Oświadczenie Ambasady Iranu w Warszawie ws. zamachu USA w Bagdadzie

Ambasada Islamskiej Republiki Iranu w Warszawie pragnie wyrazić swój najgłębszy żal

Ambasada Islamskiej Republiki Iranu w Warszawie pragnie wyrazić swój najgłębszy żal w związku z bohaterską śmiercią dwóch najsławniejszych irańskich i irackich dowódców zwalczających ISIS, generała Ghasema Soleimaniego i Abu Mahdiego al-Muhandisa, którzy dziś we wczesnych godzinach rannych na terenie lotniska w Bagdadzie polegli z rąk amerykańskiej armii okupacyjnej, działającej na bezpośrednie polecenie prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Akcja ta w opinii Sprawozdawcy ds. Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych była nielegalna i stanowiła naruszenie praw międzynarodowych. Również premier Iraku uznał zamach na dowódców tego państwa oraz państwa zaprzyjaźnionego, dokonany na terenie Iraku za otwartą agresję przeciwko rządowi i narodowi swego kraju, która może doprowadzić do eskalacji walk, wojny i zniszczeń w wymiarze regionalnym i globalnym.
Niestety rząd Stanów Zjednoczonych, których mające charakter okupacji i nielegalne zaangażowanie w regionie od około dwóch dekad dało w rezultacie jedynie zniszczenie i terroryzm , które w tych dniach spotyka się z rosnącym gniewem społecznym, podejmuje na drodze projektowania i realizacji niebezpiecznego spisku wysiłki zmierzające do ucieczki od odpowiedzialności i usprawiedliwiania terroryzmu państwowego oraz swego awanturnictwa.
Ambasada Islamskiej Republiki Iranu stanowczo potępia ten akt terroryzmu i ostrzegając przed amerykańskim spiskiem mającym na celu destabilizację regionu, wzywa wszystkich zwolenników wolności oraz niezależne rządy na całym świecie do napiętnowania i potępienia tego rodzaju destabilizujących i samowolnych działań tego państwa.
Ambasada Islamskiej Republiki Iranu w Warszawie
3 stycznia 2020r.

55 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

55 responses to “Oświadczenie Ambasady Iranu w Warszawie ws. zamachu USA w Bagdadzie

 1. Chcę powiedzieć, że ,,,,
  – źle życzę – stanom zjednoczonym…
  – źle życzę – stylowi życia – stanom zjednoczonym
  – źle źyczę – bandycko terrorystycznej sekcie NATO!
  – źle życzę wszystkim tym, którzy popierają bandyckie USA i Izrael…
  – źle życzę III żydoRP…- proponuję tym wszystkim konfidentom z Wiejskiej na przesterzeni od 1981 r. do dziś 2020 r … – spie….jcie…..

  Polubione przez 1 osoba

   • jaworska

    Nie popieram polityki Trumpa, nie jest przyjacielem Polski, maszeruje równym krokiem z żydami. Wspólnie z żydami dąży do bankructwa Polski podpisem ustawy 447. Rozsądny dialog jest potrzebny a nie morderstwa, oby ludzie się opamiętali, to może spowodować nieodwracalne skutki zła, cierpienia i łez niewinnych ludzi, bo ktoś nie bacząc w jaki sposób chce zaistnieć w historii…

    Polubienie

 2. Edward.

  https://gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/4312-czy-rosja-zgodzila-sie-na-likwidacje-sulejmaniego
  Zabicie Sulejmaniego jest zbrodnia wymierzona w Narod iranski.
  Na ta zbrodnie trzeba popatrzec tez tak jak sugeruje gazeta warszawska.

  Polubienie

 3. paziem

  ” Sugestie” Gazety Warszawskiej i czynienie z Rosji wspólnika amerykańskich terrorystów, to kolejny sposób ” wyrafinowanej gry” obrzydzania Polakom Rosji.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Klemens

  TuSSek podżega Polskę do wojny, Duda nie powinien reagować ani jechać do Izraela. MSZ Iranu oskarżyło Niemcy o współudział w zabójstwie Sulejmaniego.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2020010311605533-Sputnik-msz-iranu-niemcy-wspoludzial-zabojstwo-sulejmani/

  Polubienie

 5. nikita

  Amerykanie zabili pogromcę ISIS

  Prezydent USA tak po prostu kazał zabić gen. Kasema Sulejmaniego i oficjalnie się do tego przyznał. USA uprawiają terroryzm państwowy i twierdzą, że prowadzą „wojnę z terroryzmem”. Nie ulega wątpliwości, że ten akt terroryzmu państwowego USA dokonały w imieniu i interesie Izraela…. http://mysl-polska.pl/2146

  Polubienie

 6. Sławobor

  Centrum Szymona Wiesenthala (SWC), żydowska grupa nacisku, wezwała prezydenta USA Donalda Trumpa, by „wydał instrukcje FBI o powołaniu specjalnej grupy zadaniowej do walki z naporem” tak zwanego „antysemityzmu”
  Rabin Marvin Hier, szef SWC, powiedział, że „nigdy nie było bardziej niebezpiecznego czasu w historii USA” dla Żydów niż teraz – i to pomimo niezrównanego bogactwa i potęgi Żydów, nieporównywalnej z żadną inną grupą etniczną. Obserwatorzy zauważają, że prawdziwą troską Hiera i innych wpływowych Żydów jest to, że ich ogromne bogactwo, ich kontrola nad procesem politycznym w USA oraz ich przytłaczająca kontrola nad finansami i mediami stają się coraz bardziej powszechnie znane – i chcą zamknąć usta tym, którzy o tym mówią i , jeśli to możliwe, kryminalizować tych, którzy mówią o nich prawdę.

  „Dotarliśmy do punktu niebezpiecznego w historii Ameryki” – mówi Hier. Powiedział, że sposobem walki z „wybuchem antysemityzmu” byłoby powołanie specjalnej grupy zadaniowej w FBI, która „zajmie się tylko samym antysemityzmem”.
  Powiedział, że doprowadzi to do większej liczby aresztowań i ścigania „napastników”. Jego frazowanie zostało wybrane, aby zasugerować opinii publicznej, że ci, którzy dopuszczają się aktów przemocy wobec Żydów, będą jedynym celem pożądanej „grupy zadaniowej” – ale historia lobby żydowskiego sugeruje, że prawdziwym celem będą dysydenci, demaskatorzy ujawniający żydowską przestępczość oraz nieżydowscy nacjonaliści.
  „Im dłużej ignorujemy antysemityzm, tym trudniej jest rozwiązać problem. Jeśli nie weźmiemy tego na poważnie, sytuacja pogorszy się. Sprawcy ci muszą zostać postawieni przed sądem i muszą wiedzieć, że istnieją poważne konsekwencje – dodał rabin Hier.
  Hier powiedział, że odpowiedzialność za „walkę z antysemityzmem” leży „poza odpowiedzialnością Stanów Zjednoczonych i lokalnych władz”, i dlatego FBI powinno „rozwiązać problem” na szczeblu krajowym.
  https://nationalvanguard.org/2020/01/jews-demand-trump-create-fbi-task-force-on-anti-semitism/

  Polubione przez 2 ludzi

 7. Edward.

  „Zenobiusz”- ja od okolo 30 lat nie patrze (i nie slucham) na zydowskie
  scierwomedia (troche czytam zydowskie portale informacyjne poniewaz
  takowe polskie nie istnieja!!!).Szechtera i Sakiewicza (i im podobne)
  gazeciory nigdy w reku nie mialem.
  Ja to znam,zydy, aby skutecznie opluc Polaka poszukujacego prawde
  czesto i chetnie osmieszaja oskarzajac go ze jest czosnkowym,
  pejsatym,ect..Wiec jako politolog (Polak) powinienes byc ostrozny.

  Polubienie

 8. Edward.

  Napisalem krotki komentarz i zginal!

  Polubienie

 9. Edward.

  Przepraszam panie Paziem.

  Polubienie

 10. „Wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów”
  Taka żydowska, syjonistyczna, retoryka pojawiła się w powszechnych żydo-mediach. To stwierdzenie zostało wypowiedziane publicznie, w żydowskiej rozgłośni TOK FM w 2011r. przez niejakiego M.Lizuta z gadzinówki Michnika.

  I teraz warto zestawić z tym stwierdzeniem, a raczej z realizowaną według tego stwierdzania realną żydowską, syjonistyczną, „polityką” USA, Wlk.Brytanii i Izraela, „polityką” mającą pełne poparcie bandyckich, syjonistycznych, władz IIIŻydo-RP/Polin, ściganie „mowy nienawiści”, czy np. bandyckie, faszystowskie działania prokuratury względem WPS na podstawie doniesienia szowinistycznej, żydowskiej, Otwartej Rzeczypospolitej.

  Polubione przez 1 osoba

 11. nina

  ———- a to ciekawe .. chłopak ma wiedzę, powiedziałabym , portalu [ media narodowe ] można snuć przypuszczenia, on tak sam z siebie czy może pod wpływem ?. Dziecko rozbraja , posługują się nim ? ciekawe, w którą stronę to pójdzie.
  https://www.youtube.com/channel/UCCf8emq3Wgq1BNTm_KtdfAg

  Polubienie

 12. Pewien bloger z Londynu, sympatyk PiS, zresztą bydlak, prawdopodobnie syjonistyczny Żyd, zamieścił w internecie swój pochwalny tekst o bandyckim ataku USA na lotnisku w Bagdadzie pt. „na polecenie prezydenta”https://antykomunista.neon24.pl/post/152403,na-polecenie-prezydenta

  oraz na stronce, na której dla administratorów i wielu tam pis-ujących stanowi wzorzec kultury i mentalności syjonistycznej zgnilizny

  https://niepoprawni.pl/blog/husky/na-polecenie-prezydenta

  Na tej drugiej stronce zamieścił także swój komentarz o następującej treści:
  Co ja tu mogę dodać.
  Te dwie odstrzelone z kurwy (to) syny orbitują już poza naszym układem planetarnym.Lecą na spotkanie z dziewicami. A ja oczekuję na kolejne odstrzały tej śmierdzącej dziczy.Oby jak najwięcej tego było i trzymam kciuki za Amerykanów i Prezydenta Donalda Trumpa
  A ten łysy żyd z Wiernych Polsce Syjonistycznej może jedynie swój kinol w otwór wylotowy na tylnej części ciała Kosiurowi wsadzić.Kupić se blaszkę i ybenać się w tą łysa czaszkę
  Tyle ten czerwony debil może

  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/husky/na-polecenie-prezydenta

  Polubienie

 13. Klemens

  W dniu zamordowania irańskiego generała Kasema Sulejmaniego, w geście solidarności z Irańczykami, ludzie przyszli w Warszawie złożyć kwiaty i zapalić znicze pod murem ambasady Iranu.

  Polubione przez 3 ludzi

 14. Sławobor

  Wszyscy biali ludzie muszą zbojkotować wojsko, którym kierują ludzie, którzy gardzą nami bardziej niż jakikolwiek domniemany wróg międzynarodowy, kiedykolwiek. Ostatnie 3 lata pozbawiania nas praw i swobód obywatelskich pokazują, że to biali Amerykanie zawsze będą pierwszym i ostatnim wrogiem plutokracji Stanów Zjednoczonych. Jeśli obecnie służysz, możesz zostać honorowo zwolniony, ogłaszając się czcicielem Asatru i anonimowo wysyłając e-maile do swoich wyższych oficerów udając głęboko zaniepokojonego członka Antify. Nawet jeśli nie wybuchnie otwarta wojna, ostatnie masowe gromadzenie wojsk na Bliskim Wschodzie gwarantuje, że będziesz celem. Pozwól Syjonowi wysłać anarchistycznych, neoliberalnych żołnierzy piechoty na twoje miejsce!

  Musimy przygotować własny populistyczny ruch protestacyjny przeciwko wojnie, aby sprowadzić wojnę do domu. Musimy być wytrwali w obliczu nadchodzącej ery represji politycznych, której nikt nie widział od pokoleń.

  Naród Iranu nie jest naszym wrogiem. Dzielimy z nim tego samego obrzydliwego wroga i zasługują na naszą solidarność. Muszą wiedzieć, że obywatele Ameryki nie wiedzą, kto nimi rządzi, i że decyzje podejmowane przy użyciu naszej flagi nie są przez nas podejmowane.

  W imię istnienia naszego ludu i przyszłości naszych dzieci, a nawet szerzej w imię ludzkości, musimy zapewnić, że będzie to ostatnia wojna Judy.
  Tylko wtedy wszyscy możemy być wolni.
  Eric Striker
  https://russia-insider.com/en/iran-not-our-enemy-lets-make-israels-last-attempt-start-war/ri28128

  Polubienie

 15. nikita

  doskonale wiecie czym jest neon czy inny marucha więc uj takie biadolenie?

  Mi wychodzi że ruszkiewicz pracuje dla żyda analfabety zbójnickiego/haski un tam pierwszy wpisy podbija itd.
  Myślałem naiwny kiedyś że to zwyczajny idiota „huski” i nie możliwe że ktoś mu płaci przeczytałem że takie projekty debili są płatne i to wysoko.

  Może cymbał Ruszkiewicz myślał że weźmie kasę i niby coś tam powyzywa kolegę żyda analfabetę haskiego i wilk syty i owca.. a kabza pełna.

  Jego niby wróg żyd zbójnicki/haski tam jest nadal a ludzi których dziesiątki zbanował brak

  Wystarczy tylo to obserwoeać

  Ostatnio d witał niby swego wroga jasia z londybu słowami „brawo brawo” jasiu, kiedy a mnie ta szmata zbanowała tam za to że niby jestem wcieleniem jego kumpla juzka z londynu.

  Marucha go broni zawsze jak i parcha s.m

  Polubione przez 1 osoba

 16. Zenobiusz politolog.NIE BRAĆ UDZIAŁU W WOŚP.

  Ciekawe jakby to prezydent Rosji kazał zlikwidować bez sądu 5 osób bo niby zagrażają pokojowi i interesom Rosji .Mielibyście w PEJS TV tysiące Rachoni , Cejrowskich którzy swoim jadem żmij pluli by na Rosję i jej prezydenta a jak robi to bandzior z USA to cicho siedzą.Wszak jeżeli zobaczycie film ” Domek z kart ” tam pada zdanie typu ” TAK TO MY USA JAKO KRAJ JESTEŚMY NAJWIĘKSZYM TERRORYSTĄ ŚWIATA”;

  APEL
  PROSZĘ NIE BRAĆ UDZIAŁU W CYRKU ZWANYM WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY . 50 MLN TO JEST NIC DLA PAŃSTWA NATOMIAST PO DRUGIE TO PAŃSTWA PSIM OBOWIĄZKIEM JEST ZADBAĆ O ZDROWE DZIECI W KOŃCU POBIERA OD LUDZI BARDZO WYSOKIE PODATKI.

  Polubienie

  • nina

   ———– pomijając Owsiaka – jego / tak lub nie / przekręty , WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY jest jedyną SZLACHETNĄ imprezą , która jednoczy Polaków . Wiele razy zastanawiałam się czy brać udział, w tej zadymie , POSTANOWIŁAM , ŻE TAK ! SZLACHETNOŚĆ , bezinteresowna pomoc itp , towar absolutnie deficytowy , wyzwala się, w tym dniu w Polakach .Towar BEZCENNY, jak wiemy nie ma ceny. A,że ktoś zarobi coś , gdzieś ,pozostawiam bez komentarza , bo i po co komentować prymitywną niegodziwość. CARITAS jest PLUGAWY do cna /zbadałam ANTYPOLSKĄ JEGO DZIAŁALNOŚĆ /, jest zatrważająca ! i co ? ktoś coś z tą wiedzą robi ?.
   Ps. dziecko z mojej rodziny żyje dzięki oddziałowi W CAŁOŚCI !!!! utworzonym / cenna aparatura / przez WOŚP.

   Polubienie

   • Zanobiusz

    Jednoczy Polaków w durnocie owsika.Najpierw rozwalić kraj a potem grać dobrego wujka zbierając 50 mln zł które jest czapką drobnych dla państwa gdzie na imprezy w pilnowaniu amerykańskich interesów w Afganistanie wydawano rocznie 200 mln USD.No tak państwo teoretyczne i tylko dzięki dobremu Owsikowi chore dzieci dostały sprzęt i w Polsce wyzdrowiały.Czas Owsiakowi postawić pomnik Młynarskiej też i jego całej orkiestrze ale pozostańmy przy swoich zdaniach.

    Polubienie

   • Zenobiusz

    W normalnym kraju nikt takiej chućpy nie organizuje bo normalny kraj nie potrzebuje ani orkiestry ani 50 mln które ta orkiestra zbiera bo dla normalnego kraju priorytetem jest zdrowe dzieci i normalny kraj przeznacza olbrzymie pieniądze na ten cel nie robiąc z siebie afrykańskiego dziada.Ludzie w tym kraju płacą potężne pieniądze podatki plus podatek Belki od zysków kapitałowych i na co to idzie .To są duży pieniądz ale najlepiej robić wielki show gonić dzieci na zimno w styczniowy dzień i kreować siebie na super wujka.

    Polubienie

   • PISKORZ

    Nina. popieram w całości..!! ps. Nawet jeśli coś nakradną przy okazji…to i tak wiele kasy trafi tam, gdzie trzeba. I b. dobra uwaga o tym jednoczeniu Polaków !!

    Polubienie

   • interior

    mądrą kobietą jesteś Nina. Nigdy w to niewątpiłem.

    Polubienie

  • Zenobiusz

   Owsiak zjednoczył Polaków aby wrzucali do Puszki po 5 złotych wracając z Kościoła w piękny styczniowy dzień bo Owsiak jedynie ma patent na jednoczenie Polaków i ma taką siłę pewnie daną mu przez koszernych kołczów na seansach że potrafi jednoczyć ludzi przy pomocy wszystkich mediów jakie tylko są .Bierzcie w tym udział i się jednoczcie .Normalny człowiek w tym udziału nie bierze.Potem wielkie zdziwienie bo żyd ma tu 30 letni kabareton.No tak 50 mln to jest wielki pieniądz nic tylko brać w tym udział bo państwa nie stać na leczenie dzieci a biedne chore osoby błagają i żebrzą o pomoc na siepomaga o każdy grosz w walce o swoje życie.Może tam być coś wpłacić i pomóc ale jednak tam nie bo jak ktoś napisał na pewnym forum od tego jest państwo.Pomaga się tylko jak jest 1000 kamer i 2000 dziennikarzyn.

   Polubienie

   • nina

    ————- popatrz na WOŚ w taki sposób !
    Nie widzisz kamer , nie widzisz pieniędzy , nie widzisz niczego co nie podoba się Tobie. Popatrz na całą resztę , co widzisz ?, ja widzę WZRUSZENIE , ZAANGAŻOWANIE , CHĘĆ POMOCY , RADOŚĆ , DUMĘ , POTRZEBĘ BYCIA POTRZEBNYM , POWÓD DO WYJŚCIA Z DOMU , URUCHOMIONE SUMIENIE , DOBRĄ ENERGIĘ , POZYTYWNE , MYŚLENIE O SOBIE itp,itd.
    Zgnojeni jesteśmy , wdeptani w bruk , odmóżdżani ,zabrano nam radość życia , rozrywka zaczyna się i kończy na : tańcu z gwiazdami , jaka to melodia i temu podobnymi kretyństwami. Nie ma już polskiej kultury ,sztuki właściwie , nie ma już nic, może gdzieś coś przetrwało ale nie widzimy tego w UKRADZIONEJ NAM TV . Gaśniemy jako Naród , z każdym dniem DEGENERUJEMY się , przestajemy o sobie jako Narodzie dobrze myśleć. A tu ? jeden dzień , w roku ,który produkuje PRODUKT UBOCZNY , NIECHCĄCY -DORĄ ENERGIĘ .
    ———————-
    Popatrz na reżimowe media , czym zaczynają się informacje : ZAMORDOWAŁ , ZABILI SIĘ , NIEUCHRONNOŚĆ KARY, POŻAR, KATASTROFA, BRZYDOTA ,NIKCZEMNOŚĆ , DŁUG , BEZNADZIEJA itd. Myślisz , że Naród nasączany codziennym cierpieniem , kłamstwem , ohydą, wszystkim co odbiera optymizm , rozwija się czy zwija ?. Z popiołów trzeba wygrzebywać perełki i !! NAUCZYĆ się widzenia ICH NIE SPALONEJ STRONY. ——-Z CZEGOŚ ! DOBRO CZERPAĆ TRZEBA —
    ————————————————————-
    MÓJ SPOSÓB od czasu wyjścia lata temu ze szpitala na życie, każdemu ŻYCZĘ takiej transformacji. Razem jak ten snop , przeczekamy, przetrzymamy choćby tylko mentalnie ,MY JESTEŚMY CZŁOWIEKI oni NIE .https://www.youtube.com/watch?v=qesEJezQxkg

    Polubienie

   • Zenobiusz

    Nie widzę żadnej dobrej energii w tej orkiestrze ani w tym Owsiku bo w tym co sztuczne i na pokaz żadnej energii dobrej być nie może podobnie 100 kamer w kościółku nie da dobrej energii Kalksteinowi zatopionemu tam w modlitwie jakby medytował vipassanę.
    Tam gdzie potrzebna jest dobra energia i ludzka solidarność tam jest niestety nie ma ani grama a co sztuczne i tak musi upaść.

    Polubienie

 17. nina

  —————- 20 MINUT aż ! , 20 minut tylko ! poświęć Polaku dla siebie , rodziny , Narodu ,Świata a WSZYSTKO MOŻE się ZMIENIĆ !!.

  Polubienie

  • PISKORZ

   Nina, popieram..!!! 20 minut tylko ! poświęć Polaku dla siebie , rodziny , Narodu ,Świata a WSZYSTKO MOŻE się ZMIENIĆ !!.ps A red. Ziemkiewicz pisał chyba o kilku dniach w miesiącu…!

   Polubienie

 18. Edward.


  Nowe otwarcie Pola – naga prawda………….

  Polubienie

 19. pytuś

  MIELI SIĘ WYNIEŚĆ Z IRAKU W 2011 R.

  Amerykanie muszą wyjść z Iraku do końca roku

  https://www.wprost.pl/swiat/259585/amerykanie-musza-wyjsc-z-iraku-do-konca-roku.html

  UPŁYNĘŁO DZIEWIĘĆ LAT I DALEJ OKUPUJĄ IRAK?

  Ataki rakietowe w pobliżu bazy i ambasady USA w Iraku

  https://tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/irak-ataki-na-cele-usa-w-bagdadzie,997904.html

  Polubienie

 20. pytuś

  TO JUŻ DZISIAJ NIE JEST TAJEMNICĄ, KTO STWORZYŁ ,,ARABSKI” TERRORYZM.

  Al Kaida powstała dzięki CIA.

  https://ripsonar.wordpress.com/2014/10/09/al-kaide-stworzyla-cia-narodziny/

  Twórca Wikileaks ponownie szokuje: ,,To CIA i Mossad stworzyli ISIS.’’

  http://salon-informacyjny.pl/tworca-wikileaks-ponownie-szokuje-to-cia-i-mossad-stworzyli-isis/

  Polubienie

 21. Edward.


  Ciekawa rozmowa z iranczykiem na temat Lechii.

  Polubienie

 22. pytuś

  OD TYCH HISTORYCZNYCH WYDARZEŃ MINĘŁO PRAWIE 67 LAT.

  Ajax i szach

  https://www.tygodnikprzeglad.pl/ajax-i-szach/

  CZY OBECNIE BĘDZIE KOLEJNA POWTÓRKA?

  Zamach stanu w Iranie (1953)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_stanu_w_Iranie_(1953)

  Polubienie

 23. konkret

  żydek Michał Koterski : Dzisiaj byłem na objawieniu Matki Bożej. Jestem dumny, że mogę być Apostołem Jezusa 🙂
  np. na szalom24 itd itd. wszyscy żydzi to wielcy katolicy dziwna ta reguła jakaś

  Polubienie

 24. kejkut_stary

  Chodzi o sztuczną aferę, którą nakręcił znany duet rosyjskich pranksterów – Władimira Kuzniecowa i Aleksieja Stolarowa, znanych jako Wowan i Leksus. Członkini ich zespołu zdobyła numer telefonu do Maxine Waters, ważnej polityczki Demokratów w USA.

  Zadzwoniła i przedstawiła się jako Greta Thunberg, znana eko-aktywistka. Wyjaśniła, że w tej chwili znajduje się w Północnej Karolinie i broni przyrody na wyspach Czunga Czanga. Wysp takich nie ma, a nazwa ta jest faktycznie zapożyczeniem z radzieckiego serialu animowanego Inesy Kowalewskiej z początku lat 70. W scenariuszu niewielka łódka Cziżik trafia w pewnym momencie na tropikalną wyspę Czunga Czanga, gdzie spotyka żyrafę, papugę, delfiny oraz czarnoskórych.
  https://strajk.eu/greta-wowan/

  Polubienie

 25. pytuś

  KTO NAM ZGOTOWAŁ MASOWY EXODUS W XX W.?

  W Indiach uczczono polskich uchodźców z czasów II wojny światowej

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-09-16/w-indiach-uczczono-polskich-uchodzcow-z-czasow-ii-wojny-swiatowej/

  ,,Dzieci z Pahiatua”. 75. rocznica przyjazdu polskich dzieci do Nowej Zelandii

  https://polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2395800,Dzieci-z-Pahiatua-75-rocznica-przyjazdu-polskich-dzieci-do-Nowej-Zelandii

  CZEMU DO DNIA DZISIEJSZEGO, POLACY MUSZĄ SIĘ SZWENDAĆ PO CAŁYM ŚWIECIE?

  Polubienie

 26. paziem

  Bardzo ważna analiza Szamila Sułtanowa( przewodniczącego centrum studiów strategicznych ” Rosja-Świat Islamu”) znaczenia osoby K.Sulejmaniego oraz powodów jego zabójstwa przez USA

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.