Pozory mylą

„W.Putin pierwyj drug wsiech jewriejew” pisze bloger A.Tokarski na Neon24.pl. Nie wiem, co jada pan Andrzej Tokarski, ale spożywa coś, co wyraźnie mu nie służy.

 

Spotkałem kiedyś w podróży mężczyznę. Eleganckim, klubowym, strojem wyróżniał się już na peronie: granatowa marynarka, szare spodnie, biała koszula, kolorowa apaszka w niebieskiej tonacji. Niby wszystko w jego ubiorze było bez zarzutu i nawet ta apaszka z damskiej chusty nie dziwiła – może akurat innej w tej samej tonacji nie miał i pożyczył chustę od żony -? Jednak miałem nieodparte wrażenie, że coś było z nim nie tak. Gdy usiedliśmy w przedziale wagonu zauważyłem, że jego biała koszula jest damską, haftowaną, bluzką. Na przegubach jego dłoni odsłoniły się damskie, bursztynowe bransolety. A więc wrażenie mnie nie zwiodło, choć pozory były zwodnicze. Cóż, wariat, na szczęście nie szkodliwy.

Czytając internetową publicystykę także warto być wyczulonym na pozory niby logicznej, patriotycznej, retoryki.

Pod tekstem pana Andrzeja Tokarskiego Plan Kutschner-Trump – a status POLIN” (https://att.neon24.pl/post/152926,plan-kutschner-trump-a-status-polin) zamieściłem komentarz rozpoczynając cytatem z jego tekstu:

Dlatego jest drugi sojusznik (Żydów, Izraela) pierwyj drug wsiech jewriejew (chodzi o W.Putina) – dlatego też rozpoczęto przetasowania na Kremlu.

Zaproponowałem autorowi, żeby przeanalizował w kontekście przytoczonego cytatu, jak i całego swojego artykułu, znaną wypowiedź żydowskiego syjonisty, L.Kaczyńskiego (link do filmu z wypowiedzią poniżej), którego autor darzy niezmienną estymą, a którego to okropny kagiebista Putin zgładził pod Smoleńskiem – pan Andrzej Tokarski niezmiennie utrzymuje, że był to zamach na tego wielkiego patriotę.

Nie wiem, co jada pan Andrzej Tokarski, ale spożywa coś, co wyraźnie mu nie służy.

Prezydent Lech Kaczyński Zdrada państwa i Narodu Polskiego mason, kryptosyjonista w Izraelu

https://www.youtube.com/watch?v=-ophiJY5qrE

Autor komentarz usunął, a mnie zablokował. Przyznam, że w pewnym sensie mnie to ucieszyło. Autor dał tym samym dowód, że wariatem nie jest i docenia siłę argumentu tyle, że nie jest intelektualnie w stanie godnie stawić mu czoła – rozumiem i wybaczam.

Pozornie patriotyczne wypracowanie pana Andrzeja Tokarskiego prowadzi jednak do wniosku, że polskim patriotą nie może być rusofob, a tym bardziej osoba, która podobne deklaracje wobec Żydów i Izraela raz ocenia negatywnie – tak jest w przypadku oceny przemyślanej i pozornie tylko prożydowskiej i proizraelskiej polityki W.Putina -, a innym razem zupełnie nie dostrzega deklaracji miłości wobec Żydów i Izraela ze strony L.Kaczyńskiego, którego polityczną spuściznę realizuje PiS i mieszaniec A.Duda. A czyż na PiS i mieszańca Dudę autor nie głosował? Gdzież tu jakakolwiek logiczna konsekwencja? Dorosłość politycznego publicysty wymaga, żeby nie uczył się ciągle na własnych błędach.

To teraz wyobraźmy sobie (znów ta wizualizacja) – że ruskie to naganka, a amerykany to myśliwi. A my w środku. I co, fajnie? No, niefajnie, tylko trzeba to widzieć, a raczej, bo ludzie widzą – zmusić rządzących by to zobaczyli. Lub co prędzej wymienić ich na takich bez wady wzroku.

No, właśnie, politycznej dorosłości autorowi cytatu brak. Poważny publicysta winien wiedzieć, że Polska współczesna znajduje się w sytuacji całkowitej niemożności powierzenia władzy autentycznym, polskim, narodowym, politykom – to po pierwsze. Po drugie, żydo-katolicki Kościół, V żydowska kolumna w Polsce oraz my, sami Polacy także, ponoszą winę za obecną pozycję polityczną naszego kraju, która uniemożliwia nam polityczną samodzielność. Musimy zawrzeć sojusz z USA (z Zachodem, w tym z UE) lub z Rosją. Jakie są konsekwencje sojuszu z Zachodem, to po trzydziestu latach żydowsko-anglosaskiej okupacji widać chyba dość dobrze. Pozostaje więc, jako jedyna alternatywa, sojusz z Rosją – oczywiście teoretycznie, bo w politycznej rzeczywistości IIIŻydo-RP/Polin nie jest on możliwy. A jakie sojusz z Rosją rodziłby dla nas konsekwencje polityczne i ekonomiczne? Analiza polityczna PRL lat 1956-80 winna dać właściwą odpowiedź. Nie istniało zagrożenie zewnętrzne i wewnętrzne, PRL rozwijała się gospodarczo, nie istniało bezrobocie, bezdomność, nie było społecznych grup żyjących poniżej granicy ubóstwa, niedożywionych dzieci, zarobkowej emigracji milionów Polaków, przyrost naturalny był dodatni – w IIIŻydo-RP/Polin wszystkie te parametry posiadają zapis negatywny, mamy totalny regres.

Co więc pozostaje? Nie pisać głupot o Rosji, a szukać porozumienia z jej władzami i z rosyjskimi nacjonalistami, budować polską narodową świadomość polityczną, organizować się narodowo i w końcu zlikwidować IIIŻydo-RP/Polin, żydo-katolickiemu Kościołowi wskazać właściwe dlań miejsce poza polityką.

Dariusz Kosiur

____________

21 Komentarzy

Filed under Polityka

21 responses to “Pozory mylą

 1. Klemens

  Piotr Rybak o bohaterstwie żołnierzy 2 Armii Wojska Polskiego

  Polubienie

  • nina

   ———-z szacunkiem dla Pana Rybaka jako Polaka , ale bez przesady ! . Ciemny chłop z niego, w żadnym wypadku nie jest on osobą polityczną , co najwyżej mógłby on machać chorągiewką na trasie przejazdu PERSONY klasy ! Męża Stanu Pana Dmowskiego czy np. Pana Dariusza Kosiur .
   Polityk to !! Człowiek z intuicją , wiedzą , o formacie ogarniającym całokształt – MIEJSCA, CHWILI, INTERESÓW, POLITYKI, PRZESZŁOŚCI , PRZYSZŁOŚCI , CELU , DZIAŁANIA itp , czasu współczesnego !!.
   Ps . nie grajmy na sympatie !! grajmy na !!!!!!!!!!! NIE OGRANIE się.

   Polubienie

   • Klemens

    Ale nie jest wsiowym pucybutem tw Bolkiem. Piotr Rybak nie dał się nabrać w latach 80. na bezpieczniacko syjonistyczną Solidarność.

    Mam pytanie Nino. Jakie są wytyczne Federacji Galaktycznej w sprawie koronawirusa?

    Polubienie

   • ssssssssssssssssss

    Daj kolego spokój ninie. Ma kobieta bujną wyobrażnię widzi ufoludki na niebie ufo budujące piramidy a Elona Muska jako głównego ufoludziarza. Pisała po MŚ w Rosji w piłce że Polacy out bo ich w Rosji żydzi podtruwali do żarcia coś podobno sypali na biegunkę i zamiast grać to się obsrywali stąd porażki z Senegalem i Kolumbią .Ma kobieta wyobrażnie ale w sumie to dobra patriotka i dobra kobieta bo złą kobietę miał tylko Linda bo go puściła z torbami ” bo to zła kobieta była ” he he.

    Polubienie

   • kongo

    Nina ma przynajmniej intuicje a wy ciumoki co macie? chyba tylko samą pałe jak ten przysłowiowy policjant 😀
    Rybak stał się patryotom dopiero jak jak go kolesie od koryta odłączyli.
    Wcześniej zgarniał większe przetargi budowlane to wszystko było cooool
    hłe hłe pewnie większość narodofcuf to takie same pokraki
    ale na poklaski thebilli zawsze mogą tu liczyć :blackdeath:

    Polubione przez 1 osoba

   • sssssssssss

    Nu ba a która kobita nie ma intuicji a co do Rybaka mam takie samo zdanie jak ninka.

    Polubienie

   • Klemens

    Piotr Rybak to prosty człowiek, syn chłopa, ale nie zdradził Polski, nie uwierzył w tw Bolka. Bezpieczniacka hipnoza Polaków przy użyciu narzędzi kontroli umysłu powoduje, że ludzie budzą się kiedy zostają skrzywdzeni. Tak było i z Piotrem który stał się liderem środowiska narodowego wśród kibiców wrocławskich. Spalenie kukły rabinicznego żyda (jako Sorosa) było błędem, prowokacją głupków z tzw ruchu narodowego i ks. Międlara. Rybak dał się na to nabrać ale wybrnął z tego i budzi to mój szacunek. Jeżeli mam wybierać kto we Wrocławiu reprezentuje patriotów wybieram Rybaka.

    Co do sił kosmicznych (duchowych) to ja się z Niny nie śmieje. Uważam że karmią się naszymi emocjami. Strachem, gniewem itp. I trwa to już tysiące lat. Wykorzystują to różne bezpieczniackie watahy tworząc tzw fałszywą flagę. Nina nie odpowiedziała jednak na moje pytanie. Jesteśmy zaniepokojeni koronowirusem a Federacja Galaktyczna od Nikodemowicza milczy.

    Polubienie

   • nina

    —————– RADA GALAKTYCZNA / nauki kościoła katolickiego – czym się różnią ??. NA WIARĘ katolicy przyjmują wszystko co im czarna zaraza każe , jeszcze potrafią oczy wydrapać ! do sądu podać o obrazę uczuć religijnych tzw szarganie świętości , POLICJĘ WZYWAĆ do dziecka za wyplucie ciastka świętego ::)) , jednocześnie w tym rzekomo boskim podniesieniu jeść ludzkie ciało , pić krew człowieka .

    Polubione przez 1 osoba

 2. Klemens

  Blokują konta i filmy każdemu, kto mówi cokolwiek na temat zapobiegania infekcjom wirusowym. Zrobili to z filmem pana Adolfa Kudlińskiego, który mówił jakie stosować zioła w celu zabezpieczenia się przed infekcjami. Tak więc jest to chyba grubsza sprawa współpracy Google z kimś, komu zależy żeby ludzie nie wiedzieli co robić.

  Polubione przez 1 osoba

 3. nina

  ———————–przyjmijcie do wiadomości,POSTARAJCIE się !!!!

  Polubienie

 4. nina

  ———– Panie ssssssssss , nana czy nina ?? pisała o piłkarzach. Znam siebie i wiem ! o czym mogłam pisać lub nie . Nie pisałam o piłkarzach.

  Polubienie

  • ssssssssss

   Nina jak nie pisałaś jak pisałaś.Sprawdż swoje wpisy w tym temacie na WPS1 a gwarantuję że znajdziesz może zapomniałaś w końcu trochę czasu od zakończenia tej imprezy minęło.

   Polubienie

 5. jasiek z toronto

  Zwracam sie do Wszystkich o modlitwe o powrot do zdrowia mojej zony Doroty.
  (jest w bardzo ciezkim stanie i obecnie walczy o zycie,)
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • ssssssssss

   Modlić się nie będę bo nie wierzę w żadnych Bogów ani ich moce ale szczerze trzymam kciuki aby ci żona wyzdrowiała.Nie poddawaj się módl się do Boga jak ci to pomoże ja w każdym razie wysyłam dobre słowo i trzymam mocno kciuki za twoją żonę.

   Polubienie

 6. nina

  ———- WYSŁUCHAJĄ !! niby dlaczego by, nie mieli wysłuchać .

  Polubienie

 7. nina

  ————— Pozory mylą …….prawda to ? nie wiem .

  Polubienie

 8. pytuś

  @nina

  SPOKOJNIE PANI NINO, RADA GALAKTYCZNA W ŚWIĘTYM KIBELKU (Sancta Sedes), JUŻ SIĘ DOSTOSOWUJE DO NOWEJ RZECZYWISTOŚCI!

  Jak Kościół zareagowałby na kosmitów? Papież Franciszek ma to już ogarnięte

  http://www.logo24.pl/Logo24/1,125390,18422286,gdyby-odkryto-zycie-pozaziemskiego-jak-przyjalby-to-kosciol.html

  WIERZĄCYM BARANOM, O CZYMŚ ZAPOMNIELI POWIEDZIEĆ, NA LEKCJACH RELIGII.

  Religia vs kosmici. Czy święte obrazy skrywają prawdę o UFO?

  https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Archiwum-Tajemnic/Religia-vs-kosmici-Czy-swiete-obrazy-skrywaja-prawde-o-UFO-21548

  Polubienie

 9. pytuś

  Żołnierze sfilmowali UFO nad Watykanem – NOL / UFO filmed over Vatican City & Rome by soldiers

  LUDZIE ZADAJĄ CIEKAWE PYTANIA.

  Czy Gwiazda Betlejemska to UFO? Boże Narodzenie, a kosmici!

  https://apynews.pl/v/285884

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.