Czy Słowianin, Polak, w IIIŻydo-RP/Polin może wygrać wybory?

 Nie zamierzam nikogo odwodzić, czy nakłaniać do czynnego udziału w wyborach prezydenckich 2020r. Natomiast zdeterminowanych do udziału zachęcam do pogłębienia politycznej refleksji: czy swój głos wyborczy oddadzą na słowiańskiego, polskiego, kandydata reprezentującego autentyczne interesy polskiego narodu?

Zdaję sobie sprawę, że zachęta do takiej refleksji i ewentualne jej rezultaty nie zdadzą się na wiele w sytuacji zatrważająco niskiej świadomości politycznej i narodowej Polaków. Dlatego zamiast politycznego elaboratu proponuję Czytelnikowi sięgnięcie do internetowego archiwum, w którym znajduje się historia moich zmagań wyborczych sprzed dziesięciu lat. Jest ona o tyle ciekawa, że ukazuje rzeczywiste mechanizmy polityki tak charakterystyczne dla żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

Poniższy tekst pochodzi z syjonistycznej, żydo-katolickiej – lub takową udającej -, strony https://niepoprawni.pl

D.Kosiur

________________

O „prawdziwych polskich patriotach” i hipokryzji.

Autor: 

Obrazek użytkownika Max
Króciutki wpis, natomiast nie mogę sobie odmówić.

W kwietniu w internecie (i nie tylko) pojawiła się wyjątkowo obrzydliwa wypowiedź niejakiego pana Kosiura Dariusza, dotycząca śp. Lecha Kaczyńskiego.

Kilka osób wielokrotnie się na nią powoływało, także tutaj, na Niepoprawnych, lansując pewne określone tezy.

Część z Państwa zapewne zna sprawę, natomiast, dla niezorientowanych, kilka cytatów:

Kosiur o Lechu Kaczyńskim:

Tu proponuję Czytelnikowi zapoznanie się z Requiem dla prezydenta na stronie prof. M.Dakowskiego łącznie z kilkoma adnotacjami profesora.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22658&Itemid=100

Tekst jest istotny także z tego powodu, że kandydat na prezydenta w 2020r. z największymi szansami na wygraną, niejaki A.Duda, był kapciowym L.Kaczyńskiego i realizuje jego „spuściznę polityczną” – buduje Polin. – D.Kosiur

___________________
Spuszczę zasłonę miłosierdzia na resztę tekstu (również stylistycznie, nie tylko pod względem logiki, nie zachwyca, ale to akurat typowe), jeżeli ktoś ma ochotę, całość znajduje się, na przykład, tutaj:

http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/04/14/requiem-dla-prezydenta/

___________________
Oczywiście, ktoś powie, można mieć swoje własne spojrzenie na osobę śp Prezydenta.
Można. (To, ze ja osobiście oceniam wypowiadanie takich słów w kilka dni po kwietniowej tragedii za podłe, to inna sprawa).

Autentycznie zabawnie zrobiło się teraz. Ten sam pan, oceniający prezydenturę Lecha tak negatywnie (eufemizm, wiem) okazuje się startować w wyborach samorządowych.

Z listy… Prawa i Sprawiedliwości.
A konkretnie, kandyduje do Rady Miasta Otwocka, z miejsca piątego.

I jeszcze tylko mój mały komentarz.

1. Źle to świadczy o PiS. Dopiero teraz, kiedy jest za późno, Błaszczak mówi, że „nie zna tej sprawy”, Suski sugeruje „głupią pomyłkę”, itd… Bałagan??

2. Ale jeszcze gorzej świadczy o samym kandydacie.
Jak rozumiem: do koryta z każdym po drodze? Nawet z „żydostwem”?
Gdzie ten radykalizm, „patriotyzm”, bezkompromisowość, tak widoczna w kwietniowych wypowiedziach?
Staniała najwidoczniej.

Tak od serca: bić po mordzie, a patrzeć czy równo puchnie.

Głupotę jeszcze mógłbym od biedy wybaczyć. Nawet jeśli objawia się tworzeniem podobnych paszkwili w tydzień po katastrofie prezydenckiego samolotu.

Ale wyrachowania i hipokryzji tej kreaturze nie odpuszczam.

Ot i cała polska „prawdziwa prawica” w pigułce.
Krzywdzące? Bo to niby taka jedna czarna owca się znalazła?

Dobrze. Krzywdzące.
Tylko powiedzcie mi, jak mam określić tych, którzy tego typu stwierdzenia brali (i biorą?) za dobrą monetę?

Napisane ku przestrodze…

za: https://niepoprawni.pl/blog/929/o-prawdziwych-polskich-patriotach-i-hipokryzji

__________________

Warto także rzucić okiem na komentarze pod tym tekstem – paszkwilem, dają dobry pogląd na to, z jakim antypolskim elementem skupionym wokół strony https://niepoprawni.pl mamy do czynienia – tylko dwa komentarze nie są antypolskie.

Mój start w wyborach prezydenckich w 2010r. zakończył się brakiem rejestracji (brak wymaganej ilości podpisów z powodu wad adresowych na listach wyborców) komitetu wyborczego przez PKW, która nie dopuściła przewodniczącego mojego komitetu do udziału przy sprawdzaniu podpisów na listach wyborców. Skarga złożona w trybie wyborczym do SN czeka sobie do dzisiaj na rozpatrzenie. A więc uniemożliwiono mi udział w mediach w kampanii wyborczej. 

Podobnym rezultatem zakończył się później mój udział w wyborach samorządowych w 2010r., w których startowałem z listy PiS jako kandydat niezależny – nie należałem do żadnej partii. Do walki ze mną stanęła tvn24 (film – link poniżej). Tvn24 zawsze była i jest telewizją antypisowską, ale w momencie, gdy kandydat jest Polakiem i prezentuje polskie narodowe poglądy, wtedy wszystkie żydowskie media stają ponad pozornymi, udawanymi, podziałami w jednym szeregu do walki z Polakiem – tak funkcjonują wyborcze mechanizmu żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

Nazywał Kaczyńskiego zdrajcą. Startuje z listy PiS (film)

https://tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

 

W 2010r. w materiale reklamowym Dariusz Kosiur, polski kandydat na prezydenta Gajowy Marucha napisał:

Powiem szczerze na samym wstępie: nie wierzę, aby rządząca antypolska mafia dopuściła niezależnego kandydata na prezydenta do mediów. Nie wierzę, aby on i jego zwolennicy byli w stanie sami zebrać fundusze wystarczające do skutecznej kampanii wyborczej i zapoznania Polaków z jego osobą – zwłaszcza że druga strona dysponuje funduszami i wpływami niemal nieograniczonymi. Nie wierzę w mądrość rodaków, którzy i tak będą wybierali między ludźmi z PO, PiS, SLD i PSL. Nie wierzę wreszcie – w razie gdyby stał się cud – w uczciwe wybory i w neutralność Unii Europejskiej.

Mimo to postanowiłem zapoznać gości gajówki z kandydaturą p. Dariusza Kosiura, którego kilka artykułów miałem przyjemność zamieścić na mych stronach.

https://marucha.wordpress.com/2010/04/25/dariusz-kosiur-polski-kandydat-na-prezydenta/

„nie wierzę, aby rządząca antypolska mafia dopuściła niezależnego kandydata na prezydenta do mediów.” w WPS przewidywaliśmy identycznie i sprawdziliśmy to doświadczalnie. Wniosek jest jeden, bez silnej liczebnie, oddolnie budowanej – bez żydowskiej agentury, narodowej organizacji, bez środków finansowych, możemy liczyć tylko na cud, ale cuda są możliwe tylko w religijnych opowiastkach, nie w polityce.

Mimo to, służby żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin, którego sąd na żądanie aferalnej prezydent Warszawy, niejakiej HGW, nie zarejestrował naszego Stowarzyszenia WPS, kradnąc nam opłatę rejestrową za czynność, której nie dokonał, musiały uznać nas za niebezpiecznych przeciwników reżimu, skoro żydowska gadzinówka Michnika w 2011r. poświęciła nam obszerny paszkwil rozpoczynając go już na pierwszej stronie: 

Polskie wtyczki Łukaszenki https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/03/polskie-wtyczki-lukaszenki/comment-page-1/

Dariusz Kosiur

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Czy Słowianin, Polak, w IIIŻydo-RP/Polin może wygrać wybory?

 1. Klemens

  Mateusz Piskorski o ks. protojereju Wsiewołodzie Czaplinie, prawosławnym duchownym, który w latach 2009-2015 pełnił funkcję rzecznika rosyjskiej Cerkwi prawosławnej. Ksiądz Czaplin oceniany przez liberałów jako kontrowersyjny, domagał się nacjonalizacji nielegalnie sprywatyzowanego majątku narodowego i dosłownej eliminacji grup pasożytniczych które rozkradały w latach 90. Rosję. Ten ksiądz protojerej to wzór dla polskiego duchowieństwa zaślepionego życiem doczesnym.

  Polubienie

 2. Klemens

  Polityk polski przypomina alkoholika który wynosi z domu wszystko na wódkę.

  Polubienie

 3. nina

  —————— słowiański Prezydent .
  Fakt zaistnienia w polskiej przestrzeni publicznej słowiańskiego polityka, otworzy przed Polakami nieznaną dotychczas drogę, dla wielu być może będzie to jedyna droga ucieczki z MATNI , w której dzisiaj znalazła się Polska. , ,
  —————— słowiański Prezydent
  może stać się jedyną alternatywą , na którą mogą zgodzić się podzieleni Polacy . Narracja lewica, prawica stworzyła wir , z którego Naród nie może się wydostać.
  ——————słowiański prezydent
  samo pojęcie słowiański , może wywołać w narodzie wstrząs , którego następstwem może stać się obudzenie !! INSTYNKTU SAMO ZACHOWAWCZEGO , uświadomienie sobie KIM JESTEM ! do kogo przynależę , z kim mi po drodze ! może być iskrą , na którą czeka zniewolony , zdezorientowany Naród polski.
  ——————słowiański Prezydent
  to ! alternatywa dla tych , którzy mówią : PIS, PO jedno zło, ale na kogo mamy głosować ?? . Znowu mniejsze zło ??.
  ——————-słowiański Prezydent
  to gwarant !! dla tych Polaków , którzy z różnych przyczyn odeszli od Kościoła katolickiego , i zawiśli niestety w próżni , nie mając swojej ideologicznej przystani.
  ——————NASTAŁA WIEKOPOMNA CHWILA , jak mówi klasyk!.
  TERAZ albo NIGDY !!!!!!!!

  Polubione przez 1 osoba

 4. Edward.

  http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/uklad-patologiczny-pasozyt-zywiciel
  Na tak postawione pytanie odpowiadam – Polak,Slowianin w obecnym
  ukladzie nie moze wygrac wyborow.
  Pasozyd jest wlascicielm wszystkich mediow i nimi oglupia Polakow.
  Bardzo podobnie dzieje sie w wiekszosci panstw swiata.
  Pasozyd dawno opanowal kosciol katolicki (inne odlamy chrzescijanstwa i
  inne religie rowniez,przede wszystkim islam) i ta instytucja zniewala Polakow.
  W mediach spolecznosciowych,portalach internetowych, bardzo trudno
  rozpoznac ktore nie sa ich wlasnoscia – bowiem pasozyd jest urodzonym
  aktorem i kazda role odgrywa bardzo dobrze (wiec jesli trzeba bedzie wielkim patriota,katolikiem,lewakiem,prawicowcem,itd.)
  W powyzszym artykule jest bardzo dobrze opisany uklad pasozyd – zywiciel.
  I pomiot szatana bedzie tego bronil wszystkimi silami nie baczac na ofiary
  wsrod gojow – dla nich zwierzeta sa bardziej wartosciowe niz goje.

  Polubienie

 5. dociera czy be?

  Polak-slowianin moze demokratycznie wygrac wybory, w systemie glosowania ludowego = narodowego a nie partyjnego. W sposob bezposredni w gminach maja dokonywac sie wszelakie wybory, w ktorych kazdy mieszkaniec moze sie temu wyborowi poddac. Wszelkie wyzsze szczeble wladzy maja byc dobierane w sposob posredni, poprzez w gminach wybranych sposrod w gminach wybranych. Ma byc postawione po prostu na zywiol narodowy i jak narod sobie poscieli, tak sie wyspi. W ten sposob ludowi bedzie dana lapowka w postaci namacalnej mozliwosci udzialu we wladzy a nie bazenady made in PZ, czyli wystawianie siebie samego na zajaca, ponowne bujanie w oblokach, biorac pod uwage realia, czyli dominacje zydowska oparta na funkcjonowaniu przestepczych szajek partyjnych, gdzie Sprawy Polskiej nie uwidzisz. Nie blazenowac wiec PZ
  a zabierac sie za zadanie referendum o zasadnicza zmiane ordynacji wyborczej, w kierunku demokracji. System partyjny demokratycznym nie jest, jest oszustwem przyklepania przez lud miejsca na listach tworzonych przez
  hersztow szajek partyjnych.

  Polubienie

 6. nina

  ————- mamy MOC
  Od czasu mojego spotkania z ! MOCARNEJ BUDOWY BIAŁYM CZŁOWIEKIEM BEZ BRODY , moje zainteresowanie się nami Sławianami objawiło się tak jak myślę ,że objawia się OBJAWIENIE . Przez te wszystkie lata nie miałam czasu na analizowanie , zastanawianie się itp, nad tym czego doświadczyłam, zwyczajnie ! proza życia mieliła mnie i nadal miele . Czytając jednak czasami swoje stare wypowiedzi , zastanawiam się, skąd przyszła mi do głowy taka czy inna myśl , przecież nie analizuje , nie kontempluję itp jakoś głęboko myśli , opinii , które chcę umieścić w komentarzach.
  Lata temu, pisząc moje opinie o watykańskiej . synagodze szatana , w komentarzach czytałam – ty szmato – były to najłagodniejsze wyzwiska pod moim adresem , Dziwi mnie dzisiaj, że to mnie nie zniechęciło, jakaś moc tkwiła we mnie ,która jakby kazała mi patrzeć z LOTU PTAKA na te burki gryzące po kostkach , z wysokości ich nie widać .
  —————— WZNIEŚĆ się na wyżynę , ponad !
  nie zwracać zupełni uwagi , nie dawać się rozpraszać, skubać czarnym siłom, trzeba OPANCERZYĆ się wiarą w swoją misję , trzeba nałożyć na siebie łuski wiary w nas , innych życzących nam dobrze ludzi
  ———i ROBIĆ SWOJE . NIECH się DARZY !! tak sobie Sławianie życzyli.

  Polubienie

 7. przyjaciel

  Bez zjednoczenia w internecie, który jeszcze jako tako wolny pozostał, nie uda nam się niczego dokonać, oraz bez odrzucenia wzajemnych uprzedzeń katolicy vs ateiści. Takich internetowych mędrców jest całkiem sporo i każdy z nich ma swoją trzódkę , gdyby wszyscy oni propagowali jednego kandydata, wspierając go swoim autorytetem, coś takiego mogło by się udać, jest masa ludzi którzy nie mają na kogo głosować i wielu zdaje sobie sprawę z żydowskich rządów w Polsce.

  Polubienie

 8. Pingback: Czy Słowianin, Polak, w IIIŻydo-RP/Polin może wygrać wybory? — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 9. czy nowy prezydent Polski zakaże: rakotwórczych anten 5G, przymusu szczepień, GMO oraz geoinżynierii? ta kobieta na pewno by to zrobiła

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.