstw po obu stronach konfliktu do osiągnięcia swych celów, o czym poniżej. Tym można tłumaczyć przyzwolenia na totalitarne i imperialne poczynania Hitlera przez mocarstwa zachodnie i osamotnienie Polski od początku do końca II wś.
  Za przyczynę II wś. równie dobrze można wskazać przyzwalanie mocarstw Europy i USA Hitlerowi, w tym ich pakty o nieagresji z III Rzeszą i symboliczne wypowiedzenie wojny po napaści na Polskę. Ale to rzucałoby złe światło na-założycieli UE i otwarłoby Pandory puszkę banksterskiego sprawstwa.
  Obecna rosyjska racja stanu nie powinna zlewać się z żydosowiecką. Wojnę Ojczyźnianą, spajającą naród rosyjski, od początku wykorzystano wewnątrz ZSRR propagandowo i politycznie niekoniecznie w najlepszym interesie narodu rosyjskiego. Prawda w końcu wypłynie. Zawsze lepiej jest trzymać się Jej,
  Najazd na II RP od Wschodu był tak tragiczny w skutkach jak od Zachodu. Putin przemilcza tajną klauzulę paktu Ribbentrop – Mołotow; po wojnie wyszła ona Polakom i in. demo-ludom dzidą w boku. Gdyby celem paktu było opóźnienie ataku Hitlera dla przygotowania obrony ZSRR, to po wojnie Czerwona Armia założyłaby bufor na terytorium ZSRR, a nie w całej Europie Śr.-Wsch., wchłonąwszy kraje bałtyckie i Mołdawię. A w czasie wojny — po co pędziła polskich żołnierzy na Katyńską Rzeź?
  Towarzyszące paktowi Ribbentrop – Mołotow umowy handlowe przesądziły o powodzeniu III Rzeszy przez parę pierwszych lat wojny i w hitlerowskiej inwazji na ZSRR. Bez sowieckich dostaw surowców niezbędnych niemieckiej machinie wojennej, agresja III Rzeszy szybko skończyłaby się.
  Proponentów rezolucji UE, zgraję PiSuarną potępiam. Bo dla Europy Zach. “sojuszniczej” wtedy z nami, to nie tamten pakt, tylko ich przyzwalanie poczynaniom III Rzeszy i ich zdrada Polski przed (i po) II wś. umożliwiły banksterską zawieruchę światową i zniewolenie demo- ludów po wojnie.
  Rezolucja UE, typowo dla polit-poprawnej dekretyzacji historii, hipokrytycznie przemilcza sprawców bankstersko-syjonistycznych II wś., lecz dopisała do PiSiornego projektu “Holokaust” na zasadzie wyjątkowości, podczas gdy to żydobanksteria z syjonistami zgotowali współplemieńcom Szoa. Genocydologia rezerwuje pojęcie “Holokaust” dla zbrodni III Rzeszy na ponad 20 grupach, wśród których ż/Żydzi nie są wyjątkowi ani najliczniejsi, a na magiczną liczbę “6 mln” nie ma żadnych dowodów; mogą być w archiwach kraju Putina.
  “Totalitarne reżimy” dokonują masowych zbrodni, w Europie (np. miliony sorosowskich nachodźców, terror państwowy fałszywej flagi i deprawacji dzieci i młodzieży pn. “edukacja seksualna”, obowiązkowe szczepienia, ludobójcze 5G…).
  W czasie, gdy ostentacyjnie wydaje rezolucję, “europejski totalitarny reżim” pomaga żandarmom światowym, USA i Izraelowi, podbijać inne narody, siać tam śmierć i zniszczenie, rabować ich zasoby i majątek narodowy. Rezolucja UE przemilcza to z hipokryzją, siejąc hejt na patriotycznych obrońców interesów i wartości narodowych przed postępującym od-naradawianiem i tworzeniem Homo europeicus..
  Pełna retoryki o potępieniu, badaniu i ściganiu zbrodni reżimów totalitarnych oraz o pamięci i czczeniu ich ofiar, rezolucja milczy o rekompensatach. Tylko za straty ludzkie co najmniej 6 mln obywateli II RP podczas II wś. z rąk obu najeźdźców należą się Polakom dziesiątki bilionów euro od sukcesorów III Rzeszy, ZSRR (w tym Ukraina) i globalnej kliki bankstersko-syjonistycznej (sukcesorzy: Wall Street i City of London, państwo Izrael, globalne organizacje Biznesu Holokozd).
  Rezolucja UE wzywa do historycznych badań konsekwencji reżimów totalitarnych, żeby ścigać zbrodnie oraz przeciwstawiać się dezinformacji i manipulacji, ale UE nie ruszyła palcem na judeocentryczne torpedy w polską legislację w tym zakresie, ani na prawo Act 447 z USA oparte na totalnym łgarstwie i bezprawiu.
  Należy się godna pamięć Krasnoarmiejcom, użytym jak szmaty jednorazowe w banksterskiej wojnie, jak pozostałe narody, w tym ofiary Szoa. Nie wolno niszczyć żadnych mogił, a pomniki też poświadczają historię i można uzupełnić je dodatkowymi tablicami. Hańba to nie nasza ani poległych szraraków, tylko żydosowietów. Usuńmy obecnych, żywych okupantów Ojczyzny.
  Totalitarne reżimy Hitlera i Stalina podłożyły się pod globalne plany NWO żydobanksterii. Równie stanowczo jak hitlerowcom należy się kara i potępienie masowym zbrodniarzom komunizmu, w którym do czołowych obok reżimów chińskich, należeli żydosowieci.
  Putin ma rację o obecnie rządzących w Polin w porównaniu z sanacją, tylko że nie doprecyzował dlaczego: pro-syjonistyczny banksterski lokaj psychopatów w Waszyngtonie i Bruxeli; Polaków szybciej sprzeda, okradnie, okaleczy i uśmierci szczepionkami i radio-falami, niż pomoże im, a jak “pomoże +” to brzemieniem banksterskiej lichwy.
  Polski “antysemityzm” i “eksterminacja” na Madagaskarze warte są takiegoż komentu, co “ruski imperializm” na Krymie i w Donbasie. Te ostatnie mają takież prawo do Rosji, co Zaolzie miało do Polski — historyczne i etniczne. Odebranie własnego nijak się ma do żydosowieckiego najazdu na nieswoje Kresy i pół wieku zniewolenia z demoludami. Dowodów ci u nas dostatek, ale i te oferowane przez Putina przyjmiemy z kompletem dokumentów wywiezionych przez “wyzwoleńczą” Armię Czerwoną.

  Polubienie

 15. Zamieściłem pomyłkowo pod innym wpisem, a miało być tu:
  Coś jak list Jankowskiego w Aneksie powinien wyjść od grupy polskich patriotów, by reprezentować Polską Rację Stanu.
  Tylko czy się zgodzimy co do jego zawartości? Kto podjąłby się koordynacji i redakcji?

  Polubienie

  • paziem

   Apel dr Beina o kolejny list do W.Putina muszę uznać za działanie pozorne. Czas listów i petycji już minął. Pora na konkretne działania polityczno-publiczne pokazujące istnienie innych Polaków od PiSiorskich i pomagdalenkowych kukieł politycznych pociąganych za sznurki przez anglosasko-syjonistyczne lobby. Czas na dyplomację obywatelską „grazhdanskaya diplomatiya”.

   Polubienie

 16. Pingback: Dyskusja na WPS ws. wypowiedzi Putina | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 17. Pingback: Odwalcie się od Putina… jeśli nie chcecie wywołać z terenu Polski hekatomby III Wojny Światowej !!!

 18. pytuś

  SZANOWNI WASZMOŚCIOWIE, A ZNACIE TO?

  https://www.polskatradycja.pl/folklor/przyslowia/zgoda-buduje-niezgoda-rujnuje.html

  CHYBA JUŻ NAJWYŻSZA PORA, ABY ,,MIŁOŚNICY CZOSNKU” PRZESTALI NAM ROBIĆ WODĘ Z MÓZGÓW!

  Polubienie

 19. pytuś

  PREZYDENT PUTIN: TO, TAMTO, SIAMTO I OWAMTO!

  NAŁOŻYLI EMBARGO NA ROSJĘ ZA ANEKSJĘ KRYMU?

  Niemiecki biznes zwiększa pomimo sankcji eksport do Rosji

  https://www.dw.com/pl/niemiecki-biznes-zwiększa-pomimo-sankcji-eksport-do-rosji/a-42787143

  JUŻ OD 1952 R. CAŁY OBÓZ KONCENTRACYJNO_SOCJALISTYCZNY BYŁ KONTROLOWANY PRZEZ ZACHODNIE NIEMCY, W SPRAWACH ŻYDOWSKIEGO HANDLU.

  Komitet Wschodni – Stowarzyszenie Niemieckiego Biznesu w Europie Wschodniej

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=https://de.wikipedia.org/wiki/Ost-Ausschuss_%25E2%2580%2593_Osteuropaverein_der_Deutschen_Wirtschaft&prev=search

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.