COVID-19: AMERYKAŃSKI NOWOROCZNY „DAR 2020” DLA „POGAŃSKICH” NARODÓW 

Będąc, jako „czarci pomiot” nielubianym wśród „pobożnych komentatorów” neon24, wklejam to mini-opracowanie i tutaj

 

po angielsku:

COVID-19: AMERICAN NEW YEAR “2020 GIFT” FOR GENTILE NATIONS

1100 słów

Cytuję wg. jazmig.neon24.pl : //W tym sezonie 2019/2020 w samym USA (ok. 325 mln mieszkańców) grypa już spowodowała 26 milionów zachorowań, 250 000 hospitalizacji i 14 000 zgonów. Natomiast koronawirus, po dwóch miesiącach jego epidemii, głównie w Chinach (ok. 1,4 mld mieszkańców) doprowadził do ok. 80 000 zachorowań, ok. 2700 zgonów i już 31 000 wyzdrowień.//

Skąd zatem ta SZTUCZNA PANIKA?

BO BÓG TAK ZADECYDOWAŁ (w ramach przykazania „panujcie nad Ziemią i wszystkim co się na niej poruszać odważa” – Rdz. 9: 1-3-7, etc.)

A oto szczegóły tego Planu „Amerykański Podarunek 2020” dla wszystkich Pogańskich Narodów:

1. Ćwiczenia przygotowawcze do organizacji pandemii koronowirusa odbyły się, pod asuspicjami Davos World Economic Forum, w Nowym Jorku 16 października 2019, przy współpracy Johns Hopkins University, oraz Bill & Melinda Gates Foundation. Wśród 15 uczestników tych „ćwiczeń” się wyróżniali:

– Tim Evans, były dyrektor World Bank Wydział Zdrowia.

– George Gao, dyrektor chińskiego Centrum Kontroli Chorób i ich Prewencji.

– Avril Haines, była vice-dyrektor CIA i była narodowy doradca, w sprawach bezpieczeństwa, prezydenta Barack Obama.

patrz https://www.voltairenet.org/article209126.html

2/ PROPAGANDĄ SUKCESU pandemii 2020 zajął się jeden z Dostojnych Organizatorów, amerykański John Hopkins University – patrz imponujące precyzją mapki tutaj.

3/ Sztuczny wirus Covid-19 wyprodukowano w laboratoriach pod nadzorem USA Deep State. Cytuję za Peterem Myersem z Australii:

http://mailstar.net/coronavirus.html

(5) Wuhan Lab (Prof. Zhengli Shi and Xingyi Ge) pracowali nad genetic engineering for Ralph Baric at UNC

(6) Prof. Zhengli Shi and Xingyi Ge z Wuhan Lab we współpracy z University of North Carolina

(10) Professor Shi Zhengli jest dyrektorem of the P4 lab at Wuhan Institute of Virology (być może ma już obywatelstwo USA)

Amerykańskie i Chińskie (CHRL) placówki bio-tech, zaangażowane w SYNTEZIE NOWYCH WIRUSÓW były (są!) TAK ŚCIŚLE ze sobą powiązane, że wirus „Covid-17”, który zaczął zarażać w okolicy Wuhan lab pod koniec grudnia 2019, mógł pochodzić z „przyjacielskiej, noworocznej 2020 przesyłki” z SIOSTRZANEGO laboratorium w North Carolina, USA lub w Winnipeg w Kanadzie. ( patrz podobne przykłady poniżej)

Myers na ten temat pisze:

(23) Dr. Francis Boyle: Coronavirus wyciekł z Wuhan BioLab, podobnie jak choroba Lyme Disease & West Nile Disease wyciekły US Lab at Plum (Dr.Francis BoyleCoronavirus is a Biowarfare Weapon Developed by The US)

4/ USA w szczególności ma predylekcję do stosowania „nowych technologii” w ich nieustającej walce o panowanie nad światem.

Przypominam:

– w wieku XIX wyniszczali POGAŃSKICH Indian, rozdając im, jako „przyjazne podarunki” zatrute tyfusem koce;

w 1945 roku użyli, zprojektowanych im przez żydów z Europy, BOMB ATOMOWYCH, by sobie podporządkować POGAŃSKĄ, azjatycką Japonię;

– w wojnie koreańskiej 1950-53 zrzucali nad komunistyczną Koreą i przyległymi Chinami, zarażone tyfusem pszczoły;

– w „zimnej wojnie” zzrzucali z samolotów, przy zachodnich wiatrach, dolatującą do pól PRL STONKĘ ZIEMNIACZANĄ;

– w Wietnamie w latach 1964-74 masowo używali „odliściającego” drzewa, ponoć silnie rakotwórczego „agent orange”;

– od końca wieku XX specjalizują się w posycaniu „kolorowych rewolucji” w krajach socjalistycznych, które zamierzają opanować;

– od blisko 30 lat wykorzystują najemne siły „bojowników islamskich” w zdobywanych przez nich krajach islamu (Czeczenia, Libia, Syria, etc.);

– najnowsza ich „moda” to „wybiórcze zabijanie”, przeciwników „błogosławionego Bogiem” US-raju za pomocą DRONÓW typu Raptor.

5/ Dlaczego SZCZEGÓLNIE AMERYKANIE w tych  TECHNIKACH– przypominających pomysłowość wojenną biblijnego Dawida – się specjalizują?

Tutaj odpowiedzi dostarczył mój kolega z Francji (ale od lat mieszkający w Indiach) Come Carpentier de Gourdon. Przy okazji skrytobójczego mordu irańskiego generała Kasim Sulejmana, zauważył on:

Wiele kluczowych postaci w drużynie Trumpa – w szczególności Sekretarz Stanu Mike Pompeo oraz vice-prezydent Mike Pence – patrzą na Bliski Wschód jako ewangeliczni chrześcijanie: podobnie jak niepokojące 73 procentevangelicals (czyli 20 procent ludności USA), Pompeo i Pence wierzą że WNIEBOWZIĘCIE (to znaczy przepowiadany przez chrześcijan Koniec Świata); prawdopodobnie nastąpi on już w tym pokoleniu i że aktualny konflikt w Izraelu i nadchodząca wojna z Iranem spowodują wydarzenia prowadzące do takiej apokalipsy”.

(A zatem ZAPLANOWANA PRZEZ „BOGA” GLOBALNA PANDEMIA COVID-19, to kolejne PRELUDIUM do przygotowywanej – zwłaszcza w „kabalistycznym” roku 2020 – GLOBALNEJ APOKALIPSY.)

Jak mają zatem oni tolerować sytuację, kiedy w ich „wybranym przez Boga” kraju, w tym sezonie 2019/20, grypa już spowodowała 14 000 zgonów, podczas gdy w krajach „pogańskich” takich zgonów co najwyżej setki? Koniecznie tę „niesprawiedliwość bożą” trzeba było naprawić. I mamy to, co mamy.

Dodatek:

Dlaczego „przeciętni Amerykanie” są tak nieczuli na to, co ich władze (i oni sami) wyprawiają?

Cytuję z tekstu: „God is a Hypocrite?”(part 5, 2014) http://markglogg.eu/?p=863

(…) Komentując ze smutkiem aktualną (2006) sytuację, John Rao, dyrektor (katolickiego) Roman Forum w Nowym Jorku, w trakcie konferencji “Mut zur Ethik” w Feldkirch w Austrii, zauważył „dla normalnego, przeciętnego Amerykanina USA są Bogiem” A w artykule zatytułowanym “The Divinization of Democracy” stwierdził „Ta religia demokracji nie zezwala na używanie rozumu by ja potwierdzić. Należy ją adorować lub ginąć”. I dodał do tego stwierdzenia „Demokracja stała się Chrystusem – Drogą, Prawdą i Życiem – dla znacznej części zachodniej ludzkości”. I kontynuował dalej „ta przemiana demokracji w najwyższy, nie kwestionowany cel ludzkich poczynań, otwiera drzwi do nie kończących się nieporozumień i samo-oszuskań, a także do ucisku ze strony dobrze zorganizowanych ideologicznie – lub kryminalnie ambitnych – osób oraz ruchów społecznych.”

A bardzo niedawno (rok 2014), ten KRYMINALNY ASPEKT AMERYKAŃSKIEJ DEMOKRACJI został przypomniany przez Johna McMurtry, podobnego do mnie sportowca i filozofa, autora książki “TheCancer stage of Capitalism”. W artykule “The New Fundamentalism, America is God Murtry zauważa iż:

Bóg Ameryki to prymityw. On wyznaje siebie samego. Ale działa zestaw zasad, milcząco wszystko regulujących, powodujących że wszystkie przejawy jej rządów, wzięte razem, tworzą RZĄDZĄCY GRUPOWY ROZUM, który zniewolił globalną kulturę, w ramach jego założeń, począwszy od wydarzeń 9-11 (2001) … to narastajace założenie, że Ameryka jest Bogiem, źródłem wszelkiej Wolności i Dobra na planecie. (…) Jakiekolwiek, nawet zawoalowane, kwestionowanie lub dyskutowanie podstawowego moralnego założenia GRUPOWEGO ROZUMU jest traktowane jako zdrada kraju i wszystkiego tego co jest w nim najdroższe: amerykańska wolność redukuje się zatem do utrzymywania i powiększania absolutnego prawa Stanów Zjednoczonych do przywodzenia światu – a w szczególności do nieuniknionego wymuszania, by wszystkie społeczeństwa zaadoptowały rynek w amerykańskim stylu, amerykańskie wartości oraz kulturę, a także amerykańską dominację militarną we wszystkich zakątkach świata, dominację uważaną jako jego (Grupowego Rozumu) życiowy interes.”

I co w tej sytuacji, przedstawiciele „wymazywanego z lica ziemi” gatunku homo sapiens winni robić?

Zacytuję logion nr 98 z Ewangelii Tomasza (I/II wiek n.e.), ewangelii odrzuconej przez Synod w Nicei w r. 325, ale zachowanej w całości, w ukryciu w Nag Hammadi w Egipcie, aż do moment wybuchu bomby atomowej (rok 1945):

„Rzekł Jezus: „Królestwo Ojca podobne jest do pewnego człowieka, który postanowił zabić Potężnego Pana. Wydobył miecz w swym domu i wbił go w ścianę, aby poznać, czy jego ręka będzie silna. Wówczas (dopiero) zabił Potężnego Pana”.

M.G. Zakopane 1 marca „kabalistycznego” roku 2020,

czyli roku 103 po Wielkiej Proletariackiej Rewolucji Anty Żydo-Chrześcijańskiej

(W przygotowaniu: Czyńmy sobie ziemię kochaną? A więc skończmy z PODŁOŚCIĄ promieniującą z Pisma Świętego – To dyktuje LOGOS Stworzyciela ludzkich Rozumnych Skojarzeń)

www.markglogg.eu

16 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

16 responses to “COVID-19: AMERYKAŃSKI NOWOROCZNY „DAR 2020” DLA „POGAŃSKICH” NARODÓW 

 1. pytuś

  To nie koniec wirusowych atrakcji, przeznaczonych dla gojów.

  CZY ODKRYLI NOWEGO WIR_USA W BRAZYLIJSKIM JEZIORZE? A MOŻE W LABORATORIUM W USA GO STWORZYLI?

  Oto najbardziej tajemniczy wirus na świecie. 90 proc. jego genów nauka jeszcze nie znała

  https://innpoland.pl/157907,tajemniczy-wirus-yaravirus-z-brazylii-ponad-90-proc-genow-bylo-nieznane

  Biotechnolodzy odkryli wirus z genami nieznanymi nauce. „To poważna sytuacja”

  https://www.geekweek.pl/news/2020-02-10/biotechnolodzy-odkryli-wirus-z-genami-nieznanymi-nauce-to-powazna-sytuacja/

  Polubienie

 2. paziem

  Niezwykle interesujący wywiad nt. aktualnej sytuacji w Chinach na skutek ” globalnego ataku” wirusem…w rzeczywistości finansowym:

  Polubienie

 3. Zdjęcia satelitarne, udostępnione przez NASA, pokazują gigantyczną poprawę jakości powietrza w Chinach od momentu wybuchu epidemii koronawirusa.
  NASA zwraca uwagę, że zmniejszenie zanieczyszczenia przynajmniej częściowo jest związane ze spowolnieniem gospodarczym w Chinach w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

  https://twojezdrowie.rmf24.pl/choroby/koronawirus-covid-19/news-koronawirus-w-chinach-zaskakujace-efekty-widoczne-na-zdjecia,nId,4358355

  Wirus zaczął się rozprzestrzeniać w Wuhanie. Wuhan to jeden z największych ośrodków gospodarczych współczesnych Chin z dużym udziałem kapitału wielkich światowych korporacji, z rozwiniętym przemysłem wysokich technologii.
  A więc uderzenie nastąpiło w gospodarcze centrum Chin. I m.in. o to chodziło.

  Polubienie

 4. markglogg

  POST SCRIPTUM: Czy to „proamerykańsko-zachodnia” MŁODA ELITA, blisko władz CHRL wywołała pandemię COVID-19?

  (W końcu nie zapominajmy, że Gomułkę od władzy odsunął w grudniu 1970 – morderczy dla wielu mieszkańców Wybrzeża – wg. Gomułki wsparty z Moskwy, SPISEK młodych ambitnych partyjniaków PZPR)

  Taką hipotezę postawił już Israel Szamir (a następnie i ja, Berkeley72) przed tygodniem: likwidację ZSRR poprzedził sabotaż Atomowej Elektrowni w Czarnobylu, sabotaż który spowodował ponad milion chorób psychosomatycznych ZE STRACHU. (Profesor Mirosław Dakowski daje świadectwo, do jakiego stopnia, pod koniec wieku XX, fizycy zgromadzeni w Dubnej pod Moskwą, nienawidzili komunizmu)

  Podobnie stało się w CHRL przed 5 tygodniami – akurat w Chiński Nowy Rok, 21 stycznia WYBUCHŁA informacja o tym, że w Wuhan jest pandemia COVID-19. O czym władze wiedziały już od końca grudnia, ale 2 stycznia GŁÓWNY dyrektor bi-lab w Wuhan, bardzo młoda, zaledwie 39-letnia kobieta Yanyi Wang wydała, zaakceptowane przez chińskie władze, zarządzenie, aby tę sprawę utajnić:

  https://pbs.twimg.com/media/EQ_ICkxWAAICMMJ?format=jpg&name=small
  https://pbs.twimg.com/media/EQ_ICkxWAAICMMJ?format=jpg

  Dzisiaj, 2 marca czytałem w najnowszym warszawskim „Przeglądzie”, że odpowiedzialne za zdrowie chińczyków służby, WYRAŹNIE CZEKAŁY TRZY TYGODNIE, aby sprawę rozwijającej się pandemii ujawnić dopiero w momencie, jak Chińczycy rozjadą się na święta Noworoczne, ROZNOSZĄC szeroko zarazę do swych bliskich. I jak pisze znający dobrze Chiny autor tego artykułu, ta „dziwna pandemia” jest związana ze „spiskiem chińskich elit” by WYWALIĆ aktualnego prezydenta Chin Xi Jinpinga.

  Jako ciekawostkę dodam, że wszystkie trzy osoby chińskiego pochodzenia, które miały decydujący udział w przygotowaniu WYBUCHU PANDEMII, byłe szkolone, lub nawet przez dłuższe okresy czasu pracowały, w USA, w Anglii lub we Francji – i być może już posiadają paszporty tych „wybranych przez Boga” krajów:

  – uczestnik przygotowawczego „spotkania 15” w Nowym Jorku 17 października 2019,
  George F. Gao, jest dyrektorem chińskiego Centrum Kontroli Chorób i ich Prewencji – urodzony w 1981 zrobił Ph.D. na Oxfordzie i tam się doskonalił w wirologii przez kilka lat.

  – Professor Shi Zhengli (ur. 1964) jest kobietą-dyrektorem of the P4 lab at Wuhan Institute of Virology. To ona odkryła strukturę virusa SARS, a ostatnio tego „koronowirusa pochodzącego od nietoperza”. Zrobiła Ph.D. na Montpellier 2 University in France in 2000. współpracowała z University of North Carolina.

  – z kolei „dyrektor generalny” laboratorium w Wuhan, urodzona w 1981 Yanyi Wang, po studiach w Chinach poleciała na University of Colorado for her master’s degree.

  No i oczywiście amerykańsko-zchodnie „służby” musiały się zainteresować karierą takich „kwiatuszków z Chin Ludowych”. Wiem coś na ten „pracy służb” temat.

  Polubienie

 5. nina

  ————-DOM POLSKI
  Popasało towarzystwo we Dworze , na ganku stał dzban , do którego towarzystwo wrzućało dukaty wg. uznania i HONORU . Jak długo popasał , tak i wg. HONORU płaćił . Są ludzie HONORU i krętaćze , do nas dzisiaj należy, albo utworzenie DOMU POLSKIEGO jak tradyćja nakazuje , albo jak krętaćz , szćzeznąć , gdzieś, kiedyś pod płotem , z sakiewką ukradzionyćh dukatów.
  ————— ODNOWIĆEL Domu Polskiego ,GENIUSZ ! Mateusz Jarosiewićz

  Polubienie

 6. markglogg

  W aktualnym warszawskim „Przegladzie” doskonały artykuł nt. wpływu KOVID-19 na ewentualną ZASADNICZĄ ZMIANĘ POLITYKI CHIŃSKIEJ (zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej) prof Bogdana Góralczyka, politologa i znawcy Chin.

  https://www.tygodnikprzeglad.pl/chiny-czasach-zarazy/

  Polubienie

 7. piotr69

  Z nosa mi się leje, gorączka nie spada,
  Czy Koronawirus już się do mnie skrada.
  We Włoszech nie byłem choć to bardzo blisko,
  Chiny są daleko ale z Chin mam wszystko.
  Co dzień myję ręce, licznik wodę bije,
  Szybciej mnie za wodę rachunek zabije.
  W informacjach mówią niech każdy unika,
  Tam gdzie ktoś zakaszla albo ktoś zakicha.
  A skąd mogę wiedzieć kto jest zarażony,
  Przecież nikt wirusem nie jest oznaczony.
  Straszą Nas codziennie, wszystkich ostrzegają,
  A sami codziennie wszędzie wyjeżdżają.
  Od kiedy pamiętam co roku jest nowy,
  Czy to Ptasia grypa, czy Szalone krowy.
  Ale ten jest inny bo Made in China,
  Jak z elektroniką żniwo swe zaczyna.
  Jestem w izolatce schowany w łazience,
  Co mi ręce wyschną to znów myję ręce.
  Nagle mnie olśniło, dało do myślenia,
  Kiedy wierszyk piszę, trzymam Huawei’a.
  Znalazłem lekarstwo leżało na stole,
  Wirus nagle zniknął wraz z telewizorem.
  Taki zwykły pilot a tyle dobrego,
  Jednym przełączeniem zrobił mnie zdrowego.
  Woda się nie leje, maska w koszu leży,
  Gorączka mi spadła bom w nic nie uwierzył.
  Apetyt mi wrócił, głodu nie oszuka,
  Przychodzę do kuchni a tam Chińska zupa…

  znalezione w necie

  Polubienie

 8. air

  Z poprawa jakości powietrza bym nie przesadzał. Po prostu rok wcześniej było tak samo. Rob sie cieplej mniej pala w piecach i tyle …. a NASA …. no cóż nie jest to jakieś wiarygodne źródło informacji , jako że powiązane z US Gov

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.