Od… się od Putina i Rosji

Jeśli syjonistyczne kundle, czyli „pookrągłostołowe” władze i media IIIRP, opluwają prezydenta Rosji i Rosję na polecenie syjonistycznych szumowin z Waszyngtonu, to nie powinniśmy się dziwić, że ze strony Rosji spotkał w końcu tę swołocz celny rewanż.
Natomiast w przykrej sytuacji znajdujemy się my, Polacy, którzy tym syjonistycznym kundlom pozwalamy na zabawy naszym kosztem, kosztem Polskiego Narodu i Państwa, kosztem naszego bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego. Syjonistyczne żydowskie i filosemickie szumowiny, czyli tzw. elity władzy i mediów IIIRP, winniśmy bezwzględnie wyeliminować z życia politycznego naszego kraju, bo ich zabawy stają się coraz bardziej niebezpieczne dla nas, Polaków.

Dariusz Kosiur

 Oprawa programu TVP Info w programie „Minęła 20” z dnia 28.11.2018, z niezawodnym Rachoniem w roli prowadzącego.

____________________________

Odwalcie się od Putina…

Autor: Opolczyk – Andrzej Szubert

za: https://opolczykpl.wordpress.com/2019/12/30/odwalcie-sie-od-putina/

Nie zamierzałem poniższego pisać, ale lawina kłamstw i przeinaczania historii przy okazji rezolucji tzw. „parlamentu europejskiego” w sprawie paktu Ribbentrop-Mołotow, oraz trwająca ostatnio nagonka na prezydenta FR, Władimira Putina, za krytykę owej „rezolucji” nie pozwala uczciwemu człowiekowi milczeć i stać na uboczu.
A więc – po kolei…
.
Pierwotnie z pomysłem rezolucji potępiającej pakt Ribbentrop-Mołotow wystąpiła Litwa, ale mając za małe przebicie w jewroparlamencie jej inicjatywa upadła (https://europarlament.pap.pl/w-pe-prace-nad-rezolucja-dotyczaca-min-paktu-ribbentrop-molotow). Dopiero gdy do dzieła wzięli się jewroparlamentarzyści z PiSraela, rezolucja została przez ów „parlament” przyjęta. Nazwiska owych PiSraelskich jewroparlamentarzystów wymienił rozmówca M. Maciaka (minuta 5:25):

Tu jeszcze dwie uwagi na marginesie:
.
Jedną z inicjatorek rezolucji była była premierzyca Beata nomen omen Szydło, Prawdziwa Polka, znana z tego, że w kuluarach TV Trwam, na oczach kleryków ze stajni rebe Rydzyka poddała się „bierzmowaniu” przez rabina:

–  Projek rezolucji PiSraelitów poparli m.in Radek Sikorski i A. Halicki – obaj z POsraela:
https://niezalezna.pl/288766-dosc-rosyjskich-klamstw-burza-w-parlamencie-europejskim-poszlo-o-falszowanie-historii
.
Czyż to nie dziwne??? Na codzień niby PiSrael i POsrael to śmiertelni wrogowie, walczący rzekomo bezpardonowo ze sobą. Ale tam, gdzie idzie o dokopanie ich wspólnemu wrogowi – Rosji – wspierają się jak serdeczni przyjaciele z tego samego kibucu.
https://opolczykpl.wordpress.com/2019/02/13/potomnym-ku-pamieci-po-i-pis-magdalenki-bratnie-dwa-bachory/
.
Kamieniem niezgody w tej międzynarodowej już aferze jest rola paktu Ribbentrop-Mołotow:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25549996,ambasador-rosji-na-dywaniku-w-msz-po-spotkaniu-rozne-wersje.html

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/12/29/winimy-putina-a-kto-tak-naprawde-zaczal-awanture/
.
No i właśnie – czy pakt ten rzeczywiście, jak tego chce „polska” i zachodnia propaganda, odegrał tak wielką rolę, decydującą wręcz, w wybuchu II wojny światowej? To dodam jeszcze, że już kilkanaście lat temu, gdy jeszcze oglądałem załgany kanał TVP (a)Historia, już tam lansowano tezę, m.in przy pomocy zaślepionego rusofoba, nieżyjącego już prof. Pawła Wieczorkiewicza (ciekawe – kto i za co dał mu ten tytuł), że bez owego paktu Hitler wojny by nie zaczął. A więc, że to ZSRR (w domyśle Rosja) jako sygnatariusz owego paktu ponosi winę za II wojnę. Zwalanie na Rosję winy za wszystko, co tylko możliwe, jest obecnie jednym z najważniejszych aksjomatów zachodniej propagandy.
.
W rzeczywistości pakt Ribbentrop-Mołotow nie miał żadnego wpływu na wybuch II wojny światowej. Hitler do agresji na Polskę szykował się już od wielu miesięcy. Tylko ignorant w sprawach wojskowych, ktoś naiwny, głupi, lub załgany może twierdzić, że przygotowania do agresji na Polskę Hitler rozpoczął dopiero po podpisaniu tego paktu. Plany agresji na Polskę były w Berlinie już od dawna gotowe, od miesięcy też w pobliżu granic z II RP koncentrowano dywizje, amunicję, paliwo, materiały opatrunkowe itp. Pakt pozwolił jedynie ustalić konkretną datę agresji. Ale sama agresja była i tak już postanowiona i doszłoby do niej nawet bez podpisania przez władze ZSRR tego paktu. Do sprawy tego paktu jeszcze powrócę, a teraz zastanówmy się – kiedy tak naprawdę zaczęła się II wojna światowa. Oczywiście, że należy przyznać rację prezydentowi Putinowi, który stwierdził, że np. haniebna konferencja monachijska miała większe znaczenie w doprowadzenie do wybuchu wojny niż pakt Ribbentrop-Mołotow:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_monachijski
.
Niepojęta pozornie (o tym później) ustępliwość Francji i Anglii wobec roszczeń Hitlera odnośnie terytorium Czechosłowacji była sygnałem dla niemieckiego „wodza”, że w stronę Wschodu może bez przeszkód powiększać tereny III Rzeszy. Była też owa ustępliwość preludium do – tym razem już zbrojnej – agresji na kolejny kraj – Polskę.

Ale i konferencja monachijska nie była rzeczywistym prapoczątkiem II  wojny. Zaczęła się ona tak naprawdę w momencie, gdy NSDAP uzyskała ogromne poparcie wielkiego kapitału, niekoniecznie „niemieckiego” (i stojących za nim banksterów) w Niemczech:
.
„Jego partia po wyborach we wrześniu 1930 otrzymała 107 mandatów do Reichstagu i stała się najpierw drugą, a potem pierwszą frakcją w parlamencie (po utworzeniu w 1931 sojuszu z niemieckimi ugrupowaniami prawicowymi, tzw. frontu harzburskiego).
.
Zwycięstwo wyborcze ułatwił znacznie fakt pozyskania w 1929 r. przez nazistów niemieckiego przemysłowca Alfreda Hugenberga[25], który przez wiele następnych lat wspierał ich finansowo – dzięki temu NSDAP mogła zorganizować zakrojoną na szeroką skalę kampanię propagandową i zapewnić sobie stałe źródło funduszy na bieżącą działalność.
.
W styczniu 1932 Hitler i inni działacze nazistowscy spotkali się w Düsseldorfie z grupą 300 przemysłowców niemieckich[26], zaniepokojonych ekspansją komunistów niemieckich. Nazistom i Hitlerowi, jako gwarantującym interesy wielkiego przemysłu, przyrzeczono znaczną pomoc finansową, dzięki której mogli przygotować się do wyborów w marcu 1932 i zorganizować kampanię przedwyborczą. Podczas spotkania, Friedrich Thyssen, prezes koncernu stalowego Thyssen AG, powiedział iż: tylko duch narodowosocjalistyczny i duch jego przywódcy mogą zmienić losy kraju[26]. Hitlera wsparły także inne największe niemieckie koncerny, tylko w latach 1933–1934 koncern chemiczny IG Farben (oskarżony po wojnie w procesach norymberskich o zbrodnie wojenne), przekazał nazistom kwotę ok. 8 mln reichsmarek[27][28][29][30], a koncern stalowy Friedrich Krupp AG 12 mln do 1939 r.”
https://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Hitler#Dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87_w_NSDAP
.
Mimo ogromnego wsparcia przez wielki międzynarodowy kapitał i zdecydowanego zwycięstwa NSDAP w wyborach do Reichstagu (37,8 %) w lipcu 1932, to nie Hitler został desygnowany po nich kanclerzem.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Republice_Weimarskiej_w_lipcu_1932_roku
.
Stało się tak dlatego, gdyż ówczesny prezydent Niemiec, Paul von Hindenburg, gardzący Hitlerem (nazywał go austriackim gefrajterem – starszym szeregowym) odmówił powierzenia mu misji utworzenia rządu.  I wtedy do roboty wziął się wielki kapitał oraz banksterzy. Nakłonili ówczesnego kanclerza Niemiec von Papena do oddania władzy Hitlerowi. Von Papen spotkał się potajemnie z Hitlerem w willi bankiera Kurta Schrödera w Kolonii (Köln) 4 stycznia 1933 roku, gdzie podczas wielogodzinnej rozmowy uzgodniono szczegóły przekazania władzy Hitlerowi:
https://de.wikipedia.org/wiki/Treffen_Papens_mit_Hitler_im_Haus_des_Bankiers_Schr%C3%B6der
.
To spotkanie w Niemczech nosi miano „godziny narodzin III Rzeszy” („Geburtsstunde des Dritten Reiches“), choć w rzeczywistości można je nazwać godziną, która zadecydowała o wybuchu II wojny światowej. Następnie spiskowcy (wielki kapitał i banksterzy) przekonali do austriackiego gefrajtera Paula Hindenburga, który pod ich naciskiem ustąpił zaprzysięgając 30 stycznia 1933 roku Hitlera kanclerzem.
.
Niestety wiki (polska i niemiecka) nie podają najważniejszych, decydujących wręcz przyczyn, dla których międzynarodowy kapitał wypromował Hitlera na wodza III Rzeszy. Bo to nie głównie wzrastająca na fali wielkiego kryzysu z 1929 popularność partii skrajnie lewicowych sprawiła, że wielki kapitał i banksterzy wsparli Hitlera. Już zanim został kanclerzem, głosił publicznie plany zdobycia dla Niemiec Lebensraumu na wschodzie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lebensraum
.
Podobnie publicznie głosił konieczność zwalczenia bolszewizmu. Obydwa te hasła były oczywiste i przejrzyste dla każdego – była to zapowiedź ekspansji III Rzeszy na wschód połączona z rozbiciem ZSRR. To na jego gruzach i terenach miał powstać ów Lebensraum. Hitlera wielki kapitał i banksterzy po to wypromowali na wodza III Rzeszy, by jego rękami (ściślej mówiąc – siłami niemieckich wojsk) rozprawić się z ZSRR. Wszak od samego powstania ZSRR był solą w oku zachodnich banksterów i kapitalistów. Podczas wojny domowej wysłali do (jeszcze) Rosji wojska interwencyjne:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Rosji#Interwencja_pa%C5%84stw_Ententy
.
Tyle że wymęczona I wojną światową zachodnia Europa, także pod naciskiem własnej, wówczas jeszcze liczącej się opinii publicznej, za bardzo militarnie angażować się w wojnę domową w Rosji nie mogła. Niemniej zniszczenie ZSRR było od dnia jego powstania marzeniem i priorytetem Zachodu. I gdy w Niemczech pojawił się austriacki gefrajter głoszący hasła zwalczenia bolszewizmu oraz Lebensraumu po Ural na wschodzie – wielki kapitał postawił właśnie na niego. W zamyśle zachodnich strategów (bankierów i ich podkomendnych) Hitler miał być ich użytecznym idiotą. W jednej jednak sprawie przeliczyli się. Hitler nie był wszak idiotą i wiedział, że dostanie cios w plecy, gdy Wehrmacht wykrwawiać się będzie na stepach Europy Wschodniej. I dlatego po podboju Polski, nim ruszył na ZSRR, zaatakował zachodnią Europę, a zwłaszcza Francję, która czuła się bezpieczna, ukryta za linią Maginota. Nieudana próba inwazji na wyspy brytyjskie nie zraziła Hitlera. Odłożył ostateczną rozprawę z rothschildowską Anglią na później – po planowanym podboju ZSRR.
Tu zaznaczyć należy, iż zachodni stratedzy liczyli na to, że po podbiciu Polski Hitler od razu uderzy dalej na wschód. On jednak okazał się sprytniejszy i najpierw zabezpieczył sobie tyły. I dopiero po podboju Francji z przyległościami ruszył na ZSRR.
.
W tym miejscu koniecznie należy jeszcze przytoczyć kilka depesz dyplomatycznych, jakie sanacyjne władze otrzymywały od ambasadora Potockiego. Publikowałem je już parokrotnie, ale w tej sprawie są one kluczowe. Pierwsza z nich jest streszczeniem wypowiedzi waszyngtońskiego dyplomaty Bullitta:
.
„Wojna z Hitlerem jest nieuchronna a  Stany przystąpią do niej po związaniu Niemiec przez Anglię i Francję.  Państwom demokratycznym potrzeba co najmniej dwa lata czasu na dozbrojenie a w międzyczasie należy spodziewać się ekspansji Hitlera na wschód i życzeniem państw demokratycznych byłoby, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a Rosją [Rosja wówczas nie istniała – istniał ZSRR – przyp. opolczyk]. Ponieważ potencjalna siła Sowietów  nie jest  dotychczas znana, zatem możliwe jest, że Niemcy operując zbyt daleko do swych baz byliby skazani na długa i wyniszczającą wojnę. Dopiero wtedy państwa demokratyczne mogłyby zaatakować Niemcy i doprowadzić do ich kapitulacji. W. Bullitt potwierdził, że Polska jest jedynym państwem, które by wystąpiło orężnie do walki,  gdyby Niemcy przekroczyły jej granice. Ambasador Bullitt stwierdził że Niemcy mają zupełnie wyrobiony sztab ukraiński,  który w przyszłości ma objąć rządy na Ukrainie i stworzyć tam niepodległe państwo pod wpływami Niemiec.”

.

Druga skrótowo przedstawia stanowisko zachodu wobec ekspansji niemieckiej:
.
„Państwa demokratyczne przekreśliły raz na zawsze wszelki urojone interwencje zbrojne w kierunku  zabezpieczenia jakiegokolwiek państwa które miało się stać pastwą agresji niemieckiej.”
.
I jeszcze jedna depesza ambasadora Potockiego, będąca streszczeniem jego własnych obserwacji:
.
„Brutalne traktowanie Żydów i problem uchodźców podnieca stale istniejącą nienawiść do wszystkiego co ma coś wspólnego z niemieckim nazizmem. W wielkiej mierze przyczynili się do tego poszczególni żydowscy intelektualiści  którzy związani są z prezydentem Roosseveltem węzłami przyjaźni, jak Bernard Baruch, gubernator stanu Nowy Jork, nowomianowany sędzia Sądu Najwyższego Felix Frankfurter, sekretarz Skarbu Morgenthau i inni, chcą zrobić z Prezydenta szampiona praw człowieka, religii i słowa, jako też tego który w przyszłości musi ukarać mącicieli spokoju.
Ta grupa ludzi, zajmujących najwyższe stanowiska w rządzie amerykańskim, pragnie uchodzić za przedstawicieli prawdziwego amerykanizmu, oraz obrońców demokracji związana jest nierozerwalnymi więzami z międzynarodowym społeczeństwem żydowskim. Dla tej Międzynarodówki żydowskiej która ma głównie swoje interesy rasowe- wywyższenie Prezydenta Stanów Zjednoczonych na to najidealniejsze stanowisko obrońcy praw człowieka, było genialnym pociągnięciem, a zarazem stworzenie  bardzo niebezpiecznego ogniska nienawiści na tym kontynencie oraz podziału świata na dwa wrogie obozy. Przy tym ujęto całość w misterną robotę: stworzono Rooseveltowi podstawy do aktywizacji polityki zagranicznej i stworzenia tą drogą olbrzymich zasobów militarnych dla przyszłej rozgrywki wojennej do której Żydzi całego świata dążą z całą świadomością.”
.
Ale nim doszło do wojny, zachód zachowywał się w stosunku do III Rzeszy po prostu dziwnie, żeby nie rzec – podejrzanie. Znane są np. restrykcje militarne traktatu wersalskiego, nałożone na Niemcy po I wojnie. Przypomnę je w skrócie:
.
– Demilitaryzacja lewobrzeżnej Nadrenii i 50-kilometrowego pasa wzdłuż prawego brzegu Renu.
– Ograniczenie liczby wojsk do 100 tysięcy oraz zniesienie obowiązkowej służby wojskowej.
– Zakaz wyposażania wojsk w czołgi i samoloty bojowe.
– Marynarka wojenna ograniczona do niewielkiej liczby cięższych okrętów.
– Zakaz posiadania okrętów podwodnych.
– Nakaz zniszczenia fortyfikacji na zachodzie Niemiec oraz zakaz budowania nowych gdziekolwiek.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_wersalski#Demilitaryzacja_Nadrenii
.
Tymczasem Hitler od momentu przejęcia dyktatorskiej władzy zaczął otwarcie łamać wszystkie te postanowienia. I zachód milczał. A po cichu nawet wspierał ogromnymi kredytami niemieckie zbrojenia:
.
„Krytycy postawy Anglii i Francji w 1939 r. zwykli ignorować sabotowanie kredytów dla Polski przez rząd Anglii – i to nie tylko angielskich kredytów – ale i francuskich (przy jednoczesnym hojnym kredytowaniu zbrojeń III Rzeszy!)”
https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/09/04/abbeville1939-a-wojna-obronna-ii-rp-zdrada-czy-realizm/
.
Dlaczego tak się działo?
.
Ano dlatego, że życzeniem państw demokratycznych oraz Żydów całego świata było, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a ZSRR.
.
Dlaczego zachód przyzwolił Hitlerowi na anschluss Austrii, zajęcie prawie połowy Czech i podbój Polski?
.
Ano dlatego, że życzeniem państw demokratycznych oraz Żydów całego świata było, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a ZSRR.  Oraz dlatego, że Państwa demokratyczne przekreśliły raz na zawsze wszelki urojone interwencje zbrojne w kierunku  zabezpieczenia jakiegokolwiek państwa które miało się stać pastwą agresji niemieckiej. Nie brały jednak państwa demokratyczne pod uwagę inwazji III Rzeszy na Francję, uważając linię Maginota za nie do zdobycia.
.
I teraz wszystko nabiera sensu.
.
Aha – rozmówca M. Maciaka (minuta 25:35) wspomniał o totalnie przemilczanej ofertcie Stalina z 15 sierpnia 1939, w krórej zwrócił się do Anglii i Francji z propozycją wspólnej wojny przeciwko III Rzeszy. Dlaczego ta propozycja została odrzucona?
.
Ano dlatego, że życzeniem państw demokratycznych oraz Żydów całego świata było, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a ZSRR.
.
Wobec powyższego należy stwierdzić co następuje – Hitler bezsprzecznie dążył do wojny z ZSRR. Celem jego było zwalczenie bolszewizmu i zdobycie Lebensraumu po Ural. Ale do tej wojny parły i państwa demokratyczne oraz Żydzi całego świata, o czym pisał ambasador Potocki. Oni ponoszą taką samą współodpowiedzialność za II wojnę światową jak i sam Hitler. Największą odpowiedzialność ponosi jednak wielki międzynarodowy kapitał. Bez jego ogromnego finansowego wsparcia NSDAP nie zdobyłaby takiej popularności. No i bez ich knowań Hitler nie zostałby najpierw kanclerzem a potem dyktatorskim wodzem III Rzeszy, która też zresztą bez ich wsparcia nigdy by nie powstała.
.
Jaka więc, bazując na powyższym, była rola paktu Ribbentrop-Mołotow w odniesieniu do wybuchu wojny?
.
Otóż stwierdzić należy z całą powagą i odpowiedzialnością, że szczegółowe plany agresji na Polskę powstały na długo przed owym paktem. I że już od miesięcy III Rzesza do agresji na Polskę się szykowała. Doszłoby do tej agresji nawet bez owego paktu. Dlaczego więc Hitler postanowił go zawrzeć? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – wiedząc, że czekają go jeszcze mordercze podboje najpierw na zachodzie (Francja i przyległości) a później na wschodzie (ZSRR) chciał Hitler Polskę podbić możliwie szybko z możliwie małymi stratami własnymi. I choć wiedział Hitler, że III Rzesza ma miażdżącą przewagę militarną nad Polską, wiedział też, że atak z dwóch stron znacznie przyspieszy podbój Polski i zminimalizuje ewentualne straty własne. I w tym to celu zaproponował Stalinowi ów pakt. Cynicznie, chcąc skusić Gruzina, zaoferował mu nawet obszerne, wschodnie, etnicznie niepolskie tereny II RP (tzw. „Kresy”). Wiedział, że po agresji na ZSRR i tak je „odzyska”.
A jakie były kalkulacje Stalina?. Otóż ten od dawna znał mrzonki Hitlera o Lebensraumie po Ural i wiedział, że Hitler na ZSRR prędzej czy później uderzy. Zaproponował więc już wcześniej władzom II RP militarny sojusz wymierzony przeciwko Niemcom. Sanacja tę propozycją odrzuciła. Na propozycję Hitlera przystał Stalin przede wszystkim dlatego, gdyż zdobyte we wrześniu 1939 roku wschodnie tereny II RP były dla ZSRR dodatkowym „buforem” szerokości 200-300 kilometrów, odgradzającym Moskwę od zdobytych na Polsce nowych terenów Rzeszy (ukazuje to poniższa mapa):
.

Gdyby odrzucił ten pakt, Niemcy, po zajęciu całej II RP, miałyby w czerwcu 1941 bliżej o 200-300 kilometrów do Moskwy.
.
W tym miejscu należy jeszcze koniecznie zaznaczyć, że Stalin przynajmniej częściowo wystrychnął Hitlera na dudka. Zapisy paktu Ribbentrop-Mołotow nie precyzowały bowiem dnia, w którym ZSRR miał zaatakować Polskę. Hitler nie dopatrzył się tego braku, ale w jego przekonaniu Stalin miał uderzyć od wschodu razem z III Rzeszą. Tymczasem przebiegły Gruzin zwlekał z włączeniem się do wojny. Dlaczego?
Otóż Stalin wiedział nieomal na pewno, że Anglia i Francja Polskę zdradzą i nie przyjdą jej z pomocą, do czego były zobowiązane. Niemniej, aby nie dopuścić do tego, by „sojusznicy” Polski wypowiedzieli wojnę i przeciwko ZSRR, nie uderzył od razu, choć Hitler już od pierwszych dni po agresji na Polskę wielokrotnie naciskał Stalina, by ten wywiązał się z jego „zobowiązań”. Ten jednak zwlekał. Jak wiemy, 3 września Anglia i Francja w reakcji na niemiecką agresją na Polskę wypowiedziały Niemcom wojnę. Zobowiązane były przy tym w ciągu najpóźniej dwóch tygodni od jej wypowiedzenia do ataku na Niemcy. Termin ten upływał 16 września. Stalin odczekał więc do tego dnia, by uzyskać absolutną pewność, że zachodni „sojusznicy” Polski palcem nie ruszą w jej obronie. I dopiero po tych dwóch tygodniach, w czasie których Anglia i Francja zobowiązane były do militarnej pomocy Polsce, wobec jej braku uderzył od wschodu.
.
Dodać tu należy, że wojna obronna w 1939 roku, wobec ogromnej dysproporcji uzbrojenia pomiędzy wojskiem polskim i niemieckim, zwłaszcza jeśli idzie o wojska pancerne i lotnictwo była nieuchronnie przegrana już od początku. Na nic były bohaterskie obrony Poczty Gdańskiej, Westerplatte, Wizny czy Helu. Gdyby więc nawet ZSRR nie uderzył od wschodu, wojska III Rzeszy miały tak miażdżącą przewagę nad wojskiem polskim, że wynik tej wojny był z góry przesądzony. I wprawdzie wojna obronna trwałaby wtedy zapewne o parę tygodni dłużej, ale i tak zakończyłaby się totalną klęską polskiego wojska. Udział Armii Czerwonej jedynie przyspieszył i tak nieuchronną klęskę. Natomiast sam pakt Ribbentrop- Mołotow nie miał absolutnie żadnego znaczenia, jeśli idzie o wybuch drugiej wojny światowej. Doszłoby do niej i do niemieckiej agresji na Polskę nawet i bez jego podpisania. Hitlera nic nie było w stanie od agresji na Polskę powstrzymać. Tym bardziej, że wiedział, iż z zachodu ma przyzwolenie na wszelkie agresjie w kierunku wschodu – w kierunku Moskwy.
.
Tak więc obwinianie ZSRR i paktu Ribbentrop-Mołotow o wybuch II wojny światowej jest ewidentnym oszustwem i kłamstwem. I bez tego paktu wojna była nieuchronna. Parł do niej nie tylko Hitler. Pragnęły jej państwa demokratyczne i Żydzi całego świata. No i wielki międzynarodowy kapitał, który wspierał gorliwie NSDAP oraz wypromował Hitlera na wodza III Rzeszy. Zwalanie przez zachodnią propagandę własnej winy za wybuch II wojny światowej na ZSRR jest po prostu obrzydliwe.
.
I dlatego słusznie prezydent Putin odrzucił te propagandowe brednie.
.
Na koniec jeszcze jedna refleksja. Wtedy, w okresie międzywojennym, byliśmy jako Polacy i jako Polska dla zachodu zwykłym pionkiem na szachownicy. We wrześniu 1939 zachód bez mrugnięcia powieką poświęcił tego pionka, gdyż stał Hitlerowi na drodze w marszu na Moskwę, czego zachód sobie wtedy akurat żarliwie życzył. Ale od tamtego czasu w tejże kwestii nic się nie zmieniło. Dla zachodu nadal jesteśmy pionkiem na szachownicy. I jeśli będzie to w interesie zachodu, znów zostaniemy  z szachownicy „zbici”. Idiotą i naiwniakiem jest ten, kto myśli czy wręcz wierzy w to, że zachód traktuje nas jako partnera.
.
Jesteśmy dla zachodu tylko nic nie znaczącym pionkiem do zbicia…
.
A już kapitalnym przykładem hipokryzji i załgania zachodu jest poniższy film, pt: Świat W OBRONIE Polaków! Putin PRZEKROCZYŁ GRANICĘ.

Ciekawi mnie, dlaczego świat nie stanął w obronie Polaków w obliczu trwającej od lat nagonki na Polskę ze strony żydowskiej propagandy, oskarżającej Polaków o współudział w zagładzie Żydów. Natomiast „broni” świat Polskę wtedy, gdy prezydent Putin ma rację, ale jest okazja, by szczuć na niego i na Rosję…
.
.
opolczyk

49 Komentarzy

Filed under Polityka

49 responses to “Od… się od Putina i Rosji

 1. Cóż za majstersztyk historycznej kazuistyki próbujący usprawiedliwić dwustronną agresję na Polskę dwóch zbrodniczych i totalitarnych reżimów…i pózniejszą eksterminację(będącą bezpośrednim skutkiem tej agresji)polskiego narodu.Rosja…od jakiegoś czasu-stopniowo dryfuje w stronę (re)bolszewizacji…czyli coraz ściślejszej współpracy ze światowym syjonizmem(zarówno w polityce wewnętrznej jak i międzynarodowej). Wystąpienie Putina(poparte przez rosyjskich żydów) jest postawieniem kropki nad „i” w tym procesie…
  I nie zmienia tego faktu obecna antypolska i kompradorska polityka wszystkich dotychczasowych „okrągłostołowych” (pseudo) elit…

  Polubienie

 2. Panie Darku,

  myślę, że dobrze Pan zrobił publikując mój tekst. Już podziałał w myśl przysłowia – uderz w stół – nożyce się odezwą (komentarz semperparatusa).
  Zakłamywanie historii przyspiesza i naszym obowiązkiem jest te kłamstwa demaskować. Jak Pan sam pamięta, w PRL odpowiedzialność za wybuch II wojny przypisywano Hitlerowi. Były to prawda, choć nie całkowita. Może gdzieś w jakichś publikacjach pisano i o parciu do wojny przez cały zachód i żydowskie elity polityczne (syjoniści) i finansowe (żydo-banksterzy). Obecnie sprawcy zwalają winę na Stalina, ZSRR – i w domyśle – Rosję. Choć ona poniosła największe straty.
  Tu jeszcze dodam, że największym marzeniem żydo-zachodu wtedy byłoby wybicie się nawzajem Wehrmachtu i Armii Czerwonej na stepach wschodniej Europy. Bo wtedy oni, udarzając od zachodu „dobijaliby” faszystów i bolszewików aż nad cieśniną Berlinga i we Władywostoku. I wszystkie skarby Syberii mieliby za frico.

  Przy okazji wojny nie zapominajmy o jednej ważnej rzeczy – wprawdzie Armia Czerwona we wrześniu 1939 była faktycznie agresorem, ale pod koniec wojny była wyzwolicielem. Mówię to na serio. Gdyby Hitlerowi udało się pokonać ZSRR – nas by po prostu już nie było. Bo nim by „alianci” od zachodu doszli nad Wisłę, większość Polaków by już wymordowali Niemcy i banderowcy, a niedobitki byłyby za Uralem, gdzie Hitler chciał Polaków deportować.

  Z semperatusem dyskutować nie ma sensu. Sam uprawia kazuistykę. Otóż nigdzie ani słowem nie „usprawiedliwiałem” dwustronnej agresji, a jedynie opisałem, jak do niej doszło i kto do niej parł najbardziej. I to już wszystko.
  Ustosunkuję się jedynie do tego co napisał (a w poprzednim wątku o Putinie wrzucił Mariusz Grabas):

  Szef Federacji Gmin Żydowskich w Rosji wyraził Putinowi “głęboką wdzięczność” za szkalowanie Polski.

  Po pierwsze – Putin nie szkalował Polski a jedynie przypomniał konszachty sanacji z Hitlerem.
  Po drugie – mośki kokietują Putina i wciskają się  mu bez mydła do tyłka. Jest to zrozumiałe – ludzie o osobowości psychopatycznej zawsze będą merdać ogonem przed kimś, kogo uważają za potężniejszego od nich i kogo się boją. A mają się czego bać. Jeden z rabinów (chyba Lazar) powiedział kiedyś, że nikt nie zrobił dla Żydów tyle dobrego, co prezydent Putin. A ja się pytam – co dla nich zrobił dobrego?
  Tu podam garść przykładów…

  – Zaczął od tego że zmuszał do ucieczki za granicę, lub wsadzał do więzień i wywłaszczał podskakujących mu żydowskich oligarchów (Bieriezowski, Chodorkowski i.in.). Od wtedy właśnie zaczęła się nagonka na niego.

  – Wprowadził przepis mówiący o tym, że ważne stanowiska w aparacie państwowym (także w wojsku, sądach i prokuraturze) mogą obejmować tylko etniczni mieszkańcy Federacji Rosyjskiej. Żydostwo zawyło wtedy z wściekłości i wysłało Merkel do Moskwy, by Putina skłoniła do odwołania tego przepisu. A on do niej powiedział tak: Rosjanie nie mogą pełnić żadnych funkcji w Izraelu. Dlaczego więc Żydzi mieliby pełnić funkcje w Rosji (o tym opowiadał śp. Albin Siwak)?

  – Wywalił na zbity pysk z Rosji kilku rabinów wraz z rodzinami za działalność wrogą wobec państwa. Podaję ich nazwiska:
  W 2003 r. deportowano rabinów z Rostowa – Eljasziwa Kapłuna i Chaima Fridmana. W 2009 r. – rabina Kraju Nadmorskiego Izraela Zilbersteina i rabina Kraju Stawropolskiego Tzvi Herszkowicza. W 2013 r. deportowano rektora Międzynarodowego Żydowskiego Instytutu Ekonomii i Prawa rabina Aleksandra Fejgina, a rok później – rabina Tuły Zeeva Vagnera. Rosyjskie służby podjęły też próbę deportacji rabina Omska Oszera Kriczewskiego.
  A na „wylocie” z Rosji za działalność antypaństwową są lub już wylecieli: rabin Josif Chersoński z Moskwy i główny rabin Soczi Arie Edelkopf.
  Pisałem o tym u siebie („Prezydent Putin a rabini – czyli demontaż bredni „wolnejpluskwy”…”).

  – Przedstawicielom środowisk żydowskich, głównie z usraela, którzy upominali się o upaństwowiony w 1918 roku księgozbiór rabina lubawiczerów prosto w pysk powiedział, ilu Żydów było w owym rządzie, który ten księgozbiór upaństwowił. I przypomniał o tym, jak prześladowali oni ludność Rosji:

  Mośkom opadły szczęki, co widać na filmie. Pewnie liczyli na jakieś „odszkodowanie” a dostali w pysk.

  – Putin wspiera Palestyńczyków, Syrię, Iran – czyli „śmiertelnych” wrogów Izraela.

  I dlatego mośki merdają przed nim ogonem, przymilają się, łaszą i skomlą. Są jak pieski pokojowe umizgujące się swemu panowi – prezydentowi Putinowi…

  Wsjo

  Polubione przez 3 ludzi

  • veri

   ” Gdyby ( Stalin ) odrzucił ten pakt, Niemcy, po zajęciu całej II RP, miałyby w czerwcu 1941 bliżej o 200-300 kilometrów do Moskwy.” –

   – idąc tym tokiem rozumowania … Hitler zajmując całą Polskę a mając w perspektywie zajęcie ZSRR już na dzień dobry miałby te 200- 300 km za sobą a tak musiał się przebijać się przez Armię Czerwoną a nie przez, praktycznie rozbite już WP – więc to nie było w interesie Hitlera …. zawarta w tym logika wskazuje, że tym paktem ( i podziałem RP ) musiało być grane coś innego.

   Polubienie

   • Podział zapowiedział intencje banksterii w realizacji planu NWO po II wś. Aby ciągle wychodziło na ich panowanie i kontrolę (synteza), potrzebują ciągłej sprzeczności. Np. po II wś. teza (komunizm Wschodu) + anty-teza (kapitalizm Zachodu).
    A gdyby Hitler zrealizował Generalplan Ost aż do Uralu? Teza soc-nacjonalizm hitlerowsko-japoński + anty-teza komunizm chiński = synteza panowanie banksterskie.
    Obecnie do tezy zachodniej i anty-tezy chińskiej gotują 1,5 miliardowe Indie. Ogromna masa szybko mnożąca się także w Afryce.
    Można tak spekulować na różne kombinacje, w tym liczny świat islamu. Dotychczas, uny w każdych warunkach systemowych, rasowych, cywilizacyjnych, kulturowych i społecznych znajdą/utworzą tezę i anty-tezę, żeby panować w syntezie, np.:
    teza Greta Thunberg + anty-teza ekologiczne świnie
    teza młodzi + anty-teza babcie stare świnie eko
    teza sorosowskie lewactfo + anty-teza trampkowe prawactfo
    teza Biali supremacjoniści xenofoby faszyści naziści + anty-teza multikulti pokrzywdzeni nachoćcy

    Jak zabraknie tezy, to się doczepi ryja.

    5G i kolejne + Sztuczna Inteligencja zakończą potrzebę tezy i anty-tezy?
    Synteza wtedy będzie trwała: przebrana grupa z absolutną kontrolą nad wyselekcjonowanymi do służby, docelowo cyborgi?
    Wtedy 10G i Sztuczną Inteligencję można rozebrać, zastąpić sterownikami robotów?
    Dla unych Sztuczna Inteligencja byłaby Mosziachem? Zapewniłaby im wieczne „zbawienie”.

    Polubienie

   • grzanek

    Panie Bein, jako że na pańskim blogu nieposiadający konta na WP nie mają możliwości dodania komentarza, odpowiadam Panu tutaj.
    Łgarstwo Putina o Zaolziu rozpracowali redaktorzy eMisji TV
    Otóż wsiowe mędrki z jakiejś relatywnie niedawno powstałej „tel-awizji internetowej” niczego nie rozpracowały (samodzielnie). Rozpracował za to już lata temu m.in. grzanek, dokonując dość wnikliwej kwerendy w poszukiwaniu prawdy o nie tylko Zaolziu, ale i Spiszu oraz Orawie:
    https://prawda2.info/viewpost.php?p=294119

    Polubienie

   • @grzanek 6 stycznia 2020 o 15:18
    Czy nie nauczyli rodzice kultury? Bez ożydzenia, a teraz „o-wsienia” nie wytrzyma roku? Wyładuj niemoc neutralizacji prawdziwego Żyda na jakimś Antku, zrobisz przysługę Ludzkości.
    eMisja TV rozpracowała zgrabnie i szybko na okazję explozji Putina.
    Chwali ci się każda dobra robota, aby bez ad personam, a takiej pochwalić mi jeszcze nie dałeś szansy. Być może coś było, lecz tchórze wykasowali przesraszywszy się pozwu BUHAHA
    Do twego wpisu nie zlinkowałbym, gdyż (1) wstęp ujawnia przyczynę ww. aberracji i specjalistą nie jestem, (2) musiałbym odcedzać pyskówkę, a czas mi na gruszce nie rośnie, (3) eMisja to tylko kwestia wstawienia linka, (4) twe info b. skąpe w porównaniu ze źródłami, jakie znalazłem o Zaolziu do poszerzonej analizy wybuchu Putina.

    Mam nadzieję, że przeżyjesz niewykorzystanie twej pracy.

    Na blogu każdy mógł komentować bezpośrednio lub przez skrzynkę mejlową, tylko ża zamknąłem forum i skrzynkę po nadmiernym zainteresowaniu mosiadziaków w wyniku ostrzeżenia Jacka Międlara, że w Brytanii nastąpił Koszer Nostra na odcisk.

    Polubienie

   • Skwarek kuzyn grzanka.

    O tam grypa666 jakie mosadziaki się tobą interesują daj spokój.Ty myślisz że oni nie mają co do roboty tylko interesować się grypą666.Ty to jak Waldek jak kto ma inne poglądy jak ty to zaraz pejsaty no i nic innego jak tylko mosadziaki się wami interesują i tobą i nim.

    Polubione przez 1 osoba

   • @Skwarek kuzyn grzanka.6 stycznia 2020 o 18:44
    Mną? Ty zdaje się wiesz więcej niż oni :))

    Polubienie

  • @ opolczykpl

   Panie Andrzeju,
   zamieściłem pański tekst także na Neon24.pl.
   Zamierzam opublikować na WPS i na Neon24.pl także pański : „Aneks do wpisu „Odczepcie się od Putina”…”

   Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

   Polubienie

  • Szeroka kolportacja rozpleni onanizm putinofilom, Panie Kosiur 🙂
   Test na działanie artu, odzywam się sceptyk.

   – „naszym obowiązkiem jest te kłamstwa demaskować.” Pisałem Ci, Andrzej, że łeb rozbolal od analizy załgań Putina. Podałem, gdzie możesz śledzić na bieżąco. Obowiązku nie wykonałeś, nie przeczytałeś, jak sądzę z odpowiedzi.

   – „zwalają winę na Stalina, ZSRR – i w domyśle – Rosję.”
   Nie przez Polskę i kraje bałtyckie jak chciałby Putin, tylko przez Stalina-psychopatę, który w żądzy panowania nad Europą nie przewidział, że Hitler go ubiegnie i jeszcze wycyka z zakontraktowanych dostaw ciężkiej broni. Niespodziewanka niemal wykończyła Stalina, nas też by zakatrupiła pod hilerowskim butem — ale to żadne pocieszenie.

   – W Syri już Putina wyrolowali (zakladam, że nie jest w globalnej klice), o ile rozumiem sytuację z Kurdami na polach naftowych pod ochroną USraela z profitami dla Izraela 2.0.

   – Palestyńczycy coraz chudziej, w planie Kusznera siła robocza wyparta z szybko kurczących się enklaw arabskich w resztkach Palestyny, dojeżdżać ma z sypialni w Jordanii.

   – Do Iranu właśnie pukają. Odpukać, ale jeśli doszłoby do wojny, powinna pokazać jak w Syrii, czy i po której stronie stoi Putin.

   – Amerykę Łacińską załatwiają tamtejszą odmianą neo-ustaszy i neo-banderyzmu. Putinowi mamony zabraknie latać wszędzie. Jamal też ma dno. Od Wschodu Putin ma żydłackie Chiny Jednego Pasa, Jednej Sztucznej Inteligencji,

   – Srule uroszczeń nie potrzebują, chyba że na szantaż i psychologię dla gojów. Wydrukują skolko ugodno, niedługo skolko wstukał w szajsfona bezgotówki.
   Ilu żydów było w reżimie, to oni lepiej wiedzą od Putina, a zwoje i księgi mają nawet w korze dębów Polin.

   – Napływowe rabiny konkurowali z miejscowymi?

   – Opowiadał śp. Siwak, a dziś w Izraelu rosyjski jest drugi po hebrajskim.

   – Wywalał podskakujących, dziś podskakuje z ostawszymisja oliparchami.

   – Strach się bać o konszachty sanacji z Hitlerem 🙂 Oba reżimy robiły dobrze żydłactfu syjo-banksterskiemu. Przeczytaj uważnie transkrypt u Piskorskiego. Putin manipuluje sytuacyjno słownie, a publika utożsamia rząd z narodem.

   – Co dla nich Putin zrobił dobrego? Np. zrobił z Polaków antysemitów inicjatorów II wś.

   – Hitler nie wytrzymałby sojuszu II RP – Francja – Czechosłowacja (CRS) w 1938 r. ani ich wojny.
   Historyk Jerzy Łojek „Agresja 17 września 1939” Warszawa 1990, s. 14n. uważa, że dla Polski „najkorzystniejsze byłoby wspólne z Czechosłowacją wystąpienie przeciwko Niemcom we wrześniu 1938 roku, gdyby Czechosłowacja była w ogóle skłonna do prowadzenia wojny i takiego współdziałania, przy minimalnym choćby poszanowaniu interesów polskich (trzeba pamiętać o wabieniu Stalina przez Benesza perspektywą wkroczenia do Polski Armii Czerwonej). Pamięć o wydarzeniach roku 1920 [kiedy Czechosłowacja wykorzystała na swą korzyść zaangażowanie Polski na froncie wschodnim a o podziale Śląska Cieszyńskiego zadecydowała Rada Ambasadorów bez przeprowadzania plebiscytu] zbyt jednak ciążyła na stosunkach obu państw, a chociaż jest pewne, że Śląsk Zaolziański nie był wart ryzyka totalnej klęski Polski, to jednak jest również oczywiste, że trudności w zblizeniu między Polską a CSR w nie mniejszym stopniu tkwiły po stronie czeskiej co polskiej.”

   Aneksja CSR dostarczyła broni dla połowy Wehrmachtu. Nawet Blitzkrieg w Polsce nadwyrężył mu amunicję, a zasoby żołnierskie były za małe żeby dojść do wsch. granicy II RP. Dlatego potrzebował sojuszu z ZSRR na kupno surowców i czasu na uzbrojenie.
   Nas by dziś było tylu co Niemców (minus nachoćcy), bo nie stracilibyśmy kilku mln obywateli, nie byłoby wywożenia fabryk i żywności, dziesięciny dla ZSRR.
   Ale to fikcja, gdyż CSR umiłowała sowietów, wabiąc Stalina do zajęcia Polski. Francja też musiała słuchać banksterii jak Brytania, więc udawali że wybierali mniejsze zło — ugładzanie Hitlera przez przyzwalanie, broń Boże postawić się.
   Polska i in. kraje-kłody na drodze do banksterskiego planu po-wojennego porządku, miały lec całopalnie (zgubiłem odnośnik). Stąd rozbiór CSR, prawie śmierć osamotnionej Polski, podobnie z ludami ZSRR, gdyby Hitler dotarł do Uralu.
   Więc dzięki psychopacie Beneszowi, który bez psychopaty Stalina żyć nie mógł, nie było paktu z Francją i klęski Hitlera, tylko pakt Hitler – Stalin. Obaj nas poćwiartowali, a ledwie ocalały Stalin wrócił „wyzwalać” nas od swego b. sojusznika, Hitlera, któremu nie przeszkadzał wykończyć W-wy, ani więźniów w pasiakach w Marszach Śmierci, zanim Czerwona Armia „wyzwoliła” opustoszałe obozy śmierci.
   Po wojnie Benesz Zaolzia nam pożałował. Nie ma prostszej polityki, bez banksterii?

   – Andrzej, to z palca czy masz źródło: „największym marzeniem żydo-zachodu wtedy byłoby wybicie się nawzajem Wehrmachtu i Armii Czerwonej na stepach wschodniej Europy. Bo wtedy oni, udarzając od zachodu „dobijaliby” faszystów i bolszewików aż nad cieśniną Berlinga i we Władywostoku. I wszystkie skarby Syberii mieliby za frico.”
   A tak skarby te w łapskach żydłackich były (ZSRR) i są (oliparchy)… Rzadko dochodzi do wzajemnego unicestwienia. Obie strony miały coś w ludziach i zasobach na dalekim zapleczu. Banksteria wyliczyła tezę i anty-tezę na Plan A, B i C.

   Polubienie

  • aby zrozumieć co powiedział putin ? trzeba wreszcie powiedzieć PRAWDE! kto BLOGOSLAWIL HITLERA ?? TO NIE BYLI ZADNI „ZYDZI ” 🙂 TO BYLY TE SAME SILY KTORE OKUPUJA CALY OBECNY SWIAT !!…TAK ZWANY „CYWILIZACJA” LACINSKA .lub inaczej zwana CYWILIZACJA JUDEOCHRZESCIJANSKA ! a clowna tuba Watykanu Stanislaw Michalkiewicz i Grzegorz brown ..MOWIA …WPROST ! ZE WYMORDOWANIE 100 MILJONOW SLOWIAN W CZASIE 2 WOJNY SWIATOWEJ …TO …PRZYSTAPIENIE POLAKOW DO WOJNY Z NIEMCAMI ! PO STRONIE ANGLJI I FRANCJI .! TAK TAK TO CI DWAJ ARCYKAPLANI WATYKANU OCZERNIAJA I OSKARZAJA POLAKOW O ….ZACZECIE WOJNY Z ….CESARSTWEM RZYMSKOKATOLICKIM NIEMIECKA RZESZA!! TAK MOWIA .MICHALKIEWICZ I BROWNA!

   Polubienie

 3. Lidia

  Audycja Shamsan Yvonne – Handel dziećmi, organami, krwią, pedofilia elit, kontrola umysłu, handel młodymi kobietami, prostytucja, niewolnictwo seksualne, rytuały, Watykan, NATO, korupcja – przemysł muzyczny, kult szatana – saturna i pokrewne tematy.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Edward.

  „Odwalcie sie od Putina”!!!Podobnie mowil Michnik „odpierdolcie sie od
  Jaruzelskiego”.Putin oskarzyl Polakow o wywolanie II wojny swiatowej
  z Hitlerem!!!Jaruzelski skutecznie przetracil kregoslup polskim patriotom
  w walce o wolna Polske stanem wojennym.Polacy uzywajac „Solidarnosc”
  usilowali wyrwac sie spod uscisku sowieckiego – skutek jest taki ze totalnie
  zydostwo opanowalo Polske.
  Wiele lat temu bylo glosno ze to Polska jest winna II wojny bo nie zgodzila sie na korytarz Hitlerowi.Dzisiaj uzyto karkolomnej kombinacji ze Slaskiem
  Cieszynskim – uklad monachijski z 1938 roku.
  Ciagle ta – przepraszam – pojebana narracja!!!Chce powiedziec tak:Putin,
  masz armie tajnych sluzb i oni tobie nie donosza ze Pilsudski i jego ministrowie byli i zydami i agentami kolejno – austriackimi,niemieckimi i
  angielskimi?Pilsudski przewrotem majowym sila przejal wladze nad Polakami
  (za pieniadze angielskie),wiec mozesz sie operdolic od Polakow?!
  Rosja sowiecka!!!O tak Putin – to panstwo nic zlego Polakom nie zrobilo!!!
  Nie bede tutaj wymienial – jest tego cala masa.Ale Stalin po wojnie przyslal
  do Polski okolo 135000 zydow do rzadzenia – co oni wyprawiali z Polakami?!
  Ile jest takich lasow jak Borne-Sulimowo ktore rosnie na kosciach Polakow??
  Pakt Ribentrop-Molotow wedlug ciebie byl taki sobie towarzyski – prawda?
  Zaraz odbyla sie defilada a na glowy Polakow w Brzesciu (i nie tylko) polala
  sie goraca woda,w ruch poszla bron i ginely rodziny!!!Ruszyly kolejne wywozki na Syberie,Kamczatke (zywnosc dla glodujacych niedzwiedzi)!!!
  Putin – czy twoi agenci nie donosza tobie ze Polska od dawna jest rzadzana
  przez zydostwo i to przez potomkow przyslanych przez Stalina???Putin –
  czy ty mozesz sobie pomyslec ze to co wyprawia to zydostwo wobec Rosji
  dla mnie jest obce i wysoce naganne???
  Alez,co tam Putina obchodza Polacy,Boze,o czym ja mowie!!!
  I juz prawie uwierzylem ze Putin to taka swojska-slowianska morda!!!Nawet
  juz chcialem zapomniec o rozbiorach i kompletnym zniszczeniu dawnej
  Rzeczpospolitej!!Zaczelo mnie switac w glowie ze z toba Putin zbudujemy
  swietlana przyszlosc – wspolna przyszlosc dla nas i Rosjan.
  I dobrze ze w czas Putin otworzyles ryja – toba nie ma co sie ludzic nadzieja.
  My Polacy musimy poszukiwac sprzymierzencow i wierzyc tylko we wlasne
  silly.Nie dajmy sie nabierac roznej masci oszustom – oni sa wyzuci z
  wszelkiej moralnosci.

  Polubione przez 1 osoba

 5. partyzant

  Zdrowia zdrowia zdrowia,zostaliście już tylko wy, szalom24 , neon24 to w 100% żydostwo. co jak na dłoni widać .
  Żydek lotna czy inny nick ruszkiewisz który nic może ale jest za a nawet przeciw, żydek marucha itd itd. uny potrzebują mieć nas na smyczy..
  Portale umierają ,a uny ruszkiewicze myślą że jak połączą zydów-niezależna i neon ?

  To widać jak na dłoni.

  Polubienie

 6. paziem

  Edward, albo zaczniesz używać normalnego języka i będziesz mógł się nie zgadzać, albo w swoim stylu pisz do GW, GP,salon24, wRealu24, itp.

  Polubienie

 7. Jonad

  Dlaczego Nataliau lata do Moskwy?.
  Jeśli w Izraelu mówi wielu po rosyjsku to ich przyłącza chce Putin do RU jak Krym.
  Pitinerary potrzebuje żeby porzadek zaprowadzić w UE bo kto inny Tusk MacronMerkel?.jonas
  Janp1546@gmail.com

  Polubienie

  • Klemens

   Putin co dwa dni rozmawia z Erdoganem w celu ochrony Asyryjczyków, którzy traktują jego wojska jak armię zbawiciela na pograniczu Turcji i Syrii. To Putin pokonał ISIS. To lider świata bizantyjskiego i niekwestionowany obrońca chrześcijaństwa.

   Polubienie

   • Pokonał? Terroryzmu nie da się pokonać.
    Trampek z Nietenjahu’em pokazują właśnie, że jak nie ISIS to terror państwowy dronowy.
    Czemu koneczna forma „bizantyjska”, poniżenie łacinnicze?

    Polubienie

   • Klemens

    Pokonał?

    Pokonał wspólnie z sojusznikami bliskowschodnimi kalifat w Lewancie. Nie obronił Libijskiej Dżamahiriji i za to mam do niego pretensję, choć położenie Libii nie wróżyły utrzymaniu władzy przez Kaddafiego w Trypolisie. Dyplomacja Rosji pokazała swój kunszt w tematach Syrii i Libii. Putin obronił chrześcijan zarówno prawosławnych jak i w dalszej perspektywie łacinników.

    Czemu koneczna forma „bizantyjska”, poniżenie łacinnicze?

    Świat łacinniczy od czasów schizmy (spisku karolińskiego) jak może jeszcze wcześniej, stawał się wyraźnie turański. Proszę posłuchać wykładów doc. J. Kosseckiego o świecie bizantyjskim, a zrozumie Pan że jego siła, trwałość i stabilność tkwiła w centralnym planowaniu. I z tej perspektywy Chiny stały się również światem chrześcijańskim – bizantyjskim. Nie zatraciły przy tym swojej specyfiki – cywilizacji chińskiej, z jej antyczną filozofią i organizacją.

    Polubienie

   • Wyczekiwałem na reakcję Rosji w Libii. Pomyślałem — może ciut za wcześnie. Chiny przysłały okręt do ewakuacji swoich z Afryki. I to bylo jakieś pocieszenie; wierzyłem Rosja – Chiny to są good guys.
    Żona nie. Stopniowo ocknąłem się z Chin. Ostatnio podobnie z Rosją. Mam nadzieję, że się mylę. Żona uśmiecha się.

    Różnorodność kultur zwiększa szanse przetrwania gatunku Ludzkiego.
    Twory jak ISIS pokonać może ten, co je rworzy — nie tworząc ich. Raz założone, nabierają własnego życia, nieprzyjemnie, gdy nadal terrorystycznego.
    Putin wymienial jakiś czas temu liczbę zabitych w Syrii ISISowców — 30 tys. jeśli pamiętam.
    Czy to ma znaczenie w dłuższej perspektywie? Sponsor, jeśli ich będzie potrzebował, to ich namnoży. A jeśli odgalopują, to też nieprzyjemnie dla terroryzowanych.
    W Europie mają już niejeden skryty kalifat, wszędzie ich kobity w kształcie ula w ciąży.

    Polubienie

   • Klemensie, re spisek karoliński.
    Jon Chris Bjerknes twierdzi w grubej kniżce naładowanej dokumentacją, że luteranizm był spiskiem koszernym, bo im za mało było sekt chrześcijańskich. Zastanawiam się czy nie byłoby podonie ze schizmą.
    Masz coś na remat?

    Polubienie

   • Klemens

    Dobry tekst o genezie rusofobii. Wiadomo jakie siły za tym stoją.

    https://forumemjot.wordpress.com/2019/10/03/the-saker-antyczne-zrodla-rusofobii/

    Polubienie

 8. Sławobor

  Ze strony Rosji to jest tylko preludium do większej gry przeciwko Polsce. Zastanawiajace jest tylko jedno dlaczego nikt nie wypomina Rosji Radzieckiej, że też brała udział w tworzeniu szlaków przerzutowych Żydów z Niemiec do Palestyny(można powiedzieć, że Rosja Radziecka i ambasador polski LIpski razem współpracowali) i to za sowitą opłatą i z niechęci przyjmowania do siebie Żydów niemieckich.

  Polubienie

  • PISKORZ

   i z niechęci przyjmowania do siebie Żydów niemieckich.” A ŻYDZI BOGACI W REICHU…współpracowali z Niemcami, aby tych tzw. Ostjuden wypchnąć do Polski.

   Polubienie

   • Syjoniści współpracowali z pro-syjonistyczną wierchuszką żydowską III Rzeszy, w tym SS, by zwiększyć napływ Żydów do Projektu Palestyna rotszyldziaków.
    https://piotrbein.wordpress.com/2019/01/03/szkic-syjonizm-a-iii-rzesza/
    Podobnie współpracowała sanacja, stąd polski projekt Madagaskar, szkolenia terrorystów żydowskich i wsparcie mamoną i bronią, szkolenie Żydów w hebrajskim i kolonizacji rolniczej w paru ośrodkach w II RP, przekształconych w punkty przerzutowe do gett i Palestyny.

    Artykuł i aneks mego Przyjaciela Andrzeja Szuberta zamierzałem krytykować od A do Z, ale mam wyższe priorytety, z których jeden zaadresuje podobne punkty z artu Dra Piskorskiego. Brakuje u Andrzeja analizy historiografii „historyka” Putina. Art gra na emocjach pod włos faktom. Kwestionuję wobec tego mądrość zamieszczania tego artu gdzie się da, chyba że o wzbudzanie emocji chodzi, a tych ci u nas za dużo, kosztem mądrości. Brak analizy rezolucji UE, Maciak jest niewiarygodny, np. nie znalazłem rusofobii w rezolucji UE, jaką Maciak widzi w późniejszym odcinku.

    Wymysły Putina o Madagaskarze, Zaolziu i antysemityzmie Lipskiego, tło i skutki paktu Ribbentrop – Mołotow i związane umowy gospodarcze, analiza rezolucji UE:
    https://piotrbein.wordpress.com/2019/12/29/pisiory-nie-potrafia-odeprzec-konfabulacji-putina-o-historii-polski-ii-ws/

    Putin wyznaje, że materiały źródłowe dobrali mu „koledzy”, co budzi pytania o cel i adresata jego wykładu….

    Wypaczenie historii i niedomówienia przez Putina, rozwinięcie kwestii Zaolzia na tle dyktatu monachijskiego i kilka in. zarzutów gotuję na po-świętach. Wrzucę tu wtedy linka, prosząc o krytyczne uwagi.

    Polubienie

  • Problemem syjonistów był wtedy był b. ograniczony wjazd Żydom do kolonizacji brytyjskiej Palestyny.
   Proszę o linka nt. szlaków przerzutu z ZSRR.

   Polubienie

 9. Sławobor

  Mówiąc łopatologicznie, niemieckie gestapo razem z radzieckim NKWD utworzyło szlak przerzutu Żydów z Niemiec a później również z Polski do „Afryki”. Oczywiście byli to bogaci Żydzi, którzy za ten przerzut płacili. Dlatego dziwnym wydaje się oskarżanie polskiego ambasadora Lipskiego, którego bynajmniej do szeregów antysemitów zaliczyć nie można.

  Polubienie

 10. Jacek

  W poniższym odcinku programu „Musisz to wiedzieć” Maciej Maciak z CW24tv wraz z zaproszonym gościem Sławomirem Borsem wyjaśniają dokładnie jak to było z tą awanturą. Kto chce znać prawdę powinien poświęcić 45 minut i posłuchać.

  Rodaczki i Rodacy! Nie dajmy się sprowokować i napuścić na Rosję! Tam mieszkają nasi bracia Słowianie. Rosja stoi na przeszkodzie syjonistycznej światowej bankstersko – korporacyjnej mafii do tego, aby zawładnęła całym światem i zrobiła z mieszkańców planety Ziemia totalnych niewolników. W Rosji np. nielegalne są marsze LGBT, nikt nie deprawuje dzieci w szkołach wprowadzając tam kartę LGBT+ i nie chce uczyć dzieci masturbacji od 4 roku życia. W tej chwili to Rosja broni naszej słowiańskiej cywilizacji. U nas zaś za próbę blokady sodomickiego marszu LGBT w Białymstoku policja spałowała kontrmanifestantów, a niektórych aresztowała.

  Nasz polskojęzyczny rząd to syjonistyczne marionetki. Otrzymali rozkaz, aby nas skłócić z Rosją, sprawić, abyśmy nienawidzili Rosji. Nie musimy Rosji kochać. Jednak zachowajmy zdrowy rozsądek! Roman Dmowski mówił o sanacji, że oni bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę. Obecnie rządząca neosanacja (PiS-ZP) działa dokładnie tak samo. 80 lat temu taka polityka skończyła się dla nas katastrofalnie. Teraz politykierzy znów podjudzają nas do wojny. Jeśli (odpukać) do tej wojny dojdzie to gdzie się ona rozegra? W Rosji? W USA? Nie – rozegra się w Polsce! A jaki będzie jej skutek? Taki, że ten z II wojny światowej to będzie jak lekkie draśnięcie. Przy obecnej technologii nas nie będzie, a wszystko co jest na naszej ziemi przestanie istnieć. O skażeniu nie wspomnę. Niech wszyscy ci co nienawidzą Rosji „za Katyń”, „za babcię”, „za dziadka” „za komunę” pomyślą o tym. Czy chcemy być mięsem armatnim dla rządzących tym światem? Ja z pewnością nie. Nie kiwnę palcem jeśli obecny czy przyszły (nie)rząd wyda rozkaz mobilizacji na Rosję. Nie zamierzam oddawać nawet guzika dla tych marionetkowych politykierów z prawa i lewa pełniących obowiązki Polaków.

  Kanał CW24tv ma poważne kłopoty z przetrwaniem, grozi mu zakończenie działalności, a przyczyną jest brak finansów na kontynuację tej działalności. Pan Maciej mówi, że dokłada do tego przedsięwzięcia, apeluje o pomoc w postaci darowizn pieniężnych, ale najwyraźniej nie odnosi to oczekiwanego skutku. Największym problemem jest wynagrodzenie dla montażysty programu. A może zamiast tej osoby lub do pomocy, by go częściowo zastąpić, udałoby się znaleźć wolontariusza-montażystę programu? Program jest tworzony w ramach Stowarzyszenia Dziennikarzy Włocławskich, więc może właśnie wolontariat dla tej organizacji byłby w jakimś stopniu rozwiązaniem tych problemów? Dobrze byłoby, aby ktoś kto może pomógł w przetrwaniu kanału będącego odtrutką na propagandę głównościekową.

  https://wolnislowianie.wordpress.com/2019/12/31/rejwach-po-slowach-putina-kto-naprawde-jest-winny-zachowajmy-spokoj/

  Polubienie

  • Marcin

   Były wybory Polacy wybrali PIS w zamian za 500 plus i inną pomoc socjalną dobrego gliny wybranego na rządzenie na szabasowej kolacji i takie są fakty .Na tą telewizję mogę wpłacać po 200 złotych i co to da jak tych darczyńców będzie garstka.Po prostu na dziś nie ma świadomości narodowej i rządzą ci co mają media i kasę w łapie i jeszcze długo rządzić będą.Jakie są wyjścia albo pisać bezproduktywnie jak pan albo zając się swoją robotą i odseparować się od tego syfu aby nie skończyć w Tworkach.Nie ma polskich elit a sytuacja jest taka jaka jest pewnie kiedyś ten system upadnie ale kiedy może za pięćdziesiąt lat może dalej ale najpierw musi umrzeć wiara w pośredników katabasów i żydzizmy póki co wyjdż pan na dwór u siebie w piękny styczniowy dzień to zobaczysz pan ludków wokół swoich domów którzy czekają mocno podnieceni aby zaprosić księżula do domu i dać mu się ogolić w postaci dania mu kopertki i dopóki tak będzie to nic się nie zmieni a nie zmieni się jeszcze długo.

   Polubienie

   • Jacek

    @ Marcin 1 stycznia 2020 o 14:55.

    Panie Marcinie, nie siej z nowym rokiem beznadziejności, rusz tyłek i organizuj się oddolnie u siebie!
    Na wsi, w mieście, gdziekolwiek mieszkasz – pracuj nad ludźmi, a nie tylko biadolisz, jak dziad pod kościołem.

    Polubienie

   • Marfin

    Panie Jacku myślę że dziadów pod Kościołem już nie ma od PIS dostają dobre pieniądze w ramach socjalu to nie czasy Tuska.Po drugie jeżeli są to raczej Rumuni ale oni od pana kanapki z baleronem nie wezmą wolą pieniądze a po trzecie naprawdę liczę na pana co pan pokaże jak pan osłabi władzę jaką pan organizację na dole założy nawet jak się panu uda to wyląduje pan w tiurmie jak Piskorski z łatką ruskiego i chińskiego agenta.Także proszę mi pokazać pana osiągnięcia oprócz pisania na klawiaturze i namawiania na słuszną zbiórkę jak pan coś osiągnie chociaż wprowadzi jednego radnego do samorządu myślącego propolsko to również idąc pana przykładem natchniony zacznę skakać jak dzisiejszy Kubacki póki co próbowałem już dawno nawracać moherów i wiem jedno nie ma to żadnego sensu.Także panie Jacku pokaż pan co pan osiągnie a natchniona moja osoba pana sukcesami przyłączy się do pana.

    Polubienie

   • Jacek

    Marfin 1 stycznia 2020 o 16:46

    Czy ty kolego może jesteś tym nieśmiertelnym Zygą, któremu poświęcił epitafium pan Opolczyk (z czego potem śmiałeś się po forach), a teraz piszący na blogu polskim, jako Piotr68, a na Wierni Polsce – piszący głównie, jako niejaki wąż (sssssss), którego Przemex z panem Kaźmirem wyrzucili z blogu z dożywotnim zakazem komentowania za obszczywanie wszystkich nie wygodnych tobie?
    No przyznaj się, jeśli masz odrobinę cywilnej odwagi, kto ci płaci za sianie zamętu po polskich portalach patriotycznych?
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Panie Pawle … .
    To prawdopodobnie była prowokacja ww. osoby?
    Wystarczy przecież zapytać tutejszego pana Edwarda, gdyż nie sądzę, aby tutejszy pan Edward używał nienormalnego języka.

    paziem 1 stycznia 2020 o 00:45
    Edward, albo zaczniesz używać normalnego języka i będziesz mógł się nie zgadzać, albo w swoim stylu pisz do GW, GP, salon24, wRealu24, itp.

    Pozdr

    Polubienie

   • @Jacek 1 stycznia 2020 o 16:30
    Dość skuteczne działanie:

    1. Poczytaj o zagrożeniach od 5G (jeśli nie znasz), np:

    2. Na spacerkach, podczas zakupów itd. zagaduj ludzi, nawiązuj do ich szajsfona, Wi-Fi pod łóżkiem non-stop, nadchodzące 5G.

    3. Wyjaśnij im jak się niszczą nałogiem bezprzewodówki i co zrobić żeby to przerwać. Tylko porzucenie gadżetów, wywalenie Wi-Fi z domu i pracy oraz wiedza mogą nas uratować.

    Jeśli wyjdę z domu, załatwiam spoko kilka osób na dzień. Tysiące osób podobnie działających, każdy ich spotkany nadaje i mamy wykładniczy wzrost do masy krytycznej w rok albo dwa.

    Polubienie

  • Marcin

   Po przeczytaniu wpisu niejakiego pana Jacka zasłabłem ze śmiechu także nawet tego komentować nie będę mogę tylko życzyć panu więcej rozumu w tym 2020 roku aby przynajmniej żyd nie umierał że śmiechu jak czyta takie brednie a kto mi płaci pewnie krasnoludki z Mossadu podobnie jak na Niezależnej wszystkim zwolennikom Putina płaci Putin przelewem bankowym bo tak tam pisują w komentarzach czyli każdy komuś płaci zależy od portalu.Nikt nie zarabia swoją własną pracą.

   Polubienie

  • Jacku,
   Maciak produkuje wlasny ściek. Nie zdiagnozował tylko zafantazjował, kto byłby winny emocji Putina. Gdyby nie (p)osłowie z Polin, to ci 3 razy liczniejsi z całej jewropy w przepchaniu końcowego tekstu rezolucji podaliby propozycję z bruxelskiego oddziału Bnai Brith, z dodanymi punktami o Holokoździe i hejt spicz, a wykreśloną listą zbrodni żydłackich np. Hołodomor zbanowany przez ADL.
   Ale wtedy mogłoby zabraknąć w końcowym tekście Rotmistrza Pileckiego. Toteż poczytajcie forumowicze zanim plakatujecie klisze o tej rezolucji. ZSRR na równi z III Rzeszą rezolucja słusznie uznaje za reżim zbrodniczy,. Putin próbuje wybielić tę koneksję z prawnym poprzednikiem Federacji Rosyjskiej, no bo nie wypada wskazać na sukcesora, Nietenjahu’a, który pomaga kultywować mit Wojny Ojczyźnianej anno 1941, zagłuszający zbrodnie NKWDowskie na Kresach okupowanych od 17.9.1939 r.

   Putin dekretem prezydenckim zarządził wdrażanie 5G w Rosji, wbrew oporowi ruchu rosyjskiego i podobnym na całym świecie. Jak w Polin, rząd Rosji podniesie 100-krotnie próg bezpieczeństwa radio-falowego, inaczej nici z 5G. Putin także zaaprobował i podstemplował globalną Sztuczną Inteligencję, jak żydłacki psychopata Elon Musk.

   W Syrii niejasna mi jest sprawa bandyckich frakcji Kurdów „wygnanych” na zrabowane przez Trampka pola naftowe z obstawą wojsk USraela (obserwatorzy nazwali toto Izrael 2.0, ). Turcja udawała, że goni Kurdów, jewrounia podniosła rejwach w ich obronie biorąc udział w eskortowanej ich przeprowadzce. Rosja o ile rozumiem w niczym nie przeszkodziła — przyjaciel Syryjczyków?
   Koczowniczy (nomadzi) kurdyjscy najemnicy Usraela i Izraela są znienawidzeni w regionie, spokrewnieni z Żydami od starożytności. ludobójcy z niedawną praktyką obcinania głów jako „umiarkowani” w wojnie domowej Syrii gwarantują jatkę Izrael 2.0 jak Palestyńczykom w Izraelu.

   Maciak żebrze, bo za dużo bzdeczy, więc traci oglądalność, a nie że publika rusofobiczna. Zamiast zwiększać jakość tematów, zgorzkniale „krytykuje” konkurencję, jakby im zazdrościł. Ma zawsze przyzwoitkę, żeby wyglądało poważniej, co zdarza się coraz rzadziej na CW24. Ma kompleks na punkcie wyrolowania go przez szabas gnojnych cwaniaków z wybiuruf samożydowych — kto tego chce słuchać? Do tego z planktonowymi karierowiczami od wszystkiego chce odbijać elektorat, czyli wejść w beton waadzy, którą sam krytykuje.

   Jeśli chcesz mu pomóc, Jacku, to wpisuj krytyczne uwagi u niego. Bo chłop od kiedy zasłużył u mnie na blogu na Polaka Roku, spadł z drabiny uznań.
   Wczoraj niemiłosiernie zabzdeczył o zamachu na Solemani’ego. Co jest chorobą większości publicystów i mediów patry-jotycznych: jak nie zabzdeczą nt. międzynarodowe kopiując z prasy pralniczej (jak jeden mąż pletą o krzywdzie Kurdów), to wyssią z palca. I leci to na cały kraj.

   Polubienie

 11. Jacek

  Witam!
  Panie Pawle, pewnie mój tekst wpadł do kosza?

  Polubienie

 12. nina

  —————– święci , NIE święci i tak ! pomału, pomału …..

  Polubienie

 13. jasieniek

  Władimira Putina wykładnia genezy II wojny światowej

  Mateusz Piskorski -> https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2020/01/01/wladimira-putina-wykladnia-genezy-ii-wojny-swiatowej/

  Polubienie

 14. Sławobor

  Putin wykorzystał moment, w którym Polska znalazła się pod żydowskimi uderzeniami – i zagrał z żydowskiej karty
  A Polska jest w złej sytuacji – ponad 300 miliardów dolarów żydowskich roszczeń wisi nad nią. Organizacje żydowskie chcą ograbić Polskę – z pomocą ustawy S447. Zgodnie z tym prawem amerykańskim wszelkie mienie, które kiedyś należało do osoby pochodzenia żydowskiego w Polsce, musi zostać przekazane amerykańskim organizacjom żydowskim. Jedna trzecia Warszawy, połowa Krakowa itd. podlega temu prawu. Prawo stwarza wyjątkową sytuację – to, co należało do Żyda, pozostaje na zawsze w rękach żydowskich. I nie można wnieść pozwów przeciwko „żydowskim dłoniom”. Oznacza to, że jeśli żydowski obywatel Polski umarł pozostawiając długi, długi te zniknęły. Ale jeśli zostawił dom, ten trafi do organizacji żydowskich.
  Oczywiste jest, że Polakom się to nie podoba. Są demonstracje przeciwko temu prawu, rząd nie jest stabilny. Ze swojej strony Izrael naciska także na Polskę, by wzięła częściową odpowiedzialność za Holokaust i zaczęła płacić.
  Niedawno otrzymałem list od polskiego nacjonalisty, pisze – musimy uciekać do Układu Warszawskiego, inaczej Żydzi i Niemcy rozbiorą nas. Nie wiem, może jest już za poźno, a Borjomi nie pomoże, odpowiedziałem mu.
  Nie zamierzam kończyć słowami, co powinna zrobić Rosja – podać Polakom pomocną dłoń lub odpłacić im pięknym za nadobne. Ale dla Polski następna lekcja, nie wywołuj dużej wrogości na Wschodzie na zamówienie z Zachodu.
  Na zdjęciu – demonstracja Polaków przeciwko restytucji z podpisem (w amerykańskich mediach) – „Protest neonazistów”. Tylko neonaziści mogą pozostać właścicielem swojego mieszkania, gdy może ono przejść do organizacji żydowskiej.

  Israel Shamir

  P.S. Jakoś ten śmieszny niuans został pominięty w artykule „Putin rozpoczął bitwę o Kaliningrad”

  A potem natknąłem się na artykuł Israela Shamira w „Tomorrow”. Cóż więc! Dlaczego reakcja polskiego MSZ na słowa Putina była tak ostra? Tak, ponieważ Polacy zostali mocno wzięci za bardzo wrażliwy organ – za portfel. A kto to zrobił? „Ofiary holokaustu”, to faceci, którzy wiedzą na pewno, że kiedy złapią czyjś portfel, na pewno go nie wypuszczą. Dead snap, jak bull terrier. Niemcy są świadkami. Ale jest już kilka niekończących się rekwizycji z Niemiec – „ofiary Holokaustu” z roku na rok stają się coraz większe, muszą jeść i to dobrze jeść. W końcu są ofiarami! )
  Z pewnością „ofiary Holokaustu” wyślą lub już wysłały swoich emisariuszy na Kreml z prośbą o poszukiwanie czegoś innego do zarabiania w archiwach. W zamian i od nich możesz zdobyć coś pożytecznego. Cóż, jest lekcja dla całego świata – wciąż mamy wiele ciekawych rzeczy w archiwach a apetyt ofiar holokaustu „stale rośnie. Więc … Silny ruch Putina, nic nie powiesz)
  https://dima-piterski.livejournal.com/599947.html?utm_referrer=https:%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 15. Sławobor

  To prawda, amerykański raport sugeruje atak na Kaliningrad „jeśli Rosja zaatakuje kraje bałtyckie”. Tutaj wszystko jest jasne. Historia USA to historia prowokacji i mistyfikacji, a kiedy trzeba rozpocząć wojnę, ktoś zawsze „atakuje pierwszy” bardzo wcześnie. A więc zorganizowanie „rosyjskiego ataku na kraje bałtyckie” przez Anglosasów nie będzie trudne.

  A cel rezolucji Parlamentu Europejskiego jest dość jasny – jeśli ZSRR jest tak samo winny rozpoczęcia wojny jak Niemcy, to wcale nie jest ofiarą, ale tym samym agresorem. W tym przypadku wszystkie nasze przejęcia terytorialne nie stanowią rekompensaty z powodu bycia ofiarą agresji, ale bezprawne zajęcie. Wtedy wszystko jest jasne – „schwytani” muszą zostać zwróceni.

  Przed rozpoczęciem gorącej fazy wojny z NATO ważny jest aspekt propagandowy – ważne jest, kto bardziej przekonująco narysuje „nowego Hitlera”. Putin wyjaśnił Polakom, że nadal będą „Hitlerami”, a my znów pokonamy faszystowskiego gada. Na miejscu Polaków bałbym się po prostu i odmówił udziału w wojnie z Rosją (nasze wojska nie staną na ceremonii z „Hitlerami”). Ale Polacy z odpowiednim postrzeganiem rzeczywistości i odpowiednią oceną własnych umiejętności zawsze mieli problemy, co z reguły jest dla nich bardzo smutne. I tym razem może się to skończyć bardzo smutno …

  Podejrzewam, że tak ostrą reakcję zwykle niezwykle zrównoważonego Putina spowodowały nie tylko plany mediów dotyczące zdobycia Kaliningradu przez wojska NATO, wzmocnione ciągłą koncentracją sił sojuszniczych na naszych granicach. I nie tylko zuchwała rezolucja Parlamentu Europejskiego. Ale także nasz wywiad, świadczący o ostatecznej decyzji wojskowo-politycznego kierownictwa państw NATO o rozpoczęciu wojny z Rosją i zgody Polski na działanie w charakterze głównego dostawcy mięsa armatniego na Front Kaliningradzki.

  W rzeczywistości autor Kommersant był nieco w błędzie, gdy powiedział, że „Władimira Putina nigdy wcześniej nie widziano w tym stanie emocjonalnym”.

  Musiałem, dokładnie pamiętam. I nawet pamiętam kiedy. 8 sierpnia 2008 r., po tym, jak armia gruzińska zaatakowała rosyjskie siły pokojowe w Osetii Południowej. Putin wtedy pilnie poleciał z Pekinu do Władykaukazu. Był bardzo zły i tak naprawdę tego nie ukrywał. Chociaż w 2008 roku nadal były kwiaty. W obecnej grze zakład jest znacznie poważniejszy.
  https://dima-piterski.livejournal.com/598288.html

  Polubienie

 16. Pingback: Odwalcie się od Putina… jeśli nie chcecie wywołać z terenu Polski hekatomby III Wojny Światowej !!!

 17. Larry Peterson

  He he, jakiego Putina? to 4 albo 5 sobowtór
  Gołym okiem widać, że to kopia a nie oryginał!

  Polubienie

  • Tłusty skwarek wujek grzanka.

   Witam starego dobrego kmiecia serdecznie w nowym goda 2020.Kmieciu gdzie tam sobowtór to gdzie prawdziwy Putin i stary dobry Putin dałby się podmienić Szojgu by na to nie pozwolił nigdy.Putin się zestarzał i tyle.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.