Epidemia koronawirusa udowodniła wyższość socjalizmu nad kapitalizmem

 Prezydent Chin Xi Jinping zwiedza szpital w Wuhan 10 marca br.

Władze chińskie stwierdziły, że epidemia koronowirusa udowodniła wyższość socjalizmu nad kapitalizmem.

 

(info nadeszło internetem od dr nauk politycznych,Brunona Drwęckiego z Paryża, nie używającego polskich znaków pisarskich)

//Wladze chinskie stwierdzily w centralnym organie KPCh, ze, po opanowaniu i wycofania sie na obecnym etapie epidemii w Chinach i udanych postepow na drodze do znalezienia lekarstwa i szczepionki w Chinach i na Kubie, w odroznieniu od podobnych lecz kosztownych i w sumie nie udanych prob np. w USA i Izraelu, ze epidemia koronawirusa udowodnila wyzszosc socjalizmu nad kapitalizmem.//

Dla potwierdzenia powyższej „socjalistycznej rewelacji” przytaczam najnowsze, dane o zachorowaniach na COVID-19:

w Chinach (dzisiaj – +21 nowych zakażeń, aktualnie chorych13,506

oraz we Włoszech (wczoraj – ok.2 500 nowych zachorowań, wczoraj chorych 12,839 )
(wg https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries )

streszczenie Xinhua :

http://www.china.org.cn/opinion/2020-03/12/content_75805339.htm?fbclid=IwAR0x7F9Dh_mgy-QgUnuAzhqlRr7tGLWWgK7uhis-ISOKI7VXtPE71kUNWbw#.XmpY_gRlx04.facebook

a skądinąd to b. ciekawa uwaga, że prace nad szczepionką przeciw COVID-19 są bardziej zaawansowane w Chinach i na Kubie niż w USA i Izraelu (?!)

MG

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “Epidemia koronawirusa udowodniła wyższość socjalizmu nad kapitalizmem

 1. Zachęcam Czytelników do przeczytania tekstu autorstwa MARKGLOGGa (Berkeley72) na stronie WPS:
  „COVID-19: AMERYKAŃSKI NOWOROCZNY „DAR 2020” DLA „POGAŃSKICH” NARODÓW” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/03/01/covid-19-amerykanski-noworoczny-dar-2020-dla-poganskich-narodow/

  Informacje w polecanym tekście korespondują z treścią poniższego filmu

  ale nie obciążają winą Chińczyków.

  Polubienie

 2. Stanisław

  Koronawirus w Polsce już był w 1953 roku. Zobaczcie Kronikę Filmową: https://www.wykop.pl/link/5362737/wfdif-koronawirus-alarm-alarm-polska-kronika-filmowa/

  Polubienie

  • Piotr69

   Po prostu wkurwiają mnie takie żarty.Nic tu do śmiechu nie ma i nie chodzi o panikę a o to np że władzunia kompletnie jest skołowana i sobie nie radzi z problemem.

   Wczoraj i dziś wywala się ze szpitali ludków którzy może nie są ciężko chorzy ale tez wymagają opieki z bólem zostawiają tylko ciężko chorych.Po drugie nie ma respiratorów, masek idioci co niektórzy nie potrafią założyć prawidłowo skafandrów ochronnych a złe założenie tego ustrojstwa może mieć poważne konsekwencje.

   U mnie w miescie chleba i butelki mleka nie mogę kupić nie mówiąc już o dupnym papierze na szczęscie miałem fart i kupiłem żarcie w Zamościu gdzie nie ma paniki .We Włoszech wczoraj zmarło 200 osób Ronaldo odmówił powrotu do Juve z Madery bo wyrażnie powiedział że we Włoszech boi się o własne życie.

   A u nas nie ma kasy na nic.Premier modli się do boga żydowskiego o wysokie temperatury bo to podobno niszczy tą koronę co może być nieprawdą bo jak czytałem dziś w niemieckiej sieci wirus jest już w Australii a tam jest raczej gorąco.

   Za to kasa była na F – 35 i disco polo Martyniuka to niech nam Martyniuk w TV teraz śpiewa a F – 35 chronią nas przed Putinem bardzo złym.

   PS.jak by cię wczoraj wypieprzyli obolałego ze szpitala na zbity pysk odechciało by ci się głupich żartów z PRL kroniką .Znam jedną z pielegniarek i jak ona mówi w szpitalach jest potężny chaos.Lekarze z bożej łaski w dupie mają pacjentów latają tylko jak muchy obok krowiego gówna na łące i krzyczą ” mamy już koronawirusa czy nie ?
   Istny burdel tak można to podsumować.

   Polubienie

   • Piotr69

    Niemiecki internet podaje że w UK w obecnej chwili liczba zarażonych koronawirusem już dochodzi do 10 tysięcy osób a w Lublinie jakiś pacan pojechał na mecz do Włoch wrócił z koroną i jeszcze rodzinę chyba zaraził.

    Polubione przez 1 osoba

   • wasa

    Przepraszam bardzo Pana ale w burdelu to jest porządek…..chyba miał Pan na myśli stwiedzenie ch…dup….i kamieni kupa.

    Polubienie

   • Piotr69

    Dziękuję panu za sprostowanie.Chu… dupa i kamieni pejsatych kupa to określenie w punkt a w burdelu faktycznie jest porządek dyscyplina i ludzie logicznie myślą.Pozdrawiam.

    Polubienie

 3. Z dzisiejszego nasłuchu żydowskiej gadzinówki Tok fm

  Od kilku tygodni trwają prace nad utrzymaniem płynności sektora bankowego w Polsce – ma to mieć związek z koronawirusem.
  ________________________________________

  A więc jest możliwe, że może zabraknąć gotówki nagle i wszędzie. To rezultat niezależności banków od państwa, a zależności od światowej żydowsko-anglosaskiej finansjery.

  Polubione przez 1 osoba

 4. markglogg

  Odnoście United Kingdom statystyka WHO podaje iż jest tam tylko 609 zakażeń, w tym +19 nowych. (Anglia ma coś 66 mln mieszkańców)

  Natomiast b. źle jest w Szwajcarii, aktualnie 1,135 osób zarażonych, w tym +267 w ciągu ostatniego dnia. (W Szwajcarii mieszka tylko ok. 8 mln ludzi.)
  No i b. źle się zrobiło w Norwegii – 895 chorych, w tym +95 nowych, ale Norwegia to tylko połowa ludności Szwajcarii – i z tego powodu odwołano konkurs skoków w Lile Hamer, a polskich skoczków ewakuowano rządowym samolotem.
  https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries

  Polubienie

  • piotr69

   Kwestia kto mówi prawdę czy WHO z pięknymi pejsami czy niemieckie media z takimi samymi pejsami.Tego nie wiem.Przeczytałem taką informację znam niemiecki to tu podałem.

   Polubienie

 5. Nemezis

  Mały zbiorczy komentarz do „FAKTÓW MEDIALNEJ EPIDEMII”!

  Na czym polega „oszukiwanie” ludzi przez scenicznego „magika” zwanego prestidigitatorem?

  Na wykonywaniu ruchów, gestów odwracających uwagę widzów od tego co faktycznie robi; przez co uzyskuje efekt medialny „królika z kapelusza”.

  W tzw. przestrzeni medialnej mamy do czynienia z „faktami medialnymi”, puszczaną kaczką dziennikarską, a dyskusję o bocianie, czyli właśnie „króliku z kapelusza”.

  Przy okazji medialnego wirusa można zobaczyć i przekonać się jak bardzo ludzie (nie tylko jankesi) są „odmóżdżeni” . Wystarczy zadać proste pytanie: czym jest wirus? Proszę spróbować; zabawy co niemiara.
  Najczęstsza odpowiedź to: „jest to, to czym można się zarazić i umrzeć”; poważnie!
  więc o czym tak naprawdę tzw. ludzie „homo sapiens sapiens” dyskutują, czego SIĘ boją; no chyba jakiegoś kota w worku, czarnego luda „chupa -kobry” czy coś podobnego.

  Co nam „magicy” pokazują dla odwrócenia uwagi w Han (po chińsku Han, to Chiny kontynentalne) w eksperymentalnej prowincji Wu (czytaj łu) – Wu Han oznacza właśnie prowincję; samo miasto (city) to po prostu Wu – to wszyscy widzą, ale co dzieje się w kapeluszu?

  W „kapeluszu” trwają brutalne łapanki, ludzie znikają, wywleczeni z domów, wyłapywani na ulicy i ślad po nich ginie, na oczach „widzów” z całego świata – a przerażone bydło (goje) nie protestują; nieźle, prawda!

  W Han wprowadzono totalną inwigilację z niewolniczym systemem punktowych kar za każdą niesubordynację. Jednak kar ograniczających wolność w tak zniewolonym społeczeństwie, nie było za wiele. Dlatego powstało pytanie co zrobić z tymi, którym odebrano możliwość podróżowania samolotem, pociągiem, komunikacją miejską, odebrano internet, telefon czyli możliwość komunikowania się. Chiny już były mocno obciążone krytyką za łamanie praw człowieka, obozy koncentracyjne, uśmiercanie najzdrowszych na narządy itd.; a tu proszę, mogą mordować ile wlezie, kogo chcą i to na oczach całego świata!

  Inni zbrodniarze w tzw. PANstwach i na fali chińskiej propagandy medialnego wirusa, przekonują tzw. bezmózgich obywateli, że „uchwalili nowe prawo” obalające istniejące „prawo”.

  Wszyscy wiedzą, że „najważniejszym źródłem tzw. prawa” jest konstytucja czyli ustawa zasadnicza, której nie można zmienić, ograniczyć pomniejszymi „ustawami zwykłymi”. Żeby zmienić „ustawę zasadniczą” trzeba mieć tzw. bezwzględną większość. Tymczasem próbuje się Polakom wmówić, że „uchwalona” po cichu ustawa, zmieniająca ustawę zasadniczą jest „prawem”.

  W tej sprawie „królika z kapelusza” wyciągniętego z „tyłu”, wielu prawników, łącznie z prof. Łętowską, jednoznacznie wypowiedziało się, że „ustawa anty wirusowa (wirusa medialnego tj. istniejącego tylko w mediach) jest niekonstytucyjna.

  Czyli nie jest to „ustawa” a tylko instrukcja bandyckich procedur siłowych, wyczerpujących znamiona ludobójstwa na Narodzie Polskim! (vide definicja ludobójstwa)

  Powyższą zbrodniczą „ustawę” wprowadzaną tylnymi drzwiami „uchwala” się w czasie, kiedy oficjalny doradca sługi publicznego, (z grecka zwanego „ministrem” zdrowia) w każdym wywiadzie podkreśla, że w Polsce wirus grypy JEST, a tzw. wirus korony dopiero może być, ale go nie ma;

  i bardzo dokładnie tłumaczy, mimo usilnego przerywania mu przez medialne dziwki, dlaczego tak twierdzi. Jego uzasadnienie (pomijając fakt, ze wyśmiewa postawę medialnych dziwek) jest spójne, logiczne i treściwe; a jako, że jest oficjalnym doradcą, nie wypada go wyciąć obciąć i wyrzucić.

  Dzięki temu dowiadujemy się, że sam tzw. dodatni wynik testu jest zaledwie wstępem do ok 20 procedur weryfikujących tenże wynik, a niestety dziwki dziennikarskie żeby w ogóle móc siać panikę – co jest karalne – muszą mieć chociaż jeden taki przypadek.

  Tymczasem w Polsce na tzw. zwykłą, czyli co roczną grypę i przeziębienie choruje 5.5 mln ludzi.
  Tylko w lutym zmarły 23 osoby.
  Ponadto co dziennie podkreślam CODZIENNIE w Polsce umiera (na śmierć)
  60 osób na raka płuc
  45 na prostatę
  15 na raka szyjki macicy
  2 na wątrobę

  kilkanaście osób ginie w wypadkach komunikacyjnych – dlaczego wobec tego, korzystający z komunikacji (również telefonicznej) nie zakładają maseczek na twarz; zaręczam, że są one tak samo, a może jeszcze bardziej skuteczne jak w przypadku wirusów, zwłaszcza tych nie występujących jeszcze w Polsce.

  Podsumowując: mamy niewątpliwie do czynienia z EPIDEMIĄ MEDIALNĄ, a biorąc pod uwagę zbrodniczą samozwańczą organizację, założoną i finansowaną przez Szyldaka (rot – szyld a) zwaną WHO, mamy do czynienie z PANDEMIĄ MEDIALNĄ!

  Ps.
  do Piotra sześć na dziewięć – dziękuję imć Stanisławowi za znakomitego linka potwierdzającego zdanie specjalistów, że korona-wirus stale odwiedza nas nad Wisłą i tylko podejście do niego – czyli sposób wykorzystanie go przez „władzunie” SIĘ nieco zmienia.

  Polubienie

 6. Edwards

  Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest «pandemia» !!!
  Do czego potrzebna jest pandemia strachu za pomocą koronowirusa mniej groźnego niż wirus grypy i jak tą psychozę zaprojektowano, prezentują dwa kolejne artykuły blogera RAM.

  Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest Żydom «pandemia»

  «Chodzi o to, by ludzie zaczeli wołać: „Pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!”…»

  RAM 13 marzec 2020

  Zacznijmy od skrótu wywiadu z dr. Leopoldo Salmaso, epidemiologiem z Padwy, od ponad trzydziestu lat pracującym w Tanzanii.

  Pytanie: Co sądzi Pan Doktor o aktualnej sytuacji we Włoszech i zgonach spowodowanych koronawirusem?

  Ilość ludzi, którzy każdego roku umierają we Włoszech na zwyczajną grypę sezonową jest 20-krotnie większa niż liczba osób zmarłych do tej pory w wyniku infekcji Covid’em-19.

  Oto dane związane z wirusem Covid-19 we Włoszech, zaktualizowane do godziny 18:00 dnia 10 marca 2020:

  – 8514 przypadków zachorowań i 631 zgonów (dane włoskiego, państwowego Istituto Superiore di Sanità (ISS)).

  Chciałbym jednakże zwrócić uwagę, że próbka ta nie odpowiada rzeczywistości, ponieważ dane, o których mowa dotyczyły wyłącznie osób zdiagnozowanych jako chore.

  Większość ekspertów, w tym wirusolog Ilaria Capua pracująca w USA, uważa, że przypadki bezobjawowe zachorowań są od 10 do 100 razy częstsze. W związku z tym, podawany wskaźnik śmiertelności (wskutek koronawirusa) we Włoszech absolutnie nie wynosi 7,4%, ale jest co najmniej dziesięciokrotnie niższy.

  (Ta sama, sławna wirusolog twierdzi, że niska odpowiedź immunologiczna włoskich staruszków na koronawirusa spowodowana jest bombardowaniem organizmów antybiotykami.

  Coronavirus, aver preso troppi antibiotici potrebbe spiegare perché in Italia si muore di più

  https://www.fanpage.it/attualita/coronavirus-aver-preso-troppi-antibiotici-potrebbe-spiegare-perche-in-italia-si-muore-di-piu/)

  Pytanie: Czy mógłby Pan opisać przebieg ubiegłorocznej grypy na terenie Włoch?

  W odniesieniu do grypy podczas zimy 2017/18, dane mówią, że w związku z infekcją, do swojego lekarza zwróciło się telefonicznie 8,7 miliona osób. Mniej niż 1/4 z nich zostało przebadane.

  Około 18.000 osób zmarło wskutek powikłań pogrypowych – w zdecydowanej większości byli to ludzie w podeszłym wieku.

  Na 18 000 zgonów, jedynie 173 osoby zmarły na oddziałach reanimacyjnych.

  Poważne przypadki potwierdzonych powikłań pogrypowych dotyczyły 764 osób hospitalizowanych na oddziałach opieki intensywnej.

  Oznacza to, że pozostałe 17.000 zmarło we własnym domu lub w domu starców albo na jakimś oddziale szpitalnym – bez potwierdzonego rozpoznania grypy.

  Gdyby mass media, dwa lata temu, rozpętały piekło podobne do dzisiejszego – co najmniej 75 000 chorych na grypę zakorkowałoby oddziały reanimacji w tempie 750 nowych przyjęć każdego dnia (do tej pory na oddziałach reanimacji przyjęliśmy 650 osób). Przedstawione przeze mnie dane potwierdzają, że stoimy w obliczu epidemii paniki i że to mass media par excellence są inkubatorami «zarazy».

  Pytanie: Jak prezentuje się dziś włoski system opieki zdrowotnej?

  Jak chodzi o poziom – nasz, publiczny system opieki zdrowotnej był jednym z najlepszych na świecie, z godnym pozazdroszczenia stosunkiem jakości świadczonych przez niego usług do ich kosztów, jednakże od roku 1992 (wskutek dekretu o prywatyzacji Publicznej Służby Zdrowia) rozpoczęła się jego redukcja, której celem było zachęcenie do wejścia na rynek czynników prywatnych, które jednakże nie są zainteresowani inwestowaniem w sektory o wyższych kosztach, takie jak zaawansowana chirurgia czy reanimacja. (…)

  O tym, jak rozgrabiono Włochy prywatyzując je, pod linkami:

  http://ram.neon24.pl/post/145583,czyste-rece-i-latwowiernosc-redaktora-michalkiewicza

  https://ram.neon24.pl/post/145645,wlochy-w-rekach-specow-od-koronkowej-roboty-czesc-ii)

  Nie ma dziś ani epidemii, ani pandemii.

  Ponadto, były już w przeszłości niesławne precedensy, właśnie z dwoma wariantami koronawirusa, które najpierw stworzyły wielkie zamieszanie, po to, by okazać się następnie jak najprawdziwszymi „słomianymi pożarami”. Chodzi mi o SARS z 2002 roku (w sumie miało miejsce jedynie 8000 przypadków zachorowań) i MERS z roku 2012 (zaledwie 800 przypadków zachorowań). Należy zauważyć, że wskaźnik śmiertelności SARS wynosił 9%, a MERS aż 38%

  Pytanie: Co Pan Doktor myśli na temat szczepionek przeciwko Covid-19, zapowiadanych przez Izrael i USA?

  Jak chodzi o grypę 2017/18, dominującym szczepem był A/H1N1pdm09 (lepiej znany jako H1N1 lub „grypa świńska”), który został włączony do szczepionki przeciw grypie podawanej około połowie włoskich obywateli powyżej 65 roku życia i tak było nie tylko w owym roku, ale także w latach poprzednich. Szczep ten pojawił się w 2009 roku w USA jako odmiana świńskiej grypy.

  W roku 2010, włoskie Ministerstwo Zdrowia zapłaciło firmie Novartis 184 milionów euro za 24 miliony dawek szczepionki przeciwko „H1N1”, ale również ta „pandemia” była w rzeczywistości medialnym oszustwem. Zostało zaszczepionych mniej niż milion Włochów, a 9 milionów dawek tejże szczepionki pozostało w lodówkach lokalnych agencji zdrowia.

  Dodam jeszcze, że duży dziennik mojego regionu Veneto, donosi dziś, że mamy do dyspozycji 498 łóżek na oddziałach intensywnej terapii, z czego jedynie 67 zajmują pacjenci z pozytywnym wymazem na Covid-19.

  https://www.lantidiplomatico.it/dettnews-il_tasso_di_letalit_del_coronavirus_in_italia__almeno_10_volte_inferiore_ai_dati_ufficiali_nuova_intervista_allepidemiologo_salmaso/5496_33545/

  ***

  Przedsiębiorcy włoscy prognozują od kilku dni, że «z powodu przyszłego kryzysu ekonomicznego, we Włoszech umrze więcej ludzi niż wskutek infekcji koronawirusem»,o czym pod linkiem:

  Italian businesses count heavy cost of coronavirus lockdown

  https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-italy-business-idUSKBN20Z1CM

  ***

  Witryna internetowa http://www.globalresearch.ca donosi na temat afery koronowirusowej co następuje:

  Wydaje się, że im więcej pisze się o przyczynach koronawirusa – tym bardziej owe analizy zostają tłumione przy pomocy terrorystycznej propagandy. Pytania o prawdę i o to gdzie szukać jej źródeł; w jaki sposób wirus mógł się rozprzestrzenić oraz jak z nim walczyć gubią się w szumie beznadziejnego chaosu.

  Tego właśnie chcą ludzie stojący za dzisiejszą, zaplanowaną «pandemią».

  Chaos, panika i zwątpienie sprawiają, że człowiek staje się bezbronny. W tego rodzaju kontekście ludzie padają ofiarą każdej manipulacji, bez stawiania oporu.

  Dzisiaj WHO, infekcję koronawirusem COVID-19 ogłosiła „pandemią” – gdy tak naprawdę pandemii absolutnie brak.

  Pandemia jest sytuacją, w której wskaźnik śmiertelności przekracza na danym obszarze 12%.

  W Europie wskaźnik umieralności wynosi około 0,4% lub mniej. Z wyjątkiem Włoch, które są szczególnym przypadkiem, gdzie szczytowy wskaźnik zgonów wyniósł 6%. (Wytłumaczenie tego rodzaju błędnego odczytu wskaźnika śmiertelności znajduje się w wywiadzie z epidemiologiem, zamieszczonym na początku artykułu).

  W Chinach jeszcze kilka tygodni temu śmiertelność osiągnęła szczytowy poziom około 3%, po czym powróciła do poziomu 0,7% i dalej szybko spada.

  Chiny przejmują pełną kontrolę nad chorobą stosując opracowany 39 lat temu przez Kubę lek o nazwie „Interferon Alpha 2B (IFNrec)”, bardzo skuteczny w walce z wirusami i innymi chorobami, ale nieznany i niestosowany na świecie, ponieważ USA zabroniły Kubie wprowadzenia tegoż leku do obrotu międzynarodowego.

  WHO, najprawdopodobniej otrzymała rozkazy „z góry”, od tych samych ludzi, którzy zarządzają tak Trump’em jak i tzw. „leaderami” Unii Europejskiej i jej krajów członkowskich – tj. od tych, którzy dążą do przejęcia świata siłą i storzenia Nowego jego Porządku .

  Zamiar ten znajdował się na ich «desce kreślarskiej» od wielu lat.

  Ostateczna decyzja, aby dziś ruszyć do przodu została podjęta w styczniu 2020 roku na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – do czego doszło za solidnie zamkniętymi drzwiami.

  Praktycznie rzecz biorąc, za decyzją wdrożenia w życie Agendy ID202, stoi finansowana przez Gates’a prywatno-publiczna agencja GAVI – Global Alliance for Vaccines and Immunization, klan Rockefellerów, klan Rothschildów i im podobni.

  https://en.wikipedia.org/wiki/GAVI

  Czym jest «Agenda ID2020»?

  Jest to pakt partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i tzw. «społeczeństwa obywatelskiego». Chodzi o elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje operacje rejestracji narodzin i szczepień jako platformę dla opracowania tożsamości cyfrowej populacji ludzkich.

  https://id2020.org/

  https://id2020.org/summit/2019-id2020-summit

  GAVI, Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień (Global Alliance for Vaccines and Immunization), określa się na swojej stronie internetowej jako światowe partnerstwo zdrowotne organizacji sektora publicznego i prywatnego, którego celem jest „uodpornienie dla wszystkich”. GAVI jest wspierane przez WHO i nie trzeba dodawać, że głównymi partnerami i sponsorami GAVI jest lobby farmaceutyczne.

  Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii, kolejnym krokiem może stać się – za zaleceniem WHO lub rządów poszczególnych krajów – wprowadzenie przymusowych szczepień pod nadzorem policji i wojska. Ci, którzy odmówią, będą karani i szczepieni wbrew ich woli.

  Zauważmy, że jeśli faktycznie dojdzie do przymusowych szczepień, co stanie się dla Big Pharmy kolejną żyłą złota – nie będzie wiadomo, jaki rodzaj «koktajlu» wprowadzony zostanie do szczepionki.

  W składzie szczepionki może znaleźć się tzw. «powolny zabójca», który zadziała dopiero za kilka lat lub w następnym pokoleniu, albo też czynnik osłabiający mózg, albo gen, który uczyni kobiety bezpłodnymi.

  Kto wie jakie mogą być długofalowe skutki „mini-zakażeń” zawartych w «koktajlu». Podobnie jak sprawa przedstawia się w przypadku technologii GMO.

  O szczepionce opracowanej co tylko przez Pentagon pod linkiem:

  BREAKING: We’ve Got The Vaccine, Says Pentagon-Funded Company

  https://www.defenseone.com/technology/2020/03/breaking-weve-got-vaccine-says-pentagon-funded-company/163739/?oref=d-mostread

  Wszystko jest możliwe, kiedy chodzi o osiągnięcie pełnej kontroli nad populacją ludzką oraz o jej zredukowanie.

  Oczywiście, po kilku latach od szczepienia nikt nie będzie wiedział dlaczego pojawiła się taka czy inna choroba, ale taki właśnie poziom technologii (opóźniającej efekt zniszczenia organizmu) osiągnęły laboratoria bio-wojenne w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Kanadzie i Australii.

  Inną hipotezą całkowicie realistyczną, jest to, że wraz ze szczepionką – przeciwko koronawirusowi (lub kolejną zastosowaną) – może zostać nam wstrzyknięty nanochip, czego nie będziemy świadomi.

  Na zdjęciu chip podskórny

  W pamięci chip’a mogą znaleźć się wszystkie nasze dane osobowe, w tym nr. kont bankowych.

  Otóż to, wprowadzenie pieniądza cyfrowego jest tym, do czego „oni” zmierzają. Po zainstalowaniu chipa nie będziemy posiadać żadnej kontroli ani nad własnym zdrowiem, ani nad własnymi środkami finansowymi czy wydatkami. Nasze pieniądze będą mogły zostać zablokowane lub odebrane nam – jako sankcja za niewłaściwe zachowanie, tj. za «płynięcie pod prąd».

  Staniemy się zwykłymi niewolnikami własnych panów. Dla porównania, feudalizm może okazać się w tym kontekście jak spacer po parku.

  Nie na darmo też dr. Tedros, dyrektor generalny WHO, powiedział kilka dni temu, że należy przejść na pieniądz cyfrowy, ponieważ pieniądz papierowy i monetarny mogą rozprzestrzeniać choroby, zwłaszcza endemiczne, takie jak koronawirus.

  Idziemy w kierunku stworzenia globalnego państwa totalitarnego, co jest częścią Agendy ID2020.

  To, co dzieje się obecnie było przygotowywane od dawna, włącznie z symulacją, jaka odbyła się w Johns Hopkins (Johns Hopkins University Coronavirus Resource Center) w Baltimore, w dniu 18 października 2019 roku, sponsorowaną przez WEF (World Economic Forum) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

  Podsumujmy: Alliance – ID2020, na szczycie w roku 2019, zatytułowanym „Rising to the Good ID Challenge” decyduje o wdrożeniu swego programu w roku 2020, co zostaje potwierdzone przez WEF (World Economic Forum) w styczniu 2020 roku w Davos.

  Więcej na:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-pandemia/

  Polubienie

 7. Edwards

  Żyd Jacques Attali:

  “Na człowieka po 65-tym roku życia społeczeństwo wydaje więcej niż on sam produkuje. To prawda, że obecnie na starości rynek zarabia, ale nie jest ona wypłacalna. Będąc socjalistą jestem przeciwnikiem przedłużania życia. Eutanazja będzie jednym z istotnych narzędzi używanych przez przyszłe społeczeństwa. Logiką socjalizmu jest wolność, zaś fundamentalną wolnością jest samobójstwo”.

  https://ramgeopoliticadintorni.wordpress.com/2017/06/12/potworna-przyszlosc-ktora-obiecuje-nam-handeles-attali/

  Polubienie

 8. Edwards

  Co się za tym wszystkim kryje?

  Otóż kryje się totalny nacisk – przy pomocy sztucznie wywołanej paniki – zintensyfikowany po to, by ludzie zaczeli krzyczeć „pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!”.

  Ale nawet wtedy gdy rozpacz społeczeństwa nie posunie się tak daleko, władzom UE i USA z łatwością uda się narzucić wojskową fazę oblężenia w celu tzw. „ochrony ludzkiego zdrowia”.

  Faktycznie, CDC – Center for Disease Control w Atlancie, opracowało już surowe, dyktatorskie dyrektywy, mające na celu „ochronę zdrowia”.

  Podsumowując: możemy faktycznie znajdować się dziś w początkowej fazie wdrażania ID2020 – która obejmuje przymusowe szczepienia, redukcję populacji i pełną kontrolę cyfrową nad wszystkimi obywatelami – co prowadzi do stworzenia One World Order oraz globalnej hegemonii finasjery (Full Spectrum Dominance, wg. określenia PNAC (Plan dla Nowego Stulecia Ameryki).

  https://en.wikipedia.org/wiki/Full-spectrum_dominance

  https://en.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century
  Może jednak na horyzoncie pełnym ciemnych chmur pojawi się jakaś smuga światła. Jakieś cudowne przebudzenie świadomości masy krytycznej, które mogłoby położyć kres temu szaleństwu. Chociaż wydaje się, że daleko nam do takiego cudu, gdzieś w ukrytym zakątku naszego mózgu, wszyscy przecież posiadamy jeszcze iskrę świadomości.

  Mamy duchową zdolność do porzucenia katastrofalnej ścieżki zachodniego, neoliberalnego kapitalizmu i opowiedzenia się za solidarnością, współczuciem i miłością do własnego społeczeństwa. Może to być jedyny sposób na przełamanie impasu i zguby zachodniej, egocentrycznej chciwości.

  Na podstawie:

  The Coronavirus COVID-19 Pandemic: The Real Danger is “Agenda ID2020”

  https://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-effects-real-danger-agenda-id2020/5706153
  ***
  Przypomnijmy jeszcze, że nie tylko amerykański Żyd Michael Bloomerg nawoływał o nieleczenie starców; także żydowski szaleniec Jacques Attali postuluje od dawna o tzw. «obowiązkową eutanazję państwową» dla osób starych, twierdząc, że koszt trzymania ich przy życiu jest dla państw zbyt wysoki.

  Co więcej, w swej wypowiedzi z roku 2009, Attali utrzymuje, że tam gdzie dotychczas zawiódł krach finansowy – «skuteczna, niewielka pandemia mogłaby zmusić przywódców państw do zaakceptowania stworzenia rządu światowego i policji światowej».

  VIDEO: Jacques Attali – wywiad z roku 2009: «Pandemia umożliwi powołanie do życia rządu światowego»
  «Une pandémie permettra d’instaurer un gouvernement mondial»

  O żydowskim herszcie Attali pod linkiem:
  http://ram.neon24.pl/post/138867,potworna-przyszlosc-ktora-obiecuje-nam-handeles-attali

  https://ram.neon24.pl/post/153656,agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-zydom-pandemia

  Polubienie

 9. Gwiazdki

  Nad czym socjalizm w leczeniu koronavirusa jest lepszy od kapitalizmu nie wyjaśniono.

  Polubienie

  • Nemezis

   Hej – @ gwiazdeczki
   to jest dobre, choć naiwne pytanie;
   zakładam, że zadała je bardzo młoda osoba, która nie miała okazji porozmawiać na „takie” tematy;

   Sprawa polega na tym, że dzieci do ok. 12 lat, żyją w tzw. „Szuflandii” , czyli usiłują uporządkować świat za pomocą „szufladkowania”, przylepiania/nalepiania etykiet – etykietowania.
   Do 12 lat takie upraszczone pojmowania świata jest jak najbardziej słuszne, bowiem dzieci nie mają jeszcze rozwiniętego umysłu pozwalającego dostrzegać i analizować o wiele większa złożoność świata niż taka jaka jest przedstawiana na kreskówkach. Problem zaczyna się, wtedy kiedy owe dzieci w miarę dorastania nie chcą wyjść z tych szufladek i wkroczyć do „Kingsajz” czyli świata ludzi dorosłych.

   Taki stan nazywa się debilizmem. Inaczej mówiąc, jeżeli w miarę dorastania dzieci nie chcą porzucić pozornie bezpiecznej „Szuflandii”, czyli kreskówkowo uproszczonego świata, stają się w rozumieniu psychologii debilami.

   Czym wobec tego w „Kingsajzie”, świecie ludzi dorosłych, jest „Szuflandia” –
   owe szufladki Szuflandii to wszelkiego rodzaju -izmy:
   socjal-izm
   komun-izm
   libertarian-izm
   kapital-izm
   konserwat-yzm itd.
   są to absurdalne nieiniejące szufladki, tworzące sztuczny, nie istniejący świat „Szuflandii”.

   Owe izmy wprowadzają nie istniejące sztuczne podziały, będące podstawą walk słownych i realnych fizycznych, które z kolei są podstawą prawdziwych wojen na których jedni ludzie mordują innych ludzi.

   Wszystko to odbywa się w oparciu o starożytną rzymską maksymę wyrażoną, w tzw. cywilizacji łacińskiej, po łacinie: „Divide et impera” „Dziel i rządź”

   „Nad” czym wobec tego jeden izm jest lepszy od drugiego? Zobacz:

   Kingsajz – polska komedia fantasy z 1987, wyreżyserowana przez Juliusza Machulskiego.

   Polubienie

 10. markglogg

  To radio WNET to klasyczna US-RAKowska SZCZEKACZKA.

  Shen: Wyciekły dokumenty z Chin. Dane dotyczące zachorowań i zgonów były nieprawdziwe

  Wczoraj, w polskiej telewizji o godz. 19.30 pokazywano, jak z samolotu, który przyleciał z CHIN LUDOWYCH, wyładowywano w Mediolanie ponoć aż 30 ton medykamentów oraz sporą liczbę MŁODYCH lekarzy, którzy mają POMAGAĆ KAPITALISTYCZNYM Włochom w zwalczaniu koronowirusa.

  Jak tak dalej pójdzie, to Włochy – z wdzięczności za udzieloną pomoc – zamienią się we przyczółek CHIN LUDOWYCH w EUROPIE, a US ARMY, okupująca Italię od lat blisko 76, będzie poproszona o zwinięcie, na tym strategicznym Półwyspie, swych “żagli”.

  Pozdr. MG

  Polubienie

 11. poranny dziennik chiński

  Soft China Morning Post
  – gazeta chińska :
  (…) od czasu przejęcia przez „Alibaba”( nowy właściciel gazety SCMP) South China Morning Post 
  przestał publikować stałe dodatki, dla stałych czytelników
  w celu przeniesienia uwagi z Hongkongu na Chiny kontynentne, przeznaczone dla zachodnich czytelników za granicą,
  aby poprawić to, co wiceprezes wykonawczy Alibaba nazwał „niewłaściwym postrzeganiem Chin wśród obcokrajowców”.

  SCMP jest teraz własnością „Alibaba” być może największej pro-chińskiej organizacji na świecie, jeśli nie liczyć Partii Komunistycznej.
  Interesy gazety oddalają się od Hongkongu i skierowane są do czytelników w Stanach Zjednoczonych i pozostałej części Zachodu.  […]

  22 lipca 2017 r. SCMP opublikował artykuł łączący członka rodziny Li Zhanshu , bliskiego sojusznika sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Chin Xi Jinpinga , z singapurskim inwestorem, który wydał 4 miliardy HK dolarów na inwestycję w Hongkongu. Ujawniono zapisy w Hong Kong Company Registration, dotyczące ich stowarzyszeń. 
  Artykuł został opublikowany zarówno online, jak i wydrukowany. 
  Został usunięty w środku nocy i wydano korektę, twierdząc, że autor użył niesprawdzonych roszczeń jako podstawy artykułu. 

  (…)
  „producentami spektaklu są nie tylko zwykłe narzędzia propagandowe reżimu, np. Xinhua News Agency , ale także wcześniej niezależna South China Morning Post (SCMP) z Hongkongu.”
  (…)
  „W wyniku różnych zaistniałych incydentów, doszliśmy do wniosku, że SCMP nie można już traktować jako niezależnej organizacji prasowej”.
  []
  South China Morning Post
  Publishers Limited 
  南華 早報 出版 有限公司

  Poprzednik :
  Great Wall Pan Asia Holdings
  Założony : 6 listopada 1903 r  
  Główna siedziba : Hongkong

  Właściciel :
  Grupa Alibaba
  []
  Przed przejęciem w 2016 r. przez Alibaba, 
  South China Morning Post należała do SCMP Group Limited , spółki zajmującej się także inwestycjami w nieruchomości i prowadzeniem sklepu spożywczego. 
  W kwietniu 2016 r. Firma ogłosiła, że ​​transakcja ich działalności medialnej z Alibaba została zakończona. 
  Ponieważ prawa własności intelektualnej do nazwy „SCMP” zostały również przeniesione, firma zmieniła nazwę na Armada Holdings Limited , a następnie na Great Wall Pan Asia Holdings.

  Obecnie obecnym wydawcą Post jest South China Morning Post Publishers Limited (nadal powszechnie znany jako SCMP Group) , która obecnie publikuje, wraz z South China Morning Post i Sunday Morning Post , następujące gazety, czasopisma i platformy internetowe: 

  Young Post
  Jiu Jik ( 招 職 )
  Cosmopolitan (edycja Hongkong)
  Elle and Elle Men (edycja Hongkong)
  Esquire (edycja Hongkong)
  Harper’s Bazaar (edycja Hongkong)
  i kilka innych.
  ——-

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.