Pakt Putin-Netanjahu i perspektywa nowej Jałty

W minionym roku 2019 minęła 100. rocznica podpisania Traktatu Wersalskiego i 80. rocznica wybuchu ll Wojny Światowej.

W nowym roku 2020 obchodzić będziemy 75. rocznicę zakończenia tej Wojny.

Zaskakujące jest jak te wielkie rocznice minęły w Polsce bez głębszej politycznej refleksji. Jak bardzo wciąż nie rozumiemy naszej historii, a nie rozumiejąc historii, nie znając źródeł naszych zwycięstw i przyczyn naszych klęsk w przeszłości, nie rozumiemy teraźniejszości. Ponosimy wciąż klęski i nie potrafimy zwyciężać.

28. czerwca 1919 roku Roman Dmowski i Ignacy Jan Paderewski podpisywali kończący Wielką Wojnę Traktat Pokojowy z Niemcami w Wersalu.

28. czerwca 2019 grupka narodowców zebrała się pod pomnikiem Romana Dmowskiego. W Muzeum Niepodległości Jan Engelgard pokazywał symboliczną wystawę o Romanie Dmowskim.

W całej Polsce o 100. rocznicy powrotu Polski na mapę Europy po 123 latach nieobecności było głucho.

Rząd RP w tym dniu zorganizował obchody 450. rocznicy Unii Lubelskiej podpisanej 1. lipca 1569 roku. Youtubowa telewizja w Realu24, związana z Konfederacją 28. czerwca 2019 zajęła się obchodami 63. rocznicy Poznańskiego Czerwca.

Nie było w Polsce obchodów 100. rocznicy Traktatu Wersalskiego 28. czerwca 2019 roku, podobnie jak nie było 15. sierpnia 2017 roku obchodów 100. rocznicy powstania Komitetu Narodowego Polskiego, pierwszego uznanego przez świat rządu odradzającej się Polski. Nie było obchodów stulecia powstania Błękitnej Armii gen. Józefa Hallera i jej powrotu do Polski.

Polacy nie wiedzą, dlaczego Roman Dmowski znalazł się w Wersalu w roli zwycięzcy, dlaczego Polska uznana została za Wygraną tej Wojny, a dlaczego II Wojnę Światową przegraliśmy?

Polacy nie wiedzą nic o powstałej w roku 1893 Lidze Narodowej, o epokowej pracy narodowych demokratów dla ukształtowania się świadomości narodowej nowoczesnego Narodu Polskiego, o deklaracji Jarońskiego, o Bitwie pod Tannenbergiem.

Rządzący PiS i opozycyjna PO swoim milczeniem 28. czerwca 2019 pokazały swoje prawdziwe, antypolskie oblicze.

Zamiast prawdziwej politycznej refleksji wciska się Polakom satanistyczny w swojej istocie, turański, azjatycki kult genialnego rzekomo władcy-półboga, J.Piłsudskiego, który swoją wolą wskrzesić miał nam Polskę. Wykreowanie zbrodniarza stanu, obcego agenta, bandyty, mordercy najlepszych Polaków na obdarzonego boskim kultem za życia i po śmierci władcę było dziełem wrogów Polski i musiało skończyć się narodową klęską w roku 1939. Podtrzymywanie tego satanistycznego w swojej istocie kultu też jest dziełem wrogów Polski i również do kolejnych klęsk Polskę prowadzi.

W 1926 roku masoneria wsparta przez komunistów i mniejszość żydowską zadała śmiertelny cios polskiej demokracji, a przez to Polsce. W roku 1939 przyszła klęska. Czy można było jej zapobiec? Oczywiście, że było można. Polska nie powinna była zrywać współpracy wojskowej z Francją, zawierać w roku 1934 układu z Hitlerem i nie powinna była inicjować rozbioru Czechosłowacji.

W roku 1939 zabrakło Romana Dmowskiego, a przybyły do Polski z wygnania dla ratowania Ojczyzny Wojciech Korfanty został przez sanacyjny reżim aresztowany i w więzieniu otruty. W roku 1939 Polska miała mniej samolotów niż w roku 1920. Mieliśmy 20 planów Wojny z Sowietami i ani jednego planu Wojny z Niemcami.

Prasa norweska z września 1939 o ucieczce „sanacyjnych elit” pisała, że takiej zdrady rządzących nie zna historia.

Wybuch ll. Wojny Światowej poprzedziły brytyjskie gwarancje dla Polski i Pakt Ribbentrop-Mołotow.

Czy możemy mieć pretensję do Brytyjczyków, że skutecznie wykorzystali naszą głupotę dla obrony swoich interesów?

Czy możemy mieć pretensję do Armii Czerwonej, że „wkroczyła do Wschodniej Polski”, witana tam kwiatami przez Białorusinów, Ukraińców i Żydów i gdy nasz wódz naczelny wydał rozkaz „ do sowietów nie strzelać”?

W roku 2005 Prezydent Putin anulował Pakt Ribbentrop-Mołotow. Dlaczego Polska uznaje ten Pakt wciąż do dziś?

W lutym 1945 na Konferencji w Jałcie Wielka Brytania i USA ostatecznie zadecydowały o przekazaniu Polski pod władzę Sowietów.

Na przełomie lipca i sierpnia 1945 roku w Poczdamie Stalin wbrew stanowisku Anglosasów przyznał Polsce Ziemie Zachodnie.

Nie znamy historii i nie rozumiemy teraźniejszości.

Od roku 1989 Polska, operacją Okrągłego Stołu, dokonaną przez komunistyczne służby specjalne, znalazła się w strefie wpływów Zachodu. Podległość Moskwie zastąpiono podległością wobec Waszyngtonu, Telawiwu i Berlina. Jesteśmy gospodarczą kolonią Niemiec, militarnie okupowaną przez USA i kontrolowaną przez izraelskie służby specjalne. Nie mamy w Polsce polskiego kapitału i nie mamy polskich partii politycznych. Polskie Państwo istnieje tylko teoretycznie a nasza polityka polega na świadczeniu perwersyjnych pieszczot naszym okupantom.

O ile poprzednia ekipa jawnie wyrzekała się Niepodległości angażując się otwarcie w budowę EuroPrus, tak obecna posługując się patriotyczną frazeologią w ukryty sposób uczyniła Polskę wasalem Izraela.

Stoimy w obliczu nadchodzącej klęski.

Sanacyjna Polska oddała się w ramiona Hitlerowi. Ten jednak wybrał Stalina i zawarł z nim Pakt. Polska chciała się oddać Anglosasom, ci jednak też wybrali Stalina.

Polacy nie mają świadomości, że Polska po roku 1945 i nasze granice są dziełem Stalina. Istnienie Polski i nasze obecne granice są wciąż uzależnione od woli Moskwy.

Dzisiejsze wschodnie granice Polski pokrywają się z granicami zaboru pruskiego. Niemcy są zainteresowane istnieniem Polski tylko jako części składowej Wielkich Niemiec. Dla Amerykanów Polska to miejsce przyszłego osiedlenia się Żydów z zagrożonego Izraela, którego zniknięcie zapowiedział Henry Kissinger.

Amerykanie zapragnęli uposażyć powracających do Polski Żydów tzw. mieniem bezdziedzicznym wartości 330 mld. dolarów, które na podstawie amerykańskiej Ustawy S447 Polska ma przekazać organizacjom żydowskim.

Prezydent Andrzej Duda zapowiedział delikatnie, że Polska vel Polin ma być wspólnym państwem Polaków i Żydów, Rzeczpospolitą Przyjaciół.

Budowa państwa żydowskiego w Polsce ma swoje długie tradycje. W 1. Rzeczpospolitej Żydzi posiadali państwo w państwie. Był niemiecki plan budowy JudeoPolonii w czasie I Wojny Światowej.

Przemawiając w Reichstagu 6.10.1939 Adolf Hitler podsumowywał tryumfalnie upadek „bękarta wersalskiego” i zapowiedział utworzenie dla Polaków rezerwatu Generalnego Gubernatorstwa na wzór niemieckich koncepcji z roku 1916.

Prowincje Posen i Pommern oraz Bezirk Katovitz miano przyłączyć do Rzeszy. Zapowiedział wysiedlenie Polaków z tych terenów. Na Lubelszczyźnie miało powstać państwo żydowskie tzw. Lublinland. Jako wstęp do budowy państwa żydowskiego, przystąpiono do tworzenie w Łodzi i w miastach Generalnego Gubernatorstwa eksterytorialnych dzielnic żydowskich z żydowskim samorządem, radą starszych – Judenratem i policją żydowską.

Przywódcy żydowscy dążyli do ciągłego poszerzania granic dzielnic żydowskich.

Po wybuchu Wojny niemiecko-sowieckiej Niemcy zrezygnowali z planów budowy państwa żydowskiego i przystąpili do eksterminacji ludności żydowskiej.

Prezydent Putin deklarował anulowanie Paktu Ribbentrop-Mołotow, ale może rozczarowany zoologicznie wrogim wobec Rosji stanowiskiem Polski, wycofał się z tego?

R.Sikorski nazwał gazociąg Nord Stream nowym Paktem Ribbentrop-Mołotow.

Współpraca Berlina i Moskwy jest dla wszystkich chyba oczywista.

Niemcy wiedzą, że zerwanie Paktu ze Stalinem było największym błędem Hitlera i Paktu z Putinem już nie zerwą.

Niemcy są jednak trochę skrępowane i w ich imieniu Pakt z Putinem zawarł izraelski premier Netanjahu.

Konferencja w Jerozolimie będzie dla Polski nową Jałtą.

Porozumienie Niemiec i Rosji, nowy podział wpływów w Europie środkowo-wschodniej nie może się dokonać bez zabezpieczenia interesów żydowskich. Okupacyjne wojska amerykańskie w Polsce są za słabe, aby zabezpieczyć egzekucję 330 mld. dolarów na podstawie amerykańskiej Ustawy S447.

Skuteczniej zrobią to wojska niemieckie, rosyjskie czy ukraińskie.

To Polska stała się odpowiedzialną za wybuch ll Wojny Światowej i za holokaust. Ta Polska musi Żydom płacić. Taka jest treść Paktu Putin-Netanjahu.

Amerykanie nie zaatakują Iranu. Wrogiem Iranu jest Polska.

Amerykanie podpisują Umowę handlową z Chinami. Wrogiem Chin jest Polska.

Amerykanie wycofują się z Ukrainy. Ukraina deklaruje porozumienie z Rosją. Wrogiem Ukrainy jest Polska.

Amerykanie i Netanjahu deklarują przyjaźń z Rosją. Wrogiem Rosji jest Polska.

Ameryka wycofuje się z Bliskiego Wschodu.

Ojczyzną Żydów będzie Polska.

Izrael to pomyłka historii. Ojczyzną Żydów była i będzie Polska. Palestyńczycy w przeciwieństwie do Polaków w ogóle nie nadają się na niewolników.

Ekipa PiS doprowadziła Polskę do klęski jak ekipa sanacji.

Kiedy ktoś krzyknie że król jest nagi, że Kaczyński to nowy Dyzma?

Kiedy padnie okrzyk zdrada, po trzykroć zdrada?

Wszyscy są winni naszych klęsk tylko nie my?

Głupich jednak zawsze biją.

Naród ma taki rząd na jaki zasługuje.

Czy Polacy się w końcu obudzą?

Czy w Polsce powstaną prawdziwe polskie partie?

Czy jeszcze da się uratować Polskę?

 

autor: Bogdan Kulas (?)

18 Komentarzy

Filed under Polityka

18 responses to “Pakt Putin-Netanjahu i perspektywa nowej Jałty

 1. Dyżurny Psychiatra Kraju, Cezary Piotr Tarkowski

  Polski uratować się nie da, ponieważ jesteśmy całkowicie rozbrojeni, a rządzą nami żydzi i zdrajcy.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Klemens

  UWAGA: eksperymenty NATO – Czeka nas szybki i duży wzrost ciśnienia. Taki zdarza się raz na kilkanaście lat

  https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/czeka-nas-szybki-i-duzy-wzrost-cisnienia-taki-zdarza-sie-raz-na-kilkanascie-lat,311041,1,0.html

  Polubienie

 3. nina

  ———- SKURWYSYŃSTWO z każdej strony atakuje już Patriotów.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Klemens

  75 rocznica odbicia Warszawy z rąk hitlerowskiego okupanta

  Polubienie

 5. markglogg

  Pan Bogdan Kulas z Norwegii? Zdaje się poznaliśmy się dwa lata temu na spotkaniu o Białorusi, które zorganizował nie żyjący już senator. Kornel Morawiecki. Bardzo celny tekst, Gratuluję. Ja tak naprawdę to się boję tylko Amerykanów – cóż, uraz z młodości tamże, Izraela w ogóle nie znam, żydowscy ortodoksi są dla mnie odrażający, ale ponoć i dla większości Izraelczyków także.

  Jedyny ratunek – nie tylko dla Polaków – jaki widzę, to po upadku marksizmu pozostaje nam ucieczka w tzw. „helleno-buddyzm”, który nieśmiało staram się propagować – patrz http://www.markglogg.eu, zwłaszcza po angielsku.

  Polubienie

 6. Edward.

  panie,panie markglogg,niesamowita ma pan fantazje!!!!!!!!
  Ale,nie wszyscy Polacy zidiocieli,rozumiemy sie………..!!!

  Polubienie

  • markglogg

   Ad Edward i me fantazje.
   Gdzieś wyczytałem, że idea agresywnej, przypominającej zarówno buddyzm, jak i starożytny hellenizm „ucieczki od ambicji Cywilizacji TPD”
   (bo jako „Wolna Polska” byli byśmy ten PROGRAM – chcąc nie chcąc – musieli realizować, czyli robić dokładnie to samo co obecnie, tylko w jeszcze bardziej „narodowym” – dla ekonomii zakupionym w Chinach – zewnętrznym sztafażu)
   to już miała, cytuję Simone Weil, która była gnostyczką i katoliczką, Żydówką i albigensem, mediewistką i modernistką, racjonalistką i mistyczką, buntowniczką i świętą.

   Z tym, że ją ponoć ochrzczono bezpośrednio przed jej śmiercią, a mnie bezpośrednio po mym porodzie. (W obu wypadkach dla nas nieświadomie)

   Polubienie

 7. Polski Naród, polskie społeczeństwo musi w końcu uruchomić swój uśpiony instynkt samozachowawczy‎

  Polubienie

 8. nina

  —————- INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY
  http://szlakuwlaszczeniowy.pl/manifest.html

  Polubienie

 9. nina

  ———– NIEPRAWDOPODOBNE !? A co ! dzisiaj jest , prawdopodobne ?.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/01/benjamin-fulford-raport-tygodniowy-20.html

  Polubienie

 10. Kojak

  Te sanacyjne bydlaki bedace ,,elyta ,, sa borzyszczami zydowskich lajdakow i kanali z PPPYSS !

  Polubienie

 11. Ktoś

  Jak wiadomo POLSKA to CHRYSTUS NARODÓW a co za tym idzie

  „M
  Mickiewicz prorokował „Polska Chrystusem narodów”. W pewnym sensie mu się udało. Trzy rozbiory – niczym trzy upadki podczas drogi krzyżowej, a na końcu drogi ukrzyżowanie przez żydów. Jeśli wierzyć wieszczowi to po trzech latach zmartwychwstaniemy, ale już nie na normalnej mapie politycznej, tylko jako pewna koncepcja…

  co odnosząc do

  Zapisane w tradycji katolickiej stacje drogi krzyżowej to:

  1__Pan Jezus na śmierć skazany.
  2__Pan Jezus bierze krzyż na swoje ramiona.
  3__Pierwszy upadek Pana Jezusa.
  4__Pan Jezus spotyka swą matkę.
  5__Szymon Cyrenejczyk pomaga nieść krzyż Jezusowi.
  6__Święta Weronika ociera twarz Pana Jezusa.
  7__Pan Jezus upada pod krzyżem po raz drugi.
  8__Pan Jezus pociesza płaczące niewiasty.
  9__Trzeci upadek Pana Jezusa.
  10__Pan Jezus z szat obnażony.
  11__Pan Jezus przybity do krzyża.
  12__Pan Jezus umiera na krzyżu.
  13__Pan Jezus zdjęty z krzyża.
  14__Pan Jezus złożony do grobu. ”

  daje w przełożeniu na historię Polski

  1__Wygnanie Wandy (data z ks Daniela)
  2.__Śmierć OSTATNIEGO KRÓLA Lechii (data z Apokalipsy św Jana)i
  3__Najazd satanistów na Polskę, PODBOJE jej przez (żydo)PODMIEŃCÓW czyli piastów
  4__DIVINE INTERVENTION
  5.__Restytucja królestwa – dynastia Jagiellonów
  6__Ocalenie kraju przed Potopem szwedzkim, mośkiewskim i kilkoma innymi… za co NARÓD „PODZIĘKOWAŁ BOGU” przyjmując NIERZĄDNICĘ BIBLIJNĄ czyli maryję za swoją królową
  7__Upadek Jagiellonów, knowania, zdrady rozbiory, okupacja
  8__Okres międzywojenny (Cud nad Wisłą)
  9__Druga wojna światowa
  10__Okupacja Polski przez banderowsko-żydowskie bandy nazistowskie (kremlowskie) (kondominium jałtańsko-magdalenkowe)
  11__kFapolin+ pod wezwaniem (za byłym ministrem) „HUJ, DUPA i MYCEK KUPA”.
  12__ROZBIORY finalizowane właśnie w jeruSALEM
  13__w programie najbliższej przyszłości
  14__w programie najbliższej przyszłości

  tak się ODWDZIĘCZA BOGU jego „kochający” go „naród”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.