Lekcja historii i polityki W.Putina w Jerozolimie

Jeszcze raz polscy politycy i komentatorzy polityczni głównego nurtu wyszli na amatorów i chorobliwych rusofobów. Zapowiadali W.Putina ” Polakożercę”, a tymczasem wystąpienie prezydenta Rosji w Jerozolimie było niezwykle wyważone i pokazało m.in. olbrzymią skalę ludobójstwa Słowian i ich wielki, decydujący wkład w zwycięstwo nad niemieckim nazizmem – wspieranym przez zachodnie  lobby finansowo-przemysłowe związane z antyludzką „elitą” anglosasko-syjonistyczną.

Zagubiony prezydent A.Duda i ahistoryczny awanturnik polityczny M.Morawiecki wyszli na durni, którzy zmuszeni byli umizgiwać się do wypowiedzi wiceprezydenta USA Mike’a Pence’a, aby ratować twarz i osłabić wrażenie własnej śmieszności.

PZ

W wielkim napięciu polski rząd oczekiwał na wystąpienie prezydenta Rosji Władimira Putina na Światowym Forum Holokaustu w Jerozolimie. Media rozpisywały się nawet o powołaniu sztabu kryzysowego, który miał za zadanie „reagować na przekłamania historii” rosyjskiego lider

Tuż przed uroczystościami szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk powiedział w rozmowie z PAP, że specjalny zespół, złożony z przedstawicieli kancelarii prezydenta, premiera oraz MSZ, będzie śledził wydarzenia na Światowym Forum Holokaustu w Jerozolimie, szczególnie wystąpienie prezydenta Rosji Władimira Putina oraz innych przedstawicieli Rosji.

Polscy eksperci: Przemowa Putina „miała drugie dno”

Polscy eksperci i politycy dopatrują się w przemówieniu rosyjskiego prezydenta w Jerozolimie „drugiego dna”.

Jak powiedział w rozmowie z Onetem prof. Instytutu Nauk Politycznych PAN, Paweł Kowal*, „prezydent Putin wykorzystał pobyt w Jerozolimie, żeby pod płaszczykiem spokojnego przemówienia podjąć agresywną próbę zmiany historii ZSRR”. Dodał, że zorganizowano to wydarzenie po to, żeby światowi przywódcy „wsłuchiwali się w wykład o nowej historii II wojny światowej”.

Spodziewano się ostrego ataku Władimira Putina, tymczasem jak piszą media jego przemówienie było „wyważone”. Zdaniem Kowala to „zmyłka.

„Można było się spodziewać, że prezydent Putin nie będzie wdawał się w polemikę. Niech nas nie zmyli łagodna forma jego przemówienia. Rosyjski prezydent wykorzystał pobyt w Jerozolimie, żeby pod płaszczykiem spokojnej wypowiedzi podjąć agresywną próbę zmiany historii ZSRR. Według Kremla nie miała ona nic wspólnego z totalitaryzmem, a podczas II wojny światowej Sowieci wyzwolili Auschwitz” – zaznaczył Kowal.

Według niego Putin „wykorzysta wszelkie rocznice, by propagować swoją wersję historii”. Profesor dodał także, że „Polska nie powinna brać udziału w grze Rosji”.

Podobnego zdania jest historyk z UKSW prof. Wiesław Wysocki. W rozmowie z TVP Info powiedział, że jest to „przyjęta taktyka”.

„Putin obawiał się, że będzie zbyt duży sprzeciw wobec jego słów i uznał, że to, co chciał wygrać, może natychmiast przegrać. To jest gracz, i myślę, że on powróci do gry z fałszywymi kartami w rękawach” – wyjaśnił historyk.

Polski rząd szykował się „na atak Rosji”

Wcześniej informowano też, że Prezydent Andrzej Duda powołał w swojej Kancelarii sztab kryzysowy z udziałem ekspertów i historyków, którzy będą na bieżąco reagować na rzekome manipulacje Putina podczas ceremonii w Jerozolimie. Jest to pierwsza sytuacja na świecie, żeby przemówienie, które jeszcze nie zostało wygłoszone, wywołało taką reakcję.

Również premier Mateusz Morawiecki w radiowej Jedynce przyznał, że „Polska ma obawy w związku z przebiegiem dzisiejszego Forum Holokaustu w Jerozolimie”. Wyjaśnił, że chodziło głównie o przemówienie rosyjskiego prezydenta Władimira Putina. Polityk oczekiwał, że podczas wystąpienia Putina nastąpi „próba przekłamania”, zapowiadał jednak, że polski rząd jest gotowy do riposty.

Jak wiadomo, polskiego prezydenta zabrakło na Światowym Forum Holokaustu, ponieważ, jak stwierdzono, nie umożliwiono mu wystąpienia z przemówieniem, podczas gdy inni prezydenci, głównie Władimir Putin mieli taką możliwość.

Taki stan rzeczy nie odpowiada stronie polskiej, która w związku z ostatnim zaostrzeniem kontaktów z Rosją na tle rozbieżności odnośnie historii II wojny światowej, w tym Holokaustu, obawiała się, że rosyjski prezydent wykorzysta Forum do ponownego „zaatakowania Polski”.

Putin na Forum Holokaustu: Polaków uznano za podludzi

Władimir Putin wystąpił na Światowym Forum Holokaustu i przypomniał o cenie, jaką zapłacił Związek Radziecki, żeby wyzwolić Europę od nazizmu. Warto dodać, że wspomniał także o Polakach.

Jak zauważył w czasie przemówienia, Holokaust miał na celu systematyczne niszczenie ludzi, a poza Żydami „za podludzi uznano też Rosjan, Białorusinów, Ukraińców, Polaków i przedstawicieli wielu innych narodowości”.

Putin przypomniał, że zagarnięte ziemi miały stać się przestrzenią życiową dla nazistów i zapewnić im dostatnie życie.

A narody słowiańskie i inne były przeznaczone do unicestwienia bądź pełnienia roli pozbawionych praw niewolników bez własnej kultury, bez pamięci historycznej, bez języka. Naród radziecki obronił swojej Ojczyzny i uwolnił Europę od nazizmu. Zapłaciliśmy za to cenę, jaka wcześniej nie postała w głowie żadnemu narodowi – 27 milionów ofiar. My nigdy o tym nie zapomnimy.

„Ofiarą nazizmu padło sześć milionów Żydów, 40 procent z nich było obywatelami byłego Związku Radzieckiego” – zauważył rosyjski przywódca. Putin podkreślił niedopuszczalność tego, że dzisiaj pamięć o wojnie coraz częściej staje się obiektem przejściowej koniunktury politycznej.Jak podkreślił prezydent, historia Holokaustu będzie tylko wówczas lekcją dla przyszłych pokoleń, gdy będzie pełna, bez przemilczeń i pominięć.

Współcześni i przyszli politycy, działacze państwowi i społeczni mają obowiązek bronić dobrego imienia żywych i poległych bohaterów, cywilów, ofiar nazistów i ich popleczników – powiedział Putin.

Rosyjski prezydent wezwał do wykorzystania wszelkich kanałów, informacyjnych, politycznych, kulturowych, żeby nie dopuścić do powtórki tragedii, i wyraził przekonanie, że wszyscy uczestnicy forum „podzielają takie obawy i są gotowi razem z nami bronić prawdy i sprawiedliwości”.

„Trzeba zachować czujność i nie zaniedbać, nie przeoczyć, kiedy pojawiają się pierwsze zalążki nienawiści, szowinizmu, antysemityzmu, kiedy z wolna przychodzi akceptacja ksenofobii i innych tego rodzaju przejawów. Niepamięć przeszłości, podziały w obliczu zagrożeń mogą doprowadzić do strasznych następstw. Musimy nie tylko mieć odwagę otwarcie o tym powiedzieć, ale też zrobić wszystko, żeby wywalczyć i ochronić pokój. Przykład w mojej ocenie mogą i muszą dać państwa założyciele ONZ” – powiedział Putin

Zaproponował także spotkanie z udziałem przywódców Rosji, Chin, USA, Francji i Wielkiej Brytanii.

„W dowolnym miejscu, gdzie będzie wygodnie. Rosja jest gotowa na podjęcie tak poważnej rozmowy. Mamy zamiar bez zbędnej zwłoki wystosować listy do przywódców piątki. Byłoby to zbiorowym poszukiwaniem odpowiedzi na współczesne zagrożenia” – oświadczył prezydent Rosji.

za: https://pl.sputniknews.com/swiat/2020012311716893-putin-rozczarowal-polske-swoim-wystapieniem-w-izraelu/

_______________________

* Paweł Kowal, narodowość żydowska (Żydzi z Ukrainy) –

Co się marzy syjonistycznym kreaturom pokroju Pawła Kowala?

_______________________

Całość wystąpienia W.Putina w oryginale

В.Путин: Уважаемый господин Президент! Уважаемый господин Премьер-министр! Коллеги, друзья, дамы и господа!

Сегодня на международном форуме, посвящённом памяти жертв Холокоста, нас объединила общая ответственность, долг перед прошлым и перед будущим.

Мы скорбим обо всех жертвах нацизма, и в их числе – шесть миллионов евреев, замученных в гетто и концлагерях, зверски убитых в ходе карательных операций. Из них 40 процентов – это граждане бывшего Советского Союза, поэтому Холокост был и останется для нас глубокой раной, трагедией, о которой мы будем помнить всегда.

Перед поездкой в Иерусалим познакомился с подлинными документами, отчётами офицеров Красной армии после освобождения Освенцима. Должен вам сказать, уважаемые коллеги: читать эти военные сводки, документы, где в деталях рассказано, как был устроен лагерь, как действовала машина хладнокровного уничтожения людей, очень сложно, невыносимо.

Многие из них написаны от руки солдатами и офицерами Красной армии на второй, третий день после освобождения узников и передают тот шок, который испытали солдаты и офицеры Красной армии от увиденного там, от свидетельств, которые вызывали боль, негодование и сострадание.

Маршал Красной армии Конев, командующий тогда военной операцией по взятию густонаселённого Силезского промышленного района Германии, использовал тактику максимального спасения мирных жителей и, получив донесение о творившихся в Освенциме зверствах, запретил сам себе даже видеть этот лагерь. Позже он написал в своих мемуарах: был тогда не вправе потерять душевные силы, допустить, чтобы справедливое чувство мщения не ослепило его при проведении военных операций и не вызвало бы дополнительных страданий и жертв среди мирного населения Германии.

27 января исполнится 75 лет со дня освобождения Освенцима. В этом аду, куда сгоняли людей из разных стран для истязаний, чудовищных экспериментов и массового истребления, погибли сотни и сотни тысяч людей разных национальностей. Среди них более половины – это евреи.

Преступления, совершённые нацистами, их обдуманное, спланированное, как они говорили, «окончательное решение еврейского вопроса» – это, уважаемые коллеги, одна из самых чёрных и позорных страниц новейшей мировой истории.

Но не забудем и о том, что у этого преступления были и соучастники, пособники. В жестокости они зачастую превосходили своих хозяев. Фабрики смерти, концлагеря обслуживали не только нацисты, но и их пособники во многих странах Европы.

На оккупированных территориях Советского Союза, где орудовали эти бандиты, было убито наибольшее количество евреев. Так, на Украине погибло порядка 1,4 миллиона евреев. В Литве уничтожено 220 тысяч человек. Это – обращаю на это ваше внимание, дорогие друзья, – это 95 процентов довоенного еврейского населения этой страны. В Латвии – 77 тысяч. Холокост пережили лишь несколько сотен латышских евреев.

Холокост – это целенаправленное уничтожение людей. Но надо помнить, что нацисты готовили такую же участь и многим другим народам: «недочеловеками» были объявлены и русские, и белорусы, и украинцы, поляки, представители многих других национальностей. Их родная земля должна была служить жизненным пространством для нацистов, обеспечив им сытое существование, а славянским и другим народам была уготовлена участь либо быть уничтоженными, либо стать бесправными рабами без своей культуры, исторической памяти, без языка.

Тогда, в 1945-м, конец варварским планам положил прежде всего советский народ. Он, как уже было здесь только что сказано, отстоял и своё Отечество, и принёс освобождение от нацизма Европе. Мы заплатили за это такой ценой, которая не снилась раньше в самых страшных снах ни одному народу, – 27 миллионов погибших.

Мы никогда этого не забудем. Память о Холокосте станет уроком и предостережением только в том случае, если она будет полной, без изъятий и умолчаний. К сожалению, сегодня память о войне и её уроки, наследие всё чаще становятся объектом политической сиюминутной, текущей конъюнктуры. Это абсолютно недопустимо. А долг современных и будущих политиков, государственных и общественных деятелей – защищать доброе имя живых и павших героев, мирных жителей, жертв нацистов и их пособников.

Для этого важно использовать все возможности: информационные, политические, культурные, авторитет и влияние наших стран в мире. Уверен, что все, кто присутствуют здесь, в этом зале, на форуме, разделяют такие озабоченности и готовы отстаивать вместе с нами правду и справедливость.

И мы все несём ответственность за то, чтобы никогда не повторять страшные трагедии прошедшей войны, чтобы будущие поколения помнили об ужасе Холокоста и о лагерях смерти, о блокадном Ленинграде, – Премьер Нетаньяху только что сказал, что мы сегодня открыли памятник здесь, в Иерусалиме, жертвам блокады Ленинграда, – о Бабьем Яре, о сожжённой Хатыни, о том, что надо быть бдительными и не пропустить, не проглядеть, когда появляются первые ростки ненависти, шовинизма, антисемитизма, когда исподволь начинают потакать ксенофобии и другим проявлениям подобного рода.

Забвение прошлого, разобщённость перед лицом угроз могут обернуться страшными последствиями. У нас должно быть мужество не только прямо сказать об этом, но и сделать всё, чтобы защитить и отстоять мир.

Пример, на мой взгляд, могут и должны подать страны – основательницы Организации Объединённых Наций, пять держав, которые несут особую ответственность за сохранение цивилизации.

Мы обсуждали с некоторыми коллегами и, насколько я понимаю, в целом увидели положительную реакцию, [возможность] провести встречу глав государств – постоянных членов Совета Безопасности ООН: России, Китая, США, Франции и Великобритании. В любой стране, в любой точке мира, где это будет удобно коллегам. Россия готова к такому серьёзному разговору. Мы намерены не откладывая направить соответствующие послания лидерам «пятёрки».

Перед нами много задач. Одну из них мы совсем недавно обсуждали в Берлине по инициативе канцлера Федеративной Республики госпожи Меркель. Это Ливия. Но и нам предстоит в Совете Безопасности ещё вернуться к этому вопросу и принять соответствующую резолюцию.

Но много и других проблем. Проведение такой встречи именно в этом, 2020 году считаю важным и символичным. Ведь мы отмечаем 75 лет окончания Второй мировой войны и основания Организации Объединённых Наций.

Саммит государств, которые внесли главный вклад в разгром агрессора, создание системы послевоенного мироустройства, сыграл бы огромную роль в поиске коллективных ответов на современные вызовы и угрозы и, конечно, продемонстрировал бы нашу общую верность духу союзничества, исторической памяти, тем высоким идеалам и ценностям, за которые плечом к плечу сражались наши предки, наши деды, наши отцы.

И в заключение хочу поблагодарить израильских коллег за тёплый, очень радушный приём здесь, в Иерусалиме, пожелать участникам конференции и, конечно, всем гражданам Израиля мира, благополучия, всего самого доброго.

Благодарю вас.

za: http://kremlin.ru/events/president/news/62646

 

30 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

30 responses to “Lekcja historii i polityki W.Putina w Jerozolimie

 1. Edward.

  To dobrze ze Putin wymienil Slowian i Polakow jako ofiary zbrodni Hitlera.
  Jak donosza media – przemawaiali prezydent Rosji,USA(wice-prezydent),
  Francji,Niemiec i ksiaze Karol(Anglia).Byl tez prezentowany film o
  aliantach ktorzy walczyli z nazizmem.Polska i Polacy zostali calkowicie
  pominieci jako alianci!!!Nalezy tylko wspomniec IIArmie Wojska Polskiego
  gen.Berlinga.Tobruk,Monte Casino,bitwy o Anglie i wiele innych miejsc.
  Dane jest mnie wspolnie zyc z resztkami tych dzielnych polskich zolnierzy.
  Jestem myslami z nimi!!!Jest to kolejny moment dla tych ludzi,Polakow,
  wobec ktorych wielcy tego swiata zachowali sie haniebnie.
  I jesli nawet Putin laskawie wymienil Polakow jako ofiary wojny to w istocie
  ma nas w glebokim powazaniu.Wiec my Polacy nie powinnismy sie
  podniecac Putinami,Trumpami,itd.ale sami powinnismy sie jednoczyc
  i budowac nasza sile.

  Polubione przez 1 osoba

 2. skąd Putin wziął liczbę 6 milionów żydów? przecież to propaganda

  Polubione przez 1 osoba

   • no to już wiadomo po co mocodawcy wysłali Putina do żydolandu okupującego Palestynę

    Polubienie

   • PS

    Aha – bo zapomniałem – przypominając o niemieckim projekcie Lebensraum na wschodzie i o ekstrminacji Słowian, a także o ilości ofiar wojennych ZSRR Putin po prostu zakwestionował „wyjątkowość” żydowskiego „holokaustu”. A na tym najbardziej żydo-propagandzie zależy – przedstawiać ichni „holokaust” jako coś wyjątkowego.

    I gdzie to zrobił Putin?

    W Izraelu – podczas obchodów wyzwolenia Auschwitz…

    Polubienie

  • piotr68

   Panie mrgrabas przemówienie Putina bardzo dobre no i przecież nie mógł wymienić liczby 100 tys bo by go Lazar i Chabad Lubawicz zjadł na obiad w Rosji.Wiesz pan co to jest elastyczność ?

   Polubienie

   • Mariusz,

    Putin nie ma żadnych mocodawców. Zwróć uwagę na kilka najważniejszych momentów jego wystąpienia:

    – Przypomniał, że Słowianie byli przez hitlerowców uważani na podludzi.
    – Przypomniał, że Hitler chciał zdobyć Lebensraum na ziemiach Słowian, przez co podlegali oni eksterminacji. W domyśle – głównym celem II wojny było zdobycie lebensraumu na wschodzie i eksterminacja Słowian, a nie – jak głosi żydowska propaganda – eksterminacja Żydów.

    Putin atakowany jest przez cały żydo-zachód o łamanie swobód obywatelskich (zabrania parad gejowskich), o imperializm (powrót Krymu do Rosji) i o co tylko. Czy ma dawać żydo-propagandzie jeszcze pretekst do atakowania go jako „antysemity”. Wystarczy, że Sąd Najwyższy Rosji wydał wyrok, że negowanie 6 milionów to nie przestępstwo:
    https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/920210,sad-najwyzszy-rosji-powiedzial-zydowskiemu-klamstwu-nie-pomimo-rezolucji-onz-w-sprawie-holocaustu

    A na koniec jeszcze zagrał na nosie przedsiębiorstwu holokaust i usraelskiemu kongresowi, który uchalił ustawę 447. Putin powiedział: 40 % ofiar żydowskiego holokaustu to obywatele ZSRR. I jak myślisz – odważą się usraelici i przedsiębiorstwo holokaus wymuszać na nim „odszkodowanie” za mienie bezspadkowe? Oni pamiętają, jak usraelscy i Izraelscy Żydzi przyjechali do Moskwy upominać się o znacjonalizowany przez żydobolszewię księgozbiór wodza lubawiczerów. A on im spokojnie w oczy wywalił, że nacjonalizacji tamtego księgozbioru dokonał rząd składający się w 80-85 % z Żydów. I dodał jeszcze, że prześladowali oni mieszkańców ZSRR, prawosławnych, muzułmanów a nawet wyznawców judaizmu. I zamknął im w ten sposób pyski.

    Tak więc Mariusz, nie oceniaj Putina zbyt pochopnie…

    Polubione przez 1 osoba

   • nie jest ważne co te gadające głowy mówią, ważne jest co robią
    gdyby Putin nie miał mocodawców, nie wprowadzałby śmiercionośnych technologii na swoim terenie i nie zgadzałby się na ich stosowanie, a przecież dobrze wiemy, że nad Rosją też rozpylają chemtraile i budowana jest sieć 5G

    niezależnym od nikogo to był np. libijski mąż stanu (patrz: Muammar al-Kaddafi – Zielona Książka), który naprawdę dbał o dobro mieszkańców swojego kraju i dlatego Go zabito, a Putin nie tylko żyje i bardzo dobrze się ma, ale właśnie dlatego bo należy do grona kukiełek, które różnią się tylko tym między sobą, że co najwyżej walczą między sobą o granice swoich stref wpływów, natomiast ich wspólnym mocodawcą jest kompleks jot, który je powołuje i odwołuje i który zorganizował te obchody

    http://7777777blog.wordpress.com/2016/07/10/kto-tym-wszystkim-kreci-i-dlaczego-tak-wielu-mu-na-to-pozwala/#comment-62471

    dlatego takie jest moje zdanie o tym teatrzyku, za kulisami którego buduje się nam wszystkim jedno globalne więzienie i te wszystkie kukiełki biorą w tym aktywny udział, o czym świadczą FAKTY

    Polubienie

 3. nina

  ———– SŁOWIANIE , od razu zauważyłam ,stanął po naszej stronie !.

  Polubienie

 4. nina

  ————— POSIADANA PRZEZ KOGOŚ INNEGO

  Polubienie

 5. Mariusz,

  czy Putin rozpyla chemtrails – nie wiem. Może rozpyla antychemtreils? Wiatry i prądy powietrzne z żydozachodu przynoszą do Rosji zachodni chemtreils. A Putin rozpyla przeciwko niemu antidotum.
  Co się tyczy 5G – ludobójcze jest ono tylko w oczach panikarzy. To taka sama ściema jak oszustwo klimatyczne. Tyle że na walce z CO2 mogą bandyci zarabiać biliony. Natomiast na walce z 5G nie tylko nie zarobią, ale stracą. Zarobić mogą wszak na antenach i nowych srajtfonach. Chyba że ktoś – jak Putin – ich wyprzedzi. Wtedy nie zarobią nic.
  Panika w sprawie 5G służy zapędzaniu rzesz zachodnich antysystemowców do walki z wiatrakami. Walka z 5G to fałszywa barykada dla antysystemowców.
  Sam się dałem na nią trochę nabrać – a więc na jakąś tam przypuszczalną szkodliwość mikrofal, choć w jej ludobójcze skutki nie wierzyłem nigdy – wszak bandyci musieliby żyć non stop w klatkach Faradaya, by samych siebie nie wybić technologią 5G.
  Pomyśl sam – bezprzewodowy internet, czyli Wi-Fi ma częstotliwość od 2,4 do 5 GHz. Natomiast światło widzialne, także to słoneczne, ma częstotliwość od 400 THz do 789 THz (T to skrót od tera czyli 1000 giga). A więc jego częstotliwość jest setki tysięcy razy większa od mikrofal 5G. Także fotony światała widzialnego mają wyższą energię od fotonów mikrofal (im wyższa częstotliwość tym wyższa energia fotonów). A jednak światło słoneczne i to z żarówek ludzkości nie wybiło. Jak więc mikrofale o częstotliwości kilkaset tysięcy razy mniejszej i fotonach mających znacznie mniejszą energię mogą być ludobójcze?

  Będę musiał o tym napisać, choć okrzyczycie mnie „ludobójcą”…

  Polubienie

  • radzę najpierw się wyedukować w temacie sztucznych oddziaływań na organizm ludzki, na początek polecam zapoznać się z tym o czym mówi Paweł Wypychowski na YouTube

   Polubienie

  • Pimpuś

   Opolczyk,
   Przestań popychać pierdoły i kacapoły o promieniowaniu jak tylko znasz promieniowanie słoneczne !!!! Byłem w Wojskach Obrony Powietrznej Kraju za komuny i na własne oczy widziałem jak trepy i żołnierze służby zasadniczej tracili zdrowie obsługując takie samochodziki na których ruszają się takie antenki wokół własnej osi lub w górę i w dół. Na ulicy Czerskiej we Wrocławiu co 3 miesiące lub 6 miesięcy w zależności od stanowiska przechodzili badania medyczne związane z napromieniowaniem organizmu i wielu po tych badaniach było przenoszonych na inne stanowiska lub do innego rodzaju wojsk. Żołnierze służby zasadniczej po dwóch latach służby wychodzili do cywila bardzo często z łysiejącymi głowami i z piachem w jajach. Bardzo wielu żołnierzy tych formacji nie ma dzieci i nie ma rodzin z powodu BEZPŁODNOŚCI !!!!!!!! Wi-fi jest bardzo niebezpiecznym rodzajem promieniowania dla ludzi bo ma częstotliwość rezonansu wody 2,45 Ghz ! Jest to częstotliwość pracy kuchenki mikrofalowej i to właśnie ta częstotliwość sprawia tak szybkie podgrzewanie potraw a człowiek jest zbudowany w około 70% z wody przy czym uważa medycyna, że ludzki mózg posiada 90% wody !!!! Gdy siedzisz przy ruterze z włączonym wi-fi komórki ludzkiego ciała są wprowadzane w wibracje których nie czujesz a które to wibracje zakłócają komunikacje międzykomórkową która jest podstawą funkcjonowania całego organizmu. I jest to tylko kwestia czasu kiedy zachorujesz. Co zaś 5G to jest to technologia dla WOJSKA a nie dla zwykłej codziennej komunikacji cywilnej !! To syjonistyczna kanalia Putinek wprowadzając 5G zapewnia sobie bezgraniczną inwigilacje, kontrole i możliwość zabijania swoich oponentów w białych rękawiczkach !!!!! Dzięki technologi 5G i rozmieszczeniom anten co 100-150 metrów oraz 20 tysiącom satelit !!!!!!!!!!!!! Putinek jak i Kalkstain w Polsce będą mogli podsłuchiwać i namierzać swoich przeciwników politycznych z dokładnością do 10 centymetrów. A w razie potrzeby napromieniować takiego delikwenata który po kilku miesiącach umrze. Przykład : Hugo Chavez przezydent Wenezueli ze zdrowego byka w kilka miesięcy zrobili wraka. Częstotliwość mikrofalowa 5G ma taką zaletę, że promieniowanie będzie ograniczone do 100-150 metrów, jest to dla bandziorów zaleta bo anteny nie będą montowane pod knesejmem, pałacem prezydenckim, ministerstwami czy też pod prywatnymi rezydencjami bandziorów i w ten to prosty sposób bandziory i ich rodziny nie będą narażone na bardzo wysoki poziom promieniowania elektromagnetycznego !!! tylko plebs.

   Polubione przez 1 osoba

   • Piotr68

    Pimpek nie opowiadaj durnot o prezydencie Wenezueli bo jak on by czytał durnoty jakie pociskasz to by popuścił ze śmiechu.Po pierwsze jeżeli zapadł na zdrowiu to nie z powodu 5 G a w wyniku kryzysu gospodarczego który Wenezuela przeżywa z nic nie wartą walutą gdzie ludzie wchodzą do sklepów rzucają ją z worków do sklepu i biorą towar czyli hiperinflacja i gówno warty pieniądz.Po drugie dobił go upadek wenezuelskiej kryptowaluty gdzie upatrywał ratunku dla Wenezueli a Mourini go ostrzegał ze nic z tego nie będzie plus dochodzą grożby interwencji USA i jewrounii i z człowieka może się zrobić wrak choćby może posiwieć.
    Także Pimpuś nie pociskaj tu durnot i nie twórz swojej własnej historii Wenezueli.
    W temacie 5 G nie wypowiadam się bo się na tym nie znam.Jedno jest pewne żadne 5 G mu nie zaszkodziło.

    Polubienie

   • Pimpuś,

    masz zaległości z fizyki. Widać, że w szkołę kamieniami rzucałeś, zamiast się uczyć.
    Radary w PRL (obecnie też) to urządzenia o mocy wielokrotnie większej niż np kuchenki mikrofalowe (600-800 Wat), choć zasada działania fal mikrofalowych np. na wodę w jedzeniu czy ludzkim ciele jest podobna – mikrofalówka wprawia molekuły wody w drgania podnosząc temperaturę. U obsługujących radary dochodziło przede wszystkim do przegrzania organizmu i zaburzeń „gospodarki wodnej” w organizmie – także we krwi i wszystkich płynach ustrojowych. A więc i w spermie (plemniki ulegały „przegrzaniu”). Stąd radary były szkodliwe dla zdrowia.
    Promieniowanie mikrofalowe/radarowe ma właściwość szybkiego rozpraszania się. Aby fale radarowe sięgały na odległość wielu kilometrów, nadajnik musi mieć moc mierzoną w wielu kilowatach. Dłuższy pobyt w pobliżu takiego nadajnika jest dla zdrowia niebezpieczny, tak jak stanie przy otwartej kuchence mikrofalowej. Anteny do 5G mają znacznie miejszą moc, przez to musi być ich dużo i w niewielkich odległościach od siebie, by sieć 5G działaoa. Ale ich moc jest za mała, by działały jak mikrofalowe kuchenki – od nich nie „zgriluje” się mózg. Tym bardziej nie od hi-fi czy srajtfonów. Ich moc jest za mała, bo cokolwiek zagotować.

    Polubienie

  • „(…) Jak więc mikrofale o częstotliwości kilkaset tysięcy razy mniejszej i fotonach mających znacznie mniejszą energię mogą być ludobójcze? (…)”

   ten tok „rozumowania”, całkowicie oderwany od wyników naukowych badań negatywnego wpływu mikrofal na żywe organizmy roślin, zwierząt i ludzi, przypomina taki tok „myślenia” i „wnioskowania”:

   1.grzyby jadalne dla człowieka – są niegroźne,
   2.grzyby trujące – też są grzybami,
   3.grzyby trujące muszą być dla człowieka – też niegroźne.

   tylko, że fakty są inne: grzyby trujące są dla człowieka śmiertelnie grożne

   Polubienie

 6. Mariusz,

  zaśmiecasz panikarstwem wątek o Putinie i jego wystąpieniu w Jerozolimie.

  Na yt może się produkować każdy świr – choćby Podlecki z jego „deparchatorami”. I też ma wyznawców.

  Musisz se zrobić bunkier – głęboko pod ziemią, by naziemna głowica jądrowa go nie zniszczyła. Nie zapomnij:
  – o warstwie ołowiu – chroni przed radiacją, promieniowaniem kosmicznym i mikrofalowym z 5G,
  – o specjalnych filtrach powietrza oczyszczające je z chemtrailsu, pyłów radioaktywnych i spalin,
  – o specjalnych filtrach do wody, faszerowanej chlorem i fluorem. No i żywność tylko z upraw ekologicznych, także ekstra oczyszczona i odkażona.
  – Jak najmniej światła – bo to też promieniowanie elektromagnetyczne. Najlepiej siedź tam po ciemku.

  I wtedy będziesz żył długo, szczęśliwie i bezpiecznnie.

  Polubienie

 7. piotr68

  Toronto ile ty tu będziesz jeszcze dupę zawracał.

  Polubienie

 8. Sławobor

  Końcowe fragmenty
  Według niego, otwierając puszkę Pandory z odszkodowaniami, polscy politycy powinni zrozumieć, że współczesne granice ich kraju zostały określone przez szefów koalicji antyhitlerowskiej w Jałcie i Poczdamie. Takie żądania poddają w wątpliwość fakty ustalone przez Trybunał w Norymberdze. Ponadto podczas konferencji poczdamskiej w 1945 r. osiągnięto porozumienie, zgodnie z którym Polska otrzymywała odszkodowania z części ZSRR pochodzącej ze wschodniej strefy Niemiec. Kilka lat później ZSRR i Polska Republika Ludowa zawarły porozumienie o wstrzymaniu gromadzenia reparacji z NRD od 1954 r.

  „Polacy mogą zostać oskarżeni o pomoc Hitlerowi w 1938 r., o aneksję Czechosłowacji w rejonie cieszyńskim, za pomoc w zabójstwie i prześladowaniu Żydów. Jeśli przypomnimy sobie, że w Wehrmachcie służyło pół miliona Polaków, wówczas wszyscy, którzy ucierpieli z rąk Polaków, mają również prawo podnieść kwestię odpowiedzialności współczesnej Polski – powiedział historyk, dodając, że po opublikowaniu dokumentów o przyczynach klęski powstania warszawskiego „Polacy mogliby poprosić swoich polityków o przybliżenie tematu dręczenia i zabijania ludzi przez faszystowskie bataliony karne ”.

  Nikiforow zakwestionował suwerenność polskiej elity politycznej, ponieważ główne media krajowe należą do globalnych korporacji. „W tej historycznej dyskusji nie słychać głosu Polaków. Marionetki światowego biznesu przemawiają w imieniu Polaków. Dlatego nasze oszołomienie oświadczeniami polskich urzędników nie może zostać przeniesione na cały naród polski. Ci, którzy wypowiadają te oświadczenia, wywodzą się z sytuacji politycznej – historyk jest pewien.

  Jeśli przejrzymy te wyniki, byłoby nie dobrze, gdyby Polska porzuciła konfigurację swoich zachodnich granic, którą otrzymała dzięki Związkowi Radzieckiemu i kosztem ziem pokonanych Niemiec ”- powiedział Simindey w gazecie VZGLYAD.

  Za pomocą takich oświadczeń Polska stara się przesunąć punkt ciężkości z krytyki pod swoim adresem umocnienia linii nacjonalistycznej w Unii Europejskiej. „Jest to również związane z marzeniami i praktycznymi próbami polskiego przywództwa, aby stać się regionalnym liderem poprzez zdobywanie krajów wokół siebie w ramach trudnej antyrosyjskiej agendy. Oto marzenia o Intermarium i innych projektach ”- podsumował Vladimir Simindey.
  https://yandex.ru/turbo?text=https%3A%2F%2Fvz.ru%2Fworld%2F2020%2F1%2F25%2F155072.html&promo=navbar&utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

  Polubienie

 9. Pingback: Prezydent Władimir Putin w Izraelu… – blog polski

 10. paziem

  Pani Nina raz jeszcze przypominam, że wrzucanie tutaj materiałów ” przywódców galaktycznych” i temu podobnych odlotowców nie będzie tolerowane.

  Polubienie

 11. Pingback: Prezydent Władimir Putin w Izraelu…

 12. Pingback: Lekcja historii i polityki W.Putina w Jerozolimie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.