Bosak, tylko Bosak na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin

W poprzednich wyborach rezydenta IIIŻydo-RP/Polin wszyscy w WPS kibicowaliśmy Annie Grodzkiej. Niestety, Polacy nie wiedzieć czemu, nie poparli jej kandydatury, woleli A.Dudę. A w czym Grodzka ustępowała Dudzie, albo w czym może być gorszy Bosak od Dudy? Więc może tym razem nasz faworyt wygra (?).

Nie, nie naśmiewamy się z Krzycha w telavizyjnym tańcu z gwiazdami. Zaintrygowała nas jedynie jego aktorska postawa, jego upór w dążeniu do sukcesu. Co by nie mówić, ma w sobie coś ze Schwarzeneggera, który przecież został politykiem i jako gubernator Kalifornii zmniejszył podatki (oczywiście bogatym, dla biednych nie ma to znaczenia) i ograniczył przywileje socjalne. A więc obu panów łączą także wspólne poglądy na ekonomię i politykę. I podobnie jak Schwarzenegger nie jest rdzennym Amerykaninem, tak i Bosak nie jest rdzennym Polakiem.

 

Dama druga od lewej to właśnie Anna Grodzka. Za jej kandydaturą na urząd rezydenta IIIŻydo-RP/Polin przemawiało 50 lat skutecznej walki o wolność – o wolność kobiety więzionej w męskim ciele. Zresztą pani Ania dzielnie walczyła na szerokim froncie, walczyła za wolność waszą i naszą, wiodła nieustanny bój o demokrację w Rosji, uciskanej reżimem okrutnego i agresywnego kagiebisty W.Putina. Gdyby została rezydentem IIIŻydo-RP/Polin, cały postępowy, syjonistyczny, zachodni świat z pewnością doceniłby jej zasługi – a jaki splendor spłynąłby i na nas z tego tytułu.

A.Rozenek, Anna Grodzka i R.Biedroń przed kne-sejmem w czasie akcji poparcia dla homoseksualnych dzieci w Rosji, którym reżim W.Putina ogranicza demokratyczne swobody. Z całą pewnością do tej politycznej elity zwalczającej obskurantyzm rosyjskiego reżimu można zaliczyć kandydata na kandydata na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin K.Bosaka.

 

Może tym razem wygra nasz faworyt -? Przecież Bosak jest super. Jeśli rezydent IIIŻydo-RP/Polin to tylko Żyd, a nie jakiś, nie daj żydo-katolicki Jahwe, nacjonalistyczny Polaczek. I tu żydzi i żydo-katolicy muszą być zgodni, bowiem sam prymas W.Polak – a swoją drogą, co za paskudne nazwisko, antysemita i morderca Żydów – no, tak się kojarzy -, stwierdził, że „nacjonalizm jest herezją”.

Nie, nie mamy nic przeciw Żydom. I czy nam się to podoba czy nie, czy tego chcemy czy nie, Żydzi, także filosemici, stanowią awangardę IIIŻydo-RP/Polin.

A K.Bosak (ur. 13 czerwca 1982 w Zielonej Górze) nie tylko jest etnicznym Żydem, ale i ma zdrowe narodowe (nie mylić z nacjonalistycznymi!) poglądy – na pewno kandydatowi na kandydata Dudzie w niczym nie ustępuje, a jako etniczny Żyd bije mieszańca Dudę (Duda: „każdy ma domieszkę żydowskiej krwi”) na głowę.

Warto posłuchać, co mówi Bosak o braciach żydo-neobanderowcach (film poniżej). Daje się zauważyć u kandydata na kandydata prawdziwie żydo-katolicka postawa i autentyczne przywiązanie do nauczania Kościoła, którego Episkopat udzielił szczerego poparcia ukraińskiej żydo-rebelii.

 

Poza tym, skoro rezydentem IIIŻydo-RP/Polin zawsze była jakaś antypolska, antynarodowa, antypaństwowa, filosemicka, kreatura – zgodnie z nauczaniem żydo-katolickiego Kościoła, że „nacjonalizm jest herezją” (za wyjątkiem żydowskiego szowinizmu zwanego syjonizmem, który od 1991r. uznawany jest za miłość do ojczyzny) -, to przecież K.Bosak na rezydenta nadaje się jak mało kto. Nie dość, że spełnia wszystkie wymogi, to jeszcze jest Żydem – a to jest atut nie do przebicia.
Powiem tak: Bosak jest super – tak trzymać.

W latach 2005-2007, będąc posłem, był członkiem Parlamentarnej Grupy Polsko-Izraelskiej.

Brat Bosaka pracuje w firmie rosyjskiego oligarchy – https://twitter.com/marekbosak/status/826043101428928513?lang=fa

I nie jest to jakikolwiek zarzut, ponieważ dla dobrego geszeftu nie mogą istnieć żadne granice. Np.: walczący z rosyjskim reżimem W.Putina rząd Żydo-PiS kupuje rosyjski węgiel do polskich elektrowni likwidując tym samym nieekologiczne górnictwo w Polsce. Inny przykład: „rosyjski” oligarcha, Mosze Kantor (interesował się zakupem Tarnowskich Azotów) został odznaczony w 2005 r. Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP przez rezydenta A.Kwaśniewskiego – Kwaśniewski był trzeźwy. A więc geszeft ponad granicami – geszeft międzynarodowy to sprawa priorytetowa.

Rzeczony Marek Bosak – brat kandydata na kandydata

Marek Bosak, brat Krzysztofa, jest dyrektorem w firmie Vivus (udzielanie chwilówek) rosyjskiego oligarchy Olega Wiktorowicza Bojko. Oleg Wiktorowicz Bojko to jeden ze stu najbogatszych Rosjan. Swoje imperium finansowe zaczął budować w latach 90-tych. Jak podaje portal Niezależna.pl, był informatorem KGB, działał między innymi z pomocą byłego oficera KGB, Walerija Polomarczuka. https://www.fronda.pl/a/brat-krzysztofa-bosaka-jest-dyrektorem-w-firmie-rosyjskiego-oligarchy,126037.html

Niestety, oligarsze Bojko podciął skrzydła okrutny W.Putin wydając dekret zakazujący działalności firm hazardowych na terenie Rosji.

Marek Bosak – najlepiej ubrani na Europejskim Kongresie Gospodarczym 2015 Katowice

https://dziennikzachodni.pl/europejski-kongres-gospodarczy-2015-najlepiej-ubrani-mezczyzni-na-eec-2015-katowice-zdjecia/ga/c3-3830103/zd/5195455

A więc jest nadzieja, że kandydat na kandydata K.Bosak, jako rezydent może przepchnąć IIIŻydo-RP/Polin na szersze wody międzynarodowego geszeftu. Nie jest to zresztą płonna nadzieja, na co wskazuje zainteresowanie ze strony służb USA Ruchem Narodowym, którego K.Bosak jest jednym z liderów. A czy jest to zainteresowanie polską organizacją narodową, czy raczej jej kierowniczą żydowską czapą, zostawiam ocenie Czytelników.

Zarząd RN (K.Bosak pierwszy od lewej) na obiedzie z doradcą prezydenta Trumpa, prof. Tedem Malochem – maj 2017

I nie jest istotne, czy T.Maloch jest, czy nie jest, doradcą D.Trumpa – niektórzy mają tu wątpliwości. Istotniejsze jest to, co sam mówi o sobie – że „pomagał demontować ZSRR”, co może wskazywać na jego powiązania z CIA. T.Maloch jest także krytycznie usposobiony względem UE i nazywa ją niemieckim tworem, choć chyba już powszechnie wiadomo, że UE jest tworem światowej żydowsko-anglosaskiej finansjery oraz żydo-katolickiego Kościoła, tworem projektowanym jeszcze w 1913r.

A z biografii T.Malocha dowiemy się m.in., że:

Był przewodniczącym Światowego Kongresu Rozwoju Gospodarczego z 1992 r. (…) Kongres ten koncentrował się na „Budowaniu zintegrowanej globalnej gospodarki”. (…) Dr Malloch jest pionierem rynku globalnego, który współpracuje wyłącznie z dyrektorami naczelnymi, biznesowymi i rządowymi, którzy muszą konceptualizować projekty w skali globalnej, którzy wymagają dostępu na najwyższych szczeblach i żądają informacji „w czasie rzeczywistym”, aby rozumieć i zarządzać szybko zmieniającymi się rynkami, transformacjami rządowymi, wschodzącymi blokami handlowymi i krytycznymi relacjami.

za: http://www.tedmalloch.com

Można więc rzec, że kandydat na kandydata na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin, K.Bosak, to człowiek o światowych, globalnych horyzontach politycznych, to autentyczny reprezentant Międzynarodu i międzynarodowych interesów.

 

Dariusz Kosiur

 

 

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Bosak, tylko Bosak na rezydenta IIIŻydo-RP/Polin

  • za: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/152764,bosak-tylko-bosak-na-rezydenta-iiizydo-rp-polin

   Tak to Hoża 9, tam miesiliśmy swoją siedzibe LPR-u. Nawet tą siedzibę umeblowałem. MW zdemoralizował Giertych, on im wpajał, że tylko przez oszustwa w polityce, możesz byc kimś. Co ciekawe, ojciec K. Bosaka miał w owym czasie drukarnie i wiem, że przez ta drukarnie przewalały się duze zamówienia LPR-u (Wierzejski składał je na polecenie RG) ale czy były fizycznie drukowane materiały??? Tego nie wiem, ale faktury były.
   Wystarczy prześledzić to co napisałem w swoim felietonie wczesniej. Za co żył przez 15 lat w Warszawie, za co opłacał kilka uczelni, nie koncząc żadnej, za co płacił za wynajem mieszkania w W-wie, jaką rolę spełni Klub N44, kto go finansował (np; mieszkanie 140 m2), no i jego dyrektorowanie w fundacji republikańskiej, gdzie tą fundację finansowały niemieckie fundacje. No i rola brata w lichwiarskiej firmie VIvus, której właścicielem jest sowiecki zyd od Jelcyna – Bojko.
   Pomijając to, ciekawe jest to, że jego promowały liberalne media na czele z TVN-em, przecież od razu nasuwa się myśl, że takie media lansuja tylko swoich.
   Wracajac do Wierzejskiego, to był dobry chłopak z dobrej narodowej rodziny, ale koń go zepsuł, tak samo jak jego szwagra Pawłowskiego czy Ślusarczyka, bo wielu tam z MW było dla kariery np; Kawa – teraz pisowiec, Chruszcz, itp.
   Winnicki – podobna droga jak Bosaka z tym, że u niego dochodzi jeszcze pychałkowatość, też wieczny student bez efektu też siedział wiele lat w W-wie bez roboty ale dobrze żył z czego???
   Tacy ,,narodowcy”, którzy plują jadem na Rosję podobnie jak pisuary, nic złego nie powiedzą na usrael, w gospodarce to liberałowie.
   ,,Ktoś” nam hoduje narodowców!!!!

   Wrzodak Z. 22.01.2020 22:44:48

   Polubione przez 1 osoba

 1. nina

  ————– Pan Wrzodak związany jest z ! MARKIEM JURKIEM ZCHN . Kościółkowy podnóżek , jedyna funkcja , jaką uznaje.

  Polubienie

  • Klemens

   Zygmunt Wrzodak to uczciwy Polak, choć oszukany przez solidarność, także nazistów i syjonistów podszywających się pod wyznawców Jezusa, ludzi skorumpowanych.

   Polubienie

 2. Klemens

  Upadek Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku

  Polubienie

 3. Easy Rider

  K. Bosak nie jest Żydem w sensie rasowym, bo jak z religią, to nie wiem – wtedy ewentualnie „żyd”, małą literą. To jest rasowo Chazar. Niezrozumienie tej różnicy prowadzi do błędnej interpretacji różnych wydarzeń i procesów historycznych, w tym m. in. tzw. Holokaustu, czymkolwiek on był. Chazarowie to nie Semici, lecz rasa zbliżona do tureckiej, wyznająca również judaizm, stąd też stosowanie przez nich pałki „antysemityzmu” jest zwyczajnie bezprzedmiotowe.

  Obecnie w Izraelu 85% ludności stanowią potomkowie Chazarów, z nich też wywodzą się tamtejsze elity przywódcze. To właśnie oni są największymi antysemitami w świecie, ponieważ mordują prawdziwych Semitów – Palestyńczyków, ale krytyka tego postępowania jest „antysemityzmem” – bo taka jest obecnie wykładnia tego terminu, jako krytyki państwa Izrael. Przy takim założeniu, nie może dziwić np. opinia, że Semita – Jasser Arafat był antysemitą.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Klemens

  Polsat news transmitował jerozolimskie przemówienie W. Putina na żywo, a w rzekomo informacyjnej stacji tvpinfo temat Juszczyszyn i kasta.

  – Rosjanie, Ukraińcy, Białorusini, Polacy byli uznawani przez nazistów za podludzi; narody słowiańskie miały być albo zniszczone albo stać się niewolnikami bez własnej kultury, pamięci historycznej i języka – powiedział prezydent Rosji Władimir Putin w czwartek w Jerozolimie.

  „Pamięć o wojnie coraz częściej staje się ofiarą bieżącej koniunktury politycznej. To jest absolutnie niedopuszczalne. Obowiązkiem współczesnych i przyszłych polityków, działaczy państwowych jest obrona dobrego imienia bohaterów – tych żyjących i tych, którzy zginęli (…), (dobrego imienia – PAP) ofiar nazistów i ich wspólników. W tym celu trzeba wykorzystać wszystkie możliwości (…)” – podkreślił.

  Putin wyraził przekonanie, że „wszyscy obecni na tej sali (…) są gotowi razem z nami bronić prawdy i sprawiedliwości”.

  https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/izrael-putin-rosjanie-ukraincy-bialorusini-polacy-byli-uznawani-przez-nazistow-za-podludzi,368165.html

  Polubienie

 5. Warcisław

  Jest całkowicie pewne i potwierdzone, że to bliska rodzina.
  https://dziennikpolski24.pl/rodzina-bosakow-kwintesencja-losu-zydow/ar/3146066

  Polubienie

 6. UWAGA!
  Zdiecie Nr 2,czy cos robi ku-ku,z majteczek tancerki drugiej z lewej strony?.

  Polubienie

 7. Pingback: Bezczelna Konfederacja…czyli Żydzi udający Polaków.

 8. Pingback: „Bezczelna Konfederacja…!!!!!!!czyli Żydzi udający Polaków!!!!!!!” – M-forum A.V Live.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.